f *1 Het Radio Programma. WESTERLAKEN s MOSTERD AZUNEN TAFELZUREN SLA-OLIËN 'orden arrest t— ield en wed- prijzet Gelde' Duivel' 14,4?: Pullen' Schaljl Veldto' pullen' d. Geld ping 1®' ^wielde' Mud'' kom 26; M. Leijten 27; A. v. d. Wiell 09. A, Stam 30; J. C. Muskens 31, 35; ,y' v. Bokhoven 32, F. Hensen 37, v. Oers 38, Th. Bakkers 39, H. Mulders I.Bronmels 42, L. Leijten 46; J. Vermeulen 49; Sjef Boot 50, 53; v. c„ijk 51; H. Knippels 52; Adr. Hen sen 55, 56; M. v. d. Griendt 57. Ie duif 10-3-25. Laatste duif 10-19-21. KAATSHEUVEL. De Combinatie, gevestigd bij den ^er Jan van Dun, hield Zondag een sluitingsvlucht, tevens prijs- en kas- vlucht vanuit Quievrain. De uitslag W 3§ 1 F. v. d. Assem; 2 J. Opperman; 3 C. de Bondt; 4 C. de Bondt; 5 J. van Riet; 6 F. v. d. Assem; 7 P. Stok- kermans; 8 B. Remmeren; 9, 10 J. v. Dongen; 11 C. de Bondt; 12 W. Rem meren; 13 Jac. van Dongen; 14 J. [ouwenberg15, 16 Jan van Riel; 17 p, Zijlmans; 18 F. Damen, 19 W. Remmeren; 20 Hoevenaars; 21 M. Soeterboek; 22 M. Zacht; 23 H. Snoe ten; 24 M. Damen; 25 Jan Opperman; 26 M. Zacht; 27 J. van Dongen; 28 M. Soeterboek; 29 Jan van Riel; 30 J. Bergmans; 31 P. Zijlmans; 32 F. v. d, Assem; 33, 34 F. Damen; 35, 36 J. Valk37 Jan Emmers; 38 Jos Em mers; 39 Jan Emmers; 40 P. de Nijs; 11 A. Pijnenburg; 42 J. v. d. Linden; 13 A. Vrinten; 44 A. v. d. Ven; 45 M. Remmeren; 46 Jan Remmeren; 47 v. Boxtel; 48 J. Damen, 49 P. Laros. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.). Waalwijk, 9 October 1931. Mijnheer de Redacteur, Naar aanleiding van het ingezonden stuk in Uw blad d.d. 7 dezer van den voorzitter der korfbalvereen. N.E.O., deelen wij U mede dat wij het ten zeer ste betreuren, dat de voorzitter dezer vereeniging zoo onvoorzichtig te werk is gegaan. Daar hij van te voren wist, wij hier een propagandawedstrijd wilden organiseeren had hij o.i. beter eerst bij het bestuur onzer vereeniging inlichtingen in kunnen winnen, welke wij hem gaarne verstrekt zouden heb- ben. Het lag oorspronkelijk in onze be doeling dezen propaganda-wedstrijd op Zondag te doen plaats hebben, zoodat hiervoor de korfbalver. N.E.O. niet in aanmerking kon komen, daar genoemde vereeniging op Zondag geen wedstrijden speelt. Toen wij hiervoor legheide Tilburgsche clubs O.N.A. en 7.K.C. reeds aangeschreven hadden, \i$en wij van het bestuur der voetbal- rereeniging R.W.B. bericht, dat wij hun terrein niet konden hebben, daar er roor hen een competitiewedstrijd was astgesteld. Van negeeren der korfbalclub N.È.O. is dus in 't geheel geen sprake geweest. Hadden wij geweten dat N.E.O. gaarne mede had willen werken om hier in den omtrek meer propaganda te maken voor de korfbalsport, dan hadden wij gaarne hunne medewerking aanvaard. Daar ons hiervan echter niets bekend was en N.E.O. wist dat wij hier een propaganda-wedstrijd organiseerden, ladden zij ons hiervan in kennis moe ten stellen, dan hadden wij dit geza menlijk kunnen) doen. Wij vertrouwen echter, dat een en ander niet tot tegenwerking zal leiden, maar dat de band der vriendschap met onze zustervereeniging N.E.O. in de toekomst zoo hecht mogelijk aange haald zal worden. Mijnheer de Redacteur, beleefd dankzeggend voor de verleende plaats ruimte, teekenen wij, Het bestuur van W. K. C. nMei- Joh. van Veghel, die op 13 October a.s den dag herdenkt, waarop jjj "óór 40 jaren, bij de familie De inter ie Waspik in dienst trad. Ons blad kan 's Woensdags en Zaterdags aan ons bureau worden afgehaald 10 cent PfeP week. GEMENGD NIEUWS. De koloniale tentoonstelling te Vincennes. Het Nederl. Correspondentiebureau meldt ons: In den nacht van 29 op 30 Septem ber ongeveer 12 uur is op het terrein van de Nederlandsche inzending ter Koloniale tentoonstelling te Vincennes een man over de omheining naar bin- nen geklommen. Hij werd onmiddellijk gearresteerd en aan de Fransche politie overgegeven. Deze indringer was een Pool. Welke bedoelingen de man heeft gehad, is tot dusverre nog niet duidelijk. Bij fouiileering werden slechts een zak mes en een haarkam gevonden. Intusschen heeft Zondagmiddag laat wederom iemand getracht in de Neder landsche afdeeling op vreemdsoortige wijze binnen te dringen. Ditmaal was het een Franschman, die over de hei ning klom en evenals in het vorige geval in handen van den bewaker, ook ditmaal een korporaal van de Nederlandsche militaire politie, viel. Een handlanger, die den Franschman aan de buitenzijde van de omheinin? behulpzaam was, wist te ontkomen. De Franschman werd eveneens ter beschikking van de Fransche politie gesteld, die bij fouilleering slechts een aantal papieren vond. Ook deze aan gehoudene weigerde tot nu toe zich omtrent zijn bedoelingen uit te laten. In beide gevallen heeft het tentoon stellingscomité de premie van 200 francs, welke is uitgeloofd voor derge- lijke blijken van waakzaamheid aan de genoemde bewakers toegekend. Fabrieksbrand te Tilburg. Een felle uitslaande brand heeft dezer dagen het groote vlas-magazijn der Eerste Ned. Vlasspinnerij H. J. v. Puyenbroek aan de Beukenstraat te Tilburg in asch gelegd. De schade is zeer aanzienlijk en wordt op enkele honderdduizenden guldens geschat. Naar de oorzaak van den brand stelt de politie een onderzoek in. Ge ruchten, dat hier kwaadwilligheid in het spel zou zijn, doen de ronde. 35 arbeiders in Mexico gedood. Naar La Prensa uit Mexico City meldt, werden bij het dorp San Carlos in den staat Tabasco 35 stratenmakers door Mexicaansche soldaten neerge legd, omdat zij weigerden zonder be taling van loon werkzaamheden aan het plaveisel te verrichten, zooals door gouverneur Canaba werd bevolen. Honderden andere arbeiders ontsnap ten aan het bloedbad doordat zij uit- weken naar een naburigen staat. Aanslag op een Bank. Toen de heer Bryant, de kassier van 't filiaal Beckenham van Barclay's Bank te Londen, zich gisteren alleen op het kantoor bevond, kwam plotse ling een heer naar binnen, die Bryant vroeg een bankbiljet te wisselen. Toen deze het wisselgeld wilde halen, trok de man een revolver en eischte geld. De kassier liep dadelijk op de alarm schel toe, waarop de man onmiddellijk twee schoten afvuurde, waarvan er een Briant in de borst trof Deze hield zich niettemin op de been, maakte alarm en kwam voor het loket, waar hij den indrirger aanviel. Er ontstond een worsteling, maar Biyant was door het bloedverlies zoo verwakt, dat de in- dringer hem van zich kon werpen en het kantoor wist te verlaten. Biyant liep hem na tot aan de deur en zakte daar in een. Een winkeljuffrouw uit den omtrek en een agent, die de schoten gehoord hadden, hebben den indringer nog zien wegloopen, doch hebben hem niet meer te pakken kunnen krijgen. Biyant is met een schot in de long naar het ziekenhuis overgebracht en verkeert in ernstigen toestand. Ongelukken. Gisternacht is de 54-jarige schipper T. J. Stam. gewoond hebbende aan de Nleuwstraat, in de Nieuwe Haven te Rotterdam gevallen en verdronken Zijn lijk is opgehaald en naar het ziekenhuis aan den Coolsingel vervoerd. Verkeersongevallen In de Duivenvoordestraat te Rotter dam zijn de 17 jarige P. H. uit de Schoonderloostraat en de 16-jarige M. S, van den Matheneaserdijk onder een auto geraakt. Eerstgenoemde heeft den linkerbovenarm gebroken en heeft een hoofdwond opgekropen de ander klaagde over pijn in de borst. Beiden zijn naar het ziekenhuis aan den Cool singel overgebracht, waar eerstgenoem de is opgenomen. Op den rijksweg te Geleen zijn gistermorgen twee vrachtauto's tegen elkaar gebotst. Een der auto's kantelde. Toen de twee inzittenden er onderuit waren gehaaid, bleken beiden gewond te zijn. Den chaffeur waren de ribben in de longen gedrongen. In hopeloo zen toestand is hij naar 't ziekenhuis te Sittard vervoerd. Donderdagavond omstreeks 8 uur zijn op den rijksstraatweg te Dutven- drecht een dogcar en een Fordauto in botsing gekomen. De boom van de dogcar ging door de voordeur vanLde auto, tengevolge waarvan de bestuurder een hersenschudding kreeg Zfln vrouw en kind, die mede in den auto zaten, bleven ongedeerd. Diefstallen, Inbraken enz. Dinsdagavond is ingebroken in het leegstaande landhuis Dennenheuvel, aan den Bredaschenweg te Tilburg. Een der omwonenden zag licht bran den, vond dit verdacht en waarschuwde een in de buurt wonenden politieagent. Deze slaagde er met de hulp van den burger in, de Inbrekers aan te houden. Zij bleken ie zijn H. j. uit Rotterdam en B. v. d. L uit Pijnacker. Bij hun verhoor verklaarden zij door langdurige werkloosheid tot de daad te zijn ge komen. Zij zijn in het huis van be waring te Breda opgesloten. In het sanatorium te Heerlen is gisternacht ingebroken. De dieven hebben kleeren gestolen benevens een bedrag van f 250. Moord Voor het hof van gezworenen te Duisburg heeft zich de 42 jarige Nederlandsche scheepskapitein F. R. uit Duisburg wegens moord te verant woorden gehad. Hfl zou zijn vrouw overboord in 't water hebben gegooid, omdat z|j weigerde zich van hem te laten scheiden. Tegen R, die ontkende en zeide dat zijn vrouw te water was gevallen, werd de doodstraf geëischt. Dit was, r aar Wolff meldt, de eerste maal sedert I9t3, dat voor dit hof de doodstraf werd gevraagd. Het hof heeft den man echter wegens gebrek aan bewijs vrijgesproken en hem in vrijheid gesteld. Berooving van een trein. Donderdag is op den trein, die om 21 uur te Ratibor moet binnenloopen op de lijn tusschen Gross—Peterwitz en Woinowitz bij het dorp Jannowitz 'n overval eepleegd, waarbij de daders ongeveer 700 mark in handen vielen. In den laatsten wagen hadden een aantal jongelui een vechtpartty geën sceneerd in den loop waarvan zij aan de noodrem trokken en zoo den trein tot stilstand biachten. Terwijl het treinpersoneel den twist poogde te sussen, sprongen twee of drie jongelui in den bagagewagen en braken daar de kast open, waaruit zij 't aanwezige geld wegnamen. Een zeilboot omgeslagen. Uit Kiel wordt gemeld dat gister middag bij hevigen storm in de Stran- derbocht een zeilboot, waarin drie menschen zaten, is omgeslagen. De eigenaar van de boot en een jongen van 10 jaar zijn verdronken. Mijnwerkers bedolven. Door het instorten van een pijler op 724 M. diepte zijn in de Karsten Zentrum-mljn 5. mijnwerkers bedolven. Een van de bedolvenen heeft men vrij wel ongedeerd boven kunnen bren- gen. Er bestaat weinig hoop om de anderen te redden. Het wrak van het vliegtuig van de Bremen gevonden. Het wrak van het vliegtuig van de Bremen, dat gisteren in de Cobrquid- baai vergaan is, is gevonden. Het is volslagen vernield aangetroffen 1 de postzakken dreven in den omtrek rond. Een der lijken der vliegers heeft men reeds gevonden. AGENDA'S. WAALWIJK, Zaterdag 8 uur, Witte Bioscoop, „De vaandrig van den Keizer". Zaterdag 8 uur. Luxor Bioscoop, „Tropen—nachten". Zaterdag 8 uur. Bestuursvergadering Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zaterdag 8V2 uur, Repetitie Lieder tafel „Oefening en Vermaak" le en 2e bassen. Zondag 12 uur. Repetitie voor allen. Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 5 uur. Tooneelultvoering der Meisjes—Jeugdvereer.iging Eindhoven in Musis Sacrum. Zondag 6 en 8'/j uur. Witte Bioscoop, „De vaandrig van den Keizer". Zondag 6 en 8'lt u. Luxor Bioscoop, „Tropen - nachten". Maandag 8 uur. Vergadering „Oranje- Huis" in den ieyer Musis Sacrum. Maandag 8 uur, Witte Bioscoop, „De gele hel". Maandag 8 uur, Luxor Bioscoop, „Wolven van de grenzen", „Het zwarte ch aap", s- 0/^de BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. Van 2—9 Oct. Geboren: Johanna M. H. dv. A. Snijders en A. C. Fijneman. Adri ana W. dv. G. Bruurmijn en W. A. Greve. Martinus J. P. zv. M. Pulles en J. Heesbeen. Cornelia M. dv. M. L de Brouwer en A. M. Erkeland. Overleden: Geene. Huwelijksaangiften: Geene. Huwelijken: H. H. van der Schans 23 jaar te Dongen en H. Dalmeijer 21 jaar alhier. Ingekomen: J. A. A. Maiburg van Oudenbosch. A. J. Werther van Renkum. A. Böhm van Rustringer (Did.). H. K. Both van Rotterdam. P. J. Mevissen van Weert. A. C. Klis van Tilburg. A. M. Klijs Van Tilburg. -E. Labs van Eindho ven. L. J. A. Jünger echtgenoote van M. H. C. Kotster van Haarlem. Vertrokken: Th. M. J. de Graaf f naar Utrecht. A. G. S. Heling naar Nijmegen. K. v. d. Helm naar Bre da. G. J. W. Messemaeckers naar Venray. V. J. F. M. Hoffmans naar St. Michiels-Gestel. C. v. d. Wiel en gezin naar Nijmegen. E. Steen bergen naar Berlicum. C. Besse- ling en gezin naar Waddinxveen. M. van Bladel naar Heusden. J. Kofie naar Amersfoort. B. Melzer naar Amersfoort. M. W. de Kok naar 's-Bosch. DRUNEN. Over de maand September. Geboren: Wilhelmus Petrus zv. Ja cobus van Gorkum en Cornelia v. d. Putten. Wilhelmus L. zv. Nic. de Gouw en Antonia van Spijk. Cor nelia Johanna dv. Adrianus C. de Rooij en Cornelia Hoorn. Geertruda Theodora Catharina dv. Th. de Wit en Geertruda Claudemans. Jc. Joh. zv. Joh. Mart. Vrijhoeven en Henrika Joh. Brok. Joh. Hendr. zv. A. Pulles en Wouterina Boelen. Jo hanna Bernardina dv. Dirk Keijzer en Geertje de Vries. Hendrika Maria dv. Petrus de Gouw en Wilhelmina van der Linden. Johannes Marti nus zv. Adrianus C. van Weert en Joh. Maria Kusters. Adriana Mar tina dv. Martinus Cornells Smits en Adriana van Helvoirt. Gehuwd: Johannes Brekelmans 31 jaar en Elisabeth Brok 32 jaar, beiden wonende alhier. Joh. Bommers 24 jaar wonende te Amersfoort en Catha rina M. J. de Kruijff wonende alhier 31 jaar. Overleden: Theodorus Joh. zv. Nic. Verhoeven en Cornelia Bergmans oud 1 jaar. Henricus van Dommelen oud 62 jaar. Martinus Vos oud 69 jaar. OUDHEUSDEN. Over September 1931. Geboren: Catharina C. M. dv. L. Robben en J. C. Pulles. GehuwdMartinus C. J. v. Mens voort 28 jaar te Tilburg en Catharina W. Pulles 30 jaar te Elshout. Overleden: Petronella Verhoeven 59 jaar. Adrianus A. Lommers 8 maanden. Gijsberdina v. d. Hoven 71 jaar. Johannes M. Krol 11 maanden. Antonius Verhoeven 59 jaar. Engelina M. E. Geelen 8 maanden. RAAMSDONK. Van 26 September t.m. 2 October. Geboren: Johanna A. M. dv. Adri- j anus M. Blom-van Dun. Hubertus klassers lijk spel en moet liet het verleden geboden, scheuren m flinijf indhovjh en flim nen met gen veld et echter aag toe. klas nog haar als /aalwijk. 1 herstel hebben, kwaardig hs, Zalt- moesten eer goed n 2 van voor de —3 1 1 3 0 1—3 1—2 2 1—0 1—6 L—4 2 L—2 1 1-3 13 r—O y2 2 7—1 l—3 1—2 l—O i—4 1—3 1—2 j f had op ij d plaats, C georga- eze beidt ;t bestuur al tot den ^KC, dhr, ingen met i! alvereenl- ii woordje icht reeds ij hier in t. mige van hier een el aas niet daar het Tuigt, dat voor da- omen. Dt, hier bij» valdcyti ïrover tfc ?n hebben l te laten ging i gin gen te og enkele n vroeger ;en er het er idrect ■en en ik heele ver in edewer- irect voor n, ook al zoo goed echte eren e reden, ir van een ftallen ie g vrij om n. ondag etn de sport- ch kijken at dus <k sportieve •ht komt. lier dezen ischouwec w uiterste wedstrijd spreek de van jullie k zoo har- orfbalver- spannende ft en md emt. TKC lan en er rdediginfr val en M komt h(! i el ens edj tregen *1 schouwen, den aan- ,'oorsproof den stand breekt, flink aas ij (1 gt'W' geheel.» weet OP rdoor den 'chter! waardoor meerder- ikken door e brengen dezen ff" 1 in go(lif >n prettig noodig Waalwili door hun mooi SP" wordt beter door Doozen 3 25, 45 -en 65 ets. ZONDAG 11 OCTOBER. HILVERSUM 298 M. (V.A.R.A.) 8.30 Lichaamsoefeningen. 8.50 Postduivenber. en Voetbalmededeelingen. 9.00 Tuinboirwhalfuurtje door S. S. Lantinga. 9.30 Zang en piano. 9.50 Socialistische en Dramatische poëzie. 10.10 Het Varo-orkest o.l.v. Hugo de, Groot. 10.50 Gramofoonmuziëk. 11.10 Vervolg concert. (A.V.R.O.) 12.00 Orgelconcert door Pierre Palla met medew. van Mannenzangver. Euterpe. (V.A.R.A.) 1.00 Demonstratie met geluidsfilm Selonophon. 1.20 Intern. Arbeiders-radio-dag. 2.30 Demonstratie met geluidsfilm Selonophon. (A.V.R.O.) 3.00 Het Avro-octet o.l.v. Louis Schmidt. 3.30 Avro-Boekenhalfuur. 4.00 Vervolg Avro-octet. 4.45 Sportuitslagen van Vaz Dias. (V.A.R.A.) 5.00 Voor de kinderen. (V.P.R.O.) 6.00 Radio-Volks-Universiteit 6.30 Kerkdienst uit het gebouw der Ver. voor Vrijz. Herv. te Beverwijk. Spreker Df. H. H. Dorgelo. (A.V.R.O.) 8.00 Nieuws- en Sportberichten Vaz Dias. 8.15 Het Omroep-orkest met medewerking van Helena Cals, sopraan. 9.05 Avro-Radio-tooneel, opvoering van Anna- Janska, de keizerin der Bolsjewiki. 9.40 Het Omroep-orkest o.l.v. Nico Treep. 11.00 Gramofoonmuziëk. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) 8.30 Morgenwijding door Past. L. H. Perquin O.P. (N.C.R.V.) 9.30 Gewijde muziek. 9.50 Kerkdienst uit de Ned. Herv. Der-Aa-kerk te Groningen. Voorganger Prof. Dr. Th. L. Haitjema. (K.R.O.) 12.15 K.R.O.-Sextet o.l.v. Piet Lustenhouwer. I.45 G. J. Paulides: Napoleon en Engeland. 2.05 Literair Halfuurtje. 2.35 Gramofoonmuziëk. 3.00 Aansl. met het Missiehuis Cadier en Keer. Plechtig afscheid vertrekkende Missionaris sen v. d. Socj der Afrik. Missiën. 4.40 P. A. M. Speet interviewt Dr. v. d. Sleen, naar aanleiding van diens laatste reis in onzen Indischen Archipel. (N.C.R.V.) 5.00 Gewijde muziek. 5.15 Kerkdienst uit de Ger. Kerk te Ermelo. Voorganger Ds. J. van Herksen. (K.R.O.) 7.45 Prof. Dr. Alph. Steger: De Katli. Actie of het Leeken-apostolaat naar de Pauselijke richtlijnen. 8.00 Aansl. met de Studio van den Westdeutscher Rundfunk te Keulen. Opvoering van de ope rette: Die Goldene Meisterin. 9.30 Vaz Dias. 10.20 Gramofoonmuziëk. 10.40 Epiloog door het Klein Koor o.l.v. Pickkers. MAANDAG 12 OCTOBER. HILVERSUM 298 M. (A.V.R.O.) 8.00 Gramofoonmuziëk. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziëk. 10.30 Voorlezen door G. Weitzel: De kleine Zee meermin. II.15 Concert. 11.45 Gramofoonmuziëk. 12.00 Kwartet o.l.v. Arie Nooteboom. 2.30 Orgelconcert door Frans Hasselaar. 3.30 Aansl. Grand-Hotel Centraal, Den Haag. Concert door Willy Honsbeek en zijn orkest. 1 4.30 Kinderuur door A. D. Hildebrand. 5.30 Het Omroep-orkest o.l.v. Nico Treep. Bij afwisseling Gramofoonmuziëk. 7.00 Avro-Boekenhalfuur. 7.30 Vervolg Omroep-orkest. 8.00 Gramofoonmuziëk. 8.15 Het Utrechtsch Stedelijk Orkest o.l.v. Albert van Raalte. 9.05 Prof. Mr. Dr. G. M. Verrijn-StuartGeld vraagstukken van dezen tijd. 9.35 Het Utrechtsch Sted. Orkest. 10.15 Vaz Dias. 10.25 Kovacs Lajosl err zijn orkest. 11.10 Gramofoonmuziëk. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) 8.00 Schriftlezing. 8.15 Morgenconcert. 10.30 Korte ziekendienst door Ds. Hoekzema. 11.00 Lezen van Chr. lectuur door Mej. Doyen. 11.30 Gramofoonmuziëk. 12.00 Politieberichten. 12.30 Orgelconcert uit de Herst. Ev. Luth. Kerk te Amsterdam, door Jan Zwart. I.45 Gramofoonmuziëk. 2.00 Uitzending voor scholen. 2.35 Gramofoonmuziëk. 3.15 Cursus Knippen en Stof versieren. 4.00 Ziekenuurtje door J. J. v. d. Wall. 5.00 Concert door een Kwintet. 6.30 Verteluurtje voor jongeren. 7.00 Proefles Engelsch voor gevorderden. 7.30 Politieberichten. 7.45 Persberichten Ned, Chr. Persbureau. 8.00 Uitzending ter herdenking van den sterfdag van Ulrich Zwingli. 10.00 Vaz Dias. 10.10 Gramofoonmuziëk. DINSDAG 13 OCTOBER. HILVERSUM 298 M. (A.V.R.O.) 8.00 Gramofoonmuziëk. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziëk. 10.30 Mevr. L. N. PiersonDe Italiaansche vrouw in haar huis. 11.00 Solisten-concert. 11.45 Gramofoonmuziëk. 12.00 Kwartet o.l.v. Arie Nooteboom. 2.30 Gramofoonmuziëk. 3.09 Knipcursus voor beginners. 4.00 Hollandsch halfuur. 4.30 Radio-Kinder-K oorzang. 5.00 Gramofoonmuziëk. 5.10 Concert door de Stafmuziek van het 5e Reg Inf., Amersfoort. Rij afwisseling Gramofoonmuziëk. 7.00 Gramofoonmuziëk. 7.30 Praatje door Fred. Fry over: de Engelsche lessen inj dit winterseizoen. 7.40 Gramofoonmuziëk. 8.00 Avro-opera-uitzendingen. Opvoering van De Ijzervreter. 9.00 Gramofoonmuziëk. 9.30 Het Omroep-orkest o.l.v. Nicol Treep. 10.00 Vaz Dias. II.00 Aansl. van Thd House of Lords, Den Haag Ensemble Lismonde. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoonmuziëk. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door Pastoor L. H Perquin O.P. 12.00 Politieberichten. 12.15 K.R.O.-trio o.l.v. Piet Lustenhouwer. 1.45 Gramofoonmuziëk. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Gramofoonmuziëk. 4.00 Gramofoonmuziëk. 5.00 K.R.O.-Kunst-ensemble o.l.v. Piet Lusten houwer. 6.20 Cursus in Bedrijfscontrole d. P. v. Zwieten 6.45 Cursus Engelsch door F, J. v. d. Sloot. 7.10 Pastoor F. C. Beukering: Kerkgang. 7.30 Politieberichten. 7.45 Verbondskwartiertje. 8.00 Aansl. met De Gemeentelijke Markthal te Amersfoort. Concert door het K.R.O.-orkest 9.30 Vaz Dias. 11.00 Aansl. met het Vitusgebouw te Bussum. Een halfuurtje op de H.O.B.A. 11.30 Gramofoonmuziëk. WOENSDAG 14 OCTOBER. HILVERSUM 298 M. (V.A.R.A.) 6.45 en 7.30 Lichaamsoefeningen. 8.00 Gramofoonmuziëk. (V.P.R.O.) 10.00 Morgenwijding. (V.A.R.A.) 10.15 Uitz. v. arb. in continu-bedrijven. 12.00 Vara-Septet o.l.v. Is. Eyl. 2.15 P. J. Kers: Onze keuken. 3.01 Céline Schaake-VerkozenMaak het zelf. 3.30 Vara-tooneel, kindertooneelstukje. 4.30 Vraaguurtje. 5.30 Vara-Septet o.l.v. Is. Eyl. 6.55 Mededeelingen inz. het Groote Volk door Veenstra. 7.00 Joodsch uurtje. 8.00 Het Vara-orkest o.l.v. Hugo de Groot. 9.00 De wet liegt nooit, op te voeren door het Groot Volkstooneel. 10.30 Vervolg concert. 11.00 Optreden van Nacky N. Mulder, humorist. 11.30 Gramofoonmuziëk. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) 8.00 Schriftlezing. 8.15 Morgenconcert. 10.00 Het N.C.R.V. Dameskoor. 10.30 Korte ziekendienst door Ds. J. W. Esselink. 11.00 Harmoniumbespeling door M F. Jurjaanz 12.00 Politieberichten. 12.15 Gramofoonmuziëk. 12.30 Middagconcert. 2.00 Gramofoonmuziëk. 2.30 Lezen van Chr. lectuur door mej. Wentink. 3.00 Concert. 4.30 Gramofoonmuziëk. 5.00 Kinderuurtje door mej. B. v. d. Veer. 6.00 Uurtje voor de landbouwers. Spreker L. Ei- geman. 7.00 Onderwijsfonds voor de Binnenvaart. 7.30 Politieberichten. 7.45 Persberichten Ned. Chr. Persbureau. 8.00 Uitz. üit de Nieuwe Zuiderkerk, Den Haag, georganiseerd door de Deputaten voor de geestelijke verzorging der verstrooide Geref. in N.-Indië. Sprekers Dr. H. Colijn, Dr. W. G. Harrenstein en Ds. J. H. Silleves Smit 9.30 Conqert. 10.00 Vaz Dias. 11.00 Gramofoonmuziëk.

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 11