oeders, geeft Uw kinderenf in de volgende drie weken eiken dag de kostelijke Quaker spijzen. U zult zien hoeveel krachtiger en flinker de kinderen worden. Want het hooge gehalte aan eiwit en koolhydraten in Quaker havermout, herstelt zeer snel de verbruikte krachten. PROVINCIAAL NIEUWS. Examen. Voor 'i 3e gedeelte notarieel staats examen (candidaat—notaris) is om. geslaagd de heer A. W. J M v. d Sandt te Waalwijk. St. Nlcolaas Waalwijks Belang. Eenige dames hebben reeds in de haar toebedachte wijk gecollecteerd en over de uitkomst mag men tevreden zijn. De ingezetenen schijnen te over wegen dat, hoe dikwijls in deze tijden ook gecollecteerd wordt, er ook juist thans zooveel noodig is. Vooral met St. Nlcolaas mogen de minderbedeelde huishoudens en kinderen wel eens iets extra's hebben. Wij bevelen de collecte waar ze nog gehouden moet worden, gaarne in ieders milddadigheid aan en ook doen wij een beroep op de winkeliers, die speelgoed, goederen of lekkernijen hebben af te staan. Het bestuur van W. B., speciaal het secretariaat, zal een en ander gaarne in ontvangst nemen. Men doet er een goed werk mee. Zooals wij reeds Zaterdag aankon digden, zal St. Nicolaas een bezoek aan onze gemeente brengen om de kinderen te verrassen en de ingezetenen dank te betuigen voor hun bijdragen voor de minderbedeelden. Een voorloopig bericht zegt ons dat de H. Man Zaterdag in onze gemeente arriveert, overnacht in hotel de Twee Kolommen, van waaruit hij Zondag ten omstreeks 12 uur een auto—rit (hij breng tz'n eigen zwarten chauffeur mee) door een deel der gemeente zal maken. Hij zal dan omstreeks half een op de kiosk het volk toespreken en de kinderen uitnoodigen een paar liedjes te zingen. Daarna rijdt hij door een ander deel der gemeente en trekt zich daarna weer in z'n hotel terug. Dat nu de kinderen maar zorgen, allen Zondagmorgen op de Markt present te zijn en flink mee te zingen. Dat zal een goede indruk op Sinter klaas maken en hem tegen 6 December zeker gunstig stemmen. f Jan Botermans. f In den ouderdom van 75 jaren over leed Zaterdag 11. alhier een bekend persoon in plaais en geheele streek, de afslager der Waaiwijksche notarissen, de heer Jan Botermans, die deze func-ie bijna 40 jaren vervulde. Hij verrichtte deze betrekking voor de beide kantoren te Waalwijk, in opvolging bij de nota rissen Rant en Schaap, en Bink, de Vocht, Jansen en Christ Tevens was hij omroeper in deze gemeente, wat hem vroeger ook veel werk verschafte. Hij was een opgewekt en graag geziene man, vertegenwoordiger vooral in vroegere jaren van het echte Waal wljksche type. Hij heeft vele personen in Waalwijk en de verre omgeving tal van diensten bewezen, hulpvaardig als hij was; men mocht hem algemeen gaarne, hij kende z'n vak in de perfectie, wist 'n kwink slag te plaatsen, kortom hij was de geknipte en getapte afslager-omroeper. Jan, rust in vrede. Meisjespatronaat Besoijen. Zondagavond gaf het Meisjes- patronaat „St. Cecilia* te v m Besoijen zijn jaarlijksche uitvoering, waarvoor fliinke belangstelling bestond. Hetzaaltje was bijna geheel gevuld. Door de meisjes werd op de planken gebracht een tooneeispel in 4 bedrijven getiteld Herderinnetje van Lourdes". Dit stuk, dat reeds vroeger door het patronaat met succes werd opgevoerd, laat ons zien hoe een blind meisje door haar hardvochtige, ongeloovige moeder verstooten wordt en door de genade der Moeder Gods en 't gebed van het herderinnetje het gezicht weer terug krijgt. Bij het zien van dit wonder wordt ook de gravin, de moeder, van hare zieieblindheid genezen en wordt zij geloovig De meisjes bleken allen zeer goed voor haar moeilijke rollen te zijn be rekend Allen voldeden zeer goed maar speciaal meenen we de twee zusjes Sophie en OttiHe te mogen noemen, die wel de zwaarste rollen hadden. Vooral de verschijning der H. Maagd in de derde acte was een zeer mooie scène. O tiiie gaf in dit bedrijf nog blijk over een aardig stemmetje te beschikken. Dat het publiek goed voldaan was bleek wel uit 't applaus na eike acte. Tot slot der uitvoering werd nog een uitvoering gegeven van gymnasti sche oefeningen, hetgeen ook zeer interessant was. Het geheel was een welgeslaagde avond, die vele ouders voldoening zal hebben gegeven voor het mooie werk dat door 't patronaat verricht wordt. Gouden Bruiloft echtpaar Massuger Zaterdag werd in de St. Antonius- parochie het gouden bruiloftsfeest van 't echtpaar Massuger—Spoor gevierd. Zooals wij nog in ons nummer van Zaterdag konden schrijven, werden 's-morgens het echtpaar en zijn familie leden aan de woning, die met een prachtigen eereboog was versierd, door talrijke auto's afgehaald. Om 8 uur werd de plechtige H. Mis van dankzegging opgedragen. Er was groote belangstelling toen het bruidspaar het kerkgebouw weer ver- Het, om naar huis te worden gebracht. De gouden jubilarissen maakten een kort ritje, terwijl de familieleden recht, streeks naar de woning der oudjes gebracht werden. Onderwijl stelden zich de bruidjes voor de eerepoort op om het gouden paar te ontvangen. Bij aankomst hielden Anny Sleenhoff en MIentje van Eeten een aardige samen spraak ter felicitatie, waaruit wij hier het slot—couplet aanhalen. Ik wentch uit naam van heel de buurt Gods Zegen' U tot slot, Vier 't diamanten feest nog hier En 't Eeuwfeest eens bij God 1 Nadat bruid en bruidegom nog even voor de lens van den fotograaf hadden geposeerd, vereenigden zij zich met de familieleden aan de ontbijttafel. Het buurtcomilé kwam om 12 uur terug teneinde de jubilarissen geluk te wenschen en het buurtgeschenk aan te bieden. De heer P. van Brunschot, sprak hen ongeveer als volgt toe Als Comité zijn wij tot U gekomen om de wenschen der buurtbewoners tot U over te brengen. Ik reken het mij tot een aangename taak hiervoor als vertolker te zijn aangewezen. Welnu dan geacht jubiieerend paar, wees dan namens de buurtbewoners van harte gefeliciteerd met Uwgouden jubelfeest, waarop gij den dag her denkt, dat gij voor 50 jaren elkander eeuwig trouw gezworen hebt. Ik wil hierbij de hoop uitspreken, dat gij nog vele jaren in geluk en voorspoed Uw ouden dag zult mogen slijten en de gouden jubelkroon die thans op Uw hoofd geplaatst is een. maal met diamanten—parelen bezet zal mogen worden. Thans rest mij nog een kleine plicht, daar de buurtbewoners mij nog een opdracht hebben gegeven en wel het aanbieden van een passend ge. schenk. Daarom ben ik zoo vrij, U dit geschenk aan te bieden in den vorm van dit penrule—stel. Hierbij spreek ik de hoop uit, dat dit geschenk U nog menigmaal zal doen terugdenken aan dezen voor U zoo heugelijken dag. Ter receptie merkten we o.m. op waam. burgemeester Weth. Eibers, de Z.Eerw. heer pastoor Verhagen en de WeiEerw. heer kap. Vos. Het feest werd verder den geheeien dag in intlemen familiekring gevierd, des avonds bracht de harmonie Sl. Crispijn onder groote 'belangstelling een serenade. De oudjes werden geluk gewenscht door den heer Passier, voorzitter van de R K. Werklieden- vereeniging. Vooral in den avond kwam de prachtige eerepoort met de verlichting zeer mooi uit. De harmonie begeleidde de feestelingen hierna naar 't feest lokaal in café v. Daelen. Ongeveer half acht Zondag was de zaal gevuld met belangstellenden. Een band onder leiding van den heer Versteeg hield er de stemming in, Even later verscheen het gouden paar met familieleden in de zaal Na een aardig nummer van den heer Brokken en zijn tooneelgezeischap, sprak de voorzitter de heer van Brunschot nog maals het gouden paar toe. Namens ouders en familie sprak de heer J. Massuger een welgemeend dankwoord, hetgeen een krachtig applaus ontlokte. Hierna werd een keurig program van voordrachten ten gehoore gebracht, waarvan wij er slechts één willen noemen, nl. „De verliefde voorzanger', door mej A Eijkens en G. Brokken, waarmede onbedaarlijk gelachen werd. De heer C. Trimbach begeleidde de verschillende nummers aan de piano, Om half twaalf begon het bal en begrijpelijkerwijs verhoogde dit de stemming nog zeer. Tot slot sprak de voorzitter nog een dankwoord tot allen voor de ondervonden medewerking. Een woord van hulde past zeker wel aan den heer N. van Gorcum, die de leiding van den avond in handen had, Het gouden feest van het echtpaar Massuger is dank zij de goede voor bereiding daaraan door het buurtcomilé gegeyen, zeer goed geslaagd en zal de jubilaren ongetwijfeld nog lang in het geheugen blijven. Sluis' Blskwlefabrtek. Wij hebben eens op 'n kalender blaadje get&zen dat Pietje als hij groot was zöo gaarne redacteur zou worden. Hij kon dan altijd naar hel paardenspel en concert gaan zonder dat het geld kost. Hij kon dan laai opblijven om te kijken naar wat er gebeurde enz. enz. 1 Deze ontboezeming van Pietje kwam ons voor den geest toen we deze week een mooi olik „Boudoir Mélange" van de bekende Sluis'Biskwiefabrieken op ons bureau vonden. Wij zijn overtuigd dat „Pietje" nog liever redacteur zou zijn geworden als hij wist dat de redactie tegenwoordig met dergelijke fijnigheden wordt ver rast en zeker als hij dit artikel als wj had geproefd. Tergelijkertijd ontvingen wij van bovenstaande firma een recepten boekje dat op allerleukste en aller— origineelste wijze in verhaaltrant een groot aantal recepten voor pudding geeft, samengesteld door mevrouw Wittop—Konig. Het boekje is practisch en ziet er aardig uit en is verkrijgbaar 10 cent. Wij kunnen er bijvoegen dat be halve in puddingen en vla's de Bou doir—Melange 't zeer goed doet bQ de theehet is een keurig artikel, mooi verpakt en heerlijk van smaak, dat kan de redactie na nauwgezette proef en beoordeeling, volmondig zeggen- Schoenen naar Frankrijk. De Parijsche correspondent van de Msb. schrijft dato 21 September: De Fransche minister van handel Is plotseling met een wetsontwerp inde kamer verschenen, dat urgent verklaard en aangenomen, de tarieven voor den invoer van schoenwerk geheel wijzigt, zelfs voor wat de klasslficatie betreft- maakte zaak, moet als een motie van orde behandeld worden. Art. 19. De leden stemmen over za ken met de woorden vóór of tegen. Art. 20. Nadat de onderwerpen der agenda, alsmede de voorstellen, bedoeld in art. 11 zijn afgehandeld, geeft de Voorzitter gelegenheid, niet aan de orde gestelde zaken ter sprake te brengen, mits de vraag of de opmerking in eerste instantie thuis hoort in de raadsverga dering en niet de strekking heeft van een voorstel. C. N. VAN HAREN. Hoewel de door het raadslid v. Haren ingediende voorstellen tot wijziging van het reglement van orde geen voorstel vormen in den zin van dat reglement, hebben wij het toch gewenscht geacht, daarover onze meening uit te spreken om wille van het groote belang daaraan verbonden. Wij hopen de leden van den raad daarvan door de hierna volgende uiteenzetting te overtuigen. De heer van Haren heeft het ons niet gemakkelijk gemaakt een oordeel te vor men over de door hem ingediende voor stellen. Overwegingen toch, welke de voorgestelde wijzigingen zouden moeten motiveeren, ontbreken geheel, zoodat wjj naar de bezwaren, welke, naar de mee ning van den heer van Haren, het thans bestaande reglement van orde aankleven, hebben te gissen. Artikel 11. In dit artikel is het recht van initiatie! der leden van den raad op afdoende wjjze gewaarborgd. Geëischt wordt ech ter, dat een initiatief-vporstel door twee leden wordt gesteund en met dat voor behoud kan de raad besluiten, dat zulk een voorstel een onderwerp van beraaa- slaging zal uitmaken. Besluit de raad, bij meerderheid van stemmen, geen be raadslaging toe te laten, dan wordt daar na op de gewone wijze een beslissing ge nomen omtrent het ingediende voorstel. De heer v. Haren wenscht de thans be staande belemmerende bepalingen, waar aan het recht van initiatief der leden van den raad is gebonden, om hals te brengen en het onbeperkte initiatief in te voeren. Als dus één raadslid een voorstel aanhangig maakt, al zou de absolute zekerheid bestaan, dat dit vooi- stel door geen enkel lid -wordt gesteund, dan eischt de heer van Haren toch de vrijheid op, daarover de beraadslaging te openen. Wij hebben ons afgevraagd, of aldus het algemeen belang der gemeente en dit moet toch 't uitgangspunt zijn - beter wordt gediend dan door handha ving van het bestaande voorschrift. Ongetwijfeld kan een algemeen ge meentelijk belang worden gediend door een iniatiefvoorstel der leden van den raad; de ervaring heeft dat trouwens be wezen. Dat recht van iniatief moet ech ter aanvullend werken en geen regel worden. De behandeling van de begroo ting voor het jaar 1932 heeft wel over tuigend aangetoond, dat iniatief tot eigenaardige consequenties kan leiden en dat in dit opzicht geen hooggestemde verwachtingen mogen worden gekoes terd. Wie heeft in laatste instantie te be- oordeelen of met een voorstel een alge meen gemeentelijk belang wordt ge diend? De raad, en deze alleen; en daar om moet de raad ook het recht hebben om beraadslaging over een voorstel, dai hij niet acht in het belang der gemeente, te voorkomen. Welk bezwaar heeft het raadslid van Haren tegen het voorschrift, dat een ini tiatief-voorstel door 2 leden van den raad moet worden gesteund? Zou zulk een voorstel dien steun niet kunnen krij gen, dan is het toch al in den kiem ge smoord en is beraadslaging derhalve overbodig. Is het daarom tegen de be doeling van den heer van Haren, om de persoonlijke meening der leden van den raad omtrent bepaalde vraagstukken wereldkundig te maken, dan komt het ons voor, dat hiertoe de kiesvereeniging een meer geëigend orgaan is. Het onbeperkte recht van initiatief, dat het raadslid van Haren zich voor stelt in ons reglement van orde te doen opnemen, opent voorts de mogelijkheid tot misbruiken van allerlei aard. Het kan worden aangewend tot het voeren van obstructie en tot het propageeren van denkbeelden, die, blijkens de opvatting der meerderheid van den raad en dus van de bevolking ongewenscht moe ten worden geacht en ongetwijfeld in dezen tijd, nu het bewaren van rust en kalmte een van de eerste en ernstigste plichten is van de openbare bestuurs organen. Ten slotte is het ongebreidelde recht van initiatief, zooals dat door den heer v. Haren wordt voorgestaan, een ver kapte invoering van de rondvraag, want er is maar weinig handigheid toe noodig om een vraag in een voorstel om te wer ken. Om al deze redenen, waaraan wij nog willen toevoegen dat zulk een onbe perkt recht van initiatief een novum zou zijn voor openbare bestuurscolleges, moeten wij het beginsel, dat de heer v. Haren in zijn voorstel heeft gelegd, ten zeerste ontraden. Het heeft ons getroffen, dat het raads lid v. Haren door zijn voorstel aan den voorzitter van den raad wil zien ontno men het recht, om voorstellen aanhan gig te maken. Wij begrijpen niet, welke overwegingen daartoe hebben geleid; wellicht wil de heer v. Haren dit nog nader toelichten. De bedoeling van het bepaalde onder 3e van artikel 11 ontgaat ons. Deze be voegdheid is geregeld in het bestaande reglement van orde en zeer zeker in het blanco-artikel 11, ad le. Artikel 18. Tegen het opnemen van een soortge lijke bepaling, als bedoeld door den heer v. Haren bij artikel 18, hebben w;j geen bezwaar. Alleen zouden wij deze bepaling willen overbrengen naar arti kel 17 en haar onmiddellijk willen laten volgen op de woorden van het 2e lid van dat artikel. In verband hiermede zou de bepaling dan kunnen luiden als Volgt: „Als een voorstel van verdere strekking wordt ook beschouwd een M, V Inhoud van de te genwoordige groote pakken 5 ons netto en bon voor zwaar verzilverd tafel gerei. Het echte Quaker kent U aan de geelblauw.roode origineele pakken. voorstel tot verdaging der beslissing." Artikel 20. Ook bij de beraadslaging over dit voorstel hebben wij ons afgevraagd of de wederinvoering der z.g. rondvraag ge acht moet worden te zijn in het algemeen belang der gemeente. De ervaring, opgedaan met de rond vraag, heeft bewezen dat deze 't groot ste gedeelte vraagt van den tijd, welke wordt besteed aan de raadsvergaderin gen. Aan het behandelen van veelal on- beteekenende onderwerpen, waarin het meerendeel der raadsleden geen belang stelt, wordt gewoonlijk zooveel tijd be steed, als vaak voorstellen van ingrijpen den aard niet vermogen in beslag te nemen. Het is om deze reden geweest, dat de raad heeft besloten de rondvraag, zooals die vroeger in het reglement van orde was omschreven, af te schaffen en daar voor de schriftelijke vraag in te voeren. Het groote voordeel van deze beslis sing is geweest, dat de raadsvergaderin gen aanmerkelijk werden bekort en dat alleen die vragen werden gesteld, welke waardig werden gekeurd schriftelijk aan ons college te worden voorgelegd. Daarenboven heeft de voorzitter van ons college herhaaldelijk verklaard, bezwa ren of vragen om inlichtingen mondelyk, schriftelijk of telefonisch in ontvangst te zullen nemen, om die dan in het col lege te bespreken. De vragen, tijdens de rondvraag ge daan, betreffen uitsluitend zaken, be dekking hebbende op de uitvoering der door ons college genomen beslissingen, voortvloeiende uit verordeningen en besluiten van den raad. Een afdoende beantwoording der gestelde vragen moet in den regel achterwege blijven, omdat ons college op dat oogenblik niet vol doende georiënteerd is. Het komt ons daarom voor, dat de beantwoording der gestelde vragen en de daaraan vooraf gaande overwegingen beter zijn gewaar borgd als die vragen schriftelijk zijn ge steld, dan wanneer zulks mondeling ge schiedt aan het einde der raadsvergade ring. Ook dit heeft de practijk bewezen. Welk voordeel ziet de heer v. Haren in een openbare mondelinge behande ling der gestelde vragen, als door hem voorgesteld, boven de schriftelijke, zoo als de laatste jaren gebruikelijk is? Wordt met een vraag beoogd het die nen van een werkelijk algemeen belang der gemeente, dan kan die materie in een initiatief-voorstel worden verwerkt. Is zulks echter niet het geval, dan ont aardt de vraag gewoonlijk zooals het wel eens onvriendelijk en minder eer biedig wordt betiteld in het doen van een boodschap door een raadslid tot behartiging of bevordering van persoon lijke belangen van ingezetenen. Vermits het thans vigeerend,e voor schrift bevredigend werkt en ook in dit opzicht de tijdsomstandigheden zich ver zetten tegen invoering van een maatregel waarvan misbruik gemaakt zou kunnen worden om onrust of wrevel te verwek ken bewust of onbewust kunnen wij aanneming van dit voorstel aller minst aanbevelen en adviseeren mits dien tot verwerping. Van deze gelegenheid maken wij te vens gebruik om U voor te stellen, nog enkele andere wijzigingen, welke, mede in verband met de gewijzigde bepalingen der gemeentewet, noodzakelijk blijken in het reglement van orde aan te brengen. De door ons voor te stellen wijzigin gen zijn de volgende 1. In het eerste lid van artikel 1 wordt het cijfer 17 vervangen door het cijfer 18. Deze wijziging houdt verband met de hernummering van de artikelen der gemeentewet. 2. In het bij raadsbesluit van 24 Fe bruari 1928 tusschen het eerste en het tweede lid van artikel 11 toegevoegde nieuwe lid, ware, tusschen het woord „voorstellen" en de daarachter geplaat ste komma, in te voegen: „van een der leden van den raad". De bedoeling de zer bepaling, welke ook altijd dienover eenkomstig is toegepast, komt daardoor beter tot uitdrukking. 3. Artikel 24 komt te vervallen, zulks in verband met den inhoud van het te genwoordige artikel 57 der gemeente wet. 4. Artikel 25 ware, in verband met het vervallen van artikel 24, te wijzigen en te lezen als volgt: „Ingeval van twij fel omtrent den inhoud van een stem briefje beslist de raad." 5. De aanhaling: „art. 51 deri Ge meentewet" in het derde lid van artikel 26, ware te wijzigen in „art. 58, 3e lid der gemeentewet", zulks eveneens in verband met de hernummering van de artikelen der gemeentewet. 6. Om dezelfde reden is in artikel 29 de aanhaling „art. 57 der Gemeentewet" te vervangen door „art. 63 der gemeente wet". Steunregeling. De in de Schoen- en Lederindustrie heerschende crisis heeft een zoodanigen vorm aangenomen, dat wü het noodza kelijk geacht hebben voorbereidende maatregelen te treffen tot het in het le ven roepen van een steunregeling -voor uitgetrokkenen uit de werkloozenkasx>en, alsmede voor ongeorganiseerden, regle mentair nog niet rechthebbenden en dub- bel-uitgetrokkenen. Wij hebben ons daarom gewend tot Zijne Excellentie den Minister van Bin- nenlandsche Zaken en Landbouw met 't verzoek de bij zijne beschikking van 7 Januari 1931, No. 65 S., Afd. A., vastge stelde steunregeling van toepassing te verklaren op de werkloozen, afkomstig uit de schoen- en lederindustrie. Wij ontvingen daarop van Zijne Ex cellentie d.d. 13 November j.l. een toe stemmend antwoord. De regeling geldt voorloopig tot 2 Januari 1932. Met het door ons voorgestelde tarief van steun- verleening kon de Minister zich niet ver eenigen en deze heeft daarom een ander tarief vastgesteld, hetwelk in de rege ling, welke wij U hierbij ter vaststelling aanbieden, is opgenomen. De rijksbijdrage in de kosten der re geling, welke in minimum 25 en in maximum 75 van de gedane uitkee- ringen mag bedragen, is door den Mi nister voor deze gemeente nog niet vast gesteld. In afwachting van de goedkeuring der steunregeling door Uwe vergadering zijn wij door de noodzakelijkheid daartoe gedwongen reeds tot toepas sing daarvan overgegaan. De georgani- seerden ontvangen den steun door be middeling van de penningmeesters der betrokken organisaties, de ongeorgani seerden ten gemeentehuize. Het komt ons gewenscht voor om ook werkloozen uit andere vakken, die voor steun in aanmerking komen, uit te beta len naar dezelfde regeling. De kosten hiervan blijven echter uiteraard geheel voor rekening der gemeente, daar de Minister de regeling alleen geldig heeft verklaard voor werkloozen uit de schoen en lederindustrie. De werkverschaffing (keislag slaan), hebben wij gemeend te moeten stopzet ten. Reeds in onze memorie van ant woord op het rapport der begrootings- commissie hebben wij ons voornemen daartoe te kennen gegeven. Het bedrijf van gemeentewerken is meer dan vol doende van keislag voor de wegen voor zien, terwijl bovendien deze werkver schaffing voortdurend allerlei moeilijk heden opleverde. Ook de daarbij tot nog toe te werk gestelden zullen dus voor steun in aanmerking komen. Hieruit moet evenwel niet de conclusie getrokken worden dat wij het verleenen van steun prefereeren boven werkverschaffing. In tegendeel hebben wij aanstonds uitge zien naar een beteren vorm van werk verschaffing. Deze is dan ook in voorbe reiding. Zij zal bestaan in de verbetering van de afwatering van den Binnenpolder van Waalwijk. De onderhandelingen en besprekingen dienaangaande met het Rijksbureau voor de Ontwatering en het betrokken Waterschap hebben nog niet geleid tot een afdoend resultaat, daar ze nog niet beëindigd zijn. Tenslotte deelen wij nog mede, dat voor de uitvoering der steunregeling een orgaan in het leven moet worden geroe pen. Wij hebben den Minister voorgesteld als zoodanig te erkennen een Commissie uit den Gemeenteraad, waarin zitting zullen hebben 1 werkgever, 1 werkne mer en 1 onpartijdig lid, terwijl het voorzitterschap zal worden waargeno men door een lid van ons College. De Minister heeft bericht zich met de samen stelling van dit orgaan te kunnen veree nigen. Wij stellen U daarom voor over te gaan tot de benoeming van bedoelde 3 leden der Commissie. De Voorzitter zal door ons uit ons midden worden aangewezen. De met den Minister gevoerde corres pondentie ligt ter inzage. Waalwijk, 25 Nov. 1931.

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 2