Hel Radio Programma. No. 237 I' Houtkoop Klinkaert en Giersbergen. Notaris Schreurs verkoopen: Notaris Schreurs verkoopen: Houtkoop Pessaert. Notaris Schreurs verkoopen: gen: „nu maken jullie het duur? Verder is het aantal leerlingen toe genomen, zijn salarissen verhoogd en betreft de toeneming der kosten niet alleen het lager onderwijs maar ook de overige takken van onderwijs. N )g eens, bezuinigen I maar allen, niet alleen bijz. scholen. Hiermede meen ik mijn meening voldoende toegelicht te hebbes. Met coll. groeten M. J. jUURSEMA. hebben het voorgoed gesnapt. Dankend voor de plaatsruimte. Hoogachtend, Een van de vele boeren die het snapten. Aan den Gesnapten Boer. Mijnheer de Redacteur, ik moet toch in ieder geval het stukje van den ge- achten opsteller uit Kaatsheuvel van 4 Jan. 1932 beantwoorden.Veritas.dat weet U zelf ben ik niet, wel tracht ik de waarheid na te komen en haar ook te verdedigen. Op de grappenmakerij van den geachten inzender zullen we niet diep ingaan, als alleen 't volgende: Dat de C. H. V. een instelling is van den N. C. B is een waarheid als een koe. Maar evenzeer is waar, dat deze instelling tracht machtig en groot te worden, met behulp van hen, die het kapitaal als voorwaarde stellen. M. a. w. door de macht van dat kapitaal den baas tracht te spelen, erger nog. de Middenstander uit deze maatschappij wil bannen. En dat zijn liberalistische, kapitalistische, materialistische tenden zen. Wilt Ge iets weten van materialisme dan zou ik willen zeggen, dat men al zoo ver gekomen is, dat men de stier Jan noemt, den bok Frits, de koe Marie, de geit Lieske, den beer Hannes. En dat men de menschen dat voor houdt, dat is zoo. Wilt ge meer van materialisme we ten, dan zou ik dit willen zeggen Laatst was de pastoor van een dorp, we zullen dat nu maar eer.s Ulicoten noemen, op een boerderijtje en toen vroeg ie aan een van de kinderen Waar is vaoder Het zoontje neemt Z.E.W. mee naar den varkensstal, waar vaoder. tusschen de zeugen zat. En toen de jongen met den pastoor bij de stal kwam, zei Doruske„Kêk Mijnheer Pastoor den diëen met de pet op,... da s Vaoder". Dat was materialisme van de ergste soort. Ja, dat ik den geachten schrijver verdenk, dat hij iemand is, die be langen bij de C. H. V. heeft, deze gedachte kan ik niet van me afzetten, en daarom haalde'k de salariskwestie even in het geding want je hoeft nou bepaald geen ambtenaar te zijn om .salaris" te trekken. Mijnheer de Redacteur de verheer lijking van de Veghelsche instelling de C. H. V. laat me koud. Ik kan iets nooit een prachtige instelling vinden, wanneer al die prachtigheid er is, om anderen het leven zuur en onmogelijk te maken. Trouwens we zijn er nog niet, dat weten we wel. En met het gezegde van den ge achten opsteller, dat daar nu eenmaal niets aan te doen is, komen we er niet. Veronderstel dat onze Regeering er ook zóó over dacht ten opzichte van den Boer. Evenmin als dat het aan te raden is, om in dezen tijd, instellingen aan te bevelen. Trouwens Mhr. de Redacteur, de bedoeling van mijn stukske is alleen geweest, er tegen op te komen dat de persoon van Kap. Bijnen in een ver keerd daglicht werd gekield. Deze Priester heeft zich kranig ge houden om als Adviseur zóó te spre ken. Voorwaar, dit deed hij in het belang van de Boeren, zoowel als van de Middenstanders. OUTSIDER. Kaatsheuvel 12 Jan. 1932* Mijnheer de Redacteur Voor de laatste maal, vraag ik nog eens een plaatsje in Uw hier veelge lezen blad. Want nu ik zie dat de vorige schrijvers, al of niet .Veritas" maar steeds om de zaak heendraalen, zoo dat ik ten slotte niet meer weet waar zij heen willen, zet ik er een punt by Vooral nu hij zijn verdediging van molenaars en graanhandelaar, wil red den met een beroep op de Chrlsleiyke naastenliefde. Neen beste man, die vlieger gaat niet op. Want weet gy dan niet, dat, wanneet* de molenaars en graanhande laars, steeds de rechtvaardigheid en dus ook de Christeiyke naastenliefde, had den in acht genomen, er nu nog geen C H. V. zou bestaan Doch juist omdat deze deugden zoo ontzettend in de knel kwamen Is de C H. V opgericht. Dit is een vaststaand feit. En ten slotte, ik heb door myn schryven mijn doel bereikt. Want de meeste boeren, ik kan wel zeggen alle boeren die niet ziende blind zijn, hebben het nu ook gaan snappen. Tenminste de boeren, die ik sprak over.dit geschryf, merkten dadelijk lachend op: o, ja, wij hebben het ook al lang gesnapt waar die wind van daan komt. En dat doel te bereiken, was de reden van mijn geschrijf. En dat doel is bereikt. Dus welke lasteriyke onzin er nu nog komt of niet, wij allen GEMENGD NIEUWS. Hotelgasten beroofd. Nadat de ober hen een slaap, middel had toegediend. Een paar dagen g leden hebben 2 Engelschen bij de po itieie R dam aan- gitte gedaan dat zij in hun hotel wa ren beroofd van 20 biljetten van 5 pond sterling, 15 biljetten van ééu pond, i 20 en 1 rijksdaalder, nadat hun een bedwelmend middel was toeggediend. De verdenking viel al spoedig op den oberkellner van het hotel, die echter ten stelligste ontkende en kort daarna weer in vrijheid is gesteld. Gisteren is hij echter opnieuw aan gehouden en thans heeft hij een vol ledige bekentenis afgelegd. Nu was in den nacht, waarin de Engelschen be roofd waren op een van de bankjes in de buurt van het hotel een Duit- scher aangetroffen die den avond met beide Engelschen in het hotel had doorgebracht; de verdenking is, zoo als wij reeds meldden, gevallen op den ober-kellner, die de heeren haü bediend. Men had echter niet vol doende bewijsmateriaal tegen hem, om hem langer vast te houden en men liet hem gaan. Maar uit het verdere onderzoek bleek, dat de ober kellner op den bewusten avond tot overéénenin het hotel was gebleven, hoewel hij anders om 12 uur weggaat De nachtportier had hij een doos cigaretten van f150 gegeven, met het verzoek, tegen niemand te zeggen, dat hij tot zoo laat was gebleven. Bovendien verklaarde de buffetchef, dat de oberkeiler in den loop van den bewusten avond een klein balletje had staan fijn wrijven tot poeder. I oen hij kort daarna den beide Engelschen en den Duitscher 3 whis key s moest brengen, was hij dadelijk teruggekomen met de gevulde glazen, onder de opmerking, dat er asch in glazen zat. De buffetchef wilde nieuwe glazen inschenken, maar de oberkellner verzocht de whiskey te geven. Aan dit verzoek is voldaan, waarna de ober de glazen opnieuw naar de heeren bracht, Uit de bekentenis van den inmid- ^e.'.s opnieuw gearresteerden ober blijkt, cLt hij' om 12 uur naar een W. C. is gegaan en daar gewacht heeft tot alles stil was. De Duitscher is kort, nadat de whiskey was gebracht, weggegaan. Hij is, zooals wij reeds schreven, later slapende op een bank gevonden, vlak bij het hotel. De ober is tegen één de kamer van de beide Engelschen binnenge gaan en hij heeft daar de genoemde bedragen uit de portefeuilles genomen. Hij liet voldoende geld achter, om de hotelrekening te voldoen. Daarna is hij weggegaan, nadat hij de portier een doos cigaretten heeft gegeven. De ober is opgesloten. Onderzocht wordt, welk slaapmiddel hij heeft ge bruikt. Een restant van de whiskey is in beslag genomen. Stormachtig weer bij Makassar. Tijdens het noodweer dat in Ma kassar heeft gewoed, is een boom ge vallen op een ladang en een pondok in den kampong Oeloe Wolo in het district Kolakka. Tien personen wer den gedood en twee zwaar gewond. De bestuursassistent is naar de plaats des onheils vertrokken. Het mijnongeluk te Beuthen. De ongelukkige mijnwerkers die Maandag j.l. bij de instorting in de Karsten-Zentrum-mijn bedolven wer den, bevinden zich na 144 uur nog in leven. Vier hunner zijn ongedeerd aangetroffen, terwijl vanavond tegen 6 uur met de anderen verbinding werd verkregen. Kort daarop gelukte het den te Miechowitz wonenden houwer Paul Kulpok te redden die zoo goed als ongedeerd en naar het scheen betrek kelijk in zeer goede conditie was Deze geredde viert heden zijn 25en ver jaardag. Een 6e en 7e zijn ook gered. De bladen staan heden vol lange verhalen over de wonderbaarlijke red ding van de zeven mijnwerkers, die gisteren uit de mijn Karsten bij Beuthen tonden worden bevrijd, na zes dagen lang van de buitenwereld te zijn af gesneden. Alle zeven geredden bevin den zich op het oogenblik in het ziekenhuis te Beuthen hun toestand is bevredigend en volgens de dokters zullen zij er allen bet leven afbrengen. Vijf van de zeven zijn gëhuwd, de oudste is 32 de jongste 19' jaar. Eens. gezind brengen alle bladen hulde aan de kameraadschap der mijnwerkers, die dag en nacht aan den arbeid zijn geweest om hun bedolven collega's te redden.. Daar steeds weer nieuwe in stortingen in de mijn te vreezen waren, ton de reddingsploeg slechts zeer angzaam voorwaarts komen. Zij mocht )ij haar werk geen houweelen gebrui- ten, maar moest alle losse steen met de handen weggraven Op sómmige dagen kon men z >o slechts weinige centimeters voorwaarts komen. Gister- i plek waar kleeren en werktuigen van de slachtoffers lagen. Ecnige oogeu- blikken later hoorde men geklop en hulpkreten. Om 6 uur s avonds wer den de zeven ongelukkigen, die samen in een hoek van de schacht lagen, gevonden. Een hunner had bij de instoriing een been gebroken, een andere bloedde uit een wonde aan het hoofd. De geredden vroegen in de eerste plaats wat te drinken en siga retten. Men gaf hun lepelsgewijze zwarte kolfie en zorgde daarna voor hun transport naar het ziekenhuis. De geredden zijn van meening, dat zij het behoud van hun leven aan een buitengewoon gelukkigtn samenloop van omstandigheden tc danken hebben. De betimmering van de schacht, waarin zij zich bevonden, stortte niet geheel in. Er ontstond een kleine leege ruimte, waarin zij zich schuil konden houden. Het reddingswerk aldus meldt Wolff uit Beuthen gaat met onver minderde kracht door. Men is 8 meter in de hoofdgang doorgedrongen, zoodat men volgens de opgaaf van den ge redde Slama nog 7 M. van de vol gende instorting is verwijderd. Men hoopt nog ten minste 2 a 3 man te kunnen bergen. Bij het reddingswerk wordt een nieuw hoor-toestel gebruikt om klopteekens beter te kunnen waar nemen. Men hoort nu en dan een zacht geruisch, alsof kolen opzij wor den geschoven. Moord De justitie te Utrecht heeft mede gedeeld, dat de wonden op het j.l. Donderdag te Mijdrecht opgevischte lijk door messteken zijn toegebracht. Naar den vermoedelijken dader, een Duitscher, die het zagenvijlersbedriji beoefent en luistert naar den bijnaam „Blank om één* of „Hannes", wordt ijverig gezocht. Het slachtoffer blijkt te zijn de 3- jarige varensgezel G. J. H. Bosch, vermoedelijk afkomstig uit Amster dam. Twee inbrekers gesnapt. In een kluis opgesloten Zaterdagavond kwart na negen ging de heer Van SchaiK, directeur van de Nederl. Middenstandsbank aan de Van Weedestraat te Soest, uit zijn huiska mer naar het kantoor, dat aan de andere zijde van den gang van zijn woning is gelegen. Aldaar gekomen, bemerkte hij, dat de deur van de couponkluis even open ging. Tot zijn groote verbazing zag hij daarna, dat ze verder open ging. De heer v. S., die toen vermoedde, dat er inbrekers in de kluis waren, liet zich tegen de deur vallen, met het gevolg, dat ze dicht sloeg. In de kluis werden daarop enkele schoten gelost Daarop riep de heer Van Schaik om hulp, waarop twee heeren, die dien avond bij hem op bezoek waren, kwamen toeloopen. Direct werd de politic gebeld, die ooganblikkelijk verscheen. De deur van de kluis werd open gemaakt, en twee inbrekers van liali- aansche nationaliteit kwamen te voor schijn. Zij werden onmiddellijk gear resteerd. Bij nader onderzoek bleek, dat een hunner in de kluis een ernstige schotwonde in de linkerbovendij had gekregen, waardoor de groote bloed vaten waren geraakt. Na verbonden te zijn, werd de man naar de rijks klinieken te Utrecht vervoerd de andere inbreker werd in arrest gesteld. De inbrekers bleken in het bezit te zijn van maskers, twee brownings, inbrekerswerktuigen en scherpe patro nen. Ze hadden zich toegang tot het gebouw verschaft door een raampje aan de achterzijde. Verder bleek, dat de Italianen eenigen tijd te Heerlen en in Den Haag hebben gewoond en eenigen tijd geleden hun bivak te Hilversum hebben opgeslagen. Van daar waren zij naar Soest gegaan. SPORT. De uitslagen van Zondag Na de kleine onderbreking van vorige week Is Zondag weer druk gevoetbald. De spanning is er in de eerste klasse nog volop irigebleven Ooor haar overwinning op NAC is PSV plotseling weer naar boven ge schoten en heeft zy o. I de beste papieren, temeer daar MVV tegen een der degradatie candidaten het loodje moest leggen. Ook NOAD hielp een handje mee en verspilde een punt tegen LONGA. Er valt echter nog steeds weinig te voorspellen. Bieljerheide duikelde naar de onderste plaats door tegen BW te verlie/en. Daaronder spant het al even hard. Hclmonds papieren stijgen met eiken wedstrijd en het zou raar moeten loopen als de geelzwarten dit jiar niet meevochten om 't eerste klasser. schap Onderaan krijgt Picus 't steeds benauwder, het verloor van Gudok en staat nu stevig onderaan. Baardwijk omzeilde een lastige klip door DES juist op't nippertje te slaan. Een puntje uit den wedstryd tegen Good Luck is nu reeds voldoende om de Baardwijkers kampioen te maken. Sportver. 1920 behield haar geringe hoop door van RWB te winnen. Hier volgen de uitslagen le klasse. NOAD—LONGA 2-2 PSV- NAC 3—2 BW—Bleijerheide 3—2 2e klasse A. Velocitas—RBC Alliance Terneuzen Middelburg—TSC Breda— Hero DüSKO—De Baronie 2de klasse B. Tegelen—VOS Helmond - TAC DongenVVV Picus-GUDOK 3e klasse D. RWB-Sportver. 1920 DES—Baardwijk 3e klasse E. De Valk 3—Geldrop Res. 1ste klasse. MVV 2—Wilhelmina 2 Eindhoven 2BW 2 NAC 2PSV 2 Res. 2de klasse. WSC 2—GUDOK 2 LONGA 2—Wilhelmina 3 lste Klasse. Eindhoven PSV NOAD NAC MVV Willem II LONGA BW De Valk Bleijerheide Helmond Tegelen Wilhelmina VVV VOS 14 12 13 11 12 12 13 13 14 12 2de Klasse B. 14 12 1 1 8 11 12 12 15 11 4 3 1-2 3-1 0 4 5-1 5-1 4-1 1-2 1-2 1—3 0-1 1-6 4-1 3-3 0-3 6-5 6-1 18 35-26 16 37-24 16 36-23 13 28-27 13 33 32 12 33-23 12 32-29 9 34-41 9 24-58 8 21-30 25 48-14 15 28-15 14 34-22 13 22-25 13 31-42 10 16-22 Juliana 1. wist jult'ana In Kaats- Dongen TaC Picus Baardwijk Sportver, 1920 GoodLuck HEC Tricht DES TOP Zalt—Bommel RWB WSC ESV Geldrop PSV 3 Eindhoven 3 De Valk 3 Oisterwijk Helmond 3 Zondag en is hierdoor de kans voor hel kam- oioenschap aanmerkelijk gestegen. Wanneer uit de 2 nog ie spelen wed- stryden 1 punt wordt binnengehaald is het kampioenschap behaald Beide elftallen werpen van het begin af zich met volle geestdrift in den strijd en moeten de keepers nog al eens handelend optreden, hetwelk hun goed afgaat. Bij Juliana is het spel niet zoo goed als in vorige wedstrijden, terwyi ook de sterke wind veel afbreuk aan het spel doet. Door de Juliana- voorhoede worden enkele aanvallen ondernomen, maar doelpunten biyven uit. Een voorzet van den rechtsbuiten wordt door den midhalf overgeschoten. Als Juliana weder een aanval onder neemt ontstaat hieruit een slrafschcp waarmede Juliana de leiding neemt. Met dezen stand komt rust. Na rust wordt weer hard gewerkt en hoewel de Juliana voorhoede ver schillende malen voor het LES doel opdring» ontstaan toch geen doelpunten. Een hard schot van den Juliana-cen- tervoor hetwelk beter lot verdiend had springt van de doellat weder tn het veld terug. Ook de DES uitvallen zijn nogal gevaariyk en wanneer ook DES een strafschop krijgt te nemen weet de Juliana-keeper deze op schitterende wijze te stoppen. Hoewel hard wordt gewerkt en de jullana-voorhoede nog enkele malen opdringt, blijven toch doelpunten uit en komt onder groote spanning het einde. Zondag as. is het le elf lal weder vry van competitie weds'riid. ADVERTKNTIèN. Telefonisch aangesloten onder WILLEM VAN SCÜIJNDEL Runds- Kalfs- en Vatkensslagerlj. 47590 Beleefd aanbevelend. te Drunen, zal op Dinsdag 19 Januari 1932 des voorm. half tien precies voor Gemeente Drunen, RK Kerk van Drunen, Ant. v Rooy Erven Vissers. Wilge.-s Mart. Elshout, Herm. Pelders en Hendr. Brekelmans. 52 koopen eikenschaarhout. 30 koopen heinspanen en staken. 15 koopen staande mast. Bijeenkomst op Sempke by huis Corn Klerks. Alles uitvoerig by bilj°f'en omschreven. 47595 te Drunen, zal op Dinsdag 19 Januari 1932, des namiddags 2 uur precies, ten verzoeke van den Heer LOUIS SCHOENMAKERS te Elshout en te zijnen woonhuize wegens opheifi ig van het bedrijf, In het openbaar en k contant 3 koeien waaronder 1 kalfkoe, 1 hokkeling, hoogkar, laagkar, ploeg, ondergrondsche ploeg, egge. hooi, stroo, mest. kuipen, 2 melkbussen, melkzeef, wasch- machlne, wanmolen, bleten- snijder, snybak met mes, melk wagen, emmers, zeven en wat verder zal worden aangeborien. 47593 te Drunen, zal op Dinsdag 26 Januari 1932 des voorm. half tien precies, ten verzoeke van het Gemeentebestuur van Drunen 250 koopen heinsparren.opleggers en brandhout. 40 koopen staken. 25 koopen mastenlakken. 20 koopen mastenknufsten. Alles staande of gelegen In hef 8,00 10,00 10,15 10,80 10,45 11,00 11,30 11,45 1Z,00 2,00 3,00 3,45 4,00 5,00 0,40 7,00 7,30 8,00 9.30 10,30 10,45 11,00 8,00 10,00 10,15 10,45 11,00 11,30 12,15 2,00 3,00 3,15 4,00 5,00 5,45 0,45 7,00 7,45 8,00 0,00 9,30 10,05 10,15 0,45 8,00 10,00 10,15 10,30 11,00 11,15 12.00 2,00 2,30 4,00 4,30 5.00 5,15 0,00 0.15 6,45 7,15 8,00 8,30 9.00 9,30 10,00 10,05 10.15 10,45 11,00 8,00 10,00 11,30 12,15 2,00 3,00 4,30 5,30 7,10 7,45 8,00 10,30 0,45 8,00 10,00 10,15 12,00 2,15 2,30 3,00 3,20 4,00 4,15 ■l.r.il 5,30 5,45 0,00 0,15 0,30 7,00 7,45 8,00 8,15 8,45 9,45 10,30 10,45 11,15 11,45 8,00 10,00 11,30 12,15 2,00 2,30 4,00 4,15 0,20 6,40 7,10 7,45 8,00 9,00 11,00 DONDERDAG 14 JANUARI. HILVERSUM 1875 M. (A.V.R.O.) Gramofoonmuziek. Morgenwijding. Gramofoonmuziek. Voorlezen door A. D. Htldchrand. Gramofoonmuziek. Knipcursus kinderklcedlng. Gramofoonmuziek. Voorlezen door A. D Hlldebrand. Lunchmuziek. Hall uur voor de vrouw. Knipcursus voor gevorderden. Gramofoonmuziek. Ziekenuur. Kovacs Lajos en zijn orkest. H. Hollander: Sportpraatje, Kamermuziek. Engclsrhc les voor beginners. Avondconcert door het Omroep-orkest. TooneelupvoeringStaking. Vaz Dins. Gramoloonmuziek. Dansmuziek. HUIZEN 298 M. (K.R.O.) Morgenconcert. (N.C.U.V.) G rnmof oon m uzick Korte ziekendlenst door Ds. Hoekendijk. G ramof oonmuzlek. K.R.O.) Gramofoonmuziek. Godsdienstig halfuurtje door Past. Perquln, Het KRO-Orkcst. (N.C.R.V.) Cursus fraaie handwerken. Gramofoonmuziek. Vrouwenhalf uurtje. Zlekenuurtje door Ds. van Leeuwen. Cursus handenarbeid. Orgelconcert door Feike Asma. Cursus knippen en stofversleren. Vragenhalfuurtje. Persberichten Ned. Chr. Persbureau. Concert Chr. Zangver. Zingt den Heer. Ouderuurtje. Vervolg concert. Vaz Dios. Gramol'oonplaten. VRIJDAG 15 JANUARI. HILVERSUM 1875 M. (V.A.R.A.) en 7,30 Lichaamsoefenlugen. Gramofoonmuziek, (V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.R.A.) Voordracht door Kees Hakker. VARA-Septet. Voordracüt Kees Bakker. Vervolg concert. (A.V.R.O.) Het Omroep-orkest. Uitzending voor scholen. Middagm*ziek. (V.A.R.A.) Gramofoonmuziek. Knutselwerkjes voor kindereu. Gramofoonmuziek. Het Vara-orkest. Gramofoonmuziek. Vervolg concert. Het kapitalisme en wat er aan voorafging, door Ds. Bartstra. Vervolg concert. (V.P.R.O.) Catechisatie. Concert. Dr. Groene veld: Geweld en gewelddadigheid In het kinderleven. Vervolg concert. Persberichten Vrljz. Godsd. Persbureau. Vaz Dlas. Declamatie door Martlen Beversluis. Gramofoonmuziek. (V.A.R.A.) Gramofoonmuziek. HUIZEN 298 M. (K.R.O.) Morgenconcert. Gramofoonmuziek. Halfuurtje voor zieken en ouden van dagen. Het KRO-Quintet. Gramoloonmuziek. Orgelconcert door Evert Haak. MicVoloon-reportage. liet KRO-kunstcnsemblc. Mr. J. Baart de la Faille: Viiiccnt van Gogh's leven en werk. Toelichting op het avond-programma. Het versterkt KRO-orkest. Vaz Dias. Gramoloonmuziek. ZATERDAG 16 JANUARI. HILVERSUM 1875 M. (V.A.R.A.) en 7,30 Lichaamsoef enlugen. Het Trio Willem Drukker. (V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.R.A.) Ultz. voor arbeiders in continubedrijven. VARA-Septet. Kwartiertje voor Inst. v. Arbeiders-ontw. Het Haagsche Toonkunst-orkest. Th. Vf d. Waerden: Het wordende straf stelsel. Vervolg concert. Gramofoonmuziek. Vervolg concert. Beoefening der Huismuziek. Uit de arbeidersbeweging door het NVV. Volksliederen door de zanggroep der Am- sterdamsche AJC: de Wielewaal. Uit de Roodc Jeugdbeweging door de AJC. Vervolg volksliederen. Literair halluurtje door A. M. de Jong. Frlesch uurtje. Bestuursmededelingen door A. dc Vries. Teun do Klepperman. Het VARA-orkest. Uitz. van een gedeelte van de revue: Lach- pillen, uit Carré te Amsterdam. VARA-orkest. Vaz Dias, voetbalmededeclingen en VARA- varia. Vervolg concert. Optreden van den humorist Harry Bot- Botschuyver. Gramofoonmuziek. (K.R.O.) Morgenconcert. Het KRO-Trlo. Godsdienstig halfuurtje door Past. Perquln. Het KRO-Sextet. G ramof oonmuzlek Kinderuurtje. Espcrunto-nicuws. Namiddag-concert. Paul de Waart: Journalistiek weekoverzicht. Cursus Esperanto. Mevr. Schelfhout-van der Mculen: Vrije Vrouwen. Sportpraatje door Gerard Slot. Het KRO-Salon-Orkest. Vaz Dias. Gramoloonmuziek. GUDOK 15 5 0 10 10 34-45 12 4 1 7 9 20-21 13 3 1 9 7 22-41 3e Klasse D. 14 13 0 1 26 62-23 I 11 8 0 3 16 37-18 10 7 1 2 15 33-15 14 5 3 6 13 33-34 11 5 1 5 11 29-42 12 4 1 7 9 26-34 9 2 2 5 6 12-41 13 2 2 9 6 31—50 12 2 0 10 4 17-36 3de Klasse E 12 12 0 0 24 68- 9 12 10 0 2 20 54—17 11 6 1 4 13 31-24 10 5 2 3 12 47—23 11 5 1 5 11 32-35 13 2 1 10 5 14 66 10 1 1 8 3 10-50 11 1 0 10 2 14-49 - - V. - 'W IIII'LH

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 3