Mffnhardfrs L»xeerta bief ten regelen zonder Kramp of Pt)n. Doos60 ct. Bij Apoth. en Drogisten. hoort men goed wat er sraat en *>p'. vindt het dan onk onnoodig ze thuis te sturen Spr hoopt, dat dat dwingen betreffende de notulen nu zal zijn af. geloopen, er is ter secretarie wei wat anders te doen. De heer v. Buuren wenscht zijn voorstel in omvraag te zien gebraent Met 4 2 stemmen wordt dat verwor penvoor dhr. vi Buuren en Donken De Voorzitter stelt voor, teneinde latere moeilijkheden te voorkomen uitdrukkelijk te besluiten, dat onder .stukken* in 't reglement van orde de notulen niet zijn inbegrepen. De heer O v. d. Beek meent, dat dit niet besloten behoeft te worden daar het een vaststaand feit is. waar over niet gestemd hoeft te worden. De heer van Buuren is ter secretarie geweest, maar mocht de notulen niet inzien, daarom heeft hij Oed. Staten gevraagd wat onder .stukken" m iet verstaan worden. Hij verwacht, dat Ged. Staten hem wel gelijk zullen geven. De heer v. d Beek meent, dat over zaak niet verder behoeft te worden gesproken. Wat heeft men er Immers aan dat de notulen ter inzage worden gegeven als de secretaris het recht heeft om ze tot de vergadering te wijzigen De heer v. Buuren wil den secretaris niets te kort doen, doch oppert de mogelijkheid dat de notulen niet juis worden voorgelezen, zooals ze op papier staan. De Voorzitter vindt geen reden zoo iets te veronderstellen, hij heeft iniegen deel slechts waardeering voor de ac curatesse van 't werk van den secretaris De heer v. Buuren. U mott mijn woorden niet zoo opvatten. Voorzitter. Dan moet U 'i ook niet zoo zeggen. Als dat g zegd wordt moet ik toch partij trekken voor den Secretaris. De heer v. Buuren. Daar geef ik U groot gelijk in, mïar ik beschouw he als een zakelijke kwestie. Daarover behoeven niet zooveel woorden te gaan Voorzitter. Die woorden hebt U toch zelf uitgelokt. De heer v. Buuren. Ja en daar heb ik geen spijt van. Voorzitter. Ik sluit de discussie over dit punt U zegt zelf, dat er al te veei over gesproken is. Op voorstel van den voorzitter wordt dan besloten uiidrukkeiijk vast te siel len, dat de notulen niet behooren tot de .stukken" bedoeld in 't reglement van orde. Tegen siemden de heeren Donken en van Buuren. De openbare vergadering wordt hierna gesloten. Met een B woon ik dichtbij M-t een D ben ik niet goedkoop Met een O benikeen weersgesteldheid Met een M ben tk van steen of van hout Met een V verwarm ik Men een Z ben ik niet zoet Een paar kleine trucjes. Als het regent en jullie moeten bin nen blijven,dan kunnen jullie je vriend, jes eens een paar trucjes laten zien of opgeven te doen. 1. Hoe kan j® van 5 lucifers driehoeken maken? Het lijkt buiten gewoon moeilijk als je het zoo vraagt, maar je neemt een lucifer, die je als basis voor belde driehoeken gebruikt, je hebt dus aan den bovenkant van de lucifer twee lucifers te leggen, zoodat ze samen een driehoek vormen en hetzelfde doe je met den onderkant. 2 Neem een stuk bruin papier, hoe dikker hoe beter en vraag aan de vriendjes of zij kans zien het legen den muur aan te plakken zonder lijm of eenig plaksel te hebben gebruikt Na veel probeeren valt het papier na tuurlijk steeds weer naar beneden. Welnu, ma tk het pipier voor de kachel goed warm, door en door aan beide kanten, trek het nu een keer of twaalf onder je arm door tegen het lichaam aan, zoodat er wrijving ont staat. Duw het nu tegen den muur en het blijft zitten, alsof het er tegenaan gelijmd is. MOPPEN. Economisch. .Waarom heb je maar een van de tweelingen laten fotografeeren .Ach. ze lijken zooveel op elkaar dat het zonde van het geld is ze allebei te laien kieken 1" De noot met den hoed. Een kleine j >ngen kom» eens bij zijn grootvader logeeren die buiten woont Op een wandeling bukt hij zich iede ren keer en raapt iets op. dat hij in zijn zak steekt Zijn grootvader zag dat en vroeg wat hij gevonden had. .O. grootvader", antwoordde hij. „Ik dacht eerst dat het een nootje was, maar hier buiten hebben de noten voor de kmde een hoedje op*. Grootvader begon te lachen, en de kleine j ingen. die dacht dat zijn groot, vader hem niet geloofde, liet hem toen een eikel in het dopje zien. BUITENLAND.. De plechtige opening van de Ontwapenings Conferentie te Genète. Oud-minister Henderson wien om zijn persoonlijke kwaliteiten door den Volkenbond het voorzitterschap werd opgedragen van de internationale ont wapenlngs—conferentie, heeft deze Dinsdag j.l met een groote rede ge opend, waarin hij het doel der be sprekingen in het licht stelde, Er zijn vertegenwoordigers van 61 landen hijeengekomen. om gezamenlijk te trachten het vredesldeaal der mensch held door vermindering der bewapening en vergrooting van de veiligheid de volken, dichter bij de verwezenlijking te brengen. De landen, die ter con rentte vertegenwoordigd zijn hebben een totale bevolking van 1.700 mil Hoe» en in de laatsie 4-5 jaar besteedden deze lauden gemiddeld 4000 millioen dollar per jaar aan militaire uitgaven Dinsdag is te Geiè/e de Ontwape ningsconferentie geopend door den En gelschen Oud—minister Herderson die hierin een historisch overzicht gaf van de voorbereidingen die tot deze cen- ferentie hebben geleld. Henderson begon zijn rede met de woorden Deze wereld conferentie voor O itwapening voor geopend te ver klaren, is heden mijn plicht en een groot voorrecht. Hij noemde deze opening een oogenblik van historische öeteekenis, en voelde zich gedrongen eerst melding te maken van den ern- stlgen toestand in 'i O >sten, waarmede deze conferentie gepaard gaat. In de wereldgeschiedenis vertegenwoordigt deze conferentie een eertlg feit. Woordvoerders van 17 honderd millioen zielen zijn hier bijeen. Spr. meende dat het representatieve karakter dezer conferentie voldoende blijkt uit het feit dat meer door de 60 regeeringen z||n vertegenwoordigd Henderson wees dan op de uiterste belangrijkheid dezer bijeenkomst. Nog nimmer was de taak aan een conferentie opgelegd van zulk een dringenden, in grijpenden en voor de medschheid zegenrijken aard. De taak der conferentie vatte Hen derson in 3 punten samen.* a. practische voorstellen tot beper king dsr nationale bewapeningen b. vaststelling dat geen andere bewapeningen mogen worden onder houden dan die welke volgens du verdrag zijn toeges'aan c. vervanging der mogelijkheid van 't geregeld bijeenroepen van Conferen ties als deze. De opstelling van een dergelijk bedrag sluit in zich de geheele oplos sing van 't probleem van oorlog en vrede, aldus j-fenderson. De Voorzitter schetste de ontzettende ramp die een .volgende" oorlog zou betetkenon, en hoopte dat de mensch heid gespaard zal mogen blijden voor een o hel), waarvan het onmogelijk is zich de verschrikkingen in te beelden. De Voorzitter behandelde vervolgens de plaats van de ontwapening in het Volkenbondsverdrag; en schetste het werk dat ter voorbereiding aan deze conferentie is voorafgegaan, vooral hetgeen door de voorbereidende Com missie sinds 1925 gedaan is Dit lange voorbereidende werk noemde Hender son absoluut noodzakelijk, en hij her innerde hierbij aan de woorden van Briand .indien een ontwapenings conferentie 10 jiar geleden was bijeen geroepen, dan zou die conferentie zeker bij gebrek aan een goede voor bereiding zijn mislukt." Henderson wees op het nauwe verband waarin de ontwapening staat tot de fi rancieele en economische crisis, en zeide dat de 61 vertegen wuordigde landen de laatste jaren 4 duizend millioen dollar per jaar hebben uitgegeven voor bewapening. Ver lichting d*>zer lasten zai de oplossing van de fiuancleele moeilijkheden be vorderen. De wereld heeft dringend behoefte aan ontwapening, zeide Henderson, het s in onze macht het stramien der komende geschiedenis Ie helpen maken. Hij weigerde zelfs de mogelijkheid van een mislukking te overwegen, want in dat geval kan niemand volstaan voor de fatale gevolgen. Henderson eindigde met de woorden: Het is aan ons de volkeren binnen te leiden in dit beloofde land. Er werden in deze eerste zitting een drietal commissies voorspoedeischende kwesties benoemd. Heden wordt een vergadering ge houden waarin de petities die zijn ingekomen worden in ontvangst ge nomen. China en fapan. De opening der Ontwapeningscon- erentie moest Dinsdagmiddag een uur worden uitgesteld, daar de Volkenbond plotseling was bij elkaar geroepen om een bespreking te houden over de strijd in China. Eigeland en Amerika, gesteund door Duitschland. Frankrijk en Italië, dienden daar de volgende eischen in 1. Terugtrekking der troepen uit Sjanghai 2 Instelling eener neutrale 76ie 3 Oomlddelijke onderhandelingen. De Japansche en Chlneesche afge vaardigden gingen accoord met de eischen van een neutrale 26.1e en een wanensfilstand. Uit Sjanghai wordt gemeld dat de Chineesche minister van buitenlandsche zaken heeft medegedeeld dat China de Engeische en Ameiikaansche voor stellen tot 't steken der vijandelijkheden aanvaardt. japan is echter weer minder gemak kelijk en stelt verschillende voorwaar den, terwijl de regeering te Tokio zich onder geen omstandigheden bereid verklaart te onderhandelen over de Mand>joerljsche kwestie indien eer- derde mogendheid zich hierin even eens mengt. De staking der militaire actie stelt Japan afhankelijk van de houding der Chtneezen. Zoolang niet eerst dc Chineezen hun troepen terugtrekken wil Japan zijn militaire macht nte> terugtrekken van plaatsen waar zich vele Japansche onderdanen bevindtn Japan zou voorts streven naar dt instelling van een neutrale zone om alle Chlneesche verdragshavens. De bevelvoerders trekken zich blijk baar van alle diplomatieke stapper weinig aan. De strijd laait immers telkens weer met vernieuwde feiheio op. De japanneezen zijn aangevalier op de forten ten Noorden van Sjanghai die een hevig bombardement te door staan hadden. Te Sjanghai is dt staat van beleg afgekondigd. Neger. Amerikaansche oorlogsschepen 2ij> er aangekomen, ook Engeische troepci zijn te Sjanghai aan land gegaan. De japansche regeering heeft eer leening van 1.2 iniliioen uiigeachrever. voor den bouw van een nieuw vlieg tuig eskader, er bevinden ztch thans 130 japansche vliegtuigen in Sjanghai. Te Tokio beginnen al minde» vriendelijke gevoelens jegens Amerika te ontstaan, aangezien men hier der indruk heeft, dat Amerika. Frankrijk en Engeland tegen Japan opstookt. Het wrak van de M 2 gevonden. De Britsche admiraliteit deelt mede dat men de plaats, waar de vermlstt dutkboot M 2 ligt, gevonden heeft; het is ongeveer 5 mijl van de Bill ol Portland. De werkzaamheden tot berging var de lijken der slachttff.-rs zullen zo spoedig mogelijk een aanvang nemer Waarschijnlijk zuilen eerst duiken afdalen, om de positie van het wrak te ontdekken. In geheel Engeland is het feit da het w-ak is gevonden, met groott instemming ontvangen, ofschoon htei erftiek is geuit, dat het vinden var het wrak zooveel tijd heeft geëisch. Het volk voor Hindenburg. De voorzitter van het Hindenburg. Comi dr. Sahm. deelt mede D« berichten uit alle deelen van het rijk doen blijken dit '1 formeel vereischti aantal van 20 000 handteekenlnge- reeds den eersten dag vele malen werr oversenreden. Het Hlndenburg-comné heeft van alie kanten het verzoek ontvangen zich niet te vergenoegei met het bereiken van de formeel* voorwaarden, doch de lijsten ook verder ter teekenlng te laten ligger- ten einde alle kringen der bevolking gelegenheid te geven tot een machtig» mat ifestatie voor Rijkspresident vor- Hindenburg. Derhalve zullen de lijster nog ongeveer 10 dagen ter teekeninj- zijn. Tot gisterenavond 9 uur waren, naar door hei comi wordt medege deeld In totaal 80 000 handteekentng^r ontvangen. Hiervan waren 26 000 afkomstig uit Berlijn. Het aantal blader, dat aan de perscampagne deelneem» bedraagt thans 180 BINNENLAND. Onderhandelingen met België beëindigd. Uit Brussel verneemt de Ms.bodt naar aanleiding van de mededeelinger. van den heer Seegers, inzake der- stand der onderhandelingen tusocher Belg en Nederland, dat betrtff-nde het Schelde-reglem overeenstemming is bereiktvervolgens, dat de onder, handelingen over de Rijnverbinding gereed zijn; verder, dat de Wielingen, kwestie zoo goed als opgelost is er tenslotte, dat de kwestie van hei Maaswater in verband met de Limburg sche wateren g'heel Is opgelost. Men verwacht te Brussel, dat de onderteekentng van het Belgisch— Nederland>ch verdrag nog slechts een kwestie van tijd Is en zeker binnen eenige maanden kan worden tegemoet gezien. De Katholieke Illustratie. 66ste j'aargang No. 18. Bij het einde van den grooten roman „Een troon in gevaar" wordt tegelijk een nieuwe aangekondigd, die weer een oorspronkelijke zal zijn; .Het geheim van de Witte Kapel" door Nleié Valk. Dat deze roman in ons and, met name in Zuid-Limburg, speelt en gebeurtenissen van den jong sten tijd belooft te schetsen, zal zeker de echte K. I.-lezers aantrekken. Ko de Haan brengt hulde in een stemmig sonnet aan Zijne Heiligheid 5aus Pius XI „bij zijn tienjarig Opper- lerderschap", welk feit ook herdacht wordt met een pagina foto's K. V. C. viert met de lezers „Bruiloft op Sumatra'', B. Issels vertelt van „Het Mandarijnenkleed", Bart van Srugge stelt „E n diagnose'' en Johan v. d. Eist laat „De dichter en zijn muze" elkaar op den Helicon treffen. „Veilig of onveilig" geeft Z. Ugman de gele- genheid over voorzorgsmaatregelen bij de spoorwegen te spreken In een gedicht „Afscheid van Spanje" geeft Cornelis Thoen de gevoelens der ver bannen Jezuïeten weer. Ook voor de Jeugd zijn er een paar aardige ver haaltjes De foto's geven een overzich- telijk tijd.beeld. Alles bijeen streeft de K. I. er naar in de rij van de beste geïllustreerde bladen gehandhaafd te blijven. PROVINCIAAL NIEUWS. Vergadering der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Langstraat, ge houden op 3 Februari 1932, des na middags half drie te Waalwijk. Aanwezig zijn 16 leden, van de af deeling Grootbedrijf zeven en van de afdecling Kleinbedrijf negen leden. Voorzitter: G. N. van Loon. Secretaris: Mr. R. J. Th. van der Heij den. Nadat de voorzitter de leden by de jaarwisseling zijn wenschen heeft aan geboden, worden de geloofsbrieven der nieuw gekozen leden onderzocht. De commissie, belast met het onderzoeken der geloofsbrieven, beslist dat alle nieuwgekozen en herkozen leden als lid der Kamer kunnen worden toegelaten, waarna de nieuwe leden door den voor zitter werden geïnstalleerd. Vervolgens houdt de voorzitter een rede, waarin een beknopt overzicht wordt gegeven van den economischen toestand in het district der kamer over het afgeloopen jaar en welke wfj reeds in extenso opnamen in 't vorig blad. De heer Jansen merkt hierna op, dat hij het ten zeerste betreurt in de rede van den voorzitter niets vernomen te hebben over den toestand van de scheepvaart. De scheepvaart, aldus spre ker, is ook in het district dezer kamer zeer door den crisis getroffen en daarom had hij verwacht daarvan in het over zicht iets te vernemen. De heer Verheyen is van gevoelen, dat de voorzitter in zyn rede den toestand van de lederindustrie wel wat te gunstig heeft voorgesteld. Spreker meent, dat ook de lederindustrie zeer moeilyke tij den doormaakt. De voorzitter erkent over de scheep vaart in dit district niet te hebben ge sproken. Spreker is van meening, dat de bespreking der scheepvaart hoofd zakelijk thuisbehoort in districten, waar de scheepvaart van grootere beteekenis is. Overigens hangt de toestand in de scheepvaart geheel af van den gang van zaken in de industrie en den groothan del. Wat betreft de opmerking van den heer Verheyen heeft spreker zeer zeker aangegeven, dat de toestand van de le derindustrie verre van rooskleurig is, al is het dan niet geschied in sterke be woordingen, zooals de heer Verheden liever had gezien. De notulen der vergaderingen van 21 en 30 December 1931 worden goedge keurd. Tot algemeen voorzitter werd herko zen de heer G. N. van Loon, tot voor zitter van het Grootbedrijf de heer A. I. J. Smits en tot voorzitter van het Klein bedrijf de heer A. van Beek. De commissies der kamer werden sa mengesteld als volgt: Commissie voor het Handelsregister: de heeren J. C. van Eijkelenburg, F. J. van der Reijt, H. Verheijen en C. Ves- ters. Commissie voor verkeersbelangenP. A. van Dongen, A. de Haan en C. Jan sen. Commissie voor het Jaarverslag: J. P. Elemans, A. I. J. Smits en Ir. C. H. C. J. Raming. Overgegaan wordt tot behandeling der ingekomen stukken. Besloten wordt adhaesie te betuigen aan de adressen, door de Kamers van Koophandel van Tilburg, Eindhoven en Breda gezonden aan den Minister van Waterstaat in zake aanleg van den Rijksweg TilburgEindhoven. Eenzelf de besluit werd genomen ten aanzien van het adres van den raad der gemeen te Dongen inzake verbetering van den verkeersweg OosterhoutDongenTil burg. Beide adhaesie-betuigingen zullen ge schieden in den vorm van zelfstandige adressen. Uit ingewonnen inlichtingen is het gebleken, dat er, voorloopig althans, geen gevaar bestaat, dat het station 's Hertogenbosch met meerdere werk zaamheden belast zal worden, zoodat daarvan voor het verkeer over den spoorwegovergang by den Bosscheveld- weg geen grootere stagnatie gevreesd wordt. Bij den Minister van Binnenlandsche zaken en Landbouw zal erop worden aangedrongen, dat de publicatie van de Maandstatistiek van den In-, Uit- en Doorvoer zooveel doenlyk werdt be spoedigd. Voor het in 1932 te Amsterdam te houden Internationaal Congres voor Wetenschappelijke Bedrijfsorganisatie werd een subsidie verleend van 15. De Kamer besloot zich doen vertegen woordigen op de vergadering van Bra- bantsche Kamers ter bespreking van sociaaleconomiscre geografische on derzoekingen in Noord-Brabant. Van den Provincialen Waterstaat van Noordbrabant is bericht ingekomen, dat de weg door Raamsdonk voorkoBJt het Provinciaal Wegenplan en dei-hal? in de toekomst wel gereconstrueerd 1 worden. Door afgraving van den dien weg gelegen Achterstenweg Zai d toegang tot den landweg naar Kei2er. veer wellicht eenige verbetering 0nd gaan. Ingekomen was een schrijven van den "Werd eenZB de di» doch Minister van Waterstaat, waarin medegedeeld, dat de volgorde van bouw van de bruggen over de gr0ot rivieren nog niet is vastgesteld. qJ trent het tydstip, waarop de bouw de brug by Gorinchem zal worden gevangen, kan nog geen mededeel^ worden gedaan. Z.E. wyst er op, dat Langstraat door de brug by Zaltbommei reeds een behoorlijke verbinding krijo, met Utrecht en de Betuwe, terwyl voor eventueele verbetering van den veer dienst by Gorinchem de hulp van Ge. deputeerde Staten van Noordbrabant en Zuidholland moet worden ingeroepen Medegedeeld werd, dat door het Bu reau der Kamer op verzoek van den heer A. van Beek stappen gedaan waren om de wederinbedrijfstelling der Suiker fabriek „Statendam" te Geertruidenberg te verzekeren. De pogingen hebben ech ter nog geen resultaat opgeleverd. Door het lid der Kamer, den heer J. C. van Eijkelenburg, werd er op ge. wezen, dat thans gelegenheid bestaai den gevaarlijken bocht tusschen Capelle en Waspik op te heffen. Besloten werd aan Gedeputeerde Staten van Noordbra bant een schrijven te richten, waarin op die mogelijkheid gewezen wordt en wordt aangedrongen in deze thans af. doende maatregelen te nemen. Aan de Vereeniging voor den Neder- landschZuidafrikaanschen Handel te 's Gravenhage werd een subsidie toege kend van 25. CITY-LIGHTS. (Witte Bioscoop). Vroeger kon hij ons zoo zeldzaam vermaken met zijn kluchtige een-acter- tjes, die de bioscoopvoorstellingen toen pleegden te verluchtigen. Charlie, dat kleine komieke kereltje, dat hetzelfde bleef door alle evoluties van het leven rond hem heen; het mannetje met de wandelstok, het bolhoedje en niet te vergeten de groote schoenen, zoo ken nen wij hem immers allen. Toen men ontdekt heeft dat er achter zijn dolle dwaasheden veel en diep wee moedig gevoel verborgen was, toen was het uit met de kleine kluchtjes, toen kwam iiij als hoofdschotel in onze bi oscopen. Toen maakte hij zijn Gold- rush, zijn Circus en nu weer zijn City- lights. Maar Charlie is immer door de zelfde gebleven, alleen in zijn laatste film heeft hij zijn beste kwaliteiten, die de tragiek in zijn werk leggen, /Ws meer op den voorgrond geschoven. Wij zien hem, die toch een eenling blijft in het groote leven dat zich rondom hem afspeelt, weer slenteren langs de stra ten eener wereldstad. Hij geeft weer talrijke momenten van zotheden, waar bij men moeite heeft om zijn schater lach in te houden. Slechts enkele kun nen wij er noemenhet bedelaartje dat slaapt op het standbeeld dat onthuld wordt, en dat verwonderd staart op de menschenmassa die daar onder hem raast over zulk een schaamteloosheid; de scène in de danszaal, waar zijn mee- doogend hart wreedelijk een apachen- dans verstoort en waar hij inplaats van spaghetti 'n serpentine tot 't eindelooze einde verorbert; dan rijdt hij als mil- lionnair in zijn Rolls gezeten een heer tje na, om te wachten tot dit zijn siga- renpeukje zal weggooien en als hij dan tenslotte zijn wagen stopt om 't eindje te gaan oprapen, moet hij eerst nog een mededinger uit den weg ruimen; voorts de scènes met 't fluitje en in den boks- ring. Vol rijken humor zit het werk, en tochmeer dan vroeger treedt hier in al die dwaasheid de tragiek van de eenzaamheid die het leven feitelijk is naar voren. Dal zien we telkens als hij verstooten wordt door zijn vriend den millionnair, die alleen zijn vriend is in een dronken bui, maar te sterker zien we het in de vraag die de film ten slotte den aanschouwer overlaat. De hoofdverwikkeling meer dan in zijn vroegere nummers komt hier het verhaal op den voorgrond is zijn verliefdheid op het blinde bloemen meisje. Ontroerend is het moment waar hij, zoo plots tusschen twee komische zetten in, ontdekt dat zij blind is. Dan wil hij voor haar werken, en het lukt hem ook zij het op een andere ma nier dan door zijn werk haar geld te verschaffen voor haar levensonder houd en haar genezing. Hij wordt een jaartje weggerukt uit het leven dat hem zoo eenzaam laat en moet in de gevangenis boeten, waarvoor dat zal hij zelf wel niet geweten hebben. En na zijn gevangenschap slentert hij weer schuw langs de straat, en ontdekt in een bloemenwinkel het meisje dat door hem is ziende geworden, maar ook het meisje dat gedroomd had dat er een millionair was die haar beminde en haar genezen had. Die millionair was Charlie, de straatschooier, die al zijn verrukking culmineerde in die eenvou dige, doch meesterlijk geplaatste woor den: „Kun je nu zien?" En het meisje antwoordt: „Ja, nu zie ik". Misschien heeft zij toen een oogenblik gezien dat ook in een schooier een goed hart kan zitten. Dan sluit de film, zonder kus. maar met een vraagteeken. Doch wij vermoeden wel dat Charlie na de ontmoeting is doorgeslenterd.

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 6