Hel Uadio Programma. r er drijf Uw Rheumatiek aTkËrs Kloosterbalsem "GZn foTd- nen de leden zien wat door hun cfler- eenden»* hèhhen cewonnen- vaardigheid is tot stand gebracht en kan een aansporing tot de lauwere Ie- den gericht worden. Met genoegen maakte spr. dan mel ding van den gestadlgen bloei der vereeniglng, die zoo groot was, dat het ledental in 1931 bijna verdriedub. ..onvern»^--- öelde' d,t kwam n 1 Van 21 °P 59 h des te meesterlijker is deze pan- Spr dankte de leden, speciaal ook de •ne die slechts hier en daar door i nieuwe, voor de medewerking die hij tom ,'.„1 tekst wordt aanee-'dlt Jaar ondervonden heeft. Hij wees rner nog als vroeger, na deze Ref- 771. hii meende te hebben gewonnen- h die voor een millionair bestemd d Zoo vergaat het den stillen pech vogel immers altijd. fhaplin heeft zich hier nog met tot de geluidsfilm laten overhalen - de oke parodie aan 't begin steekt er zelfs onvermakelijk den draak mee! doch p'nkel woordje tekst wordt aange vffljir deze weinige woorden spre- ook op den bloei die de Ned. Bond ken dan ook dubbel Jammer dat met allen de levenstra- dek de melancholie, het verdriet der eenzaamheid dat Chaplin zoo uiterst fijn in zijn werk heeft gelegd kunnen bevroeden. Toch mag men deze film niet verzuimen, hij was voor ons een opluchting temidden van de Ameri- kaansche „sounds", met veel lawaai en veel klatergoud, waarmee we de laatste jaren overstroomd zijn. Maandag en Dinsdag loopt hier: „No, Mo, Nanette", die op verzoek nogmaals ivo'rdt teruggebracht. Dit is op zichzelf reeds een aanbeveling. de lachende luitenant. (Luxor Bioscoop). De Luxor-bioscoop brengt gedurende je eerste vastenavonddagen Maurice Chevalier in „de Lachende Luitenant", een füm die geïnspireerd is op „Ein WalzertraunT Het Vaderland schreef van deze film o.m.: Men moet de gave kunnen bezitten van zich eens hartgrondig te amusee ren, te lachen om de allerinnemendste manier, waarmee Ernst Lubitsch met ons publiek omspringt, hoe hij feesten aanricht en meisjesharten in lichtelaaie zet, koninkrijken uit den grond stampt, eerecompagnieën laat aantreden en vleiende muziek laat uit voerenalles om ons te behagen. Men móét om zulk een film te kun nen genieten, critiekloos zijn. Men mag geen filmische waarden eischen, waar zulk een onderhoudende, zulk een van pret tintelende operette ons wordt voor gezet, een operette, die met dat al toch maar enorm knap van constructie is en geweldig moppig van spel. Ja, eigenlijk kunnen we beter over het spel schrijven, want eerlijk is eer lijk: m'n lezers geven mij die knappe constructies graag cadeau, als ze zich zoo bijzonder goed geamuseerd hebben. Maurice Chevalier is in deze film weer... Maurice Chevalier, zichzelf, zoo- als hij altijd is, zonder variatie, maar allerminst vervelend. Nieuw voor ons zijn Claudette Colbert (een snoes) en Miriam Hopkins. Deze Miriam Hopkins (de prinses) kan ik maar niet zoo maar een snoes noemen. Ze is nog veel méér dan dat. Ze is een bijzondere actrice en een allerliefst persoontje. Ze is een vondst En die dikke koning (George Bar bier) is óók een prachttvpe! Een uit nemend acteur. In een schat van een film. De Telegraaf schreef: De historie is „Ein Walzertraum", doch zij draagt thans de signatuur van Ernst Lubitsch en het is de moeite waard ze opnieuw door hem te hooren vertellen. Een andere verrassing is Miriam Hop kins, die met veel humor den overgang bewerkstelligt van het leelijke eendje naar de aantrekkelijke geliefde. Men kan de luchtigheid en den geest bewonderen waarmee Lubitsch de be lachelijke sfeer van zoo'n klein hof teekent. Het is Lubitsch tot in elk détail, van een groote verscheidenheid en een po sitief komische werking. Wij behoeven aan deze persstemmen niets meer toe te voegen. Zij zeggen overduidelijk dat men zich vandaag en morgen in de Luxor uitstekend zal amuseeren. Maandag en Dinsdag komt hier weer Rio Rita; een aanbeveling voor deze film, die in Waalwijk reeds genoeg be kend is, achten wij overbodig. Jaarvergadering Bond van Kantoor- en Winkelbedienden. De afd. Waalwijk van den Nederl. RK Bond van Handels-, Kintoor. en Winkelbedienden .St. Franciscus van Assisië", hield Woensdagavond in de achterzaal van Hotel Verwiel haar jaar vergadering Er was veel belangstel Hrg Ook de Voorzitter der afdeellne '«Bosch, de heer v. d. Ven en de oud secretaris, de heer de Koster, waren aanwezig. De Voorzitter, de heer C. v. Duljl «P'ak, na de vergadering met den chrls telQken groet te hebben geopend, een welkomstwoord tot de aanwezigen, in 't bijzonder tot de heeren v. d. Ven en de Koster en tot de Pers, die het gesprokene ook onder de oogen der nog ongeorganlseeide collega's zal brengen. Hg wilde de aanwezigen opwekken lot vreugde en tot geestdrift om straks °P den thans ingeslagen weg voort te jwan en vertrouwde dat allen de H Mis tot intentie der vereeniglng zou. den hebben bijgewoond, teneinde zich le wapenen met den onmlsbaren bij «tand van boven. Vervolgens wees 8Pr op het belangrijke feit dat de jaar vergadering voor een vereeniglng Is. Hier immers wordt de onderlinge band tusschen de leden versterkt, hier kun in zijn geheel genomen heeft, deze ging met 1500 leden vooruit en is nu de 6000 reeds gepasseerd. Sor. noemde net een heugelijk feit dat de vereeni glng thans ontwaakt is en hij hoopie dat zij nu ook wakker zou blijven om te waken tegen socialistische en com munistische gevaren. Spr spoorde daarom aan tot een krachtige propa ganda, ieder lid moet voldoen aan den wensch van 't hoofdbestuur en dit jaar één nieuw lid aanbrengen, terwijl allen dte hiervoor in de gelegenheid zijn, zich bij de propagandaclub moeten aansluiten. Aan de propagandaverga- dering die over enkele maanden ge houden wordt, moet eik lid medewer. ken. Spr, hoopte tenslotte dat ook het nog ongeorganiseerd personeel van de Mij. .Noord Braband" spoedig niet meer op de vergadering zal ontbreken Na het zingen van het strijdlied van het R.K. Werkliedenverbond, werd de vergadering voortgezet en las de se cretaris. de heer v. Lier, de notulen voor, die onder dankzegging werden goedgekeurd. De secretaris bracht vervolgens jaar. verslag uit en memoreerde allereerst den aanwas van 't ledental van 21 tot 59 De malaise van 't afgeloopen jaar oracht in de afdeeling slechts 2 weik- ioozen, hetgeen dus niet onbevredigend is. Er werden 8 aigemeene vergaderin gen gehoud-n en 2 propagandabijeen- komstenhet bezoek aan de vergade ringen was over 't algemeen niet be vredigend, waarom in 't verslag een aansporing wordt gegeven tot trouwer opkomst. In den loop van het jaar traden In het bestuur af de heeren de Koster en v. d. Aa, In wier plaats ge- kozen werden de heeren Brekelmans en v. Lier. Dank wordt gebracht aan de propa gandaclub, d<e ech'er nog te klein is. Inzake de Winkelsluitingswet is een circulaire gezonden aan B. en W. en aan de leden van den gemeenteraad. De propagandavergaderingen werden gehouden voor winkelbedienden en voor 't personeel van „N jord Braband", welke laatste echter weinig succes had, ook onder het personeel der C öje- ratie te Kaatsheuvel is propaganda gevoerd. Excursies werden gemaakt naar Bre. da, Amersfoort en Utrecht, telkens in samenwerking met de afd. 's Bosch Dank wordt gebracht aan 't hoofd- besluur, den Eervv. adviseur en de le den voor de medewerking die onder vonden is. Het verslag slui! m^t den wensch dat het ledental in 1932 zal verdubbelen. De Voorzitter brengt den secretaris dank voor zijn jaarverslag. Den geestelijken adviseur, den Wel- Eerw. heer Beekman», die inmiddels ter vergadering gekomen is, heet spr. hartelijk welkom Voorts spreekt de Voorzitter een woord van felicitatie tot den Voorzitter der Bossche afdeeling, die dit jaar haar derde lustrum vierde. Ook de afdeeling 's-Bosch verheugt zich in een gestadl gen bloei. Spr. uit de beste wenschen voor de zusterafdeeling. Door den penningmeester, de heer v. Dull, wordt hierna het fiiancieel verslag uitgebracht. De financieele toe stand Is bevredigend te noemen en de verwachtingen van vorig j aar zijn nog overtreffen. Op 1 Jan. 1931 werd be gonnen met een kassaldo van f43 6li* de ontvangsten en ubgavrn bedroegen resp. t 714.93 en f728 681. zoodat op 31 Dec een kassaldo resteerde van 129 86 Hoewel dit jaar groote uitga ven moesten worden gedaan, bleken de inkomsten hiervoor toch voldoende. De begrooting beloopt een bedrag van f96 52 In ontvangsten en f 94.25 In uitgaven. De contributie wordt goed b-taald. De vrijwillige actie voor Hfr. wonnen Levenskracht bracht op f 30 80 tegen f 11in 1930. Het bestuur hoopt dat velen tot de 5 ets actie zullen toetreden. De penningmeester, die aftrad, dankte aan 't slot van zijn verslag de l^den voor het gedurende 7 jaren genoten vertrouwen. Vervolgens worden enkele mededee- llngen gedaan. Over de Winkelslui tingswet, zooals deze door den raad is vastgesteld, is de Voorzitter alles behalve tevreden. Het is het bestuur tegengevallen, dat slechts een der R K. raadsleden voor de belangen der win. keibedienden opkwam De zaak is hiermee echter nog niet van de baan, daar het bestuur zich In verbinding zal stellen met de R.K. Winkeliers- vereenlging. Van 't Bondsbestuur is de mede. deeling ontvangen dat voorstellen voor de Bondsvergadering nog kunnen wor den ingediend. Daar alle vragenlijsten nog niet door de leden zijn ingezonden, dringt de Voorzitter er op aan dit spoedig te doen, daar anders het Bondsbestuur zelf de contributie bepaalt. De Voorzitter, de beer C, v. Duljl, wordt bij acclamatie herkozen. Wees er vlug bij! Bij de eerste pijnlijke scheut in armen, beenen of lendenen, wrijf U dan onmiddellijk met Akker's Kloosterbalsem, het vanouds bekende en beproefde wrijf- middel, dat al zooveel goede diensten bij rheumatick heeft bewezen. Tot diep in de weefsels voelt Ge dan de wel dadige. genezende werking en de pijnen verdwijnen. Hij dankt de vergadering voor het opnituw In hem gestelde vertrouwen en geeft de verzekering dat men hem altijd tn de rijen der strijders zal kun nen vinden. De belangen der atdeellng Waalwijk gaan hrm voor alles en hij hoopt weer op den steun van bonds bestuur en leden en ook van den heer v. d. Ven te kunnen rekenen. Op voorstel van den Voorzitter werd besloten het bestuur tot 5 leden uit te breiden, hetgeen wenschetgk is in ver band met de uitbreiding van het leden tal. Tevens kunnen dan de functies van Voorzitter en penningmeester ge scheiden worden. Tot bestuursleden werden gekozen de heeren Dankers en v. Beikei, deze laatste als vertegenwoordiger der groep winkelbedienden. De heer v. d. Ven spreekt hierna een kort dankwoord voor de tot zijn afdeeling gerichte felicitatie en hoopt dat de uitgesproken wenschen in ver vulling zullen gaan. Op zijn beurt richt spr. een gelukwensch niet zoozeer tot den hei kozen Voorzitter zelf, maar tot de leden die door deze herbenoe ming er weer van kunnen verzekerd zijn dat de leiding ln goede handen ts, Hg memoreert de ongekende groet die de afdeeling dit jaar heeft mee gemaakt. Een verdrievoudiging in een jaar tijd heeft nog geen enkele andere vereeniglng gekend. Vooral dank zg het werk van den Voorzitter te deze hier thans tot stand gekomen, Spr. spoort de aanwezigen aan niet alleen de jaarvergadering, maar ook de maanaelljksche bijeenkomsten trouw ie bezoeken. Ook over het fi isco dat geleden is met de Winkelsluitingswet zegt spi. eenige woorden. Hij wijt dit vooral aan diegenen die nog niet tot de or ganisatie zijn toegetreden. De Voorzitter spreekt een dankwoord en geeft hierna het woord aan den WelEerw. heer Beekmans. De adviseur wil een woord van propaganda spreken, daar het zijn eerste wensch is dat de afdeeling zoo veel mogelijk uitgroeit, en allen die hiervoor in aanmeiklng komen zullen toetreden. De encycliek Qjadragesimo Anno geld ook voor oedlenden ln kantoor of winkel. Eik katholiek is verplicht zich aan te sluiten bij de katholieke organisatie, zooals de Bisschop op den Tllburg- schen Katholiekendag verklaarde, want doen zij dat niet dan steunen zg een andere organisatie, die niet met hunne principes rexening houdt. Hij ver trouwt dan ook dat de leden met het btstuur zullen medewerken, en zooveel mogeigk propaganda maken onder de ongeorganiseerde collega's. Ook spreker betreurt het dat de Winkelsluitingswet eentgszins ongun stig is uitgevallen, maar dit moet geen reden tot ontmoediging zgn, integen deel, Spr. spoort allen aan lid te worden van de propagandaclub, want van georganiseerde propaganda, verwacht spr. meer dan van individueele pro paganda. Tot slot zegt spr. nog toe de toe gezegde lezing over Qjadr. Anno zoo mogelijk nog voor Paschen te houden. Deze mededeellng wordt met aigemeene instemming vernomen. De Voorzitter dankte den WelEerw. heer Beekmans en doet nog de mede- deeling, dat aan de leiderscursussen, die door de adviseur worden georga niseerd, ook enke|e leden der ver- eenigirg deelnemen. Het oificieele gedeelte van den avond werd hierna gesloten. Tot 12 uur bleven de leden nog gezell g bgeen. Het zingen der verschillende liederen en 't pianospel van den heer A Sars brachten een aangename afwisseling. Er was verder voor verschillende attracties gezorgd. Zie vervolg Provinciaal Nieuws 3e blad WASPIK. Door de Ned. Herv. Jon- gellngenvereenlging werd ln de voor malige openbare lagere school een goed geslaagde uitvoering gegeven, onder leiding van den heer H Raat, hoofd der Chr. Bgzondere School te Soesterberg, vroeger hoofd der Chr. Bgzondere school alhier. In de gehouden aigemeene ver gadering van de R K. Middenstands- vereeniglng werden tot bestuursleden herk ozen de heeren A. Dekkers en W, de Glas. Door den heer van Drlel uit 's Her togenbosch werd een lezing gehouden over het nut der organisatie. Een zestal nieuwe leden trad tot de vereeniglng toe. Besloten werd aan het R K Crisis—Comité een bedrag van f 20 beschikbaar te stellen. GEMENGD NIEUWS. Roofoverval te Veldhoven. Woensdagmorgen om 6 uur heeft te Veldhoven een verraderlijke roofover val plaats gehad. Toen de ongeveer 55 jarige veehan- delaar Moors, uit Veldhoven zich per fiets naar iemand wilde begeven, waar. mede hij per vrach'auto naar de vee markt te Den Bosch wilde gaan, werd hij op ongeveer honderd meter van zijn hui9 met een ijzeren voorwerp tegen het voorhoofd geslagen, zoodat hij bewusteloos van zijn fiets sloeg. Hij werd beroofd van f 202, hetgeen al het geld was dat hij bij zich had. De heer Moors is vervoerd naar het ziekenhuis te Eindhoven. Hij kon zich bijna niets van den overval herinneren, zoodat hij de daders niet kan aandui den. De siaaf waarmede hij geslagen was en die een lengte had van ander, halve meter en een pol9 dik was, werd langs den weg gevonden. Een vrouw, die naar de kerk ging, vond den heer Moors bloedend op den weg liggen Een der oogen zal hij waarschijnlijk moeten missen. De politie heeft de zaak in onderzoek. Diefstal uit een brandkast in het S. S. station in Den Haag. Nader wordt in verband met een diefstal van ruim f 2100 uit de brand, kast van het Siaatsspooistation in Den Haag, in den nacht van Zondag op Maandag jl„ gemeld, dat de sedertdien verdwenen arbeider is de 37 jarige Ch. H. A. H. uit Den Haag. De man stond niet in vasten dien9t der spoor wegen, doch had tegen een vaste ver. goeding het schoonmaken van de bu reaux van het station gedurende de nachtelijke uren op zich genomen, welke arbeid vroeger door een glazen- wasscherij werd verzorgd. Vermoed wordt, dat H. op de een of andere wijze in het bezit van den sleutel van de brandkast was gekomen, waarna het plegen van den diefstal een eenvoudige karwei zou zijn geweest. De brandkast was Maandagochtend op de gewone wijze gesloten doch de geldelijke inhoud was zoek. Sporen van braak zijn niet gevonden ADVKKTENTléN. JAN SPEEKENBRINK en MARIE SPEEKENBRINK- WINQELS geven met bigdschap kennis van de geboorte van een dochter ADR1ËNNE. Waalwyk, 5 Fcbr. 1932. VUld. U 1 -11U„..l Wo,.!. Havo nlr n 10,00 Morgen'wtjdlng. 10,15 Grnmofoonmuzlek. 10,30 Voordracht mevr. de Vrles-Kellersmann. j 11,00 Orgelconcert door Plet van Egmond Jr. I 12,00 Gramofoonmuzlek. 12,15 Kovacs Lajos en zijn orkest. I 2,30 Gramofoonmuzlek. 3,00 Knipcursus voor beginners. ,00 Plnno-Recital door Egbert Veen. 4,30 Kinderuur. 5.30 Het Avro-kamcr-orkest. 6,00 Uitz. Onderwijsfonds v. d. Binnenvaart. 7,30 Engelsch voor gevorderden. 8,00 Gramofoonmuzlek. 8,15 Uitz. uit Dierentuin, Den Haag, Concert I.illy Gvencs en haar twintig zigeunerinnen. 9,15 Nono draagt voor. 9.35 Het Omroep-Orkcst. 10,00 Va* Dias. 10,15 Omroep-orkest. 11,30 Gramofoonmuzlek. ZATERDAG 6 FEBRUARI. HILVERSUM 1875 M. (V.A.R.A.) 6,45 en 7,30 Lichaamsoefeningen. 9,00 Trio Willem Drukker. (V.PJLO.) 10,00 Morgenwijding. (V.A.R.A.) 10,15 Uitz. voor arbeiders ln contlnu-bcdrljvcn. 12,00 Vara-septet. 2,15 Cooperatle-Kwartiertjc door K. de Boer. 2,30 Vara-mandoline-orkcst. 3,00 Leo Frank: Populaire beschouwingen over filosofie. 3,30 Vervolg concert. 4,00 Y. Héltema, arts: Beschouwingen over het vegetarisme. 4,45 E. Kupers: De reis van de NW-delegatle naar Indonesië. 5,00 Beoefening der huismuziek. 5,45 J. Oudegcest: Overzicht van de afgeloopen week. 6,00 Vara-septet. 7,00 Consultatie-schaakpartij. 8,00 Varn-orkest. 8,30 Teun de Klepperman. 8,45 Vervolg concert. 9,15 Bestuursmeded. door A. de Vries. 9,30 Vervolg concert. 10,00 Vaz Dias. Varn-varia en Voctbalmeded. 10,15 Vervolg concert. 10,50 Voordracht door Willem van Cappellen. HUIZEN 298 M. (K.R.O.) 8,00 Morgenccncert. 10,00 RRO-Trlo. 11,30 Godsd. halfuurtje door Pastoor Pcrquin. 12,15 KRO-scxtet. 2,30 Kinderuurtje. 4,15 Sportpraatje door S. P. J. Borsten. 4,30 KRO-Kunstenscmble. 6,00 Journalistiek weekoverzicht door de Waard. 6.40 Cursus Esperanto. 7,45 Boemcensch programma. 7,45 Ir. J. R. de Vries: Roemenië. 8,05 Het KRO-orkcst. 9,00 Vaz Dias. ZONDAG 7 FEBRUARI. HILVERSUM 1875 M. (V.A.R.A.) 8,15 Lichaamsoefeningen. 8,30 Esperanto-cursus. 8,55 Voetbalmededeellngen. 9,00 Tuinbouwhalfuurtje. 9,30 Cello en plano. (V.P.R.O.) 10,30 Kerkdienst van de Ver. van Vrij*. Herv. te Rotterdam. Spreker: Ds. G. Westmij se. (A.V.R.O.) 12,00 Gramofoonmuzlek. 12,15 Het Dubbel Manncnkwnrtet: Bel Canto. 1,00 Film en filmkunst door L. J. Jordnan. I,30 Het Avro-Klein-Orkest. 2,00 Boekenhalfuur. 2,30 Avro-Klcin-Orkcst. 3,30 Piano-recital door Gerard Hengcveld. 4,00 Shakespenre-Cyclus: Othello. 4,45 Gramofoonmuzlek. (V.A.R.A.) 5,00 Klndcruurtje. 6,00 Vara-orkest. 6,45 Literair halfuurtje door A. M. de Jong. 7,15 Vervolg concert. (A.V.R.O.) 8,00 Vaz Dias. 8,15 Dr. J. E. Baron dc Vos van StcenwijkDe steun van het Nationaal Crisis-Comité aan do kleine boeren en tuinders. 8,30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 9,30 Cllngc Doorenbos met liedjes. 9,50 Carnaval-programma, het Omroep-orkest. 10,45 Gramofoonmuzlek. II,00 Omroep-orkest. 11,30 Gramofoonmuzlek. IttJIZEN 298 M. (K.R.O.) 8,30 Morgenwijding door Pater P. C. Biesta. (N.C.R.V.) 9,30 Gewijde muziek. 9,50 Kerkdienst Vrije Evang. Kerk Bussum. Voorganger: Ds. C. J. Hoekendijk. Na den dienst tot 12,15 gewijde muziek. (K.R.O.) 12,15 KRO-Sextet. 1,40 Godsdienstonderricht voor ouderen. 2,10 Voordracht van gedichten door Lidwlna Diepcnbrock. 2,30 Het Amsterdamsch A Cappella Koor: Rel Canto. 4,00 Ziekenlof uit Bloemendaal. (N.C.R.V.) 5,00 Gewijde muziek. 5,20 Kerkdienst Gercf. Kerk Meppel. Voorganger: Ds. Y. K. Vellenga. Na den dienst tot 7,45 zang door NC.RV- Dameskoor. (K.R.O.) 7,45 Dr. P. van der Kooy: Het verschijnen van den Christus. 8,10 Voetbaluitslagen R.K. Federatie. 8,15 Het KRO-orkest. 9,15 Mr. van Ogtrop: Het werk van het N'atio- nnal Crisis-Comité. 9,30 Vaz Dias. 10,40 Epiloog door liet Klein Koor. MAANDAG 8 FEBRUARI. HILVERSUM 1875 M. (V.A.R.A.) 6,45 en 7,30 Lichaamsoefeningen. (V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.R.A.) Voordracht door Kees Bakker. Het Amsterdamsch Solisten-kwintet. Kees Bnkker. Vara-Septet. Ned. schrijvers cn dichters voor de mlcrof. Flult-Recital door Jbb. Feitkamp. Vara-septet. Kees Rakker vertelt. Vervolg concert. Pacdagogisch concert. Het verstaan van poëzie, door M. Beversluis' Concert door het Berlijnsch Philharmonisch orkest. Voordracht door Adolf Bouwmeester. Berlijnsch Philharmonisch Orkest. Tien minuten spanning. Hoorspel. Het Roemeensch orkest Tanasc Codolbon. Vaz Dias. Gramofoonmuzlek. HUIZEN 298 M. (N.C.R.V.) Schriftlezing. Morgenconcert. Korte zlekendlenst door J. Valk. I.ezen van Chr. Lectuur. Gramofoonplaten. Orgelconcert door Jan Zwart. Gramofoonmuzlek. Uitzending voor scholen. A. J. Herwig: Beantwoording van vragen over kamerplanten. Cursus knijpen en stof versleren. Zlekenuurtje door Ds. Meeuwenberg. Concert. Verteluurtje voor jongeren. J. Schlpncr spreekt voor het C.N.V. Cursus Engelsch. Persberichten Ned. Chr. Persbureau. De Haarlemsche Orkestvereenlglng. P. L. Gcrrltse: Het belang van de Verze keringswetten voor ons volk. Vervolg concert. Vaz Dias. Gramofoonmuzlek. DINSDAG 9 FEBRUARI. HUIZEN 298 M. (K.R.O.) Morgenconcert. Gramofoonmuzlek. Godsdienstig halfuurtje door Past. Perquln. KRO-Trio. Gramofoonmuzlek. Vrouwenuurtje. Cursus knijpen en naaien v. bcglnnenden. Cursus hoeden maken. Cursus knippen en naaien voor gevorderden. Cursus voor den middenstand. KRO-Kunstensemble. Gramofoonmuzlek. KRO-Kunstensemble. Cursus Engelsch. Dom Albcrtus van RooljSacramentalla of Prullaria. Verbondskwartlcrtjc. Bezoek van Prins Carnaval aan de Studio. Vaz Dias. Cabaret-programma. WOENSDAG 10 FEBRUARI. HILVERSUM 1875 M. (V.A.RA.) 6,45 en 7,30 Lichaamsoefeningen. 8,00 Gramofoonmuzlek. Trio Willem Drukker. (V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.RA.) Uitz. voor arbeiders ln contlnu-bedrtjven. RVU. Otto van Tussenbroek: Modern» wo ninginrichting. Vervolg uitz. arb. cont. bedrijven. Vara-septet. Onze keuken door P. J. Kers Jr. Vara-klnderkoor. Voor de kinderen. Opvoering van: De kleer makersjongen van Krlppstedt. Pianostukjes voor kinderen. Vraaghalfuurtje voor kinderen. VARA-Septet o.l.v. Is. Eyl. RVU Prof. Dr. H. Jordan: „Het dier ln zijn milieu". Concert. „Waarom sterf Jij soldaat?" Dramatisch hoorspel in 4 acten. VAR A-Orkest onder leiding van Hugo da Groot. Uitzending voor den Alg. Ned. Bond van Handels- en Kantoorbedienden. Opvoering van: „De wederwaardigheden van Wakker en Tropendult", door het VARA-tooneeL Concert. Persberichten Vaz Dias. Concert. HUIZEN 298 M. (N.C.R.V.) Schriftlezing. Morgenconcert. Het N.C.R.V .-dameskoor. Korte ziekendienst. Hnrnioniumbespellng door M. F. Jurjnanz. Poliiticberichtcn. Concert. Lezen var. Chr. Lectuur. Concert. Kindcruurtje door D. A, v. Alkemade. Uurtje voor de landbouwers. G. van Ravenzwany: De reformatie-periode cn het muziekleven in dien tijd. Politieberichten. Persberichten N'cd. Chr. Persbureau. Het Znandamsch Chr. Mannenkoor. Dr. H. C. Rutgers: De Wereldfederatie van Christen-studenten Vcreenlgingen. Persberichten Vaz Dias. Gramofoonplaten. 8,00 10,00 11,30 12,15 1,45 2,00 3,00 3,30 3,45 4,30 4,55 5,45 6,15 6,45 7,10 7,45 8,00 9,00 9,15 9,00 10,00 10,15 11,00 11,30 12,00 2,15 3,00 3,30 4,30 4.45 5,30 6,30 7,00 8,00 9,30 10,15 10,30 11,00 11,15 8,00 8,15 10,00 10,30 11,00 12,00 12,15 2,30 3,00 5,00 6,00 7,00 7,30 7,45 8,00 9,00 9,55 10,30 10,00 10.15 10.30 11,45 12,00 2.15 3,00 3.30 4.30 5.30 7.00 7,50 8,15 9.20 9,40 10.15 10.30 11.00 11,15 .3,00 8.15 10,30 11.00 11.30 12.30 1.45 2.00 2,35 3.15 4,00 5,00 6.15 6.45 7,00 7,45 8.00 9,00 9.30 10.00 10,30 8,00 HILVERSUM 1875 M. (A.V.R.O.) Gramofoonmuzlek.

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 7