Radioprotraiii Marktberichten. H. de Bont-v. Huiten Grootestraat Telefoon 109. HET ADRES voor een 436 BETERE HEERENKLEEDING noemd de heeren C. v. d. Velden, J. v. Woensel en L. v. Cromvoirt. Zij die zich als lid willen opgeven, gelieven dit schriftelijk te doen bij den secretaris den heer W. v. Nleuwstadt. In de eerst volgende ledenvergadering telkens den len Maandag der maand wordt dan geballoteerd. Zondag j.l. won DES II zijn laatsten comp.—wedstrijd tegen Capelle II met 2—1, een uitslag die de verhouding goed weergaf. Zondag a.s. staan een paar mooie wedstrijden op het programma. Het derde DES komt dan voor 't eerst in •t veld tegen WSC Waspik. Het derde bestaat uit het meerendeel jonge krach ten en wij zijn benieuwd wat deze er van terecht zullen brengen. Het eerste speelt vriendschappelijk tegen het sterke Oudok uit Tilburg. DES komt in zijn nieuwe opstelling uit, waarmede het hoogst waarschijn lijk de nieuwe competitie zal Ingaan Wij laten hier de opstelling volgen: Broek, M. v. Boxtel, C. v. d. Ven, Q. v. Boxtel, B. v. Boxtel, P. v. Nleuwstadt, A. Vloemans, F. Wagemakers, A Lugters, A Schalken, A Qubbens. Tegen Waspik wordt om 12 uur, tegen Goduk om half drie gespeeld. R.K. Kiesvereeniglng. Op Zondag 17 April om half twaalf wordt een algemeene vergadering ge houden van de R.K. Kiesvereeniglng In de zaal van het Patronaat. Agenda: 1. Opening, 2. Notulen, 3. Finantieel overzicht, 4. Spreekbeurt door den HoogEd Qest. hr. Schaepman. OnderwerpDe politieke en econo- mische toestand, 5. Bestuursverkiezing, 6. Rondvraag en Sluiting. Wat punt 5 betreft zij medegedeeld, dat het thans zittend bestuur nog slechts voorloopig Is. De verplichtingen bij de oprichting tegenover den Staten- kieskring opgenomen heeft het geheel vol laan. De heeren P. Snoeren en B Vesters hebben te kennen gegeven geen bestuursfunctie meer te aanvaar, den. Candldatenlljsten kunnen worden ingeleverd tot Zaterdag 16 April bij den secretaris W. Damen, Hoofdstraat 219 en bij den administrateur J. jansen, Schoolstraat 14. Op één candidatenlijst mogen meer- dere candldaten voorkomen en moet door 20 leden van de Kiesvereeniglng onderteekend worden. Het bestuur wijst er de leden op dat in een goed wer kende Kiesvereeniglng alle standen behooren vertegenwoordigd te zijn. Bond Huiseigenaren. Donderdagavond hield bovengenoem de bond in de zaal van het Kon. Muz. Qez. Euphonia een algemeene leden, vergadering, die tevens feestvergadering was ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van den bond. Bij de opening memoreerde de voorzitter de heer M. v. Nleuwstadt dit met een enkel woord Na voorlezing der notulen werden enkele mededeeltngen gedaan omtrent de verhuring en de huurcontracten. Huurcontracten van woningen waarvan de totale huurprijs per jaar boven f250 loopt moeten op zegel gesteld zijn van f0.50. Beneden een totale huurprijs van f 250 zijn de contracten vrij van zegel. Bij het Invullen der huurkaarten moeten de betalingen achtereenvolgens ingevuld worden, zoodat eventueele niet betaalde week huren als laatste weken oningevuld blijven. Verschillende vragen werden door den voorzitter en door den advi seur den heer M v. d. Wee naar ge noegen beantwoord Reeds voor enkele gevallen moest wegens niet-nalevtng van het reglement boete worden op gelegd. De vereeniglng telt thans 71 leden met 439 aangesloten woningen. Na afhandeling der huishoudelijke zaken vereenigden de leden zich aan een klein souper. De heer J v Woensel zorgde voor muziek. T.B C..bestrijding. De collecte voor de uitzending van een viertal zwakke kinderen naar een vacantlekolonle. ter voorkoming van T.B.C., is reeds aangevangen en vlot uitstekend. Zoowel de Eerw. Zuster Emella in den omgang de T.B.C.- Zuster genoemd als Zuster Mertens belasten zich gaarne met de ontvangst van de gelden. Wij verwachten dat de burgerij zoo gaarne zal steunen dat het noodlge bedrag in den kortsten tijd bijeen ls. In functie. Mej. Keulemans, die als kraam, verzorgster door het bestuur van het Wit-Oele Kruis ter plaatse benoemd werd, trad deze week in functie. Haar adres is A. v. Seters, Verl. Hoofdstr. Uitvoering Patronaat. Zondagavond sluit het Patronaat St. Jan zijn winteruitvoering.programma met de opvoering van het tooneelwerk «Pastor Bonus*. We mogen gerust verwachten dat de Patronaatsjongens iets goeds voor den dag zullen bren gen. Daarenboven krijgen we iets nieuws te hooren. Onder leiding van den heer W. Bergeveld ls onder de leden een Mondharmonlca-orkest ge vormd. dat voor 't eerst Zondag a.s. zal optreden. Aan belangstelling ont breekt het Zondag in het Patronaat zeker niet. INGEZONDEN STUKKEN. Buiten verantwoordelijkheid der redactie Mijnheer de Redacteur I De In Uw blad uitgesproken wensch van RK. crisis--comiié en algemeen crisis—comiié naast elkaar op één lijst alsook doorgevoerd In bonnenstelsel blijkt niet In vervulling te zullen gaan. Samenwerking van deze twee licha men blijkt alleen mogelijk als de minderheidspartij zich geheel en al op lost In de meerderheidspartij en zich geheel en af ten slotte uitspreekt in één bepaalde kerkelijke richting. Dit nu acht ik In strijd met onsal- om hooggeroemd volkskarakter en strookt ook niet met de duur verkre gen geestelijke volksvrijheden die zich uitspreken in een grondwet en Regee ring die deze christelijke vrijheid voor hutsgezin, kerk en school beschermt. Met vertrouwen op de Voorzienigheid en In naam nu en ter bewaring van deze diep ingewortelde volksvrijheid, die gepaard gaat met een bulten ons land ongekende verdraagzaamheid, roep Ik van deze plaats mijn geest verwanten uit het plaatselijk minder heids—crisis—comité toe .Een leder keere weder tot zijn huls". Laten wij thans gehoor geven aan onze Koningin met haar Minister President Ruys de Beerenbrouck dte telkens en telkens het Nederlandsche volk toeroepen in deze beproefde tijden onze saamhoorlg- held te bewaren en alle onnoodlge kibbelarij op zij te zetten, een oproep die gepaard gaat met reusachtige som men uit de schatkist ter beschikking te stellen, opdat het Nederlandsche volk zich als zelfstandige natie onder de volkeren, ook door deze crisis heen zal handhaven. Qehoor aan deze roepstemmen ge- vend ligt het thans voor de hand ons te wenden tot het nationaal steun comité te 's Hage of ze ons als minder heid ook als haar kroost wil erkennen. Mogelijk is dit comité nog wel ge negen om onze kas van de noodlge middelen te voorzien omdat we moeten weigeren er aan mede te werken, dat als straks langs de huizen gecollecteerd zal worden voor dit specifiek nationale doel, Waalwijk naar zijn kerkelijke gezindheid in twee deelen geknipt wordt. Het doel dat ons nu voor oogen staat is samenwerking met uiteindelijk nationale crisisltjsten en bonnen. U mijnheer de Redacteur hartelijk dank voor de opname. Hoogachtend B. De heerB, staart zich blind op den naam van het Waalwijksche comité, die toch zooals reeds ettelijke malen is betoogd zuiver is voortgevloeid uit den ontwikkelingsgang van het crisis- werk hier ter plaatse. Wij hebben gelukkig kunnen constateeren, dat de samenwerking hier allerbest is en dat ook de minderheden in het comité, de hen toekomende zeggenschap heb ben en er van achterstelling van zekere groepen absoluut geen sprake ls. En per slot van rekening gaat het toch maar over den steun aan onze onge lukkige medemenschen, die door de crisis getroffen werden. Dit is een zaak waarin ons geheele volk zich één gevoeld heeft en waarom wil de heer B dan nu een splitsing in het steun werk, een splitsing die op de eerste plaats een nadeel zou beteekenen voor de crisis—slachtoffers Als zooiefs moet gebeuren In naam der volksvrlj held. dan kunnen wij dte vrijheid niet anders, zien dan een keien die enge groepen tot nadeel van het geheel omsloten houdt. Terecht doet onze Koningin en re geering In deze een beroep op het volk om de zoo hoog noodlge saam« hoorigheid te kweeken. En door daden heeft ze getoond, dat ze medewerkt om den nood van het geheele Neder landsche volk te lenigen. Hoe durft de geachte inzender deze feiten echter aanhalen, waar hijzelf omwille van een nietsbeteekenende naamskwestle, een splitsing eischt? Mocht Ce heer B. met zijn poging succes hebben dan betreuren wij dat het meest voor de crisis-slachtoffers die er de dupe van zouden worden, want we gelooven, dat ook het Nat. Crisis—Comité de zaak van een minder eng standpunt zal bekijken als inzender. Wfl voorspellen hem echter weinig aanhang, zulks op grond van uitlatin gen die wij van vertegenwoordigers van verschillende richtingen mochten opvangen, deze bleken de zaak minder bevooroordeeld te bekijken als dhr. B. Red. Aan de Redactie van De Echo van het Zuiden. Mijnheer de Redacteur. Oaarne zag ik onderstaande geplaatst in Uw geëerd blad. Bij voorbaat dank. AAN DORUS. Ik ben het niet geheel met je eens Dorus, dat we weinig aangenaams hooren. Als je niet te veeleischend bent, is er aan veel dingen toch nog wel iets aangenaams. Ik ben het ook niet met je eens, dat veel bedorven wordt door de groote massa, maar door Dorussen, die achter een pseudoniem roet in 't eten trachten te gooien en de groote massa de schuld geven. Wat je met je in en uit de put bedoelt, is zeker een raadseltje. [e wilt ons hulpmiddeltjes aanwijzen, helpen opsporen, verspreiden en ver- claren. Qrooter nonsens als deze vier elkaar tegensprekende uitdrukkingen, heb ik nooit in een adem hoore.i noemen. Wat die Amsterdamsche kinderwagen, plus de drie te water springende heeren met het geluld van den door U ge noemden heer te maken hebben, dat ik nota.bêne zelf niet eens gehoord heb en ik zat er toch vlak bij. (hij zal zich als welopgevoed man hiervoor toch wel even verwflderd hebben Degrijp ik ook niet goed. En last not least, Ik heb nog nooit onen gezien op een ladder, wel Toon- nen. Ik wacht Intusschen met onge duld op een harmonische laddereen beetje muziek op 't werk mag ik wel. EEN BELANOSTELLENDE. Ik heb bedoelden heer niet bij name genoemd, daar hij waarschijnlijk niets 'met Dorus uit te staan heeft. Dorus schijnt er niet om te geven met andermans namen te spelen. Mijnheer de Redacteur. Beleefd verzoek Ik U hierbij een plaatsje in Uw veelgelezen blad, waar. voor bij voorbaat mijn harteltjken dank. Bij het lezen van het Raadsverslag van Sprang - Capelle ls mij gebleken, dat heeren Raadsleden gemakkelijk spreken over zaken waarvan ze niets weten. Van mijn broer heb ik In Juni 1909 de onverdeelde helft weg sectie B. no. 488 groot 9 A. 55 c.A. gekocht, waarvan akte is opgemaakt 19 Juni 1909 bij Notaris van Ham te Kaats heuvel. 20 Januari 1923 heb ik van den heer A Verhoeven, Capelle de andere onverdeelde helft van denzelf den weg gekocht waarvan op dien datum akte is opgemaakt bij Notaris Middelkoop te Capelle. Wanneer de heer Michaël niet wist van wien die weg is, kan hij het nu weten. Bij schrijven van 29 Januari jl. is mij door B. en W. gevraagd onder welke voor waarden ik dien weg (er werd gevraagd gedeelte weg) wilde afstaan, waarop ik heb geantwoord per schrijven van 1 Februari jl. dat ik hem aan de ge- meente wil verkoopen (prijs ls niet genoemd) of laten verbeteren zonder mijn rechten op den weg af te staan. Meer is mij niet gevraagd of heb ik laten weten Nu zegt de heer Michaël «Hij wil geen kanten uit, die man blijft stokstijf staan* en daarom wil Ik genoemden heer vragen of hij aan de gemeente of mij ook niet wat te geven heeft. Nogmaals beleefd dankend verblijft met de meeste hoogachting. UEd. dw. dn. P. A. VAN DER HOEVEN Vrijhoeven—Capelle 7 April 1932 Mijnheer de Redacteur. Nu ik zie dat er meer uit Dussen In Uw krant gaan schreven, ben ik zoo vrij ook eens een plaatsje te vragen. Thijs en Thomas hebben 't Woens dag gehad over de werkverschalfing In de Dusse, en dat ls voor mij de aan leiding geweest om vanuit Hank de reis te aanvaarden naar het centrum van onze gemeente. Ik heb die reis te voet gedaan en dat is me niet erg meegevallen, want het is een heele afstand. Ik heb altijd gelachen om die «luie" werkloozen van Hank, die er bezwaar tegen hadden om tn Dussen te komen stempelen. Nu kan ik me dat bezwaar echter voortaan wel In denken zoolang het goed weer is is het een mooie wandettocht, maar in deze grillige Aprildagen vali het af en toe niet mee. Enfin, die opmerking maak ik maar terloops. Het doel van mijn tocht was de werkverschalfing en ik moet zeggen dat ik daar zeer tevreden over ben. Er wordt uitstekend en nuttig werk gedaan. Al is er aan de waterloopen hier en daar nog wel wat te verbeteren, dat werk zal toch niet blijven duren geloof ik, en daarom zou ik de aandacht eens willen vestigen op een ander werk verschaffingsobject. De regenachtige dagen der laatste weken hebben den hoofdweg door de kom van Hank weer eens in een troosteloozen modderpoel herschapen. Het is werkelijk een mistroostig ge zicht. Zou daar nog niet Iets aan verbeterd kunnen worden Het be hoeft direct geen verharde weg te zijn, maar al werden de ergste modder plekken maar wat opgeknapt met grint of i d. Ik geloof dat het gemeentebestuur velen Hankenaren een mooie dienst zou bewezen als daar eens wat verbeterd werd. Manheer de Redacteur dank ik voor de welwillende plaatsing. JAN van de HANK. Hank, 7 April 1932. ABONNEERT U OP DIT BLAD. SPORT. De promotie—wedstrijden. Picus—Baardwijk. Baardwijk aanvaardt morgen de reis naar Eindhoven om daar den degradatie- candidaat Picus te ontmóeten. Dit is de eenige wedstrijd die morgen ge speeld zal worden, want de tegen stander van WSC is nog steeds niet bekend; die kwestie blijft wel lang hangende. De Elndhovensche ploeg ls ons eigenlijk dit seizoen ietwat tegenge- vallen, wij hadden van haar verwacht dat zij baar debuut in de tweede klasse 'beter zou maken.^Toch dient in aanmerking te worden genomen dat Picus met slechts een zeer kleinen achterstand op de voorlaatste club ls geëindigd en dat zij vooral de laatste wedstrijden krachtigen tegenstand ge boden heeft. Het was echter een zeer zware tegenstand die Picus in het eerste jaar van haar tweede klasser- schap heeft ontmoet. Ongetwijfeld zul- len de Eindhovenaren van hun ver blijf in de tweede klasse veel geleerd hebben, zoodat wij haar gerust tot een der ernstigste candldaten kunnen rekenen. Baardwijk zal het morgen dus alles- behalve gemakkelijk krijgen. We kun nen echter vertrouwen stellen in de geestdrift waarmede de luliana-ploeg bezield is. De spelers zullen er wel van overtuigd zijn dat zij zich tot het uiterste zullen moeten inspannen wil- len zij eenige kans op succes hebben. Mocht het de Baard wijkers gelukken morgen in Eindhoven stand te houden, dan is voorloopig met een gevaarlp tegenstander afgerekend en dan zullen de kansen voor Waalwijk beduidend stijgen. Evenwel durven wij nog niet aanstonds aan een overwinning der kampioenen denken, het zou ons mee vallen als meer dan een gelijk spel bevochten kon worden. JULIANA. Zondag a.s. moet Juliana haar 2e Promotie—wedstrijd gaan spelen in Eindhoven tegen Picus. Deze vereeni glng heeft het le jaar van haar 2e klasserschap tn een zware afdeeling moeten spelen en eindigt op de rang lijst met slechts 1 punt minder als de oud—le klasser Roermond. Juliana zal dus een zeer sterke tegenpartij tegenover zich krijgen en het niet gemakkelijk hebben daar Picus zal trachten het 2e klasserschap te be houden. Juliana heeft Zondag j 1. door haar gelijk spel tegen WSC 1 punt bemach tigt, hoewel het 2 punten hadden kunnen zijn en zal er tegen Picus alles opzetten om succes te behalen; onze geel—zwarten spelen gewoonlijk tegen de sterkste tegenstanders het beste spel. Wij zullen ons echter aan geen voorspelling wagen en zien met spanning den uitslag tegemoet. Vertrek van spelers en supporters om 12 uur bij den heer W. v. Helvoirt, clublokaal Juliana. R. W. B. Voor op Zondag is vastgesteld Vlljmensctae Boys 2—RWB 3. Vertrek 12 uur. RWB 4—BW 6 is op verzoek van BW in verband met den wedstrijd BW—de Valk uMgesteld. NEDERLAND-BELGIË. Het Nederlandsch elftal. Het Nederlandsch elftal, dat Zondag 17 dezer te Amsterdam tegen het Belgisch elf tal uitkomen, zal hetzelfde zijn als de ploeg, die te Antwerpen zulk een succes heeft geboekt. We laten het hieronder volgen Van Male (Feijenoord) Weber Van Run (A. D. O.) (P. S. V.) Paauwe Anderiesen Van Heel (Feijenoord) (Ajax) (Feijenoord) Wels Adam Lagendaal Mol v. Nellen (Unitas) (HVV) (Xerxes) (KFC) (DHC) Reserves zijn: Veenendaal Naaldwijk, Lelieveld V.U.C., Paauwe jr. Feijenoord, v. d. Wildt V.U.C., Bonsema Velocitas—Gro ningen en v. d. Broek P.S.V. Van der Meulen heeft verzocht buiten beoordeeling te blijven, daar zijn kniewonde nog niet geheel is genezen. Het Belgische elftal. Het Belgische elftal is gisteravond als volgt samengesteld: Van den Berghe (Daring Club Brussel) Nauwens De Deken (R. C. Mechelen) (Antwerp F.C.) Simons Hellemans Claessens (Antwerp F.C.) (F.C.Mechelen) (Union St. Gilloise) Voorhoof Capelle Grimmonprez (Liersche (Stand. Club (Rac. Club. Gent) Sportl.) Luik) Versyp Bastin (F. C. Brugge) (Antwerp F. C.) ReservesBadjou Daring Club Brussel, Lavlgne Racing Club Brussel, Declercq Antwerp F. C., Secretin Racing Club Mon- tagne, J. Diddens Racing Club Mechelen. De Parijsche Zesdaagsche. Donderdagavond waren op de Parijsche Zesdaagsche na 66 uur 1537 K.M. afgelegd. Het koppel Blanchonnet Qulmbretlère had nog de leiding. Het Hollandsche koppel v, Kempen- Pijnenburg was Vrijdagmorgen 11 uur tot de eerste plaats gestegen, met het hoogste aantal punten. JlllO -.ndag 3 ïmcoursbo vjrle-Nasüi ^rste coi 121-26. De uitsla; A. J- Bak: j 17; J. va !S; A. van. '{ijlen, 9, il, 12, 13, 'Viel 15, 11 [;rstanje i <3,24; J- I, Knippel Eerste o1 Waalwijk, 8 April 1932. Eieren 2—2'/i cent. Varkens f 3.—f 6.— PIOL rijk aan geneeskrachi 8.15 8,30 8,55 9,00 9,30 9,50 10,10 12.00 1,00 1,30 2,00 2,30 >1,00 4,45 5,00 6,00 6,45 8,00 8,15 9,20 10,20 8,30 9,30 9,50 12,15 1,45 2,10 2,30 4,15 5,00 5,50 7,45 8,10 8,15 9,30 10,40 8,00 10,00 10,15 10,30 11,00 11,30 12,00 12,30 2,30 3,00 4,00 4,30 5,30 6,00 6,30 7,00 7,30 8,00 9,00 9,20 10,00 10,10 8,00 8,15 10,30 11,00 11,30 12,30 2,00 2,35 2,45 3,15 4,00 5,00 6,30 7,45 8,00 9,00 9,30 10,00 10,30 8,00 10,00 10,15 10,30 11,00 11,30 12,00 12,30 1,30 1,45 2,30 3,00 4,00 1,20 ■1,30 5,00 7,00 6,30 7,00 7,30 8,00 8,30 9,15 10,00 10,15 11,00 8,00 10,00 11,30 12,15 2,00 3,00 3,30 3,45 4,00 4,25 5,00 7,10 7,45 8,00 8,45 9,00 9,15 10,30 11,00 6,45 8,00 9,00 10,00 10,15 11,45 12,00 2,15 3,00 5,30 6,10 7,00 8,00 10,15 11,00 te Wecsp. Spr Lav ra van pot te Doesburg. 8,00 8,15 10,00 10,30 11,00 12,15 2,30 3,00 5,00 6,00 7,00 7,45 8,00 9,00 9,30 10,00 10,30 ZONDAG 10 APRIL. HILVERSUM 298 M. (V.A.R.A.) Lichaamsoefeningen. Esperantocursus. Voetbalmededeelingcn. Uitgebloeide Kamerplanten, door i Vara-Philh. Orkest. -anting, Voordracht door Minny Erfmann. Vara-Philh. Orkest en Gramofoon (A.V.R.O.) Avro-Kamerorkest. Film en filmkunst, door L. J. Jordnan Avro-Kamerorkest. Avro-boekenhalfuur. Het Concertgebouw-orkest. Shakespeare-cyclus. Sportuitslagen Vaz Dias. (V.A.R.A.) Kinderuurtje. (V.P.R.O.) Halve uren met hoeken. Kerkdienst uit den N.P.B. Ds. de Kloet. (A.V.R.O.) Vaz Dias. Concert. Ooggetuigevcrslag van de finale der u, 2, daagschc tc Parijs. Kovucs Lajos en zijn orkest. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) Morgenwijding door Pater Biesta. (N.C.R.V.) Orgelbespeling. Kerkdienst Gerei'. Kerk Utrecht. VooriJ.„ ger: Dr. H. Knajan. gan- Tot 12,45 Orgelbespeling. (K.R.O.) KRO-Sextet. Ter pelgrimage naar de sella jew, door P. Hendrlx. Roeken en schrijvers. KRO-orkest. Ziekcnlof ultj Den Bosch. (N.C.R.V.) Gewijde muziek Kerkdienst Ned. Herv. Kerk Voorganger Ds. Walvaart. Tot 7,45 Gewijde muziek. (K.R.O.) Pater Wcsselink spreekt over Ierland ea het 31c Int. Euchar. Congres aldaar. Voetbaluitslagen RKF. Aansl. Concertgebouw Den Bosch. Concert Vaz Dias. Epiloog door het Klein Koor. MAANDAG 11 APRIL. HILVERSUM 298 M. (A.V.R.O.) Gramofooiimuzick. Morgenwijding. Gramofoonmuziek. Orgelconcert. Coniferen in onzen tuin, door B. de Ween Vervolg orgelconcert. Gramofoonmuziek. Het Avro-Klcln-Orkest. Vioolrecital. Causerie door Max Tak. Gramofooiimuzick. Kinderuur. Aansl. Grand-Hotel Central Den Haag. Aansl. The House of Lords, Den Haag Boekenhalfuur. Drnaiorgelmuzick. NV. G. de Bas: De stamboom onzer Kroon prinses. Kovacs Lajos en zijn orkest. Avro-Radio-tooneelDe deur v d badkamer Het Omroep-orkest. Vaz Dias. Het Omroep-Orkest. Avro-RadiotooueelMartelaar tegen wil dank. Gromofoonmuzlek. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) Schriftlezing. Morgenconcert. Korte ziekendienst door Ds. Lokhorst. Lezen van Chr. lectuur. tiramofoonplaten. Orgelconcert door Jan Zwart. Uitzending voor, scholen. Gramofoonniuziek. Causerie over gezinsvoeding enz. Cursus knippen en stofversieren. Zlekenuurtje door Ds. D. de Wit. Concert. Vragenuurtje. Ned. Chr. Persbureau. Concert. Prof. Dr. Anlders: Enkele en gemeenschap Vervolg concert. Vaz Dias. Grumofoonplaten. DINSDAG 12 APRIL. HILVERSUM 298 M. (A.V.R.O.) Gramofoonniuziek. Morgenwijding. Gruniofoonniuzlek. Solisten-concert. RVU. Mej. Meybooni: Hygiëne. Vervolg solisten-concert. Gramofoonniuziek. Orgelconcert. Grumofoonniuziek. Nedcrl. en Vlaamsche gedichten. Cello-voordracht. Knipcursus voor beginners. Dr. Salomonson: De tentoonstelling Moeder en Kind. Gramofoonmuziek. Radio-Kinder-Koorzang. Kovucs Lajos era zijn orkest. Cyclus: Moderne Fransche Kamermuziek. RVU. Muziek- en Wereldbeschouwing. Cyclus Moderne F'ranschc Kiunermuzlek. Engclsche les voor gevorderden. Het Omroep-Orkest. Dolores Divine schuldig of onschuldig? Het Omroep-Orkest. Vaz Dias. Het Omroep-orkest. Dansmuziek. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) Morgenconcert. Gramofoonniuziek. Godsd. halfuurtje door Pastoor Perquin KRO-Trio. Vrouwenuurtje. Cursus knippen en naaien voor beginners Cursus hoeden maken. Cursus knippen en naaien voor gevorderdeo Gramofoonmuziek. Middcnstandscursus. KRO-Kunsteiiseniblc. Spreker Dr. F. de Boer. Vcrhondskwartiertje. KRO-Orkest. Vaz Dias. KRO-orkest. Goethe-hcrdenking. KRO-orkest. Chnrley Gertyn's Band. WOENSDAG 13 APRIL. HILVERSUM 298 M. (V.A.R.A.) en 7,30 Lichaamsoefeningen. Gramofoonmuziek. A'danisch Solisten-Kwintet. (V.P.R.O.) Morgenwijding. V.A.R.A. Uitz. voor arbeiders in continu-bedrijven Uitz. Onthouders-Radio-Comlté. Vara-Septet. Onze keuken, door P. J. Kers Jr. Voor de kinderen. Vara-orkest, Beginselprogram der SDAP. Joodsch uurtje. Judas Maccohaus, Oratorium. Vaz Dias. Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) Schriftlezing. Morgenconcert. Zang door het NCRV-Domeskoor. Korte ziekendienst door Ds. Groencnbtrg Harnioniumbespeling. Middngconcert. Lezen van Chr. lectuur. Concert. Kinderuurtje. Uurtje voor dc landbouwers. G. van Ravenzwauy over De reformatlcp riode en liet muziekleven in dien tijd. Ncd. Chr. Persbureau. Concert. Zendeling Steinhart over De Zendingsarts'" onder de Niassers op de Batoc-ellandcn. Vervolg concert. Vaz Dias. Gramofoonplatcn.

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 10