Nieuws nitiaslsheovel. Radioprogramma hebben oponthoud voor den i )en overweg. Niet zoodra is de Pjjjg weer vrij of deze 2 renners Ken vooruit, gevolgd door een 70-tal volg-auto's, motoren enz. Fent te Contich kwamen wij met waar heel wat behen- van onzen bestuurder rfJOUU.» We" bï de h0°,d' 0 en hierin was geen verandering C gekomen. Thans ging het op en daar overal zooveel ,;e"volg-auto. waar jigöeld en Hnrf durf noodig was, stand op dea onafhankelflke v. d. Horst uit Klundert, mogen wij wel de be kroning noemen op Slaats' eerste wielerjaar. Wij hadden al langer plannen om eens met den jongen fietser te gaan praten, en nu na dit laatste succes zijn we er maar eens Qp uitgetrokken. We vonden Frans Slaats in zijn ouderlijke woning in de St. Antonius- straat, waar hij ons nog een half uurtje kon te woord staan. De rit den Haag—Brussel. Wij vroegen hem allereerst iets te vertellen over de rit van gisteren. Ja, dat was zeer zwaar, niet minder dan 180 K M. en dan tegen den feilen stormwind in. Op sommige open weggedeelten moesten we ons met volle lichaamsgewicht op de trappers zetten en alle kracht was noodtg om tegen den storm in te komen. Vooral die laatste twintig kilometer Berg.op en berg-af onophoudelijk. Daarbij was het voortdurend demar- reeren en weer inloopen. Maar als je er alles opzet, als je maar zegtik moét, dan kom je er wel I verzekert ons de renner in slagerskiel. Eenvou dige, maar veelzeggende woorden, waar wilskracht uit spreekt. Pech had hij ditmaal niet bijzonder veel gehad, alleen een valpartij even voorbij Zundert, maar die schade was weer voor de grens ingehaald. Hij heeft over het algemeen trou wens niet over de medewerking van de gelaks—koningin te klagen. Des temeer echter zijn broer Kees, die zich onder de pechduiveis kan rangschik ken. De zwaarste concurrent was v. d. Horst uit Klundert en met eenige spijl in 't gezicht erkende Frans dat hij zoo graag ook hem achter zich gelaten zou hebben. Laurentlus Johannes. Wij hebben even van de gelegen heid gebruik gemaakt om er eens naar te informeeren hoe de voornamen van Slaats feitelijk zijn. De sportliefheb bers die eiken Maandag op hun poot spelen tegen de sportbladen kunnen gerust zijn. De bladen hebben toch gelijk gehad met hun voorletters, want Frans staat op den Burgelijken Stand officieel als Laurentlus Johannes ingeschreven. Hoe hij In de Sport kwam Het debuut dat de Waalwijksche jongen in de Wielersport gemaakt heeft was wel bijzonder origineel Reeds dikwijls had hij staan te water tanden als hij de renners door de straat zag komen. En op een goeien dag toen de Tilburgsche fietsclub „Vitesse" doorkwam was hij zijn geest drift niet meer meester. Hij nam zijn zware slagers—transporifiets met mand en spurtte mee. En hij bleef bij de eersten hangen, wierp zijn jongere broer Kees er tusschen. Tusschen haakjes deze volgt de voetsporen van zijn broer en doet ook reeds van zich spreken. Als nieuweling werd hij Zon dag no. 19 van 't totaal klassement ook een pracht—prestatie dus. Om terug te komen op die eerste rit per slagersfietsde Vitesse-leden waren er allesbehalve mee ingenomen. Z spurtten dat het een lust was, maar het gelukte niet den indringer achter zich te laten. Qeen wonder dat de Tilburgers zich in hun sport-eer aan getast voelden. Deze eerste tocht nam een onver wacht einde, toen de snelle slager meer op zijn snelheid dan op zijn richting dacht en pardoes in een sloot reed De Tilburgers waren blij dat ze van hem verlost waren, maar zij zullen nu wel willen toegeven dat men met den lijd ook van gedachten verwisselen kan De beide Slaatsen zijn nu tenminste lid van „Vitesse", dat er trotsch op gaat 2 zulke renners onder zich te hebben. Van de kracht die er van hen uitgaat' zijn alle clubleden wel over tuigd, Op de onderlinge trainingswed strijden worden tenminste de Waal wijkers altijd speciaal in de gaten ge houden. „Pas op Slaats I" is het paroo als Frans of Kees een uitlooppoging willen probeeren. Het is nu juist een jaar geleden dat Frans in de fietserij is gegaan verleden jaar debuteerde hij als nieu weling in de rit den Haag—Brussel en eindigde als tweede dier klasse. Sinds kort heeft hij zich ooktoege- schiedt niet alleen op de fiets, maar ook in de gewone leefwijzenooit rlnken of rooken, is het devies der beide Slaatsen, en daarbij hebben zij zich wel bevonden, Onze tijd was om en Slaats moest vlug zijn om de bus naar Tilburg te tialen. En tevoren liep hij toch nog gauw even naar het Station om de krant af te halen met het verslag der rit van gisteren. Abelen «arl 11 lük achter de stad om werd ge- kregen de renners een weg te r 'jen zoo bar slecht dat er werkelijk toebehoorde om door te zetten. Mechelen noteerden wij in de JjHoroep Polak, v. d. Horst. Frans w p. v. Otis, Qoderie, Suiker, n jup Wiertz, v. Oool, en Schrotes, 3] zich een weinig later v. d. aie dus na zijn bandenpech het ,eion weder had weten in te halen, oegda en Duiker. Het is thans 'Jal Polak welke demarrage op Manage inzet, doch zonder succes. moeten achtereenvolgens lossen ryiertz, Schrotes, Ramp en v. Oool. ,.2 tweemaal komt de Duitsche Aampioen Wiertz bij, doch ook hij L bet tempo niet meer houden. Wij deren Brussel en thans vormen nog ilechts 7 renners het hoofdpeleton, die .jlfcens als zij tegen de hooge bergen Roeten klimmen op de pedalen moeten .aan staan om vooiuit te komen, doch !jn bij het dalen een enorm tempo ^wikkelen. Reeds zijn wij Etterbeek -épasseerd en komt de eindstreep in licht, Nauwelijks heeft onze Waalwljker prans Slaats de vlag bij de eindstreep wapperen, of hij kan het niei neer uitstaan en met een ontzettende nart van circa 70 K.M, zet hij op ongeveer 300 M. de sprint in. Met een laelheld die na zoo een ontzettend iware toer ongeloofeiijk is wringt hij los met aan zijn wiel v. d. Horst, dieper bukt hij zich over zijn Huur, de tanden op elkaar gekneld mi een onverbiddelijke» wil. De laatste J) M. schouder aan schouder met i d. Horst, die er eerst in de laatste 20 M in slaagt met een uiterste krachts inspanning Frans Slaats met 'n lengte nn een half wiel achter zich te laten to dus met een miniem verschil op Frans Slaats als winnaar onder lulde lotjuichingen van het zeer talrijke publiek over de eindstreep te vliegen. Het was een uiterst snelle sprint, onze 19-jarige Waaiwijker alle eer uodoet en die het publiek in extase bracht. Misschien was de eindspurt «tl Iets te vroeg ingezet. De volledige uitslag is als volgt: Onafhankelijken1 P. v. d. Horst is 4 uur 33 min. 52 sec., 2 O. v. d 3 P. v. Oils, 4 A. Polak, 5 Duijker, 6 Wijnberg. Amateurs1 Frans Slaats in 4 uur 33 min, 52 sec., 2 C. Ooderie, 3 4 v. Oool, 5 Wiertz. Nieuwelingen: 1 Heeren uitSprundel, l Kees Slaats, Waalwijk. De clubprijzen werden behaald als folgt1 Sparta Den Haag, 2 Rotterdam, 3 Vitesse, 4 Le Champion, 4 De Otrmanen. Zesdaagsche te Parijs. Het Ned. koppel wint. De veertiende Parysche zesdaagsche is met een overwinning van Piet van Kempen en Jan Pijnenburg geëindigd. De laatste avond had een zeer afwis selend verloop. Blanchonnet en Guim- bretière kwamen, toen zij een ronde voorsprong hadden, hij l?et aflossen te vallen, waardoor zij gedwongen waren op te geven. Ook het Italiaansche kop pel LinariDipaco heeft Zondagmid dag den strijd gestaakt. Van Kempen en Pijnenburg waren Zondag 4 ronden achter geraakt, die ze fchter na verwoeden strijd alle op 1 na hadden weten in te loopen. Eerst 10 minuten voor het einde konden ze ook den laatsten achterstand inhalen en de leiding hernemen. Afgelegd werden 3450,5 K.M. De eindstand luidt: 1 P. van Kem pen— J. Pijnenburg 656 pnt.; 2 Charlier -Deneef 534 pnt.; 3 WambstBroc- cardo 300 pnt.; op 1 ronde: 4 Pelissier -Leducq 427 pnt.; op 2 ronden: 5 Bul- la-Boucheron 526 pnt.; 6 Thierbach Siegel 345 pnt.; op 4 ronden: 7 Merviel -Foucaux 150 pnt.; op 13 ronden: CoupryPecqueux 856 pnt.op 20 ron den: 9 DebruyckereDecorte 235 pnt. legd op baanrijden. Waar hij het meest Ml WAAL WIJK'S WIELRENNER. voor voelt, voor weg of baan Ja dat wist hij zelf feitelijk ook niet goed, het is hem om het even. De Toekomst. Wal zijn je plannen voor de toe komst? Dat is een vraag waar voor de renner niet zoo gemakkelijk een De prachtige prestaties van den antwoord op te geven Is. Zijn moeder Nen Waalwijkschen wielrijder Frans sprong hem bij met de woordenIk Jlaats volgen elkaar op. Hij is zoo geloof niet dat hij slager zal blijven, langzamerhand in de Brabantsche en Maar vooreerst vindt Frans het nog nJ» na zijn schitterend rijden in de moeilijk om zich uitsluitend op de sport den Haag—Brussel, in de geheele toe ie leggen, „Hel zijn vooreerst nog Nederlandsche wielersportwereld een geen zesdaag9chen meende hij. gevreesd concurrent geworden. Deze Maar wel traint hij Ijverig verder In waarin hij als tweede eindigde, de hoop spoedig het slagersvak te slechts enkele decimeters achter-1 kunnen loslaten. Die training ge- NIEUWS UIT HEUSDEN. De den Haag-Brusselrit. Hoe Frans Slaats in de wielersport kwam. „Als je maar zegt: het moet, dan kom je er vanzelf," prachtige prestaties van den Heusden, 12 April 1932. Tot kerkmeesters der parochie St. Catharina zijn herbenoemd de leeren H. J. v. Eggelen en J de Mol. Zaterdagmiddag speelde op het voetbalterrein alhier Juliana II tegen onga II; de laatste won met 3-1. De wedstrijd alhier op Zondag werd door Juliana I gewonnen van de -iardinxveldsche Boijs met 10 1. Zondag trok Jjliana 11 naar den nederlaagwedstrijd bij DVO te Haar steeg en verloor met 4—1. In den wedstrijd om het kam pioenschap.dammen voor Nederland speelde de Graag Zondag te Amster dam remise tegen Dukel (IJmuiden) en won van Rustenburg (Den Haag). Zaterdag had in de Chr. Bewaar school de feestvergadering plaats van de Knapenvereen. „De Jonge Garde" en de Jongensclub. De bijeenkomst was zeer druk bezocht en de bezoe kers hebben het zich niet beklaagd er heen gegaan te zijn, want 't programma: voordrachten, samenspraken en de pantomime De electrische slaapstoel werd zoo vertolkt dat het niet beter kon worden verlangd. Het water in de Maas heeft de laatste dagen een schrikbarende was, zoodat reeds enkele weiden in de waard ondergeloopen zijn, wat omtrent dezen tijd erg ongelegen komt. Ge lukkig is het vermoedelijk tot staan gekomen. De jonkman C. v. K. wilde een uitstapje maken met een motor en kwam daarbij zoo te vallen dat hij vele en ernstige verwondingen opliep, zoodat geneeskundige hulp moest wor den ingeroepen. De jaarlijksche tentoonstelling van de Avondteekenschool wordt ge houden a.s. Zaterdagmiddag van 5 7. Hierna worden diploma's etc. uit gereikt. In de afgeloopen week slaagden voor het diploma leerling-verpleegster de dames A. C.enJ. W.den Engelse. Dezer dagen had bij v. B. aan 't Wilhelminaplein een binnenbrandje plaats dat spoedig bedwongen werd. Toch verbrandde nog eenige huisraad en bekwam de huisvrouw enkele brandwonden. Bij het vervolg van den cu sus „Quadragesimo Anno" j.l. Donderdag werd wederom zeer groote belang stelling betoond. Den volgenden keer, 21 April, zal voornamelijk gesproken worden over kapitaal en arbeid. Het Koningschieten bij St. Bla- sius, opgeluisterd door de muziek der R.K. Fanfare, heeft dit jaar plaats op Zaterdag 7 Mei. Kaatsheuvel, 12 April 1932, Patronaat St. Jan. Een patronaatsuitvoering is en blijft voor allen, die iets voor de jeugd voelen, een attractie. Is het dit voor de mannen, nog zooveel te meer is en blijft het dat voor de vrouwen. Ons patronaat St. Jan mocht dit heden Zondagmiddag weer ondervinden. De tooneelvereeniging St. Christophorus gaf voor de dames haar laatste winter uitvoering. De zaal was vol en belang stellend is genoten van het vele moois dat ten gehoore werd gebracht. De Eerw. Directeur opende met een hartelijk welkom, dat hij in de pauze aanvulde met een welkomstgroet aan den Hoogeerw. Heer Pastoor Mgr. Völker en de pers op wier steun hij voor zijn patronaatsuitvocring hoopte te mogen rekenen. Als verrassing kregen de dames te genieten van het eerste optreden van het mondharmonica-orkest onder kun dige leiding van den heer W. Berzeveld. De verschillende nummertjes die gege ven werden vielen bijzonder in de smaak. Aan de piano zorgde de heer v. d. Ven voor een uitstekend accom pagnement. versterkt met viool door den heer C. Leer. De heer C. v. Dijk had met zijne jongens aangedurfd, het veel geprezen tooneelwerk van Henry 't Sas ten tooneele te voeren. Wij mogen niets dan lof hebben voor wal St. Chris tophorus presenteerde. „Pastor Bonus" is een tooneelwerk, dat vooral aan een patronaatsclub geen geringe eischen stelt. De regisseur C. v. Dijk vervulde den zwaren rol van v. Nesten. Mogen we een aanmerking maken, dan zou het zijn, dat hij in het einde van het tweede bedrijf zich wat te veel door zijn gevoel liet mede sleepen. De heer Kops gaf goed spel als Gerard, zoon van v. Nesten. Uit stekend werk leverde de heer Prlems als Lode de Breugel, de hartstochtelijke S. D. A.Per. Ook de heeren A. v. d Velden als Laube, eerst als Directeur, later als olficier; W. v. Rielalssmlds knecht en R. Damen als Pastoor laten spel zien, iat getuigt van veel toewij ding en aanleg. Na elk bedrijf was dan ook het enthousiast applaus welver, diend. De klucht „De schildwacht bij hel kruitmagazijn" was een koddig slot voor de mooie tooneelultvoering. Kapelaan de Klljn bracht een woord van welverdiende hulde voor de on vermoeide zorgen van de leiders van orkest en tooneelj aan den pianist en aan de aanwezigen voor de aandachtige belangstelling. Wij verwachten Zondag a.s. niet minder belangstelling bij de uitvoering voor de heeren. Ons patronaat, tooneel en orkest zijn het dubbel waard. Collecte Vlncentiusvereenlglng. Deze week vangt de collecte van de Vlncentlusvereenlging in onze parochie aan; Van den kansel werd deze collecte met den meesten aandrang aanbevolen. Ook wij wenschen de heeren Vlncen. tianen bij dezen rondgang het beste succes. Zoo ooit. dan zal vooral dit jaar ondersteuning noodig zijn. Ongeval. Zondag was het 7-jarig zoonije van v. E. V. -uit de Telefoonstraat aldaar aan 't fietsen. Bij het draalen kwam de kleine te vallen. Met het beentje kwam de jongen op de trottoirbano terecht met het ongelukkig gevolg, dat hij een beentje brak. Per auto werd de kleine naar het Ziekenhuis in Tilburg vervoerd. Werkloosheid Kaatsheuvel. Op het Bureau voor Arbeldsbemld* deling en Werkloosheidsverzekering stonden Maandag j 1. 24 personen als geheel of gedeeltelijk werkloos Inge schreven. Hel aantal steuntrekkenden beliep 33. Steunregeling Ingetrokken. Naar wij vernemen is bij beschikking v. d. Minister in verband met de kleine opleving, welke in de schoen, industrie valt waar te nemen en mede in verband met de huidige, tamelijk ruime gelegenheid tot plaatsing bij de Qemeentelijke Werkverschaifing de steunverleening met ingang van 9 dezer beëindigd. Euphonia. Het Kon. Muziekgezelschap Eupho nia zal Zondagavond a.s. zijn laatste winterconcert geven. Naast een zeer ge varieerd muziekprogram, onder de be proefde leiding van den heer A. Stra- yers, zal een cabaretavond worden ver zorgd door het gevierde Vlaamsche da- mes-duo Daisy en Mia Duval". Eerstge noemde de hoofdvertolkster der ope rette „Die Lustige Witwe" van voor eenige weken, zal voor velen een at tractie op zichzelf vormen, daar zij door haar wonderlijk meesleepende speltactiek de zaal weet te beheerschen. Wij kunnen een ieder gerust een gang naar Euphonia adviseeren, daar hij er stellig een paar gezellige uren zal doormaken. Bal Euphonia. Betreffende het Zondag j.l. in Eu phonia gegeven Bal, schrijft men ons van Euphonia-zijde: Het bal in Euphonia van Zondag j.l. is bijzonder geslaagd. De keurige Jasz- muziek van de Victoria Band uit Bre da, met een bezetting van 12 personen, wist een stemming te kweeken, die in het verleden nauwelijks haar weerga heeft gevonden. Het is voor een echte dansliefhebber een zeer gewild ensem ble, dat als dilettantenclub niet is te overtreffen, vandaar dat Euphonia zich weer in een druk bezoek mocht ver heugen. GEMENGD NIEUWS. Dultsch stoomschip gestrand. Zondag 9 uur i9 op het Bornrif bij Ameland gestrand het Duitsche stoom schip Nobis, thuis behoorende te Stettin en geladen met granietsteenen, op reis van Zweden naar Rouaan. De sleepbooten Oceaan, Texel en Storte- melk, waarmede een bergingscontract werd gesloten, trachtten het schip af te brengen. Het schip is gebroken en vol water geslagen. De bemanning is door de reddingboot Insulinde gered en naar Oostmahorn gebracht. Jongen doodgeschoten. Gisternacht is aan de grens te Aal. ten een 16 jarige Duitsche jongen uit het naburige Spork, die voor smokke laars op wacht stond, door een Duit- schen commies roet een schot door het hart gedood. Daar de jongen zich juist op Nederlandsch gebied bevond, werd de burgemeester van Aalten tele fonisch gewaarschuwt die onmidde. lijk een onderzoek ter plaatse instelde Ook het parket uit Zutphen en de inspecteur der belastingen uit Winters wijk zijn voor een onderzoek overge komen. Ongeluk In de bergen. Naar Wolff uit Innsbruck meldt, zijn Zondag vijf Duitschers in de Zillerthaler-alpen op een ski-tocht over den Waxeck- en Moeselgletscher verongelukt. Den student Lodze. uit Dresden, heeft men dood gezonden. Het lot van de vier anderen is nog onbekend. Twee jongemannen verdronken Te Nijmegen worden sinds Woens dag vermist de 21-jarige P. en de arbeider W. Zij zijn met een kano uit varen geweest. Men vermoedt dat beide jongemannen verdronken zijn( Hifi DONDERDAG 14 APRIL. HILVERSUM 290 M. (A.V.R.O.) Gruniofooninuziek. Morgenwij ding. G rn inof oonm uziek Solisten-concert. Knipcursus. Vervolg Solisten-concert. G ramofoomnuziek liet Avro-Kiunerorkcst. Graniofoonmuzick. Knipcursus voor gevorderden. Grumofoonmuziek. Zickenuur. liet Omroep-orkcst. Sportprnntje. liet Ouiroep-orkest. lingelsche les voor beginners. Gritniofoonmuziek. Het Concertgebouw-orkest. Vnz Dins. G riimofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) Morgenconcert. (N.C.R.V.) Grainofoonmuziek. Korte Ziekendienst door Ds. v. d. Woude. Gramofooimiuziek. (K.R.O.) Gruuiofoonniuzlek. Godsd halfuurtje door Pastoor Perquiu. KRO-Orkest. (N.C.R.V.) Cursus frnuie handwerken. Vrouwenhnlfuurtjc. Ziekenuurtje door Ds. Duyvendak. Cursus handenarbeid voor onze Jeugd. Plano-recltnl. Cursus knippen en stof versieren M. Groen, accountant: De bedrijfseconoom in dc lndustrlcele onderneming en crisis tijden. Ncd. Chr. Persbureau. 12c Evangelisatieavond uit de Ev. uit», nem te Deventer. Vaz Dlns. Gramofoonplatcn. VRIJDAG 15 APRIL. HILVERSUM 296 M. (V.A.R.A.) 6,45 en 7,30 Lichaamsoefeningen. ,00 Gramofoonmuzlek. 9,00 Trio Michel. (V.P.R.O.) Morgenwijding. V.A.R.A. Voordracht. Trio Michel. Vrouwenkwartiertje. Trio Michel. (A.V.R.O.) liet Avro-Klein-orkest. Uitzending voor scholen. Het Avro-Kamcrorkest. (V.A.R.A.) Plano-recital. Knutselwerkjes voor kinderen. Vara-orkest. Het Beginselprogram der SDA1'. Vara-orkest. (V.P.R.O.) Cursus: Gelijkenissen Nieuwe Testament. Concert. Cursus. Concert. Vrijz. Godsd. Persbureau. Vaz Dias. Lezing door H. Fabcr. Gramofoonplaten. (V.A.R.A.) Gramofoonmuzlek. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) Schriftlezing. Gramofoonmuzlek. Korte ziekendienst door Dr. Lodder. Gramofoonmuzlek. Middagconcert. Grnmofoonmuzlck. Concert. Halfuurtje v. jeugdige amateur-fotografen. Gramofoonplaten. H. J. Stcinvoort: Een ronde doos. A. J. Herwig: Bespuitingen tegen schurft- ziekte bij appel en peer Herdenkingsrede 25-jarig bestaan Ver. van leden beh. tot het Wapen der Kon. Mar., dooi' W. Robijn. Max GcrischHnrz en Thuringen. Dr. H. Lovink: Dc lnndhouwcrisis. Het A'damsch A Cnppella Koor Bel Canto. Vaz Dins. Gramofoonplaten. ZATERDAG 16 APRIL. HILVERSUM 296 M. (V.A.R.A.) 6,45 en 7,30 Lichaamsoefeningen. 8,00 Gramofoonmuzlek. 9,00 Trio Willem Drukker. (V.P.R.O.) 10,00 Morgenwijding. (V.A.R.A.) 10,15 Ultz. voor urbeiders In continu-bcdrUv^n. 12,00 Vara-Septet. 2,00 A. H. Gerhard: Religie en Socialisme. 2,15 Gramofoonmuzlek. 2,30 Operette-programma. 3,00 Arbeidcrssport door S. Broekman. 3,15 Vervolg operctte-progrumniu. 3,40 Dr. A. Querldo: Dr. van Dieren cn Prof. Freud. 4,00 Vervolg operette-programma. 4,30 Beoefening der Huismuziek. 5,00 SDAP-kwartlertje. 5,15 Schrammelkwlntct. 6,00 Frlcsch uurtje. 7,00 Schrammelkwintct vervolg. 7,15 Bestuursmededeelingcn. 7,30 Zaterdagavond-programma. 10,15 Vaz Dias. 10.30 Orkest. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) 8,00 Morgenconcert. 10,00 KRO-Ivunstensemble. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 KRO-Sextet. 2,00 Gramofoonmuzlek. 2,30 Kfnderuurtjc. 4,00 Orgelconcert. 4,20 Gramofoonmuzlek. 4,40 Vervolg orgelconcert. 5,00 Sportpraatje. 5,15 Gramofoonmuzlek. 0,00 Journalistiek Weekoverzicht. 6,20 Gramofoonmuzlek. 0,40 Cursus Esperanto. 7,10 Uit de oude geschiedenis der«wiskunde, door Dr. J. van Kol. 7,45 J. B. TllmanOok de vertegenwoordiger streeft naar geluk. 8,00 KRO-Salon-orkest. 9,00 Liederen van Vlaamsche toondichter». 9,20 Vaz Dias. 9,30 KRO-Salon-orkest. 10,00 Q. J. van Trlgt. 10,20 KRO-Salon-orkest. 11,00 Gramofoonmuzlek. 8,0<l 10,00 10.15 10,30 11,00 11,30 12,00 12,30 2,15 3,00 3,45 4,00 5,00 6,30 7,00 7,30 8.00 8,15 10,30 10,45 8,00 10,00 10,15 10,45 11,00 11,30 12,15 2,00 3,00 4,00 5,00 5,45 6,45 7.00 7,45 8,00 10,00 10,10 10,00 10,15 10,30 11,00 11,15 12,00 2,00 2,30 4,00 4,30 5,00 6,40 7,00 8,00 8,30 9,00 9,30 10,00 10,05 10,15 10,45 11.00 8,00 8,15 10,30 11,00 12,15 2,00 3,00 5,00 5,30 6,00 6,30 7,00 7,45 8.00 8,10 10,00 10.45

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 3