SUPERIEUR! LEKKERE KOFFIE „VAN NELLE" ZIJN uit te brengen voor de Kamerverkie zingen. Vrienden, die hem nog kort voor zijn dood hadden gezien, hadden niets bijzonders aan hem gemerkt. Een protest van de Derde Internationale. In de Russische pers is een mede. deeling van de Derde Internationale verschenen, onderteekend door de vertegenwoordigers van de commu nistische partijen in Duitschland, En geland. de Sowjetunie, Tsjechoslowa- kije, Frankrijk en Italië, waarin ge protesteerd wordt tegen het feit, dat de daad van Oorgoelof aan de com munistische internationale ten laste ge Iegd wordt. Niet alleen Is Oorgoelof een verbitterd vijand van het commu nisme, maar bovendien wijst de Derde Internationale indlvidueeie daden van ferreur met beslistheid van de hand Engclands werkloozencijfer gestegen. Het aantal werkloozen in Engeland bedroeg op 25 April 2.652.181, dat is 84.849 meer dan op 21 Maart en 132.068 meer dan op hetzelfde tijd stip verleden jaar. Werkloosheid in Duitschland iets afgenomen. Volgens een mededeeling van het rijksbureau is in het tijdvak van 16 tot 30 April het aantal werkloozen met 197.000 verminderd tot 5.737.000. In de eerste helft van April bedroeg de vermindering circa 100.000. Financieele zorgen van New-York. De belastingbetalers van de stad New-York, dreigen het voorbeeld van Chicago te zullen volgen en in staking te zullen gaan. De tegenstanders van het huidige stadsbestuur verklaren, dat de moeilijke financieele positie 't gevolg is van verspillingen. De stede lijke begrooting is gestegen tot 600 millioen dollar, welk bedrag slechts kan worden gevonden door het opne- men van leeningen en door de belas- tingschroef nog wat meer aan te zet ten. De bankiers hebben aan het stads bestuur medegedeeld, dat naar hun meening slechts drastische bezuini gingen de stad kunnen redden van den economischen ondergang en ver klaren geen geld meer te zullen voor schieten, zoolang deze bezuinigingen niet zijn doorgevoerd. Sovjet-Regeering matigt haar graan- programma. Naar uit Moskou wordt gemeld, hebben de Sovjets het graanprogram- ma aanzienlijk verminderd. Verleden jaar, zoo zegt een officieel decreet, werd niettegenstaande de droogte nog 23.1/3 millioen ton graan van alle soorten door den Staat ingezameld; dit jaar zal, hoewel de oogst over het algemeen beter kan worden geacht, door de regeering slechts gestreefd worden naar de inzameling van onge veer 19 millioen. De officieele verkla ring hiervoor is, dat de regeering wil, dat de collectieve boerderijen en de particuliere boeren een directen han del met de stedelijke bevolking zullen gaan voeren. Een andere verklaring is echter, dat het doel zou zijn de vlucht uit de dorpen tot staan te bren gen en den voorjaarsuitzaai te bespoe digen, die gevaarlijk lang is uitge steld. BINNENLAND. Nederland en België. Geruchten over besprekingen tusschen particulieren. Sinds enkele dagen circuleeren er berichten in de pers over bezoeken in België van een paar personen, die deel hebben aan de Brabantsche kanaal actie. Het Dagbl. v. N. B. zegt hierover o.m. het volgende: Het initiatief tot die besprekingen ia van de Brabantsche heeren uitgegaan en het doel was uitsluitend een uiteen, zetting te geven van hetgeen de talrijke tegenstanders van het kanaalplan. Beeiaerts tevens voorstanders van het kanaalplan.van Konijnenburg, in hun streven bezield heeft en nu nog be zielt. Zulke besprekingen zouden geheel overbodig zijn geweest, wanneer de Belgische pers ook maar eenigszins recht had laten wedervaren aan de goede, vredelievende gevoelens, die iedereen in Brabant koestert. Dat zulks niet het geval is geweest en thans nog niet gebeurt, weten allen, die geregeld kennis nemen van de overzichten van Belgische pers.artike len. Het is wel een novum, dat Neder- landsche burgers een taak op zich nemen, die door ons departement van Buitenlandsche Zaken moest worden vervuld. Maar dat departement blijkt zóó slecht in staat te zijn om de pu blieke opinie zoowel buiten de grenzen als hier te lande op behoorlijke wijze voor te lichten, dat particulieren, die prijs stellen op werkelijk goede betrek kingen tusschen Nederland en België, wel tot ingrijpen als het ware worde'n gedwongen. Vermindering van postbestellingen. Naar wij vernemen, overweegt het Hoofdbestuur der Posterijen en Tele grafie de mogelijkheid om als bezuini gingsmaatregel het aantal postbestel lingen te Amsterdam, Rotterdam. 's-Gravenhage, Utrecht en Groningen met een te verminderen en dus terug te brengen van vier op drie. Deze aangelegenheid zal dezer dagen in den Postraad aan de orde worden gesteld. Bij informatie te bevoegder plaatse werd den Haagschen correspondent van de „Tel." een en ander in hoofd zaak bevestigd. Indien deze maatregel zonder te groote bezwaren voor het publiek, voor uitvoering vatbaar mocht blijken, dan zou zulks een bezuiniging beteekenen, niet slechts van tiendui zenden, maar van tonnen. De moeilijkheden van den Kaasafze Over de ernstige moeilijkheden bi den kaasafzet schrijft de heer Oeluk secretaris van de F. N. Z. In het Oifi cieel Orgaan o.a. het volgende; Het ongekend lage peil, waarop de kaasprijzen gedaald zijn, veroorzaken buitengewoon groote moeilijkheden in de kaasgebieden van ons land, daar zelfs de onkosten van het verkazen der melk in de fabrieken niet meer gedekt worden. Hierdoor overwegen verschillende fabrieksbesturen In het Noorden en Oosten des lands het kaas maken geheel of gedeeltelijk stop te zetten en de ondermeik terug naar de boerderij te zenden. In verband hier mede dient te worden nagegaan welken prijs de ondermeik. tot kaas verwerkt moet opbrengen zal ze niet voordeeliger aan het vee kunnen worden opge— voederd. Ten slotte draait het geheele vraag stuk van den kaasafzet omdenrxport naar Duitschland. Zijn er geen mid delen om dezen gaande te houden en daar begint het sterk op te lijken dan zitten we met de kaas voor een hopeloos geval en zullen er nog heel andere middelen noodig zijn om het zuivelvraagstuk op te lossen, dan er thans aan de hand gedaan zijn. Wij kunnen er de regeering daarom niet ernstig genoeg op wijzen, hoe noodzakelijk het Is, dat zij toch ten aanzien van het ruilverkeer met Duitsch land eens een ander standpunt gaat innemen. KUNST EN LETTEREN. Teekeningen van Elsa Rubbens. WIJ lezen in de Gelderlander: Het is een belangwekkende expositie, die bij Berkhouts boekhandel door Elsa Rubbens wordt gehouden. De schilderes is ten zeerste geboeid door het Brabantsche lype en heeft daaraan haar beste inspiraties ontleend. Vooral als schilderes van kinderportretten neemt zij een bijzondere plaats in Er zijn van haar geteekende portretten en aquarellen. Bovenal heeft Elsa Rubbens zich diep doordrongen van de naïeve kinderlijke mentaliteit, die In de Bra bantsche dorpen zoo sterk bij kinderen en groote menschen wordt aangetrof fen. Onder haar beste kinderportretten behoort die, welke voorkomt op de groep Kindermaaltijd Hier is de indi. vldualiteit der kleuters bijzonder goed tot zijn recht gebracht. Tevens is de compositie van dit werk opvallend schoon. De kleuters kijken u met groote verbaasde oogen aan en toonen een- leven en een beweging, die direct pakt. We zagen dan nog een bizonder mooi jongensportretje: Johan met z'n paardje. Hier is met kleuren bijzonder kundig gewerkt. De directe visie bleef ook hier de uitvoering domlneeren. Merk waardig is, dat de schilderes, aan wie terecht een lineair temperament wordt toegeschreven, juist in de artistieke behandeling der gekleurde vlakken, in geheel andere richting gaat. Daar is het werk veel meer expressionistisch opgevat en worden de juiste contouren zonder eenig bedenken verwaarloosd, zulks ten goede van het werk. Uit deze omstandigheid blijkt, dat de schilderes, die reeds zulk een geduchte evolutie heeft doorgemaakt, nog op verdere ontwikkeling doet hopen. Met haar buitenhoekjes kan Ik niet zoo wegloopen. Evenmin met haar man nenkoppen. Mij dunkt, dat het werk- mans'ype niet zoo voor haar open gelegen heeft als de kinderziel. In Schoenmakers is dit eenigszins anders. Nochtans niet als psychologische» creatie, doch meer als ptctureele con- structie. Het geheel zit wonderlijk in het doek, doch de koppen Iflken mij wat te droomerig. Een iets betere kop is die van den heer J. S. (2). die direct uit het volle leven werd gezien en Ingevoeld, zooals het levendig gebaar en de vaart, die de houding ten toon spreidt, doen vermoeden. Onder de vrouwen koppen zijn betere en minder geslaagde. Zeer charmevol is wel Mevr. M. S. d. V. (8), waarbij ook de achtergrond een zeer intense werking toont en feitelijk niet minder teruggedrongen is dan de gfheele figuur. Doch elke onderdeel staat hier meesterlijk in het licht van de domtneerende figuur, wat dit werk tot een der besten verheft. Met het misprijzend oordeel, dat er gestreken werd over de meer bejaarde dame bfl de deur (5) kan ik niet zoo terstond instemmen. Me dunkt, dat houdingen individualiteit hier zeer wel zijn ge troffen. De bezoeker moge nog een wijle stilstaan bfl de volgende kleinere werkjes; Marie Renée (14), dat on danks zijn strakke helgele vlakken toch sterk doet denken aan Johan no. 27. Voorts is de knaap van 34 ook leven diger dan sommige andere, vooral door den markanten trek om den mond en de starende uitdrukking. Er is een stilleven, dat mij bijzondere aandacht waard lijkt, namelijk Lelies (17) Hier werd met lijnen als het ware gegooid Een forsche bijna mannelijke opvatting liet aan het stilleven ten grondslag. Gezien het feit, dat de kunstenaresse nog tamelijk wel debu teert, schijnt het mij toe, dat we hier te doen hebben met een zeer uitzon derlijk talent. C. De Msb. schrijft om.: Elsa Rubbens, een jong Brabantsch meisje, dat voor het eerst haar teeke- ningen exposeert in Berkhout's kunst zaal te Nijmegen, maakte in niets den indruk van een beginnelinge: er is niets weifelends, niets tastends, ook niets onnatuurlijks en onevenwichtigs in haar werk. Haar portretten zijn van een gedurf den en meestal geslaagden opzet; zij ziet vooral de plastiek van een kop, die zij in breede vlakken en forsche contouren opbouwt, zonder ooit gewild te worden. Daarbij is de plastiek haar geen zelfdoelhaar sprekende lijnge- ving wordt aan een natuurlijk psycholo gisch indringingsvermogen, beheerscht door een rustig intellect, dienstbaar gemaakt. Het beste lijken nog in dit opzicht wel de portretten: „Man en Vrouw', „De heer J. S" en „Not. A. L.". Ook in de boeren-en arbeiderskop pen wordt het plastische door het psychologische moment beheerscht. Zij is hier bovenal ernstig een karak tertrek trouwens, die aan al dit werk ten grondslag ligt. In al deze koppen leeft een berus ting, die niet uit een noodlotsgevoel voortkomt maar uit een Godsvertrou wen, zooals het den Brabantschen boer kenmerkt, en dat door Elsa Rubbens, bewust of onbewust, zeer fijn is aangevoeld. Het meest echter komt hare natuur lijkheid en onbevangenheid uit in de groep der kinderportretten, met water verf gekleurde teekeningen waarbij zij de forschheid van bouw en lijn als vanzelf aan het thema opoffert. Er ligt over sommige portretjes waarin men hier en daar invloed van Sluyters meent te herkennen een charme en een fijnheid, een be koorlijke naïvieteit, die ze tot het beste op deze tentoonstelling, maken. Een debuut dat verwachtingen wekt en verdient de aandacht te trekken. Mlfnhardt's Laxeertabletten regelen zonder Kramp ol PI|n. Doos 60 ct. Bij Apoth.en Drogisten. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.). Mijnheer de Redacteur. In Uw laatste raadsverslag las ik ongeveer de volgende passage met veel sympathie„Met Gods hulp en medewerking van den Raad hoop ik „den toestand te boven te komen." Een doorbreking van dat eerste in de gedachte der volkeren en mits het ook een goede toepassing vinde, is m.l. een lichtpunt In de branding. Zal het georg. overleg alhier eenigen zin blijven houden, dan mag de Raad zich wel tienmaal bedenken voordat zij een voorstel, dat steunt op een stemmig advies van deze commissie, verwerpt en daarvoor een stelsel in de )laats schuift dat mogeiijk door belang hebbenden niet begeerd wordt. Nu Juli weer nade.rt hoop ik dat het Gemeentebestuur de vraag eens onder de oogen zal zien of het onder de gegeven omstandigheden wel aangaat 10 volle dagen kermis tte gaan hou den. Dit jaar laten passe eren of althans tot 1 of 2 dagen terug brengen lijkt me een maatregel goed passende In t kader van dezen tijd De tradltioneele vacantieweek mag hierloQ natuurlijk niet in 't gedrang komen. U, Mijnheer de Redacteur, dank voor de opname, X. Wg moeten den geachten inzender opmerken dat wij hier nog nooit 10 dagen kermis hebben meegemaakt. RED. OPROEP. Voorjaar 1933 zal een Noord-Brabants sagenboek verschijnen, omvattende alle tot nu toe gepubliceerde sages, legen den. sprookjes en volksvertelsels van Noord-Brabant. Hierbij doe ik een beroep op alle ezers om mede te helpen aan deze voor ons Brabant zoo belangrijke uitgave. Wellicht kent U nog overleveringen ie U in uw jeugd hoorde vertellen. Niet slechts de groote sage en legende, ook korte mededeelingen bijv. „dat 't in een bepaald huis spookt" zijn zeer welkom, evenals meerdere lezingen van een vertelsel. Bij voorbaat mijn dank aan allen, die mede willen werken om deresten van ons Brabants volksgeloof bijeen te sprokkelen. J- R. W. SINNINGHE, Baronielaan 177, Breda. DRUNEN. Zondagmiddag werd de algemeene jaarvergadering gehouden van het Ziekenfonds. Deopkomitwas zeer gering. De bode P. v. d. Wiel die vanaf de oprichting, dus ruim 30 jaar, zQn functie tot voile tevredenheid neeft waargenomen, vroeg ontslag van wege zijn hooge jaren, zoodat een nieuwe bode zal worden aangesteld Hel bestuur zal een nieuwen bode aan. wijzen. Aan het verslag oniieenen wij dat het ledental Ziekenfonds 34 en Doktersfonds 14 bedraagt De inkom sten van dit fonds bedroeeen in totaal f 131.14, de uitgaven f68 65, blijft dus ln kas f62 49. De inkomsten van het Ziekenfonds bedroegen in totaal f 480 58, de uitgaven f395 36, zoodat in kas bli,ft f 85.22, Het totaal bezit op het einde van het jaar was f702.41. Niets meer aan de orde zijnde en niemand meer het woord verlangende sloot de voorzitter de vergadering op gebruikelijke wijze. Op Dinsdag 17 Mei om 10 uur zal ln de zaal der Harmonie „de Vol harding", gevestigd bij den heer Th. Elshout, een groot matir.ée gegeven worden voor dames en heeren Behalve de harmonie zullen hun medewerking verleenen de zang- en karakterhumo risten het Duo Smink uit Rotterdam Deze komen met een prachtig repertoir, zoodat een mooie uitvoering staat te wachten. Zondag is op de prachtig ver. sierde Doelen van de Handboog- schutterij Constantia in den tuin van den heer Th. Elshout het eerste bonds- concours gehouden georganiseerd door den Oranjebond. Om 12 uur opende de heer de Boer, voorzitter van den Oranjebond, het concours en sprak den wensch uit dat het een vriendschappe lijke strijd zou worden. Er werd met veel animo geschoten en er was zeer veel belangstelling. Aanwezig waren ruim 30 vereenigingen met bijna 40 zestallen. Ongeveer 7 uur was de strijd afgeloopen. Alvorens tot uitreiking der prijzen werd overgegaan sprak de voor zitter een woord van dank aan alle schutters en in het bijzonder aan den heer Brulleman, secretaris van den Oranjebond. De heer M. van Esch, eere-voorzltter, bracht een woord van hulde aan Constantia Drunen, aan welke vereeniging hij den eersten prijs mocht uitreiken. De voorzitter van Constantia dankte den spreker, en ook de ondervoorzitter sprak een woord van dank. De prijzen werden verder met een toepasselijk woord uitgereikt als volgt: Eerste Zestallen Constantia Drunen 122 p. Ons Genoegen Herpt 118 p. Amicitia Bcxiel 110 p. Willem Teil Vught 104 p. 20 na. Rozenjacht Boxtel 104 p. 15 na. Nimrod Hintham 103 p. 17 na. De Wets Zn. Drunen 103 p. 12 na. L'Union Boxtel 93 p. Kariosalda E-ch 92 p. Eendracht St. Mich -Gestel 86 p. St. |oris Vught 84 p 1 pr. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ie eereprijs J.v. d Meijden Eendracht Rozenjacht Boxtel 19-5. 2e eereprijs H. Vorstenbosch Willem Teil Vught 19 4. Ie karnpioenspr. Willem Teil Vught 37 p. 2e Nimrod Hintham 34 p. 3e Kariosalda Esch 33 p le Rozenprijs Dageraad Vught 6 rozen. 2e Saranus Haren 3 rozen. Vierenprijs Victoria Elshout 8 vieren. Drieënpr Pr Hendr. Helvoirt 13 dri» ën. Tweeënpr. Ons Genoegen Vught 13 tw. Eenenpr. De Eendracht Rosmalen 7 een. Tweede zestallen. 1 pr. De Wet's Zonen Drunen 82 p. 2 Constantia Drunen 80 p. 3„ Eendracht Rozenjacht Bcxtel77p. 4 Willem Teil Vught 76 p. le kampioen Dageraad Vught 25 p. 2e Constantia Drunen 24 p. Drieënpr. Dageraad Vught 8 drieën. Eenenprijs Kariosalda Esch 8 eenen. le eereprijs A. Pullens van L'Union Boxiel 25 p. 2e eereprijs Ant. Brekelmans van Willem Teil Vught 25 p. Na afloop sprak de voorzitter nog een dankwoord speciaal aan den heer Th. Elshout voor de goede regeling. Zondag j.l. hield de postduiven- vereeniging „De Postduif", gevestigd in café A. v. d. Geld alhier, een wed vlucht vanuit Vilvoorde (Belg De prijzen werden behaald als volgt: 19 18 Gebr. Maas v. Oers, 2 10 17 Gebr. v. Ravensteijn, 3 19 H. Berg mans, 4 16 A. Pelcers, 5 14 0 Bruur. mijn, 6 7 20 J. Stiphout-Pulles, 8 13 P. Scherpenburg, 11 W. Melis, 12 15 W. Viveen v, Ravensteijn. Speciaal Gebr. Maas v. Oers. le Koningspoule Gebr. Maas v. Oers. 2e Koningspoule Gebr. v. Ravensteijn. Eerste overduif Gebr Maas v. Oers. Tweede overduif W. Melis. Duiven los 8 uur. Zaterdag 7 Mei werd 't biljart- concours dat gegeven wordt door de biljartclub „De Schepper" in café „Modern" te Waalwijk geopend door het tweede vijftal der biljartclub B.J.C. van de Jongenscongregatie te Drunen. Alle partijen werden door B.J.C. glans rijk gewonnen, met een mryen van 4 20. Het eerste vijftal van B.J C. zal den laatsten wedstrijd spelen. ELSHOUT. Zondag j.l. kwamen wederom talrijke pelgrims naar het genadeoord. Om 7 uur arriveerde de R.K. Werkliedenvereen. uit Waalwijk, begeleid door de harmonie ter bijwo ning van de H. Mis, waarna deze In EEN KOFFIE MET ZOO'N SMAAK ZOO'N GEURMOET VAN kt* it eotele orde weer huiswaarts keerde, Om 8'/a uur kwamen de leden der H Familie uit Haarsteeg, onder leiding van hun directeur. Om kwart voor 9 uur werd door den Eerw. pater van Vechel van de abdij Berne een plechtige H. Mis met assistentie opgedragen. Vervolgens trok de processie naar de kapel, opgeluisterd door de harmonie St. Cecilia. Daar werd een predlcatle gehouden door den Eerw. pater Anto- nius Om 3 uur arriveerde per fietsen per bus de H Familie uit Waspik ter bijwoning van een plechtig Lof Deze pelgrims brachten onder begeleiding der harmonie uit Elshout een bezoek aan de kapel, alwaar de Eerw. heer Wenners een predicafie hield. Om 5 uur werd nog een H Familie-oefening gehouden. Op 12 Mei komen de pro. cessies uit Waspik en Raamsdonk. De H. Missen zijn om hall 7, 8 en 9 uur, SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). De Chr Gem. Z ingvereentging „Looft den Heer" zal a.s Maandag (2en Pinksterdag) per autobus een pietzier- reisje maken naar Amsterdam. Onze vroegere dorpsgenoot de heer M in 't Veld. thans or derwijzer aan de Chr. School te Hengelo, is in gelijke betrekking benoemd te Oude Tonge, (hoofd de heer v. Asperen). Ds. A. F. P. Pop, vroeger pre. dikant bij de Ned. Herv. Kerk alhier, thans te Monster, ontving een beroep naar de Ned. Herv. Kerk te Poortvliet, CAPELLE. Onder flinke belangstel, ling hadden j 1. Zaterdagmiddag op het sportterrein aan de Willem van Gendsvaart de eindwedstrijden plaat! van den door de voetbalvereniging „Excelsior" georganiseerden serlewed. strijd, waarbij uitkwamen de winnaars der met Hemelvaartsdag gespeelde le ronde nl. NEO en SCO Sprang. Her. cules en WSC Waspik en BSV v m. Besoljen. Bij de j.l. Donderdagavond gehou den loting was bepaald dat in de fi iale tegen elkaar zouden komen BSV en NEO en Hercules—WSC, ter wijl SDO vrijlootte. De uitslag dezer finale was, dat BSV met 3—1 van NEO en Hercules met 1 0 van WSC won, zoodat In de demi—fi nale uilkwamen SDO. Hercules en BSV. De uitslag der loting hiervoor was. dat BSV vr^lootte. De wedstrijd SDO—Hercules eindigde in een 1-0 overwinning voor SDO. De slotwedstrijd BSV—SDO bleel onbeslist 0—0. Door het nemen van strafschoppen werd BSV winnaar, waardoor zij in het bezit kwam van den len prijs een grooten zilveren beker. De 2e prijs een kleine beker, werd behaald door SDO, de 3e prijs een voetballer op voets'uk door Her. cules, de 4e orijs een lauwertak, door NEO en de 5e een krans door WSC. In het kleedlokaal werden naafloop der wedstrflden de prijzen door den secretaris der vereeniging, den heer M. Mescb, met een toepasselijk woord aan de aanvoerders der winnende elftallen uitgereikt, waarvoor deze In hartelijke bewoordingen dank brachten. De postduivenvereniging „de Luchtvaart" gevestigd in het café van Mej. Wed A. v. d. Haart alhier, hield j.l Zondag een wedvlucht vanuit Lyon met den volgenden uitslag: L. de Haan 1 30, J Spierings 2 3 14 17, A. Versteeg 4 34 H. Dekkers 5 10 16 21, G. Vos 6 18 19 24 25, P. Nieuwenhuizen 7. A. Zwsrt 8 26, A. Versteeg Az9 20 27. H. Rosen- brand 11 12, W. Mandemakers 13 22 23. J. van Doornik 15, G Stam 28 32 33, H. Dalmeyer 29 en A. Kloot wijk 31. Aangetoonde duivenH. Roosen- brand en A. Versteeg. Op het j:I. Donderdag te Leer- dam gehouden Nationaal Zangcon cours behaalde onze dorpsgeroot de heer A. Christ met de gemengde zang vereniging „Excelsior" uit 's Graven moer, van wrlke vereeniging htj direc teur is met 339 punten eenlstenprflf in de afd. uitmuntendheid. Het le elftal der voetbalvereni ging „Excelsior" speelde j.l Zondag middag op het sportterrein aan de Willem van Qendsvaart voor den BVB—beker legen RWB uit v.m. Be somen. De wedstrijd werd door Excel» sior met 5—3 gewonnen. Het 2e elftal behaalde vajL ten i«£,

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 2