Nieuvs oil Kaalskiiisl. Pinksternummer. Denkt titdig aan Uw advertentie voor het l GEMEENTERAAD. ftvertQiu oe houders van vrachtauto's worden der moiie .tfjarjchuwd er voor te zorgen, dat negen enz' .murinrlchting steeds volmaakt in |Si Hierop wordt een streng toe- >edkeurin< jut uitgeoefend, waarop <jc Qppassen automobilisten l LarncBl'nen onze polttle-verordentng bevat de ?s!eD' oiling dat automobilisten niet op de dratf!»6, 5en mogen parkeeren. Daaraan s 3i over het algemeen goed de hand talleeS touden- De auto's worden zoo ge- List dat er nog precies een gangetje Jlblljft waar alleen de fietser die m van zijn zaak is durft doorrijden, jjbeeft al enkele malen onaangename Volgen gehad doordat juist op het i'.'-jent dat een fletser passeerde de [oinobilist zijn portier opende om u zoodoende de weg te versperren. j{9tal is het dan voor den fietser (c |aat om nog te kunnen remmen, joo ook Maandag j.l. toen de hr. de Of aan Markt langs ^stilstaande Ford fietste, juist werd portier geopend met het gevolg je Or. er op onzachte wijze mee botsing kwam en met flets en al op alleenlijk '°°r staan, van .het 1Pen aan. ders opge. taal goed. e 'nconse. t, die hei delen niet rcs Slaatsi Slaafs be- Leopolds, pelgenoot bitterende (Holland) Is—Peers fLinsen -Verhae- fghe~de dit blad lat Frans i jaarlljk- i, afstand t w.o. de ederland, irste met indstreep itterende volgend irmelden. rs. het call ►penlngs- vereent eeniglng runen, concours 5 J C. uil aarna de em. 2,01. sm. 4,02. 3 P. vsbond, lestuurs- intschen het door ger, uil- port be. binding, ifet voor ituurbe- igen de Ie voor- Ie actie, rse, zoo iwerken nt wor- dat te tsing zal len van los van kunnen claalde •enhuis, ewezen gen van niet In hartigd. stander akelijk- Itvoerlg indien de ont- nstbaar gesteld aanden ttiger te uto's. ïn wij; uvlncie is her- tuurln* Denden an ill- iak van i wordt aakt. Ireding traffen, ppelwed itf0ttolr terecht kwam,'zonder em- wedstrijd P gev°'gen gelukkig. De auto- prong t iblllst maakte zijn excuses, wat an Ier niet veel hielp want het tooneel op het politiebureau verder peeid. dergelijke onaangenaamheden te komen lijkt het gewenscht dat de bestuurder eerst eens blikt of de g veilig is voordat hij zijn wagen riaai. taling Invoer leestklaar schoenwerk het voorloopig verslag der *eede Kamer betteffende het wets- jiwerp tot regeling van den invoer p leestklaar shoenwerk blijkt, dat deze contingenteering vrij alge- jien een logisch gevolg achtte van «contingenteering van schoeisel. Eenige leden waarschuwden intus sen, dat men de differentiatie niet ver moest doorvoeren Men zou op n wijze wel kunnen komen tot een aiingenteering van hakken. mige leden voelden we«nig voor hulp aan de Nederlandsche •oenindustrie. Aangezien deze indus- i huns inziens niet op de hoogte :haar tijd is, ware het veel beter natuurlijken loop van zaken te werken. Deze leden meenden jtendien, dat een te rigoureuze :!ingenteering moeilijkheden met ijechoslowakije en eventueel andere zal opleveren. Hiertegenover merkten andere leden dat zij zulks niet waarschijnlijk liiten en dat deze vrees in ieder fral geen reden mag zijn om de ionale industrie, welke in moeilijk en verkeert, niet te hulp te komen. Verwezen werd voorts naar de Schouwingen over de Nederlandsche fienfabrieken opgenomen in het rloopig verslag inzake de contin- aieering van schoeisel. N1EUWKUIJK. Maandag j.l. had hier de indiening plaats van de can- iidatenlijsten der commissie van advies iitake Vereeniging der gemeente ieuwkuijk bij Vlijmen. Er werd slechts één lijst ingediend Kt 7 candidaten, n.l. de heeren P. id Spijk, H. van Wijk, H. v. Eggelen, van Steensel, C. van Baardwijk, A. den Brand Pzn„ en P. Meesters. Bovengenoemde heeren zijn dus bij akele candidaatstelling hiervooi ge- ozen. Op Zaterdag 14 Mei a s. zal oor B. en W. over de gelcigheid van s ingediende lijst worden beslist - Donderdag J.l. gaf onze Tooneel- «reeniging „Kunst na Atbeid" met oedewerking der Harmonie ten bate i» R.K. J. V. en K. J. V. alhier een nlgeslaagde uitvoering. De zaal was Jink bezet en er werd goed gespeeld. RAAMSDONK. Op 2en Pinksterdag vertrekt de processie naar Ulicoten en wel per autobus. Kaarten zijn verkrijg bar bij den broedermeester O van ien Wassenberg. - Op 27 Mei a s. hopen de echte- Heden Joannes de Rooij en Maria Antonia van Stokkum, woonachtig in den Stationsstraat hun gouden huwe- 'Neest te herdenken. - Het jaarlijksch onderzoek voor de verlofgangers der lichtingen 1920 en 1923 zal voor deze gemeente gehouden worden te Waspik in de voorm. O.L. Khool op 28 Juni a.s. ie lO'/j uur vm. RAAMSDONKSVEER. Op Woens dag 25 Mei a.s. vertrekt de processie aaar Scherpenheuvel. - De Gem. Zangvereeniglng „Ex celsior' van Raamsdonkveer, die op ij£t jl. Donderdag te Soesterberg ge- Jouden Zangconcours den eersten prijs 'n de Afdeeling Uitmuntendheid, be- jevens den eersten eereprljs en den Directeursprljs behaalde, is Maandag P. door de Kon. Erk. Harmonie „de dendracht" gehuldigd. Na eerst den Directeur der Zangver eniging de heer N. Snljers aan zijne woning eene serenade te hebben ge tocht, begaven de Harmonie en de kroonde musicus zich naar het club lokaal van „Excelsior" aan de Prins Hendrikstraat. De groote zaal van hotel de Reijer was tot in de uiterste hoeken gevuld. Nadat de harmonie een paar nummers ten gehoore had gebracht sprak de Voorzitter der Harmonie de freer A. van Onzenoort den directeur en de leden toe en feliciteerde hen mei het behaalde succes en sprak de hoop uit, dat de Vereeniging onder de be kwame leiding van den heer Snijers nog vele eerste prijzen mag behalen. Het is wederom gebleken, zoo zegt spreker, dat de heer Snljers nog altijd blijft de musicus bij uitnemendheid. Hierna dankte de voorzitter der Zang vereeniglng de heer M. Wuijten de Harmonie voor de hen gebrachte hulde, waarna door den bekenden Bariton- zanger den heer T. Burmanje uit Waal- wijk eenige liederen werden gezongen. De heer Burmanje beschikt over een prachtige stem, alle liederen werden met een flink applaus beloond. Er heerschte een gezellige drukte tot aan het sluitingsuur. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 10 Mei 1932. Over de tooneelvooratellirg van de vereeniging .Ons Verbond" te 's-Bosch, gegeven In 't Wapen van Amsterdam, ten bate van ons crisis comité, is maar een roep, zoodat de dilettanten werkelijk een succes te boeken hebben en met voldoening kunnen terugzien op haar welgeslaag den liefdedienst, waarvan de opbrengst zeker niet onbeduidend zal zijn, daar geen plaatsje onbezet bleef. De verkoop van het Emma— bloempje bracht hier op f27.25. Op dezelfde wijze als vroeger had Zaterdagmiddag bij het scherp, schuttersgilde St. Blasius na een omgang door de stad, oDgevroolljkt door de Fanfare der H Familie, het koningschieten plaats op het schlet- terreln, waar het den heer B. Hrykants gelukte den vogel af te schieten, evenals de vorige keer. Hierdoor is hij weer voor 2 jaren koning en maakt hij een goede kans voor het keizer schap tegen de volgende keer. Donderdagavond zal de Eerw, kapelaan Maas In het vm. patronaats. gebouw voor alle belangstellenden zijn verhandeling voortzetten over de en cycliek .Qaadrageslmo Anno". De kermis, die Zondag eindigde, stond natuurlijk in het teeken der crisis Donderdagmiddag was het fatsoenlijk druk en Zondag matig, terwijl de beide andere dagen haast niets van kermis lieten merken. Ze had zooais gewoonlijk een ordelijk verloop. Kaatsheuvel, 10 Mei 1932, Benoeming. Z. H. E. de Bisschop van 's Bosch heeft benoemd tot geestelijk adviseur van de voetbalvereeniging Wilhelmina alhier de Weleerw. heer kap. E. Rietra. Gouden Bruiloft. In een druk bezochte vergadering van de buurtschap Gasthuisstraat tot organisatie van de gouden bruiloft van Kees en Mie Dirks werd een bestuur gekozen, dat de leiding in handen zal nemen. Voorzitter werd Chr. Robben, vice-voorzitter N. v. Delft, secretaris Witlox en penningmeester J de Kort. Met een geregelde collecte om de noodige geiden bijeen te krijgen is bereids een aanvang gemaakt. Werkloosheid. Op het Bureau voor Arbeidsbemid. deling en Werkloosheidsverzekering alhier stonden Maandag j.l. 14 per sonen als geheel of gedeeltelijk werk loos ingeschreven. Het aantal tewerk- gestelden in de gemeentelijke werk verschaffing bedroeg over de afgeloo- pen week 57. Kaats. Boys-Longa-comb. 1—3. De Kaatsh. Boijs hadden Zondag een sterk elftal van Longa uit Tilburg op bezoek. De vriendschappelijke ontmoe ting trok veel belangstelling In de eerste helft speelden belde partijen heel aardig tegen elkander op. De Boys namen nog voor de thee de leiding. Na de rust was Longa aanmerkelijk sterker en wisten de Tilburgers den stand achtereenvolgens tot 1—3 op te voeren, waarmee het einde kwam. D.E.S.—R.A.C, Het derde elftal van D.ES. wis! In een vurig gespeelden wedstrijd op eigen terrein met 3—1 te winnen van R.A.C. uit de Rijen. Hoenderclub Kaatsheuvel De Hoenderclub Kaatsheuvel houdt Donderdagavond In haar clublokaal bij den heer Joh. Smit een algemeene ledenvergadering. Naast meerdere huls houdelijke zaken komt ook de verkie zing van twee bestuursleden ter aan vulling van ontstane vacatures aan de orde. Zakenfublleum. De firma A. Frederiks, Mag. „De Zon" alhier, vierde Zaterdag 7 Mei tiaar 12'/, jarig bestaan. Bij deze ge legenheid breidde de firma hare be- staande zaken uit met de olficleele opening van een groot nieuwgebouwd meubelmagazijn, tegenover het Ge- meentehuis. Het was te denken, dat velen deze gelegenheid zouden aan Rfljpen om de ijverige firmanten, de Gebrs. A. en J. Frederiks te compli menteeren met het heugelijk jubilé en tevens met de schitterende uitbreiding Voor de opening vereenlgde zich het personeel In het meubelmagazijn waar in Intlemen kring de hartelijkste felici taties werden gewisseld en Gods zegen over het nieuwe werk werd afgesmeekt.' De Middenstandsvereenlglng en ver. schillende andere officleele personen maakten hunne opwachting. De ruime meubelshow was door de massa bloemen als In een tuin herschapen Het regende van alle zijden telegram men en felicitaties, een bewijs dat het werk der firma, zoowel ter plaatse als daar bulten wordt gerespecteerd, 't is dan ook kranig werk wat de Gebr. Frederiks in de vervlogen 12'/* jaar hebben gepresteerd Bij hunne vestiging was de winkelruimte 80 M2. en een zaak van weinig beteekenis In de achtereenvolgende jaren werd de zaak vergroot met de verbouwing van het aangekochte pand van den heer C Roestenberg tot meubelopslagplaats In 1926 sloot zich de fi ma bij de bekende Inkoopcombinatie Homo- Bonus aan. In 19:7 werd de winkel- ruimte vergroot tot 250 MV Twee jaar later wederom uitgebreid met den aankoop van het pand tegenover het Gemeentehuis, waarin de meubelaf deeling werd ondergebracht, terwijl de bestaande manufacturenwinkel door verbreedirg en verdieping van het achterdeel werd vergroot. Na het vorig jaar de etalage ruimte met drie vitrines vergroot te hebben volgde thans de opening van een rutm meubelmagazijn met een winkelopper vlakte van 140 M2 en een opslag ruimte van 300 M", zoodat de destijds bescheiden zaak thans beschikt ove^ een Verkoopruimte van meer dan 500 M2 met 'n magazijnruimte van ruim 300 M2 Eertijds een onbeteekende dorpszaak mag de Firma „De Zon" zich thans verheugen in een cliön èle kring, die zich ver bulten onze bloeiende plaats uitstrekt. Jonge Werkman. Donderdagavond om 8 uur houdt de Jonge Werkman haar maandverga dering, die ditmaal zeer belangrijk is. O m. zal de demonstratie te 's Bosch op 29 Mei a.s. besproken worden en zullen twee nieuwe bestuursleden ge kozen worden. Als candidaten zijn ingediend Didden, H. Oanenveld. H. Kops en G. v. Nuenen. De heer A. v. d Velden zal een Inleiding houden overVorming, T.BC.-vtreenlglng. Op Vrijdagavond 13 Mei houdt de T B C -vereeniging In Euphonla een vergadering waarop een concept reglement zal worden behandeld en een plan zal worden besproken op welke wijze de vereeniging tot het grootst aantal contribueerende leden kan komen, T.B.C.-bestrljdlng. Dinsdagmiddag mochten wij reeds getuigen zijn van het eerste werk onzer pas opgerichte T.B.C.-vereenlfchg Een zestal kinderen werden uitgezonden om in de vacantiekolonie te Eersel een paar maanden door te brengen om zoodoende zich te wapenen tegen een mogelijken TBC aanval. Het ver trek der kleinen, dat juist op het middaguur van voor de pastorie ge schiedde, trok veel belangstelllrg Dr. Vercauteren met de TBC-Zuster be geleidde het transport, waarvoor Dr. Vercauteren en de firma v. Boxtel hun auto ter beschikking gesteld hadden. Droevig. Maandagmorgen sloeg zekeren v. K. in den Berkdijk de aldaar wonende wed L. Spr. in een vlaag van waanzin met een z g. driepoot-melkstoelije be wusteloos. De toestand der getroffene is zonder gevaar, v. K. werd door de gemeentepolitie gearresteerd en moest later op den dag op transport worden gesteld naar het krankzinnigengesticht „Voorburg" te Vught, daar hij den indruk maakte volslagen waanzinnig te zijn T ooneel. De damestooiieelclub „Ons Ideaal", onder-afdeeling van de zangclub „De Nachtegaal, die 't vorig jaar met zoo veel succes in het patronaat debu teerde, treedt 2enPinksterdag andermaal In het Patronaat voor het voetlicht Thans met de nummers „Liefde zoekt list" en „De nieuwe Duitsche". De uitvoering Is alleen toegankelijk voor dames en vangt aan om half vier. DRUNEN. Openbare vergadering van den Raad dezer gemeente gehouden op Dinsdag 10 Mei, des nam. te 7 uur. Voorzitter de Edelachtb. heer v. Hal der, l.-b. Secretaris de heer v. d. Lokkant, l.-s. De burgemeester was wegens uitste- digheid en de secretaris wegens onge steldheid afwezig. Aan de orde: 1. Verzoek van de winkeliers in de gemeente om bepaalde dagen aan te wijzen, waarop de bepalingen der win kelsluitingswet 1930, Stbl. no. 460, be treffende liet sluitingsuur niet van toe passing zijn. In het verzoek wordt er op gewezen dat de winkeliers schade ondervinden van deze nieuwe wet, waarom zij ver zoeken deze zoo klein mogelijk te ma ken door ontheffing te verleenen in zooverre dat mogelijk is. Dhr. W. v. d. Wiel informeert of ook de kapperszaken onder deze regeling vallen. De voorzitter antwoordt dat de wet geldt voor alle zaken die als winkel worden beschouwd. Dhr. v. Drunen meent dat men in een naburige plaats de wet opgeschort heeft, hetgeen de voorzitter echter ont kent. Dhr. W. v. d. Wiel vraagt of de win keliers wel voldoende over deze nieu we wet worden ingelicht, want zij we ten er nog maar weinig van. Voorts vraagt spr. of die menschen die om 8 uur nog in den winkel zijn, nog gehol pen mogen worden. De voorzitter zal de winkeliers een uittreksel der verordening geven. De menschen die op 't sluitingsuur nog in den winkel zijn, mogen nog gehol pen worden, doch er mogen geen nieu we klanten meer binnengelaten wor den. Dhr. Vesters betreurt het dat de ge meenteraad niet verder kan gaan dan deze 21 dagen, de winkeliers worden er och reeds genoeg door getroffen. De raad oordeelt het in 't belang van het publiek en van de winkeliers, dat aan dit verzoek wordt voldaan en dat zich vooral op de volgende dagen de behoefte aan het later geopend zijn der winkels doet gevoelen: op de vas- tenavonddagen, in verband met de bij zondere drukte op die dagen; den eer sten Paaschdag, de kermis, in verband met de kermisdrukte; de Zondagen in de maanden Juli en Augustus, in ver band met het toeristenverkeer, de 3 Zondagen vóór 25 November, in ver hand met de inkoopen voor het St. Ni- colaasfeest. Besloten wordt voor al deze dagen de wet huiten werking te stellen, behalve op Vastenavond-Maandag en -Dinsdag wanneer de winkels van 5 uur voor middags tot IQ uur 's avonds geopend mogen zijn. 2. Vaststelling kohier Hondenbelas ting. Wordt vastgesteld op ƒ603. Dhr. Verhoeven vindt deze verorde ning niet billijk. Al doet men zijn hond na 3 maanden reeds weg, dan nog moet men het volle pond betalen. Sommige menschen echter komen er voor 2.50 af. De Voorzitter merkt op dat dit punt thans niet aan de orde is en het nu over het kohier gaat. De notulen worden aangehouden. Dhr. Vrijhoeven vraagt de menschen die voorloopig land hadden gehuurd een aanschrijving te sturen, dat de raad zijn goedkeuring aan de verpachting heeft gehecht. De voorzitter zegt dit toe; het is waarschijnlijk door de ziekte van den secretaris achterwege gebleven. Dhr. v. Drunen dringt er ook op aan dat dit spoedig zal gebeuren, daar het weiseizoen al is aangebroken. Ook vroeger, toen de secretaris niet ziek was is een dergelijke zaak wel eens 2 maanden getraineerd. Dhr. Verhoeven vraagt nog de bios coop op het kermisterrein vroeger te doen sluiten, om ook de andere men schen wat te laten verdienen. De voorzitter zegt dat dit een zaak is die bij de burgemeester thuisbehoort, spr. meent dat hiermede al is rekening gehouden. De vergadering wordt hierna geslo ten. SPORT. Serie-wedstrijden H. V. V. Hieronder laten wij den uitslag vol. gen der serle.wedstrflden gehouden door de voetbalvprppniglrg H. V. V., gevestigd in 't café Galgewlel, Loonsch- Hoekje. lste prijs zijnde een prachffgen Miss Blanche beker Is behaald door Oranje- Blauw. Sprang; 2de prijs eveneens een beker door Excelsior. Canelle 31e pr een lauwertak door Oud-Quick, Waalwijk4de prijs een prachtige medaille door M. V. V., St. Joachims. Moer j Na afloop werden deze prijzen door Gemeenteraadsvergadering. Openbare vergadering van den Gem.- raad, te Jiouden op a.s. Donderdag 12 Mei, des namiddags om 7 uur, ten Ge meentehuize. Agenda 1. Nota bemerkingen Gemeente-be grooting voor het dienstjaar 1932. Door de Ged. Staten wordt er de aan dacht op gevestigd, dat de abnormale kosten, welke een werkverschaffing me debrengt, uit de gewone middelen moe ten worden betaald. Voor de werkzaamheden, waarmede de werkloozen thans bezig zijn, kan niet of slechts voor een zeer gering bedrag worden geleend, wijl het buitengewone daarvan, behoudens dan den eventueelen aankoop van buizen of andere extra ma terialen, niet is aan te wijzen. B. en W. hebben de kosten der werk verschaffing voor dit jaar begroot op 30.000.Indien daarin door het Rijk 75%, zooals wij van den Minister moch ten vernemen, of 27.000.wordt bij gedragen, blijft nog een bedrag van 9000.— te dekken over, waarmede de middelen noodzakelijk moeten worden verruimd. Op advies van Ged. Staten stellen B. en W. voor de opcenten op de Perso- neele Belasting te brengen op: Bij een belastbare huurwaarde van: 130 tot en met 150 90 opcenten; 151 tot en met 175 100 opcenten; 176 tot en met 200 110 opcenten; 201 tot en met 225 120 opcenten; 226 tot en met 250 130 opcenten; 251 tot en met 275 140 opcenten; 276 tot en met 300 150 opcenten; 301 tot en met 325 160 opcenten; boven 325 170 opcenten. B. en W. stellen deze belastingverhoo- ging niet anders dan noodgedwongen, voor, doch kunnen daartegenover het standpunt van Ged. St. begrijpen, dat de financiën der gemeente safe behooren te worden gehouden en de toekomst niet zwaarder mag worden belast dan deze mogelijk reeds zal blijken te zijn. 2. Voorstel tot het aangaan van een rekening-courant overeenkomst met de Bank voor Nederlandsche Gemeenten. Teneinde in de kasbehoefte der gem. te kunnen voorzien, wordt voorgesteld, een tweetal rekening-courant overeen komsten met de Bank voor Nederland sche Gemeenten aan te gaan, waarvan de credieten zullen loopen over: 51.000 voor wat de buitengewone uitgaven betreft, welke vorig jaar zijn gedaan en waarvoor het niet mogelijk is de gelden in leening te vinden en ƒ40.000 voor wat de gewone middelen betreft. Mogelijk is het, dat straks nog een 3e crediet, n.l. voor de kosten der werk verschaffing wordt gegeven. 3. Schrijvën van P. Tiemersma te „De Moer", verzoekende hem een ver goeding te willen toekennen voor het bezoeken door zijn zoontje van de Chr. School te Tilburg. B. en W. stellen voor, een vergoeding te geven van 1.05, zijnde vergoeding van reiskosten gedurende 12 dagen. 4. Bespreking abonnement Kaatsheu vels Nieuwsblad inzake advertenties. Vorig jaar is voor het plaatsen van advertenties in hel Kaatsheuvels Nieuws blad een overeenkomst aangegaan, waar van de kosten 150.voor 1 jaar be liepen. Dit contract loopt 1 Juni a.s. af. B. en W. stellen voor de overeenkomst te verlengen. 5. Schrijven van de Nat. Commissie legen het Alcoholisme, inzake beperking van het aantal verloven. Volgens de wet zouden 37 verloven gegeven mogen worden. Adressanten verzoeken dat aantal te willen beperken tot 4. B. en W. achten het niet noodig, dat ten deze beperkende bepalingen wor den gesteld, daal" het verlofsrecht yan 25.reeds voldoende remmend wer ken zal. Duivensport. De Combinatie", gevestigd bij den heer J. van Dun, hield Donderdag een wedvlucht vanuit Noyon. De lostijd was 8 uur voorm. Eerste duif 11.17.2 uur, laatste duif 11.35.22 uur. Uitslag: 1, 3, 14, 16, 26, 32, 44 C. de Bondt; 2, 11, 12, 46 B. Remmeren; 4 W. Remmeren; 5, 6, 9, 25, 43 F. van den As sem; 7, 34, 37, 54 J. Remmeren; 8 Ch Steenbergen; 10 Joh. Couwenberg; 13 H. Damen; 15 P. Zijlmans; 17 M. Remme ren; 18, 47 P. Stokkermans; 19, 40 P. La ros; 20, 27, 45, 48 P. Remmeren; 21, 49 1 J. Ópperman; 22, 55 F. Damen; 23, 29 J. Bergmans; 24 H. Couwenberg; 28, 56 A. Pijnenburg; 29, 30, 31, 38, 42, 52, 60 i L. Mosselveld; 33, 35 M. Zacht; 36, 50, 53 C. van Boxtel; 39 Th. Emmers; 41 H Snoeren; 51 M. Soeterboek; 57, 62 J. v. d. Linden; 58 P. de Nijs; 59, 63 Jos. jVrinten; 61, 64 Jos. Schrauwers. K. F. O.-Speldjesdag. De K.R.O.-speldjesdag,, Donderdag ge houden, bracht ruim 108.op. Aanbesteding. Onder architectuur van den heer H. J. van den Heuvel, werd op 7 Mei aan besteed het uitbreiden der bestaande Schoenfabriek met Cheddakbouw, voor rekening van de firma G. van Lier te Loon-op-Zand. Uitslag: A. M. Stalpers, Loon-op-Zand 5467 C. B. Timmermans, Sprang 4853 C. van Hest, Loon-op-Zand f 4746 Gebr. v. d. Ven, L. o. Z.-K'heuvel 4627 A. Mutsaers, Tilburg 4450 C. Mutsaers, Loon-op-Zand 4300 J. Lanslot, Udenhout f 4297 A. M. Vermeeren, L.-o.-Z. 4032 Het werk is gegund aan den laagsten inschrijver A. M. Vermeeren te Loon-op- Zand.

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 7