WA, wvxwom reis Daar euws uil KaalsbeDvel. Radioprogramma WESTERLAKEN s MOSTERD AZUNEN TAFELZUREN SLA OLIËN jg aan de haar- en baardop. lakte en -de leerling is verkocht geleverd. Een opluchting voor de L en de man scheert met vaster Een belangstellend toeschouwer. jegens drukke werkzaamheden in band met de tooneeluitvoering der H.B.S. H.H.S., zal de vierde en ,lJte brie! over de Grieksche reis, hoofdzaak aan Athene gewijd, eerst ••erdags na Pinksteren 21 Mei in dit verschijnen. Dienzelfden dag zal Amsterdam, in een zaal van het l„chiatrisch laboratorium van Prof. K. Bouman, neuroloog aan het ',ilielminagasthuis te Amsterdam en ,ogleeraar aan de Gemeente Univer- dl aldaar, een tentoonstelling ge ilden worden, op verzoek van eenige „oraanstaande deelnemers aan de rieksche reis, van het werk dat onze jatsgenoot de heer Theo van Delft, durende die reis geschilderd heeft. Hij vervaardigde, meest in den tijd »n de anderen aan excursies wijdden, a 14-tal studies, die den laatsten dag terugreis, in de kleine salon, nog clngelljst werden geëxposeerd, buiten ju weten en zonder zijn goedvinden II |n verband met een anor.yme insi- eatie, die een der koopers ontving i aan den schilder vol verontwaardi- toezond 1) en van die 14 stuks rtfen er in een half uur 9 verkocht, j zijn thuiskomst werkte hij nog een letal studies tot groote doeken uit schilderde hij het portret van Dr. j, v. Hoorn, van de Universiteit van irecht. Vóór deze doeken en paneel- tj naar Amsterdam vertrekken en itest definitief in de handen der jopers overgaan, zullen deWaalwijkers ilegenheid hebben die te bezichtigen de Achterzaal van Hotel Verwiel p Donderdag 19 Mei a.s. 21 Mei namelijk zullen al de deel- uners der Grieksche reis in de Uni citeit van Amsterdam bijeen komen, sl de expositie van Van Delft bezocht lorden bij Prof. Bouman die een thee enbiedt en een lezing houdt over ,e miracle Grec", waarna diner in iniraal Hotel, gevolgd door een eestavond tot besluit der Reis naar jiifkenland 1932. Kaatsheuvel, 13 Mei 1932. K. J. V. Stlchtlngscomlte. Onder aanbeveling van Z.Exc. Mgr. A, F. Diepen Bisschop van 's-Bosch «alhier een K. J. V. Stichtingscomité {torganiseerd. Tot Voorzitter is gekozen de heer L, J. van der Horst, Vice Voorzitter P, Eibers tot Secretaris de heer J. Jan- sen en tot Penningmeester de heer H. van Woensel. Directeur is de WelEerw. Heer Kap. Rietra. Damestooneel. Het damestooneel „Ons Ideaal" onderafdeeling van de Zangvereeniging de Nachtegaal treedt den 2en Pinkster dag in het Patronaat in een uitvoering uitsluitend voor dames toegankelijk op mei een tweetal tooneelspelenLiefde wekt list en De Nieuwe Duitsche. Het succes, dat de dames het vorig jaar bij gelegenheid van het jubileum der Mariavereeniging gehad hebben doet 'erwachten, dat ook hun tweede optre den een succes zal worden. Aangehouden. Door de Gemeente Politie werd al- tier een zekere van de P. aangehou den, die in het Politieblad gesigna leerd stond voor het ondergaan van een straf, waarvoor hij is overgebracht war het huis van bewaring te 's-Bosch. Politiehondenwedstrijd. Op 29 Mei a.s. wordt alhier een tonden wedstrijd gegeven door de hon- dendressuur club gevestigd aan den Galgenwiel. De wedstrijd zal gehouden 'orden in de omgeving van den Gal- genwiel. Als keurmeester zal fungeeren de Weled. Gestr. Heer J. F. C. v. Hels- laod, Inspecteur van Politie alhier. Geopend. In de Schoolstraat alhier heeft de teer J. van Boxtel-Elshout een schoen- magazijn geopend, wat in onze plaats Jls een unicum mag worden beschouwd. Droevig ongeval. Heden Donderdagavond werd onze Plaats in opschudding gebracht door het droevig ongeval dat den 15-jarigen J. Y. d.L. leerling der R.K. H.H. S. te Waalwijk in de Schoolstraat alhier is "erkomen. Alleen thuis zijnde, was de l°Dgen in een achter-gebouw lezende in een gymnastiek toestel gaan zitten e° is op tot heden onverklaarbare w'ize in de koorden van een schommel Terward geraakt en gestikt. Zijne Moe- der thui9 komende vond den jongen dood. Een zware slag voor de ouders, Verkeerslessen van den A.N.W.B. 8e Les. Klim niet op een auto, wagen, of tram f Op allebei de teekeningen van dit plaatje begaan de jongens een groote onvoorzichtigheid. CHier kon niet af gebeeld worden hoe het goed en hoe het verkeerd is, want het meerijden achter op een auto of op een kar i9 altijd verkeerd). Op het plaatje links wordt een jongen (het zal Piet wel weer wezen) door een motorfiets overreden en het is zijn eigen schuld, want hij beging de onvoorzichtigheid om achter op de snel rijdenden vrachtauto te willen klimmen en is daarbij op zijn neus gevallen, vlak vóór den motorrijder, die onmogelijk zóó snel kan stoppen, dat hij een ongeluk voorkomen kan. Op het rechter plaatje zijn twee jongens achter op een langzaam rijden de kar geklommen en dat is ook gevaarlijk. Zie maar wat er gebeurt. De voerman moet ineens zijn paard inhouden voor een auto. die uit een zijstraat komt, en door dat plotselinge inhouden raakt de eene jongen achter op de kar leelijk in de klem. Zijn handen steekt hij van schrik en pijn in de hoogte en zijn beenen zie je niet, want die zitten bekneld tusschen de kar en de auto die er achter tegenop rijdt. De chauffeur kon die botsing niet voorkomen, want die wist niet, dat de voerman zoo plotseling zou moeten stoppen (omdat er van rechts een auto kwam) en verplicht was zijn paard in te houden, want het verkeer van rechts gaat voor. In de tiende les wordt dat nader behandeld. BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. Van 6rl3 Mei. Geboren: Adrianus P. A. zv.. Th. P. A. van Hulten en P. G. Korthout. Anna H. M. dv. J. Th. Henkejman en Th. H. M. Klopper. Dirk J. zv. A. de Rooij en J. W. Bourgonjen. Jo hannes C. F. zv. M. J. A. van (ter Lin den en J. van den Broek. Johan nes H. A. zv. J. M. Leijtens en H. L. Reijerman. Wilhelmus F. zv. M. J- A. van Daelen en M. J. de Jong. Regina M. dv. W. L. van Muilekom en H. M. Sleenhoff. Wilhelmus zv. J. W. Schouten en H. M. J. v. Prooijen. Overleden: P. A. Kroot-oud 2 we ken. P. van Iersel, echtg. van M. van Helvoirt 61 jaar. J. A. Kipping echtg. van A. C. van der Geit 66 jaar. l.H. de Jong echtg. van M. J. Beij- sens oud 66 jaar. HuwelijksaangiftenGeene. Huwelijken: P. J. Leijtens 24 jaar alhier en C. Uitermarkt 25 jaar te 's-Bosch. F. A. Dumoulin 27 jaar .'en W. J. Franken 26 jaar, beiden al hier. I Ingekomen: C. Honout van Geer- truidenberg. J. H. de Jong var» Bloemendaal. E. J. v. Megroot van Essen. R. Dewitz van Berlin-Wil- mersdorf (Did.). A. Konitzu van Berlijn (Did.). E. A. M. Sanders van Hilligersberg. Th. van der Lee 1 en gezin van Drunen. Vertrokken: H. Kleevens naar Til- burg. M. Sterrenburg naar Til burg. Hooijmaijers naar Rotter dam. p. j. Leijtens naar 's-Bosch. GEMENGD NIEUWS. Nieuwe automaat uitgevonden. Uit Gouda schrijft men aan de Voor waarts Dc pas ingevoerde winkelsluitings wet heeft vele zinnen gescherpt om een weg te vinden om toch te kunnen verkoopen zonder met den rechter in aanraking te komen. Een onzer stadsgenooten, handelaar in limonades en wijnen, zag in de nieuwe wet een vijand van zijn bestaan en peinsde op middelen om haar te ontduiken. Zijn gedachten gingen naar een automaat, maar hoe? Want het moest wel een automaat zijn voor een groot aantal artikelen, 's Mans geest was vlug en zijn handen vaardig: hij maakte een automaat! Zondagmorgen nam hij het raam uit het kozijn en plaatste er een houien wand in. In den wand waren 20 gleufjes gemaakt voor het inwerpen van geld. Tegen het bord was een prijslijst aangebracht van 20 artikelen met de mededeeling, dat bij inwerping van het bedrag in een der gemaakte gleuven het ver langde artikel uit de automaat te voorschijn kwam. De automaat geeft u zooveel stuks als u geld ervoor inwerpt. Van bier kan men 6 stuks tegelijk ontvangen, vermeldde de prijslijst. Wanneer in gleuf no. 17 14 cent werd geworpen, al waren het ook een dubbeltje, 2'/a cent, 1 cent en een halfje, prompt schoof een gedeelte van den wand open en men hoefde de hand slechts in het opengekomen vakje te steken om het netjes ingepak te fleschje bier weg te nemen. In no. 19 werd 12 cent geworpen, de schuif ging open en er lag een kogelfleschje met witte cider in het openkomende vakje De menschen verdrongen zich om dit wonder van techniek, Zoo iets had men nog nooit gezien. Dit technisch wonder drong door tot het bureau van politie. Een recher cheur verscheen ten tooneele. Hij wierp 14 cent in no. 20 en eenige oogenblikken daarna opende de wand zich en daar lag het fleachje spuitwater. Nog een9 geprobeerd Er werd op no. 18 28 cent inge worpen en in de open ruimte lag een groote flesch cider. De fle9ch was echter klem geraakt in het vakje en men kon er haar niet uithalen. Zou de automaat defect zijn? Plotseling verscheen een echte menschelijke hand, die de flesch goed legde. Een luid gelach steeg op. Het respect voor den uitvinder werd tege lijk tot nul gereduceerd en van het technisch wonder bleef niets over. De rechercheur stelde een onderzoek in. Het bleek, dat de uitvinder van de wonder-automaat in zijn woonkamer achter het bord zat met de flesschen wijn en bier om zich heen,. Bijgestaan door zijn vrouw, legde hij prompt de flesch, waarvoor het geld werd ont vangen, in het hokje, waarna hij de schuif wegtrok, zoodat van buiten af de flesch kon worden weggenomen. Proces-verbaal werd opgemaakt we gens het verkoopen op Zondag. Het miskende genie werd bij dencommis- saris van politie ontboden, die, toen hij de toedracht van de zaak hoorde, in den lach schoot en den man par donneerde, met de boodschap, de automaat maar voor andere doelein den te gebruiken. Dc tijphoon-ramp in Annam. lijkend geraas was voorafgegaan, welk gedonder gevolgd werd door 'n orkaanachtigen storm. Als oorzaak van de catastrophe vindt men slechts de verklaring, dat tot dusverre ondergrondsche wateren een uitweg hebben gevonden en hier bij de bovenliggende grondlagen heb ben meegesleurd. Moord op een 19-jarig meisje. Uit Eindhoven meldt men: Onder voormalig Strijp heeft zich op een eenzamen landweg een afschu welijk drama afgespeeld. Ongeveer half 8 was de 19-jarige Johanna de Groot, vermoedelijk in gezelschap van haar verloofde, den 24-jarigen werklooze C. de Bar, uit gegaan. Toen zij om half 10 nog niet was teruggekeerd, stelden de onge ruste ouders met behulp van omwo nenden een onderzoek in, dat evenwel geen resultaat had. De politie werd niet gewaarschuwd. Woensdagochtend werd bekend, dat in de vroegte een boer uit Win- telre op den Hejivelschen dijk, een eenzamen weg in de nabijheid van 't nieuwe verbindingskanaal Eindhoven Wilhelmina-kanaal, in een greppel langs den weg het lijk van het meis je gevonden had, dat een gapende wonde aan den hals vertoonde. Spo ren op den weg wezen uit, dat aan den moord een hevige worsteling moet zijn voorafgegaan, waarbij het slacht offer veel bloed verloren heeft. Ook aan de handen waren talrijke verwon dingen. Op het lijk vond men een briefje, waarop met vaste hand ge schreven was: „Het meisje is ver moord door onbekende personen en de jongen van het meisje vindt men verderop". Dadelijk werd de politfce gewaar schuwd, die onder leiding van den commissaris, den heer Brinkman, een uitgebreid onderzoek instelde, gehol pen door burgers, van wie sommigen een politiehond bij zich hadden. Hoe men echter ook zocht, den jongeman heeft men niet kunnen vinden. Het is niet uitgesloten, dat de dader van den moord door het achterlaten van het briefje de aandacht van de politie op één punt heeft willen vestigen en daardoor mogelijk te maken, dat hij kon ontsnappen. Nader vernemen wij nog, dat de sporen er op wijzen, dat een worste ling heeft plaats gehad tusschen het 19-jarig meisje Jo G. en haar verdach ten verloofde, den 23-jarigen werk looze K. de B., alvorens hij haar op den Welschapsdijk te Strijp-Eindho- ven den doodelijken steek heeft toe gebracht. Behalve den steek in het strottenhoofd, heeft de verdachte haar een steek in den nek toegebracht en verschillende sneden over de han den, zoodat b.v. van een vinger de kneukels geheel waren weggesneden. Voorts heeft men ter plaatse den zakdoek van het meisje gevonden. Het doekje was opgerold, zat vol bloed en was van voren in een strak- ken knoop getrokken, maar van ach teren opengesneden, hetzij door een steek in den nek, hetzij express, zoo dat verdachte vermoedelijk eerst ge poogd heeft het meisje te worgen. Verder heeft de politie in den zak van een jas van verdachte- in diens ouderlijke woning een stuk papier ge vonden. dat de helft bleek te zijn van het papier, dat op den mouw van het slachtoffer teruggevonden is. Dit briefje op het slachtoffer was met be bloede handen toegevouwen. Voorts klopte het handschrift met het hand schrift van den verloofde. Gisterenavond heeft de commissa ris per radio de aanhouding en voor geleiding gevraagd van den 23-jarigen fabrieksarbeider K. de B., lang 1.75, donkerblond achterovergekamd haar, gekleed in blauw colbertcostuum met slappen boord, beige vilten hoed en zwarte lage schoenen. Op de kleeding zullen vermoedelijk Volgens berichten uit Hanoi heeft - ook (le provincié Phan-Tiet, in 't Zui- wel bloedsporen 7.1 tien. Het is met on- den van Annam, veel van den jong- sten typhoon te lijden gehad. Tot dusver zijn de lijken geborgen van 134 inboorlingen, die door de zee zijn aangespoeld. Niet minder dan 170 visschersvaartuigen zijn vergaan. De aardverschuiving in Savoye. De ernstige aardverschuivingen die sedert Maandag weer in de Alpen van Savoye voorkomen, hebben reeds on metelijke schade aangericht, i Te Germagny (Opper Savoye) heeft zich plotseling een modderstroom ge vormd, welke twee dorpen dreigt te vernietigen. De lava-achtige massa beweegt zich, bij een dikte van 2 Me ter en een breedte van 800 M. lang zaam dalwaarts. I Alle communicatiemiddelen zijn verbroken, j Het meest troosteloos is de toe stand in het kleine plaatsje Aures- i sieux, in de richting waarvan zich 2 millioen kubieke meters aardmassa's voortbewegen. Twee huizen zijn reeds mogelijk, dat verdachte zich naar Made begeven zal, waar hij vandaan komt, al is hij daar ook in geen 12 jaar geweest. Omtrent het drama te Strijp bij Eindhoven waarbij de 19 jarige mej. J. de Groot vermoord werd, vernemen wij nader dat de dader nog niet is gevonden. Men neemt algemeen aan, dat de verloofde, de 24 jarige werklooze C, de B. de dader van den moord is. Dit is voornamelijk gebleken uit het briefje dat bij het vermoorde meisje werd gevonden en na onderzoek bleek te zijn geschreven door haar velroofde. Door de politie wordt een uitge breid onderzoek ingesteld, doch tot heden toe werd nog geen resultaat bereikt. De politie begaf zich gisteravond naar Made, waar de verloofde veel familie heeft, doch daar heeft men hem niet kunnen vinden. Het gerucht als zou hij op de lijn verwoest. De diepe scheuren, die over- tusscjien Tilburg en Oisterwijk heden. al, als na een aardbeving, ontstaan, j morgen door de trein overreden zijn, hebben soms een breedte van 40 en n-et bevestigd. De man die daar een diepte van 30 Meter. overreden is droeg een bril en de B. Een ooggetuige, wiens huis met den j njct> grond gelijk gemaakt is, vertelt, dat IT nlT R, aan het langzaam neerkomen van de ABONNSBBT U Or llll j d, ondervonden dat het goed is om een maal per week des avonds het gelaat r minuten met Purol te masseeren, waar- i de gewoonte heb de niet in de huid ge- en Purol met een zacht doekje af te vegen. eenvoudige behandeling geeft op den duur en bijzonder zachte en mooie teint ZONDAG 15 MEI. HILVERSUM 296 M. (V.A.R.A.) Lichaamsoefeningen. Espcranto-cursus. Voetbalincdedeelingen en Postduivenber. Tuin bouw half uurtje. Orgelspel door Jolian Jong. (V.P.R.O.) Kerkdienst uil de Remonstrantsche Kerk te Utrecht. Spreker D»„ W. J. Wegerif. (A.V.R.O.) De Nw. A'damsche Orkestvereeniging. Avro-boekenhalfuur. Een klassiek concert, Het Omroeporkest. In de pauze: Studio-opvoering van Gotische Vensters en Beelden. Gramofoonniuzick. Sportuitslagen. (V.A.R.A.) Kindcrurtje. Uitz. muziekfeest door De ster der toekomst. Hoorspel door het Vara-tooneel. Concert Harmonie Volksgalm te Sichen Sus sen, Bolré, België. (A.V.R.O.) Vaz üias. W. Vogt: 15 Mei 1930—15 Mei 1932. Gevarieerd programma. Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) Morgenwijding. (N.C.R.V.) Gramofoonmuziek. Lit. Eeredienst uit de Ev. I.uth. Kerk te Rotterdam. Voorganger Ds. C. de Visser. Na den dienst tot 12,15 het Ev. Luth. Kerk koor Cantate Deo en Sursum Corda. (K.R.O.) KRO-Sextet. Godsdienstonderricht voor ouderen. Roekbespreking door Jac. Nieuwenhuis. Concert door de Scliola Cnntorum. Ziekenhalf uurtje. (N.C.R.V.) Gewijde muziek. Kerkdienst uit de Ned. Herv. Kerk te Alphen a.d. Rijn. Voorganger: Ds. Stehouwer. Daarna tol 7,45 Gramofoonmuziek. (K.R.O.) Pater Molkenboer: Pinkstergedachten. Voetbaluitslagen R.K. Federatie. Het KRO-Orkest. Vaz Ilias. Epiloog door het Klein Koor. MAANDAG 16 MEI. 8,15 8,30 8,55 !i,n5 9,30 10.00 12,00 2,00 2,30 4,30 5,00 6,00 6,45 7,15 8.(1(1 8,15 8,35 11,00 8,30 9,30 9,50 12,0(1 1,40 2,10 2,30 4,30 5,00 5,50 7,45 8,10 8,15 9.00 10,40 ANWB. TOERISTENBOND VOOR NEDERL 8,15 8,30 9,00 10,30 12,00 12,45 1.00 1,15 2,15 4.00 4,15 4,40 5,00 5,50 6,10 6,20 6,40 7,00 7,10 8,00 8.20 8,40 9,00 9,30 9,45 10.15 10,30 11,00 11,10 11,45 8,30 9,30 10,30 12,15 1,45 2,00 5,00 6,00 7,30 8,00 9,00 9,30 10,00 10.30 11.00 HILVERSUM 29G M. V.A.R.A. Lichaamsoefeningen. Gramofoonmuziek. Vara-Septet. (V.P.R.O.) Kerkdienst uit de Ver. v. Vrijz. Herv. Ie Amersfoort. Spreker: Ds. Dikboom. (V.A.R.A.) Vara-Orkest. Voordracht door Adolf Bouwmeester. Vara-Orkest. Vara-Kinderk oortjes. Arnhemsche Orkest Vcreeniging. Adolf Bouwmeester, Fragmenten. Wladimir Pique Trio. Prof. Ronger: Hel bevolkingsvraagstuk. Willy Derby. Willy Meier Pausellus, luit. Gramofoonmuziek. Willy Meier Pauselius, Alph. Drelssen bespeelt het Vara-orgel, De laatste wagon; hoorspel. Vervolg orgelspel. Kunst en Strijd, afd. Amsterdam. Vara-Orkest. Volkskoor, Dusseldorf. Vara-Orkest. De Boni, op te voeren door het Vara-tooneel. Vara-Orkest. Vaz Dias. Vara-Septet. Gramofoonmuziek. Vara-Septet. Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) Morgenwijding door Ds. Laarman. (K.R.O.) Morgenconcert Hoogmis uit Ulft. (N.C.R.V.) Het Duitsche Marinemuziekkorps uit Wil lemshaven. Gramofoonmuziek. Uitz. Bondsdag Rond van Meisjesvereeni- gingen op Geref. Grondslag, uit Concertge bouw, Amsterdam. Orgelconcert door Jan Zwart. Rotte's Dubbelmannenkwartet Octavia. Orgelbespeling door L. Blaauw. Kon. Liedertafel Zang en Vriendschap te Haarlem en Haarl. Orkest Vereen. Ferdinand _Kloek: Volksgebruiken rondom liet Pinksterfeest. Vervolg concert. Vaz Dias. Orgelbespeling L. Blaauw. Gramofoonmuziek. DINSDAG 17 MEI. HILVERSUM 296 M. (A.V.R.O.) Gramofoonmuziek. Morgenwijding. Gramofoonmuziek. Orgelconcert. Modepraatje. Vervolg orgelconcert. Tuscliinski's Select-Salon-Orkest. Mevr. Lotgering-HillebrnndLimonades en andere frissche dranken. Vioolrecital. Knipcursus voor beginners. Piano-recital. Kinderuur. Dansmuziek uit cabaret-dancing Palermo te Scheveningen. Hongaarscli Ensemble. J. Pelser Jr.: Crisis en belasting. Gramofoonmuziek. I Mevr. Bakker van Bosse: 18 Mei, Volken- j bondsdag. Zangvoordracht. Engelsche les voor gevorderden. Het Omroeporkest. Dolores Divine, Radio-drama. Het Omroep-Orkest. Vaz Dias. Omroep-Orkest. Dansmuziek uit cabaret I-a Gaite, A'dam, HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) Morgenconcert. Gramofoonmuziek. Leon van der Hulst: Meisjesdag uit „De Bries" van Albert Kuyle. Gramofoonmuziek. I.con van der Hulst: De profetie van Pas toor Goedelterre. Godsdienstig halfuurtje. KRO-Trio. Vrouwenuurtje. Mode-cursus. Middenstandscursus. Gramofoonmuziek. KRO-Kunst ensemble. Gramofoonmuziek. KRO-Kunstensemble. Kap. Jos. Poels: Sacramentsdag en Sacra mentsprocessie. Verbondskwarticrtje. KRO-Orkest. Vaz Dias. Gramofoonmuziek. WOENSDAG 18 MEI. HILVERSUM 29G M. (V.A.R.A.) cn 7,30 Lichaamsoefeningen. Gramofoonmuziek. (V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.R.A.) Uitz. voor arbeiders in Continubedrijven. Vara-Septet. Onze keuken, door P. J. Kers Jr. Piano-recital door Bram Maas. Kindervertellingcn. Gramofoonmuziek. Onderwijsfonds v. d Binnenvaart. Radio Volks Universiteit. Vara-Septet. W. J. Bastiaans: 18 Mei, Volkenbondsdag. Vervolg Vara-Septet. Gramofoonmuziek. Concert. Hoorspel. Vara-Orkest. Vaz Dias. Vara-Orkest, vervolg. Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) 8,00 Schriftlezing. 8,15 Morgenconcert. 10,00 Zang door NCRV-Dameskoor. 10,30 Korte Ziekendienst door Ds. Schouten. 11 *00 Harmoniumbespeling. 12,15 Middagconcert. 2,30 Lezen van Chr. lectuur. 3,00 Concert door het Hendriks Trio. 5,00 Kinderuurtje. 6,00 Voor de landbouwers. 6,45 Iets over Duitsche Sagen. 715 J Schipper voor het CNV. 7 45 Ned. Chr. Persbureau. t,. 8,00 Uitz. Leger des Heils-snmenkomst, l tracht. 10,15 Vaz Dias. 10,25 Gramofoouplaten. 8,00 10.00 10,15 10,30 11,10 11,30 12,00 2,00 2,30 3,00 4,00 4,30 5,30 6,30 6,50 7,00 7,15 30 8,00 8,30 9,15 10,00 10,15 11,00 8.00 10,00 10,30 10,45 11,15 11,30 12,15 2,00 3.00 4,00 4,25 5,00 5,45 6.00 7,00 7,45 8,00 9,30 11,00 6,45 8,00 10,00 10,15 12,00 2.15 3,00 1,30 5,30 6,00 6,30 7,00 7,20 7,30 8,00 8,15 9.00 9,30 10,15 10,30 11,15 Prtfsnoteering van 12 Mei 19S2. Asperges 90125 ct., Asperges 2 6080, Asper ges 3 2560, Asperges Blauw 3560 ct., Posteleijn 22—27 ct.. Spinazie 1—10 ct., Juin 10—12 ct., Sja lotten 1012 ct., Breekpeen 1215 ct. Winter wortelen 1—2 ct., Aardappelen 4J5 ct., Slavcllen 713 ct., alles per K.G.; Bloemkool 2028, Bloem kool 2 1418, Bloemkool 3 512 ct.. Roodc kool 6—11 ct.. Witte kool 4—7 ct.. Sla 4—6.3/4, Sla 2 li3i, Sla 3 li ct., Komkommers 1214 ct.. Komkommers, wit 1114 ct.. Selderij 410i ct., Tulpen 1-1.1/4 ct.. Bloemen i3 ct., Bloemen, pot 1016 ct., alles per stuk. Rabarber 25 ct., Keelen li2 ct., Radijs 23 ct.. Selderij pluk 12 ct.. Peen 713 ct.. Preij 8 -19 ct., alles per bos. Volgende weck des Dinsdugs, Donderdags en Vrijdags veiling! RAAMSDONK. Van 1—30 April 1932. Ingekomen: Johanna G M Vermeeren van Geertruidenbeig Veenestraat 28 naar aan boord. Dingeman J Spikkcr van Rotterdam le Gijzingstraat 32b naar ,1 62 Johannes A Dunncwijk en gezin van Maastricht Cnnnerweg 42 niinrl" 7 Anthonic D Bossers van 's Hertogenbosch Hinthamerstraat 2(U naar F5. Jacobus van Gils van Oosterhout Hoo- gerheide KJ 236 naar G 127 - Johan Hansen van Zutphen Laarstraat 9 naar G 13 Godefridn G Kleijn van Amsterdam Bosb. Toussaintstraat - naar F 13 Joseplius C M van de Rande van Tilburg Klaverstraat 33 naar F 96 HuibertusJ Verschure van Waspik A o naar B 80 Wilhel- mina II Bollen van Scliijndel naar B 1 Leonarda dc Wit van Nistelrode Vorstenbosch E 4a naar J 45 Gerardus J Hooijmaijers van Waspik E 44 naar B 3 Hendricus B C A van Beek van Hel mond Zuid Koninginnewal 37 naar J 31 —Johanna M Fijneman vari Zundert A 387 naar D M. Vertrokken: David A C van Dongen van G naar Amsterdam Wed A C van Uijen van G 7 naar Eindhoven Adrianus J Pols van C 77 naar 's-Grav™oer - Cornells J A Jansen van G 45 naar Rotterdam Gertruda Verhuist van aan btwrd naar Waspik - Johannes H Peters van K 33 naar Schinnen - M C J A v Beck van J 31 naar Hooge en Lage Zwaluwe Johanna C M van Laarhoven van G 67 naar Tilburg - Alida Roosenbrand van R /3 naar Gcertruidenberg Martha van der Sandcn van J 45 naar Schijndel Huberta van Breda van J 4:» naar Findhoven Lucia P Latijnhouwers ian J« naar Borne - Barend Mekes van M 23 naar Geertruidenberg Cornelia J M Kieboom vani 70 naar Rakel cn Milheeze - Marinus J F U"- ters van H 12 naar 's-Hertogenbosch Frcderlk W' Gerritsen en gezin van J 115 naar Breda Gerardus P van den Kieboom van K 102 naar Oosterhout Johanna C Hompus van aan boord naar Bladel - Pieter van Dongen en gezin van B 32 naar Rotterdam. Gerhardus A A F B« rsntaon vam G 02 naar Mndhovao. r 1i::i, a,ior/ln/«hln 7\rh nnar

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 7