Radioprogramma LEKKERE KOFFIE nieuws uit heusden. voet bij stuk gehouden te worden. Mijnheer de Red. dank voor de feme. H Mijnheer de Redacteur. jg ik een klein plaatsje in Uw Igelezen blad. |8 werkman ben ik wel niet gewoon je krant te schrijven, maar nu zou jaarop wel eens graag een uitzon- j0g maken. heb mij n.l. geergerd aan de jing van de twee leiders onzer ,rfcliedenvereeniging bij de behan- jDg der salariskorting. Vooral onze fitter sloeg daarbij een zeer mal iiir* Vanneer hij en met hem het college B. en W. werkelijk van meening dat bedoeld schrijven aan den ter effect kan sorteeren dan be- ik niet dat zij het geheele kortings dag niet hebben verhaald op die en welke beneden de rijksnormen Ten, dan was de geheele korting paskwil geworden vrees echter dat de Minister nd met T *einié logischer zal redeneeren Neder- zal zeggenheeren gij wist toch dat n een ze loonen beneden de rijksnormen nderne. iren, waarom hebt gij dan Uw kor t hoofd i niet verbaald op de loonen daar- rb. zal jn ten- van ueniing Jl.i. hebben hier dan ook andere dieven gegolden dan het belang der ti ge. irklieden en deze kunnen thans hun Q procent meer betalen, mede dank den voorzitter onzer werklieden- reeniging. Ik zou hem dan ook den ad geven zijne medeleden in het it rvolg niet meer voor pias te schel- n wanneer hij zich zulke toeren op |t slappe koord veroorlooft. Met dank voor de plaatsing Een lid der werklledenvereeniging Circus s 1870 n zette <en op. rt. Zijn ectrice, iam in heeft 'ede en n ge- ten re- ït eind nen te >rrecht en het i bij- goede is er ngstel. r aan- allen allen Circus e echt issen" r hun arden- Vman- og ar- •s en i we- kan ekend p het t ge- acteur d „De n, die naak- ïes, 't laars- rmis- ler te arcus arom a Ro- :ircus n, zal 'e er- 'g en ik de Heusden, 31 Mei 1932. Ter hoogte van de Herptsche oort kwam Mej. V. met haar rijwiel botsing met een man uit Haarsteeg et het gevolg, dat de eerste een lichte ersenschudding bekwam en bovendien nkele verwondingen. De maréchaussée van Keulen is overgeplaatst van de brigade te Krui ingen naar die hier ter plaatse. Zaterdag speelde onze v.v.Longa Wijk tegen Noad aldaar en won jet 4—0. Julianall ging Zondag naar Dussen i deel te nemen aan een serie- redstrijd en verloor met 2—3 tegen jeertruidenberg. De uitslag van den vriendschap elijken wedstrijd op Zondag alhier iusschen Hollandia (Haarsteeg) en p.S.V. (alhier) was In 't voordeel van jé 'laatste met 2—1. ed.). :hap ver- teri idat den zijn ten, niet rug- de ;ste zou hg* kte (TOl- ELSHOUT. Zondagmorgen om 7 uur wamen de leden der H. Familie en der R. K Werkliedenvereniging uit v.m. Baardwijk ter bedevaart en om acht uur de meisjes der Oymnastiek- vereeniging O. R. O. V. A. uit Waal wijk, voor wie door den Qeeste- jjken adviseur kap. Sanders een H. Mis werd opgedragen met algemeene H. Communie. Om ongeveer 10 uur kwam de H. Familie uit v.m. Besoijen en even later een mooie processie uit Bokho ven onder leiding van den pastoor dier parochie. Later arriveerde nog de Congregatie der St. Antonlus parochie uit Waalwijk, deze woonde een plechtig Lof bij. DRUNEN. Zondagmiddag hield de pas opgerichte Kolenbond zijn eerste vergadering onder leiding van de voor- zltter der R K Werkliedenvereeniging den heer W. v. d. Wiel. Deze deelde mede dat er wekelijks zal worden rondgegaan om geld te innen, om zoodoende dezen winter kolen te hebben. Het bestuur werd samengesteld uit de heeren: W. v. d. Wiel,J. Konings, A. van Huiten, D. Muller en M. van Oers. De Eerw. adviseur sprak nog een j woord van aanmoediging en dankte daarbij vooral den voorzitter dhr. W. v. d. Wiel, voor zijn ijverig werken. De heer v. d. Wiel onderstreepte de woorden van den adviseur en wekie allen op mede te helpen den bond te versterken. Vrouw S. alhier, wilde zich nog eens gaan bekwamen in de fietssport, gedachtig het spreekwoord. .Men is nooit te oud om te leeren. Zij kwam te vallen en brak een been. De verkoop van bloempjes in Drunen en Elshout te bate van het Wit—Gele Kruis alhier heeft opge bracht in tolaal ruim f 62.—. De harmonie der jongens- congregatie herdenkt dit jaar haar vijftig jarig bestaan. Ofschoon de tijds omstandigheden nopen tot bezuiniging en onthouding, zal deze gebeurtenis, die van meer dan gewone beteekenls is, niet onopgemerkt voorbijgaan. De herdenking zal vermoedelijk plaats hebben in de maand Augustus. Zoodra het programma definitief is vastgesteld, komen wij hierop nader terug. venvereenlging .De Postduifgevestigd in café A. v. d. Geld, een wedvlucht van uit Creil. De prijzen werden be haald als volgt: 1 3 H. Bergmans. 2 11 Gebr. v. Ravensteijn, 4 7 J Stiphout—Pulles, 5 10 A. Pelders, 6 8 W. Vlveen-v. Ravensteijn, 9 H. v. Breugel. Eerste overduif W. Viveen—v. Ra vensteijn. Tweede overduif G. Bruuf- mijn Eerste Koningspoule Gebr. v.' Ravensteijn. Tweede Koningspoule J. Stiphout-Pulles. Speciaal J. Stiphout- Pulles. Aankomst eerste piijsduif 11 uur 53 min. 29 sec. Laatste prQsdui! aankomst 12 uur 18 min. 19 sec. Duiven los 8.30 uur. NIEUWKUIK. Zondag 29 Mei j.l. heelt Nieuwkuik op waardige wijz6 feest gevierd ter eere der Eerw. Zus ters. Een daarvoor samengesteld Comité dames en heeren had deze vie ring voorbereid, en dank zij de vele bijdragen kon als cadeau een ijzeren hekwerk voor het klooster worden aangeboden. Reeds vroeg in den morgen waaide van alle huizen de nationale driekleur. Voor het klooster prijkte een prach tige eerepoort. Om ongeveer half 10 werden de Eerw. Zusters aan het klooster afge haald en naar de Kerk geleid, alwaar om 10 uur een plechtige H. Mis van dankzegging werd opgedragen. Na hel Evangelie heklom onze dorpsgenoot, de Zeer Eerw. Heer d. Broek, Pastoor van Haaien, den kansel tot het houden eener feestpre- dieatie. Z.E. feliciteerde de Eerw. Zusters met dezen gelukkigen dag, en bracht in herinnering, dat de plaats, waar thans het SI. Gertrudusgesticht ver rijst, voor 25 jaren reeds werd aan gekocht tot het houwen van 'n kloos ter door den Z.Eerw. Heer Pastoor v. Baar. Later werden de plannen overge laten aan den Z.Eerw. Heer Smolders, en aan den Z.Eerw. Heer Robben, die ze in 1907 voltooide. Spr. wees op het vele wat de Eerw. Zusters voor Nieuwkuik gedaan heb ben. Spr. schetste verder den verheven religieusen staat der Zusters en hoop te dat Nieuwkuijk nog in lengte van dagen de vruchten zal dragen der Congregatie van Veghel. Na de H. Mis werd wederom in de zelfde volgorde in optocht naar het klooster getrokken. Daar aangekomen werd door den Voorzitter van het feestcomité, den heer v. Engelen, een toespraak gehouden. Voor allés wat de Zusters voor Nieuwkuik gedaan hebben, bracht spreker hulde en dank. Hierna werd in gesloten couver aan de Zusters het verzamelde geld voor het cadeau ter hand gesteld. Uit naam der Eerw. Zusters werd door den Pastoor der parochie een woord van dank gebracht. Hierna werden de Zusters toege sproken door de jongejutfr. Jo v. d Geld uit naam der schoolkinderen Door de kinderen werd toen een lied gezongen de Zusters ter eere. Van de receptie die gedurende den middag gehouden werd, maakten zoo wat aile parochianen gebruik om de Zusters te feliciteeren. Er waren vele bloemstukken. Om 3 uur had een plechtig Lof plaats, waarna op het kloosterplein door Mej. Nelly de Gouw uit naam van het dames-comité de Eerw. Zus ters werden toegesproken. Zij wees er op, dat het feitelijk vooral de jonge meisjes zijn, die het meest van het zegenrijke werk der I Eerw. Zusters hebben kunnen profi- 1 leeren en zij hoopte dat de stichting „St. Gertrudis" nog lang in Nieuw- kuik's belang zal mogen werken. I In den namiddag werden door de j Liedertafel „Oefening baat Kunst" en 'de Harmonie serenades gebracht. Nieuwkuik heeft op waardige wijze de Eerw. Zusters gehuldigd. Moge de j liefde, eerbied en hoogachting voor I de Zusters in landelijke eenvoudig- I heid bestendigd blijven en hopen wij j dat de vele wenschen in vervulling mogen gaan. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). De langs de hulzen gehouden col lecte voor het fonds tot aanmoediging en instandhouding van den gewapenden dienst, heeft f7.71 opgebracht. De 18-jarige J. K. alhier had bij het voetbalspel hei ongeluk ie vallen, waardoor hij zijn rechterknie ontwrichte. Door Dr. W. werd de knie verbonden. Bij den heer J. K. alhier wierp een konijn negen jongen. Na 8 dagen ging moeder konijn dood. Om dejongen in leven te houden wetd op raad ge zonnen. Een zuigflesch werd genomen enna eenige moeite gelukte het den eigenaar de beestjes aan het drinken te krijgen. Nu worden ze geregeld kunstmatig gevoed en groeien goed Vanwege het Centraal Verband van Jeugdorganisaties op Geref. Grond slag Klundert en Omstreken zal a.s Zaterdag 4 Juni een openbare meetin gehouden worden in het Liesbosch b Breda. Bij ongunstig weer in het Chr Tehuis voor Militairen te Breda. Als spreker hoopt o.a. op te treden Ds VAN NELLE'S PAKJES KOFFIE het onderwerp.Draagkracht en Hef vermogen*. Verder zullen als sprekers optredende heeren Ir. Langendoen, Voorz. Centr. Verb. Zevenbergen Dr. Impeta, KampenMevr. v. Alkemade- Kwakkelstein, Rotterdam Ds. Snoelj. 's-Gravemoer. Medewerking verleent het Chr. Gem Zangkoor „Sursum Corda" van Klundert. HANK. Zaterdag j.l. werd doorJ.H. alhier, aangifte gedaan dat een waarde volle hond van hem, die hij al eenige dagen had vermist, dood in een greppel lag in den Zuldhollar.dschen polder en vermoedelijk was doodgeschoten. Uit een uitgebreid onderzoek door de politie alhier, bleek dat die hond op Pinkstermaandag j.l, door een zekeren A. Bwonende te Hank, op een perceel weiland was doodgeschoten. Proces-verbaal is opgemaakt. Zaterdag j.l. werd bij de plaat selijke politie aangifte gedaan, dat van een zekeren Th. v. B wonende te Dussen, uit een loonzakje waarin zijn weekloon van de papierfabriek .Maas mond* alhier, een gedeelte van zijn weekloon was ontvreemd, vermoedelijk op genoemde fabriek. Door rijks- en gemeente-politie wordt een streng onderzoek ingesteld naar de tot nog toe onbekende(n) dadei(s). Zondag j 1 is een processie van hier, onder leiding van den Z.E Heer Pastoor, op bedevaart geweest naar O. L. Vr. van den Elshou». Met een drietal autobussen werd de bedevaart gemaakt en men keerde des nam. circa 6 uur zeer voldaan hier weer terug. KERKNIEUWS. Paus Pius XI heden 75 jaar. Z. H. Paus Pius XI vierde gisteren zijn 753ten verjaardag. Achille Ratti, aldus zijn doopnaam, werd den 31sten Mei 1857 te Desio in Lombardlje geboren. In 1879 werd hij tot priester gewijd en spoedig daarna werd hij benoemd tot leeraar aan het Petrus Seminatium te Milaan. In Juni 1919 vertrok mgr. Ratti naar Polen en ontving op 28 October van dalzelfde jaar te Warschau uit de handen van den aartsbisschop dier stad, kardinaal Kakowski, de bisschops wijding. Wijlen Benedictus XV nam mgr. Ratti in 1921 op onder de leden van het H. College als kardinaal-prlester van Milaan. Den 6en Februari 1922 werd kar dinaal Ratti tot paus gekozen. In de jaren van zijn pontificaat was er veel arbeid ie verrichten. Men denke aan het onistaan van een fascistisch Italië en aan de Action Frargalse. Krachtig heefi de H. Vader s eeds ge streefd naar hereenigbg met andere i kerken. Ook aan de missie werd veel aandacht geschonken. Den 28en December 1928 den dag van het gouden priesterjubileum, ving evens het jubileumjaar aan, dat ook in ander opzicht van groote beleekenis is geworden, namelijk door het accoord met Italië. In eenige encyclieken spoorde hij aan tot een meer christelijke samenleving. Steeds heefi Paus Plus XI zich doen kennen als een man des vredes. Te midden van veel sombere wereld omstandigheden viert onze H. Vader, de Vader der geheele, zoo lijdende Christenheid Zijn 75sten verjaardag. Nog zoo pas heeft de Paus in Zijn ontroerende Encycliek Zijn leed over M>o GEMENGD NIEUWS. Moordaanslag te Zwolle. Gistermiddag is op het station te Zwolle een moordaanslag geschied. Mej. B., die haar kinderen die in het Juliana Kinderhuis verpleegd worden, bezocht had, wachtte op den trein naar Amsterdam. Mej. B. die bevreesd was aangevallen te worden was in gezelschap van een rechercheur. Plot seling werd zij door haar gewezen echtgenoot, van wie zij gescheiden het komende octaaf van het H Hart- feest den hemel door gebed en boete geweld aan te doen om medelijden met de menschheid te hebben. Dat was het woord van den lief hebbenden Vader. Heden Is het onze plicht ons piëteitvolle kinderen te toonen, en ons ie herinneren, welke wegen de Paus ons gewezen heeft om uit de ontreddering dezer tijden naaf een betere toekomst op te stijgen. Ongetwijfeld zal beden ons vurig gebed Qod smeeken onzen Hv Vader, Zijn Plaatsvervanger op aarde, nog lang te behouden. Maar tevens zullen wü onze liefde betuigen door Zijn aan sporingen zoo vurig mogelijk te ver- vullen, het heerlijkste geschenk, dat wij toe loopende van den mondhoek tot het oor. De getroffene bloedde hevig en is naar het R.K. ziekenhuis ver voerd. Haar toestand is niet levens gevaarlijk. De dader, die pas uit de gevangenis was ontslagen, is opgeslo ten. Verkeersongevallen. Gisteravond half tien is in de Prinses Mariannelaan te Voorburg de 15-jarige W. v. d. M. uit Den Haag door een personenauto, bestuurd door den heer H. A. uit Den Haag gegre pen, waardoor hij met zijn fiets tegen den grond werd geslingerd. Met 'n zeer zware hoofdverwonding is de jongen naar de St. Anthoniushove te Voor burg vervoerd. Gistermiddag is op den rijks straatweg 's-H ertogenbosch N ij megen onder de gemeente Schaijk de con- fectiefabrikant de Laat uit Made met zijn auto tegen een lang9 den weg staanden vrachtauto gereden. De heer De Laat werd zwaar gewond uit de wrakstukken van den totaal vernielden hit. auto gehaald. In zorgwekkenden toe- stand is hij naar het ziekenhuis te Grave vervoerd. Men vermoedt, dat het slachtoffer achter het stuur in slaap is gevallen. Sergeant P., die gistermorgen met zijn motorfiets op weg was naar Ede, is bij een kruising van den weg te Zeist door een auto aangereden. P. is aan zijn verwondingen overleden. Hij laat een vrouw met zes kinderen achter. Gistermiddag is in de Toren- stiaat te s'-Gravenhage de 80 jarige voetganger M. van P. door een wa gen van lijn 2 aangereden. Met een vrij ernstige hoofdwond is de man naar het ziekenhuis aan den Zuidwal vervoerd. In de Zeeburgerstr te Amsterdam is gistermiddag een 7-jarig jongetje, dat daar op straat speelde, door een auto gegrepen en overreden. Meteen schedelbreuk werd het kind naar het Onze Lieve Vrouwegasthuis vervoerd, waar het een paar uur later is over leden. Op den Balgweg bij Anna Pau- lowna is Zondagmiddag een vrij ern stig auto-ongeluk gebeurd. De heer Van Laar uit Alkmaar wilde met zijn stiefvader, den heer Dekker, zijn moeder en zijn grootvader, den 83 jarigen heer Ozinga, een tochtje naar de Zuiderzeewerken doen. In een bocht raakte de auto in het losse grint en begon te slingeren. Door te krachtig remmen kwam de auto daar op eerst dwars op den weg en reed daarna in een sloot. De bestuurder kreeg een lichte hoofdwonde; de drie andere personen werden vrij ernstig gewond en zijn naar het ziekenhuis te Alkmaar overgebracht. De heer Ozinga kreeg een dijbeenbreuk en een gapende hoofdwonde, de heer Dekker brak een knie, zijn vrouw kreeg een gebroken arm en een hoofdwonde. De toestand van de laat9te twee is redelijk, die van den ouden heer baart zorg. De auto werd zwaar gehavend naar Alkmaar overgebracht. Bejaarde fietsrijder door een auto gedood. Gistermiddag omstreeks 4 uur is op den rijksweg Breda - Etten een doo- delijk ongeluk gebeurd. De 62-jarige A. C. L., kwam per fiet9 uit de richting Breda. Ter hoogte van den Bremberg gekomen, wilde hij de straat oversteken, zonder eenig teeken te geven. Een auto, die hem achterop reed, kon hij nog juist ontwijken. Door om te kijken, om te zien, of er nog meer wagens uit de richting Breda kwamen, zag hij een auto uit de richting Etten niet naderen Hij werd door dezen auto gegrepen en enkele meters verder neergeworpen; met verbrijzelden sche del werd hij opgenomen. De auto was van notaris V. uit Hontenisse. Dr Giesner uit Leur kon slechts den dood vaststellen. Uit het onderzoek door de gemeentepolitie uit Etten ingesteld, i9 gebleken, dat den autobestuurder geen schuld treft. Doodelijke aanrijding. Zondagmiddag ruim 12 uur zou de 55-jarige mej. De W.-Van P. met de fiets aan de hand nabij het Kerkehout te Wassenaar den rijksstraatweg over steken. Eeist liep zij vlug, daarna matigde zij plotseling haar gang, met het gevolg, dat de heer H die met zijn auto uit de richting van Den Haag naderde, ondanks uiterste pogingen daartoe, mej De W. niet meer kon ontwijken. De auto greep het achter wiel van haar fiets, waardoor zijzelf tegen den grond geworpen werd. Met een schedelfractuur bleef zij liggen. Nadat dr. Francken en dr. Bergsma de eerste hulp hadden verleend, werd het slachtoffer overgebracht naar het Roode Kruis Ziekenhuis in Den Haag On geveer half acht gisteravond is mej. De W. aan de bekomen verwondingen overleden. Een motorfiets tegen een auto. De motor fietsrijder dood. Gistermiddag is de motorfietsrijder De Blok uit Monster, toen hij van den Hoek van Holland op weg was naar Monster, in het Noordland te 's-Gra- venzande in volle vaart tegen een luxe-auto gereden. Hij werd van de motorfiets geslingerd en zeer ernstig verwond opgenomen. Hij i9 naar het ziekenhuis aan den Zuidwal te's-Gra- venhage vervoerd, waar hij vannacht is overleden. Het ongeluk is te wijten aan te snel en onvoorzichtig rijden. 5 marechaussees verdronken. 5 Man van brigade marechaussees onder commando van luitenant F. Bolderheij, zijn bij het oversteken van de Kroeeng Meureudo bij Medan afgedreven en vermoedelijk verdron ken. De vermisten zijn een inheemsch korporaal en 4 manschappen. ABONNEERT U OP DIT BLAD. i. 10.30 11,30 12,00 SPECIAAL AANBEVOLEN GROEN MERK 40 Ct. per halfpondspakje 35 Ct. per halfpondspakje 32 Ct. per halfpondspakje 28 Ct. per halfpondspakje 24 Ct. per halfpondspakje BLAUWMERK C1RKELKOFFIE MAGNEETKOFFIE FAKKELKOFFIE VRAAGT UWEN WINKELIER tc 8,00 10,00 10,15 10,15 11,00 11,30 12,00 12,15 2,00 3,00 4,00 5,00 5,45 6,45 7,00 DONDERDAG 2 JUNI. HILVERSUM 296 M. (A.V.R.O.) Gramofoonmuzlek Morgenwijding Gramofoonmuzlek. Solisten-Concert. Cursus Knippen van Kinderklcoding. Voortzet ling Solisten-Concert. Het AVRO-Kanierorkest o.l.v. L. Schmidt Intermezzo drantorgelmuzlek. Dr. J. A. van der Starp: „Hoe kunnen wij slechtetcnde kinderen weer aan 't eten krijgen?" Gramofoonmuziek. Ziekenuur. Radio-Kinderkoorzang o.l.v. Jacob Hamel. Het AVRO Klein Orkest o.l.v. Nico Trecp. Sportprantje door H. Hollander. Rob Herty, pianoductten cn zang. Mr. 1». .1. Oud: „Onze Lager Onderwijs- wetgeving". Radlo-Tooneel. W. Vogt: „Opstaan niet vereischt". Aansluiting met bet Concertgebouw Amsterdam., 10,15 Vaz Dins. 10,30 Kovacs Lujos en zijn orkest. Tusschenspel van gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) Morgenconcert. (N.C.R.V.) Gramofoonmuziek. Korte zlekcndienst. Gramofoonmuziek. (K.R.O.) Gramofoonmuziek. Godsdienstig halfuurtje Politieberichten. HET K.R.O.-Orkest o.l.v. Job. Gerritsen (N.C.R.V.) Cursus Fraaie handwerken. Vrouwenbalf uurtje. Zickenuurtje. Cursus handenarbeid voor onze jeugd. Plano-recital. Cursus knippen en stofversieren. H. 1>. Trimpe: „Aan Zuid-Limburgs berg- grens". Politieberichten Ned. Chr. Persbureau. Apcldoornscli Christelijk Mannenkoor o.l.v. Lamb. M. Mentink. Dr. G. K. Schoep: „De tuberculose als maatschappelijk vraagstuk". Vervolg Concert. Vaz Ilias Gramofoonplaten. VRIJDAG 3 JUNI. HILVERSUM 296 M. (V.A.R.A.) Lichaamsoefeningen. Lichaamsoefeningen. Gramofoonmuziek. VARA-Septct o.l.v. Is. Eyl. (V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.R.A.) Voordracht door Kees Rakker. VARA-Septct o.l.v. Is. Eyl. Voordracht door Kees Rakker. VAR A-Septet. (A.V.R.O.) Het AVRO Klein Orkest o.l.v. Nico Treep. Tusschenspel van gramofoonmuziek. Uitzending voor scholen. Het AVRO Kamer-orkest o.l.v. G. Hemmes. Tusschenspel van gramofoonmuziek. (V.A.R.A.) Piano-recital Knutselwerkjes voor kinderen. Vara-Orkest. Orgelspel door Joh. Jong. Gramofoonmuziek. Orkest. (V.P.R.O.) Cursus: De misdeelde jeugd v. dezen tijd. Concert. Cursus, Hoe brengen wij overeenstemming Iusschen den wil Gods en de nooden en rampen van onzen tijd? Concert. Vrijz. Godsd. Persbureau. Vaz Dias. Declamatie door Albert van Dalsum. Gramofoonplaten. (V.A.R.A.) Gramofóonmuzlek. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) Morgenconcert. Gramofoonmuziek. Halfuurtje voor zieken en ouden v. dagen. Het KRO-Quintet. Solistenconcert. Grnmofoon-Intennezzo. Solisten-concert. H. Ritter: Zwitsersch Toerisme. Het KRO-Kunst-ensemble. Land- en Tuinbouwhalfuurtje. Dr. van der Hoeven Leonhard: Het leven in de oude Egypt, maatschappij. Het KRO-Orkest. Vaz Dias. Gramofoonmuziek. ZATERDAG 4 JUNI. HILVERSUM 296 M. (V.A.R.A.) 6,45 cn 7,30 Lichaamsoefeningen. 8,00 Gramofoonmuziek. 9,00 Trio Willem Drukker. (V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.R.A.) Uitz. voor arbeiders in de Continubedr. Vara-Septet. Kwartiertje Inst. voor Arb. ontwikkeling. Fluitrecital door Joh. Feitkamp. Gramofoonmuziek. Arbeiderssport, door Prof. Sleeswijk. The Hollandia Three, accordeon virtuozen. Journalistiek reisverhaal, door M. Sluyer. The Hollandia Three. 4*30 Vara-kinderkoortje. 5,00 Kindcruurtje. Beoefening der Huismuziek. Actueel allerlei uit de arbeidersbeweging. Gramofoonmuziek. Bonte avond :Vnrn-orkest, Vara-tooneel, enz. Vaz Dias enz. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) Morgenconcert. Het KRO-Kunstensemble. Godsdienstig halfuurtje. Het, KRO-Sextet. Gramofoonmuziek. Kinderuurtje. Zwemcursus. Gramofoonmuziek. Esperanto-nieuws. Gramofoonmuziek. Journalistiek weekoverzicht. Gramofoonmuziek. Dr. Max Jansen: Melk en Bacteriën. Sportprantje van de R.K.F. Het KRO-Snlnn-Orkest. Vaz Dias. Het KRO-Snlon-Orkest Gramofoonmuziek. 7,30 7,45 8,00 9,00 9,30 10,30 II». 10 6,45 7,30 8,00 9,00 10,00 10,15 10,30 11,00 11,15 12.00 2,00 2,30 4,00 4,30 5,00 6,40 7,00 7,15 8,00 8,30 9,00 9,30 10,00 10.05 10,15 10,45 11,00 8,00 10,00 11,30 12,15 2,00 3,20 5,00 5,15 6,40 7,10 8,00 9,15 11,00 10,00 10,15 12,00 2,15 2,30 3,00 3,30 3,45 1,00 1.20 6,00 6*30 6,45 7,00 11,00 8,00 10.00 11,30 12,15 2,00 2,30 4,00 4,30 5,30 5,45 6,20 6,10 7,10 7,45 8,00 9,15 9.30 11.00

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 3