Nieuws lil Kaalsheniei. H. de Bont-v. Huiten Fa. P. T. Bierlaagh-van der Heijden Anton Holtgvefe i!|'rif i'I' if' I !i v. ill] i b 1 i der leiding van hun eigen koordirecteur. Ook het kloosterkoor der Eerw. Paters der H. Familie uit Kaatsheuvel werkt bij deze uitvoering mede. Een Com- missie van Beoordeeling bestaande uit den ZeerEerw. Heer P. de Bree en den Heer Hoppenbrouwers brengt aan ieder koor verslag uit van den bij deze gelegenheid geboden zang. Waar op de meeste koren met veel ijver gestudeerd is en de uit te voeren nummers van hooge muzikale waarde zijn zal er op dezen zangersdag hee wat moois in Kerkzang te genieten gegeven worden en kunnen wij een ieder aanraden dezen propagandada^ voor Roomsche Kerkmuziek te gaan hooren. TRAPPEN LOOPEN WAS EEN MARTELING. Kreupel van de rheumatiek. Hoewel nog geen 30 jaar. Om U er een goed voorbeeld van te kunnen vormen, hoe rheumatiek iemand misvormt en machteloos maakt, moet U eens den brief van deze dame lezen. Zij had de Kruschcn- advertenties vaak gezien en erom ge lachen weinig vermoedende, dat zij zelf ook spoedig den lof van „de kleine, dagelijksehe dosis" zou zingen. „Ik leed vreeselijk aan rheumatiek. De dokter zei, dat hij nog nooit een vrouw van onder de 30 gezien had, die zoo hevige rheumatiek had als ik. Het was zoo erg, dat ik alleen de trap op kom komen, als ik op elke trede ging zitten tot ik moed had voor de volgende trede. Mijn handen en voe ten waren zoo gezwollen, dat zij er angstwekkend uitzagen, terwijl mijn kennissen als zij mij zagen rondstrom- pelen zeiden, dat ik er zoo vreeselijk slecht uitzag. Ik had vaak om de Kruschen Salts advertenties gelachen, maar toen ik alles geprobeerd had, vond ik, dat ik Kruschen Salts toch wel eens kon probeeren. Ik deed het en kan alleen nog maar zeggen, dat ik het wonderbaarlijk vind. Ik neem eiken morgen een half theelepeltje Kruschen Salts en .nu kan ik zelfs hard de trap oploopen. Toch gebruik ik Kruschen Salts pas twee maanden". Mevr, R. F. De oorzaak van rheumatiek is het gevaarlijke lichaamsgift, bekend on der den naam van urinezuur, hetgeen uit vlijmscherpe kristallen bestaat, 't Ontstaat uit de opgehoopte afvalstof fen, welke de4organen niet hebben kunnen verwijderen. Kruschen Salts is een sterk oplossingsmiddel voor deze glasharde kristallen. Het rondt spoedig de scherpe kanten af en ver wijdert ze daarna uit het lichaam. Uw pijnen verminderen, opzwellingen ver dwijnen, stijve gewrichten worden weer lenig. Nog meer, Kruschen Salts verwijdert de grondoorzaak van het kwaad. Als men het geregeld neemt, houdt het Uw lever en nieren in per fecte conditie, zoodat deze afvoerorga- ncn Uw lichaam van alle vergif-ver oorzakende afvalstoffen bevrijden. Kruschen Salts is uitsluitend ver krijgbaar bij alle apothekers en dro gisten ƒ0.90 en 1.60 per flacon. Waalwijksche Zwemvereenlgtng. Van 27 Mei—2 Juni is door 386 personen gebruik gemaakt van de bad en zwemgeiegenheld. De temperatuur is 177a °- Circus Amanda Robertl. De populaire' August de Laat zong Tot slot Dames en Heeren. maakdk U nog bekend Het Circus Amanda Roberti is alhier thans al present Men ziet daar variaties op allerlei gebied, 'n Program om van te smullen, ik wed dat U er geniet. Bezoekt dus groot en klein, Dit Circus, het is er fijn. Je zit er heel gezellig bij elkander Roberti is beroemd door 't gansche land 'n Avond in dit Circus doorgebracht. Dat is voor ieder bezoeker amusant. Voogdijkinderen in 't gedrang. Men schrijft ons De crisis-omstandigheden spelen in het leven zelfs van uitbestede voogdij kinderen treurige parten 1 Voor deze kinderen, door de voogdij raden ter opvoeding, en verzorging toevertrouwd aan liefdadige vereeni. gingen en uitbesteed in gezinnen, wordt aan de pleegouders een tege moetkoming in de kosten van onder houd verleend. Vermits de werkloosheid vooral op het platteland ook die gezinnen treft waardoor voogdij-kinderen zijn uit besteed, komen dezn pupillen ook daardoor alreeds in ongunstiger toe stand te geraken, omdat de pleegouders van .steun" moeten leven. Voorts wordt het rijkssubsidie voor het werk der liefdadige vereenigingen dermate verminderd, dat de bron van Inkomen dezer organisatie's niet toe laat de pleegouders te blijven ver goeden wat zij vroeger genoten. Maar het ergste is dat er ook nog dorpsgemeentebesturen zijn, die de geringe vergoeding welke pleegouders van pupillen genieten als hun .inkomen" aanmerken en een aftrek toepassen op de uitkeeringen van .steungelden." Zoo b.v. werd ons zoo'n geval medegedeeld uit Vlijmen. In Vlijmen wordt door kostwinners in de werkverschaffing ruim f 10.— een kostwinner, die Crisiswerklooze is bedraagt f9 per week. Een werklooze kostwinner i.n Vlijmen ontving slechts f6 50 waar het gezin per week van rond moest komen. Want zoo redeneerde het gemeentebestuur er zijn in dit gezin nog 2 voogdij kinderen, waarvoor f3 50 per kind per week door de vereeniging vergoed wordt. En daar kan wel f 2 50 af 1 Als bovengemeld werken dus drie factoren mee, waardoor de richtige zorg voor voogdijkinderen die in ge zinnen zijn ondergebracht in 't ge drang kan komen. Het moest niet mogelijk zijn dat zulke pupillen te lijden hebben onder de berekening van schriele gemeente besturen. Grootestraat Telefoon 109. HET ADRES voor een 436 BETERE HEERENKLEEDING Nationaal Biljartconcours. Dinsdag en Woensdag j.l. hadden in het café van dhr. Th. Lommers de volgende wedstrijden plaats tegen de vereeniging P. van Daelen en de ver eeniging W.S.C gevestigd In Hotel „de Twee Kolommen". Gedurende de pauze tusschen de vereeningen de Schepper en W.S C werd bij monde van den Voorzitter van de Schepper W.S C. gehuldigd. Spr. bood een prachtig bloemstuk aan. De Voorzitter van W.S.C. dankte voor deze hartelijke attentie. Wat de uitslagen van het korps betreft, daarop komen wij nader terug, waar de leider wegens bijzondere omstandigheden in zijn werkkring de punten niet heeft op kunnen nemen. Stand Amerikaansch spel. M. Klerks, Elshout 22 pnt. de Graaff, Waalwijk 21 pnt. H. Kleijn, Elshout 14 pnt. A. Kleijn, Elshout 13 pnt. Stand Barakspel. J. Snijers, Raamsdonksveer 145 pnt. A. Duqusnoij, Waalwijk 143 pnt. M. Klein, Waalwijk 143 pnt. Henkelman, Waalwijk 142 pnt. Hoogste korpsserie. Fr. Slaats, „Ons Genoegen" 35 pnt. Hedenavond komt op bezoek de vereeniging „Amusement". aanzien van bepaalde soorten schoei sel. Van verschillenden zijde werd de minister van plannen tot invoer en verdere bewerking v. leestklaar schoen werk in kennis gesteld. De eerste zendingen werden reeds gesignaleerd. Maatregelen op dit stuk waren dus geboden. Bezwaarlijk valt te erkennen, dat men de differentiatie te ver voert door een dergelijken en bewusten vorm van ontduiking eener contingenteering te gen te gaan. DRUNEN. Heden 3 Juni herdenkt de Eerw. Zuster Xaveria in het St. Jacobus-gesticht den dag waarop zij voor 50 jaar in het klooster trad. hiervan is zij ruim 10 jaren alhier als onderwijzeres werkzaam. Dagelijks staat zij nog voor de klas, voor de kinderen die zeer aan haar gehecht zijn. Ook voor de congregatie heeft de Eerw. Zuster veel gedaan. Ofschoon dat feest heden niet openlijk gevierd werd, mocht Zuster Xaveria toch vele gelukwenschen ontvangen. Ons wordt medegedeeld dat het raadsbesluit, om te komen tot het aanleggen van een nieuwen weg van de kerk tot den overweg door G?d. Staten is goedgekeurd. Spoedig zal nu begonnen kunnen worden. Het werk is opgedragen aan den heer G. J. Vissers te Drunen. De weg zal ongeveer 4 Meter breed worden met aan beide zijden een fietspad. Het is een mooie verbetering voor de veiling- vereeniging en het slachthuis, daar de weg thans bijzonder slecht is. De Processie van Drunen en Elshout naar Brielle zal dit jaar plaats hebben op 7 juni a.s. Woensdag hield het bestuur van den R.K. Missie-naaikring alhier een vergadering, waarbij ook de geestelijke adviseur, Kapelaan Willems tegen woordig was. Onder meer werd be sloten een Missie-tentoonstelling te houden, op 25 en 26 Juni a.s. Aan deze tentoonstelling zal een groote verloting worden verbonden, waarvoor binnen enkele dagen loten zullen worden verkrijgbaar gesteld. DRUNEN. Op het postkantoor alhier werd in de maand Mei voor de Rijkspostspaarbank ingelegd f 7365.39 terugbetaald f 12.741.50 VLIJMEN. Alhier werd een gecom- bineerde vergadering gehouden met de mandenmakers van Vlijmen, Nleuw- kuik en Haarsteeg over de aangekon- Contingenteering van leestklaar schoenwerk. Verschenen is de Memorie van Antwoord over het Voorloopig Verslag nopens het wetsontwerp tot regeling van den invoer van leestklaar schoen werk. In deze memorie merkt de minister op, dat, indien men een contingen teering behoorlijk effect wil verzekeren, men haar zal hebben af te bouwen tot een afgerond geheel. Dit maakt iet b.v. noodzakelijk bij contingen teering van een artikel daarin tevens eventueele vervangingsartikelen te be- trekken, zooals bij de contingen teering van aardewerk en porselein iet geval is. Bovendien zal een contingenteering van fabrikaten zich mede moeten uitstrekken tot een half abrikaat dat door een laatste en een eenvoudige productieverrichting tot volledig fabrikaat te verwerken is. Zoodanig, halffabrikaat is het leest- daar schoenwerk, dat op één bewer- dng na het stadium ven eindproduct ïeeft bereikt. Achtten aanvankelijk verschillende deskundigen deze laatste bewerking, de samenstelling van schoenen uit schachten en onderstukken, zeer be zwaarlijk uit technisch oogpunt, van andere zijde verwachtte men dat deze technische moeilijkheden spoedig zou den overwonnen zijn en de invoer van dit halffabrikaat zich belangrijk zou gaan ontwikkelen. Waar de inzichten zoo verdeeld waren en de invoer van dit artikel practisch nooit eenige beteekenis had gehad, was voorshands geen reden tot ingrijpen aanwezig. Inmiddels is evenwel de laatstver- digde loonsverlaging van 10 pCt. en het daaruitvolgend ontslag, omdat deze verlaging door de mandenmakers niet werd aangenomen. Nadat de bespre kingen betreffende de conferentie met werkgevers en werknemers voldoende waren toegelicht, volgde een drukke bepreking der werknemers, waaruit een schriftelijke stemming volgde over de al of niet aanvaarding van de ver laging van 10 pCt. en de hervatting van den arbeid. Uitgebracht werden 257 stemmen, waarvan 159 tegen en 64 voor en 34 blanco, zoodat de voor stellen der werkgevers werden verwor pen. Het hoofdbestuur adviseerde na motiveering de voorstellen te aanvaar den. Daar in Ammerzoden eenzelfde stemming moest plaats hebben werd daar ook een ledenvergadering gehou den, waarop de voorstellen verworpen werden. Heden wordt de arbeid dus niet hervat. Naar wij van welingelichte zijde vernemen, is bij het bestuur der R.K. Middenstandsvereeniging alhier bericht binnengekomen van de plaatselijke R.K. Werkliedenvereeniging, dat het door het bestuur van laatstgenoemde ver eeniging destijds in het leven geroepen kortingsstelsel, waarbij tevens een be paalde bakker gepropageerd werd, thans heeft opgehouden, waarmede nu dus tevens het z.g. bakkerscor.filet is opgelost, De R.K. W. V. heeft vervolgens met de R K Middenstandsvereeniging eene overeenkomst getroffen, als door laatst genoemde vereeniging reeds eenige maanden geleden is gemaakt met de plaatselijke Werkliedenvereenigingen van Haarsteeg en Nleuwkuik, waarbij door alle bakkers aan de erkende leden van 5 pCt. wordt toegestaan, terwijl deze dan geheel vrij zijn hun brood te betrekken van walken bakker ztj zulks wenschen, zoodat het bestuur der Werkliedenvereeniging dus geen bepaalden bakker mag propageeren Om deze onaangename kwestie ge heel te doen vergeten, zal het dus aanbevelenswaardig zijn, dat de leden der Werklledenvereentging voortaan hun brood weer gaan öetrekken «an dien bakker, waarvan ztj zulks óór 'i coi fl ci ook plachten te doen. Het Is zeker wel te wenschen. dat deze eerste samenwerking tusschen Werkliedenvereeniging en Midden standsvereeniging eene blijvende moge zijn en ook op ander terrein tot aamen werking moge leiden, wat zeer zeker de in dezen tijd vooral zoo dringend noodzakelijke verbroedering der sian- den in de hand zal werken. Hsgz. SPRANQ-CAPELLE (V.m. Sprang). A.s. Zondag des voormtddags half tien en des namiddags 6 uur hoopt in de Ned. Herv. Kerk alhier op te treden Ds. Fokkema, In de Geref Kerk alhier hoopt a.s. Zondag des voormiddags half tien en des namiddags vijf uur in den Dienst des Woords voor te gaan Ds. j. C. Hagen. CAPELLE. Voor de Ned. Herv. gemeente alhier hoopt a.s Zondag des nam. half drie op te treden Ds. Mürtl- nickei uit Waalwijk, 's Morgens half tien leesdienst. Op het sportterrein aan de Willem van Gentsvaart worden a s. Zondag namiddag een tweetal vriendschappe lijke wedstrijden gespeeld Kaatsheuvel- sche Boys komen met hun le en 2e elftal respectievelijk spelen te Excel sior 1 en 11. In de jl. Woensdagavond gehou den ledenvergadering van de henge laarsvereeniging „De Maasmond" is besloten Zaterdag 25 Juni a s. een onderling hengelconcours in de Nieuwe Maasmond te organiseeren. A s. Zondag des nam. 2 uur hoopt voor de Ned. Herv. gemeente a. d. Loonschendljk op te treden Ds. Schlemper uit Besoljen. 's Morgens half tien leesdienst. CAPELLE Onze dorpsgenoot M. van P., werkzaam op een der bouw- werken te Kaa'sheuvel, had het onge luk van een stelling te vallen met het gevolg dat direct geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Men deelt ons mede, dat In het gezin van A. Z aan de Rechtvaart een geval van besmettelijke ziekte, roodvonk werd geconstateerd. In de Geref. Kerk aan het Bruggetje hoopt as. Zondag 5 Juni des 's morgens half tien en des na middags helf drie op te treden Ds P. K Keizer. De postduivenvereniging .Nog Sneller" gield een wedvlucht vanuit Compiegne, met den volgenden uitslag 1 14 J. v. Beek, 2 13 J v. Ooster hout, 3 6 L Heurter, 4 10 L Verdufn, 5 H. Vos, 7 11 M. Mesch.8C. Groene veld, 9 H. Boezer, 12 Tn. Groenevefd. Eerste overdulf J. v. Beek. Twee eerst aangetoonde M. Mesch. De arbeider C. v. B. werkzaam in de werkverschaffing alhier, viel van een baggerschuit in de haven Met den schrik en een nat pak kwam hij vrij. Wegens slapte in het bedrijf, zijn op de Sioomschoenfabriek der firma Moonen te Vrijhoeve—Capeile eenige arbeiders ontslagen, terwijl de werktijd met een dag per week is in gekrompen. Van den landbouwer H. v. O aan de Zandschel brak een koe haar poot, het dier moest worden afgemaakt en naar het slachthuis worden ver voerd, het vleesch werd voor de con- sumptie goedgekeurd. Onze dorpsgenoot de heerjac Vos is benoemd tot lid van den Bonds raad van den Chr. Fabrieks en Trans portarbeidersbond, voor het district Noordbrabant HANK. Onder het vee van de gebr v. M., alhier, is een geval van Mond en Klauwzeer geconstateerd. Het betreft hier een gekocht rund op de markt te 's Bosch. Deze week heeft in een onbe waakt oogenblik een l'/i jarig kindje van den landbouwer J. S. alhier, Hoofd eau de Cologne uit een fleschje gedronken. Gelukkig dat dr. de Boer uit Dussen, juist in de buurt aanwezig was, die de kleine onmiddellijk onder behandeling heeft genomen, zoodat het kindje er geen nadeelige gevolgen van heeft ondervonden. Ouders opgepast met dit zeer ge vaarlijke goedje 1 Woensdag j 1. kwam een kindje van de wed. v. E., alhier, zoo onge lukkig te vallen, dat de wonden aan een been door dr. de Boer uit Dussen, moesten worden gehecht. DUSSEN. Naar wij vernemen, zal a.s. Maandag 6 Juni een begin worden gemaakt met de verzwaring en inpol dering van de polders „Pauluszand" welk werk circa 5 maanden voor een vijftigtal menschen werk biedt. De vorige week heeft te Dussen, op den Provincialen weg, een aanrij ding plaats gehad tusschen een paar luxe auto's. Het betrof hier een onge- §BAB. BROEK. Alhier is de z0o zeer gefreesde ziekte „Mond- en Klauwzeer" bij het vee in de weide vastgesteld Het is te hopen, datdezp Kaatsheuvel, 4 Juni 1932, Gouden Klooster feest Deze week is het gouden kloos'er. jubileum van de Eerw. Zuster Louise in de wereld mej P. Vermeer, in hei klooster Bethlehem alhier met veel belangstelling gevierd. Maandag de eigenlijke feestdag werd om half regen in de kloosterkapel der eerw. Zusiers een plechtige H. Mts met assistentie tot dankzegging opgedragen. Daar onze Hoogeerw. heer Pastoor Mgr. Völker door lichte ongesteldheid verhinderd was celebreerde de ZeerEerw. Pastoor v. Enschot uit de par. Berkdijk met als diaken de weleerw. kapelaan de Klijn en als subdiaken de weleerw, heer Rietra uit onze parochie dezen dienst. Onder de H. Mis werd een Feestpredicatie gehouden en de jubi- laresse op de in de orde gebruikelijke wijze gekroond Met een plechtig Te Deum en een Feestcantate werd de kerkdienst besloten. Na de Mis werd de jubllaresse in den met bloemen versierden refter door hare medezusters gehuldigd. Door den dag maakten velen van de gelegenheid gebruik om de gouden jubilaresse die ruim veertig jaren hare beste krachten aan het onderwijs alhier gaf en meer dan dertig jaren ais tactvol hoofd van onze Zustersschool fun- geerde, te komen complimenteeren. 0.m. waren aanwezig de Inspectrice van het Lager Onderwijs Mej Jansen, Burgemeester v, Besouw en Wethou der v. d. Horst tevens lid van de Com missie van Schooltoezicht, de heer v. Nleuwstadt voorz. dier Commissie en veel andere autoriteiten zoowel wereld lijke als geestelijke. Van de inwoners van Kaatsheuvel kwamen een massa bewijzen van belangstelling binnen in den vorm van bloemen, palmen en planten, zoodat het geheele klooster op één groote bloementuin geleek. Honderden telegrammen,brieven, kaart- jes en andere attenties werden de gevierde kloosterlinge als evenvele bewijzen van dankbare waardeering voor hetgeen zij voor de plaats gedaan heeft geboden. Dinsdag werd het feest voortgezet voor de Familie van de Jubilaresse, die den geheelen dag in Bethlehem vertoefde. Woensdag had de huldiging der kinderen plaats. Om zeven uur ver- eenigden alle meisjes der Theresiaen Mariaschooi zich met hare onder wijzeressen in de H. M's en werd een gemeenschappelijke H. Communie uit dankbaarheid aan God opgedragen. Omstreeks tien uur werd Zuster Louise eerst door de grooten en daarna door de kleipen toegezongen, waarna een der leerlingen uit de hoogste klasse een treffende toespraak hield tot de Jubilaresse. Een kleine tractatie mei een klein aandenken aan den feestdag sloot het Feest. Zoo juist ontvangen wij het be richt, dat de Eerw. Zuster Louise In het kloos'er Bethlehem alhier, over welker gouden jubileum wij hierboven verslag gaven, hedenavond van de H.H. Sacramenten der stervenden it voorzien. Volksconcert Bel Canto Bij eenigszins gunstig weder zal onze Zangvereeniging „Bel Canto" Zaterdag 4 Juni om half negen een groot Volks concert geven op de K.B. Kiosk op de Markt. Programma: 1. De Wonderbloem P. Kallenbach, 2. De Kuiper W. F Kool! 3. Lorehy F Silcher 4. De Kleinste Joh. H Loser. Pauze 5. 't Geuzenvendel op de thuismarsch Th. v. Watnel. 6 Domrne Hans. Humo ristisch Koor. Mazurka C. Kuntze. 7. Elsje van Caub Max. Filcke; 8. Avond vóór Heiliger. lee W. Kerper. Postbezuiniglng. De postbezuiniging treft ook hel postkantoor Kaatsheuvel met het daar* onder ressorteerende hulpkantoor Ie Loonopzand Met ingang van Maandag 6 Juni wordt de dienst als volgt ge wijzigd Openstelling voor het Kantoor Kaali- hevel Werkdagen van 8Va12l/a uur, van H'/a 15'/, uur en van 18191/»uur> Zondagei van 8-9 uur. Loonopzand Werkdagen van 8'/»- 11, van 14—157a en van 18—19 uur. Zondagen van 8—9 uur. Voor busrechthouders bestaat te Kaatsheuvel nog gelegenheid tot het afhalen van brieven van 47*—47auur op alle werkdagen. De telephoondienst Is te Kaatsheuvel voor abonne's voorloopig nog open gesteld op Zondagen behalve van 8- 9 uur, van 1 2 uur. Werkloosheid Kaatsheuvel. Op het Bureau voor Arbeidsbemid deling en Werkloosheidsverzekering stonden Maandag j.l. 12 personen als geheel of gedeeltelijk werkloos irrge- ige roeg Ri Op a d< ante tel e He neer ïanb erar ils s iene •lftal veds VSC let 1 eiiti M< 1 W Ig I iVaa make send totti Jent ppl Waa wille ran iaga üi :om, das (ersi was naai let jndz naai zake tunr /enl kn wart van pel I 'ooi n R E N aar ;ort ob' ipel in ers loe en, wed DFC v H aitsi Ier wel ils iecc zal best V tan' Iwe' besl alle naa zijn T beei den wor V leer hou C h lees 2 Pro lerl wel bet *as lat vee wet bus He l üri i!/ v: i f1 1 IF if I. i i Dj GAS EN ELECTRICITEIT WAAROP WIJ UW AANDACHT WILLEN lZESTIGEN i Dat wij een nieuwe zending van, de bekende Juno-gascomforen, in eenvoudige- en luxe-uitvoering hebben binnengekregen, Dat wij electrische strijkijzers in voorraad hebben, Dat wij U aan alle antenne-materiaal j<unnen helpen, Dat U bij ons electrische draad en kabel gesorteerd vindt, Dat wij U veiligheidshouders voor lampen leveren, waardoor het slroomgevaar uitgesloten is, Dat wij alle soorten Philips-gloeilampen |in voorraad houden, Kent U de Duo-spaarlamp voor gangen, trappen en slaapkamers! Probeert ze, als Uw clectriciteitsrekening U te hoog voorkomt. Bovendien houden wij in voorraad fiets- en zaklantaarnlampjes en batterijen, electrische schellen met batterij pf pansluitbaar op het licht- net met bijbehoorende transformator Alles, wat U voor verlichting noodig heeft, en wat IJ zelf kunt ma ken, leveren wij U uit voorraadschakelaars, stopcontacten, stekers, kelderfittingen, buitenarmaturen, looplampen, enz. Natuurlijk spreekt het vanzelf, dat wij de gaslicht- en petroleum- lichtverbruikerif evengoed waardeeren, en hen met alle hiervoor be- noodigde artikelen van dienst kunnen zijn. „De IJzer- en Verfhandel". Grootestraat 261—263. Tel. 72. Naast het Nieuwe Raadhuis te Waalwyk. zlplct 7lrh nl^t 73I u't^rpMpn aid Q n'

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 10