Ba dioprotramna fiebrs. mion - tilburg Zit- en Slaapkamer JAC. VAN DER AA, Permanent Wave „Eugène" UIT 1L UWE 1DTEHTENT1ES Notaris Middelkoop Motaris Middelkoop aangeboden met pension. Ons tarief is als volgt per origineele behandeling f10.— flfirJ Bejuich den Gouden Jubilaar, Nu hij voor acht en dertig jaar, Gods huis hier stichtte, al zijn kracht Aan ons zijn volk ten offer bracht. Na de plechtige H. Mis, die in 't mooi versierde Godshuis werd opge dragen, naderden vele parochianen tot de H. Tafel en zij zijn.in hun gebe den den Jubilaris indachtig geweest. Om 10 uur werden de school- en catechismuskinderen op de pastorie onthaald. In den namiddag had de receptie plaats, waarvan alle parochianen ge bruik maakten om hun Herder geluk te wenschen met zijn 50-jarig priester feest. Ook merkten we daarbij op verschillende Eerw. heeren geestelijken uit de omgeving, het gemeentebestuur van Loonopzand en andere wereldlijke autoriteiten. Op Woensdag 8 juni zal de kerkelijke feestviering plaats hebben met een solemneeie H. M>s en Plechtig Lof. Onder de vele geschenken, welke Z.Eerw. ter herinnering aan dtt feest waren aangeboden noemen weEen pendulemetcoupes van de parochianen, een prachtige looper van het R.K. Kerkbestuur, een palm met eikenhouten standaard van 't personeel en de kinderen der bijzondere school, altaar, doeken, eigenhandig bewerkt door de dames A Kouwenberg, J Rolberg en M. Verhelst. voor hoofd-en zij-altaren van de meisjes uit de buurt. LOON-OP—ZAND. Het Wit- Gele Kruis alhier hield Woensdag avond haar jaarlijksche algemeene vergadering in de zaal van den heer W. Aartsen alhier. Aanwezig waren 87 mannelijke leden. De voorzitter, dokter Smals, opende de vergadering en schetste in het kort de werkzaamheden door de vereeni ging in het verloopen jaar verricht op gebied van de volksgezondheid. Tot leden van de nieuwe contr. comm. werden benoemd de heeren Wagemakers, v. Breugel en Heyda. Het jaarverslag van den secretaris belichtte in bijzonderheden de werk zaamheden der vereeniging gedurende het vorige jaar. Als bijzonderheden dienen gemeld dat de vereeniging op het oogenblik 407 leden telt, dat door de zuster wijkverpleegster zijn afgelegd 2367 bezoeken. Bezocht werden 176 zieken, 33 kraamvrouwen en 9 T B.C.- patiënten, terwijl 26 personen gebruik maakten van de hoogtezon. Aan het jaarverslag van den penning meester ontleenen wij het volgende Aan contributie kwam in f 1270.45, aan subsidie f 100, aan gekweekte rente f31.45, terwijl de Dioc. Vereen/een bedrag beschikbaar stelde van f 200 als tegemoetkoming in de verplegings- kosten van een T.B.C.-patiënte, welk bedrag in dank is aanvaard. Bij inmiddels gehouden bestuurs verkiezing werden herkozen de heeren v. Lier, Ch. Maas en Snoeren, met resp. 71, 74 en 72 stemmen. Onder bijzondere mededeelingen werd door dokter Smals besproken de kwestie meer deskundige kraam, verzorging. Na de uiteenzetting der tarieven die voor verpleging en hulp in de huis- houding zullen gelden ontspon zich een breedvoerige gedachtenwisseling, welke aanvankelijk niet tot een resul- taat leidde. Het bestuur meende echter den tijd gekomen om een meer speciale ver- zorging van moeder en kind in het leven te roepen althans mogelijk te maken en stelt voor de klasse-indee ling voor hen die gebruik wenschen te maken van de diensten der kraam verpleegster resp. f5, f7.50, f 10 en f 12.50. Dit voorstel vond meer bijval door dat naar de meening der vergadering voor eenieder meer vrijheid bestaat, waarna de vergadering werd gesloten. groot of klein, plaatsen door onze bemiddeling. Het bespaart U moeiten en kost U geen cent meer. Bij contracten zelfs minder! INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.). als voorzitter van het Centraal Comité te verzoeken op de te houden verga dering dit punt als een zuiver Infor- matorlsche kwestie, met de andere af- deelingen te bespreken." Onder dankzegging voor de plaatsing Hoogachtend, J. J. M. VAN HEESWIIK, Secretaris „Orarje-Huls", idem van het .Centraal Oranje-Comité". HET NIEUWE RAADHUIS. Waalwijk, 2 Juni 1932. De Redactie van de .Echo van het Zuiden". Waalwijk. Geachte Heer Redacteur. Beleefd verzoek Ik U onderstaand berichtje In Uw blad van Zaterdag a.t te willen opnemen. .De mededeeling in de Echo van Woensdag j I. omtrent een agendapunt voor de op 6 Juni te houden verga dering van het Centrale Oranje-Comité zou den Indruk kunnen vestigen dat de te bespreken kwestie door den bur gemeester op de agenda zou zijn ge plaatst. Teneinde te voorkomen dat door onze leden hieruit verkeerde conclusie? worden getrokken, wilde Ik er even of wijzen, dat deze meening NIET juist is Deze aangelegenheid heeft een pun van bespreking uitgemaakt op de be stuursvergadering van „Oranje-Huls' (Waalwijk Centrum) en is mij als se cretaris opgedragen den Burgemeester Onder dit hoofd kwam in Uw blad van Woensdag 1 Juni 1932 een mede deeling voor betreffende een geschenk van de Vereeniging van Waalwijksche Schoenfabrikanten ten behoeve van liet nieuwe Raadhuis. Op meer dan één punt is dit bericht onjuist en de Redac tie scheen wel erg onvolledig ingelicht te zijn. Om elk misverstand voor de lezers van dit blad uit den weg te ruimen, deelen wij hierdoor mee, dat er van een „Bronzen" beeld nooit sprake is geweest. Het juiste steeenen-materiaal waaruit bet beeldwerk, voorstellende „Een Hertog van Brabant", zal worden vervaardig(l is nog aan niemand be kend; er is wel besloten advies te vra gen. doch van „Brons" wordt bet beeld in geen geval gemaakt. Het bovenstaande is meer van on dergeschikt belang. Wat de Vereeniging echter bijzonder pijnlijk aandeed in Uw bericht is de navolgende slotalinea „Men deelt; ons verder mede, dat dit „werk door den Burgemeester van „Waalwijk reeds was bestemd voor „een beeldbouwer uit Bussum ol i.d., „in elk geval van elders, in weerwil „dat wij een eminent kunstenaar in „onze gemeente hebben. Commentaar „overbodig". Geachte Redactie, „Uw Mededeeler" scheen met deze passage alleen beoogd te hebben bet hoofd der Ge meente Waalwijk te blameeren. en aan den kaak te stellen. Wij protesteeren er ten sterkste tegen, dat de naam on zer Vereeniging voorkomt in een be richt met zoo'n weinig benijdenswaar dige strekking en doel! U had dit, Geachte Redactie, kunnen voorkomen. Wat in bovenstaande passage ge zegd werd is onwaar! Wij verklaren uitdrukkelijk, dat de Burgemeester van Waalwijk bet beeld werk nooit beeft bestemd of kunnen bestemmen voor een beeldhouwer bui ten Waalwijk; noch heeft de Burge meester of B. W. geeischt, dat het geschenk elders zou worden vervaar digd. En dit is ook voor U logisch! Wie toch beeft te bestemmen en opdracht te geven. De schenkers, in casu de Ver eeniging van Waalwijksche Schoen!a- brikanten, die het beeld geven niet aan den Burgemeester, doch aan bet Ge meentebestuur ten behoeve van het nieuwe Raadhuis, dus ten behoeve van geheel Waalwijk. Sedert haar bestaan beeft de Ver- eenigfng van Waalwijksche Schoen la- brikanten er steeds naar gestreefd „opbouwend" te werken en zij zal er zich nooit voor leenen om de verdeeld heid, die helaas toch al zoo welig in onze gemeente tiert nog verder mede uitbreiding te geven, 't Is treurig genoeg, dat de te Waalwijk geleverde critiek dikwijls zoo'n zuiver „afbre kend" karakter draagt; daarmede is meestal geen enkel belang gediend. Onze Vereeniging meende daarom, dat waar haar naam gebruikt werd, de onjuiste strekking en geest van be doeld bericht hierdoor te moeten weg nemen. Indien de redactie zich vooral even met den Voorzitter of Secretaris omtrent de juistheid van het baar „me degedeelde" had verstaan, dan zou bet bericht aldus nooit zijn geplaatst ge worden; dit is immers een wijze van berichtgeving die veler sympathie mist Namens bet Bestuur der Ver eeniging van Waalwijksche Schoenfabrika nten. De Voorzitter, J. C. SPAPENS. De Secretaris, J. SMARIUS. zelfs heel goed denkbaar dat de Fabrikan- ten-vereeniging van deze bedoeling ge heel onkundig zou zijn gebleven. Maar daarom behoeft ze toch niet min der waar te zijn en dal moesten wij op goed gezag aannemen, waar dit onzen zegsman gebleken was uit mededeelingen en gesprekken, als wa.idie bedoeling mo gelijk door derden beïnvloed. Zulks (loet echter aan 't ,feit niets af en staat o.i. ge heel buiten de vereeniging, die ons hier over meent te moeten interpeleeren. Dat wij .ons niet tot 't bestuur gewend hebben, vindt zijn oorzaak daarin, dat wij van de feiten de vereeniging rakende meenden zeker te zijn en dat onze verdere mededeeling geheel buiten haar omging. Wat '1 verdere betreft, meenen wij dat de „critiek" onzerzijds (wij hebben met In'gezonden-Stukken-schrijvers i.e. niets Ie maken) op verschillende zaken in onze gemeente al jaren hedj sober, misschien Ie sober is geweest A 't oordeel daar over cm over de vraag of ook wij „op bouwend" werk hebben verricht in al die jaren, durven wij gerust van onze lezers afwachten, al is onze critiek na den openlijken, klakkcloozen aanval van 1.1. Vrijdag op ons fatsoen, rechtvaardig heid en onpartijdigheid er natuurlijk niet malscher op geworden. O.i. terecht en dat zal ook voor de geachte inzenders verklaarbaar moeten zijn! RED. Kaatsheuvel, 2 Juni 1932. Mijnheer de Redacteur. Wij zijn overtuigd dat het bestuur der Fabrikantenvereniging de kwestie wat ons betreft onjuist ziet «en dat wij ons ten opzichte van haar niets te verwijten heb- ben. Wij hebben wat deze vereeniging aan gaat, twee dingen in dat bericht gezegd, n.l.: la. dat" zij een (bronzen?) beeld van Hertog Jan van Brabant zou schenken voor 't nieuwe raadhuis, en ten 2o. dat zij dit werk terecht zal opdragen aan den Waalwijkschen beeldhouwer Theo van Delft. Dat wat de Fabrikanten-vereeni- ging betreft. WÜ, hebben aan dit bericht toegevoegd dat men ons heeft medegedeeld, dat de burgemeester dit werk voor een ander bestemd had. Wij weten natuurlijk heel goed dat de burgemeester een geschenk van een ander niet heeft te bestemmen of iets te eischen, maar dat neemt niet weg 4I a iphü toch zeker de bedoeling kan hebben om te bevorderen dat zulks ge schiedt; het is toch begrijpelijk dat onze mededeeler dit bedoelde. En dat is 't waarop wij de aandacht meenden te 1110e- j ten vestigen, waar ons zulks uit zeer be trouwbare bron werd medegedeeld, 't Is In uw nummer van Woensdag j.l. vind Ik onder „Ingezonden Stukken" van een „Kaatsheuvels abonné" van uw blad een schrijven, dat ik als cor respondent van uw blad, zoo maar I niet zonder meer naast mij neer kan 1 leggen. Wat schrijver In zijn artikeltje over het afgeluisterd gesprek van „Luistervink" In uw nummer van Zaterdag j.l. zegt over de Marktver- traa'ïig kan ik passeeren, „Luistervink" moet daar zélf maar op reageeren. Als correspondent heb ik met die affaire niets te maken en voel me ook niet geroepen beschouwingen over dit punt te houden. Wel moet Ik opkomen tegen wat abonné schrijft over het oordeel, dat „Luistervink" gegeven heeft over Euphonla's concert. Waar schrijver het „collegiaal" ge vonden zou hebben van „Luistervink" dat hij den Directeur van Euphonia een felicitatie had gezonden bfl diens succes met de Waalwijksche Harmonie moet ik de conclusie gaan trekken dat abonné—Luistervink met mij verpersoonlijkt. Hiertegen moet ik met kiem protesteeren. 't Gaat zoo gemakkelijk als er iets in de krant geschreven wordt om te zeggen „dat heeft de correspondent gedaan 1" Nog onlangs moesten we dit even eens ervaren in iets waar we part noch deel aan hadden. Zoolang het echter bij een zeggen blijft, heb ik er mij nog nooit veel van aangetrokken in de overtuiging, dat een ontkenning toch niet aanvaard wordt, Waar hier echter publiek de gure verdachtmaking ge lanceerd wordt als zou ik identiek zijn met Luistervink, welke verdachtmaking abonné lanceert in zijn cursief gedrukt „collegiaal" moet ik dit met de meest pertinente ontkenning loochenen. 't Is een goedkoope manier op zoo danige wijze iemand te verdenken en hem tevens van oncollegialiteit te be schuldigen. ik meen dat Euphonia of zijn Directeur of Besiuur of ook andere corpsen niet te klagen hebben over de collegialiteit van Bel Canto's Direc teur. Niet steeds wordt van alle zijden die collegialiteit even collegiaal be antwoord. Daarvan zouden wij meer dere bewijzen kunnen leveren. Dat ik als correspondent te kort gekomen zou zijn met den heer S.. niet te com- piimenteeren moet abonné toch ver klaarbaar vinden, waar hij toch wel weti, dat Waalwijk bij gelegenheid van succes van een harer gezelschap, pen niet karig is in zijn lof aan den letder van het gelauwerd korps en een bericht dienaangaande van mij onder Kaatsheuvels Nieuwsvermoedelijk toch als onvolledig en thuis behoorend in de Waalwijksche Nieuwskolommen niet zou geplaatst ztjn. Stond ik niet collegiaal tegenover andere muziek gezelschappen of hun Directeur, dan was het toch geen kunst om hierover nu en dan eens critiek te leveren. Daarvoor wordt toch wel eens stof geboden. Ook „abonné" zal dit, wil hij eeriqk zijn, moeten bekennen. Tevens echter zal hij dan moeten toe geven, dat de correspondent van de Echo, idenliek met Bel Canto's Direc teur steeds zeer collegiaal staat tegenover de andere corpsen en hunne leiders, en zelfs al zou er aanleiding voor geweest zijn, zich van afbrekende crirlek heeft weten vrij te houden. Dit laatste niet steeds naar genoegen van een zeker deel van het lezend publiek, dat bij gemis aan verwachte critiek zoo gaarne spreekt van partijdigheid, Dat abon: daar thans „Luistervink" van verdenkt en opkomt tegen het klets praatje in het nummer van Zaterdag j 1. Is zijn goed recht, doch hij moet de lage insinuatie op den correspon dent in zijn pen houden, daar deze niet de schrijver is van het tweege sprek en met Luistervink niets te ma ken heeft. ik hoop dat dit „abonné" voldoende is. die mogelijk wei weet dat zoo er ge- schreven moet worden om 't een of ander, ik dit gerust doe mei mfln naam onderteekend: J. Tuerlings, Corr. Dankend voor de geboden plaats- ruimte, Uw Corr. J. TUERLINGS. ADVERTENTIcN. te Capelle, 48303 zal op Maandagen 13 en 20 juni a.s.. telkens des avonds om 6 uur ten herbergé van den Heer C. ROOVERS ie Waspik, ten ver zoeke der Mij. tot Exploitatie van Staatsspoorwegen in het open baar vellen enverkoopen: Een BURGER WOONHUIS onder Waspik aan het Dijkje, ka dastraal bekend Sectie O nr. 941 hnls en erf, groot 1 are. Aanvaarding bij de betaling der kooppenningen. te Capelle, is voornemens te verpachten OP VRIJDAG 10 JUNI, A. des voormiddags om 10 uur in de „KORENBEURS" te Waalwijk Perceelen voor: den heer W. B. Rijken Mevr. de Wed. W C Vermeulen-Quirljns; Mej. N. A. de Roon de Hervormde Kerk van SprangMej. C. P. van den Hoek Odr. B des namiddags om 4 uur bij L. F. VAN DONOEN te Capelle Perceelen voor: de Provin cie NoordbrabantNederveen de beheerders van stegen in de Westensche Buitendellen Mej. C. P. van den Hoek Odr. de Diaconie der Hervormde Qemeente van Waspik; het Waterschap ten Westen van de Vrijhoevensche Vaartden heer Ant. Smits Jzn.den heer O. C. Oerlemans en den heer W. Kostelijk. Breed bij biljetten. 48302 TERRAZZO-, BETON- en- HOUTQRANIET VLOEREN, TERRAZZO QOOTSTEENEN, Alle maten uit voorraad leverbaar BETONSCHUTTINQEN. Voor Waalwijk en Omstreken boodschappen en bestellingen be zorgen Café „De Korenbeurs" Markt, Waalwijk. Brieven a. h. Bureau v. d. blad onder No. der advertentie. 48304 Gedlpl. Dames* en Heerenkapper ATTENTIE! ATTENTIE! DAMES. Watergolf, wasschen, friction en knippen inbegrepen. Wasschen en watergolf Onduieeren Wasschen Knippen NEEREN. Knippen 10.25 Scheeren 10.15 f 1.25 10.60 fO.SO 10.15 KINDEREN. Meisjes *0.20 Jongetjes .- 10,15 ABONNEMENTEN ZEER VOORDEELIO. Let op het adres STAT10NSSTR. 47 WAALWIJK nabij ie Gasfabriek. i t; I Wij hebb.n geen enkel bezwaar tegen opname van 't bovenstaande, dat een toelichting geeft op 't door ons overgenomen bericht van 't D. v. N. Nech ge noemd blad noch wij hebben geschreven datditpnnt op de agenda is gebracht door den burgemeester, de secretaris schrijft nu hoe het wel op de agenda is gekomen, om een mogelijk verkeerden indruk bij de leden weg te nemen. Ons commentaar blijft natuurlijk in z n geheel ge handhaafd. RB.D. 8.1.1 8.511 9.001 o.ao 10.00 10.20 11.00 11.20 12.00 12.110 2.00 2.30 3.00 1.30 5.00 5.00 0.00 0.15 8.00 9.00 9.15 10.05 10.30 K 11.10 11.25 8.30 9.30 9.50 12.15 1.30 2.00 2.20 5.00 8.10 8.15 9.15 10.10 8.00 10.00 10.15 10.30 11.00 12.00 2.30 3.30 4.30 5.30 7.00 7.30 8.00 8.45 9.15 10.10 11.00 8.00 8.15 10.30 11.00 11.30 12.00 12.30 2.00' 2.45 3.15 4.00 5.00 6.30 7.30 7.15 8.00 9.00 10.30 8.00 10.00 10.15 10.30 11.00 11.30 12.00 2.30 3.00 4.00 4.30 5.00 5.15 7.00 7.30 8.00 10.45 11.00 8.00 10.00 11.30 12.15 1.45 2.00 3.00 1.00 5.00 6.00 6.30 Klein Koor. 6 JllNl 1932. M. ZONDAG 5 JUNI 1932. HILVERSUM 296 M. (V.A.R.A.) Lichaamsoefeningen. Postduiven berichten 'en voetbal medodce- lingcn. uinbouwlialfuui tje. VA RA-St rijkorkest. Socialistische en Dramatische Poëzie. V ARA-Orkest. Zondagino'gcn toespraak. S'ARA-Orkest. (A.V.R.O.) „Vacant iegangers, Attentie !w Het Omroeporkest. Boekenhalfuur. Hel Omroeporkest. Rudio-toonecl. Sludlo-o'pvoerlng van: Een goede buur is beter dan Gramofoonmuziek. Sportuitslagen. (V.A.R.A.) Debutanten-uurtje. (V.P.R.O.) Halve uren met boeken. Wijdipgsuur. (A.V.R.O.) Nieuws- en sportberichten van Vaz Dias. Gramofoonmuziek. Aansluiting fnet hel Concertgebpuw te Amsterdam. Clinge Doorenbosch leesl eigen versjes, ovacs Lajos en zijn Orkest. Gramofoonmuziek. Kovacs I-ajos. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) Morgenwijding. (N.C.R.V.) Orgelbespeling door B. Hoogeveen. Kerkdienst uit de Oer. Kerk, Amsterdam. Voorganger Ds. S. G. de Graaf (K.R.O.) Het KRO-Sextet. „De crisis in den land- en tuinbouw", door Mr. van Haastert en G, van Koeverden. Mr. C, Kropman „Sociale Studie en Sociale Actie". Interlan<| voetbalwedstrijd R.K. Nederland R.K. Duitschland. (N.C.R.V.) Kerkdienst uit de Ned. Hcrv. Kerk, Oost- Zaandam. Voorganger.: Dr. R. B. Evenhuis. (K.R.O.) „De crisis in den land- en tuinbouw" II, door Mr. van Haastert en Jac. Groen Azn. Voetbaluitslagen. Het KRO-Orkcst. Vaz Dias. 'Epiloog door het MAANDAG HILVERSUM 296 (A.V.R.O.) Gramofoonmuziek. Morgenwijding. Gramofoonmuziek. Voorlezen. Orgelconcert. Het AVRO-Kamcrorkest. Causerie. Aansluiting met Hotel Café-Restaurant „Allanta"tc Rotterdam. Kinderuur. Kovacs Lajos en zijn Orkest. Roekenhalfuur. Kamermuziek. Het Omroeporkest. Gramofoonmuziek. Omroeporkest. Omroeporkest. Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) Schriftlezing. Morgenconcert. Korte ziekendienst. Lezen van Chr. lectuur. Gramofoonmuziek. Politieberichten. Orgelconcert uit de Herst. Ev. Luth. Kerk te Amsterdam. Gramofoonmuziek. Causerie over gezinsvoeding en over de voedingsmiddelen. Cursus knippen en stofversieren. Zeemansuurtje. •Concert. Vragenuurtje. Politieberichten. Persberichten. Concert door de Haarlemsche Orkest-Ver. „De journalist en zijn mooie vak". Spre ker. llenri de Jongli. G ramof oonplat en DINSDAG 7 JUNI 1932. HILVERSUM 296 M. (A.V.R.O.) Gramofoonmuziek. Morgenwijding. ram of oonm uz i ek Solistenconcert. Kookpraatje. Voortzetting Solistenconcert. Hel AVRO-Klein Orkest. Gramofoonmuziek. Knipcursus. Plano-recital. Radio-kinderkoorzang. Gramofoonmuziek. Hel A VRO-Kamcrorkest. Cyclus „Moderne Fransehe Kamermuziek". „Een reis naar Griekenland", Prof. Dr. D. Cohen. Gevarieerd programma. Vaz Dias met nieuwsberichten en koersen. Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) Morgenconcert. Gramofoonmuziek. Godsdienstig halfuurtje. Lunchconcert door liet KRO. Gramofoonmuziek. Vrouwen uurtje. Modecursus. Het Paul Godwin Orkest. Het KRO-kunstcnsemble. Onderwijsfonds voor de Biimenvaart. Vervolg Concert. 7.10 „De crisis In den land- en tuinbouw", door Mr. H. van Haastert en P. Kessels. 7.30 Politieberichten. 7.45 Verbondskwartiertje. 8.0" Het KRO-Orkest. I l.oo Gramofoonmuziek. WOENSDAG 8 JUNI 1932. HILVERSUM 296 M.' (V.A.R.A.) 6.15 Lichaamsoefeningen. 7.30 Lichaamsoefeningen. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.00 Amstcrdamsch Solisten Kwintet. (V.P.R.O.) 10.00 Morgenwijding. (V.A.R.A.) 10.15 Uitzending voor arbeiders in de Continu bedrijven. 12.0(1 VARA-Sextet. 2.15 Onze keuken. 3.00 Voor de kinderen. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) 8.00 Schriftlezing. 8.15 Morgenconcert. 10.00 Zang door het NCRV-Dameskoor, 10.30 Korte ziekendienst door Ds. F). Zemel C.J.z, 11.00 Hnrmoniumbespeling. 12.00 Pol it i eberichten 12.15 Middagconcert. 2.30 Lezen van Chr. Lectuur. 3.00 Liederen-recital.

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 12