Zil-Slaanbaflié; IMeeri in dil M KOOPT fiflED BROOD Eicc.LoneBaiiiieriiroiMeiisiieiin.iei. 99 Kunsthandel Marktberichten. BIJ EEN GOEDEN BAKKER. TILBURG. Spiegels en Schilderijen Etsen - Schilderstukken Kruisbeelden. Madonna's in plaat en beeld. Encadrementen. In de Zomerstraat.^ wijzigd en wel van 8'/2—1, 2-4'/a en van 6—8 De heer 0. Popma, assistent aan de Ccöp. Stoomzuiveifabriek „De Toekomst" alhier, legde met gunstfg gevolg het examen af als assistent- directeur Zuivelfabrlcage. In de j I. Woensdagmiddag ge houden vergadering van stemgerech tigde Ingelanden van het Waterschap „De Binnenpolder van 's Grevelduin- Cipeile" Is besloten de kaden te ver- hoogen en zoodoende dezen polder watervrij te maken. Voor de Ned. H*r<\ Gemeente a. d. Loonschendljk hoopt a s Zondag des v.m. half 10 en des nam. 2 uur op te treden Ds. Vroeg in de Welj uit Wilnls. De postduivenvereniging „Nog woonhuizen. Sneller' hield een wedvlucht vanuit I Hedenmorgen In deze gemeente In de afgeloopen week 212 grondwerkers, 58 metaal bewerkers, 53 opperlieden, 9 timmer. Heden, 7 metselaars en 1 sigarenmaker- GEERTRUIDENBERG. Binnen enkele dagen zal een aanvang worden ge maakt met het doortrekken van het gemeenteriool In de Koestraat, in ver band met de uitbreiding aldaar. Aan het postkantoor alhier, werd gedurende de maand Mei 1932 Ingelegd f 9119 68 en terugbetaald I 13084.81. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 7447. Door Verschuren' en C. Jansen te Raamsdonksveer is een verzoek tot den raad gericht tot aankoop van bouwterrein aan de Koestraat alhier, voor den bouw van resp, 1 en 2 Dourdan. De uitslag was als volgt 1 M Mesch, 2 3 7 H. Vos, 4 9 Th Groeneveld, 5 L. Heurter, 6 M Peer, 8 J. v. Oosterhout. Eerste over duif L. Heurter. Twee eerst aange toonde H. Vos. In de Geref. Kerk hoopt a s Zondag des v.m. half 10 en de nam op te treden Ds P. K Keizer. De voetbalvereenfging Sparta speelde Dinsdagavond een vriend schappelijken wedstrijd legen N C.O Deze match, waarvoor veel belang stelling was, eindigde met een 9—2 overwinning voor eerstgenoemde Naar men ons mededeelt heeft de heer Jac. Vos zijn benoeming tot lid .van den Bondsraad van den Chr. Fabrleks- en Transportarbeidersbond voor het district Noordbrabant aan genomen. Als plaatsvervangend lid is benoemd de heer R. van Bueren uit Roosendaal. Het algemeen bestuur van de plaatselijke atdeeiing van den Chr. Fabrieks- en Transporiarbeidercbond zal a s. Vrijdagavond in vergadering bijeenkomen Deze bijeenkomst zal staan onder leiding van het hoofd- bes'uurslid den heer M. J Kunst van Rotterdam. VRIJH.-CAPELLE. Gedurende de maand Mei 1932 werd op dit kantoor op de Rijkspostspaarbank ingelegd de som van f 3732.93 cn terugbetaald 16937.15. Het bestuur der voetbalclub Sparta alhier deelt ons mede dat de ulfs'ag van de trekking der verloting. Zaterdagavond j.l. In café J. Treff is aan het Bruggetje gehouden, was als volgt 1 no. 257. 2 no. 816, 3 no. 343, 4 no. 803, 5 no. 42, 6 no. 792, 7 no. 681, 8 no. 407, 9 no. 325, 10 no. 642, 11 no. 375, 12 no. 572, 13 no. 736, 14 no. 235, 15 no. 759, 16 no. 904, 17 no. 682, 18 no. 930, 19 no. 50, 20 no. 231, 21 no. 669, 22 no. 596, 23 no. 664, 24 no. 965, 25 no. 475. Er was reeds voor den aanvang van het trekkingsuur, 7 uur, enorm veel belangstelling aan het Brugge'je Een bewijs dat ook de voetbalsport In ons dorp nog aller belangstelling hetft, al was het ditmaal dan ook een bijzondere reden. De gehouden verloting is onge twijfeld voor Spar'a een succes ge weest ter versevigitg van haar finar - tien. Wij willen h:t actieve bestuur een moedig voorwaarts tocwenschen. Het mag met voldoening op dezen geerganiseerden arbeid terugzien. Naar men ons mededeelt moeten de prijzen uiterlijk Zaterdag 18 Juni afgehaald zijn. WASPIK. In deze gemeente fs een geval van besmettelijke veeziekte Mond en Klauwzeer geconstateerd. Woensdagmiddag botsten op het Vaartje een luxe en een vrachtauto tegen elkaar. De luxe auto werd nogal beschadigd. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. RAAMSOONK. Bij den landbouwer Th de B. ontstond Woensdagavond een begin van b and Door het In brar,d raken va:i erkele bossen s'roo die gelegen waren bij den pulpkuil nabij de boerderij, waren vonken op het rieten dak van de schuur terecht gekomen, dat hierdoor reeds vlam had gevat. Gelukkig wist men 't brandje met enkele emmers water ie blusschen, zoodat verder onheil werd voorkomen. De oorzaak van het ontstaan van den brand is niet bekend. RAAMSDONKSVEER. De Kon. E?k. Harmonie „De Eendracht" zal Dinsdag 14 Juli as des avonds ten 8 uur een concert geven op de kiosk op het Heereplein. Bij de marechaussees zijn inlich tingen te bekomen omtrent het vinden van een zakje met geld. De middagpostbestelling is alhier opgeheven, zoodat op het Veer, waar nog wel het Hoofdkantoor is gevestigd, in het vervolg maar twee bestellingen meer zijn, 's morgens en 's avonds. RAAMSDONK. In den nacht van Zaterdag op Zondag geraakte aan den Kerkweg de luxe-auto van Z. wegens een defect aan de stuurinrichting in den sloot. Het ongeval liep zonder persoonlijke ongelukken af Eerst Zon dagmorgen gelukte het de auto uit den sloot te krijgen, de wagen Is toen naar B te Geertruidenberg vervoerd om gerepareerd te worden. Op dezelfde plaats geraakte een paar weken gele den een vrachtauto in den sloot. De bedevaart naar Brielle ver- trekt dit jaar op Donderdag 16 Juni a.s. Kaarten zijn verkrijgbaar bij den broedermeester P. de Bont. Dezer dagen had in de Schans straat een aanrijding plaats tusschen een wielrijder en een wiMrljdster. Het stalen ros van den wielrijder moest het ontgelden, het voorwiel werd geheel ingedeukt. Zooals nog al dikwijls voor. komt, hadden beiden evenveel schuld en trok men na wat gemopper hulstoe. Het aantal werkloozen bedroeg onistond een schoorsteenbrandje in het woonhuis van de Wed. Matthee aan de Elfhuizen alhier. Door spoedig ingrijpen der buren werd erger voorkomen. Door de harmonie „Apollo" zal worden deelgenomen aan het te houden festival te Waspik. In de afgeloopen week bedroeg het aantal werkloozen, dat voor den gemeentelijken steun in aanmerking kwam 82 terwijl 17 werkloozen bij den agent der arbeidsbemiddeling stonden ingeschreven. Het aantal neemt dus nog steeds toe. HANK. Naar wij vernemen zal onze parochiekerk verrijkt worden met een nieuw orgel. ALMKERK. Maandag j.l. werd te Nieuwendijk onder groote belang stelling ter aarde besteld het stoffelijk overschot van den heer W. H. van Helden, die lange jaren in genoemde gemeente een vooraanstaande plaats innam. 35 jaren was hij ouderling der Geref Kerk en 32 jaren scriba van den Kerkeraad. Hij werd afgevaardigd naar Particuliere en Generale Synode. 12 jaar was hij leider der Geref. Jongel. Vereeniging en 9 maal leidde hij de ouderlingenconferentie voor Noord- Brabant en Limburg. Hij toonde voorts veel belangstelling voor alle vereeni- gingsleven op Chr. grondslag. Gesierd met uitnemende gaven bleef hij altijd een eenvoudig man. Bij zijn graf sprak Ds. de Bruin gevoelvolle woorden van dank voor den zegen dien de Heere in den ontslapene aan de kerk van Nieuwendijk geschonken had. De heer M. J. van Oord uit Werkendam voerde iet woord namens de ouderlinge conferentie. De heer F. Wisse sprak namens vele vrienden en kennissen van den overledene. Een broer van den overledene dankte namens de familie. HEESBEEN. Naar wij vernemen heeft de heer A. M. de Roon, hoofd der O. L. School te dezer plaatse, met ingang van 1 Sept. a.s. eervol ontslag aangevraagd. AGENDA'S. WAALWIJK, Zaterdag Begin St. Antoniusfeesten. Zaterdag 8 uur. Luxor Bioscoop, „Gieren der zee", „Liefde in een hul". Zaterdag 8 uur, Witte Bioscoop, „De amateur-regisseur". Zaterdag 8l/2 u. Repetitie voor allen. Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zondag Herdenkingsfeesten W B. Zondag 12'/a uur Matlrée op de Kiosk op de Markt door de Liedertafel Oefening en Vermaak. Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 6 en8'/a u. Luxor Bioscoop, „Gieren der zee", „Liefde in een hut". Zondag 6 en 8'/a uur, Witte Bioscoop, „De amateur-regisseur". Maandag 8 uur. Alg. ledenvergade ring W.SC, Musis Sacrum. SPORT. w. s. c. Waalwijk, 9 Juni 1932 Eieren 2'/a3 cent. Varkens f 7.f 9. DRUNEN. Veilingver. „De Langstraat". Prijsnoteering van 9 Juni 1932. Asperges 40—48 ct., id. 2 25—38, id. 3 10- —23 ct.; Peulen 4662 ct.; Doperwten 4448 ct.; Snyboonen 7478 ct., id. 2 5862 ct.; Wagenaars 7584 ct., alles per K.G. Dubbele booneen 5874 ct.; Postelein 814 ct.; Spinazie 1217 ct.; Aardappelen 12 ct.; Rabarber 12 ct.; Aardbeien 80—92 ct., id. 2 50—66 ct.; Kruisbessen 58 ct., Breekpeen 810 ct. alles per K.G. Bloemkool 9—13, id. 2 4—8, id. 3 1—3 ct.; Savoiekool 15 ct. Andijvie 66,5, id. 2 23,5 ct.s Komkommers wit 811, id. 2 57 ct., Komkommers groen 7,5 8,5, id. 2 4—6, id. 3 1—4 ct.; Sla 1—2,5, id. 2 0,51 ct., alles per stuk. Radijs 0,51,5 ct,; Selderij 12 ct.; Rabarber 2—4 ct.; Peen 7—9 ct., id. 2 3 5 ct., alles per bos. ZIJ die zich nu op dit blad abonneeren, ontvangen de tot 1 Juli verschonende nummers GRATIS. VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. Grasverpachting. Vrijdagmorgen had in „de Twee Kolommen" de openbare verpachting plaats van het voor- en ragras In 't Zuiderwinterbed van den Maasmond, vanaf Cap ischi Veer tot het kanaal 's Bosch Drongelen De totale opbrengst bedroeg onge veer f 2000, een kolossale vooruit gang dus sedert verleden jaar toen de pachten abnormaaliaag waren en nog niet het derde deel opbrachten van thans. We gaan dus wedr in de richting van meer normale pachtprijzen. De Bezuiniging bij de Post. Het Tweede Kamerlid Schaepman, heeft aan den Minister van Waterstaat vragen gericht betreffende de bezuini ging bij de posterijen, door het in krimpen van het aamal bestellingen, daar hierdoor de bezorging der dag bladen ten platteiande vertraging ondervindt. Nationale Tentoonstelling van het Neder landsche 1 rekpaard. Te 's Herlogenbosch wordt in de groote veemarkthallen op 29 en 30 Juni as de Naiionale Tentoonstelling ge houden van het Nederlandschc Trek paard. Werd aanvankelijk gemeend, dat in veiband met den crisistijd de inschrij vingen geringer zouden zijn dan die bij vorige tentoonstellingen, thans kan worden gemeld, dat het aantal der ten hoogste verwachte ir schrijvingen reeds met 100 overschreden is, waaruit blijkt de zeer gunstige ligging en ge legenheid van hel organiseeren van tentoonstellingen in Den Bosch ook met de betrekking tot Ztelar.d en Limburg. Zomerzltfing der Prov. Staten. Dinsdag werd de Zomerzitiing van Prov. Staten geopend met een rede van den voorzitter Mr. Dr. A. van Rijckevorsel. De moeilijkheden en het leed. aldus de Commissaris, door de wereldcrisis veroorzaak', gaan Noord Brabant niet voorbij Sombtr is de algemeene toe stand. De landbouw lijdt; de nijver held, slechts weinige ondernemingen uitgezonderd, ligt aan banden handel en scheepvaart zijn er slecht aan toe. Ergst van al: zooveel duizenden mis sen het geluk van geregelden, wèl— beloonden arbeid. Spr. wees op de bemoedigende ver schijnselen zooals de krachtige inspan, ntng van allen die de lasten hunner mede—menschen In de beproeving trachten te verlichten, het siamhoorig- heidsgevoel van patroon en onderge schikten, de onbaatzuchtige energie van de leiders. De gemeentebesturen beijveren zich om ingezetenen wier bestaan bestaan bedreigd wordt, te beveiligen tegen maatschappelijke en zedelijke inzinking. Dank zij de zorgen der Rijksregee- ring wordt de werkverschaffing zoo veel mogelijk dienstbaar gemaakt aan verbetering van land- en waterwegen en van den bodem. Het provinciaal bestuur kon niet voortgaan met verleening van gelde- lljken steun voor werkverschaffing door openbare besturen. De vergadering zal thans moeten beslissen over maatregelen tol leniging van den nood der kleine, land- en tuinbouwers. Gelukkig heeft de ontwrichting van het economisch leven tot dusver de uitvoering der eigen groote werken niet belemmerd. Gedeputeerde Staten zullen alles be- vorderen wat aan de welvaart onzer provincie ten goede komen kanuit breiding der drinkwatervoorziening, uitbreiding van de electriciteltsvoor- ziening, streekplannen, verbetering der verkeersmiddelen, en niet het minst een hechte samenwerking van ge meentebesturen. De Commissaris sprak voorts over de plannen tot verbetering der ver binding tusschen de Schelde en den Rijn. Ged. Staten hebben aan den Minister een uitvoerige beredeneerde memorie betreffende een kanaal van Bath naar Dln-elsas aangeboden. De Minister „heeft bericht, dat aan de aangeboden stukken bij de onderhandelingen alle aandacht zal worden besteed. Katholieke Illustratie 66ste jaargang No. 36. In deze technisch keurig verzorg de aflevering treedt het feest van Jezus H. Hart op den voorgrond door de voorplaat, het vers „Junige. dachten", door S. en het korte ver. haal van Patr. Cornelissen „Introni- satie in 't rood*. Aan den voetbal- wedstrijd R. K. Holland—R.K. Duitsch- i land is een pagina Sport-foto's gewijd, „Het geheim van de witte kapel, dat ons achtien weken verlangend deed uitzien naar 't volgende nummer, be reikt zijn slot, terwijl reeds weer een nieuwe oorspronkelijke roman wordt aangekondigd. „Standbeeldenen Volks humor" leveren een paar amusante pagina 's op. E. v. Moorveld vertelt van „De Wolf van St. Philïbert" en Bart van Brugge „Een belangrijk oogenbiik in het leven van een onbe langrijk journalist". Schaepman werpt het licht over „I)e Tsjecho-Slowaak- sche valken", terwijl Truus van Arn hem pakkend „De Clown" beschrijft. Voor de jeugd verhaalt Betsy Brouwer .De lotgevallen van twee biefstukjes". Een opmerkelijke pagina is die met teekeningen, vervaardigd op de schrijf machine. Verkeerslessen van den A.N.W.B. 12e Les. een teeken als ge van richting wilt veranderen! Geef Wie in het verkeer van richting wil veranderen, bijvoorbeeld bij het ingaan van een zijstraat, moet duide lijk en tijdig een teeken geven. Dat is noodig, want een ander kan aan je neus ot je rug niet zien wat je van plan bent. Dat kan hij wèl zien aan je uitgestoken arm. De jongen links doet het goed; die heeft bijtijds door het uitsteken van zijn arm een teeken gegeven en de fietser achter hem heett dat gezien en mindert zijn vaart. De ffetser op het rechter plaatje heeft geen teeken gegeven, ot heelt het te laat gedaan en wordt nu aan- gereden door den motorrijder, die met een vaartje de bocht naderde en niet binnen een paar meter kon stoppen. Ook van den anderen kant dreigt een botsing met de auto, die daar net komt aanrijden. „Het is jouw schuld!" zegt de motorrijder en hij wijst dreigend naar den fietser, die onder zijn gebukkeld rijwiel is gevallen. Het is ook werke lijk de schuld van dien ondoordachten fietser, want als hij bijtijds een teeken had gegeven was er niets gebeurd. Een wielrijder, die een zwaar of lastig te hanieeren pak draagt, kan geen teeken van richting-verandenng geven en doet dus verstandig ai te siappen, vóórdat hij de zijstraat ingaat en dan loopende over te steken. Wie stoppen wil, moet ook een teeken geven, om dengeen, die achter hem rijdt, te waarschuwen. Een chauffeur doet dat door zijn arm uit te steken en op en neer te bewegen en een koetsier door zijn zweep op te steken. GEMENGD NIEUWS. Bezoek van ExKoning Alphonso De grensambtenaren te Eyscfen hebben vanwege de regeering mede- deeling ontvangen, dat de vroegere koning van Spanje onder den naam van graal van Toledo heden of mor gen de grens zal passeeren teneinde een bezoek aan Nederland te brengen. Revoluilonnalre actie in Honduras. In Honduras zijn in verband met de aanstaande presidentsverkiezingen ernstige onlusten uitgebroken, zoodat de regeering zich genoodzaakt heeft gezien in een orietal provincies den staat van beleg al te kondigen. Uil Tegucigalpa wordt gemeld, dat de regeering gisteren versterkingen naar het Noorden heeft gezonden om de opstandige beweging te onderdrukken. In de nabijheid van La Braranza is het tot een gevecht tusschen 500 man regeeringstroepen, onder commando van generaal Umana en 600 opstan delingen onder bevel van generaal Elaya gekomen. De opstandelingen zagen zich ten slotte gedwongen om zich in het gebergte nabij de grens van Guatemala terug te trekken. Vol gens raededeeling van de regeering van Honduras zouden vijftig opstan delingen zijn gedood, terwijl de re geeringstroepen elf man verloren, waar onder generaal Santos Cantarero. Te pletter geslagen. In den Bouch is Vrijdagochtend om streeks 7 uu.r een ernstig ongeluk ge leurd. De 41-jarige C. Bouman, af komstig uit Stoiwijkersiuis bij Gouda, was nabij den Bosch op een vracht, auto geklommen, die geladen was met manden biggen en op weg was naar de Bossche veemarkt. De wagen was zóó ho'jg geladen, dat de man, die boven op de manden zat, met het hooid in aanraking kwam met dwars liggers van het viaduct der Nederland- sche Spoorwegen nabij de Markt. De chauffeur, die niet wist, dat de man op den wagen zat reed gewoon door en werdl op de markt er opmerkzaam op gemaakt, dat er bloed van zijn wagen liep. Bij onderzoek bleek dat bo ven op de manden lag, met ernstig verminkt hoofd. Per politie- brancar d is hij in stervenden toestand naar he t ziekenhuis vervoerd, waar hij is overl eden, abomnekrt u op dit blad. LAATSTE BERICHTEN. r Kath. Jonge Middenstof ANWB. TOERISTENBOND VOOR NEDERLAND Geslaagd. Heden slaagde onze plaatsgenoote mej. Ada Wagemakers voor diploma L. O. aan de Kweekschool St. Ursula te Boxtel. Aan de R.K. Kweekschool Mariën- burg te 's Bosch slaagde mej. Anni Lombarts alhier. Herinneringsfeesten W.B. De verdeeling van 't programma op 't W.S.C.-terrein is als volgt 1. Vrije oefeningen W.G.V. 2. Motorrijders 1 6, 3. Groepen W.G.V. 4. Motorrijders 7 12. 5. Groepen W.G.V. Werkloozen. Het aantal werkloozen bedraagt op j heden 246 tegen 232 op 1 Juni 1.1. R.K. Ktesvereenlgtng. Woensdagavond vergaderde het be stuur der R.K. Kiesvereeniging. Het bestuur was unaniem van mee ning de afgevaardigden uit Baard wijk waren niet aanwezig, doch ook deze hebben zich ook steeds tegen de splitsing verklaard dat tegen het voorstel van Baardwijk tot splitsing onzer R.K. Kiesvereeniging in vier parochieele kiesvereenigingen, meer dere principieele bezwaren bestaan, terwijl het bestuur geen enkel voordeel in een dergelijke decentralisatie kan zien. Als motief voor het voorstel werd destijds door Baardwijk aangegeven dat met de mogelijkheid van parochieele vergaderingen,zeer waarschijnlijk meer belangstelling voor het politieke leven in onze gemeente zou worden gewekt. Het bestuur is van meening, dat deze mogelijkheid kan worden ge-, schapen zonder de eenheid onzer R.K. Kiesvereeniging prijs te geven en zai, aan de eerstvolgende algemeene vergadering, de hiervoor noodige reglementswijzigingen voorstellen. Ons nieuw orgel. Zooals kapelaan de Bree reeds verleden Zondag aankondigde, zal het nieuwe orgel in onze kerk van St Jan spoedig geplaatst worden. Het zal uitwendig geheel worden afgebouwd, hoewel slechts de registers voor twee manualen voorloopig worden aangebracht; het derde zal later worden bijgebouwd. Het nieuwe Raadhuis. Naar wij vernemen is am den heer Th. van Delft, kunstschilder alhier, opdracht verleend tot het maken der muurschilderingen in de trouwzaal van het nieuwe raadhuis. In de gisteravond in Hole gehouden vergadering isopg Kath. Jonge Mlddeos'andsve waartoe door de R K. Midde het initiatief ls genomen. Er 16-tal leden tol de vereen Het voorloopig bestuur wordi door de heeren W. Klerkx.V G Knepflé, Secretaris, H. g penningmeester, Jos. van A. Raaljmakers, commlssarij Geestelijk adviseur is de heer kap. G. Klaassen. Het doel dat door de K. wordt nagestreefd, is de al vorming van den jongen mld der tot man van karakter en( van de daad, in het private zo in het openbare leven. De K. J. M. V. bedo^ vormend instiiuut te zijn, dut zuivere ontwikkelingsvereer.ig wel algemeene ontwikkeling reele vorming natuurlijk niet werkprogram ontbreekt. Het is een verheugend veiJAbonne dat ook de jonge middenstanc Franco de handen uit de mouwen gaai Het ledental is nog klein en ons dat er in onze plaats nog jongelui uit den middenstand in deze vereeniging thuis hog willen dezen aanraden zich e eer. der voorloopige bestuurt verbinding te stellen, want t eeniglng verdient zeker hun stelling. - R. W. B. In de Donderdag 9 Juni j.l. gJ pe G vergadering der propaganda-co ntie it van R. W. B. met het oog op aande 5e lustrum zijn benoemd totl boten, leden de heeren: Jac. Passiei ,erste zitter P. Verhu'st, Secretaris; pp0rt< Vucht, Penningmeester en Coi chtva£ rissen P. van Loon, B. v. d. ffOE Briever fran dit V igen I H. Gouda, M. Pol, W. Verh Het A. van der Heijden. ADVERTENTIëN. Jongeman zoekt folio rmelc andpu es er amerl ILde r •ten sc 'iatiek met pension bij beschaerklar' aarop gezin. 48 ueel vi Brieven onder no. der advi die Bureau van dit biad. ensten ombai Goed brood kost niets duurder dan slecht brood. Als gij Uw brood koopt bij een bakker die is aangeslo ten bij het proefstation te Wageningen, dan zijt gij zeker een brood te hebben uit de beste grondstoffen vervaardigd en met een uitmuntenden smaak. HEDEN werden wij wederom bekroond te Brussel op d^r. Intern. Vakwedstrijd met Gouden Medaille. njzer eskun wordt enige de ns willens men h sies z Op de Internationale Vakwedstrijden te Rome ver tegenwoordlgen wij de Nederlandscbe Bak kerij met eene Inzending luxe broodjes, waarmede wij reeds vele prijzen behaalden in eigen land. Neemt proef met onze prima broodsoorten. Beleefd aanbevelend, van tl: Hofleveranciers van H. M. de Koningin en van Z. H. den Paus. HET OUDSTE, VERTROUWBAARSTE EN EENIGSTE SPECIAALMAGAZIJN IN ME' Op volgde In de Carad Squar tiet \v hij ge zijn v hevig in de tale n Bertr; field verscl ring ?n po De Cecih waart tig. zonne te ter Loi zwart VOETBAL. WAALWIJK. OOSTERHOIJTW.S.C. I)c nog resteprendo promotie-wedstrijd Ooster houtW.S.C. wordt a.s. Zondag gespeeld. Daar het pleit reeds beslecht is, hangt er van den uit slag maar weinig af. Alleen hebben de W.S.C.-crs te zorgen dat zij het competitie-seizoen ongesla gen beëindigen, waartoe'wij hen wel in staat ach ten. Wij vertrouwen dan ook dat de zwarthemden op waardige wijze afscheid van «ie 3e klas zul len weten te nemen. TIMTUK-ELFTAL. Dinsdagavond speelde een Timtur-elftai tegen BSV, Waalwijk. Om ruim half 8 werd begonnen en eerst nn een kwartiertje spelen slaagde het Tiintur-elftal er in een prachtig doelpunt te maken. Kort daarna maakte ll.S.V. gelijk en zoo bleef de stand tot de rust. Na de rust kwam liet Timtur-elftai er beter in en had geen moeite den stand op te voeren tot 81, waarmede ook liet einde kwam en zeker® daarmede een verdiende overwinning voor liet Timtur-elftai. De heeren Jac. Rozenbrand en H. Kouwens komt voor hun prachtig werk zeker een woord vail dank l«je en we hopen dat ze nog dik wijls liet Tiintur-elftal zullen samenstellen. WIL!IF.LM 1 NA KAATSHEUVEL. A.s. Zondag speelt Wilhclmina, Kaatslicuvl haar beslissingswedstrijd tegen KJ.W. Oisterwijk op liet terrein van Oranje-Wit te Tilburg 0111 2 uur. Wilhelmina-jongens, a.s. Zondag eens flink aangepakt, daar het wel een spannende wedstrijd zal zijn. Wc hopen dat er veel supporters zullen zijn om de jongens wat aan te moedigen. De wedstrijd staat onder leiding van den heer H. v. d. ilrand en grensrechters zijn C. de Regl en J. Luiten. KORFBALSPORT. SPRANG. A.s. Zaterdagmiddag te 5.30 uur zal op het ter rein van de Sportvereeniging N.E.O. aan het Oost- einde alhier een competitiewedstrijd worden ge speeld voor den Dordtsclien Rorfhalbond tusschen de twaalftallen van NEO alhier en ADO uit Arkol. LAAt ÜUIMTC TOT PASbEEHEN uv „URIELS"

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 10