PUROL Zonnebrand, Je ad hel in- er eer vergunning te geven daar te schie- >ri HÜ zegt toe zoo spoedig mogelijk die vrêstie van den heer v. Schijn del te zul- afhandelen, pc heer v. Drunen informeert wat het jrcus heeft opgebracht. Voorzitter: 25. De heer v. Drunen vraagt nog wat „vernielen. Qe Voorzitter zegt, dat het raadslid u. rhoeven vergunning heeft om daar Ie ,,en en die zal wel zorgen dat het aan- I konijnen minder wordt, pe heer van Drunen vreest dat het „tal daarom juist sterk zal toenemen. De Voorzitter meent, dat de lieer v. «inen de jagers-capaciteiten van den Verhoeven te laag aanslaat. Spr. is in principe tegen om aan Jan en alle- rUis op het fietspad tc brengen. De Voorzitter zegt, dat juist een lading -ruis voor de gemeente in Heusden is '„„gekomen en dus spoedig aan het ver- „ok zal worden voldaan. De he<*r v. Drunen wijst nog op een loot in het Herptsche Ven, die volgens oezegging van den gemeente-opzichter orde gebracht zou worden. Nu hij ge heel droog staat en er veel werkloozen jin was het daarvoor z.i. de beste tyd. De Voorzitter zegt toe, het te zullen onderzoeken. De heer v. Drunen vraagt, of het niet mogelijk is de notulen binpen 8 of lü da- »en na de vergadering den leden thuis te zenden. Na een paar maanden kan men niet goed meer weten wat besproken en besloten is en de langdurige voorlezing in de raadsvergadering kan dan ach er- wege blijven. De Voorzitter zegt, dat het met het oog hp de werkzaamheden ter secretarie en To de uitgebreidheid der notulen bezwaar- lijk zou zijn en het typen en hectografee- 1 ren veel kosten zou meebrengen. Vergeleken bij andere gelijke plaatsen is het personeel ter secretarie zeer be perkt en er wordt gemiddeld reeds 1.30 t-2 uur per dag langer gewerkt dan do instructies aangeven. De bezwaren tegen de huidige notuleering acht spr. niet zoo kroot. Men kan, om zijn geheugen later nog te kunnen opfrisschen, wel een ver sla" uit de courant bewaren. De heer Verhoeven zou niettemin ook «aarne de notulen thuis ontvangen. De heer de Wijs zou de bezwaren wil len Ondervangen door de'notulen tijdig ter inzage van de raadsleden te leggen. De Voorzitter zegt, dat deze ten alUn tÜde voor den Raad ter inzage liggen. De raad besluit hierna geen wijziging *n fin den bestaanden toestand te brengen. De heer v. Drunen zegt verder nog n hunt te willen bespreken in geheime ver- gadering, waartoe straks zal worden 1 overgegaan. et De heer de Wijs herinnert nog eens aan a- i de waterleidingkwestie waarover de A Voorzitter met andere burgemeesters een bespreking zou hebben. De Voorzitter zegt, zoo spoedig moge- hierover met collega's te zullen noodige voorbereidingen treffen voor de a.s. economische wereldconferentie. Bij de ononderbroken reeks van per soonlijke besprekingen der laatste twee weken is wel is waar geen volledige overeenstemming bereikt, maar er be staat toch een algemeene overeenstem ming onder alle mogendheden op een achttal punten. MacDonald zette verder uiteen, dat de conferentie thans in de allereerste plaats het buitengewoon netelige en moeilijke probleem der Duitsche her stelbetalingen moest oplossen. De conferentie moet thans in afzon derlijke étappes voortgaan. De eerste taak is de oplossing der herstelbeta lingen. Wat aangaat de overige pro- blemen. ontwapening, politieke over eenkomsten etc. moet de huidige con ferentie een algemeene verklaring op stellen. De definitieve regeling van het herstelvraagstuk mag echter niet wor den uitgesteld. Een volledige overeen stemming daarover moet worden na gestreefd. De conferentie te Lausanne. Havas meent op grond van de ge- Wel is een gelijke som toegestaan voor een deelnemen aan een monetaire conferentie. Aanslag door een professor op rector magnificus. Bij de onthulling van een gedenk- teeken op het Centrale Kerkhof te Weenen heeft professor Schneider, van de universiteit aldaar, op den rector-magnificus prof. Abei, die de onthullingsrede hield, plotseling een schot gelost, onder den uitroep: .Nu zullen we eindelijk afrekenen*. Het eerste schot miste en Schneider werd door burgemeester Seitz, die naast hem stond, overmand, toen hij voor de tweede maal aanlegde. Hij is ge arresteerd, maar schijnt in een aanval van krankzinnigheid gehandeld te hebben. Prof. Othenio Abel, die pas tot rector-magnificus is gekozen, is niet gelukkig in de eerste dagen van zijn rectoraat. Zooals men weet hebben de nationaal—socialistische studenten da delijk zijn aftreden geëischt, omdat hij een jood is en nu volgt deze aanslag. Prof. Abel is een man van 57 jaar en een beroemd palaeontoloog. Vooral ANWB. TOERISTENBOND VOOR NEDERLAND Stukloopen van Huid en Voeten en Doorzitten bij Wielrijden verzacht en geneest houden besprekingen te Lausanne een 1 gebied der palaeobiologie heeft gunstig wending te kunnen vaststellen. J zJch grooten naam verworven. Hij MacDonald heeft aan de vertegen woordigers der crediteurenstaten ge vraagd of zij bereid zijn afstand te doen van de hun volgens het plan— Young toekomende annuïteiten, opdat Dultschland een bedrag in eens zou kunnen betalen. Allen hebben zich voor deze oplossing verklaard. De beide op voorstel van MacDonald ingestelde commissies voor het herstel en voor oeconomische zaken hebben tot laat in den nacht gewerkt. De commissie voor oeconomische zaken is met de haar opgedragen werk zaamheden reeds gereed gekomen. Het haar ter beschikking staande materiaal zal als basis dienen voor een groote door alle staten, met inbegrip van Amerika, te vormen commissie van voorbereiding voor de beraamde in het najaar te Londen te houden oeco nomische wereldconferentie. De werkzaamheden van het bureau, d w.z van de commissie, welke zich hoofdzakelijk met de herstelkwestie moet bezighouden, hebben tot nu toe geen tastbaar resultaat opgeleverd. De speciale corr. van de N. R. Ct. meldde Donderdag: heeft o.a. deelgenomen aan opgravin gen In Nebraska en onderzoekingen in Zuid-Afrika. INGEZONDEN STUKKEN. Buiten verantwoordelijkheid der redactie elkaar, maar liever achter elkaar doen en vooral moeten ze ruimte laten en achter elkaar gaan wanneer een ande re fietser ze wil inhalen en dat door bellen te verstaan geeft. Bij dat achter elkaar rijden, gaan degenen, die links van de anderen reden, achteraan rijden. Op de rechter teekening is Eula- lia achter haar broer Jan gaan rijden, zooals het behoort en die andere jongen, die meer haast had, kan nu gemakkelijk voorbij. Op de linkerteekening gaat het niet goed. De drie fietsers zijn op een rij naast elkaar blijven rijden, be slaan daardoor de heele breedte van het fietspad en de jongen, die voor bij wil, moet nu van het pad af en is genoodzaakt op den rijweg te ko men, waarbij hem een aanrijding dreigt met de achterop komende auto. Laat dus altijd ruimte tot passeeren, dan gebeuren er geen ongelukken Mijnheer de Redacteur. Verleen mij s.v.pl. een kleine plaats ruimte in Uw blad waarvoor bij voor baat gaarne mijn dank. De maanden voor de vacantie-reizen zijn weer aangebroken. Overal ziet men de jeugd, onder geleide van de onderwijzers optrekken naar de be zienswaardigheden van ons land om alzoo de jongens door aanschouwing meer begrip bij te brengen, van wat ze op de school wordt geleerd. Dat deze reisjes voor de jongens zeer nuttig zijn, wordt grif door alle hoogstaande onderwijzers toegegeven. Er zijn dan ook werkelijk nog maar weinig scholen waar deze reisjes niet worden gemaakt. in Drunen doet men er nog niets aan. Is het voor onze jongens niet op aangename wijze lijk spreken. De heer De Wijs vestigt nog de aan dacht op het roekeloos rijden met auto s door de gemeente, wat groot gevaar vooral voor de kinderen oplevert. Hij zou iedere week een paar dagen controle door de politie willen zien toegepast, dan zal men er gauw zijn bekomst van hebben. De Voorzitter ergert zich vaak aan het harde rijden en zal er de politic nog eens met nadruk op wijzen. Er wordt Ul vaak op gelet, maar spoedig zijn dan die automobilisten gewaarschuwd. De heer W. v. d. Wiel vraagt waarom het fornuis voor het Noodslachthuis niet in de gemeente is gekocht. De Voorzitter zegt, dat zulks in de be doeling lag, maar op het laatste moment kwam er een kink in de kabel, omdat de keurmeester een emaille inplaats van een ijzeren ketel wenschte en ons het adres daarvoor opgaf. i W. v. d. Wiel: En nu heeft de keur meester de procenten opgestreken? Voorzitter. Neen, die heeft de gemeen te opgestreken. U kunt zooiets maar niet zonder meer van den keurmeester ver tellen. W. v. d. Wiel. Ik zeg niet, dat het waar is, ik heb het maar hooren zeggen. De heer Verhoeven wijst op den slech ten toestand waarin de Torenstraat op sommige punten verkeert. De Voorzitter kan toezeggen, dat spoe dig zooveel mogelijk aan de wegen ver beterd zal worden met een partij goed- koope klinkers, die de gemeente heeft aangekocht. De heer Vesters vraagt om tegelijk met het herstellen van de Torenstraat ook voor een rioleering te zorgen, want de stank uit den sloot bij zijn huis is ondra gelijk. De Voorzitter zegt dat zoover er riool ligt, deze wel meteen zal nagezien wor den. Nieuwe aanleg is voorloopig nog tc kostbaar. WÊÊttÊÊÊ De heer v. Halder merkt nog op dat de slank veroorzaakt wordt doordat inen huishoudwater en afval loost in den sloot die daar ligt. De heer Verhoeven vindt het treurig dat er nog een sloot ligt in zoo'n flinke straat. De heer v. Drunen vraagt of, als er aan de wegen verbeterd wordt, ook aan den keiweg iets kan worden gedaan. De Voorzitter zegt dat alles wat drin gend herstelling behoeft, voorloopig zal worden opgeknapt. De heer v. Delft vraagt of er geen ver zoek is ingekomen over een fietspad. De Voorzitter zegt dat dit verzoek on gezegeld was en daarom is teruggezon den. Niemand meer het woord verlangend wordt overgegaan tot voorlezing der no tulen der vorige vergadering. Daarna gaat de raad over in geheime zitting. noodig, dat ze w Vanmiddag, na het einde der ochtend- een bee|d krijgen te zien van handel, beraadslagingen, heerschten in alle kampen een ontmoedigde stemming. Men kan niet over de beslissende ge schillen heen komen. Zelfs MacDonald uitte zich zooeven weinig opgewekt. Zijn uitspraak kwam hierop neer: waar leven is is nog hoop." De Duitschers kwamen van de be sprekingen thuis met de mededeeling dat zij weliswaar vanmiddag onder handelen moesten, maar niet goed wisten hoe. Men kan eerder nog van malaise dan van pessimisme spreken. Het is het type van stemming van een teneinde loopende conferentie die met inslapen kan eindigen, maar waarin zich ook nog verrassingen kunnen voordoen. Briand. BUITENLAND. MacDonald's exposé. Het door MacDonald in de zitting van Woensdag gegeven overzicht is gepubliceerd. MacDonald heeft hierin een samenvattend program gegeven van de huidige en toekomstige inter nationale onderhandelingen. De Brit- uche premier zette 't volgende uiteen De conferentie van Lausanne heeft twee taken, de definitieve oplossing van de herstelproblemen en de over winning van de economische en finan- cieele crisis. Deze tweede taak kan echter slechts gemeenschappelijk met de Amerikaan- sche regeering worden opgelost. De huidige conferentie moet derhalve in de eerste plaats het herstelprobleem tot oplossing brengen en dan de Het stoffelijk overschot van Briand is. naar de lezers zich zullen herin neren, voorloopig begraven op het kerkhof van Pas?y—Parijs. Zondag zal het naar Cocherel worden overgebracht en daar, gelijk Briand. die de streek van Cocherel, waar hij een bescheiden buiten bezat, zoo lief had, gewenscht heeft, worden bijgezet na een korte plechtigheid, ^aarbij Herriot, de mini ster-president, als eenige spreker het woord zal voeren. Zijn toespraak za' door den radio worden verspreid. Van Parijs zullen er Zondag ach extra—treinen naar het station Jouy- Cocherel loopen, daar er een groote toevloed van belangstellenden wordt verwacht. Amerika*s Drankverbod. De met een opstelling van een pro gramma belaste commissie der demo cratische conventie is met haar taak gereedgekomen. De commissie heeft zich met 35 tegen 18 stemmen uitge sproken voor een onomwonden op heffing van het drankverbod. Deze onvoorziene beslissing veroorzaakte groote opwinding, daar men had ver wacht, dat de onder invloed van Roosevelt staande commissie vermijden zou zich zoo onomwonden voor op heffing van het drankverbod uit te spreken. Aanbevolen wordt de verkoop van lichte bieren en wijnen. Verder worden openbare contiöle op den handel in drank en niet-heropening van de slijterijen bepleit. De oeconomische wereld—conferentie. Gisteren heeft in den Senaat te Was hington Borah verklaard, dat het on mogelijk zou zijn, een oeconorhische wereldconferentie te houden, daar klaarblijkelijk de conferentie te Lau sanne mislukt was. Volgens de over tuiging van Borah zal alle gepraat over de oeconomische moeilijkheden zonder resultaat blijven, zoolang het vraagstuk der herstelbetalingen niet is geregeld Men zou er dus ook niet in kunnen slagen, den toestand te verbeteren zonder dat eerst de schuldenquaestie tot een oplossing is gebracht. Na de rede van Senator Borah heeft de Senaat het voorstel om dol. 40.00( toe te staan voor het deelnemen van de Vereenigde Staten aaneenoecono mische wereld—conferentie verworpen scheepvaart enz. enz. Dat men nu niet komt aandragen met het smoesje: daarvoor is geen geld aanwezig. De ouders hebben daar heusch gaarne een paar centen in de week voor over Als de onderwijzers maar willen is het zaakje zoo voor me klaar. Onze heide biedt zooveel schoons Laat men beginnen met eens daarheen met de jongens te gaan. ik hoop, dat het schoolbestuur in deze spoedig een goed besluit zal nemen. Nog op een zaak, mijnheer de Re dacteur, meen ik te moeten wijzen. De leerlingen van de meisjesschool wor- den, met het oog op het werkelijk zeer groote gevaar, in de rij naar huis gebracht. De Eerw. Zusters daarvoor dank. Bij de jongensschool blijft deze goedé maatregel achterwege. En toch is hel beslist noodzakelijk. Of zal men het hier gaan doen als eerst ongeluk ken hebben plaats gehad. Zeer vele ouders zullen het schoolbestuur dank baar zijn als ook hier de jongens onder geleide worden naar huis gebracht. Hoogachtend, H. DE WIJS, Drunen. GEMENGD NIEUWS. Dierenmishandeling. Te Oss hebben zich de laatste dagen eenige gevallen van ergerlijke dieren mishandeling voorgedaan. Er werd aangifte gedaan, dat bij een hond de tong was uitgesneden. Van eenige an dere honden waren de oogen uitge stoken. Verkeersongevallen. Dinsdagavond is te St. Michielsges tel dr. Hessink uit St.* Oedenrode, die met zijn motorfiets uit de richting Stokhoek kwam gereden, in de bocht tegen den motorfietsrijder v. d. Donk uit Vught aangebotst. Beide personen kwamen met hun motorfietsen te val len. Dr. Hessink werd met ernstige schouderfractuur naar het ziekenhuis te 's-Hertogenbosch vervoerd. De heer v. d. Donk is met een beenbreuk naar zijn woonplaats gebracht. De motor fietsen zijn vernield. Trein verplettert auto. Woensdagmiddag is op den onbe- waakten overweg in de lijn Kerkrade- Sittard in de nabijheid van Geleen een ernstig ongeluk gebeurd. Een perso nenauto, bestuurd door den 50-jarigen heer Jansen uit Schimmert werd door de locomotief van den personentrein, die omstreeks half 6 den overweg pas seert, gegrepen. De auto werd meegesleurd en hing, toen de trein na ongeveer 200 meter tot stilstand was gebracht, nog aan de locomotief. De bestuurder was intus- schen door den schok uit den wagen geslingerd en was op slag gedood. De man was vreeselijk verminkt. Genees kundige hulp, die spoedig ter plaatse van het ongeval geboden kon worden, mocht niet meer baten. Het uitzicht ter plaatse is over het algemeen vrij goed; op het oogenblik laat dit evenwel te wenschen over ten gevolge van het hoogop-gegroeide graan, dat een goed uitzicht op overweg belemmert. De'auto werd totaal vernield en kon eerst na veel moeite van de locomotiet verwijderd worden. Het slachtoffer was gehuwd, doch had geen kinderen. Waspik, 23 Juni 1932. Mijnheer de Redacteur. Met genoegen lees ik steeds de Waspiksche Brieven" in Uw blad. Evenwel vind ik. dat de laatste wel een beetje persoonlijk en daardoor voor sommigen misschien grievend was. Wijnheer R. wordt daarin een beetje belachelijk gemaakt en dat vind ik niet erg „fair". Hoewel aanhanger van de groep R. e s. kan ik me ook niet steeds met die politiek vereenigen (vooral niet in dit geval Br.) maar dat neemt toch niet weg, dat ik „Adept" vrien delijk zou willen verzoeken in 't vervolg een beetje gematigder te zijn. Dat zal en hem zelf en de personen in questie och wel zoo aangenaam zijn. M. de R. bij voorbaat dank voor de plaatsing. Hoogachtend, SNUFFELAAR. Wij hebben Uw ingezonden stuk aan „Adept" doorgegeven, die U on getwijfeld wel zal willen antwoorden, (Redactie). Verkeerslessen van den A.N.W.B. 14e Les. Geef op een fietspad ruimte om te passeeren! Het is verkeerd, als op een druk ken weg eenige fietsers op een rij naast elkaar rijden en toch gebeurt het nog maar al te veel. Ge begrijpt wel, waarom dat ver keerd is, nietwaar? Het snellere auto verkeer heeft daar hinder van, want die rij fietsers verspert den weg en belemmert het snelverkeer. Ook als de fietsers op een rijwiel pad rijden, moeten ze dat niet naast Het lijk is naar het Ziekenhuis te Sit tard overgebracht. PIJNEN DOOR HET GEHEELE LICHAAM. Weer rheumaliek. En weer was het de „kleine dage- lijksche dosis" Kruschen Salts die het overwon. Meer nog, de lijder voelde zich nadien „beter dan ooit". „Ik nam Kruschen Salts, omdat ik hoofdpijn, rugpijn en pijn in mijn ge wrichten had; eigenlijk had ik overal pijn. Ik was moe als ik naar bed ging en moe als ik opstond. Ik was er erg slecht aan toe. Al ruim een maand was ik bedlegerig door een acute rhcu- matiek-aanval, toen men mij aanraad de eens een proef met Kruschen Salts te nemen. Na minder dan 3 maanden voelde ik me beter dan ooit. Ik kan U niet genoeg danken voor Kruschen Salts". G- Het principe is dit: Kruschen Salts drijft de urinezuur-kristallen, die Uw pijn veroorzaken,.uit het lichaam. Uw pijnen verminderen en de stijve ge wrichten worden weer lenig. Daarna spoort de „kleine dagelijksche dosis Uw lever en nieren aan tot heter func* tionneeren, zoodat uw lichaam inwen dig schoon wordt gehouden. Kwaad aardig urinezuur krijgt geen kans meer zich op te hoopen. Kruschen Salts is uitsluitend ver krijgbaar bij alle apothekers en dro gisten a ƒ0.90 en ƒ1.60 per flacon. (Adv.). Katholieke Illustratie. 66e Jaargang no. 39. Aan het Internationaal Eucharis tisch Congres, een gebeuren, waarnaar de belangstelling der geheele Katho lieke wereld is uitgegaan, is in deze aflevering een ruime plaats bereid. Ook de andere gebeurtenissen van de Iweek vinden we terug in tvpeerende foto's. Daarnaast geeft ing. J. Th. M. Wijs een interessant artikel met fraaie natuuropnamen „Van Krijgsgerucht en Natuurschoon". De bekroonde foto's uit de Lente-prijsvraag zijn op een dubbele pagina keurig gerang schikt. De moeilijkheden van een Roomschen arbeider in vijandige om geving komen uit in een markant ver haal van J. van Noort. „Peentjes en Peultjesen nog wat". Bert Tichelaar verhaalt in „Verterend vuur" den tragisch eindigenden strijd tusschen 'n vader en z'n zoon. Chèfren vertelt in een met mooie foto's opge luisterd artikel „Schoon, maar teer" iets over porcelein en oud-Delftsch aardewerk. Met „Van den vroolijken kant" mee, weer een paar uurtjes van echte geestelijke ontspanning. Een ernstig auto-ongeluk. In den afgeloopen nacht omstreeks half drie heeft op den rijksweg op ongeveer 10 minuten afstand der kom der gemeente Echt een ernstig auto ongeluk plaats gehad, waarbij twee personen om het leven kwamen. De luxe-auto van de familie Herman uit Venlo waarmee een zestal personen terugkeerden van een bezoek aan de ouders, die op het oogenblik te Aken logeeren, reed in volle vaart tegen een zwaren transportaanhan^wagen van de Rijkswegenwerken in Limburg. Vermoedelijk heeft de bestuurder der* auto, doordat het mistig was en het licht aan den aanhangwagen, niet sterk was, dit voertuig niet gezien. De luxe-auto werd zoo goed als ge heel vernield. Twee personen, een 17-jarige zoon van den heer Herman en de 25 jarige mej. Ceelen uit Venlo werden beiden op slag gedood. De andere vier inzittenden, alle leden der familie Herman en afkomstig uit Venlo werden ernstig gewond. De beide lijken der slachtoffers wer den voorloopig overgebracht naar het hospitaal te Echt. De gewonden werden naar Venlo vervoerd. Een sprong van 8000 M. hoogte. Gisteren heeft de jonge Fransche parachutist Machenaud een nieuw wereldrecord gevestigd, door van een hoogte van 7500 M. uit een vliegtuig te ^springen. De sprong had een vlot verloop. Na 25 minuten i9 de onver schrokken man veilig en wel geland. Hqt experiment had plaats even ten Zuiden van Chartres. Gedurende zijn daling is de parachutist 20 kilometer afgedreven. Het valscherm opende zich onmiddellijk. Tot dusver was de Belgische vlieger Coppens houder van het record, met 7000 meter. Door stakers achtervolgd. Men meldt uit Heerlen: Te Visschersweert b- Roosteren is Woensdagmiddag een Belgische arbei- der, werkzaam aan het Julianakanaal, in de Maas verdronken, toen hij deze rivier wilde overzwemmen. De man, een werkwillige, was op wegnaar huis, toen hij door stakers werd achtervolgd en mishandeld. Om aan zijn vervolgers te ontkomen, begaf hij zich te water en is verdronken. De Nederlandsche en Belgische politie stelt een onder zoek in. den NIEUWS UIT HEUSDEN, Heusden, 2 Juli 1932. De uitslag van den biljartwedstrijd tusschen den heer Drost uit Volendam, die in Concordia een séance gaf en de eeren Lefferts en Meinders was, dat aatstgenoemde verloren. Waar D. 460 maakte, brachten zij het slechts tot 28 en 25. Mej. Taaselaar te Aalburg is door de afd. Heusden van het N. G. aan gewezen als afgevaardigde voor de te 's Hage te houden alg vergadering. De heer D. Hees, onderwijzer alhier werd ekozen tot plaatsvervanger. Longa neemt Zaterdag deel aan de finale van den seriewedstrijd te Kaatsheuvel, terwijl P.S.V. (alhier) Zon dag een wedstrijd heeft tegen Noad uit Wp c a. Woensdag werd hier gespeeld door de plaatselijke vereenigingen Longa en P.S.V. De laatste, die 3 in vallers had, verloor met 5-0. RECHTSZAKEN. Oplichting. J. v. d. S. arbeider te De Werken en Sleewijk werd ter verantwoording geroepen ter zake dat hij op 23 April 1932 te Werkendam opzettelijk A. van der* Veeken heeft opgelicht, door van hem geld los te maken onder leugens en bddriegelpe voorwendsels. Ver- dachte was niet verschenen, Er werden 3 getuigen gehoord. De eisch luidde wegens oplichting 4 maanden gevangenisstraf. Doos 30. Tube 80 ct. Bi) Apotb. 6 Drogisten li., i::i. :n nnn.. lml 7iol;pnlmis fp S\it-

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 7