.De EcDo van het Zelden" £f De dag begint goed 5J HET blad voor Waalwijk en de Langstraat. De Commissie Is van meening, dat het gemeentebestuur en het Secretarie- personeel in het afgeloopen jaar een moeilijke taak hebben gehad wegens het ontslag van den eersten Ambtenaar ter secretarie. Ztj stelt voor de reke ning onder dankzegging aan het ge meentebestuur onveranderd vast te stellen. De Voorzitter deelt nog mede, dat deze rekening sluit op de volgende bedragen Gewone dienst ontvangen uitgaven Batig slot Kapitaaldienst ontvangsten uitgaven Batig slot Aan de inning der posten zal streng de hand worden gehouden, wanneer de nieuwe Ont vanger in functie Is. De opmerkingen betreffende de Landarbeidersstichting, kosten van vakbladen en brandweer zullen B. en W. overwegen. Be treffende 't uurloon van den eiectriciën zal met den betreffenden persoon worden geconfereerd. Wat betreft hel werk van den wegwerker dient men er rekening mtde te houden dat de wegen onder het autoverkeer veel te lijden hebben. Rondvraag. Dhr. Jongbloéts heeft een opmer king in verband met de crlslsvarkens- wet. Hij vraagt n.l. de 25 ctdie betaald moeten worden bij aanvraag voor slachting, af te schaffen. Indertijd is toegezegd dat dit punt op de kringvergadering zou worden ter sprake gebracht. Ook in Almkerk bestaat dit recht niet. Spr. is daarom voor afschaffing. De Voorzitter antwoordt dat dit beschouwd moet worden als legesgeld, hij heeft echter geen bezwaar tegen afschaf fi rig. Op voorstel van den Voorzitter wordt dit punt aangehouden tot de behandeling der begrooting, opdat B. en W. de kwestie nog kunnen over wegen. Dhr. Leeggangers vraagt pogingen in het werk te stellen tot het ver schaffen van goedkoope margarine aan crisisslachtcff .rs. De Voorzitter zegt dat op 'toogen- blik daarvoor nog niemand in aan merking komt. Wanneer verzoeken inkomen zullen deze zoo mogelijk worden toegestaan. Dhr. Smink zou „die margarine zonder vet maar in den Haag laten". Dhr. v. d. Zouwen vestigt de aan dacht op de groote verteringen die door de stembureaux gemaakt worden. Hij zou daarom liever aan de ieden hiervan een vast presentiegeld ver strekken. De Voorzitter zegt dat het geen pretje is den geheelen dag in het stem bureau te moeten zitten, men kan de menschen daarom niet met f 1.— naar huls sturen, 'n Presentiegeld zou al gauw f 10.— moeten bedragen. Spr. had liever gezien dai deze opmerking gemaakt was door een lid van het stembureau, want het is uitersi moei lijk daarvoor menschen te vinden. Ook deze kwestie wordt tot de begrooting aangehouden. Daarna siuit de Voorzitter de ver gadering en gaat de raad over in geheim comilé. BUITENLAND. De Duitsche vei kiezingen. Het mag niet verwonderen, dat het Duitsche kiezersvolk teekenen van vermoeidheid begint te vertoonen. Nauwelijks was een rijksdag gekozen of von Papen liet de heeren door ver Hindenburg weer naar huis sturen. De opkomst der kiezers was Zondag j.l. belangrijk minder dan In juni j.l. We zullen onze lezers niet met de miliioenencljfers der uitslagen ver moeien. Voorop gesteld zij, dat er geen aanzienlijke wijzigingen in de partij verhoudingen zijn gekomen. Zeker, de Hitlerianen gingen achteruit, maar toch ook nu hadden ze nog 33,2 °/0 der kiezers achter zich, tegen 37,3 °/o ïb juni. Hun aantal zetels liep terug van 230 tot 195*. maar de nieuwe rijksdag telt ook 28 afgevaardigden minder dan de oude. Daarbij vergde men niet, dat heel de actie van von Papen tegen de macht der Hitlerianen gericht was. Het burgerlijk element utt hun partij is naar de Duitsch-Nationalen en naar de Duitsche Volkspartij overgeloopen, de eenige groepen, op wie von Papen steunt en die het totaal van hun zetels toch slechts met resp 14 (op de 37) en 4 (op de 7) zagen toegenomen. Procentsgewijze handhaafden de katho lieke partijen zich vrijwel, maar hun zeteltal ging met tesamen 9 terug. Ook de sociaai-democraten boekten verlies, in procentsgewijze verhouding (van 21,6 op 20,7) en in zeteltal (van 133 op 120). De meeste winst werd behaald door de communisten (van 89 op 100 zetels.) Deze winst der communisten was voorzienze werd verwekt door overloopers uli het kamp der socialisten en dat der Hltleri3nen. En thans over de practische resultaten. Hadden in den pas ontbonden rijksdag de anti- Marxistische Hitlerianen een grooter zeteltal dan de socialisten en commu nisten samen, thans is dat niet meer zoo. Konden in den vorigen rijksdag de katholieke partijen met de Hitlerianen een meerderheid vormen, ook die mogelijkheid bestaat niet meer. Vermoedelijk is thans geen en kele regeeringsmeerderheid bestaan baar. Dat maakt de positie van von Papen.min of meer sterk. D. w. z, hij zou kunnen blijven bij gemis aan een opvolger. Maar von Papen kan voor zijn politiek op nauwelijks een tiende van den rijksdag steunen. Hij kan wel blijven, maar niet regeeren, niet parlementair althans. Hem blijven slechts twee wegeneen anti- grond vet lelijke dictatuur doordrijven de Q rond wet tot speelgoed maken door telkens den nieuw gekozen Rijks dag weer door den rflkspresldent te laten ontbinden. De amnestie in Italië. Stefanle meldt dat het aantal ver oordeelden wegens anti-fascistische vergrijpen, dat onder amnestie (die gegeven wordt bij gelegenheid van de 10 jarige herdeuking van het Facisme) valt 1056 bedraagt. Van hen zuilen er 423 dadelijk in vrijheid worden gesteld tengevolge van rechlstreeksche amnes tie, 204 tengevolge van de verminde ring van hun straf met drie jaar en 12 tengevolge van de vermindering van hun straf met vijf jaar, dat zijn er dus 639. Het aantal menschen, dat zich 4 November wegens an'i-fascistische misdaden in ballingsoorden bevond op de eilanden of het vasteland was 983, terwijl 103 lieden al tot verbanning veroordeeld waren, doch niet waren weggezonden. Van deze 1086 zullen 595 de eerstvolgende dagen in vrijheid worden gesteld. Hel aantal misdadigers tegen het gemeene recht, dat in vrij heid gesteld zal worden of verminde ring Van straf krijgt, staat nog niet vast, maar loopt tusschen de vijftien en twintigduizend. Het aantal overtredingen, dat van boete of hechtenis wordt vrijgesteld ioopt in de honderdduizenden. De fascistische partij in Italië. Zaterdagavond heeft de groote fas cistische raad vergaderd. Starace. de secretaris van de partij, heeft meege deeld. dat er tot 30 October al meer dan 500 000 verzoeken waren inge komen om in de partij te worden op genomen en dat het nog nietmogelflk was het getal op te geven van de vele verzoeken sindsdien nog ingekomen De verzoeken komen vooral van den kant van de fabrieks- en de land arbeiders. Bij den ingang van het jaar XI over de verzoeken om toelating moet nog nader beslist worden telde de partij 2.411.132 leden. &e nieuwe spoorweg In Nleuw-Zeeland De spoorweg van Stratferd naar Taumarunie, ter lengte van 70 mijl, waarvan de aanleg 30 jaar heeft ge duurd, omdat er 25 tunnels in voor komen, is thans olficieel geopend. De nieuwe lijn verbindt de provincie Taranaki met het hoofdnet en loopt door een deel van het ontoegankelijke gebied van Nieuw Zeeland. Buitenlandsche artisten in Engeland. De onder secretaris van binnenland- sche zaken heeft in het Lagerhuis meegedeeld, dat hij in correspondentie staat met de Engelsche beroepsver— eenlglng van varielé-en clrcusartisten nopens de weriing van buitenlandsche artisten in den Kersttijd Er was een voorstel dat ieder bulterilandsch artist een deel van zijn gage zou moeten afstaan voor een werkloos Engelsch artist om een landingspermissie te krijgen. Misschien zou dit het meest tot genoegen van beide partijen zijn Voor een algeheel verbod van buiten landers voelde de minister niets. De rat'enverdelgingsweek. In geheel Engeland is de ratten— verdelgrngsweek begonnen. In alle gemeenten wordt de bevolking opge wekt om mee Ie helper, onder verwij zing naar het door de statistiek geboek staafde feit dat de schade, die ratten en muizen in Engeland aanrichten, geschat wordt op 77 millioen pond. De verkeersstaking in Berlijn. Gisterochtend is het beperkte ver keer hervat op 45 Berlijnsche tram lijnen. In het geheel rijden 425 tram wagens, In normalen tijd rijden er 1010 op 73 lijnen. Op 10 autobus lijnen met een totaal van 406 auto bussen kon het verkeer eveneens ge deeltelijk worden hervat. Het verkeer bij de tunnelspoor is wederom op enkele lijnen normaal. In het geheel hebben zich zoowat 5000 werkwilligen gemeld. Het aantal stakers bedraagt intusschen nog steeds zoowat 16000. Bij den gemeentelijken vuilnisdienst staakt nog steeds het gansche perso neel van 1400 man, Eischen zijn door deze stakers in het geheel niet gesteld, daar men hier uitsluitend met een sympathiestaking te doen heeft. Naar de redactie van de Rote Fahne gisteravond mededeelde, heeft de cen trale stakingsleiding der Berlijnsche verkeersarbeiders tot afbreking der wilde staking besloten. BINNENLAND. R K. Staatspartij. De .Volkskrant" deelt mede dat het In het voornemen ligt het aantal om schreven zetels voor arbeidszaken tot drie terug te brengen en te handhaven die der groote steden, Limburg er. Leiden-Dordrecht. In dezen gedachten- gang zal de werkgeverskwaliteitszetel (thans bezet door dr. Korlenhorst) met dien voor de Indische specialiteit een Dlaats krijgen In den rijkakleskfing T.lburg. De „Residentiebode" kan daar nog aan toevoegen, dat de kwa iteitszetel voor fi.iancën, welke steeds in het Noorden was ondergebracht, waar de heer v. Vuuren candidaat was. thans naast Defensie naar Den Bosch is overgezet, en dat de drie groote steden, welke hier samengaan, moeten zorgen voor een kwaliteitszetel van technisch Juridische zaken en naast dien van Arbeidszaken (werknemers.) Prof. Mr. van der Grinten, f Zondagmiddag ls overleden prof. mr. dr. J. van der Grinten, hoogleeraar aan de R K. Universiteit te Nijmegen, in den ouderdom van 47 jaar. Van 1910 tot 1915 was hij commies redacteur ter gemeente-secretarie van Nijmegen. In die stad was hij ver volgens na het overlijden van Mr. Munster van Heuven van 1915 tot 1923 gemeente-secretaris. Sedert 1923 bekleedde hij het hoog leraarschap aan de R,K. Universiteit Ie Nijmegen, waar hij doceerde in staats- en administratief recht. Prof. van der Grinten was lid der staats commissie tot herziening der _ager Onderwijswet, der commissie voor de havenbelangen van Rotterdam en der commissie tot uitgifte van de Zuiderzeegronden. Tevens nam hij zitting in verschil lende rapportcommissies, welke ad viezen hadden uit te brengen in staats rechtelijke vraagstukken en In de ver houdingen tusschen rijk en gemeenten. Noodzakelijke aanvulling. Het „Volk" opent zijn .Weekend" met een treffende tegenstelling. .Naar het werk" slaat onder een plaat, voorstellend een arbeider, die met z'n pQp, z'n knapzak en z'n koifieflesch naar z'n werk gaat en een .menheer'', die hetzelfde doet, stappend uit zfln auto, met een veimoedeiijk fijne sigaar tusschen de gehandschoeide vingeren en verder keurig gekleed. Het „Volk" vergeet echier een nood zakelijke aanvulling.Wie van de twee is de S D.A.P.'er Dat is waarachtig nog lang zoo zeker niet. Ook het fijne mijnheertje kan héél best een S.D A.P.er zijn. En dan vermoedelijk een van de kopstukken. Een Amsterdamsche notaris voor den kadi gesleept. De jacht op den Amsterdamschen notaris, die zich niet persoonlijk wilde komen verantwoorden omtrent knoei erijen met z g. „oud" Duitsch effec tenbezit, heeft tot een tragi comedie geleid. Een ieder dreef den spot met het geval, behalve de notaris zelve, die wel heel zwaar tegen het geval bleek op te zien. Hij heefter zelfs zijn 30000 gulden mee verspeeld, eens als cautie voor zijn voorloopige in vrijheidstelling gestort. Een der toen gestelde voorwaarden was, dat hij zich niet uit Amsterdam zou verwij deren, doch waar de politie hem thans te Wassenaar heeft moeten achterhalen, is het duidelijk, dat de notaris het gestorte kapitaaltje verbeurd heeft. De justitie heeft zijn zaak niet buiten zijn tegenwoordigheid willen afdoen en daarom zijn voorbrenging gelast. We kunnen ons het standpunt van de rechtbank indenken. In deze knoei-affaire was behalve de notaris Mr. M. ook nog de directeur van de intusschen gefailleerde bankfirma Roo- zen en Co betrokken. De bankdirec teur vertoeft thans rustig in Spanje en dc notaris bleek geld genoeg te hebben om zich door de storting van cautie aan onaangenaam voorarrest te ontrekken daarna buitte hij het heele wetboek uit om zijn zaak op de lange baan geschoven te krijgen. Maar een strooman van Het tweespan, een onnoozele bankbediende, die door zijn baas voor diens kwade practijken werd opgecommandeerd, zonder dat hij er een cent voordeel van trok, dte zit in de gevangenis reeds zijn acht maandjes uit, waartoe hij werd ver oordeeld. Het is te begrijpen, dat de Officier van Justitie er naar verlangde om ook een der beide meest belanghebbenden in de affaire voor zich te zien en het aanzien van onze rechtspraak kan er slechts mee gebaat zijn, dat de officier en mét hem de rechtbank dat ver langen op zoo geforceerde wijze heb ben bevredigd. De notaris werd op Zondagmiddag in Wassenaar gearres teerd en stond des anderen daags reeds voor zijn rechters. Hij zocht alle uitvluchten, maar 't baatte niets, alles werd afgewezen en hij zit. mag een eenigszina optimistische toon worden bespeurd inzake de finaticieele vooruitzichten van Waalwijk. In ieder geval staat het er beter voor dan met de rijksbegrooting, waar altijd nog een gat gaapt van een groote twintig millioen waarvoor tot heden nog geen dekking gevonden schijnt te zijn. Houdt men echter de nationale plaag der werkeloosheid in het oog dan rijst thans toch de vraag of die voldoende gemeenschappelijk bestreden wordt. Hoewel voorzichtig financieel beleid in een gemeentebestuur te prijzen is moeten de middelen die redelijkerwijs los te maken zijn thans ten nutte van de algemeene zaak opgevorderd en aangewend worden. Hierin smaakt men dan 't genoegen de nationale welvaart zoo ver dit mogelijk is te bevorderen. Zoo hoop ik dat het gemeentebestuur de in uitzicht gestelde verbetering van de Besoijensche straat spoedig ter hand zal durven en kunnen nemen. Definitieve verbetering is hier drin gende elsch. Aan menige hand geeft dit weer nuttige en productieve arbeid, die bij verder uit-of afstel tot ledigheid zou komen. Zooals deze straat er thans bijligt past zij niet in 't overigens welverzorgde wegennet van deze plaats. Voor ieder en dus ook voor een gemeente is het verstandig niet verder te springen als de stok lang is, maar van den anderen kant wordt algemeen aanbevolen de beschikbare middelen zooveel mogelijk te laten vloeien ten dienste van de algemeene nationale zaak. Spaarzaamheid en overleg is te prijzen maar in dezen tijd past ook geen zuinigheid die de wijsheid be driegt. Met dank voor de opname X. brood verdienen, voeld landsch Hervormden geelt Waalwijk, 7 November 1932, Mijnheer de Redacteur. In Uw raadsversiag zijn enkele fouten geslopen die ik gaarne verbeterd zag in de volgende editie van Uw blad. Op de eerste bladzijde laatste kolom 3e alinea moet het zijn Het voorstel v d, W. wordt door niemand ondersteund, dat van Nuijten alleen door v. d. Waerden, zoodat beide niet in stemming komen. Op de tweede bladzijde 3e kolom IOe alinea van onderen is een 0 ver- geien, het rnoet zijn De heer v. d. W. constateert dat deze hoogere raming in elk geval ad f3000.— oplevert Op de fweede bladz. 3e kolom 4e alinea van onderen moet zijndat wij zouden kunnen volstaan met 120,140 en 160 opcenten. Op de tweede bladz. 4e kolom 4e alinea moet zijnspr. zou de opcenten liever opvoeren tot 170, 180, 200 en hooger. Bij voorbaat dank voor Uw wel willendheid. Hoogachtend, VAN DER WAERDEN. Mijnheer de Redacteur. Uit de raadsvr.rsiagen van Uw blad Mijnheer de Redacteur. Mag ik nog eenige plaatsruimte ver zoeken om mij tegenover ons raadslid den heer Boer te verdedigen? ik behoef over de rooilijn waarover het ging niet meer te spreken Het was onaangenaam dat het D. B. ingreep en de heeren terdege op de vingers tikte den bouw te zijn begonnen. Hiermede ïeb ik niets uit te staan. Omtrent deze kwestie kwam ik beslagen op 't ijs. U neemt het voor een vreemdeling op omtrent een ruil van ééi guiden tegen 100 centen door 't D. B. U be geeft zich op zeer gevaarlijk terrein, want u beweert iets waarvan u niets weet. Dezer dagen namen wij wederom eene beslissing die ook weer stol doet opwaaien, n 1. den aankoop van c.a. 2 Hectaren grond voor zes mille van den heer W. B. Rijken. Gij weet dat Ik daarvan trots den prijs een groot voor- stander was en adviseerde snel te han delen, daar ik de risico niet wenschte te loopen zooais gebeurd is met een vreemdeling, n.l. dat een ander met dit industrieterrein naast deLabbegat sche haven ging loopen. ik heb toen op strikte geheimhouding aangedron gen daar men nooit te voorzichtig kan zijn. ik stel de gemeente, indien het gelukken wil, mede in de gelegenheid industrie binnen te halen, terwijl een ander gronden koopt om dit te keeren. Dit is reeds meer beschreven in dit blad, dus geen herhalingen. Ik heb zelve de bekende geschiedenis meege- maakt en ben dus goed op de hoogte al is dit 25 jaar geleden. Men schijnt u wat wijs te willen maken. Door medewerking aan deze transactie, hoe wel nog weinig perspectieven bestaan, hoop ik een steen te hebben bijgedragen voor de geheele arbeidersklasse. Wat het aanzoek tot ouderling aan gaat, blijf ik bij het medegedeelde. Over officieel of onofficieel spreek ik niet. De zoogenaamde „welbekende wasch" wensch ik hier niet uit te spoelen, want u spreekt van een kerke- raadsüd dat 30 jaren zitting heeft, en dan zou ik in persoonlijkheden moeten vervallen wat beter is achterwege te laten. Ik zou een kaakslag geven aan Kerkeraad en Kerkbestuur? Ik heb mij altijd neergelegd bij de richting onzer Gemeente, mijn stemplichten vervuld en de hekken aan de oude palen laten hangen, want het ging oogenschijnlljk goed. Merkwaardig ls wel dat trots den kolossalen overvloed van intellectueelen, die geen droog er zoo weinig oe wordt speciaal onder Neder- (Groote Kerk) voor de roeping van Predikant. Is <j,, niet teekenend Zou er achter de schermen niet meer afgespeeld worden dan het groote publiek wel weet? Eigenaardig dat wij tegenwoordig 20q weinig jonge Predikanten meer ont. moeten uit het „milieu" vanDs. RUys zijne voorgangers en uit onzen tegen.' wooraigen geheelen ring. Het stof tot nadenken 'U ergert zich dat ik over oecono. mische cursussen sprak. Dat is mij, goed recht. Heeft men op alle geblee niet met geld gesmeten? Heeft de buiten landsche bankpapierdrukkerij niet ge. noeg geleerd Moet dat ook hier ij lande gebeuren Ik vrees met grooi{ vreeze dat de gaten niet meer zijn te stoppen. Wat Kerkbezoek betreft, tys hebben geen zaligmakende kerk en ik wensch de kerk en den godsdienst niet te gebruiken als een doorgangshuisi0| de raadszaal, doch tot iets hoogers I \y hebben onze radio in huls en zoeke uit wat ons bevalt. Men heeft het naar gemaakt in de laat3te jaren en met alle middelen geprobeerd zijn dot te bereiken. U spreekt over de laatste verklezb en zegt dat ik alles bijeen scharrelde NC om er te komen. Gelieve u er aan it denken dat in politiek en coöperatie ook een „Hosannah en Kruisig hein bestaan.Gelieve dit te onthouden! Ik heb absoluut niets gescharrel^ want toen de door u bestempeld psv „vreemdeling" niet op de candidaieo JJJ,' lijst meer wenschte geplaatst te wordto ais raadslid en om vijf minuten voor. met zijn staf ten tooneele zou gaar, toen stoof niet ik op, doch Capellt Jammer dat mijne Nieuwvaartsche q Helstraatsche vrienden dit niet wisttc EV\ want de overrompeling ging op ha kantje af en dan zou de debacle waai schijniijk nog grooter ztyn geweest, heb nooit of te nimmer stemmen 1 kocht, zooals vroeger schering en slag was. Ik bekleedde nooit kerkelijke betrekking, doch was voor zichtig met de door mij afgelegd eeden 1 Tegenwoordig bekleeden de gelijke afleggers van zuiveringseedti de eerste plaatsen in de kerken, zult bemerken zich weder vergist hebben. Mij walgt het! Tot vervelens toe spreek ik over kapitaal. Niet onmogelijk, doch schijnt zich over 't algemeen hl te vergissen. Het grootkapitalisme hoef ik niet te beschermen, dat zichzelve wel. Ik denk evenwel sleed aan de z.g. „kleine luyden" en kleine eigengeërfden boerenstand. Be dezer eeuw was het bezit dezer boen een oude kar, dito paard etc., en kijk nu des zomers eens de Capelic wv :c binnen- en buitenpolders. Vroeger ei ON hooierij van f 1.25 daags verdient en nu een veestapel met een der gro ste boterfabrieken uit den geheel omtrekDit is het kapitaal wat ik werkelijkheid bedoel 1 Gaarne zou zien dat dit kapitaal niet alleen inn bleef doch vergrooite. De nieuwighi: der laatste jaren „de tuinbouw* dii dito! Effecten en hypotheken zijn slot van rekening toch maar papil ®an Waarschijnlijk is dit laatste uwet; De doeling geweest? Nu weet udanpu kgd cies wat ik onder kapitaal versta speciaal het Sprang-Capelsch kapili U spreekt over geleerde woordi Ach, heer Boer, je moet nu ran vei denkenieder vogeltje zingt zooi as 't gebekt is. Wanneer men 3/4vamj en leven in huiden en leder eic. hu f" doorgebracht, nu dan moet menzu halve internationalen (in de got beteekenis) maar vergeven als men zoo eens een uitdrukking in et moderne taai uitflapt. Wij zijn datz in onze omgeving gewoon, ik nu geen aanmerkingen op een wel onbeholpen uitdrukking van een a rlër, u zoudt „boer" zeggen. Ik 1 want men beschouwt dit ais een schel naam en daaraan doe ik niet mee. Ten slotte de bekwaamheid. A iedereen denkt het beter te weit Je Had Sprang-Capeile geen grooi Ccöp. Boerenbond Er kunnen eens fouten gemaakt zijn evenals in Boterfabrlek, nietwaar? U wist beter en stichtte een nieuwe co bond. Ik hoop voor dezen boerenboi tw dat gij als voorzitter nog beter sued do sen zult behalen dan de oude veren de ging, want daar gaat het toch tenslot maar om. Om de dubbeltjes, 't kaplU -m Hiermede neem ik afscheid en da yooi voor verleende plaatsruimte, Hoogachtend, A. M. VERHEIJDEN Capeiie Nov. '32. SPORT. f 4745! 70 f 437 6 71 t 1734.79 f 4314 881 nihil t 4314.88 achterstallige voor wie zich tot gewoonte maakt de huiri na het scheren met een weinig BZij"-cr^ in te wrijven. Geen branderig gevoel of na schrijnen m eer, integendeel. Uw gezicht blh'h den geheelen dag frisch en zacht. qn In prijzen van 20—30—45—75 ct. 101v ifldl •54k>! tere In flink' iteldi ,oed je: Sj fljal «fin Jt-n jaar *on De ien- rflo. Cape, pet 1 10 PS' Ble MV BV Bn He Vü DO RB He Wi Tei Ro Ne Ca Oo De NA Eii Wi INGEZONDEN STUKKEN. Buiten verantwoordelijkheid der redactie BV Wi [,0N< Bleijt Eind Wille X.AC Hi<I(l \0A Hein Willi Di' 'cge oer TAC WSC VOS GUI) Oos teil se »|jni tel Gooc Baar Oost' Neve JOVf liste ipe ion} WSC Willi BW Wilt GUD X0A D E VOETBA LOOM PETITIE. De Limburgers winnen. A delburg klimt op. Helm" neemt de leiding. W stelt teleur. Alle derde-P leiders winnen. De Liraburgsche eerste klassers Blei heide en MVV wonnen resp. van NAC NOAD, waardoor deze laatste clubs denkelijk afzakken. De plaatselijk* Ec laats wad in 2 uien leggi zone getr: era a van schi: voor tor? dit irt Di 1011 •urg 1). iets ■rs log deir [eva lelei waa leer R< ei loei link vrijs sen, den. VüOl de I op 1 wist pun den geve drif ces blev E' den bela in 'n

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 2