De Sporters II speelden met een ivaller tegen Victoria St. Michlels- iestel De victorie was voor Victoria ncl 3 2 Longa Drunen heeft Roda II te Elshout erieden Zondag een fl.nken jas aan- jemeten met 3—0. V. J. C. II Drunen heeft zich Zondag lapper verweerd tegen D.O S 111 te Den iosch V. I C. won den wedstrijd met f_6. Het 1ste van V.J C. zou spelen egen het eerste van het Patronaat «Jieuwkuik dat niet opkwam. De gehouden collecte voor iet crisis comi in de Protestantsche cerk alhier heeft opgebracht f 10 Witte raven ztjn zeldzaam, maar ook witte vinken. Reeds geruimen lijd was hier in den omtrek een witte vink gezien, waarop dan ook jacht werd gemaakt. Dezer dagen gelukte het een zoon van H. v. Huiten alhier, wonende in het achterompad, dit zeldzaam exemplaar levend te vangen. Het vogel je heeft veel bekijk*, vooral van den kant der vogelliefhebbers. DRUNEN. Zondagmiddag werd in de zaal der Jongens-Congregatie een vergadering gehouden van den R K. Fabrieksarbeidersbond .St. Wille— brordus". De heer Passier uit Waal wijk gaf een duidelijke uiteenzetting over het ingekomen schrijven van den Minister, waaruit bleek dat verschil, lende wijzigingen in steunuitkeering zuilen plaats vinden. Besloten werd gewoon allen te blijven teekenen en af te wachten, wat er van hooger hand komt. Verder werd besloten om maatregelen te treffen voor hen die Zaterdag niets ontvangen hebben, waarbij werd vast- gesteld dat de heer Passier met den Burgemeester een conferentie zal houden om het een en ander te regelen. Na nog eenige besprekingen werd met een dankwoord de vergadering gesloten. Op 31 Jan. a.s zal in de groote zaal der |ongens-Congregaile om 4 uur voor de vrouwen en om 7'/i uur voor de mannen een bijeenkomst worden gehouden, waarin de film .Kentering" zal worden vertoond, waarin de groei der werklieden- organisatie wordt te zien gegeven De entiée is zeer laag gesteld. Zondagavond gaf de Handboog- schutter^ „Conslanlia", gevestigd bij den heer Th. Elshout. haar eerste wlnteruitvoering voor dames en heeren in de groote Harmonie-zaal, met mede werking van de alom bekende ge mengde tooneelclub „Eendrach' maakt macht" uit Oisterwijk. De heer Elshout opende deze bijeenkomst en riep allen het welkom toe. Omgevoerd werd .De prijs van het geluk", tooneelspel in drie bedrijven door Jer. Steijn en J. Qrosveld. Het geheele stuk was 'n zeer indruk- wekkende vertooning en in alle op zichten was groote zorg aan deze opvoering besteed. Het door de spelers vertoonde spet heeft bewezen dat er bij „E M M." gbede krachten schuilen Een ex ra woord van lof aan den heer J. Melis, den regisseur is welver diend. Na het stuk werd nog opgevoerd het blijspel .Een malle grap", hetwelk ook zeer in den smaak viel van het publiek De lachsalvo's en het ge weldlg applaus dat de spelers ten deel vlei, waren wel de sprekende bewijzen voor hel hooge peil waarop deze uitvoering stond. De aanwezigen hebben allen genoten en de vereeni- ging „Cor.stantla" mag met genoegen op dezen avond terugzien. ELSHOUT. In het jaar 1932 werden alhier gedoopt 31 kinderen in onze parochie. 25 Kinderen deden hun plechtige H. Communie. 10 huwelijken werden gesloten, terwijl 7 jongens elders in het huwelijk traden. 1' Kinderen eindigden hun leertijd, terwij er 22 overleden zijn. Zondag speelde alhier de voetbal vereeniging E S C. 2 een wedstrijd tegen Longa 1 Drunen en wist te winnen met 2-0. Een mooie prestatie voor deze jeugdige vereeniging. De collecte voor 'i C'isis-Ccmité heeft alhier f50.— opgebracht. NIEUWKUIJK. In het café van den heer de Bont gaf de liedertafe .Oefening baart Kunst" Zondag j.l haar groote winteruitvoering. Reeds voor den aanvang was de zaal tot in de uiterste hoeken bezet De zangnummers werden onder leiding van den directeur, den heer C. de Gouw zeer verdienstelijk ten gehoore gebracht. Ook het humoristische gedeelte vie ten zeerste in den smaak en oogstte luiden bijval. De hoofdschotel van het program was wel het blijspel „'t Is vandaag de eerste*. Door een ieder werd hierin zijn rol goed gespeeld, zoodat aan de spelers dan ook een welverdienc applaus werd gebracht. De piano begeleiding was bij M. van Helvoirt in goede handen. Onze liedertafel heeft aan velen een genotvollen avond verschaft. Op Zondag 12 Februari a.s. za dezelfde uitvoering nogmaals plaats hebben voor niet leden. Op Zondag 15 Jan. a s. zal de Tooneelvereeniging .Kunst na Arbeid in het Bondsgebouw een uitvoering geven. De opbrengst hiervan zal ten bate worden gesteld van het Crisis- VRIJHOEVE-CAPELLE. Op 't hulp postkantoor werd gedurende de maand December 1932 Ingelegd een s^m van f 4017 57. terugbetaald f 725073. CAPELLE. De Jeugdclub van de plaatselijke afdeellng van den Ned. Bond van Chr. Fabrteks- en Transport- a-beiders alhier, komt as. Dondérdag 12 januari des avonds half acht in Gibouw voor Chr. Belangen aan 't Bruggetje in ledenvergadering bijeen. Mrj J. H aan den Loonschen. dijk, kwam zoodanig met haar rijwiel te vallen, terwijl ze een auto moest passeeren, dat geneeskundige hulp werd ingeroepen. Door den heer R. werden Zarerdagavond bij zijn familie aan den Vaartkant in de tuinderij een aantal ramen stuk geslagen. Onder politie- geleide werd hij naar Waalwijk over. ►ebracht. Op de Stoomschoenfabriek van defi ma Kerst en Oerlemans alhier, heerscht momenteel een groote drukte. Maandag j.l. werden wederom ver. schillende arbeiders geplaatst. De houten palen van het Eiectrisch net in deze gemeente wor den door nieuwe vervangen, door deze werkzaamheden zitten thans dagelijks eenige wijken een aantal uren zonder stroom. WASPIK. De Heer A. van S. alhier had het ongeluk een trap van een paard te krijgen. Geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Het 10 jarig zoontje van den Heer M. v D. had het ongeluk van een hooischelf te vallen. Met een ernstige hersenschudding werd de deine opgenomen. Dr. Wijffels ver eende geneeskundige hulp. As. Woensdagavond te zeven uur zal in het patronaatsgebouw een alge- meene vergadering worden gehouden van de R K. Kiesvereeniging. Aan de orde zal worden gesteld het stellen van candldaten voor de groslijst voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer. A.s. Donderdagavond te half acht zal in het patronaalsgebouw een ont- wikkelingsavond worden gegeven, waarbij gesproken zal worden over „Het Nut der standsorganisatie". In de op j.l. Maandag gehouden vergadering van stemgerechtigde inge landen van het waterschap „De Ge combineerde Groote Waspiksche en Raamsdonkache Binnen- en Bulten- dljksche en O^erdlepsche Polder" werd tot secretaris.penningmeester ge kozen de Heer M. van Dongen. RAAMSDONK. De inschrijving voor den dienstplicht lichting 1934. dit zijn alle mannelijke personen geboren in het jaar 1914 moet bij voorkeur ge schieden vanaf 9 tot en met J 2 Jan. a s. ten Gemeentehuize van 9 12 uur voormiddags en wel op 9 januari voor hen wier namen beginnen met de letters A tot en met C.op 10 januari voor de letters D tot en met K op 11 Jan. voor de letters L. tot en met P op 12 Januari voor de letters R. tot en met S.op 13 Januari voor de letters T. tot en met Z. De spaar- en rentevereeniging hield op Zaterdag 7 Januari jl. haar feestavond in calé van Jen Plas. bevordering van de verkiezing van met name aan te duiden candidaten in de Kringorganisatie (of samenge- RAAMSDONK. Zondag j.l. ga de Tooneel— en Zangvereeniging „Laetitia* haar eerste winteruitvoering aan hare leden en donateurs in het St. Leogebouw. Opgevoerd werd het tooneelstuk „de Anarchist" in vier bedrijven. Als naar gewoonte kweet de Vereeniging zich uitstekend van haar taak, het stuk werd op zeer verdienstelijke wij. ze uitgevoerd. „Laetitia" heeft weder om laten zien, dat onder haar leden zeer goede krachten blijken te schuilen wat wel uitkwam door het schitterend spel dat door haar geleverd werd. Alle spelers waren zeer goed op dreef. Het talrijk publiek, de groote zaal was geheel bezet, was dan ook ten zeerste voldaan, hetgeen bleek uit het langdurig applaus dat na ieder bedrijf hen ten deel viel. Bij de klucht „de vier leuke broer tjes" werden niet weinig de lachspieren in beweging gebracht. Het dankwoord van den Voorzitter aan het einde van de uitvoering was dan ook welverdiend. RAAMSDONKSVEER. De R. K. Kiesvereeniging hield Zondag j.l. een algemeene ledenvergadering in het St. Henricusgebouw. waarin de candi- daatstelling voor de Leden van de Tweede Kamer en het jaarverslag wer den^ behandeld. Candidaat werden gesteld, vooreen vrije zetel 1. Dr. A. J B Oomen, Arts te Utrecht; 2 Dr. H. Moller, te Tilburg; 3. F. J. M. Smits van Oijen te Eindhoven; 4. W. Sassen, te Geer- truidenberg voor een arbeiderskwali- teitszetel5. C. J. Kuiper, Voorzitter van het Werklieden Verbond voor een werkgeverskwaliteitszetel6 Mr. Steenberghe, te Goirle. Na de candidaatstelling deelde de Vice Voorzitter de aanwezige leden mee, dat candidatenlijsten tot Woens. dagavond kunnen wordt n ingediend bij den Secretaris en dat de leden der Kiesvereeniging het recht hebben kiescomiié's te vormen, uitsluitend ter voegde kringorganisaties). Speciale Reglementen hiervoor zijn bij het Partijbestuur te bekomen Uit het jaarverslag blijkt dat in het afgeloopen jaar het ledental tot bijna 500 is gestegen. In 1932 werden be legd 4 ledenvergaderingen en 4 be stuursvergaderingen Op de vergadering van 9 November j.l. trad als spreker op de Vice Voorzitter de heer G. van Zwol, die een lezing hield over „Rechten en plichten van den Kiezer" in welke vergadering ook het ontwerp reglement werd vastgesteld. In de vergadering van 4 December j.l. trad als spreker op de Heer Dr H. Moller, Lid der Tweede Kamer, die door de leden druk bezocht werd. Bij de rondvraag ontspon zich een debat over de z g. kwaliteitszetels. Door den een veroordeeld, wordt de ze instelling praktisch zeer goed ge prezen. Verzocht werd om in een der e v. vergaderingen de kiezers eens duidelijk het verloop der stemming uit een te zetten, vooral te wijzen op het verschil tusschen de stemming voor de groslijst en de off. lijst. De vice - Voorzitter deelde de vergadering mede daarvoor zorg te zullen dragen en beloofde tevens te trachten een der gecandideerde heeren voor de vergadering te doen optreden. RAAMSJONKSVEER Vrijdagavond omstreeks zeven uur brak brand uit in de woning bewoond door A Viisers in de Vlsschersteeg. Door de rieten dakbedekking grepen de vlammen snel om zich heen en viel aan blusschen niet te denken. Spoedig deelde het vuur zich mede aan de woningen be woond door W. van Strien en M. Mekes welke woningen er aan vast stonden en ook met riet gedekt waren. De brandweer die direct aanwezig was, kon niet veel meer tegen de vuurzee uitrichten, want in een oog wenk stonden de arbeiderswoningen in lichte laaie, zij moest zich in hoofdzaak bepalen tot het nathouden van de belendende perceeien, wat haar dan ook gelukte. Van de inboedels kon niets worden gered, In een half uur tljds lagen de drie woningen in asch. Omtrent de oorzaak last men in het duister. Verzekeiing dekt de schade. Een en ander bracht op dit uur nogal veel volk op de been. Op Zaterdag 7 Januari hield de Vereeniging „Schuttevaar" in hotel van Houten een feestvergadering, die druk bezocht werd. De avond werd gezellig doorgebracht. Moordaanslag te Gee/truldenberg. De dader gearresteerd. GEERTRUIDENBERG. Zaterdag 7 januari j.l. des voormiddags 7 uur werden de bewoners van de Water poortstraat alhier opgeschrikt dooreen schot. Zekere G. M. uit Raamsdonks veer had aldaar A de Jong alhier opgewacht, die daar geregeld opdien tijd voorbij komt om naar zijn werk te gaan. Toen de J. aldaar passeerde kwam van achter een wagen G M. te voorschijn en loste een schot op dej dat gelukkig miste. De J herkende in den aanvaller direct G M., dezelfde persoon die In November 'i nachts zijn huis was binnengedrongen en zijn vrouw tegen het leven had bedreigd. G. M. heeft vroeger betrekkin* gen met deze vrouw onderhouden en laat sindsdien de vrouw niet meer met rust. G. M staat bij de politie als zeer ongunstig en zeer gevaarlijk be kend. Toen G M. dan ook door de rechtbank te Breda voor bovengenoem de bedreiging tegen het leven van de hu'svrouw van A. de slechts voor waardelijk werd veroordeeld, kon een leder hier verwachten dat binnen niet al te langen tijd G M op de een of andere wijze aan zijn plannen uitvoe ring zou geven. Kort na zijn vrijlating zwierf G. M. weer geregeld in de omgeving van de woning van A. de J. bezocht enkele café's daar in de buurt en iiet zich reeds minder gunstig uit over de vrouw van de J. De politie hield zooveel mogelijk dag en nacht G. M in de gaten terwijl de familie de steeds in onrust verkeerde, wel wetende dat G M. tot alles in staat is te achten Zooals verwacht werd, is dan ook geschied. Op Zaterdag j.l. wachtte G. M. zooals boven omschreven A. de |ong op en loste een schot op hem Daarna maakte hij zich snel uit de voeten. Direct werd de politie gewaar schuwd om den dader op te sporen De burgemeester en de agent van politie G. van Oorschot waren om half negen v.m juist bezig ter plaatse een onderzoek in te stellen, toen zij vernamen dat G M. nog in Geertrui denberg moest zijn. Daar G M zeer vaak in het caié van de Wed. V. vertoeft, begaven de burgemeester en de agent van politie zich naar dit café ei troffen aldaar inderdaad G. M, aan die zich in een achterkamer schuil hield. G. M. werd door beiden aldaar gearresteerd en naar het gemeentehuls geleid. Het verder onderzoek is in handen van genoemden agent van politie en de majoor der Rljksveld. wacht alhier. G'lukkig dat het schot miste, anders was een onschuldig per soon het slachttffer geworden van een laaghartlgen aanval door een persoon die blijkbaar voor niets terugdeinst om zijn doei te bereiken. )oor het vlug en doortastend optrr den van de politie is O. M spoedig gearresteerd. Aanvankeltjk onlkende hij den dader te zijn doch 's avonds legde hij een volledige bekentenis af. Maan dagmiddag is hij voor den olfi cier van justitie geleld. De oorzaak dat het bericht eerst he den bekend kan worden gemaakt, be rust op het feit dat eerst een volledig onderzoek moest worden ingesteld alvorens tot publicatie kon worden overgegaan. Aan de N V. Ned. Kabelfabrlek te Delft is opgedragen de leverantie van kabel voor rekening dezer gemeente. Bij de gemeentepolitie zijn inllch. tingen te bekomen omtrent een fids welke onbeheerd werd aangetroffen als mede van een gevonden huissleutel. Met ingang van 4 Januari j 1. is benoemd tot correspondent van de K.R.O. afdeellng Geertruidenberg, onze stadgenoot C. Litzrolh. A<s kantoorhouder van het hulp postkantoor alhier is naar wij verne men benoemd de heer C. Smits utt Waalwijk. Zaterdag en Zondag j 1. gaf de R.K. Tooneelvereeniging 1 V. B. een uitvoering in hotel Centraal. Opgevoerd werd het drama in 6 bedrijven „De Gifimenger". Het geheel werd besloten met het blijspel; Corruptie vrij graasland. Beide avonden was de zaal goed bezet en oogstten de spelers een lang durig applaus voor het keurige spel dat zij leverden. Zondag a.s. zal voor de Evange. Ilsatie Immanuel alhier voorgaan Ds. Guittart uit Raamsdonksveer. Aanvang van den kerkdienst des n.m. hart zes. Naar men ons van olficieele zijde mededeelde, is de WelEd. Gestrenge Heer Willem Sassen uit Geertruider. berg, in de volgende R.K. Kiesver- eenigingen candidaat gesteld voor de a.s. verkiezing voor de Tweede Kamer, te Leiden, Groesbeek, Geertruidenberg, Etten en Zevenbergen. (Ook te Vierlingsbeek Is de heer Sassen candidaat gesteld. Red.) MEEUWEN. Bq de Ned. Herv. Kerk alhier is tot notabei gekozen de heer G. den Noolj, welke deze be noeming heeft aangenomen. GEMENGD NIEUW». Ontvreemde schilderijen opgespoord. Ten nadeele van de nabestaanden van wijlen den kunstschilder Evert Pieters is uit het schildersartelier te Blaricum een veertigtal schilderijen ontvreemd en verkocht voor een be drag van bijna f2500 Als dader van dezen diefstal werd door de Blaricum. sche politie aangehouden de kunst schilder Z. te Blaricum die bekende de doeken ontvreemd te hebben. Uit een krankzinnigengesticht gevlucht. Onder Goirle werd een net gekleed man aangetroffen, die hier en daar om een aalmoes vroeg Toen hij zich ater op den Tilburgsciten weg bevond, kwam hij te vallen. Bij onderzoek constateerde dr. Daniëls, dat de ge vallene het bovenbeen gebroken had, waarom de man naar het ziekenhuis te Tilburg werd overgebracht. De gemeenteveldwachter uit Goirle bemerkte echter aan den overjas, dat er het rijksmerk en de naam van den man op voorkwamen. Bij nadere ondervraging bleek men te doen te hebben met J. v. d. B uit Den Dungen.die Maandag reeds uit krankzinnigengesticht te Woensel was ontvlucht, zoodat hij reeds vier dagen had rondgezworven. Op verzoek van den directeur van genoemd gesticht werd de man naar Woensel getransporteerd. Moord In de Scheveningsche boschjes. Zondag heeft zich inde Scheveningsche Boschjes weder een vreeselijk drama afgespeeld, waarbij een 42 jarige vrouw om het leven is gekomen. In den afgeloopen nacht tusschen 1 en 2 uur meldde zich n.l. aan het bureau Prinsestraat een 25-jarige kleer maker, die in zenuwachtigen toestand verkeerde en in een onsamenhangend verhaal aan den dienstdoenden in- specteur het ontstellende feit mede deelde, dat hij een vrouw van het leven had beroofd. De man gaf ver volgens op N. J. R. te zijn en bij een paar zusters in den kost te zijn in perceel Vleerstraat 12 alhier. Met één dezer zu9ters, de 42 jarige ongehuwde L E. B zou hij, volgens zijn ver klaring. een verhouding hebben. Na gisteravond om 8 uur met haar uit wandelen te zijn gegaan, heeft hij baar in de Scheveningsche Boschjes vermoord. Het lijk werd aangetroffen met een witten foulard op den hals. De dader verklaarde haar dezen doek te hebben omgeslagen voor de kou. Toen hij echter met de vrouw in de Boschjes was, zou volgen9 zijn verklaring bij hem een plotselinge walging tegen haar zijn opgekomen, en heeft hij de das om haar keel dicht gestropt. Naar hij opgaf, zou deze walging een gevolg zijn van het feit, dat het slachtoffer een sterke alcoholiste was. Ver keersongevallen Zondagmorgen ongeveer halftwaalf is op de Kerkewijk onder Veenendaal een richting van het station kwam een zware tractor, geladen met steenen, van de firma v. d. Broek uit Scher- penzeel. Door tot nog toe onopgehel derde oorzaak kwam de 11 jarige J. Bos. die daar fietste, in aanraking met den tractor. Zwaar gewond werd het kind opgenomen en kort daarna is het overleden. Door een auto overreden en gedood. Te Tilburg i9 de 22 jarige textielar beider C. Schoenmakers op den hoek van de Goirlestraat door den auto van P. J. A. van Lisdonk gegrepen en ernstig gewond. Met een schedel breuk is hij naar het R K. ziekenhuis overgebracht, waar hij is overleden. De ondergang van de Atlantique. Het wrak van de Atlantique is door de sleepbooten gesleept, op de reede van Cherbourg aangekomen en daar voor anker gegaan. Het wrak werd gesleept door de Nederlandsche sleep booten Roode Zee, Lauwerzee en Witte Zee, door drie Fransche en een Duitsche sleepboot. Omtrent de oorzaak van den brand is nog niets te zeggen. Het schip ver keert in een zoodanigen staat van ontreddering, dat nog geen ernstige naspeuringen konden worden ingesteld In de eerste plaats weiden de lijken en menschelijke overblijfselen geborgen De machines bleven blijkbaar volko men ongeschonden, Zij werden be schermd door veel buizen koolzuur, die voorzien zijn van een veiligheids, klep, welke, als de temperatuur een zekere hoogte bereikt, in werking treedt. De waarde van de romp wordt op 60 millioen frank geschat. Dat het schip hersteld zal kunnen worden is echter niet waarschijnlijk Uit Cherbourg zijn de eerste be richten van de gezagvoerders van de 3 Nederlandsche zeesleepbooten, die een groot aandeel in de berging van de Atlantique hebben gehad, ontvan- gen. Volgens deze rapporten hebben de Fransche sleepbooten iets eerder vastgemaakt op de Atlantique dan de Nederlanders, maar deze verbindingen zijn nadien verbroken. Daarop hebben de Nederlandsche sleepbooten vastge maakt en deze verbindingen zijn tot Cherbourg intact gebleven. Bovendien hebben 3 opvarenden van de Lauwer, zee het schip gedurende dien tijd be zet gehouden en zii hebben de trossen van de Fransche en Duitsche sleep booten vastgemaakt. Toen later de gezagvoerder van de Atlantique weer bij zijn schip is gekomen, is liet com mando over het sleepen opgedragen aan kapitein Klinge van de Roode Zee. Vermoedelijk zal als bergloon een derde van de waarde van het schip worden uitgekeerd. De sleepers, die aan het bergingswerk hebben deelgenomen, zullen dit bedrag onderling moeten verdeelen. De beslissing over de grootte van ieders aandeel zal óf aan arbi trage, öf aan de uitspraak van de rechtbank te Parijs worden overgelaten. Men is het echter in 't geheel niet eens over deze laatste vragen. Er zijn 14 lijken geborgen. Thans is de brand opgehouden en ligt 't schip in de haven. Fransche sleepboot op den Rijn be- schoten. De Fransche sleepboot „Condor" uit Straatsburg werd vandaag bij het dorpje Kamp van de berghellingen op den linker Rijnoever af hevig be schoten. In enkele minuten werden ongeveer twintig schoten op het schip afgevuurd. Het vaartuig gaf noodsignalen. Vermoed wordt, dat de daad ge- pleegd werd door eenige stakers, die zich op de werkwilligen op de sleep boot wilden wreken. De politie heeft terstond een onder zoek ingesteld. Bloedige vechtpartij tusschen Nazi 's en Komi's. Drie dooden. Te Dusseldorf ontstond voor de drukkerij der com munis'ische .Frei heit" een vechtpartij tusschen communisten en nationaal socialisten, waarbij ook van vuurwapenen werd gebruikgemaakt. Drie communisten werden gedood, 8 personen werden door de politie gearresteerd. Jwaalf personen verdronken. De Engelsche visschersboot Endon is in de Noordzee na een botsing met een onbekend schip gezonken. Men vreest dat de geheele bemanning, welke twaalf koppen telt, om het leven is gekomen. RECHTZAKEN. Maar Adrlana lil Adr. V. hulsvrouw S. te Kaatsheuvel was op 12 October haar boekje leelljk te buiten gegaan en had zich te ver antwoorden voor den Politierechter, maar was niet verschenen. Getuige Cornelia Laros verklaarde de foei-leelijke uitdrukking die Adriana tegen haar had gebezigd, 't Was ook méér dan erg. Heel begrijpelijk dat verdachte niet was verschenen, want tot kalmte gekomen zal ze zich ge schaamd hebben zoo Iets leelijks voor de rechtbank te moeten verant woorden. Eisch en uitspraak luidden 110.— boete subs. 10 d. h. Comité

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 3