DRUNEN. De collecte ten ba.e van het Osis-Comlié gehouden in de Protest. Kerk alhier heeft opgebrach f 12.60. Zondag j.I. speelde E.S.V. I uit Elshout vrier.dschiopelljk tegen V.J.C 1 te Drunen. E S.V. won den wedstrijd met 3—2. De wedstrijd van Zondag tus. schen de Sporters I alhier en Juliana Heusden werd door Juliana gewonnen met 4—2. Longa verloor Zondag met 5—1 van Brabantia Herpt. dat uitkwam met een versterkt elftal. Bij het agentschap der Arbeids bemiddeling stonden Zaterdag 11 Februari nog Ingeschreven 29 geor- ganiseerden 19 als geheel en 10 als gedeeltelijk werkloos. In de werk- verschalfiig waren 15 personen te werk gesteld. DRUNEN, Zondag j.I. gaf de har monie .de Volharding- in de groote zaal bij den heer Th. Elshout, een groote wlnterultvoering. Om zes uur was de ruime zaal overvol en moesten jammer genoeg vele zich met een staanplaats tevreden stellen. Voordien avond was geëngageerd het ensemble Tula en Joh. Schmidt-di Vesta. De Voorz. de heer L. Sikkers heette de aanwezigen welkom. De voortrtffilljke vertolking die de harmonie van de nummers gaf be wees een goede studie en groote ambitie onder de beproefde leiding van den heer A. van Huiten. Het ensemble Schmldtdl Vesla verzorgde een uitstekend programma. Ia het typeeren van personen zijn zij onverbeterlijk. Ze wisten er al heel spoedig de goede stemming in te brengen, al hadden vele aanwezigen ook liever een duo gezien dat zich op meer humoristisch terrein bewoog. In elk geval was 't een mooie, goed geslaagde avond. Tot slot bracht de heer Sikkers een woord van dank. As. Zondag zal in de Hoogmis door de Zeereerw. Pater Qeurijens een predikatie worden gehouden over zijn Missie in Guinea, waarna een collecte voor dat doel wordt ge houden. Door het Comité van H. L zijn ten bate van de T.B C. 300 loten verkocht. Een mooi voorbeeld voor anderen. Wij vernemen dat de heer Leo Sikkers a.s. Zaterdag het tienjarig pre sidentschap van de harmonie .De Volharding" zal herdenken, wat na tuurlijk bij bestuur en leden niet on opgemerkt zal voorbijgaan. ELSHOUT. A.s. Vrijdagavond 7 uur zal in de zaal der jongens-Congregatie een algemeene jaarvergadering worden gehouden van den R.K. Werklieden- vereeniging, waarbij het jaarvers'ag zal worden uitgebracht en bestuurs- erklezing zal plaats hebben. Trouwe opkomst gewenscht. J.I. Zondag werd in het café J. K'erks de algemeene vergadering ge houden v. d. Langstraatschen Schutters- bond. On 4'/a uur opende de Voorzitter |os. Lot ff uit Baardwijk de bijeenkomst. Hij wenschie allen een Zalig Nieuw- aar en sprak den wer.sch uit, dat ondanks den slechten lijd, het jaar 1933 voorspoediger moge zijn. Wanneer spr. een blik werpt op 1932, dan kan hij zeer tevreden 2ijn, vooral over het schitterend verloop der concoursen, de viering van het t0-jarig bestaan te Vlijmen enz. Er werd besloten om dit jaar twee bonds-concoursen te geven, n I. te Kaatsheuvel op 21 Mei en te Baard wijk op 30 Juli. Het O. L. Vrouwe Qilde, gevestigd alhier, zal dit jaar een groot Na'ionaal Concours geven op 25 juni. waarbij prachtige prijzen ter beschikking zullen gesteld worden. De afdeeling Vlijmen zal ook nog een extra con cours geven. Ter aanmoediging zullen zooveel prijzen worden gegeven ais er schutters zijn. Na *fl rop dankte de voorzitter van O L. Vrouwe schuts. v. d. Wiel alhier voor huti opkomst. NIEUWKUIJK. Da Zondag j.I. ge geven uitvoering door onze hedertafel tn café de Bont was een groot succes De zaal was flink bezet en het publiek ging ten zeerste voldaan huis waarts. In het café Brok hlefd Zaterdag j.I. het Krulsbooggezelschap „De Transvaaiscbe Boeren" haar jaarlijksch reerfeest. Door den hospes werd een welbereide maaliijd oogedischt, die alle eer werd aangedaan en waarvoor hem een bijzonder compliment werd gebracht. Onder een gezellig samen zijn bracht men den avond door met voordracht en zang. Het ging er recht gezellig naar toe. Als leidster der K J.M.-vereeni- ging zullen hier voortaan fungeeren de dames Neliy de Gouw en Jo de Bont. HEDIKHUIZEN. Agenda der open. bare vergadering van den raad der gemeente Hedlkhulzen op Woensdag 15 Febr. 1933 des nam. 7 uur. 1. Ingekomen stukken. 2. Vaststelling ontwerp—instructie voor den gemeente-ontvanger. 3 Machtiging aan Burg. en Weth. tot het doen der jaarlijksche verpach tingen en verkoopingen. 4. Mededeelingen inzake uitspraken CHsispachtwet. 5. Ontwerpbesluit tot wijziging der begrooting 1933. 6. Benoeming van een lid van het Burg. Armbestuur wegens periodieke aftreding van H. v. d. Wiel op 1 Jan. 1933. 7. Benoeming van een lid var. de Commissie van Toezicht op 't Lager Onderwijs wegens periodieke aftreding van H M Couwenberg. 8. Benoeming van drie leden der Electriciteitscommissie wegens perio- dieke aftreding van M. v. d. Water, A. v d. Dobbelsteen en H. L, v. d. Heijden. 9 Benoeming van een lid van het stembureau te Hedikhuizen wegens het overlijden van A. van Vrede. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). Ds I.Kleijn van Willige—Langerak, beroepen predikant bij de Ned. Herv. Kerk alhier, heeft voor hei beroep bedankt. Naar wij vernemen heeft Ds. J. Fokkema, vroeger predikant bij de Ned. Herv. Kerk alhier, bij gelegen heid van zijn verjaardag van zijne gemeente te Amstelveen een auto cadeau gekregen. Donderdagavond half acht zal in de zaai van de Chr. Volksbond alhier voor de Afd. Sprang van de Ned. Chr. Fabrieksarbeidersbond de film van genoemden bond „In het Kielzog van onzen bond" worden vertoond. Meer dan ooit heeft men er nu voor te zorgen, dat U een verkoudheid direct met een beproefd middel bestrijdt, teneinde de griep te voorkomen. ASPIRIN is en blijft het middel bij uitnemendheid door onvergelijkelijke zuiverheid en steeds gelijk blijvende quallteit. Maar let er tevens op, dat U ook ASPiRiN ontvangt, indien U ASPIRIN verlangt en laat U geen minderwaardige namaak, welke misschien reeds jaren lang op een ondeugdelijke plaats be waard is. in de hand stoppen. ASPIRIN is steeds te herkennen aan het B^yer-kruls en verkrijgbaar in oranjeband buisjes van 20 tabletten a 70 cent en tn oranje-zakjes van 2 tabletten 10 cent. dat aan deze bijna ondragelijke dwang- maatregelen een einde komt. Wordt er door de bevoegde autori teiten wel ernstig aan gedacht, welk een bijna ondragelijke lasten er door die Waterleiding op de schouders ge- legd worden van menig middenstan* des, boeren en werkmarsgezln. }a Ik zeg gerust, ondragelijke lasten. Ten eerste de dure kosten van aan leg, dan de veel te hoogen prijs en ten derde de drlemaandelijksche vooruit betaling. En uit eigen ondervinding weet ik zeker, dat er in de week, wanneer het girobiljet der Waterleiding betaald moet worden, de bakker, de winkelier of hulsbaas met niemendal naar huis gaan. Eertijds is gezegd, als allen aanslul. ten wordt de prijs minder. Doch r.u allen zijn aangesloten, hooft men nog niets van ptijs verminderen, at dikwijls heel vreemd In de wereld. Wanneer de prijs van suiker, koffie of spek, met enkele centen om hoog gaat, roept Iedereenach en wee. Doch dat een werkmansgezin j wekelijks 30, 40 of 50 cent betalen j vos 5 Kaatsheuvel, 13 F«:br. 1933. WATERLEI D1NGSELLENDE. Mijnheer de Redacteur. Gelieve onderstaande regels een plaats te geven in Uw hier en elders veelgelezen blad. Bij voorbaat dank In Uw blad van vorige Zondag, las ik weer enkele Kantongerechtuitspra ken over de Waterleiding, waar boelen van 3 of 5 gulden werden opgelegd. Aan het slot daarvan wordt de op merking gemaakt: op die manier zal men toch wel gaan inzien, dat het maar beter is aan te sluiten dan die hooge boeten te betalen. Doch dat Is allemaal gauw en goed gezegd. Doch tevens komt toch ook de vraag naar voren: Wordt hetgeen hoogtijd moet voor enkel water, daarvan hoort! 'T k i i-? im i men heel weinig Want, zoo verzuchl Roed bcR,n ,ecll,k b« 21t,en- N" ahveer men, daar is niets aan te doen. Hoewel ledereen het drukkende en onbillijke ervan voelt En daarom wordt het hoog tijd, dunkt mij dat alie bonden in aile plaatsen, Vakbonden, Boeren, bonden, Verhuurdersbonden, zelfs Arm besturen in vereeniging met alie Ge meentebesturen. er eens ernsiig op gaan aandringen ten eerste verlaging der prijzen zooals beloofd is en ten tweede het wekelijks ophalen der gelden. Dan ware de Waterleiding een zegen te noemen. Afgezien dan van de onbillijkheid van de verplichte aansluiting, ook wanneer men goed drinkwater heeft. En die verplichte aansluiting schept toestanden welke de onbillijkheid nog scherper doen uitkomen. Het komt vaak voor, dat een verhuurder of iemand yoor eigen rekening een huis bouwt, waar hij verplicht is aan te sluiten en wekelijks 40 of 50 cent voor water betaalt. Een ander bouwt ook een huis in een andere straat, doch zoo vlak bü het eerste huis, waar het maar hoogstens 30 Meter vandaan is, zoodat de tuintjes tegen elkaar aan grenzen, maar deze behoeft geen wa terleiding te nemen en kan wekelijks 40 of 50 cent in den zak houden, ter wijl buurman betalen moet. Leve de vrijheid Wat zouden vele menschen het overal toejuichen als in deze aangegeven richilr.g voor de twee aangegeven punten iets gedaan werd. Wie of waar zal men het eerst be ginnen De nood is hoog en de tijden dringen op spoed aan. Mijnheer de Redacteur, ik hoop dat deze regelen er toe mogen bijdragen, om de actie in deze dringende zaak in gang te krijgen. Nogmaals dankend voor plaats ruimte. Hoogachtend. EEN WATERVERBRUIKER. SPORT. 50. 25.— 100.— 135.— 480.- 250.— 327.- 110. 175. 236. 302.50 280.— 210.- 100.— 114.11 100.— 75.— 46.— O 100.— 60.— 150. 125. 117. 18ft.— 120.— J. Vissen, Zuurkraam li. v. d. Laak, kraam, Baardw. Wed. C. Evertsen, gebakkraam G. Bobbenberg, 2 kramen f Mei.' Goris-Bobbenberg, Palingkraam S de Witte, Snelfotograaf j. J. Kalker, 2 palingkramen f Resïhann, Theater Gose, Gebakkraam J Gose, Gebakkraam, Baardwijk f p. v. Grinsven, Theater-variété G. Posthumus, Hoepla f Idem, Treksporttent W. de Pooter, Gebakkraam J. Leenhorst, Lijntrcksport J J. Leenhorst, Hoepla f N'. van Hesl, Palingkraam f II. M. Vaele, Bonimensport en Brandweerspuit W. Dirk, Sportsensatie f Idem, Schiettent f J. Wanningen, Werptent f Idem, Torpedospel Jac*v. d. Leeuw, Suikerkraam j. v. d. Haar, 2 Palingkramen j. Goris, Suikerkraam f C. Veltmeijer, Hoofd-van-Jut A. Plenne, Spuitsport A. v. Tbiel Gebakkraam Baardw. f! Gersen, 2 Gebakkramen - F. Gersen, 1 gebakkraam .f A. Janscn-Giesen, Suikerkraam Fr. Jansens, lc Suikerkraam Idem, 2c Suikerkraam f .1. M. v. Gastel, Nougatkraam C. -v. d- Wijngaard, Werptrek- sport f Idem, Vliegbomsport .1. Hueber, Gebakkraam, Baardw. A. Kivits, Zuurkraam M. Nieuwlands, IJsco Gegund zijn de volgende standplaatsen: Raadhuisplein: A. Jnnsen-v.Giesen suikerkraam J. v. d. Haar, palingkraam f J. Wanningen, werptent „Vogel- piek" 200.— W. M. Verdonk, Zweefcaroussel f 302.50 G."W. Jacobs, danstent 480. Gebr. Gigengank, steilwand f 480. Marktplein J. v. d. Haar, palingkraam Trommels, speelgoedkraam Gebr. v. Bergen, stoomcaroussel Robbe Janvier, auto-scooter v. d. Veen, cakewalk v. d. Krogt, Deensche hoogvaart Gersen, gebakkraam v. Grinsven, theater 55.— 20.— 126.— 25.— 203.— 103— 60.— 52.— 83.— 40.— 51.— 36.— 36.— 81.— 25.— 25.— 200.— 100.— 160.— 168.— 99.— 15.— 37.—. 47.— 385— 180.— 175.— 156.— 120.— 60.— 175.— 50.— 51.— 10.— 15. 175. 84. Kempenaars, speelgoedkraam van de Leeuw, suikerkraam Wanningen, torpedospel D( 84.— 12.50 435. 760.— 150— 100. 385— 60.— 66.— 160. 100. )e plaats voor open draaimolen of voor een kinderfietsmolen is nog niet toegewezen, doch het totaal van de staan gelden zal ongeveer 4360.bedragen wat ongeveer 2000.meer is dan vo rig jaar. De schouwburgloge van L. Dassi zal'&eplaatst worden op het terrein naast de Rijksvakschool. Zie vervolg Prov. Nieuws: 2e Blad. In de derde klas waren er geen verras singen. Good Luck en Baardwijk bleven beiden op het goede pad, door overwin ningen op RWB en Oisterwijk. Ie Klasse. Willem II— NAC 1—2 LONGA—BW 2—2 Eindhoven- -PSV 4—3 Middelburg —NOAD 1—2 2e Klasse A. BredaDe Baronie 3—1 Hero—RBC 6—1 TSC—MEVO 3—1 AllianceDosko 2—4 DongenVlissingen 4—1 2e Klasse B. TegelenRoermond 8—4 GUDOK—De Valk 1—0 3e Klasse D. RWBGood Luck 0—2 Oisterwijk- -Baardwijk 2-10 Res. Ie Klasse. De Valk 2- -NAC 2 2—5 Helmond 2 —PSV 2 1—1 LONGA 2- -Eindhoven 2 3—7 Res. 2e Klasse A. WSC 2—LONGA 3 1—2 NOAD 4—BW 3 2—1 le Klasse. PSV 16 9 4 3 22 40—20 MVV 15 9 1 5 19 45—36 Eindhoven 16 8 3 5 19 37—29 NOAD 15 5 6 4 16 25—29 LONGA 14 5 4 5 14 31—27 NAC 14 6 2 6 14 35—35 Bleijerheide 13 5 3 5 13 26—24 Willem II 15 3 6 6 12 26—29 BW 15 2 6 7 10 31—47 Middelburg 15 3 3 9 9 29—49 2e Klasse B. VVV 11 7 4 0 18 24—13 Helmond 12 8 2 2 18 27—20 Wilhelm i na 13 7 3 3 17 39—18 TAC 13 5 7 1 17 20—11 De Valk 14 5 3 6 13 39—26 Tegelen 13 4 3 6 11 29—24 GUDOK 13 4 1 8 9 17—36 Roermond 12 3 2 7 8 32—35 WSC 12 3 2 7 8 25—41 11 2 1 8 11—29 3e Klasse D. Good Luck 11 9 1 1 19 43—18 Baardwijk 10 7 2 1 16 47<-21 RWB 10 4 2 4 10 22—29 Oosterhout 8 3 2 3 8 29—21 Nevelo 10 2 4 4 8 16—24 Capelle 9 3 2 4 8 18—30 HEC 8 2 0 6 4 13—27 Oisterwijk 8 0 1 7 1 8—27 W. S. C. W.S.C. 2—Longa 3 1—2. Het tweede elftal laat het er na een zoo INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.). DE VOETBALCOMPETITIE. Nog een kans voor M.V.V. Middelburg in nood. Gudok werkt zich op. Good Luck en Baardwijk winnen. PSV opnieuw geslagen! Zoo heel veel verwondering heeft dit niet gebaard, want het was wel te voorspellen dat de lampenblazers het tegen Eindhoven lang niet gemakkelijk zouden krijgen. Met 4-3 won de thuisclub verdiend. BW zorgde voor een verrassing door in Tilburg van Longa een punt at te snoe pt li. Daardoor heeft nu Middelburg, dat zelf van NOAD verloor, de noodvlag ge- heschen. Ook Willem II staat nog niet geheel veilig nu zij van NAC verloor. In Afd. II B werden slechts twee wed strijden gespeeld. Het schrale program bracht toch nog een verrassing, n.l. de 1—(i overwinning van Gudok op de Valk, dat er den laatsten tijd niet beter op wordt. Roermond en WSC zijn daardoor weer een plaatsje gezakt, al hebben hei den nog een verliespunl minder als Gu dok. Tegelen stelde zich veilig op in de middenmoot, door met groote cijfers van Roermond te winnen. lieten zij zich slaan door Longa 3, hoewel dat in het geheel niet noodig was, want (Tc W.S.C.'ers waren best tegen deze ploeg opgewassen. Voor de rust waren zij zelfs gedecideerd sterker. Zij slaagden er dan ook al heel gauw in de leiding te nemen. Ofschoon er voortdurend gevaarlijke aanvallen te noteeren vielen, werd deze voorsprong echter niet opgevoerd, zelfs wisten de Tilburgers even voor rust gelijk te maken uit een misverstand in de ach terhoede. Na rust ging de strijd weer gelijk op, al waren de aanvallen der thuisclub ge vaarlijker. De Tilburgers hadden echter het voordeel dat zij herhaaldelijk zich on gestraft in buitcnspelpositie konden op stellen. Daaraan dankten zij ten slotte het winnende doelpunt. De linksbuiten stond meters offside, doch de scheidsrechter liet hem bedaard zijn gang gaan. Uit die aanval volgde een corner, die het doel punt opleverde. Tot het einde werd er gewerkt om den gelijkmaker, doch ver der dan eenige om hals gebrachte kansen brachten de W.S.C.'ers het niet. Het derde elftal speelde voor de com petitie tegen BW 5 en won dezen wed strijd met 32, waardoor deze ploeg thans de derde plaats in hare afdeeling inneemt. W.S.C.De Valk. Den vrijen Zondag heeft WSC benut om in Tilburg tegen de Willem II-res. een oefenpartij te spelen. Het was een aardige ontmoeting, die eindigde in een gelijk spel (22). Dat was een goede vooroefening tegen a.s. Zondag als er weer voor de competitie zal gespeeld moeten worden. De Valk uit Valkens- waard, langen lyd een der meest ge vreesde kampioenscandidaten, komt op bezoek. Over dezen zeer belangrijken wedstrijd zeggen wij a.s. Zaterdag meer. De trainingsavond van a.s. Donderdag wordt niet gehouden in het gymnastiek- gebouw der R.K. H.H.S., doch in Musis Sacrum. JULIANA. Juliana heeft Zondag j.I. in haar laat ste uitwedstrijd een schitterende 102 overwinning behaald in Oisterwijk. Direct na den aftrap wordt door Juli ana flink aangepakt en ze zijn dan ook het njeest in den aanval. De linksbinnen krijgt den bal toegespeeld, welke kans echter verloren gaat. Als na 10 minuten spelen de Oisterwijksche voorhoede een aanval onderneemt, weten zij te doel punten, 10. Juliana beantwoordt dit met verschillende tegenaanvallen en spoe dig maakt de centervoor met een onhoud baar schot gelijk, 11. Juliana komt er nu goed in en de voorhoede trekt telkens ten aanval. De centervoor weet in korten tijd met 3 schitterende doelpunten den stand op 41 te brengen en als deze even later een hard schot on doel lost komt deze tegen een Oisterwijk-speler en verdwijnt de bal in het doel, 51. Met dezen stand komt de rust. Na rust wordt door Juliana weer hard gewerkt en spoedig weet de linksbinnen 61 te maken. Oisterwijk onderneemt ook enkele gevaarlijke aanvallen, maar de Juliana-verdediging weet deze te on derbreken. Juliana weet dan door links buiten en centervoor den stand op 81 te brengen. Oisterwijk geeft echter nog geen moed verloren en weet bij een door braak den achterstand te verkleinen, 8-2 Ondanks het slechte terrein, dat op ver schillende plaatsen een modderpoel leek, waarin de hal bijna niet vooruit was te den strijd geworpen, waarbij de center voor 7 doelpunten voor zijn rekening nam. De wedstrijd werd in de beste ver standhouding gespeeld. Met spanning worden de nu nog te spe len thuiswedstrijden tegemoet gezien, hoewel voor de twee eerstvolgende Zon dagen nog geen wedstrijden zijn vastge steld. W.V.V. QUICK. Zondag j.I. is na ongeveer 4 weken rust het nederlaagtournooi voortgezet en op nieuw is gebleken dat Quick's elftallen nog niet te onderschatten zijn. Het was n.l. een goede dag voor de Quickers. Het 2e elftal speelde om 12 uur op eigen ter rein tegen Hedikhuizen en won na har den strijd met 43. Om 2 uur speelde Quick 1 tegen PSV 1 Heusden. Deze laat sten brachten een zeer sterk elftal in het veld, wat wel bleek uit 't feit, dat PSV met de rust de leiding had met 20. Na de rust pakte Quick flink aan en na een kwartier was (ie stand 21. Door dit succes aangemoedigd, pakten onze jongens opnieuw aan en 't bleef dan ook niet uit dat Quick na een kwartier den stand gelijk maakte, 22. PSV mag van geluk spreken, dat de stand tot het einde zoo bleef, want Quick was toen bedui dend sterker. Zaterdagmiddag komt vermoedelijk BSV uit v.m. Besoijen voor het neder laagtournooi bij Quick. Indien er gespeeld wordt, zullen wij dit nog nader bekend maken. Zondag gaat Quick met haar lc elftal een nieuw terrein openen bij ESC te Els hout. R. W. B. Vier van de 6 te behalen punten ver overd. doch de 2 voornaamste punten zijn echter verloren. Als wij den wedstrijd RWB-Good-Luck nog een de revue laten passeeren, dan is ons gebleken, dat RWB met haar beter spel zooals nu, tegen een tegenstander als L. maar zelden succes zal behalen. Onze voorhoede speelde een veel te ver doorgevoerd samenspel, wat yoor de enorm werkende G.L.-verdediging wel handen vol werk paf. doch deze konden zich steeds herstellen. Er zijn voor ons wel eenige kansen geweest, doch door treuzelen wist de G.L.-doelman steeds in te grijpen en met succes. Onze verdedi ging kon het werk wel af. zoodat onze doelverdediger niet zooveel te doen kreeg. Het was zeker een fortuintje voor G.L. dat na een geweldig hard schot, dat onze doelman wel keturig stopte, doch niet tijdig genoeg kon wegwerken, en door deze eenige kans welke G.L. kreeg, deze ook in een doelpunt omzette. Rust 01 voor G.L. Na de thee krijgen we een herhaling van de eerste helft. RWR steeds gevaar lijker, doch niet productief, zelfs een penalty Wordt jammerlijk overgeschoten. G.L. doet dit beter wanneer zij even later een strafschop toegewezen krijgt, schiet men recht op onzen keeper, doch wegens te vroeg iiiloopen moet hij worden over genomen; wel raakt onzen doelman hot 2e strafschop nog met zijn voet, doch de bal verdwijnt toch in het net, 02. RWB doet wanhopige pogingen om op te ha len, doch het te forsche spel van G.L. blijkt vooral voor onze lichte voorhoede een groot struikelblok. Als onze linksbin nen echter alleen is doorgebroken wordt hij in het pcnaltvgebied gehaakt. De scheidsrechter fluit, doch in plaats van strafschop voor RWR, geeft hij tot aller verbazing buiten het strafschopgebied 'n opgooibal. Buiten deze zonderlinge be slissing nam deze scheidsrechter meerde re beslissingen, welke aan duideliikheid te wenschcn overlieten en gewoonlijk in het nadeel van RWB waren. G.L. won ten slotte met 20, doch had met een gelijk spel tevreden mogen zijn. We hadden van de leiders meer spel verwacht. Onze reserves hadden van HEC 2 meer tegenstand dan verwacht werd. Het is 'n uiters' spannende faire wedstrijd geweest. De partijen waren volkomen tegen elkaar opgewasschen; het was pas tegfp het ein de van den wedstrijd dat RWR 2 op ge lukkige wijze een doelpunt kon maken. Met deze uiterst klein (10) doch kost bare overwinning, naderen onze reser ves weer een stap dichter tot de zoozeer begeerde eerste plaats. De jongste RWB- ers waren KHikbaar heter on schot en versloegen HEC 3 in eigen huis met 51. krijgen, blijven de Julianaspelers toch worden toegelaten. W. W. C. „DE ZWALUWEN". De uitslag van den j.I. gehouden tr^i- ningsrit was als volgt: 1 J. van Gcencn. 2 N. Pol, 3 Knuist, 4 A. Slaafs, 5 v. d. Heijden, 6 Jos. van-Beek. 7 J. van den Berg. Maandagavond vergaderden „De Zwalu wen" in café Kroot. Het Bestuur deelde mede, dat een home-trainer is aange schaft. Besloten werd voortaan geen trni- ningsritten meer te houden tijdens de kerkelijke diensten en de ritten daarom te doen aanvangen om 12 uur. Voorts werd het besluit genomen a.s. Zondag 'n onderlinge wedstrijd op de baan te ver lijden. Onderlinge wedstrijd. De onderlinge wedstriiden van de Zwa luwen op de baan hij café Krool aan den Parallelweg, waarvan de opbrengst zal ten go^de komen aan den renner Broeks, die j.I. Zondag zoo ongelukkig kwam te vallen, zal om 12 uur aanvangen. Wij geven hieronder het programma, waaruit blijkt, dat het eenige spannende races heioven te worden*. 1. Afvalrace door 8 renners in 2 se ries. 25 ronden eigen kracht door N. Verhoeven, v. d. Heijden, J. v. d. Berg, N. Pol. Beslissing van de afvalrace's tus- schen de twee winnaars van iedere serie (dus 4 renners). Achtervolgingsrace over maximum 25 ronden door v. d. Pennen, P. Verhoeven en J. Copman. Groote koopelwedstriidA. Slaats- de Vaan. G. Pol-D. Pol, J. v. Geene- Overbeek. Jos. van Beek-A. Knuist1: Er zij nog medegedeeld dat a'leen ren ners en verzorgers op het middenterrein 2. 3. 4. 5. steeds doorwerken en de centervoor weet met nog 2 doelpunten den stand tot 10-2 De officioe,lc opening der baan heeft plaats op 19 Maart. Er zullen dan groote op te voeren, met welken stand het einde f wedstrijden worden gehouden, waaraan komt. vooraanstaande amateurs en onafhanke- Hoewel met twee invallers moest wor- lijken zullen deelnemen. Fr. Slaats. Ros- den gespeeld, hebben alle spelers zich sou, v. d. Broek c.m.a. zullen van de par- vanaf het begin met volle geestdrift in tij zijn.

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 3