Raflioprogramma gunstige bouwterrein iniusschen niet meer beschikbaar zou zij i. deed den heer R^xs c. s. besluiten, een amen. dement op het voorstel van burge meester en wethouders te annonceeren In dien zin. dat onmiddellijk het be. noodigde crediet beschikbaar zou wor den gesteld. la de heropende openbare vergade ring deden burgemeester en wettiou Pers het voorstel, dat is genotuleerd op bladzijde 326 De heer Ruxs diende daarop zijn aangekondigd amendement in (eveneens op bladzijde 326 geno tuleeid) dat op voldoende wijze werd moet in de samenstelling hiervan een groot aandeel hebben gehad, waarvoor nem door den vice—voorzitter, den neer C. Pullens, speciaal In de voor stelling van Maandagavond, dank en nulde is gebracht. De regisseur de heer C Mol, heeft zich als altijd weer met veel toewijding aan deze zaak gegeven en knap werk geleverd. Ook nem past een woord van hulde. Niet vergeten mogen ook worden de z.g. stille werkers achter de coulissen n.i. de neeren Cnrist Tatjssen (sobff.eur) en Jos Thijssen die voor de vervaar. ondersteund. Het aldus geamendeerde dlging en opstelling der tooneel-cécors voorstel werd daarna met op één na algemeene stemmen aangenomen. Van strijd met artikel 12 van het reglement van orde is hier dan ook geen sprake. Het betreft h er een voorstel van burgemeester en wethou ders, dat niet onderworpen is aan de tijdsbepaling sub c., eerste lid, van gemeld antkel 12. Ad lil. Hieromtrent kan men van meening verschillen. De raad, die de door U aangevallen beslissing in zijne volle verantwoordelijkheid en mei volledige kennis van zaken nam, be antwoordde de door U gestelde vraag in onikennenden zin. Het college van burgemeester en wethouders rctereeri zien in deze aan die beslissing van den raad. Ad IV Het college van burgemeester en wethouders kan geen vrtjneid vin den, wijziging van artikel 12 van hei reglement van orde >n den door U bedoelden zin te bevorderen. Deze bepaling toch heeft hare tegenwoordige redactie eerst verkregen in deze zti tingsperiode van den raad, als gevolg van een initiatiefvoorstel van een zijner leden. De Burgemeester van Waalwijk, E. Moonen. Revue m't Komt in orde Door de Harmonie St. /an. Ondanks den geruststellenden titel van deze revue: 't Komt in ordel" zullen velen zich te voren hebben at. gevraagd of het inderdaad wel in orde zou komen; of de harmonfe „St Jar»" hair krachten niet wat overscnat zou hebben en zich wel voldoende reken schap had gegeven van de groote moeilijkheden die het samenstellen en opvoeren van een revue zouden mede biengen. Maar thans kan tot eere van .St. Jan" gezegd worden dat zI] zich sentt. terend door al die moeilijkheden heefi weten heen te slaan en het publiek een paar buitengewoon -geslaagde revue—voorstellingen heeft gtboden, waarmede zij een uitbundig en wel verdiend succes heeft geoogst. De belangstelling voor deze revue was waarlijk enorm Reeds lang voor het uur waarop de voorverkoop van kaarijes begon verdrongen zich zooveel iiefnebber», dat zij die op het aange wezen uur kwamen reeds geen plaatsje voor Zondagavond meer konden be machtigen en al tevrtden mochten zijn voor Maandagavond een goede plaats te kunnen besprtken. Belde avonden was de zaal dan ook zoo stampvol als wel zelden het geval is gew-est en het publiek heefi zich van het begin tot het einde kostelijk geamuseeid met de rake zetten en wederwaardigheden van Fiip en Fiap en de overige spelers en de komische sièies waaimee een en ander weid afgewisseld. Wij hebben in ons vorig nummer digd te worden en hiervoor denken in aanmerking te komen, zij kunnen zich nog tot Donderdag as. 8 uur bij de leden en uiterlijk Vrijdag a.s. bij de Balcommissie aai melden. Het Bestuur van O O O. zal alsdin beslissen of men voor een uitnoodlging in aanmer king komt. De Balcommlsste bestaande uit H. v. Engelen, P. Brokken, C. Dekkers en F. Klein rekent dien avond op aller medewerking. Liedertafel Oefening en Vermaak Op de Zondag in Musis gehouden algemeene vergadering der liedertafel «Oefening en Vermaak* werden her. kozen ais bestuurslid de aftredende leden, de heerenHenri Aarts, A. van de Meijdenberg en Ad. van leisel, In de vacature ontstaan door hel ver'rek van den heer H van Heljst werd gekozen de heer Langeimans met 25 stemmen tegen 22 op den heer Bank en 3 blanco. Besloten werd voorfs voorlooplg op Donderdag Inplaats van op Zaterdag te repeteeren. Lezing Drs. van Imbeeck. Wij hebben nog verzuimd In ons verslag over de lezing «Mijn reis naar Griekenland" door Drs. Qerard van Imbeeck te vermelden, dat de mooie lantaarnplaatjes waren vervaardigt naar schitterende foto's van den heer A. Oudkerk. fotograaf alhier; deze staken veruil boven de elders verkregen plaa'je», aldus verzekerde ons de spreker en dat zal trouwens ook iedereen zijn opgevallen. Ruilverkaveling. Donderdagmiddag wordt te Waspik In Hotel v. Ierse! een vergadering gehouden van de Centrale Cummlssie voor de Ruilverkaveling. 's-Hertogenbosch - Zeeland. In de Zonda4 gehouden vergadering van den Rijkskieskring 'a-Hertogen bosch met de afgevaardigden van Zeeland, werd het politiek advies als volgt samengesteld 1. Mr. dr. L. N. Deckers, Den Haag. kwaliteitszetel voor vraagstukken op het gebied der defensie. 2. A. N. Fleskens, Geldroo, kwali teitszetel op het gebied dei financ>8a Niet omschreven zetels: mr F. O. C. J. M. Teuilngs, Den Bosch. 4. K L. M. van der Putt, Eindhoven. 5. Mix van Poll, Helmond. Huldiging dr. P. /.Af. van Gils bij gelegenheid van zijn 40.jartg Priester feest. Op 18 Maart a.s. zal dr. P. J. M. van Gils, (geboren te Waalwijk), bis- schoppelijk Inspecteur van het Bij zonder Onderwijs te Roermond zijn 40 jarig priesterfeest berdenken. Onder voorzitterschap van den Mi nister van Binnenlandsche Zaken, jhr. mr. Ch. Ruys de Beerenbrouck heeft zich een huldigingscomiié gevormd om dezen onvermoeiden promotor van Katholiek Onderwijs en Katholieke Wetenschap te toonen, hoe talloos velen er in den lande zijn, die hem eeren en hoogachten om het vele werk, dat hij immer geheel belange loos voor Kerk en maatschappij ver richt heeft. Het ligt in de bedoeling van het Comité op dien dag aan dr. Van Gils een fonds aan te bieden, hetgeen be stemd zal worden voor het doel, waarvoor hij zelf zooveel heeft geof ferd de beoefening der wetenschap door Katholieken hier te lande. In een album zullen de namen worden de verhandelingen in deze revue zoo-1 I opgenomen van degenen die bijdragen dat wij over hel verloop hiervan nle. ce'' v"««onden. welk album den ,«b.l.r.. op heeft zorg gedragen. Hun zware taak. waarvan net publiek niets merkt, vormt een vojrnaam onderdeel der opvoering en zt) nebben die schuierend volbracht Alle genoemde personen en zij die verder op eemg:rlel wijze aan deze revue meewerkten zijn door den Z.Eerw. heer Pastoor v. Erp, namens net publick en door den heer C- Pul lens namens de hatmonie, in welge Kozen woorden tijdens de uitvoeringen toegesproken en een welverdiende hutde en dank ^bracht. üe harmonie «St. Jan" heeft met deze nieuwigheid een groot en wel verdiend succes gehad dat hare popu lariteit ongetwijfeld sterk zal heboen verhoogd. mDe Hellas De tooneelvereenlging .Ons Onder ling Genoegen", gevestigd ln Ge Con certzaal «dc Lindeboom" van den heer P. v. Daclen, heeti Zaterdagavond een uitvoering gegeven van haar succes nummer «de Hellas". Wij herinneren eraan dat de vereenlging met dtl stuk reeds vroeger ie Waalwijk optrad en dat zij er onlangs op het concours te Oud-Gastel den eersten prijs mee haalde, üe uitvoering van Zaterdag werd gegeven voor de competitie uit geschreven door het tooneelblad .Plankenland". De heeren Everwijn en Odljk traden als ju y op. Waar wij reeas vroeger meer uil voerig over Louis Haver's .Hellas* schreven, meenen wij dat we dit thans kunnen achterwege laten. Wij volstaan dan ook met de vermelding dat de opvoering weer op de besie wijze verzorgd werd, zooals wij dat van O. O. O. gewoon zijn. Alle medewer kenden bicken uitstekend voor hun rollen berekend, zoodat deze avond voor ons opnieuw een bewijs werd dat er prima krachten in deze vereenl ging schuilen. Het mag dan ook ver wacht worden dat O. O. O ook in deze zware competitie een goed figuur zal slaan. Een gelukkige vlschclub De Baardwljksche Vlschclub «Maar Geduld Hebben" heelt Zaïerdagm ddag haar geduld rijkeltyk beloond gezien In het Afwateringskanaal werd dc jaarlijksche zegentrek gehouden. Niei minder dan 41 leden namen er aan deel. De buit was echter zoo grooi dat elkeen zijn huisgenooten met een fl nke portie kon verrassen, ln totaa werd het record-gewicht van ongeveer 500 pond visch gevangen. Er zitten ervaren vlsscÜers ln v.m. Baatdwijk. Willem de Zwijger herdenking. Het Centraal Oranje Comi.é heeft beraadslaagd over de organisatie van een Willem de Zw^ger-hctdenklnp ln onze gemeente, ln principe werd be sloten die herdenkingsdag te houden op Zaterdag 22 April a.s. Het voor looplg programma bevat reveille, ln den namiddag aubade met tractatie van De neer orox is jacnwupzicucf up het jachtterrein van den heer P. van Schijndel c.s. op eigendommen van Noord Braband te Waalwijk en de ge meente Drunen. Wij hopen dat hij nog lang deze functie moge bekleeden, waar zijne activiteit ook op ander terrein gunstig bekend staat. Wij herinneren slechts aan de groote boschbranden in 1931 ware hij niet steeds op post geweest, dan zou er beel wat natuurschoon en prachtig hout verloren zijn gegaan. Van harte proficiat dus. Onze dorpsgenoot de Eerwaarde rater Wllbertus, in de wereld J. de Wit Jz. zal op 11 Maart a s. door Mgr. Diepen lot priester gewijd worden in de Kloosterkerk der Minder broeders te 's Bosch en zal op 25 April as. alhier zijn eerste plechtige H. Mis opdragen. ELSHOUT. Algemeene jaarvergade ring der R K. Werkliedenvereniging In de zaal der Jongens-Congregatie. De voorzitter spiak een welkomst woord. De Eerw. heer kap. O Q »de. man hield een rede over .Eendracht maakt Macht". ZEerw. spoorde de leden aan tot eendrachtig samen werken, trouw vergadertngbezoek en medeleven met de vereenlging. Daarna werd door den secretaris verslag uitgebracht, waaruit bleek dat de inkomsten bedroegen f23147, de uitgaven bedroegen f 177.07, alzoo een saldo van f 54 40. Daarna had bestuursverkiezing plaats wegens periodieke aftreding van de heeren J. v. d. Wiel, Ant. v d. Qeld en Mart. Klerks, die allen werden herkozen. Tot bode werd benoemd dhr. A. van Liempt. Besloten werd een bedrag beschik, baar te stellen tot aanschatfing van boeken. Werkhofs, Bisschop van Luik, de wij ding van het H. Priesterschap te ont vangen. DUSSEN. In deze gemeente zijn momeeteel een 130—tal werkloozen. Het Is te hopen dat er spoedig wat werk komt, in den vorm van land arbeid tegen het voorjaar bij verschil lende landbouwers. reeds een uiteenzetting gegeven van Lchoolklndetesn e„ de avonduren co». verder behoeven uit te wijden, 't Was alles opgezet 20oals dat In revue's van beroepsgezelschappen gebruikelijk is, als men dan tenminste de ballets, rijk gecostumeerde fi ale's en de revue- guls wegdenkt. Moge deze revue als kijkspel bij de schouwburgrevue's achter staan, het lachsucces heeft zeker niet voor deze laatste behoeven onder te doen. Waar zoovele spelers in deze op voeringen meewerkten is het ondoenlijk ieders spel afzonderlijk onder de loupe te nemen en voor de tekortkomingen die er bij sommigen zouden zijn aan te wijzen doen we gaarne een oogje dicht, omdat wel niemand kan ver wachten dat de vele spelers die voor zoo'n grootschen opzet noodig zijn en die allen uit eigen krachten gertcru teerd moesten worden, allen even goede acteurs zouden ziji. Ztj hebben echter allen hun best gedaan en een schitterend geslaagd geheel weten daar te stellen. Bijzondere hu'de verdienen zeker de hootdkomieken Ftlp en F ap resp, de heeren M. van Ierse! en Eg. van Lier, die zich een paar onverbeterlijke hu. moristen hebben getoond. Zij traden ook bij vroegere tooneelultvoeringen, vooral in het komische genre, meer malen op den voorgrond, maar thans hebben ze gelegenheid gehad hun talent ten volle te demonstreeren. Het groote succes is dan ook voor een zeer belangrijk deel aan hun spel te danken. De samenstellers van de revue heb ben veel eer van hun werk gehad en mogen met groote voldoening op het product van hun maandenlangen arbeid teruggen. Het zijn de heeren A. de Leeuw (voorzitter der harmonie), Jan P<incen en Oer. Veltman, die hieraan hun krachten en talenten hebben ge geven. Vooral de heer Jan Prlncen gen, mits deze daaraan hun medewei' king verleenen. ln de scholen zou een geschledkun. dige beschouwing gegeven worden over de figuur van den «Vader des Vaderlands' Wanneer deze berichten juist zijn, dan is de datum al heel slecht gekozen, nl. de openingsdag van de groote vieidaagscne Missie-tentoonstelling. O. O. O. Ter viering van het behalen van den Isten prijs op het toonee.'concours te Oud-Qastel op 22 Januari j.l. houdt de TooneelvereentgingO O O.op Zaterdag a.s. 25 Januari on: 7 uur in de zaal van den heer P. v. Daelen voor leden, donateurs en genoodtgden een feesthal. Tevens zal er dan gelegenheid zijn om de vereenlging mei het behaalde succes te complimenteeren. De receptie zal worden gehouden van 9 tot 9,/> uur. Laten wl) hopen dat velen niervan zu len gebruik maken als bewijs voor O O O. dat men hier in Waalwijk met de vereenlging medeleeft, althans zeker met hare schitterende prestaties. Het belooft een gezellige avond te worden en de balcommissie is ijverig in de weer om alles zoo goed mogelijk te doen slagen. Het hier alom bekende strijkorkest van Van den Acker uit 's-Boscn zal dien avond tot het wel slagen daarvan zeker het zijne bijdragen. Als bijzondere attractie zij nog vermeld dat de uitslag van de Plankenland competitie, waaraan O 0.0 Zaterdag j.l. rnet «de Hellas" deelnam, dien avond op het bal zal worden bekend gemaakt, maar in den vorm van een prijsvraag. Eenieder die op het bal aanwezig is kan tegen een kleine ver goeding aan deze prijsvraag deelnemen Enkele prachtige prijzen zullen hiervoor worden disponibel gesteld. Mochten er nog zijn die door de Balcommissie zijn vergeten ultgenoo- zijn feestdag zal worden overhandigd, Giften worden gaarne ingewacht bij den penningmeester, dr. Th. Goos- sens Bossche Weg 339, Tilburg (Giro- rekening50174). Bekendmaking. De Com. van politie te Deventer vestigt de aandacht op de prak'ijken van 2 personen van 45 a 50 jarigen leeftijd, klein van gestalte, zeer be spraakr, die zich aldaar PEIERS KEIZER en NOACH noemen. Zij bezochten den gegoeden stand waarbij een hunner zich als üuitscher voordeed. Deze deed goedkoope aan biedingen van heeren-en dames mo de—artikelen, toonde men interesse (de goederen worden spotgoedkoop aangeboden), dan haalde hij zijn hel per, die in de omgeving wachtte en die een koffer met monsters bij zich had. Als er keus was gedaan, beloofden zij den volgenden dag de order te zullen uitvoeren en vertoonden onder wijl coupons voor heerencostuums. Deze coupons wotden onder het aan. wenden van allerlei trucs ver boven de waarde verkocht, o.a. door te be weren, dat ze met in Apeldoorn wonende Weensche kleermakers een contract hadden tot het billijk maken van heerencostuums (bij onderzoek is gebleken, dat aldaar geen Weensche kleermakers wonen). Als zij zoo'n coupon hadden ver- kocht en betaling was gevolgd, ver dwenen zij otider belofte, dat de kleine mode artikelen den volgenden dag, bezorgd zouden worden. Dit vond echter niet plaats. Zie verder vervolg Prov. Nieuws 2e Blad. DRUNEN. Oaze dorpsgenoot de heer P Brok is benoemd tot onb«* zoldigd rijksveldwachter Ingaande 15 Februari. Op a.s. Zondag zullen twee Eerw. Zusters van de Martastichtlng alhier hun 12'/t jarig pr» fi-sslefeest her. denken. Er zal om 10 uur een plechtige solemneele H. Mis worden opgedragen en de harmonie zal een serenade brengen. GEERTRUIDENBERG. Zaterdag 1.1. omstreeks half zes >rak, tot nog toe onbekende oorzaak brand uit in het woon-en winkelhuis van S. Mureau, in de Dordtschestraat alhier. Door een zoontje van M. werd de brand ontdekt. Onmiddellijk werd de gemeente politie gewaarschuwd, die met twee stralen op de waterleiding het vuur begon te bestrijden. Het huis brandde, behoudens den winkel, tot den grond toe af. De huisraad ging geheel verloren De winkelinventaris bekwam vee waterschade. Door het krachtig optreden van de gemeentepolitie werd voorkomen, dat de omliggende perceelen brand vatten. Verzekering dekt de schade. QEERTRUIDENBERG. Op het ge houden bi jrrtconcours ln het café van de Wed. M:schede van R-yer, uilgeschreven door de biljartclub «Geertruidenberg" werden de navol gende prijzen behaald. Ie pr. Biljartclub E.R.B. te Rijen met 5 tal 420 punten. 2e pr. Biljartclub D. Pennings te Hank 256 punten. 3e pr. Biljartclub C. Jansen te Q'berg 229 punten. 4e pr. Biljartclub P. Heijmans te Hank 227 punten. 5e pr. Biljartclub J. Vermeulen te Oosterhout 223 punten. 6e pr. Bljirtclub |ac. v. d. Pluljm te Hank 187 punten. 7e pr. Bitjarciub A. Leemans te Hank 128 punten. Hoogste serie C. Pelkmans 39 p Hoogst aantal punt. C Pelkmans 133. Personeele wedstrijd Bandspel le pr. C. de Vet, Hank 29 p. Ie pr. A. Broeders, R'veer 28 p. Personeele wedstrijd Amerlk. spel. le pr. A. Broeders, R'veer 120 p. 2e pr. Broeders, Oosterhout 119 p Door de gladheid .van den weg kwam de ech genoote van A. v. d. «J Gramofoonmuzlek Steen zoodanig te vallen dat zij een been brak. Onze stadgenoot de heer A. de Kroon is benoemd tot kerkmeester van de parochie Si. Qertrudis. Op 1 Maart as. hoopt onze stadgenoot J. Lambregts den dag te herdenken dat hl) voor 25 j «ar in dienst trad als onderbaas btj de Machinefabriek Schipper en v. Dongen Ongetwijfeld zal het den geachten jubilaris dien dag niet aan de noodlge belangstelling ontbreken. Voor de Evangelisatie «Eben- Haërer" te Raamsdonksveer hoopt Zondag as. des v m. 9 30 en des n.m. 2 uur voor te gaan de heer Rustige. HANK. Maandag v.m. had een zekere R. wonende te Raamsdonkveer bij het laden van boomer, op den Rijkstraat, weg alhier, het ongeluk een boom op een zijner beenen te Mgen, welk been brak Na ter plaatse verbonden te zfln is hij naar zijne woning te Raams donksveer vervoerd. Op 23 April a.s. hoopt deWel- Eerw. Heer A. v. d. Piulm, zoon der parochie, theolojant aan het seminarie IC 1.UIB, Dl» UC UOIIUIII «tan DONDERDAG 23 FEBRUARI. HILVERSUM 1875 M. A. V. H. O. 8,00 Gramofoonmuzlek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuzlek. 10,30 SoUstenconcert. 11,00 Cursus knippen van klnderkleeding. 11,30 Vervolg solistenconcert. 12,00 Het Omroeporkest. 2,00 H. Buys leest voor: Nog eens. 2,45 Gramofoonmuzlek. 3,00 Naaicursus. 3,45 Gramofoonmuzlek. 4,00 Mevr. van Dtlk spreekt v zieken en ouden' van dagen. 4,30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 6,00 Verhalen voor grootere kindaren. 5,30 Kovacs Lajos. 6,30 Sportpraatje. 7,00 Kovacs Lajos. 7,30 Engelsche les. 8,00 Vaz Dlas. 8,05 Gramofoonmuzlek. 8,15 Concert gebouw-kleln-orkest. 9,45 Het Omroeporkest. 11,00 Vaz Dias. 1140 Gramofoonmuzlek. HUIZEN 290 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert. N. C. R. V. 10,00 Gramofoonmuzlek. 10,15 Morgendienst. 10,45 Gramofoonmuzlek. K. R. O. 11,00 Gramofoonmuzlek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 Het KRO-orkest. N. C. R. V. 2,00 Cursus fraaie handwerken. 3,00 Vrouwenhalfuurtje. ■1,00 Bijbellezing. 5,00 Liederen-recital. 5,45 Knutselwerkjes voor kiuderen. 6,15 Onze Ned. monumenten, J. Emous. 6,45 Cursus knippen en stofversleren. 7,00 Wat er op de wereld gebeurt, C. Crayé. 7,45 Ned. Chr. Persbureau. 8,00 Orgelconcert. 9,00 C Goote: Trouw moet blijken. 9,30 Concert. 10.30 Vaz Dias. 10,40 Gramofoonplaten. VRUDAG 24 FEBRUARI. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. 8,00 Gramofoonmuzlek. V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding. V. A. R. A. 10,15 Gramofoonmuzlek. 11,10 Onze keuken door P J Kers Jr. 11,40 Adolf Bouwmeester druagt voor. A. V. R. O. 12,00 Lunchconcert. 2,00 Gramofoonmuzlek. 2,30 Het Avro-Klein-Orkest. V. A. R. A. 4,00 Vara-Kleln-Orkest. 4,50 Na schooltijd. 5,30 Vara-Kleln-Orkest. 6,15 Gramofoonmuzlek. 0,30 Orgelspel door Joh. Jong. 635 Jo Stcrnhelm, over Sovjet-Rusland. 7,15 De Flierefluiters. V. P. R. O. 8,00 Cursus: De Jeugd in het heden. 8,30 Concert. 9,00 Cursus: De functie van het beroep ln volk en cultuur. 9,30 Concert. 10,00 Vr z. Godsd. Persbureau. 10,05 Vaz Dias. 10,15 Serie fragmenten en verhalen. 10,45 Gramofoonmuzlek. V. A. R. A. 11,00 Gramofoonmuzlek. HUIZEN 296 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuzlek. 11,30 Voor zieken en ouden van dagen. 12,15 Het KRO-Sextet. 2,00 Piano-recital. 230 De Haorlemschc Orkest Vereenlging. 4,00 Concert op twee vleugels. 5,00 Landbouwcrisis. 5,30 Sollstenconcert. 6,15 Welsprekendheid, door Albert Vogel. 6,45 Het KRO-orkest. 7,10 Als toerist naar Ned. Indlë, P. Hofman. 7,45 Het KRO-orkest. 9,10 Radloschets. 9,20 De KRO-Boys. 9,40 Toonecl. 10,10 De KRO-Boys. 11,00 Vaz Dias. 11.05 Gramofoonmuzick. ZATERDAG 25 FEBRUARI. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. 10,00 Morgenwijding. V. A. R. A. 10,15 Uitz. v arbeiders in continubedrijven. 12,00 Vara-Kleln-Orkest. 2,15 Gramofoonmuzlek. 3,20 Vara-Mandoline-Enscmble. 4,00 Uit de roode Jeugdbeweging. 430 Beoefening der huismuziek. 5,00 Var a-kinderkoor De Roodborstjes. 5,40 Literair overzicht. 6,00 Frlesch uurtje. 7,00 Uitz. voor het platteland. 7,30 Een miniatuur Schlager-operette. 7,45 Herhaling SOS-berlchten. 7,50 Bonte avond. 11,00 Vaz Dias. 11,10 Gramofoonmuzlek. HUIZEN 296 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuzick. 11430 Godsdienstig halfuur. 12,15 Het KRO-orkest. 2,00 Halfuurtje voor de rijpere Jeugd. 230 Kinderuurtje. 4,00 Gramofoonmuzlek. 5,15 Esperanto-nleuws. 530 De KRO-Boys. 630 Journalistiek weekoverzicht. 6,40 Dc KRO-Boys. 7,10 Kath. Radio Volksuniversiteit. 7,45 Sportpraatje. 8,00 Concert. 8,40 Vaz Dlas en vervolg concert. 1030 Gramofoonmuzlek. 11,00 Vaz Dlas en Gramofoonmuzlek.

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 3