drljvenden en Industrieelen Midden stand. 25 Nat Verbond «Plicht, Orde en Recht*, 26 R K. Dem. Bond, 27 Nat. Siclallsllsche Partij. 28 Unlver seele Partij. 29 Opbouw en Verbroe dering, 20 Ariti-Crisispartlj. 31 Onaf hankelijke Zakenlui. 32 Lijst Triese schijn. 33 Volkswelsraartpartij. 34 Volkspartij Hoofd en Handarbeiders, 35 Band van Belastingbetalers, 36 Centraal Oemocraflache Arbeiders partij. 37 Voor Algemeen Welzijn. 38 Nieuwe Socialistische Partij. 39 Lijst De Wit, 40 Lijst Wolswinkel, 41 R K. Arbeiders Partij (tweede partij van dezen naam te Amsterdam), 42 Oranje- Fascisten. 43 Llmburgsche Federatie, 44 Lijst Jacobs, 45 Proletarische Oroep, 46 R K Bouwvakarbeiders, 47 Markt kooplui, 48 Zuiderzeepar.'lj, 49 Aig, Ned. Huurders Bond, 50 Nat. Vrijz. Arbeidersbelangen, 51 Alg. Arbeiders Bond, 52 Na». Werklieden Partij, 53 Lijst Engels. Hiervan zullen een 24-tal lijsten voorkomen op de stembiljetten in den Kieskring 's Bosch. Bij vorige Kamerverkiezingen sedert de invoering van de evenredige ver tegenwoordiging, namen aan de ver kiezingen deel: in 1918 32 in 1922 48, in 1925 33 en In 1929 36 partijen ol groepen. Vóór de invoering van de evenredige vertegenwoordiging bedroeg het aantal partijen, dat aan de verkiezingen deelnam in 1913 9 en in 1917 15. Van de 53 partijen en groepen, die thans lijsten hebben ingediend, hebben in de ontbonden Kamer slechls tien partijen een of meer vertegenwoor digers. Ruiling van Zendtijd. De Minister van Waterstaat heeft bepaald, dat de A.V R.O. In plaa'.s van de V.A.R.A. op 1 Mei het algemeene programma zal verzorgen, zulks met het oog op de viering dien dag van den verjaardag van Prinses Juliana. Ook op den verjaardag van Prins Hendrik zal de A.V.R.O. en niet de V.A.R.A. het program verzorgen. Patrouilleerende brigade over tijd. Het Legerbestuur te Bandoeng ont ving een telegram, meldende dat een patrouillerende brigade in Boven— Digoel een week over lijd is. De brigade ageerde in overstroomd gebied. Aangenomen wordt dat de brigade van den weg is afgesneden, zoodat zij niet kon terugkeeren. Pogingen worden ondernomen om de brigade op te sporen. Radio en Verkiezingen. De Minister van Waterstaat heeft voor de politieke partijen, die reeds In de Tweede Kamer vertegenwoordi- gers hebben, eer» regeling gemaakt voor het gebruik van een radio-omroep voor verkiezingspropaganda. Voor 16 Maart moeten de partijen laten weten, of zij op zendtijd rtflecieeren. De gelegenheid tot hel uitspreken van verkiezlngsredevoeringen voor de microfoon wordt alleen gegeven lus- schen 27 Maart en 25 April. In dat tijdvak zal het niet zijn toegestaan, op andere wijze radfo-uiizendingen te organiseeren, die politieke propaganda eoogen. Up Zondagen en op alge meen-programmadagen wordt evenmin vergunning verleend tot het houden van verkiezlngs redevoeringen. Het ligt In de bedoeling, de partijen per twee leden van de Kamer een kwartier zendtijd te verleenen. Op den inhoud der verkiezing! redevoeringen zijn de bepalingen van het railo controiereglement ten volle van toepassing. Hoe zij haar betrekking kreeg. Hield zich 9 Jaar Jonger. Last van slechte spijsvertering. In drie maanden een gelukkige vrouw Toen deze vrouw een nieuwe be trekking zocht, begreep zij wel, dat haar 52 jaren haar kansen konden verminderen. Daarom gaf' zij haar leeftijd op als 43. Men vond, dat zij er nog niet als 43 uitzag en gaf haar de betrekking. Het geheele verhaal vertelt zij in haar brief: .Vier jaar geleden verloor ik mijn man en was toen genoodzaakt als huishoudster in mijn eigen onderhoud te voorzien. Twee jaar geleden leed ik erg onder een buitengewoon slech te spijsvertering en ik voelde me zoo vermoeid en teneergeslagen Het was me onmogelijk om vroolijk te zijn en ik zag overal als een berg tegenop. Ik nam Kruschen Salts en na drie maanden was ik een heel andere vrouw. Kort geleden kreeg ik mijn betrekking hier, en toen ik mijn leeftijd opgaf als 43, vonden zij dat ik er jonger uitzag. Mijn gezondheid en opgewektheid en goeden moed, ik schrijf het alles geheel toe aan Kru schen Salts." L W. De reden waarom Kruschen Salts U gezond maakt en gezond houdt is, omdat elke kleine smaaklooze dosis voor den g< heelen dag een voldoende hoeveelheid bevat van de zes minerale zouten, die Uw lichaam noodig heeft zouten die de natuur U wel zou verschaften indien U een gezond, beweeglijk leven leidde in de open lucht Deze levenskrachtige zou ten zullen Uw lever en nieren aan sporen tot beter functionneeren, zoo dat elk spoor van giftige afvalstoffen uit Uw organisme verdreven wordt. Het aldus gezuiverde, verfrischte bloed zal elke vezel van Uw lichaam door stroomen. Koop vandaag noch een flesch Kru schen Salts en begin morgenochtend met .de kleine, dagelijksche dosis". Maak er een vaste gewoonte van en Uw inwendige organen zullen voor taan altijd goed functionneeren. Met den dag zult U zich opgewekter en flinker voelen, tot U de gezondheid tot in de vingertoppen voelt tintelen. Kruschen Salts is uitsluitend ver. krijgbaar bij alle apothekers en dro gisten, a f0 90 en f160 pe flacon. Vincent Cleerdin. Donderdag vierde de heer Vincent Cleerdin, griffier der Staten van Noord- Brabant. den dag waarop het 25 jaren geleden was dat hij als ambtenaar bij de provinciale griffie in dierst trad. De heer Vfncent Cleerdin, die zich ook op letterkundig gebied heeft be wogen, is den ben juit iööö in uen Bosch geboren. HQ studeerde in de Nederlandsche letteren en kunstge schiedenis aan de Utrechtsche universi teit en verder In het buitenland, beoefende ook het administratieve recht en werd, twintig jaren na zijn aanstelling aan de griffie, in 1928 benoemd lot griffier. Van zijn letter- kundige werken noemen wij Brabant, sche sagen. Monnikenleven, Vincent van Qogh en Brabant, Omtrekken en figuren en Paaschfantasieën. Dringende telegrammen. Naar de Tijd verneemt worden met ingang van 1 April a.s. de larieven van alle dringende telegrammen met 33'/3 pCt. verlaagd. Aanwijzing van een loco.burgemeester te Dldam Naar wij vernemen, heeft de com missaris der Koningin in de provincie Qelderland Ingevolge art. 84 der ge- meentewet bepaald, dat met ingang van 14 dezer bij ongesteldheid, afwezigheid of ontstentenis van den burgemeester der gemeente Dldam, deze vervangen wordt door 't raadslid W. H. Derksen. Hierbij is dus afgeweken van alinea 1 en 2 van genoemd artikel, waarin is bepaald, dat het college van B en W. uit zijn midden den loco-burge meester aanwijst en dat bij ontstentenis van den aangewezen wethouder een andere wethouder hem vervangt en zoo deze verhinderd is het oudste raadslid in jaren als zoodanig optreedt. De nieuwe koers bij defensie. Gisterochtend, toen het personeel van de verschillende schepen en in richtingen der Koninklijke Marine zich aan boord had begeven, werd bekend gemaakt, dat allen beneden den rang van officier moesten aan. treden. Daarna werd een troep gefor meerd en opgemarcheerd naar het terrein voor de marine sportschool op de Rijkswerfdaar werd van de mili tairen een verklaring gevraagd en vervolgens ter teekening voorgelegd inhoudend dat de onderteekenaar geen lid was van een socialistische vakorganisatie of vereeniging op soci- alistischen grondslag. Verder moest worden verklaard, dat men trouw was aan het vorstenhuis en zich onder wierp aan de krijgstucht Eenige manschappen, beneden den rang van officier, dienend resp. aan van H. M. Heemskerck, Van Speyk en het wacht schip hebben geweigerd deze verkla ring te teekenen. na 4UUU dooden bij de laatste aardbeving In Japan. Het Japansche ministerie van bui. tenlandsche zaken deelt mede, dat bij de laatste aardbeving in Japan 3915 personen om het leven zijn gekomen of vermist worden. Voor het herstel der geteisterde gebieden wordt een bedrag van tien millioen yen ter beschikking gesteld Een gedetineerde ontvlucht. Donderdagmiddag is voor de Bre- dasche rechtbank een zaak behandelc tegen den 24 jarigen koperslager A. C. v. d. G. uit Princenhagen, thans gede. tineerd in het huis van bewaring. Hij stond terecht voor een rijwieldiefstal. Nadat de zaak was geëindigd wilde de dienstdoende wachtmeester van de marechaussee, die zich tot de publieke tribune had gewend om enkele rumoe rige elementen te kalmeeren, den man naar de cel terugleiden. In ditoogen blik was verdachte echter reeds ver dwenen Hij was kalm weggewandeld en voordat iemand er erg in had was hij reeds buiten, Toen de marechaussee bemerkt had, dat de man verdwenen was, rende hij naar buiten en vernam van den rij- wielbewaarder, welken kant de man was opgegaan. Men zag hem toen in de verte wandelen. De man bemerkend dat hij achtervolgd werd, zette het op een loopen. Hoewel onmiddelijk drie marechaussee's hem nazetten, wist hij vermoedelijk in de Valkenstraat te verdwijnen. Aanvankelijk bleven alle pogingen tot opsporing vruchteloos, 's Avonds is hij door 2 Bredasche rechercheurs in de binnenstad gearresteerd. MIJNHARDT's Zenuw-Tabletten 75<* Laxeer-Tabletten 60«* Hoofdpijn-Tabletten 60* B(j Apotlu ca DragUtn* Werkloozenonlusten in Sileztë. In Silezië is het tot ernstige werk- loozeorelletjes gekomen In twee plaat sen werden eenige joodsche zaken geplunderd De politie stond tegen over de excessen machteloos en moest een beroep doen op de grenspolitie. De beambten maakten ten slotte van de vuurwapenen gebruik. Vijf perso- nen werden gedood, terwijl een groot aantal personen ernstig of licht wer den gewond. Groote brand in een Canadeesche fabriek. Te Hull in den Canadeeschen staat Quebec is de lucifersfabriek door een brand geheel in de asch gelegd. Daarbij zijn 4 jonge meisjes omgeko men en 15 gewond. Twintig meisjes worden nog vermist. Boerderijenbtand te Mier to. Woensdagnacht omstreeks half drie branddenop Leughen, gemeente Mierlo 2 boerderijen af van de heeren A van Noyen en Verhoeven De brand ont stond bij van Noyen, waar alles ver brandde. Twee koeien en een paard kwamen in de vlammen om. Bij V. kon het vee en een deel van den huisraad gered worden. De land- bouwwerktuigen zijn verbrand. De brandweer hield de belendende boer derijen nat. De verbrande huizen zijn slechts matig verzekerd. Oorzaak onbekend. 's Morgens om half acht is opnieuw een brand uitgebroken, thans in de boerderij van landbouwer W. van Breugel. Genezing van kanker door slangengif In de Academie voor medische wetenschap te Parijs heeft de chirurg, prof. Gosset, verslag gedaan van be langwekkende resultaten van experi menten, die gedurende twee-en-een half jaar door een Parijsch en een Amerikaansch geneesheer zijn gedaan betreffende de bestrijding van kanker met behulp van het slangengif van de cobra. V. d.Lubbenlet de eenige brandstichter Naar V.D. uit Berlijn meldt, heeft het onderzoek in de zaak v. d Lubbe aan het licht gebracht dat v. d. Lubbe de daad niet op eigen initiatief heeft gepleegd In het belang van het on derzoek kunnen geen nadere mede- deelingen worden gedaan. REISVERHAAL van den Eerw. Broeder Cephas (P. C. Passier) naar de Binnen landen van Oast-Borneo. 1932. II De koelies van de P. C. Hooft ston den al reeds klaar om onze bagage weg te brengen. Na een kwartiertje loopen, kwamen wij aan boord van onzen Zeestoomer; de passage biljetten werden Ingeleverd, plus het paspoort, en wij werden vervolgens naar onze hut gebracht. Wij hadden één hut voor ons drieën, een drie persoons hut niet te vergeten. Na alles in onze hut In gereedheid te hebben gebracht, liepen wQ het schip eens rond, en schreven onzen eersten brief naar huis. Al gauw ontmoetten wij ai eenige andere Mlssi- onarissen n.l. Mr. Bouwma met zijn assistent Pater Tromp, waar wij onze reis mee hebben mogen maken tot Singapore. Het duurde lang eer hij verlrok, en toch nog niet lang genoeg, want an ders hadden wij nog even het moois van Genua bezichtigd, waar wij nu geen tijd voor hebben gehad, want wQ moesten ook nog ons ontbijt ne. men op de boot. Om 12 uur zou hij vertrekken, maar het werd nog half één, de schroeven werden In beweging gebracht en lang zaam gleden we de haven uit. Na eenigen tijd passeeren wij het eiland .Corgona" het is een prachtig gezicht, trouwens men vindt het toch al gauw mooi, als men nooit verder is geweest dan van Waalwijk naar Kaatsheuvel want als gein het klooster zit dan komt ge er zoo maar niet uit om het een of ander te gaan bezichtigen. Het is n.l. dit eiland een hooge rots, waar men zou haast zeggen een vuurtje I meiers op aan 't branden is, waar voor dli diende weet ik niet, ik werd al gauw afgeleid door gepraat van mijn mede confraters; verder is nu alles wafer zoover ik kijken kan. De zee is nog al kalm, de zon geeft links van mij zit een jonge Javaansche dame te borduren, en rechts zit een jongeman, die zich bezig houdt met eenige lectuur, en al maar door loopen de Javaansche bedienden op en neer, en probeeren Pietje Hooft op een of andere manier goed te doen doof een bestelling. Wat mij betreft, in de eet salon heb ik het nog maar het beste naar mijn zin, want daar gaat toch niets boven Hollandsche kost en keu ken. Zoo zit ik hier al druk te pennen om in het Vaderland de achter geble- venen iets te kunnen overhandigen van mijn bezienswaardigheden op de reis I Kom ik leg even mijn pen neer en steek een sigaar op die ik van een van mijn weldoeners in Besoijen heb gekregen en zoo zijn we gekomen aan den eersten avond van onze zeereis, en klinkt het lied van Bob Schoiten me nog in de ooren «Goeden nacht en wel te rusten". 10 Sept. Ik wreef m'n oogenuiten mompelde zachtkens: Benedicamus Domino, daarop volgde Deo Gratias. Hoe laat leven we? Kom er maar uil riep Pater Jansen die zich aan het opfrisschen was aan de waschlafel. Vlug jong, want U moet de H. Mis dienen. Na eenigen tijd stonden de Paters aan het Altaar, dat was opge- slagen in de rooksalon 1ste klas, en de Broeders dienden de H. Mis. Onder de H. Mis gingen wij ter H Tafel, we waren n.l. met drieën, éénMissie- onaris en twee Broeders. Na de dank zegging gedaan te hebben wandelde ik even het dik op en neer het was zoo lekker frisch in den vroegen mor gen. Oo het oogenblik vertoeven we in de Tyrreensche zee, ze Is zoo glad als een spiegel. We zetlen koers naar de Straat v. Messina, de andere pas- werden ook al wakker zoo GEMENGD NIEUWS. Alcoholvergiftiging. Twee leden van de bemanning van het Antwerpsche Rijnschip Fraternité, schipper v. d. K. en de matroos W. d. V beiden Nederlanders, die zich te Zeebrugge, waar het schip lag ge. meerd, hadden bedronken, zijn het slachtoffer geworden van vergiftiging door overmatig gebruik van alcohol. De V. is overleden; v. d. K. kon, dank zij geneeskundige hulp, in het leven worden gehouden. ge moet toch zoo goed mogelijk uw oefeningen bij zien te houden. Zoo naderen wij langzaam den middag eerst een uurfje onder de pooklappen en dan eens fijn gemandiet (baden) daarna krtygen we omstreeks 4 uur een kopje thee en na dat ver orberd te hebben naderen wQ tegen 'n uur of 5 de Str. v. Messina. Vanaf stuurboord kijk ik recht op de Itall. aansche kust. Twee uur geleden zijn wij de «Stromboli" gepasseerd, de geweldige krater, van boven een rookpluim, van tijd tot tijd werkt hij nog, onder aan den voet staan nog verscheidene huizen waar ook men- schen in wonen. Dit volkje verdient den kost met het delven van zwavel en het teeien van sinaasappelen, men vraagt zich af, hoe kunnen daar toch menschen wonen? Ja, als men zoo iets nooit heeft gezien, dan kan men er ook moeilijk een denkbeeld van vormen, eerst heeft de berg een ontzettende oppervlakte, dat zij zoo. doende altijd min of meer het gevaar kunnen ontwijken. Op een afstand van 2 a 3 K.M. het kan ook meer zijn want op hel. water vergist men zich in het schatten van afstanden de huisjes leken wel lucifersdoosjes tegenover dat gevaarte van een berg. Ha, daar krijgen wij «Sicilië" in het gezicht, ook weer een en al rots, de een al hooger dan de andere. Puf, het zonnetje ls al aardig warm, Pater Jansen zit ook al te puffen, bulten dat puffen is hij er zoo juist nog in geloopen ook, de Pater vroeg n.m, aan een klein ventje dat 6 jaar oud was, wat hty later worden moest, waarop Pietje zoo heette het jongske antwoordde, zeven Pastoor Daar werd natuurlijk eens hartelijk om gelachen dat Pietje den Pastoor zoo fijn tuk had. We gaan alweer verder. Sabotage In Rusland. De Sowjetunie heeft besloten met het oog op de toenemende sabotage de rechten en volmachten, der gepeoe uit te breiden. De gep«oe krijgt thans het recht in alle gevallen van sabotage en schending van den Sowjet Russi- schen staat en zijn eigendom de scherp ste maatregelen te nemen,Onbegrensde volmachten zijn de gepeoe verleend. De sabotage en de contra-revolutionaire bewegingen zijn thans zoo sterk ge worden, dat de gewone gerechten niet meer in staat zijn ze te bestrijden. waar op het oogenblik niets meer van te zien is. Hei is een eenlg gezicht al die kleurschakeeringen te zien, n.m. die witte hulzen afgeteekend tegen die groene bergwanden. Daar ginds In de verte gaat een treintje 'n brug over, om te verdwijnen in 'n tunnel, die enkele oogenblikken daarna weer te voorschijn komt; van hieruit lijkt het kinderspeelgoed, zoo klein en nietig schtynt alies toe. Om 'n uur of zeven kwam de .Etna" in het gezicht, doch heel flauwtjes, want het was al reeds sche. mering, legen donker aan. Geleidelijk houdt men nu nog koers langs «Reg. gio* om nadien te komen In volle zee. Het is na 't souper en het loopt al reeds tegen 8 45 uur, en heden avond is er bal aan boord. Dit is natuurlijk niets voor ons, nu om tien uur lag ik dan ook al op bed, en heb maar rustig den Zondag afgewacht. Zondag 11 Sept. Het is half zes In den morgen, we staan op omdat om zes uur de eerste H. Mis zal plaats hebben, zeven uur de tweede en om acht uur de laatste. In de laatste zaten ongeveer een stuk of tien geloovigen In de kerk, niettemin er waren toch meer katholieken aan boord, maar die schijnen het wel te gelooven, of schij nen gebruik gemaakt te hebben van de dispensatie die men heeft op zee. Verder na de H. Mis ontbijt, en daar na gaan wij allen weer naar het dek. Nu zetten wij koers recht door naar «Port Said", het weer is zeer goed, en passeeren na eenige stonden het eiland „Kreta". Dit land is zeer hoog met 'n bergketen die bedekt is met sneeuw, wat met helder weer een fraai schouwspel oplevert. Op het NIEUWS UIT HEUSDEN, Heusden, 16 Maart 1933. Morgen 18 Maart worden in de oude school voor MULO van 2 tol 5 en van 7 tot 10 30 tentoongesteld alie voorwerpen in dezen winter—cursus vervaardigd door de jongelui der Cnr. Jongeniclub en Knapenvereeniging, die de lessen volgden in figuurzagen. Na afloop heeft een verloting plaats. In 'I café van den heer P. Verhelj trad voor de leden der Heusdensche Winkeliersvereeniging en belangstel lenden als spreker op de heer H. W. Verhulst, accountant, in een aardige causerie zette hij op populaire wijze uiteen de meest gewenschte vormen voor boekhouding, aangevuld door vele modellen en plaatwerk. Daarna behandelde hij het belastingwezen hier te lande, zooals wijze van aan. slag, pers. belasting, de omzet- en verteringsbelastingen etc. Hem viel een krachtig applaus ten deel en werd door den waarn.— voorzitter namens de aanwezigen dank gebracht. In de volgende orde werden bü de Damvereenigtng V.D. in den onder ingen wedstrijd de p rijzen behaald ie groep (4 partijen) A. de Graag, stuurboord wordt men «Gavas" gewaar, ook voorzien van een vuurtoren, nu zijn wij ongeveer op dehelfitusschen Messina en Port Said. Als hei zoo door gaat dan kunnen wij Dinsdag morgen 13 Sept. om 'n uur of 5 in .Port Said" landen. Nu hebben wjj niets meer dan water zoo ver men kijken kan. De H. Paulus zal het hier ook wel goed gehad hebben in zijn tijd, die heeft hier Immers ook nog ettelijke dagen doorgebracht. Vandaag 12 Sept. geen nieuws, nog steeds de vlakke zeespiegel. Onze snelheid is 30 K.M, per uur. Hier rekent men mei mijlen, 1 zeemijl is 1852 M. en ze varen 16 mijl per uur, dus dat is ongeveer 30 K.M. Dinsdag 13 September aankomst Ie «Port Said". Het is reeds 5 uur in den morgen en loopen met z'n allen de stad bin nen. Het grootste gedeelte van de passagiers is al wakker om de bin nenkomst te zien. Overal zijn licht, bakens geplaatst om toch maar nie- verkeerd te gaan. Het is een schillet rend gezicht al die lichtbakens op het water, de P. C. Hooft heeft reeds zijn vuurpijlen afgeschoten om zich te melden, en van aile kanten komen roeibootjes aan om de kabeltouwen op te vangen en zoodoende hem vast te ankeren. Zoodra dit gebeurd is, laten ze de valreep zakken en 'n uur nadien mogen de passagiers tot 11 uur aan wal. Na onze passen gezien te hebben gaan wij de stad in, want de Paters moeten de H. Mis nog lezen nu uitgekeken waar de kerk staat, ha' daar krjjgen wij ze Ie zien, het is de kerk van de Franciscanen. Aan den oogenblik komt er meer deining in de in8an8 2,1 een bedelares en een be- zee, en onze «Hooft" gaat al maar delaar; na een kleinigheid gegeven te ,n 0 u 4 u tu- ----- .door op en neer. Wat de warmte be- hebb*n» ,reden binnen in heihuis tegen n uur of negen en het begin Ha, daar krijgen wQ aan bakboord het treft, dat valt nog al mee. het is n m van °- L- Heer. Bij den eersten oog- al aardig druk te worden aan stuur- hoog bergland van .Calabrië" te zien. 27 C. opslag merk ik op dat voor eendoor boord. O, ja, gisteren avond omstreeks 9 uur passeerden wij Elba, dat deed ons denken aan Napoleon, men kon het Bakboord ls links en stuurboord van zelf dan rechts, hier ziet men dan .Sicilië" en dichter bij komende ziel men „Faro.Point" boven water, reeds eoede warmte dit wordt wppr "«yviwu, men *un net men .raru-romi Doven water, en gelflkmatlg afgekoeld dlr eén M.ch r Z°° "in zle" inde" maneschijn, wordt hel duidelijk dal deze gerond windje dal over hel dek waalt waar Pau"«e" P'lPke stoppen, moet worden om In de Sir. v. Messina wij allen zBn neergezeten De óawa T,nU hIb lk de tegenheid nog te komen. Even later passeeren wij de glers houden zich nog al goed bezie "„"k d3n nemen' nadien stad Messtna- deze vroe8« i"en 8 8 e «g. J wat bidden, want al is men op reis, geteisterd geweest door de .Etna" (Wordt vervolgd) Pater Jansen komt juist het dek op de weeksche dag deze goed bezocht en zegt ook al, wat wordt het rumoerig is door de geloovigen. niet? ook natuurlijk nog niets gewend. Nu varen wij dan recht tegenover «Kreta", vanaf bakboord bekijken wij het eiland. U moet niet vergeten dat het al weer reeds avond Is. ja, het gaal vlug, de vuurtorens alleen worden opgemerkt. Aan den anderen kant vanaf

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 6