Radioprogramma. den in alle landen". Kerk en Nat.-Socialisme. De „Osservatore Romano" publiceer de een korte tegenspraak op zekere onjuiste dagbladberichten en -commen taren over de mededeeling der bisschop- pen-conferentie van Fulda, nopens het nationaal socialisme. In die commentaren werd n.l veelal de bisschoppelijke mededeeling gein. terpreteerd als een frontverandering van het Duitsche episcopaat tegenover het nieuwe regime, teven9 als een herroeping van alle maatregelen, welke ooittegen nationaal socialisten getroffen waren. Dit is volkomen onjuist, zegt de #Osservatore": De bisschoppen hebben uit de verklaringen van den kanselier, in zijn programrede afgelegd, slechts gezien en erkend dat deze niets gezegd heeft, dat tot verweer noopte. Herriot naar Washington. Herriot, de gewezen Fransche mi nister-president, zal Frankrijk verte genwoordigen bij de binnenkort te Washington te openen besprekingen. Nieuwe onrust in Ierland Er is in Ierland een krachtig verzet gerezen tegen de bezuinigingsmaatre gelen. De Valera wil het parlement zes maanden vacantie laten geven om de regeering in staat te stellen rustig haai bezuinigingsmaatregelen voort te zetten. Te Dublin is een ongeregelde staking uitgebroken onder het spoorwegperso- neel, dat met de oplossing van het conflict op de Noorderlijnen geen genoegen wenscht te nemen. Het heele treinverkeer stond Zondag stil en men vreest, dat de staking zich over het heele Zuidernet zal uitbreiden. Naar een nieuw moratorium President Roosevelt heeft een on derhoud gehad met den gewezen Amerikaanschen gezant te Londen, Andrew Mellon; deze besprekingen stonden in verband met het komende bezoek van Mac Donald aan Was hington. Naar verluidt zal Mac Donald bij zijn besprekingen met president Roosevelt te Washington afkondiging van een moratorium vragen voor den in Juni vervallenden termijn der En- gelsche oorlogsschulden aan Amerika. Von Papen's besprekingen mei het Vaticaan. Vice kanselier Von Papen voert ten Vaticane zeer gewichtige onderhande lingen betreffende de positie der Duitsche Katholieken tegenover het nationaal-socialisme. De onderhandelingen zullen vermoe delijk verscheidene dagen duren. Het Vaticaan houdt vast aan de besluiten van het Duitsche episcopaat, op de conferentie van Fulda genomen, welke besluiten echter nog niet in toepassing gebracht werden. Von Papen zal van den anderen kant kennis nemen van de voorloopig niet van instemming getuigende opvat tingen in het Vaticaan. Definitieve beslissingen zullen ver moedelijk eerst getroffen worden, wan neer Hitier, zooals waarschijnlijk is, hierheen komt. (Msb) De aartsbisschoppen van de aarts diocesen Keulen en Paderborn en de bisschop van Osnabrück hebben Za terdag j.I. te Keulen een korte bespre king gehouden over de buitengewoon ernstige vraagstukken, waarvoor de Katholieke Kerk zich op het oogenblik in Duitschland geplaatst ziet. Deze uiterst moeilijke kwesties zullen ook het onderwerp van bespreking uitmaken op de gewone jaarlijksche bisschopsconferentie, welke dit jaar op een vroegeren datum dan gewoonlijk zal worden gehouden. SPORT. GEMENGD NIEUWS. Bierdrinkend Amerika. Volgens een mededeeling van de politie i9 het aantal verkeersongeluk ken en gevallen van dronkenschap op den eersten dag, dat weder bier mocht wordem geschonken niet boven het gemiddelde van andere dagen gestegen. Ook van andere zijde wordt be vestigd, dat alles ordelijk verloopen is. Wel zag men menschen in vroolij- ke stemming, doch deze hadden den eersten dag dat bier mocht worden geschonken, als een feestdag gevierd, zonder nochtans te veel gedronken te hebben. Slechts een inspecteur van een bond tot bestrijding van den alcohol te Chicago verklaarde dat in den staat Illinois op den eersten dag der opheffing in het geheel 1.5 millioen vaten bier zijn gedronken. Indien het verbruik in dit tempo doorgaat, zal de beschikbare voorraad binnen korten tijd uitverkocht zijn. De opheffing van het verbod heeft gunstig gewerkt voor de vermindering der werkloosheid. Duizenden werkloozen hebben na melijk arbeid gevonden bij het ver voer van de biervaten en andere werkzaamheden die in dit verband te verrichten zijn. VOETBALSPORT. BELGIë—NEDERLAND 1—3. Een spannende wedstrijd. Holland's achterhoede wint. Zondag is in het Deurnesche Stadion te Antwerpen de BelgiëHolland ontmoe ting gespeeld. De Oranje-ploeg heeft in een met groot enthousiasme gespeelden wedstrijd de „Roode Duivels" met 31 geslagen. De wedstrijd was vol van de spanning, die deze internationale pleegt te verge zellen en zooals het zoo dikwijls gaat, had de techniek van het spel te lijden onder de overmaat van geestdrift. Het begon al met benauwde oogenblikken voor de meer dan 10.000 Nederlanders die de ontmoeting bijwoonden, want dé Belgen zetten in met een minutenlang overwicht. De verdedigers hielden ech ter stand tot dezen eersten hevigen druk voorbfj was en toen leverde een snelle uitval der Hollanders een corner op, waaruit Bonsema wist te scoren. Hoewel de Belgen meer in den aanval waren, wist Nederland nog voor de rust den voorsprong te vergrooten. Een schot van Wels kon v. d. Berghe slechts half stop pen en Bonsema was erbij om den bal in het doel te werken. Ook na de rust liepen de Belgen weer hard van stapel en wisten zij even het spel volkomen in handen te houden. Na 6 minuten echter stelde een snelle uitval van v. Reenen v. Nellen in staat het der de doelpunt voor Holland te maken. Na een minuut of 10 maakten de Belgen hun eerste doelpunt, dat weer het teeken werd voor een aantal stormloopen op 't Hollandsche doel, waar de verdedigers echter stand wisten te houden tot het einde. Verdedigers en middenlinie der Hol landers waren in goeden vorm, al was Pellikaan iets minder als in vorige wed strijden. De voorhoede viel niet mee. Het op treden van v. Reenen bracht geen nieuwe gezichtspunten, want de Amsterdammer viel tegen. Ook v. d. Broek en Bonsema waren minder dan gewoon. De vleugel spelers waren er weer goed in, vooral v. Nellen heeft zich met dezen wedstrijd volkomen gerehabiliteerd en Wels niet minder. Bij de Belgen haperde het ook in de voorhoede, waar feitelijk alleen Voor hoof aan de verwachtingen voldeed. De rest der ploeg was vrij sterk, hoewel de Belgische pers er slechts weinig vertrou wen in gesteld had. N. A. C. VIENNA. A.s. Vrijdagavond om 5.30 uur (dus na afloop van alle kerkelijke diensten) zul len de a.s. Oostenryksche kampioenen op hun doorreis naar het Paaschtour- nooi te Antwerpen op het NAC-veld den strijd tegen NAG aanbinden. Voorwaar een 'grootsch sportgebeuren, hetwelk zijn weerga nog in het Zuiden niet gekend heeft. Elk rechtgeaard sport man, zal zich kunnen verlustigen in de tactiek en techniek van deze Weensche Voetbalkoningen, die in heel Europa stampvolle velden trekken. Naar wij ver nemen, bestaat er in het heele Zuiden groote belangstelling voor deze ontmoe ting. De S.S. legt eenige extra-treinen in; di verse autobus-ondernemers hebben reeds reizen georganiseerd; het wordt een voet bal-evenement, dat elk voetballiefhebber gaarne zal bijwonen. DE VOETBALCOMPETITIE. V.V.V. verliest weer een punt. Het zeer bescheiden program dat Zon dag te verwerken was, heeft toch de spanning nog eenigszins verhoogd. TAC slaagde er n.l. in in Venlo een punt af te snoepen van VVV, waardoor de voor sprong der leiders op Helmond nog slechts 1 punt bedraagt. De laatste wedstrijd zal nu de beslis sing moeten brengen. VVV is nog niet ze ker van haar zaak al behoeft zij nog slechts 1 thuiswedstrijd te spelen. Roer mond zal zich niet gemakkelijk gewon nen geven. In de 3e klas was maar weinig belang rijks te doen. Oosterhout won met moeite van Oisterwijk en HEC deelde de punten met Capelle. Uitslagen: 2e klasse B. VVV—TAC 0—0 3e klasse D. OosterhoutOisterwyk 10 HECCapelle 00 Res. Ie klasse. Helmond 2LONGA 2 54 MVV 2—PSV 2 1—0 NOAD 2Eindhoven 2 52 De Valk 2—Willem II 2 7—1 Res. 2e klasse A. Dongen 2Willem II 3 53 Wegens de geringe wijzigingen kunnen wij deze week de standenlijsten achter wege laten. W. S. C. De oefenpartij tegen Dongen. A.s. Maandag W.S.C.Helmond. De oefenwedstrijd die WSC Zaterdag middag tegen Dongen gespeeld heeft was het aanzien nauwelijks waard, zoo wei nig fut zat er in. WSC kwam met een ge heel gewijzigde opstelling uit, wat ech ter geen vondst bleek, want er was maar heel weinig verband tusschen de ver schillende deelen der ploeg, vooral de halflinie verstond haar steunende taak slecht. De reserve-doelman, die dezen middag onder de lat fungeerde en die kersversch uil een der lagere elftallen werd geïm porteerd, deed heel aardige dingen. De Dongenaren wonnen de partij met 52.. Voor 2en Paaschdag wacht WSC een zeer belangrijke partij, dan zal n.l. Hel mond hier te gast zijn. Voor beide par tijen is deze wedstrijd van het grootste belang. WSC zal immers trachten het degradatiegevaar te ontloopen, terwijl Helmond haar laatste kansje op het kam pioenschap te verdedigen heeft. Het be looft dus op a.s. Maandag een interessan te partij te worden. H. E. C. Zondag speelde HEC 1 een competitie wedstrijd tegen Capelle 1. Deze wedstrijd eindigde met een gelijk spel, 00. HEC speelde weliswaar beter dan in de vorige wedstrijden, doch zij wisten de vele kan sen die zij kregen niet te benutten. Er werd van beide kanten flink aangepakt, doch de verdedigingen bleken te sterk voor de aanvallers; in de laatste minuten kreeg HEC nog een prachtkans om de winnende goal te scoren, doch ook deze kans werd, als zoovele andere gemist. Toch kan, als er zoo verder gespeeld wordt, a.Sv-Maandag wel van Oisterwijk gewonnen worden. Doch HEC-ers, dan eerder schieten. We komen op den wed strijd tegen Oisterwijk, welke a.s. Maan dag, 2en Paaschdag gespeeld wordt, a.s. Zaterdag nog even terug. HEC 3 wist van TOP 2 uit Drunen na een spannenden wedstrijd te winnen met 4—3. W.V.V. QUICK. Nederlaag-tournooi. Zondag speelde het 2e elftal van Quick een wedstrijd voor het nederlaag-tour nooi en wel tegen VJC uit Drunen. Onze jongens wisten in een goed ge speelden wedstrijd met 21 te winnen. Het le elftal van Quick gaat 2en Paaschdag naar Wilhelmina te Wijk een vriendschappelljken wedstrijd spelen. DRUNEN. Zondag j.I. speelden de Zwaluwen alh. een vriendschappelijken wedstrijd tegen Juliana te Heusden en verloren met 21 Het 2e elftal der Zwaluwen speelde voor het tournooi te Elshout tegen ESV aldaar en won met 51. PSV 2 alhier versloeg HVV te Waal wijk met 193. VJC alhier verloor den tournooi- wedstryd van Quick 1 te Waalwijk met KAATSHEUVEL. Openingswedstrijd der R. K. V. V. Wilhelmina. Maandag, 2en Paaschdag, staat Kaats heuvel in het teeken van de voetbalsport wegens den grooten B.K. Sportdag, geor ganiseerd door de R.K.V.V. Wilhelmina, met medewerking van de Geestelijke en Gemeentelijke Overheid, ter gelegenheid van het openen van hun nieuwe speelter rein aan de Marktstraat. Wij geven hier het volledig programma: Om 12 uur de voorwedstrijd Brabantia WaspikDussensche Boys. Vervolgens om ongeveer kwart voor 2 vertrek vanaf het clublokaal café de Bond, onder begeleiding van het Kon. Muziekgezelschap Apollo naar het ter rein. Om 2 uur plechtige inzegening door Pastoor Mgr. Völker en officieele opening door Burgemeester van Besouw. Vele Geestelijke en wereldlijke autori teiten zullen daarbij tegenwoordig ^ijn. Na een speech van den Voorzitter van Wilhelmina zal de groote wedstrijd Wil helmina 1D.E.S. 1 beginnen. Het geheel zal worden opgeluisterd door Apollo. Wij hopen dat de ingezetenen van Kaatsheuvel in grooten getale zullen aan wezig zijn om dezen zoo grootsch opge zetten R.K. Sportdag in alle opzichten te doen slagen. L/ SPRANG. J.I. Zaterdagmiddag werden op het terrein van de sportverccniging NEO al hier de eerste wedstrijden gespeeld van de door NEO uitgeschreven seriewed strijden. De uitslag was als volgt: SpartaSDO 00; bij het geven van strafschoppen wint SDO. Blauw-WitExcelsior 20. NeerlandiaNEO 03 (vriendschap pelijk). A.s. Zaterdag zal de finale gespeeld worden. 3.30—4.30: Blauw-Wit—NEO (afmat tingswedstrijd). 4.30—5.30: SDO—Neerlandia. (5.007.00: Winnaar AWinnaar B. WIELERSPORT. Waalwijksche Wielerbaan. Zondagmiddag hadden voor de tweede maal groote wedstrijden plaats op de Waalwijksche zandbaan. De drukte was, ondanks het fraaie weer, niet zoo groot als bij de opening der baan. De radio'» voetbalsport zal wel velen thuis gehou den hebben. Toch stond er nog een dikke haag toeschouwers om de baan. Begonnen werd met de sprintwedstrij den voor amateurs en onafhankelijken. De renner v. d. Einden was niet ver schenen en in zijn plaats kwam de Whal- wijker C. Slaats in de baan. De invaller toonde zich de sterkste man, in zijn serie sloeg hij van Gestel uit Tilburg en in de finale behield hij na een feilen sprint 'n voorsprong op Vriens. Vervolgens kwamen de nieuwelingen in de baan voor de 35 ronden eigen kracht. De Kaatsheuvelsche renners Spierings en Nouwens waren niet pre sent en in hun plaats reden hun clubge- nooten v. Zandvoort en v. Berkel. Deze laatste wist na harden strijd te winnen voor D. Pol, v. Zandvoort en de Vaan. De beide eerst-aankomenden werden verrast met een volledig rencostuum, aangeboden door de N.V. Tricotagefa- briek Beerens en Zn. te Weert, de fabri- kante der bekende ,,Bera"-sportartikelen die te Waalwijk vertegenwoordigd is door den heer H. Duysters. In de achtervolging voor amateurs en onafhankelijken werden de series gewon nen door Paymans en Reijnen. In de fi nale toonde Reijnen zijn meerderheid over Paymans. Een interessante strijd bood de koppel wedstrijd voor nieuwelingen over 150 ronden. De gebr. Gommers uit Dongen begon nen al aanstonds het tempo aan te geven. Er waren pas enkele ronden verreden toen zij reeds een serieuze uitlooppoging ondernamen. Zienderoogen wonnen zy veld en alleen het koppel KnuistA. Slaats bleef weerstand bieden. Geleide lijk aan slaagden de beide Waalwykers erin de halve baan, die zij op het leiden de koppel hadden verloren, terug te win nen en even de leiding over te nemen. Deze beide koppels hadden in hun feilen strijd intusschen op de overige deelnemers een of meer ronden voor sprong genomen. Bij het aflossen maakte het koppel G. Pol-v. Geenen, dat een goeden wedstrijd reed, een leelijke buite- ling. Dit koppel had wel pech dezen mid dag, want nauwelijks had v. Geenen weer bij het peleton aangesloten of hij karde opnieuw op tegen zijn eigen koppelge- noot, die terzijde van de baan zijn fiets nakeek. En toen beide renners weer mee rondtolden viel v. Geenen voor de derde maal. Dat die strubbeling deze beide taaie renners een tweede ronde achter stand kostte zal wel niemand verwonde ren. De valpartijen waren dezen middag trouwens, waarschijnlijk door de droogte der baan, legio. v. Velthoven kwam zelfs zoo hard neer, dat hij den strijd moest opgeven en zijn koppelgenoot de Moor alleen liet rijden. Tot het einde bleef het een felle kamp tusschen beide leidende koppels die el- knar geen oogenblik uit het oog verloren. De Dongenaren gingen tenslotte het eerst over de finish met gering punten- verschil. Het slotnummer was een koppelwed strijd van 1.30 uur voor amateurs en on afhankelijken. Wegens niet verschijnen van v. d. Einden vormde C. Slaats hier met v. Dooren een koppel. Vriens en C. Slaats zetten er een flinke gang in, doch plotseling is het v. Zundert die wegschiet. Goed gesteund door Ver- maire weet deze een halve baan uit te loopen. v. d. Bembt is de eerste valler en kort daarna verliest v. d. Ven in de bocht zijn tube. Langzaam maar zeker weten v. Zun dert en Verinaire, die in prachtig tempo rijden in te loopen, alle koppels worden achtereenvolgens door hen gelapt, behal ve Paymans-Vriens, die fel strijd blijven geven. Langen tijd blijft er een kwart baan ruimte tusschen beide, doch lang zaam aan winnen v. Zundert en Vermaire veld en tenslotte gaat v. Zundert in pijl snelle vaart langs Paymans. 25 Minuten duurde de strijd om deze ronde. Vlak daarop werd een premie van 5 aangekondigd voor het koppel dat het eerst een ronde zou uitloopen. Paymans ontketent de race en loopt met Vriens 'n flink stuk uit. Vermaire weet den achter stand weer ie verkleinen. Tenslotte kun-, nen hy en v. Zundert de vluchtelingen echter niet meer achterhalen en deze winnen de ronde terug. Broers verloor in de bocht een tube en liet zijn makker v. d. Bembt een tijdlang alleen meedraaien. Dat was voor dezen echter geen beletsel om er voortdurend tussehenuit te schieten en zoodoende hef tige jachten te ontketenen. Als weer een premie wordt aangekon digd, schiet van Zundert, die in zeer goe den vorm is, er tusschen uit. Een halve ronde bedraagt zijn voorsprong op den achtervolgenden C. Slaats. Als deze komt te vallen winnen v. ZundertVermaire de ronde gemakkelijk. C. Slaats reed goed doch had van v. Dooren te weinig steun. In de resteerende minuten worden er nog ettelijke uitlooppogingen onderno men, doch de leiders blijven aan eikaars wiel hangen, zoodat de stand zich niet meer wijzigt. v. Zundert en Vermaire wonnen met 1 ronde voorsprong op Pavmans-Vriens. Hier volgen de uitslagen van dezen goedgeslaagden middag: Sprint: le serie: 1. Vriens; 2. Prince. 2e serie: 1. C. Slaats; 2. v. Gestel. Finale: 1 C. Slaats; 2 Vriens; 3 v. Ges tel; 4 Prince. 35 Ronden eigeii kracht voor nieuwe lingen: 1 v. Berkel; 2 D. Pol; 3 v. Zand voort; 4 de Vaan. Achtervolging over max. 20 ronden: le Serie: 1 Paymans; 2 v. d. Bembt; 3 v. d. Ven. 2e Serie: 1 Reijnen; 2 v. Dooren; 3 Broers. Finale: 1 Reijnen; 2 Paymans. Koppelwedstrijd over 150 ronden voor nieuwelingen: 1. Gebrs. Gommers, 5 p. 2. KnuistA. Slaats, 4 p. Op 2 ronden: 3. v. GeenenG. Pol, 2 p. 4. De Moorv. Velthoven, 0 p. Op 3 ronden: 5. v. Zandvoortv. d. Brekel, 2 p. Koppel wedstrijd van 1.30 uur voor amateurs en onafhankelijken 1. v. ZundertVermaire, 22 p. Op 1 ronde: 2. PaymansVriens 11 p. Op 3 ronden 3. PrinceReijnen, 10 p. 4. v. Gestelv. d. Ven, 9 p. 5. v. DoorenC. Slaats, 9 p. Op 5 ronden (5. v. d. BembtBroers, 7 p. De Zesdaagsche te Parijs. De uitslag van de Zesdaagsche te Parijs luidt: 1. BroccardoGuimbretière 472 p. Op 1 ronde: 2. PijnenburgWals, 1035 p. 3. GuerraLinari 851 p. 4. DinaleSchoen 400 p. 5. TietzBulla 314 p. 0. WambstLeducq 190 p. Op 3 ronden: 7. GharlierDeneef 569 p. 8. IgnatFabre 208 p. Op 4 ronden: 9. PelisierDayen, 250 p. Op 6 ronden: 10. PecqueuxCoupry, 245 p. Om 0 uur waren PijnenburgWals nog aan den kop, toen BroccardoGuimbre tière een ronde namen. Nadien werden de Nederlanders haast voortdurend door vier Franschen ingesloten, zoodat ze niet konden uitloopen. DUIVENSPORT. WAALWIJK. De Postduivenvereeniging „Ons Ge noegen" hield Zondag 1.1. een onderlinge wedvlucht vanuit Baarle-Nassau. Aankomst le duif9-20-21 uur. Laatste duif 9-23-38 uur. Los 9 uur. Wind Z.W. Prijzen werden behaald als volgt: Schijndel 1, 2, 9, 12, 13; Engelen 3, 8, 14; Leenheers 4, 15, 16, 21; Corstanje 5, 6, 7, 17; Stam 19;M. W. Vucht 22; Ark 10, 11; Ducquesnoy 18, 20. le Overduif Jac. van Engelen. DONDERDAG 13 APRIL. HILVERSUM 296 M. A. V. R. O. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Solistenconcert. 11,00 Knipcursus kindcrkleeding. 11,30 Vervolg Solistenconcert. 12,00 Lunchconcert. 2,00 Gramofoonmuziek. 3,00 Naaicursus. 3,45 Gramofoonmuziek. 4,00 Voor zieken erf ouden van dagen. 4,30 Het R'damsch vocaal kwartet. 5,00 Verhalen voor grooterc kinderen. 5,30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 6,30 Sportpraatje. 7,30 Engclsche les. 8,00 Vaz Dias. 8,05 Het Omroeporkest. 8,25 Het Utrechtsch Vrouwenkoor. 8,45 Omroeporkest. 9,15 Het Aguilar-luit-kwartet. 9,30 Orgelconcert. 10,00 Omroeporkest. 10,30 Het Aguilar-luit-kwartet. 10,45 Omroeporkest. 11,00 Vaz Dias. 11,10 Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert. N. C. R. V. 10,00 Gramofoonmuziek. 10,15 Morgendienst. 10,45 Gramofoonnmziek. K. R. O. 11,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 Het KRO-orkest. N. C. R. V. 2,00 Cursus fraaie handwerken. 3,00 Vrouwenhalfuurtje. 4,00 Bijbellezing. 5,00 Cello-recital. 5,45 Cursus handenarbeid voor onze jeugd. 6,15 A L v Hulzen over Onze Ned. Monumenten. 6,45 Cursus knippen,en stofversicren. 7,00 Verkiezingsredevoering A R Partij. 7,45 J Schipper voor het CNV. 8,00 Uitz. Evang.-avond Geref Kerk Rijswijk 9,30 Vaz Dias 9,45 Wat er op de wereld gebeurt. 10,15 Gramofoonmuziek. VRIJDAG 14 APRIL. HILVERSUM 296 M. V. A. R. A. 8,00 Gramofoonmuziek. V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding. V. A. R. A. 10,15 Gramofoonmuziek. 11,10 Onze keuken, door P J Kers Jr. 11,40 Cnrel Rijken draagt voor. A. V. R. O. 12,00 Grnmofoonmuziek. 12,30 Orgelconcert. 2,00 Kommer Kleijn draagt voor. 2,30 Concert. V. A. R. A. 4,00 Trio Favoriet. 4,50 Na schooltijd. 5,30 Orgelspel. 6,11 Krontjong orkest. 6,40 Ir. Struik over Sovjet Rusland. V. P. R. O. 7,00 Kerkdienst NPB 's-Gravenliage. V. A. R. A. 10,00 Piatroglbas-kwartet. 10,15 Optreden cabaretière Susie Glein. 10,25 Piatrogibns-kwnrtct. 10,40 Susie Klein. 10,50 Piatroglbas-kwartet. 11,00 Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. N. C. R. V. 8,00 Schriftlezing en meditatie. 8,15 Gramofoonmuziek. 10,00 Lijdensdienst. 11,00 Concert. 12,15 Gramofoonplaten. I,00 Orgelconcert. 2,30 Lezen van Chr.lectuur. 3,00 Mej. Hagenbeek over Verzorging Paasch- tafel enz. 3,30 Trio van der Horst. 5,00 Rlnkc Tolman: Een wandeling in April. 5,30 C A Deul over fotografeeren van vogels. 6,00 T Borst: Tulnbouwsteun. 6,30 Beantw. vragen over planten. 7,00 Gramofoonmuziek. 7,45 Ned Chr Persbureau. 8,00 Orgelbespeling. 9,00 Ds Vriezen: De plaatsen waar Jezus leed. 9,30 Concert. 10,00 Vaz Dias. 10,45 Gewijde dagsluiting. ZATERDAG 15 APRIL. HILVERSUM 296 M. V. A. R. A. 8.00 Gramofoonmuziek. 9,00 De Notenkrakers. V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Uitz v arbeiders in Continubedrijven. 12,00 Vara-klein-orkest. 1,45 Accordeon qi piano. 2,15 Gramofoonmuziek. 2,45 Joh MolDe groentehandelaar en zijn be drijf. 3,00 Eggert Stefansson zingt. 3,30 Vara-Balalaika-orkest. 4,00 Orgelspel. 4,30 Onthouders-Radio-Comité. 4,45 Gramofoonmuziek. 5,40 Letterkundig overzicht. 6.00 De Intern der Arbelderszangers. 7,00 Uitz voor het platteland. 7,30 Concert. 8,00 Verkiezingsredevoering. 8,30 De Flierefluiters. 9,30 Willem van Cappellen draagt voor. 10,00 Bonte avond. II,30 Vaz Dias. HUIZEN 1875 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 KRO-Sextct., 2,00 Halfuurtje voor de rijpere jeugd. 2,30 Kinderuurtje. 4,00 Gramofoonnmziek. 4,20 Schaakcauserie door Rudolf Spielman. 4,40 Gramofoonmuziek. 5,00 Het KRO-orkest. 7,10 Kath Radio Volksuniversiteit. 7,45 Verkiezingsredevoering. 8,15 De KRO-Boys. 11,00 Vaz Dias. 11,05 Gramofoonmuziek. Wie met de R.K. Staatspartij overtuigd is, dat een gezond gezin onmisbare voorwaarde is voor een gezonde maat schappij, sta met haar op de bres: voor de verdediging van het christelijk gezinsleven; voor de behartiging van zijn moreele en stoffelijke belangen; voor het welzijn der maatschappij door de verzekering van de welvaart van het gezin. Hij stemt: No. 1 van lijst 25.

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 3