trp Nienms uil KiatsheuveL en vervolgens de bevordering der algemeene welvaar! van Tilburg. De opruiming van forten In de Langstraat. Het maandblad .Heemschut* schrijft over de 9looping van het Haarsteegsche fort ten behoeve der werkverschaffing o.m. het volgende: „Dit fort bestaat of bestond uit een tweetal steenen gebouwen hoogst een voudig en daarom goed; daaromheen een hooge aarden wal en daar om een fortgracht. Het is begrijpelijk dat zulk een fort in onzen tijd van industrieëlen oorlog niet veel waarde meer zal hebben. Doch is er dan geen geschiedenis en geen schoonheid meer? Welk een fantasierijke plek voor de jeugd Welk een heerlijk oord voor den pad vinder, voor den kampeerder, den trekker, de jeugdherberg. Dat wordt nu voor werkverschaffing met den grond gelijk gemaakt Die dat tot stand brengt moge hij zich met welgevallen op de borst slaan, tevreden en zelfvoldaan? Neen, welk een diepe nederlaag. Voor de beschaving van onzen tijd om als resultaat van zooveel streven en vechten niets meer te bereiken dan het ledig niets. Om gaarne werkende en nijvere menschenhanden niets beters te kunnen laten doen dan vlak maken, opruimen van wat de arbeid van voorgeslachten ons naliet. Dan deden de oude volkeren toch aanmerkingen goedgekeurd. De aftredende bestuursleden f. van Huiten en Th. v. d. Besselaar werden bij acclamatie herbenoemd Hierna werd een onderlinge breed voerige bespreking gehouden over den verkoop van den stier. Men besloot ten slotte den ouden stier te doen verkoopen. Het dekgeld der koelen werd vast gesteld op f2— per koe en per jaar 50 cent voor hokkellngen. In het café Th. v. d. Qeld had Zaterdag de aanbesteding plaats van een woonhuis voor rekening van den heer H. Mostermans, onder architectuur van den heer J. van Vlgmen te Viymen Er werd als volgt Ingeschreven j. Blankers, Nleuwkuyk f 5400. Kramer, Oenderen f 5140. L Kooien, Nleuwkuljk f 4998J— 1SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). Naar wy vernemen vorderen de voor bereidingen voor de alhier op 19, 20 en 21 April te houden bazar bijzonder goed. Er komen zeer vele prachtige giften binnen, zoodat we niet behoe ven te twyfelen of het beloven enkele mooie dagen te worden en zal het aan belangstelling voorzeker wel niet ontbreken. J1. Vrydag had aan de bocht naby de Ned. Herv. Kerk alhier een auto—ongeluk plaats. Door het teveel links houden van den chauffeur v. d. nog anders. Ook zij deden aan oorlog vrachtauto van dhr. C P uit Waal en wat daarbij behoorde. Ook zij hadden hun werkloozen in den vorm van krijgsgevangenen en slaven. Doch de werkeloozen-arbeid dier dagen heeft de menschheid monumenten nagelaten die ons nu nog,met ontzag vervullen en die nu plaatjesmateriaal vormen van de kunstgeschiedenisboeken Zou het ook thans niet mogelijk zijn met den overtolligen handenarbeid en overcomplete energie iets opbouwends te doen inplaats van afbraak en ver vlakking. Blijkens courantenberichten zullen 3 forten bij Heusden gesloopt worden, waarbij het fort bij Hedikhuizen dat in 1863 f 100.000 gekost heeft en waarvan de afbraak der gebouwen f770 heeft opgebracht". DRUNEN. Door het mannenkoor „Zang en Vriendschap" zal onder leiding van den heer B. Ritselaar op tweeden Paaschdag een groote uit voering worden gegeven ln de zaal bij den heer A. v. d. Geld. O.m. zal de operette „De Wedden, schap" worden opgevoerd, ter af wisseling zal optreden het alom be kende duo Damen-van de Eist. De toegang Is voor dames en heeren en de entrée is zeer laag, zoodat de zaal zeker te klein zal zijn. \j Zondagmorgen had alhier de plechtige eind-communie plaats van de jongens en meisjes die de school verlaten. Een 56 tal kinderen namen daaraan deel. Na den middag werd een plechtig lof bijgewoond, waaronder de opdracht aan O LVr. en de doopbeloften werden hernieuwd. De ZeerEerw. heer pastoor sprak de kinderen toe. Na het lof werden de pryzen en idiploma's uitgereikt. De handelaar C. de W uit Uaenhout kwam Vrijdagavond naby de R.K. Kerk met zyn voertuig ln botsing met den goederentram, waar door de voerman van zijn kar wipte en op een der buffers van de machine terecht kwam. Door krachtig remmen van den machinist liep alles wondertyk goed af. Een burrie van de kar brak af en een der lantaarns van de machine werd verbryzeld. De voerman en zyn paard kwamen met den schrik vry. Van de lading was eenlg aardewerk gebroken. Het was den man aan te zien dat hy te diep ln het glaasje had gekeken. De politie die juist ter plaatse was maakte van een en ander proces verbaal op, zoodat de borrel nog wel een bittere nasmaak zal hebben. Gedurende de maand Maart werd op 't postkantoor alhier voor de rykspastspaarbank ingelegd f9244.56 en terugbetaald f5119,75. ELSHOUT. Woensdagavond zal te Elshout in de jongens-congregatie de return.biJjartwedstrijd plaats hebben tusschen B J.C. alhier en E.B.C aldaar, aanvang 7 uur. In de vergadering van den Jonge Boerenstand is tot voorzitter benoemd C. Kiyn Wz., terwyi C. Kiyn Az. als bestuurslid werd gekozen wegens be- jdanken van J. Vuchts. De collecte voor 't Crisis-ComKé heeft alhier f 36 80 opgebracht. A s. Maandag zal door de leden van de R.K. Werklleden-vereeniging de algemeene vergadering worden gehouden na de Hoogmis ln de zaal v der Jongens-Congregatie. NIEUWKUIJK. In café J. de Bont hield Vrijdagavond j.l. de Stieren- vereenlging haar algemeene jaarver gadering. De heer Th. v. d. Besselaar gaf verslag over het boekjaar 1 April 1932-'33. Hieraan ontleenen we 't volgende De ontvangsten bedroegen totaal f 1159.31. De uitgaven bedroegen totaal f 1119.76 Batig slot f 39 55. Het totale bezit der vereeniglng is f 60 55. De schulden bedragen f 800.- wijk, reed deze tegen den juist van de andere zyde komende luxe auto van B. uit Oudenbosch. Beide wagens had den materieele schade. De wagen van B. werd ter plaatse gerepareerd door den monteur v. W. uit Vryh.-Capelle, waarna hy zyn weg weer kon vervol gen. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Aan het hulppostkantoor alhier werd dedurende de maand Maart 1933 voor de rijkspostspaarbank ingelegd f 5707,54 en terugbetaald f 3401.35. De afd. Sprang van het Ned, Werklieden Verbond Patrimonium alhier, kwam j.l. Zaterdagavond in de zaal van den Chr. Volksbond in ver gadering byeen. Na opening op gebruikeiyke wijze werd door den penningmeester reke ning en verantwoording gedaan over het afgeloopen jaar, waarvoor deze functionaris werd dank gezegd. De boeken en bescheiden werden gecon troleerd en in orde bevonden door de heeren Jan Ophorst en C. Chabot. Tot bestuursleden van den Chr. Volksbond, wegens periodieke aftre ding, werden gekozen de heeren A Hoevenaars en Jan Ophorst. In verband met het zilveren ambts jubileum van Ds. P. van Toorn, Ned. Herv. Predikant te Rotterdam, vroeger alhier, werd besloten Z E, het volgende schryven te zenden De afd. Patrimonium te Sprane op Zaterdagavsnd in vergadering byeen, feliciteert U met Uw zilveren ambts jubileum, hlerby dankbaar herdenkende den arbeid ook voor onze afd. ver richt Dalmayer, voorzitter. Na afhandeling van enkele huishou deiyke aangelegenheden, werd de ver gaderlng door dhr. W. M. Dalmsyer met dankgebed gesloten. CAPELLE. In het gebouw van Chr. Belangen aan het Bruggetje te Vrljhoeve-Capelle kwam dezer dagen de Jeugd-Club van de plaatselijke af. deeling yan den Chr. Fabrieks- en Transportarbeldersbond ln ledenver gadering byeen, onder leiding van den plaatseiyken Jeugd-leider den heer Jac. Vos. Te ruim half acht werd deze aamen komst door den leider op gebruikelijke wyze geopend, waarna hy de aan wezigen een harteiyk welkom toeriep, en er zyn verheugenis over uitsprak dat er onder de jongens zooveel belang stelling is voor het Jeugdwerk. Hierna werd behandeld het onder werp: „Waarom Christeiyk georgani seerd", en „het karakter dervakbewe- ging". Op deze Inleiding volgde een levendige bespreking, door verschillen jongens werden vragen gesteld, die door den leider werden beantwoord. Ter afwisseling werd door A, van Oversteeg en J. Paans een voordracht ten beste gegeven welke een aandachtig gehoor vond, waarna een tweetal aanwezigen zich bereid verklaarden een volgende vergadering zich te doen hooren. Op advies van het Hoofdbestuur werd besloten, om naast den leider, een secretaris der club te doen be noemen, waartoe met algemeene stemmen werd gekozen de jongeheer C Koenen, welke deze benoeming als zoodanig aanvaardde. Mededeeling wordt nog gedaan dat jeugdige werkloozen gratis de dag cursussen aan de Ryksvakschool voor Schoen- en Lederbewerkers te Waal- wyk. kunnen volgen. Degenen, die hiervoor in aanmerking wenschen te komen, vervoegen zich hiertoe by den leider der club. Na een woord van dank voor de opkomst, wordt deze vergadering was en schitterend is geslaagd. Om 8 uur werd deze samenkomst door den Voorzitter der afdeeiing, den heer J. de Jong geopend met het laten zingen van Psalm 84 vers 3 en gebed Na het lezen van een gedeelte uit de H. Schrift, heet de Voorzitter allen welkom, in 't byzonder de afgevaar digden en de aanwezige vrouwen en meisjes. Spreker wyst dan met een enkel woord op der tyden noodde afdeeiing met eenige leden opgericht zag dit aantal gestadig toenemen, zoo. dat het thans de sterkste afdeeiing is geworden in Noord-Brabant. Mededeeling werd gedaan dat de heer A Mobach van Utrecht, districts- bestuurder der organisatie, zoo juist telegrafisch heeft bericht, verhinderd te zyn dezen avond de feestrede te houden. Van den Chr. Besturenbond Sprang- Capelle is een schryven ingekomen, waarin de beste wenschen worden uit gesproken voor den groei en bloei der afdeeiing en Gods onmisbaren Zegen toegewenscht voor den verderen arbeid. Vervolgens brengt de secretaris, de heer J. Haverhals een zeer breedvoerig jaarverslag uit, waarin gewezen wordt op de zeer omvangryke werkloosheid die in 1932 in de bouwnyverheid heerschte en de afdeeiing alszoodanig ook aan deze crisis omstandigheden niet ontkwam. Spreker geeft dan een overzicht van de gehouden vergaderingen en het ledental, dat op 1 April 67 bedroeg, Het verslag besluit met het vertrouwen om met vernieuwden moed voorwaa.ts te gaan; laat ons doen wat onze hand vindt om te doen. in de kracht van Hem, die het wereldbewind in handen heeft en bestiert. Hierna gaf de heer P. Faro, penning meester der afdeeiing een finantieel overzicht, waarin gewezen werd op de offers die van de leden gevraagd zijn, maar deze werden ruimschoots vergoed, de uitkeeringen uit de werkloozenkas bedroegen bijna vyfduizend gulden, het zyn alzoo geen doode cijfers die tot ons spreken. De ultkeering bedroeg gemiddeld per lid f70. De inkomsten bedroegen aan Bondscontr. f 1494,— Werkloozenkascontributie f 1292.— De Voorzitter brengt dan beiden functionnarisssn een woord van harte- lyken dank voor de uitgebrachte ver slagen en hun veel omvattenden arbeid voor de afdeeiing verricht en spreekt de hoop uit dat bij de te houden be stuursverkiezing hun mandaat weder om vernieuwd zal worden. Nadat eenige coupletten van het Bondslied van de Chr. Bouwvak- arbeidersbond zyn gezongen, wordt gepauseerd. Inmiddels wordt in de pauze de be stuursverkiezing gehouden. Aan de beurt van aftreding waren de heeren Haverhals, P. Faro en A. Snijders, terwyi tevens stemming moest plaats hebben voor een lid van den Bonds raad uit de verschillende gestelde candidaten. De uitslag der stemming was dat de aftredende bestuursleden met bijna algemeene stemmen werden herkozen en de heer P. Faro tevens is gekozen tot candldaat voor Bondsraadslid. Allen namen hun benoeming aan onder dankzegging voor het in hen gestelde vertrouwen. De heeren H. Chabot en A. Soeiers, afgevaardigden van de Zusterafdeelin. gen ie Sprang en Waal wyk spraken de hoop uit, dat het de feestvierende afd. steeds crescendo mag gaan. De heer Jac. Vos, afgevaardigde van den Chr. Fabrieks- en Transport- arbeidersbond, wekte de aanwezigen op tot trouw aan het vaandel. In de felle branding van dezen tyd, is het gevaar zoo groot dat vele van onze Chr. arbeiders tot moedeloosheid worden neergedrukt. De staf des broods is van velen gebroken, aldus spreker. Laat echter voor moedeloos heid in onze ryen geen plaats zyn, maar blijft het vaandel getrouw, ook straks, als naar we hopen, het spook der werkeloosheid zal zyn verdwenen, laat dan die trouw ook biyken. Spr. besluit zyn bezielend betoog, met de vergadering toe te riepen: „Houdt moed, Hy ts getrouw de bron van alle goed, maar die God verlaat heeft smart op smart te vreezen." Door de aanwezigen werd hierop spontaan gezongen „Laat nu fier ons vaandel wapperen". Ter afwisselln werden eenige voordrachten gegeven Na het zingen van den Avondzang, werd deze samenkomst op gebruike- lyke wyze gesloten. besteding is het verbouwen van het woonhuis van den heer P. Mes alhier opgedragen aan dhr. H. Wagemakers. Het eerste elftal der voetbal vereniging Excelsior speelde Zondag j.l. te Waalwijk een comp-wedstrijd tegen HEC, welke wedstrijd in een gelijk spel eindigde. Stand 0 0. Het aantal tewerkgestelden bij de gemeentelijke werkverschaffing be droeg in de afgeloopen werkweek 100 V De herschatting van paarden der vereeniging van paardenhouders „Ons Belang" alhier zal plaats hebben op Vrijdag 14 April a.s. en wel te Sprang aan het Molenbosch des morgens uur voor Oostzijde en 10 uur voor Westzijde, van 1—2 uur aan de Ned Herv. Kerk te Loonschendijk en van 3 4 uur aan de Molensteeg alhier v Aan het a s. Maandag 17 dezer te Ammerzoden te houden solisten concours zullen van het muziekgezel schap „Kunst na Arbeid" deelnemen de heeren W v Zeist in de derde afdeeiing, P. Molegraaf, C. Quirijn9 A. H. Spierings en het duo Spuijbroek. Spierings in de tweede afdeeiing en P. Spuijbroek in de afd. uitmuntend heid. L WASPIK Door den Heef Adr. de Wit is aan Burgemeester en Wethouders vergunning gevraagd tot het bouwen van een nieuwe woning op het Vaartje. By de 0p j Maandag gehouden keuring van ingeschrevenen voor den dienstplicht zijn 5 personen voor goed ongeschikt en 1 tydeiyk ongeschikt verklaard, RAAMSDONK. Zondag 9 April jl. hield de Wielerclub „Het vliegende wiel", gevestigd by de Wed. H. Ran ters alhier, een trainingsrit over het traject Raamsdonk, Raamsdonksveer, Oosterhout, Oosteind, 's Gravemoer, Waspik, Raamsdonk. Dit traject werd tweemaal gereden en de afstand was ongeveer 50 K.M. Om 1 uur had de afrit plaats, aan de rit namen 15 ren. ners deel. De uitslag is als volgt: Klasse A. 1. M. Timmermans Raamsdonksveer, in 1 uur en 33 minuten. 2. L. Rosenbrand Capeiie. 3. P. van Boxtel Geertruldenberg. 4. M. Janson Dussen. 5. A. de Gast Hank. Klasse B. 1. C. Dalmeyer Waspik, in 1 uur en 39 minuten. 2. W. van Delft Raamsdonk. 3. C. Vissers Raamsdonksveer. 4. G, Koopmans Raamsdonk. 5. A. van Kuyk Raamsdonksveer. 6 A. van Strien Raamsdonksveer, Met ingang van Woensdag 12 April a s. zal het kantoor voor de steunverleening dezer gemeente worden verplaatst naar het Fort, G. 107 te Raamsdonksveer. Het kantoor zal ge opend zyn op alle werkdagen van 9—12 uur voormiddag. De agent der arbeidsbemiddeling zal ln genoemd lokaal zitting houden op Maandag en Woensdag van des namiddags 1—2 uur, en op Dinsdag. Donderdag en Vrijdag van des namiddags 2—3 uut Aan C J. Steinvoort te Brunssum is vergunning verleend tot het bouwen van een woonhuis alhier in de Juliana- laan, en aan W. v. Strien tot 't bouwen van een woning in de Visschersteeg. Zondag jl. werd alhier in het St Leogebouw om 3 uur voor de vrouwen en om 7 uur n.m. voor de mannen de film van het Heilig Land vertoond. De opbrengst komt ten bate der Missie. RAAMSDONKSVEER. De Prins Hendrikstraat wordt alhier met nieuwe klinkers bestraat, wat een mooie ver betering is In de Zaterdag jl in hotei de Reijer gehouden vergadering van Stemger. Ingelanden van de Waterschappen van „de Nieuwe" en „Oude" Dombos, de Gecomb. Aanwassen, de Nieuwe Bui- tendyksche Hoolpolder en het Polderije achter de Hoeven werd besloten tot het verhoogen der kade van den Nieu wen Dombos. Dit werk zal weer aan een party werkloozen in deze gemeente werkgelegenheid geven. RAAMSDONKSVEER. By de ge- houden Bestuursverkiezing Chr. Nat Werkm. Bond alhier werden herkozen g #A. Pols, M. J. de Rooy en C. Sneep; i. (en De afdeeiing van den Chr. Fa brieks- en Transportarbeidersbond al hier komt a.s. Donderdag 13 April des avonds half acht in het gebouw voor Chr. Belangen aan het Bruggetje in ledenvergadering bijeen. De agenda vermeldt o.a. Bespreking agenda voor het Alge meen Bondscongres en benoeming af gevaardigden. In de Donderdagavond gehoudeiK vergadering van het algemeen bestuur der plaatselijke kolen-inkoopvereeni- ging werd besloten met ingang van deze week wederom 'e beginnen met waarin een prettige stemming heerschte hiet ophalen van contributie, welk werk Had 9^ An^3 in w,'i ^,£3 met rianWpCToino aP«lntPn a t/„.uda£ APnl w<>rdt in hotel Centraal en gekozen G. Faro AEz. De afdeeiing Raamsdonksveer v. d. Chr, Nat. Werkm. Bond bood Zaterdag dhr. Sneep, in verband met zijn 25 lidmaatschap, de eerste 15 jaren als Vice-Voorz., de laatste 10 jaren als Voorzitter der afdeeiing, een gouden Bondsinslgne aan. De collecte Zondag in de Herv. Kerk gehouden ten bate van de Stich. ting te Hoenderloo bracht ruim 33 gulden op. Met Goeden Vrydag om 7 uur en flen Paaschdag om half tien treedt Ds. Guittert op fn de Veersche Herv. Kerk; op len Paaschdag om 2 uur en op 2en Paaschdag om half tien in de Dorpsche Kerk. GEERTRUIDENBERG. Op Zon- roepssólisten die in Amsterdam, Rot terdam en den Haag, avond op avond een geweldig succes oogstten. Ock voor de radio traden ze meermalen op. Met 35 man komen ze naar Geer. truidenberg om onze muziekliefhebbers een avond van hooge kunst te ver schaffen Het is een heele onderneming van den heer Baars, doch we twijfelen niet, of deze avond zal een groot succes worden. Het aantal werkloozen dat bij de gemeentelijke werkverschaffing is geplaatst is Maandag uitgebreid met 15 zoodat thans 25 werkloozen zijn te werk gesteld. Momenteel is men bezig met het leggen van een rioleering in het verlengde van de Koestraat en het opknappen van het z.gn. Bolwerk dat in een wandelgelegenheid zal worden herschapen. Mej. M Merks slaagde voor het te 's Gravenhage gehouden examen als assistent-apothekeres. Op Vrijdag 14 April a.s. (Goeden Vrijdag) des n.m. 7 uur in Evangeli satie Eben Haezer te Raamsdonksveer de heer Weststraaten uit Rotterdam. len Paaschdag des v.m. 9,30 en des n.m. 2 uur de heer Berkelaar uit Krim pen a.d. IJsel. 2en Paaschdag des v.m. 9,30 de heer Berkelaar. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 11 April '33. Zaterdagmiddag had de tentoon- stelling plaats van de Avondteeken- school, waarop keur van werk te zien was. De Heer Hllwig voerde het woord als voorzitter van het Nut en zei, dat het afgeloopen cursus—jaar tot tevre denheid stemde. Wel vond hy het aantal leerlingen te gering, al waren er 10 meer dan verleden jaar. Verder roemde hy de prettige verstandhou ding tusschen personeel en leeraren en bracht byzonder hulde aan den secretaris, den heer Zonneveld, daarby de hoop uitend voor diens epoedig herstel. Hierna ging hy over tot de uitrei king der diploma's. Gediplomeerd werden W. Borsje (Heusden), G. Brander- horst (Genderen), P. Smits (Neder— Hemeri), en N. v. Ryswijk (Andel), resp. met de predicatenvoldoende goed en zeer goed, tcrwyi hy loffelijk vermelddeJ. Cryns (met een extra pluimpje). C. Bouman, J. Glavermans, W. Borsje, A v d. Pol en Kamerman. Ten slotte hield de EdeiAchtb. heer Burgemeester nog een toespraak, zyn bewondering uitsprekend over het werk en nogmaals wijzende op het groote nuf der instelling en de ouders aan sporende by hun kinderen de belang, stelling voor de school voortdurend aan te wakkeren, waarna hy de by- eenkomst beëindigde onder het uiten zyner beste wenschen. Zondag speelde alhier de V, V. Juliana tegen de Zwaluwen uit Drunen. De eerste won met 2 1. P. S. V. Ii speelde teNieuwkuik tegen S.ü O. I en werd geklopt met 12-1. De uilslag Noad—Brabaniia (Herpt) van Zondag is 3—7. Kaatsheuvel, 9 April 1933. Werkstaking Werkverschaffing Betreffende de werkstaking bij de werkverschaffing aan den aanleg van een ijsbaan in onze gemeente, kunnen wy mededeelen, dat Zaterdagmorgen ten gemeentehuize een conferentie heeft plaats gehad tusschen het Dag. Bestuur onzer gemeente, den Hoofdopzichter der ^ed.Heidemaatschappy den heerDonck, den dageiykschen opzichte; der werk verschaffing den heer Stadhouders en eenige afgevaardigden van de stakers. Van deze conferentie is rapport uitge bracht aan den Inspecteur der Werk. verschaffing in onze provincie den edeiachtb. heer Ploegmakers, burge meester te Oss. Thans zal moeten worden afgewacht wat de regeering na advies van den Ryksinspecteur omtrent de verdere tewerkstelling be slist. Wij mogen hierby opmerken, dat destijds alle tewerkgestelden er van in kennis zyn gesteld, dat zy die het werk verlaten, alleen en uitsluitend op advies van den Minister wederom in werk runnen gesteld worden en de gemeente hierin geheel van de beslissing van de regeering afhangt. Wy kunnen het be treuren, dat de onbezonnen daad voor de stakenden een dusdanig gevolg heeft, voor een groot deel Is dit aan hen zelf e wijten. met dankzegging gesloten. De afdeeiing Capelle van den Chr. Bouwvakarbeidersbond kwam in de bovenzaal van den heer J. Treffers aan het Bruggetje in feesteffjke Jaar* werd opgedragen aan dhr. A. Verhagen. Het bouwen van een woonhuis voor rekening van den heer Haverhals aan den Berkdyk is opgedragen aan Gebr. v. Willigenburg te Sprang. alhier een uitvoering gegeven door het wereldberoemde koor der Don Kozak, ken onder leiding van Serge Jaroff. In levenden lijve zullen we dus deze ras.echte Russen te zien en te hooren GEMEENTERAAD. EETIIEN c.a. Benoemingen. Verspreiding van slechte lectuur. Uit pon ders. Openbare vergadering van den Raad der gemeente Eethen c.a., gehouden op Dinsdag 11 April, des v.m. half 11, on der voorzitterschap van Burgemeester D. Brune. Aanwezig alle leden. De notulen der vorige vergadering wer den ongewijzigd vastgesteld. Aan de orde: 1. Ingekomen stukken. De Voorzitter zegt, dat een tweetal B"""1 *"B ïvv

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 6