op 22, 23, 24 en 25 April, in de groote zaal van den R.K. Gildenbond. zjj menige Purocnic veel ie laai de bijdragen inzendt, tengevolge waarvan bei Jaarverslag ook nu weer een twee tal maanden ie laat kon worden vast gesteld. Daarnaast werd geuit een alleszins verdiend woord van waardeenng, lof en dame aan de leden van de Parocniaie Comi s met de grooie schare van Ijverige medehelpsters en medeneipeis, die nen ter zijde staan ln het niet alujd even aangename, maar daarom niet minder verdienstvol werk der inzameii g voor het jammer genoeg nog altijd djqr talloos velen niet of niet voldoende begrepen groot Katho liek belang, dat gediend wordt door allen, die op wetke wijze dan ook, medewerken aan hei instandhouden der Katnoilcke Universiteit. De drukte aan Moerdijk. Rijen wachtenden. Het vee*- aan de Moerdijk heeft het met de Pascnen weer tx ra druk ge had. Een groot aanial menseden uit Brabant, Zeeland en Limburg, zeer veel Belgen en talrijke Franschen heb. ben met de PaasciUagen een uitstapje per auto of motu.fi ks naar de bloem- bollenvelden gemaakt en zoo Is Zater dagmiddag al de groote toeloop van het Zuiden uit begonnen. De rt) wacntendj auio's aan de zijde van den Moerdijk bestond tegen den avond uit ver over de 100 wagens en het oponthoud, dat men had, voordat men aan de beurt van overzetten was, bedroeg gemiddeld anderhalf uur Op oen Brabanischen oever was de file wacntende wagens af en toe zóó lang, dat de auto's, die zoo juist aan kwamen, zich nog \óór het dorp Moerdijk ln de rt] moesten opstellen. De uit de ricniing R josendaal komende wagens moenten de Moerdljksche havenkade niet oprijden, maar zi) moesien den weg naar Breda op gaan, om dan bij het begin van de gemeente bij de andere wagens aan te sluiten. Werken aan de Maas bij Alem. Aan de Maas bij Alem zullen binnenkort 100 personen in werkver schaffing gaan uit s-Hertogenbosch, die daar 10 maanden zullen kunnen werken, evenals 150 uit Zahbommel en 50 uit Rosmalen. Er moeten hier een nieuwe rivierbedding uilgegraven en terreinen gelijkgemaakt worden Dit zal geschieden door de Neder- landsche Heide - Maatschappij voor rekening van den Rijkswaterstaat met subsidie van Binnenlandsche Zaken. Het bouwen van een sluiskolk bij Liih aan de Maas, dat twee jaren zal duren, zal niet worden gedaan in werkverschaffing. De aanbesteding van dit werd is gegund aan den aannemer H. Hendriks uit Orthen. Ook de eigenlijke omlegging der Maas bij Alem zal niet in werkver schaffing gebeuren. Hieraan zullen meer dan tweehonderd menschen werk kunnen vinden, te meer waar hier in twee ploegen gewerkt wordt. Dit werk zal worden uitgevoerd door de N V. Jaarsveld s Wegenbouwmaat schappij uit Silvolde. In 's-Hertogen bosch zijn op het oogenblik ongeveer 250 personen bij de werkverschaffing Aihdne—Rome-Scfi'pfiol tn één dag. De .Ijsvogel", het vliegtuig van de K. L M„ dat Zaterdagochtend j 1. op de thuisreis lndië Nederland, om 4 uur 's morgens te Athene was op gestegen, kwam nog denzelfden dag te 8 50 's avonds op Schiphol aan en legde dus het 2700 K M. lange traject Athene Rome Marseille Parijs Schiphol in één dag af. Een buiten gewone prestatie De dienstweigeraars te Soeraboja. De Zeekrljgraad te Soerabaja heeft de schepelingen K en H. wegens weigering om te gehoorzamen aan het dienstbevel om naar de kooi te gaan bij een oploop van schepelingen op het terrein van het marinevliegkamp, op 29 Januari j l„ veroordeeld tot resp. l'/a jiar en 5 maanden gevangenisstraf, plus ontslag uit den militairen dienst. Willem de Zwijger-herdenking te Delft. De Volkshuide, op 2;n Paaschdag te Dellt gebracht aan de nagedachtenis van Prins Willem van Oranje, is ge worden tot een indrukwekkende natio nale huldebetuiging aan den grooten voorganger van ons Vorstenhuis, wiens 400 ite geboortedag hed*n wefd her dacht. Meer dan 30C00 deelnemers waren in extra treinen, trams, auto bussen en auto's uit alle deelen van het land naar de aloude Prinsenstad getrokken. Opvallend was het groote aantal Vlamingen, dat naar Delfi was geko men. Hun aantal kan zeker op 2000 worden geschat. Er waren o m. de Blauwvoeters uit Gent, Brugge enz., die tal van vaandels en vlaggen mee. voerden. Er waren eveneens vele Zuid- Afrikaners. P.ecies te één uur ving in de Nieuwe Kerk, waarin zich plm 3000 genoodig- den bevonden, de herdenkingsplechtig heid aan. Na beëindiging dezer plechtigheid hield op het Marktplein Generaal C. J. Snijders een rede, gevolgd door een rede van den heer Anton van Duin kerken. Na deze rede hief een groep Vla mingen „De Viaamsche Leeuw" aan, dat aanstonds werd overstemd door het Wtlnelmus. Ook drs. H. Brugmans zou op het plein een rede heboeu gehouden Deze rede is eenter verboden. De radio- controle-commissie had er bezwaar tegen .op grond van gevaar voor de openbare orde en van wettelijke voor schriften", en de burgemeester van Detli weigerde het uitspieken van de rede .op grond van naar propagan- dtsttscn socialistische strekking. Het was ten zuivere socialistische propa- gandarede. Opnieuw poogden de Vlamingen den Vlaamscnen Leeuw in te zet en, we.ke weer door het Wilhelmus werd o.er- siemd. Vervolgens spraken Prof. Dr. Oer- retson en Dr. A. Jacobs. Piechiig werd daarna de eed van trouw afgelegd, zooals hij te voren door Ds. J. D. Domcla N.euwennuis Nljegaard was weergegeven. Bpontaan werd hierop 't Wilhelmus gezongen. Te drie uur kon met het défi worden aangevangen, dat tot zes uur duurde. Er werd voorts een gedenkteeken onthuld. BUITENLAND, Het oprukken van de Japanners. Vele dooden en gewonden aan Chineeschen kant. De Daily Telegraph verneemt nog het volgenue over de Japansche troe penbewegingen in de richting van de streken van Tientsin en Peking. De Japansche en Mantsjoerijsche troepen neoben binnen den Grooten Muur reeds een gebied van 250 vlerkante mijlen bezet, in dit gebied, in de nabijheid van Tsjinwangtao liggen grooie Amerikaanscne en Engelsche belangen. De Japansche zaakgelastigde te Peking heeft zijn twijfel uitgespro ken over de mogelijkneid van een bezetting van Tientsin en Peking en verklaarde, dat de Japansche troepen zullen worden teruggetrokken, wanneer de Cnineesche aanvallen op de door gangen van den Grooten Muur zullen ophouden. De Rijksgeidmlddelen zijn door de Ctiineezen uit de beide be dreigde steden verwijderd. Na een nevtg bombardement te land en uit de lucht zijn de Cnineezen teruggetrokken met een verlies van 4000 dooden en 10 000 gewoi den. Er wordt nog hevig gevuch.en 15 mijl ten Westen van Peltatho, dat zich reeds zou hebben overgegeven en waar de vreemde lingen overhaast de wijk hebben ge nomen. Peking en Tientsin zijn al door vliegers gebombardeerd. De besprekingen te Washington. Bij de besprekingen te Washington zullen de volgende punten voor de economische wereldconferentie be sproken worden 1. Onderhandelingen over handels verdragen. 2. Besprekingen over valuta, wissel koers, gouden standaard, zilver en regeling der graanproductie. 3. Schulden en ontwapening. 4. Subsidies aan de scheepvaart. Volgens berichten in de E igelsche pers verlangt Roosevelt van't Congres de volmacht le. Tot wtjziging van de bestaande tarieven bij decreet. Het Congres zou het in werking treden hoogstens met twee maanden kunnen vertragen. 2e. Tot onderhandelingen over een meerzijdige overeenkomst tot verlaging van alle douanetarieven op de econo mische wereldconferentie. 3e. Tot het sluiten van tweezijdige overeenkomsten tot verlaging der ta rieven met 40 k 50 pCt. Duttschland protesteert. De Duitsche regeering heeft te Londen geprotesteerd tegen de ver klaringen, die Donderdag tijdens het debat bij de verdaging van het Lager, huis zijn afgelegd in verband met de positie van de Joden in Duttschland. In Engelsche olficieele kringen is men van meening, dat de Engelsche regeering niet verantwoordelijk is voor de opvattingen die de leden van het Lagerhuis verkondigen. Dit standpunt is aan den Dultschen ambassadeur medegedeeld. De corr. van de N. R. Crt. teekent daarbij o m. nog het volgende aan Duitschland zal zich dus bij het ook politiek belangrijk feit neer te leggen hebben, dat het Groot.Brittanmë in zeer korten tijd door de Jodenver volging tegen zich gemaakt heeft. Verschillende bladen stellen vast, dat Duitschland In een paar weken ve,- loren heeft, wat het in 10 of 12 jaar tQd in Groot Brittannlë gewonnen had. Wat verstaat men In den volksmond onder „ASPIRIN"? Verkeerd is de meening, dat elk hoofdpijntabletje ASPI RIN is Alleen i .ASP1R1N-TABLETTEN" met het Bayer-kruis zijn het origineele product, i dat door zijn uitstekende werking niet alleen tegen hoofd en kiespijn, doch ook legen alle ziekten, welke op kou- vatten berusten, een wereldvermaard heid verkregen heeft en nog steeds ongeëvenaard is. Let er dus in Uw eigen belang op, steeds „ASPIRIN—TABLETTEN (herkenbaar aan het Bayer kruis) te ontvangen, indien U „ASPIRIN" verlangt. Verkrijgbaar in oranjebandbuisjes van 20 tabletten a 70 cent en oranje zakjes van 2 tabletten k 10 cent bij apothekers en erkende drogisten, Het proces te Mós km. Het beruchte Moskousche proces tegen de Engelsche en Russische Ingenieurs die van sabotage beschuldigd zijn is thans beëindigd. Alvorens de rechters zich terug trokken, om over de uitspraak te beslissen, kregen de Engelsche ver. dach'en neg de gelegenheid een laatste verklaring af te leggen. Op de publieke tribune bestond groote belangstelling toen MacDonald zeide„Ik ben onschuldig en heb daaraan niets toe te voegen". Hierna werd Nordwah de gelegen heid gegeven een laatste verklaring af te leggen, hetgeen hg in de volgende bewoordingen deed; „Ik ben onschuldig ik ben steeds een vriend van de Sovjet Unie geweest en ik ben niet bang dit in tegenwoordigheid van de pers te herhalen. Hef hof kan mij na mijn getuigenis te hebben bestudeerd, slechts onschuldig verklaren". In zfln laatste verklaring zegt Cushry o.a.„Ik verlaat de zaal even onschuldig als ik er ben binnengekomen". Ten slotte kwam Monkhouse aan het woord, die zegt er volkomen zeker van te zijn, dat Thornton niet uit vrijen wil de bekentenis heeft ge- teekend van de feiten die hem ten laste zijn gelegd. „Ik sta hier voor u als een volkomen onschuldig man". Daarna trok het hof zich terug in raadkamer. Na een beraadslaging, die 6 uur duurde, heeft de rechtbank gisteravond vonnis gewezen in het sabotageproces. Van de Engelsche verdachten werd MacDonald tot 2 jaar veroordee'd, Thornton tot 3 jaar, terwijl Gregory werd vrijgesproken. De andere Engel schen, Monkhouse. Cushry en Nord. wall, worden veroordeeld, het land binnen 3 dagen te verlaten, De ver. dachte Russen krijgen allen lange vrijheidsstraffen. In geen enkel geval Is een doodvonnis geveld. DRUNEN. Het Mannenkoor „Zang en Vriendschap" gaf Maandagavond een in alle opzichten geslaagde uit voering in de zaal van calé A. v. d. Geld. Het mooip, varleerende programma werd op keurige wijze afgewerkt. De koren werden onder leiding van den heer Kitselaar keurig gezongen. Groot succes had de opvoering van de operette „de Weddenschap". Het duo Damen—v. d. Eist bracht verschillende leuke voordrachten ten gehoore, waar- by ze de lachspieren danig in bewe- ging brachten. Aan het slot werd een bedrag van f6 50 gecollecteerd voordewerkloozen. De voorzitter de heer G. Elshout, sprak het welkomstwoord. De vergrooting van de woning met winkel voor rekening van M van Ravestein, is opgedragen aan den heer L. v. Oers alhier. FLSHOUT. Maandagmiddag hield de R K. Werkliedenvereeniging alhier een vergadering in de zaal der Meisjes- Congregatie. De Eerw. heer kap. G üideman bracht namens de R. K. W. V. dank aan den ZeerEerw. heer Pastoor Willems, voor de nieuwe vergaderzaal welke zoo keurig in orde is. Vervolgens werd door den voorzitter besproken, de werkverschaffing en werd de toezegging gedaan om voor hen die in de werkverschaffing werken te doen wat mogelQk is. Besloten werd deel te nemen aan de groote demonstratie te Eindhoven, waarvoor een relskas is opgericht. De Eerw. heer adviseur hield een rede omtrent de a.s verkiezing in verband met de zendbrief van de Bis schoppen en adviseerde aan allen hun stem uit te brengen op de R K. Staats partij. Maandag speelde de voetbalver- eetiiging E. S C te Eishout een tour- nooi—wedstrijd tegen Hollandia II uit Haarsteeg en won met 4—0 ESC. II speelde een wedstrijd tegen V.J.C. uit Drunen en won met 2—0. Men is reeds druk in de weer met het opbouwen der tenten voor de Kermis, welke a.s. Zaterdagmiddag wordt geopend en duurt tot Dinsdag 25 Aprit. Ve.scnillende attracde's zijn aanwezig, terwijl gezorgd wordt voor volop muziek en gelegenheid tot dansen. CaPELLE. J.l Zaterdagmorgen werd in n t S.ationsXuff.ehuis van den heer L F. van Dongen, alhier voor reke ning van den heer J. C. Timmermans te O /erscnie aanbesteed het bouwen van een dubbele woning in de kom te dezer plaatse en net verbouwen van het woonhuis, bewoond door den heer Jan Timmermans, tot dubbele woning, een en ander onder architectuur van den bouwkundige J. Micnaël. Ingescnieven weid ais volgt: J. W. Nicuwenhulzen Sprang f 5300 C MichaëienZn., Vrljh.-Capeiie f 5188 Jac. v. d. Broek Waspik t 4999 Gebr. Spierings Capelle f 4998 A. de Graauw en Zn., Waspik f 4990 M. Wtjnants Waalwijk f 4986 H. M Kramer Waalwijk f 4888 J. Qairijns CapJIe f 4875 H. Wagcmakers Capelle f 4855 M. van Campen Capelie f 48.6 Aar. Rosenbrand Capelle f 4775 Kietnloog en van Oversteeg Vrijhoeve-Capelle f 4765 Firma H. Mlchaëi en Zn Kaatsheuvel f 4600 De begrooting bedroeg t 4700 Het werk ls opgedragen aan de fi ma H. Michaël te Kaatsheuvel, Loon- achendijk, als zijnde de laagste in- sent gister, Tengevolge van het uitwijken voor een kind dat onverwachts den weg overstak reed 2en Paaschdag des morgens de luxe auto H 48897 den Winterdijk af en kwam, nadat een paal van het telefoonnet was afgere den, in de sloot terecht. De inzitten den, een gezelschap uit Dordrecht, kwamen wonder boven wonder met den tenrik vrij. Het kind, dat den weg vlak voor de auto wilde oversteken werd aangereden en gewond aan het hoofd. Dr, Roos verleende de eerste geneeskundige hulp. Met een takelwagen van de garage v. d. Berge uit Dordrecht werd de deerlijk gehavende wagen uit de sloot gehaaid. GEERTRUIDENBERG. Op Vrij- dag 21 April a.s, des avonds half 8 zullen de leerlingen van den Rytmische Gymnastiekcursus onder leiding van de dames A. Boon en M Lucas een uitvoering geven in de groote zaal van hotel Centraal. Melden wij in een vorig bericht dat het beroemde Don Kozakkenkoor alhier op 23 April a.s. een uitvoering zou geven in de zaal van hotel Centraal, thans deelt men ons mede, dat deze uitvoering tot een naderen datum is uitgesteld. Nu eerstdaags de rioleering in de Koestraat geheel gei eed zal zijn geko men en daarna een aanvang zal worden gemaakt met de bestrating, kunnen zij, d e aan het gemeenteriool wenschen aan te sluiten, hun aanvraag indienen bij Burgemeester en Wethouders Aanvraagformu ieren zijn gratis ver krijgbaar ter gemeentesecretarie. Tweeden Paaschdag speelde onze voetbalvereeniging Good - Luck een vriendschappelijken wedstrijd tegen S.G.G uit Goirle en wist met 3-1 te winnen. Voor de Evangeliesatie Eben Haezer te Raamsdonksveer hoopt Donderdag a.s des n.m. 7 uur voor te gaan de heer Rustige. Op Zondag 23 April a.s. des v.m. 9.. 0 en des n.m. 2 uur de heer v. d. Kolf. SPORT. Waspik, 17 April 1933. R.K. Voetbalsport in het Bisdom Breda. Eerste klasse A. De ontmoeting in de Langstraat tus- schen Hercules en Veersche Boys zal wel de spannendste en voornaamste ontmoe ting worden die in dit seizoen in deze klasse gespeeld zal worden. Hercules heeft het voordeel van eigen veld en bo vendien een voorsprong van twee pun ten. De bezoekers beschikken echter over een zeer goede ploeg, die het de Hercu- lanen lastig genoeg zal maken. De onderlinge stand luidt als volgt: Hercules 14 11 2 1 24 40-19 Veersche Boys 14 10 2 2 22 58-19 De Boys-voorhoede blijkt uit het doel- gemiddelde stekker te zijn en we veron derstellen dat de Waspiksche achterhoe de alle zeilen zal moeten bijzetten om doelpunten te voorkomen. Slagen ze daar in dan is het kampioenschap ook zoo goed als binnen. Met spanning zien wij den uitslag van deze ontmoeting tege moet. (Dagblad van Noord-Brabant). Voor den wedstrijd. Voetbal -Waspik wacht gespannen, Naar den strijd op tweede Paasch' Wie zal winnen, wie verliezen? Wie wordt in 't eerste R.K. de baas? Tientallen enthousiasten Niet alleen supporters, nee; Maar zij die voor de sport steeds „pasten" Leven thans den strijd ook mee. Uren, dagen, weken, maanden, Zag men groepjes jongelui Kans en plannen reeds beramen Voor de eer der gele trui. Hercules, gij moet het winnen, Ge staat met Veersche Boys gelijk. Jongens, zorgt dat je naam straks Bovenaan op 't lijstje prijk'. 't Protest door Veersche Boys verloren, (Wat stelde dat die lui teloor!) Geeft U een kans nog zelfs al was het Dat gij deze match verloor. Maar gij zult hem niet verliezen! Er staat te veel op het spel! En 'k wed, als straks de strijd gevoerd wordt, Lijkt gij wel duivels uit de hel. Roovers, in de buurt der latten, Kamp en Schapers nog daarvoor, Zorgt dat de Boys-schutterslinie Er bij U geen gat in boor'. En gij spil, Jos Selders, Geef uw ballen zuiver aan, Voedt met Kamp en zijn collega, De mannen, die daar voor U staan. Gooi het spel gerust wijd open, Geef aan Baaten of van Esch, Aan „Keskes", broerlief of aan Roovers, Zij staan daar voor U op de bres. Zij zijn het die dan moeten zorgen, Voor de puntjes (op mijn eer) Een zwakke plek, een muizengaatje, En in de touwen vliegt het leer. Verdraaid, gij hebt het toch bewezen. Uw spel was vaak bijzonder goed. Zoudt gij het nu dan niet meer kunnen Nu gij beslist het winnen moet? Gij, captain, kijk goed uit je oogen, Verwissel, waar dit noodig is, Zorgt dat heel uw elftal fair speelt, En aan elkaar hangt als een klis. Samenspel doet overwinnen, Rechtvaardig, eerlijk strijd gevoerd. Den mopperaar, die wil beginnen, Maar dadelijk den mond gesnoerd. Zoo hoort men dagen, weken, maanden Steeds overal, waar men ook komt. Geen enkel Waspikker nog hoorden Wij zeggen dat het hem niet bomt. Straks gaat de groote'strijd beginnen 'k Staak even dus mijn rijmelarij, Want als de klok direct twee uur slaat, Ben ik er als de kippen bij. Na den wedstrijd. 'k Moest een verhoogd entree betalen. Maar gaf dit gaarne voor zulk spel. Een massa volk omringt de lijnen, 'k Denk dat 'k er vier-, vijfhonderd tel. 'k Zag officieele Heeren dwalen, 'k Zag handen drukken en den toss, De bal, de spelers op hun plaatsen, Een fluitje en. het spel is los. Tik, tik, tik, tik, een schot en.... goal! Da's eennul! Hoor 'ns wat Veersche jool! Een half minuut de uit-club leidt Geen wonder dat men is verblijd, 't Is drukkend-stil in ?t „Kampen-land", 't Lijkt of men al is overmand. Een vast bezoeker echter weet: Bij achterstand krijgt „Hercuul" heet. Men zit er dan ook duchtig op. Werkt bliksems-vlug met voet en kop. Een korte poos en dan zoowaar: Kijkt ook de Boys-doelman wat raar. Eeneen gelijk, de hoop herleeft Hiep, hiep, hoera! ('t is onbeleefd) Maar Waspik wcnschte Herculaan Zoo nog een poosje door te gaan. En waarlijk, na een vinnig spel ('t Zijn nu echt duivels uit de hel!) Wordt ook de tweede goal geboren. En lijkt het voor de Boys verloren. Wat jammer voor de uit-club dat Een buitenspeler het ongeluk had, Zijn been een beetje te bezeeren, Zoodat hij niet meer terug kon keeren. Met tweeeen ging de rust toen in, Dat was de thuisclub naar den zin. Men stond er dan ook aardig voor. En had de Veersche knepen door. Ter hunner eere zij vermeld, Hoe het met Boys'-spelpeil was gesteld. Mijns inziens stond het hooger dan Het spel van meenig Hercules-man. Hun combineeren was zeer fraai. En in den opzet vinnig-taai. 't Bleek dat Fortuna (jammer wel!). Niet mee was met hun stijlvol spel. Met rust: gebruikelijke thee, Want drie kwartier valt heusch niet mee. De rust wordt dan ook goed besteed En is al om voordat men 't weet. Na rust blijkt overduid'lijk dat, Men bij de Boys toch zin nog had. Men zit steeds op Toon's heiligdom Maar die stuurt ied're bal weerom. Toch kan dat zoo niet lang meer gaan. (Met leede oogen zien wij 't aan). Men zwicht ten slotte voor 't geweld. De referee wijst naar 't middenveld. Weer doen allen goed hun best. „Eschke" wordt er uit „ge-escht". Een mistrap van een Veersche been Bezorgde hem een blauwe scheen. 't Spel golft vlug nu op en neer, Een doelpunt volgt echter niet meer. De spelers raken op en moe, En zijn bij 't einde blij nog toe. Gejuich, gejubel en gehos! Men zou haast zeggen: „Vught breekt los" Er heerscht een Holland-België-sfeer. Bij deze overwinnings-eer. Het kampioenschap, thans in zicht, Bracht velen uit hun evenwicht En menig biertje werd gepikt, Omdat Boys' hope werd geknikt. Alvorens aan deez' rijmlarij Een eind te maken, brengen wij Een woord van dank aan ,,'t scheidsgerecht" Dat elk geschil stipt heeft beslecht. Vervolgens ook aan Hercules Ons felicitatie met het succes. Blijf eensgezind, steeds met beleid, Blijf kampioen, nog langen tiid. RIJMELAAR. VOETBAL. De Voetbalcompetitie. P.S.V. verliest van Stormvogels. De groote slagen in 2 B. V.V.V. kampioen. W.S.C. veilig. De wedstrijden om het kampioenschap van Nederland zijn te Eindhoven ingezet met een overwinning van Stormvogels op PSV. De overwinning kwam de IJmui- denaren toe, daar zij een beter spel te zien gaven dan de vertegenwoordigers van het Zuiden. PSV had zich reeds na een kwartier een 20 voorsprong weten te verzekeren, doch daarna namen de Stormvogels het spel in handen en zij wisten zich door een drietal doelpunten de overwinning te verzekeren. Voor het Zuiden geen erg betnoedigend begin. Waar er in de le klas niets belangryks Bezoekt de groote Missie-Tentoonstelling te Waalwgk

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 6