Radioprogramma. Vreest geen Examen Volgens mededeeling van nat. soc zijde heeft Dolifuss met de Oosten, rijksche nat. soc. onderhandeld over hun opneming in de regeertng. Onrust in Roemenië. In Zevenburgen het N.-W. gedeelte van Roemenië hebben zeer ernstige excessen plaats gehad, die verband houden met anti - revolutionnaire be toogingen. Ongeveer 800 Roemeensche boeren staken in het Hongaarsche dorp Sin- falva verschillende huizen in brand en mishandelden de bewoners. Huisdieren werden afgemaakt met de opmerking, dat bet eveneens .Hongaarsche bees, ten" waren. De gendarmerie zou niet hebben ingegrepen. Een Hongaarsch landbouwer werd gedood en ongeveer dertig personen meer of min ernsiig gewond. Ook in het plaatsje Borrev werd eenzelfde vernielingswerk aange richt. Pas tegen den avond kon de politie in beide dorpen de orde her stellen. Naar de Roemeensche bladen melden zijn tachtig boeren in Cogeasca (dis trict Jassy) het landgoed van prinses Marie Cantacuzino binnengedrongen. Zij verwoestten het huis, slachtten het vee en mishandelden het personeel. De schuren en magazijnen werden door de boeren in brand gestoken. De oorzaak van dit incident schijnt in geschillen over de landverdeeling te schuilen. Uit den Bosschen raad. Ze hebben uit de troonredegelezen l De discussies gaan over 'n raads commissie. die sinds haar bestaan nog niet vergaderd heeft en mitsdien ook niets in de melk te brokken heeft gehad, niet is gehoord geworden, toen het ging over kwestie's als de moeilijkheden bij de werkverschalfirig onder Alem. Het lid Kuljpers, de leider der altijd opposilievoerende groep, is jarig Een en veertig jaar woidt ie en 1 heeft ie z'n verstandskies niet I On danks z'n feest is hij weer slecht te spreken en tel om tel draaien z'n groote grijze oogen. waarin de vraag meedraait: „Heb ik 't niet goed ge zegd naar de publieke tribune. Z'n vriend en lljstgenoot Voeten, die uitsluitend z'n kracht zoekt tn plompverloren interrumptie's, spekt de besprekingen weer door z'n uitvallen. De roezemoes van stemmen maakt het den Voorzitter lastig de teugels te houden en Mr. van Lanschot wordt kwaad! Hij hamert en met veihelftug van stem, als wanneer hij beduiden wil: .En nou Is 't genoeg!" roept hij.Maakt van den raad geen klets- coilege't Is hier geen poppenkast Ais er nog één durft te lnterrum peeren dan sluit ik onmiddelijk de vergadering!" 't Wordt doodstil als in de school, waar meesier z'n laatste waarschuwing tot de bengels heelt uitgezegd. inmiddels brengt de bode de bulletins over de Regeeringsverkiaring Laat me eens kijken zegt de burge meester en hamert er tusschen door Het debat gaat voort... Wethouder Krijgsman zit met een strak gezicht. Hij heeft gisteren gezegd, dat het lid Kuljpers voor hem voortaan .lucht" is en hij hem dus niet meer zal ant- woorden en 't lukt Kuijpers waarlijk niet den wethouder nog uit z'n tent te lokken. Onbewogen-als den kop van Napoleon blijft die van den wet houder en de nu ingetreden eentonig heid wordt verbroken door 'n vriende lijkheid van het lid Kuljpers, die zi] lijsigenoot Voeten een glas water brengt, dat op 'n vuurrood blikken presenteerblad staat. Weer hamert de burgemeester, want de bode is er toch om de dorstige te laven. .Ik zal handhaven", teekent 's burgemeesters boos gezicht en hij commandeert, dai de bode de glazen kan met water, mitgaders het blad met 'n groote partij glazen de raadzaal zal uitdragen. „Hel gezag zal worden hoogge houden stelt de Regeering met nadruk op den voorgrond". Mr. van Lanschot houdt het bulletin in de hoogte. «Hier het staat erzegt hij. .De plaatselijke overheid kan daarbij op den steun der regeering rekenen I" voegt een raadslid er aan toe. En als sr.djt hij iets wat geen A ider snapt, grinnikt het lid Voeten .0ziede welZe lezen het uit de troonrede De leden glunderen, alleen wet houder Krijgsman vertrekt geen spier. Met 'n vasten krachiigen greep houdt de voorzitter den hamer om klemd. Hij heeft overwonnen De discussies worden voortgezet Van hier gaan we nog even een bezoek brengen aan een bouwwerk waar we, hoewel het reeds lang vol tooid en in gebruik is, bijna de ge heele Waalwljksche bouwarbeiders wereld bQ elkaar zien, om te werken neen mijnheer om te teekenen, want dit zijn onze werkloozen. Ook zij. M. de R. hebben ons op onze wandeling gevolgd, ook zij heb ben „druk zien bouwen", maar met een brok in hun keel hebben zij zich afgewend, want al jeuken hunne han den, zij mogen niet meedoen; zij zljr gedoemd langs de straat te slenteren, en hun verdriet te smoren in de rook van een goedkoope sigaret en nu staan ze daar M de R. om te teekenen. en dan alsmaar slenteren want in huis is het ook niet uitte houden, is dit geen straf Ziet M. de R zoo is de toe stand op het oogenblik in onze plaats En hoewel men niemand kan ver wijten, iets tot dezen toestand te heb ben bijgedragen, en het ook de strek king van dit schrijven niet is, te be schuldigen, gevoelde ik mij toch ge drongen M d. R., naar aanleiding van genoemde passage, den optimistischer indruk, die daardoor gewekt moch zijn, tot de werkelpheid terug te brengen. En ik hoop van harte, dat zij die nog plannen hebben tot bouwen, gaan inzien, dat door steeds maar het plaat, selijk kapitaal naar buiten te drager onze eigen arbeiders verarmen en zl zelf zuilen hiervan straks den weer omsluit gaan gevoelen. Zeker M'. de R. er wordt druk gebouwd 1 Hoogachtend, BOUWSTEEN. uitgave slechts over enkele duizenden gulden liep. Qedane zaken hebben nu eenmaal geen keerpunt, doch de ontboezeming kan wellicht voor de toekomst eenlg nut hebben, wanneer binnen enkele jaren wederom een verbindingsstraat wordt aangelegd. Mijnheer de Redacteur, lk dank U. Bewoner Mr. van Coothstraat Wij willen den geachten inzender opmerken, dat ons blad tijdig, voor de behandeling dezer aangelegenheid in den raad. op het hier bedoelde plan uitvoerig heeft gewezen. Red. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.). DRUK BOUWEN. Mijnheer de Redacteur. Toen ik Zaterdag 1.1. een artikeltje las in de Echo over „Onze wegen, enz." trof mij daarin de volgende passage „'t Is een genoegen te mogen con Stateeren, dat. ondanks den algemeenen crisis-toestand in onze gemeente, druk gewerkt wordt, niet alleen in de in dustrie, maarzeker in de bouwwereld," en het is deze laatste zinsnede die mij dwingt, dit artikel'je te schrijven, Zeker, M. de R. „Er wordt druk JULIANASTRAAT. Mijnheer de Redacteur. Mag lk over eenige regels in uw blad beschikken, waarvoor bij voorbaa dank. Wanneer ik bijna dagelijks door de Julianastraat wandel, dan valt het ml) steeds meer en meer op, dat dezt siraat die het sieraad van Waalwijk had kunnen zijn, nu weer de eentonige rechte straat wordt, waarvoor Waalwijk eene voorliefde schijnt te hebben, doch welke voorliefde door iedereen dit over eenig aesthetisch gevoel beschikt wordt afgekeurd ja met recht afge keurd. Toevallig heb ik voor eenige maar den een uitgewerkt plan vanhetarchi tectenbureau Suyling 's Bosch gezien in verband met de exploitatie dezer straat welk plan op verzoek van den heer van lersel aan B. en W. is toe gezonden, doch zonder meer schijn ter zijde gelegd te zijn. Ik vermoed zulks omdat in het ver slag van den gemeenteraad, dat dooi de „Echo van 't Zuiden" steeds zeei nauwkeurig wordt weergegeven, daar over nimmer iels vermeid is, derhalve ook niet in den Raad is behandeld Vermoedelijk is bezuinigingspolitie t hiervan de oorzaak geweest en ikwi bezuiniging in dezen tijd gaarne toe juichen, doch door deze bezuiniging ls nu voor altijd de gelegenheid ont nomen om eenig sieraad zelfs niet een zeer bescheiden plansoenije aan de straat te veibinden. Waalwijk stelt zich met recht op het standpunt te zijn en te wilier blijven het middelpunt, het centrum der Langstraat. Het nieuwe Raadhuis grootsch ont worpen en ook grootsch uitgevoerd drukt den stempel op het centrum der Langstraat en Waalwijk's Vroed Vaderen hebben zelfs niet geaarze d daarvoor een woningen—complex ter waarde van f 120.000 met den grond gelijk te maken om het majestueuse van het Raadhuis meer en meer naar voren te brengen. Wanneer het Gemeente-Bestuur van oordeel is dat dergelijke bedragen ver antwoord zijn, dan had m. i. het ont werp Julianastraat minstens eenig overweging verdiend, vooral daar de üRUNEN Door de goede zorgen van onzen Z.Eerw. heer pas.oor üuoa- sens zullen met kermis ook de jongens- en metijes-congregatles, benevens hei patronaat, voldoende gelegenheid bie den om ztch op gepaste wflze te amuseeren, zoodat de leden het veimaak niet elders behoeven gaan te zoeken. Op Dinsdag 6 Juni 3e Kermisdag wordt in de groote zaal dei Jongens- coi.gregaiie een maunée gegeven, waarbij zal optreden de heer Alben üavola, die een schitterende magische voorstelling zai geven, bestaande In le. Amerlkaansch Illusionisme, 2e. Opzienbarende Demonstratie. 3e. Antt-Spirlnsme. Daar de heer üavola ais een unicum op dit gebied bekend staat, wacht ons dit jaar een prachtig matn.éc. Behalve muziek staan nog verscniliende comt- sche voordrachten op hel program, met piano-begeleiding van den heer v. d. Akker uit 's Bosch. Het kermlsprogram voor de Meisjes congregatie en het Jongenspatronaat is eveneens goed verzorgd. Indien ook het weer medewerkt dan staan ons weder eenige gezellige dagen ie wachten. ELSHOUT. De laatste dag der maand Met, waarin vele pelgrims de Wonder, bare Moeder hebben vereerd, ls voor onze parochianen een ware feestdag geworden. De dag, door de H. Kerk verheven tot feestdag van hoogen rang, werd op luisterrijke wijze gevierd. üe kerk was smaakvol versierd en voor het Maria-altaar en priesterkoor prijkte een schat van bloemen in een zee van licht. Vanaf de huizen wap perde de nationale driekleur, terwijl voor de vensters overal het Maria beeld tusschen bloemen prijkte. Na den middag kwamen tal van vreemdelingen naar het genadeoord om getuige te zijn van den luisterrijken omgang. De kerk was veel te klein om allen te bergen. Na het Lof had de plechtige omgang plaats. In den stoet werd het Wonder beeld meegedragen door maagden in het zwart gekleed met witten sluier. Burgemeester Mr. R v. d. Heijden en echigenoote en oud-burgemeester Mr. Lot ff waren mede tegenwoordig. Ver gezeld door de harmonie en zang vereeniging trok men biddend en zingend naaf de kapel, alwaar dooi den Eerw. pater Antonius en den ZEerw. heer pastoor Willeins indruk wekkende toespraken werden gehou den. Met dezelfde plechtigheid trok men weer naar de kerk, alwaar den zegen gegeven werd. De Z Eerw. heer pastoor sprak nog een dankwoord tot allen die tot het welslagen haddei medegewerkt, waarna het lied dei Wonderbare Moeder werd aangeheven Om 9 uur was de plechtigheid ten einde. HERPT. Bij het alhier gehouden melk—examen werden gediplomeerd de dames johanna en Jacoba Timmer mans uit Hedikhuizen met 167 en 164 punten, jacobus v. d Oord met 171 punten, Matih. Buljs Jzn. met 174 punten, Aug. de Kort met 150 punten en Johs. v. d. Oord met 153 punten, allen uit Herpt. De cursus werd gegeven door johs v. d. Pas uit Heukelom bij Olsterwijk op de boerderij van Chr. van Herpi te Herpt, alwaar ook het me k examen plaats had, dat werd afgenomen door de heeren E. Tonkes Siruiff Rijkszui velconsulent Breda, van Ham uit Don gen en Knippels uit Drunen, beide voorraelkers. De cursist Matth. Buljs, bracht een woord van dank aan de examinatoren, de heeren v. d. Pas als voormelker en den heer Kljjn uit Haarsteeg als landbouwleeraar cursusleiders en aan den heer v. Herpt voor het beschik, baar stellen van zQn vee. Waterschap de ubtnnen Oude Maas.' In bare op Donderdag 1 Juni ge houden vergadering van S.emgeiech* ogde Ingelanden, waarop waicn ver tegenwoordigd 26 afgevaardigden werd de rekening over het dlei.8;jaar 1931- 1932 vastgesteld met een batig slot van t 102 28 voor aldceling A en i 19.20 voor afdeeling B, einacljters respectievelijk t 542.36 en 1 649 85. Ue bcgrouiing voor het aient.jdar 1933 34 weid goedgekeurd mei aan iiikomsien en uitgaven voor aloeeling A 548, voor atdceling B t 682.80. In etc vacature C. J. van Qicven- oroek werd gekozen tot lid van het dagelijkscn besiuur ae heer Chr. A. J. v. Hcipt, voorzitter van hel water schap Hcipt en het Herptsche Veld te ticrpi mei 7 stemmen tegen 9 op den neer Huo. Vugis te Haarsteeg. CAPELLE. Het door de henge. laarsvereeniging „De Maasmond' op 2en Pinksterdag alhier ie organiseeren nationaal hengelconcours belooft, in. dien het weer medewerkt, schitterend ie zuilen slagen. Zoowel voor den korps- als voor den personeelen wed. strijd mocht het ijverig uitvoerend comité, waarin zitting hebben dhr. L. Dijkstra voorzitter, J. van den Hoek secretaris, J. Kraak penningmeester, H. H. Oerlemans, A. Both, D Sghul- ler, H. Cové en A. J. v. d. Waals, verschillende inschrijvingen ontvangen. Voor den korpswedstrijd hebben ingeschreven de hengelsportvereeni. gingen: „de Zalm* te Gorinchem, „de Snoek" te Leerdam, „het Bliekje" te Oosterhout, „de Ruischvoorn* te Tilburg, „Ons Genoegen" te Tilburg, „Let op je dobber" te Waspik, „de Sportvisschers" te Oisterwijk, „Vis- scherslust" te Waalwijk, „Vughtsche Hengelaarsvereen." te Vught, „Kon. Erk. Nieuwe Hengelaarsvereen." te s Bosch, „Petrus en Paulus* te Tilburg, „de Heusdensche Hengelaarsvereen." te Heusden en „de Rietvoorn" te Moergestel. Voor den personeelen wedstrijd hebben zich ruim 130 deelnemers opgegeven. Zoowel voor den korps- als voor den personeelen wedstrijd zijn prach tige prijzen beschikbaar gesteld, welke op Maandag 2en Pinksterdag tusschen 1 en 3 uur voor belangstellenden in het clublokaal bij den heer J. Quirijns aan de Vaartkant te bezichtigen zijn. De loting voor het concours zal a.s. Zaterdagavond in het caié van dhr. J. Quirijns plaats hebben. Blijkens het programma zullen de deelnemende vereenigingen tusschen 10 en 12 uur in onze gemeente arri- veeren, waarna de vereenigingen zich bij het clublokaal opstellen, om te 12 uur met het plaatselijk muziekgezel schap voorop naar het vischwater, de Nieuwe Maasmond, af te marcheeren. Dadelijk na aankomst wordt een aanvang gemaakt met het concours, waarna ten ongeveer half vier weder in optocht naar het vereenigingslokaal getrokken wordt, waar na vaststelling de uitreiking der korps, en personeele prijzen zal plaats hebben. Het muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" zal des avonds onder leiding van haar directeur dhr. A. Christ aan de Vaartkant een concert geven, het. geen ongetwijfeld ook een massa be langstellenden uit onze gemeente zal trekken. Indien het weer medewerkt zal het voor ons anders zoo rustige dorp een heele bedrijvigheid zijn. As. Zondag des v.m, half tien en des nam half drie hoopt voor de Ned. Herv. Gem alhier op te treden de heer Vroon, godsdienstonderwijzer te Tolbert (Gr.). (y l Dinsdag j.l. vierden de echte lieden A. Verduijn en H. P, Blom onder talrijke blijken van belangstel, iing, zoowel van familie als kennissen, hun 40 jarig huwelijksfeest. Ds. J. Bakker te Bleiswijk, be roepen predikant bij de Ned. Herv. Gem. alhier, bracht Woensdag j.l. een bezoek aan deze gemeente ter kennis making. Des avonds 7 uur trad Z E. in het kerkgebouw als spreker op, waarbij hij als uitgangspunt zijner overdenking tot tekst had Lukas 24 47. De Ring 's Grevelduin-Capelle en Omstreken van den bond van Ned. Herv. Jongelingsvereen. op G G waarbij aangesloten zijn de Ned. Herv. Jongelingsvereen. te v.m„ Besoijen, Sprang, Loonschendijk, Capelle en s Gravenmoer, houdt Zaterdag 10 Juni a.s. zijn 7en landdag op een weiland aan de Hoogevaart, daartoe welwillend beschikbaar gesteld door den heer Adr. Verhoeven en gelegen tegenover het kasteel „Zuydewein". Als sprekers zullen optreden Ds. G. A. Pot, Ned. Herv.predikant te Rotterdam, Ds. J. C. v. Apeldoorn. Ned Herv. predikant te Leiden, Ds. G. J. Koolhaas, Ned. Herv. predikant te Rotterdam en Ds. Ph. J Vreugdenhil, Ned. Herv. pre. dikant te Gorinchem, terwijl de Christ. Gem. Zangvereen. „Hallelujah" v.m. Besoijen onder leiding van dhr. v. d. Kolk en de Chr. Gem. Zangvereen. „Hallelujah" alhier onder leiding van dhr. M. C. Rijken hunne medewer king zullen verleenen. Bij ongunstig weer wordt de samen komst in de Ned. Herv. Kerk te dezer plaatse gehouden. want er is een middel dat U kalm houdt en waardoor Uw geest helder blijft. Mijnhardt s Zenuwtabletten behoeden U voor zenuwachtigheid. Ze zijn verkrijgbaar in kokers van 75 ct. bij Apoth. en Drogisten. geOouwa", en net zal vooreertopper, vlakkig wandelaar, wel een prettig gezicht zijn en den indruk wekken, dat het in onze plaats in de bouw. wereld nog zoo slecht niet gaat, maar voor velen onder ons zoowel werk. gever als werknemer, is het een be droevend gezicht. De oorzaak M. de R die is gauw gevonden als we eens e«en de voornaamste bouwwerken in onze gemeente langs wandelen. We beginnen dan in de Burg v. d Klok- keniaan. hier zien we twee bouwwer ken, noch patroons, noch knechts zijn uit onze plaats, van hier naar de An- toniusstraat. een blok van vier wo ningen in aanbouw geen enkel bekend gezicht, dan naar de Julianastraat zes groote bouwwerken, waarvan één uit sluitend door Waalwljkers wordt ge bouwd en gelukkig zeker niet het minste, waaraan wij straks kunnen zien, dat onze bouwers voor geen enkele van bulten behoeven onder te doen. voor de rest M. de R. bijna uitsluitend patroons en arbeiders van buiten en toch zijn hier in onze plaats nog bouwpatroons, die voor hun per toneel en zich zelf werk moeten zoeken. 4,00 Rondgang cn Hnpnrtagc uit de Ford A*V> niobiolcufabrick, Amsterdam. 5,30 Het KRO-orkest. 6,15 Gramofoon muziek. 6,30 Het KRO-orkest. 7,15 G. Paulldcs: Franschc Revolutie 1. 7,35 Het KRO-orkest. 7,45 Middcnstandsksvartlertje. 8,00 Concert door de blinden van het RK Blin deninstituut St. Henrlcus te Grave. 9,30 De Kro-Boys. 11,00 Gramofoonmuziek. WOENSDAG 7 JUNI 1994. HILVERSUM 296 M. V. A. R. A. 8,00 Gramofoonmuziek. V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding. V.A.R.A. ZONDAG 4 JUNI 1933. HILVERSUM 296 M. V. A. R. A. 8,30 Tuinbouwhalfuurtje. 9,00 Voetbalmedcdeelingen. 9,03 Orgelspel. 9,40 Zondagmorgentoespraak. V. P. R. O. 10,00 Ultz. preek gehouden in het Pinksterkamp der Vrijz. Christ. Jeugd Centrale, Soester- berg. V. A. R. A. 11,15 Vara-Klein-Orkest. A. V. R. O. 12,00 Lunchconcert. I,30 Boekenhalfuur. 2,00 Massa-zanguitvoering uit Jnarheuragebouvr te Utrecht. 3,00 Orgelconcert. 4,00 Gramofoonmuziek. 4,45 Sportuitslagen. V. A. R. A. 5,00 Dlllettanten-uurtje. V. P. R. O. 6,00 Reportage gedeelte Pinkster-Conferentie te Soesterberg van dn Vrijz. Chr. Jeugd Centr. V. A. R. A. 6,45 De Flierefluiters. 7,15 Carel Rijken draagt voor. 7,30 Vara-orkest. A. V. R. O. 8,00 Vnz Dias. 8,15 Concert. 9,15 Studio-intermezzo. 9,30 Kovncs I.ajos en zijn orkesl. II,10 Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. N. C. R. V. 8,30 Morgenwijding. K. R. O. 9,30 Morgenconcert. 10,00 Plechtige Hoogmis uit Kerkrade. 11,45 Gramofoonmuziek. 12,00 Middenstandskwartiertje. 12,15 Het KRO-Sextet. 2,00 Godsdienstonderricht voor ouderen. 2,30 De KRO-Boys. 320 D. Wehrens: Ned. Pinkstergebruiken, 3,40 Het Hilversumsche Kinderkoor. 4,00 Ziekcnlof uit Rloemendaal. N. C. R. V. 5,00 Kerkdienst Ned. Ilerv. Kerk Hilversum 6,45 Gramofoonmuziek. 7,00 Gewijde muziek, orgel. K. R. O. 7,45 Pater de Grecve: Pinksteren. 8,10 Peer Gynt, Dramatisch gedicht. 9,00 en 10,30 Vaz Dias. 10,40 Epiloog door het Klein Koor. MAANDAG 5 JUNI 1933. HILVERSUM 296 M. V. R. O. 8,00 Gramofoonmuziek. 9,00 Morgenwijding. 9,15 Gramofoonmuziek. V. P. R. O. 10,00 Kerkdienst. V V. R. O. 12,00 Gramofoonmuziek. 12,30 Lunchconcert. 2,15 Gramofoonmuziek. 2-30 Boekenhalfuur. 3,00 Gramofoonmuziek. 3,30 Znngvoordrnclit. 4,00 Vroolljke Gramofoonmuziek. 4,45 Sportuitslagen. 5,00 Radlotooneel voor kinderen. 6,00 Orgelconcert. 7,30 Causerie G .Tosselin-de Jong. 8,00 Vaz Dias. 8,15 Kovacs Jnjos en zün orkest. 9,00 Vioolrecitnl. 9,15 Concert. 10,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Het Omroeporkest. 11,00 Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. K. R. O. 8,30 Morgenwijding. N. C. R. V. 9,30 Oewijde muziek. 9.50 Kerkdienst Herst. Ev. I.uth Kerk, Zwolle 12,30 Orgelconcert. 2,00 Declamatie door A. Muntlngh. 2,30 Het Hendriks Trio. 3,30 Gramofoonmuziek. 4,30 Mandoline-Ensemble. 5,45 Bespeling van het Studio-orgel. 6,30 Het A'dnmscli Salon-orkest. 8.00 Concert. 9,00 Dr. Nederbragt: Wat wij van de Conferen He van Londen mogen verwachten. 9,30 NCRV-Kleln-orkest. 10,15 Vnz Dias. 11,10 Grnmofoonplnten, DINSDAG 6 JUNI 1933. HILVERSUM 296 M. A. V. R. O. 8,00 Grnmofoonmnzlek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Soliseneoncert. R. V. U. 11,00 C A 'f Hart: Natuur en opvoeding. A. V. R. O. 11,30 Vervolg sollstenconrert. 12,00 Gramofoonmuziek. 12,15 Lunchconcert. 2,30 Gramofoonmuziek. .3,00 Knipcursus. 4,00 Pianorecital. 4,30 Radlo-Klnder-Koorznng. 5,00 Verhalen voor kleinere kinderen. 5,30 Kovncs Lnjos cn zijn orkest. R. V. U. 6,30 Cursus. De Mopder in de letterkunde. A. V. R. O. 7,00 Kovacs Lnjos. 7,30 Cyclus: Vncnntiegangers... attentie! 8,00 Vnz Dias. 8,05 Concert. 9,00 Avro-Rndlotooncel. 9,15 Omroeporkest. 9,40 Louis Nolret, liedjes aan den vleugel, 10,00 Omroeporkest. 11,00 Vnz Dias. 11,10 Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. K. R. O. 8.00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuziek 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 Het Con Brio Trio. 2.00 Vrouwenuurtje. 3,00 Plano-recital, 3,20 Voordracht door Gcrda Panliuysen. 3,40 Vervolg Piano-recital. Uitz voor de arbeiders in de eontlnubedr. Vara-Klein-Orkest. Vrouwenuurtje. Voor de kinderen. De Flierefluiters. Gramofoonmuziek. Orgelspel. Uit de arbeidersbeweging. Vara-orkest. Herhaling SOS-berichtcn. De Vakbeweging, door S de la Bella. Londensch arbeiderskoor. Vara-orkest. Londensech arbeiderskoor. Vara-orkest. Vaz Dias. Orgelspel. Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. N. C. R. V. 8,00 Schriftlezing en meditatie. Gramofoonmuziek. Morgenwijding. Feestverg. 70-jarig bestaan Weesinrichting Neerbosch. Gramofoonmuziek. Kwintet. Middagvergadering Bondsdag Bond v Mels- jesvereenigingen op GG te Leeuwarden. 5,00 Kindcruurtje. 6,00 Gramofoonmuziek. 7,15 Ned. Chr Persbureau. 7,30 Uitz Leger des Hells. 8,00 Zuid-Limburgsche avond. 10,00 Vaz Dias. 10,10 Gramofoonmuziek. 10,15 12,00 2,00 3,00 5,30 6,00 6,30 ',00 ",20 7,59 S,00 8,20 9,00 9,30 10,00 10,25 10,35 11,05 8,15 10,00 10,30 12,15 12,30 2,00

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 7