Flinke Loopjongen Mil- en fiooio hantoor Groote Afslag!! Fuik btsle niauwe lalla-aardappelen! ie soort Fijlies 20 cis. d. pond. 35 cis. o. Kilo. Heerlijke zoele Kersen. Isle kwfleil! Inzameling in de Parochie St. Jan voor de St. Vincentiusvereeniging te Waalwijk. gevraagd REUS' H. KLEIJN-TUMMERS Zaterdag 17 Juni, 3 uur namiddag St. Vincentius-vereeniging. PROVINCIAAL NIEUWS. Ligt ook Uwe bijdrage al gereed 1 ouderliefde kenden, van hen die alieen ïeeds in den natuurlijken gang van zaken alles moeten missen wat eene jeugd blij en gelukkig kan maken. Zij trekt zich zoowel, geestelijk, lichamelijk, als karakter en wilszwak- ken aan. Zij wil met hen, behalve door hen goede tehuizen en de ver melde veelzijdige verzorging te geven, een geregeld, door jarenlange ervaring gebleken noodzakelijk contact onder houden. Zij wil hen zooveel mogelijk het gemis aan eigen tehuis en ouder liefde vergoeden, hun vertrouwen winnen en hen zoowel lichamelijk als geestelijk, zoowel in karaktervorming sis in geschoolde opleiding alles geven wat zij behoeven, om ieder naar aard en aanleg en tot het fndividueel be reikbare te vormen tot bruikbare flinke mentchen in de maatschappij. Velerlei zijn die zorgen, ook veel- zijdig den aard der kosten. Buiten de gewone kosten als verpleging kost en inwoning behoorlijk voor de omgeving gepaste kleeding gewoon- en vakonderwijs komen die, bij voorkomende gevallen, van genees kundige niet zelden specialistische zorg buitengewoon onderwijs e. m kortom voor alles wat een kind voor zijne verzorging, opvoeding, vorming en opleiding behoeft. De eenmaal opgenomen zorg tot een goed einde te brengen, de belangen der kinderen, die voor hun geheele toekomst op haar steunen of op haren steun zijn aangewezen zoo goed mogeltyk te behartigen, dat is voor haar ernstige gewetensplicht. In die zorg nu en alles wat daaraan vastzit wordt zij in het allermeest noodzakelijke niet alleen geremd door de Rijks—verlaging, doch ook veel wat tot een goed resultaat onmisbaar Is, zou geheel moeten worden uitge. schakeid of nagelaten. Alle middelen om de Inkomsten op te voeren moeten daarom aangewend. Ook de zachtjes aan zoo gesmade .speldjesdag" moest daarom worden Ingelascht. Kaatsheuvel nu zal als tweede de beurt hebben in het Arrondissement den Bosch. Kaatsheuvel zal die eer niet versmaden Bracht Vught, als eerste ons een mooie bate. Wij hebben een groot vertrouwen, dat ook Kaatsheuvel ons werk zal begrijpen. Spontaan toch zei de Directeur der K. j' V. niet alleen hare volle medewerking toe, oh neen, dat is voor haar halfwerk, zij neemt eenvoudig de geheele leiding voor hare rekening ,'t Komt dan voor mekaar", half. werk kent men bij de K. J. V. niet, voor elke goede daad staat zij op bres, zoo ook hier Hare leden zullen Zaterdag namiddag en Zondag de bloempjes ten verkoop aanbieden Moge hun devies: „God wil het" haar daarbij ten zegen zijn. Aan ijver zal het haarr.iet falen. Zij vragen voor ons Liefdewerk voor het misdeelde kind. Kaatsheuvel, wij vertrouwen dit zeker zal haar daarop een klinkend en haar waardig antwoord geven. Opening Tennisbaan. Zaterdagmiddag zal de eerste Kaati- heuvelsche Tennisbaan van de Tennis club Kaatsheuvel officieel in gebruik genomen worden Voor deze gelegenheid zijl eenige der beste Tilburgsche Tem isspelers ultgenoodlgd om de vuor K? tsheuvel geheel nieuwe sport te demc streeren. Heilig Hart hulde op ZondagJuni a.s. Ook Kaatsheuvel krijgt z H. Hart- hulde. Reeds vele plaatser jn voor. afgegaan met deze openbai ulde aan het H. Hart. Velen van o. hebben reeds jaar in jaar uit in Tilburg deze grootsche betooging mogen waarnemen, doch zal Kaatsheuvel zelf zij het al niet zoo grootsch en zoo machtig als de grootere plaatsen dan toch met evenveel ernst en enthousiasme zijn betooging houden voor den Orooten Koning. De hulde zal geschieden door de gezamenlijke schoolkinderen van de parochie St. Jan, rondom het H. Hart beeld voor de Kerk. De H. Harthulde wordt gehouden als eerherstel voor het onrecht de H. Kerk aangedaan in de vervolgde landen en tot grootere eer en hulde van het H. Hart in dit Jubeljaar. Er zal een spreekkoor worden opgevoerd afge wisseld door gezangen De opstelling begint om 5 uur. De plechtigheid bij het beeld zal ongeveer 6 uur aan vangen. Over het spreekkoor komen we ter verduidelijking nog nader terug. Voor het goed volgen van de betooging is het aanschaffen van een tekstboekje zeer aan te bevelen. Zoo wel het spreekkoor als de te zingen liederen zijn daarin opgenomen. Sacramentsprocessie. Zondag a s. zal in onze parochie de jaarlljksche Sacramentsprocessie op het Kerkhof gehouden worden. Reeds is men druk bezig voor de toebereid selen voor dezen grooten feestdag. Zooals steeds geven de beide harmonie corpsen hunne medewerking, terwijl het speciaal voor de harmonie Apollo de beurt is de gezangen te begeleiden. Laat ons hopen, dat het weer Zondag a s. meewerkt, dan blijven velen voor een teleurstelling gespaard. Spoedelschende Gemeenteraadsvergadering. De raad is bijeengeroepen tot het houden van een spoedelschende ver. gadering op heden Vrijdagavond 7 uur. Er staat slechts een punt op de agenda n l. B. en W. te machtigen om H. Badjou, destijds agent van Politie, uit zijn woning te doen zetten. Zie vervolg Provinciaal Nieuws. Gouden Bruiloft. Wederom krijgen we een gouden bruiloft. In de Sprangsche Straat gaan de oudjes Toontje Molenschot en Pieternella v. d. Wiel jubileeren De eigenlijke datum is Zondag 9 Juli, doch de dag van viering is bepaald op Maandag 10 Juli. De familie had liefst alle uiterlijk vertoon weggelaten, doch de buurt kan zich daarmede niet vereenigen en wil de jubilarissen met een eenvoudige feestviering hul- digen. Een commissie uit Hoofdstraat en Sprangsche Straat is gevormd om de feestviering voor te bereiden. De heer J. Tuerlings fungeert als voorzitter, J. Frederiks als secretaris en Willem Damen als penningmeester. Dezer dagen zal een collecte gehou- den worden om de noodige gelden bijeen te krijgen om de onkosten te dekken. INGEZONDEN STUKKEN. Spra ng-Ca pel le, 16-6-1933. Mijnheer de Redacteur, Wilt U zoo goed zijn onderstaande beschrijving in het belang van heel de gemeenschap op te nemen in Uw veel gelezen blad. Rij voorbaat mijn dank ervoor. De „kwestie" is namelijk deze: zoo ieder heeft kunnen lezen in Uw blad is de directie van de Nederlandsche Spoorwegen te Utrecht van plan om het station Capelle-Nieuwevaart tot een halte te promoveeren. Namelijk zoo, dat deze hediend zal worden door een vrouwelijke halte-chef; de rest van deze manipulatie moeten de S.S.-be- ambten en ambtenaren door de tele- phoon behandelen. Rij deze handeling is totaal geen be zuiniging in het spel, maar juist een vermeerdering van uitgaven en een verknoeiing van de. belangen van de 'hier wonende bevolking. Het is te hopen dat de bevoegde hee- 1 ren van de Ned. Spoorwegen zullen adviseeren het station te laten voort bestaan zooals voorheen. Met het goederen-vervoer gaat het nog wel, zou ik zeggen. Och, kleine plaatselijke stations zijn nooit zoo druk als industriesteden. Nu de tijden slecht zijn wordt er hier toch nog ta melijk vervoerd. Die beschrijving van dien Waspik- schen heer „Rijmelaar" over de bedie ning van de Waspik-bovensche over weg en waarn. stationchef, dat alles berust op fantasie hoor! In het belang van hee! de gemeenschap moeten de spoorweg-hoornen bijtijds gesloten zijn en als het kan geopend worden, wan neer de gelegenheid zich daarvoor voor doet. En niet zooals het publiek wil tegenwoordig, dicht-open de hoornen dat gaat altijd niet hoor! Dus met den tijd medegeleefd en geen klachten te uiten, zooals deze Waspiksche „Rijmelaar" doet. Dankend den heer Redacteur voor de opname. Hoogachtend, Abonnc R. GEMENGD NIEUWS. Onbewaakte overwegen. Gistermorgen is op den onbewaak- ten overweg aan den Munsterweg, in de gemeente Adorp, een melkauto door een personentrein, die naar Groningen ging, gegrepen. Het voor- stuk was juist de rails gepasseerd, zoodat de chauffeur ongedeerd bleef. Het achterste gedeelte van den wagen, waarop 300 liter melk werd vervoerd, werd vernield. De melk ging verloren. De auto was niet verzekerd. Door een auto overreden en gedood. Bij het uitgaan van de school is de 10 jarige A. But te Veeningen, ge meente Zuidwolde, gisteren onder den auto van firma Broekema, theehandel te Groningen geraakt. Het knaapje werd een eindweegs meegesleurd en was op slag dood. Bij de remproeven zou zijn gebleken, dat de remmen van den auto niet in orde waren. Gistermorgen is de 30 jarige G. Jellies door een auto, bestuurd door dr. Staal, in de bocht van den weg te Gasselte overreden. J. werd ernstig gewond en is enkele uren later over leden. AGENDA'S. WAALWIJK, Zaterdag 77a uur. Vergadering Waal wljksche Concourabond, Café Holster- Paasier. Zaterdag 8 uur. Luxor Bioscoop, „De geheimen van het Oerwoud". Zondag 12 uur. Repetitie voor allen, Liedertafel „Oefening en Vermaak*. Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 6 en 87a u. Luxor Bioscoop, „De geheimen van het Oerwoud". Maandag 8—9.30 uur. Gymnastiek dames K. en V., Gymnastieklokaal O. S. Dinsdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V Gymnastiekl. O. S. Woensdag 7—8.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V., Gymnastieklokaal O. S. Roeiboot aangevaren. De bestuurder verdronken Gistermorgen voer in de Dordtsche Kil een motorschip, schipper Johan van der Vliet uit Oude Tonge. Ter hoogte van de Wacht kwam het motorschip in aanvaring met een roeiboot, waarin êén man zat. De roeiboot sloeg om en de man verdronk. Vermoed wordt, dat de verdronke ne P. Reedijk is, afkomstig uit Dub. beldam. Men heeft de roeiboot als zijn eigendom herkend. Het lijk van den man, die 52 jaar oud was, is nog niet opgehaald. Verdronken. In de rivier de Mark bij Breda is Donderdagavond het 7-jarige jongetje T. de Kroon uit Ginneken verdronken. Het kind was met kameraadjes gaan varen en is daarbij overboord gesla gen. Het lijkje is door de politie op gehaald. Bij het baden verdronken. Gisteravond is onder de gemeente Best in het Wilhelminakanaal in de z.g. Zwaaikom de 23 jarige ongehuw de fabrieksarbeider van Zutphen, uit Eindhoven, bij het baden verdronken. HEUP-RHEUMATIEK. Bij elke weersverandering. Na reeds jaren vrij van pijn. „Ongeveer vier jaar geleden", schrijft ons iemand, „had ik een leelijken aanval van rheumatlek in de heup gewrichten. Vier weken lang lag ik in het ziekenhuis. Nadat ik er uit was, kreeg ik het steeds weer terug als een verandering van weer op komst was. Toen probeerde ik Kruschen Salts eiken ochtend niets anders dan de kleine dosis. Het hielp mij zoo goed, dat ik er mee doorging en na ongeveer zes maanden merkte ik, dal de rheu- matlsche pijnen verdwenen waren. Dat was drie en een half jaar geleden en nadien heb ik nooit meer eenigen last van de oude kwaal gehad. Ik neem altijd 's morgens de kleine dosis en hoewel ik 71 jaar oud ben, voel ik me als toen ik 40 was. C M. G.' Geen middel kanblijvendeverbetering brengen van rheumatiek, tenzij het drie verschillende werkingen verricht. Deze zijn a, neutrallseering van het kwaad, aardige urinezuur, dat de pijn veroor zaaktb. verdrijving van het urinezuur uit het lichaamc. voorkoming van verdere ophooping van urinezuur. De zes verschillende zouten in Kruschen nu verrichten alle drie ge noemde functies. Twee der ingrediënten in Kruschen vormen het meest werk zame oplossingsmiddel van urinezuur, dat de medische wetenschap kent. Andere zouten in Kruschen hebben een aansporenden invloed op de afvoer- organen en helpen zoodoende om het opgeloste urinezuur langs den natuur, lijken weg te verwijderen. Weer andere zouten voorkomen, dat voedselresten in de ingewanden zouden gisten en maken daardoor onmogelijk, dat er weer een teveel aan kwaadaardig urinezuur kan ontstaan. Dat is de oor zaak van de blijvende verbetering door „de kleine, dagelijksche dosis". Kru- schen Salts is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a f 0 90 en f 1.60 per flacon. Stralende gezond heid voor één cent per dag. De loting voor den dienstplicht. Bij de Donderdag in de Rolzaal te 's-Gravenhage gehouden loting voor den dienstplicht voor de lichting 1935 werd getrokken nummer 3817 onder het nummer in het register der gemeen te Amsterdam, dat voor deze loting wordt gebruikt, staat ingeschreven Theodorus Marinus de Mey geboorte datum 28 Aprilde aanwijzing van de dienstplichtigen in iedere gemeen te of groep van gemeenten vangt dus aan bij dezen naam of, indien deze naam in het register dier gemeente niet voorkomt, bij de daarop alfabe tisch volgende naam. Koopt la Waalwijk. Steunt de Waalwljksche handel en industrie. W. B. De K. V. in Waulwijk. In ons vorig nummer beloofden we omtrent de pas opgericnie h. J. V. afdeeling in Waalwijk Iets meer ie venellen. De K. J. V. van Groot Waalwijk is voorloopig gevestigd in de R K. Meisjes school van de Si. Aiitomusparocnie en slaat onder leiding van de ZeeiEerw. Heer Pastoor Verhagen. Haar doel is de katholieke meisjes boven de 16 jaar te bescnermen tegen de gevaren die haar geiuk bedreigen en tevens alle meisje te vormen in diep godsdienstlgen zin, te beschaven en te ontwikkelen om haar zoo voor te bereidenavoor|tiaar toekomsilgen levens staat vooral van echtgenouie en moeder van 'n waar christelijk gezin. Üe jevgd wordt in groepen gevormd tot Apostelen o a 't Rijk van Christus tec herwinnen in allen rang en stand. Om de godsdienstige vorming te be vorderen worden door den ZeeiEerw. Heer Directeur lessen gegeven in godsdienstleer en liturgie. Beschaving wordt bijgebracht door practtsche wellevendheid, enalgemeene ontwikkeling door bespreking der ver schillende politieke partijen in blnnen- en buitenland en voorname gebeurte nissen. Om de noodige afwisseling en ver scheidenheid, die de jeugd vraagt en ook om een trisschen geest in de jeugd beweging te brengen wordt 't gods dienstige afgewlsseid met vrije clubs in muziek, zang, reidansen, tooneei en spreekkoor. In de toekomst als Groot-Waaiwijk z'n volle medewerking verleent, hoopt zij die clubs te kunnen uitbreiden door er naai- en kookcursussen aan te ver binden die de huishoudelijke vorming van de meisjes beoogen. Alsdefi.tan ciën het toe laten worden er wellicht nog moderner clubs aan toegevoegd, zooals korfbal, tennis, enz. Uit deze uiteenzetting blijkt duidelijk van hoe groot belang 'u frissche jeugd beweging kan worden. Verleen daarom uw volle mede werking opdat de Waalwljksche Jeugd beweging haar doei moge bereiken. 'n Dringende oproep dus aan Groot Waalwijk om Zaterdag en Zondag a.s onzen bloempjes-verkoop schitterend te doen slagen. 'n Algemeen belang staal op't spel I Inzameling St. Vincentiusvereeniging. Heden heeft onze groote inzameling plaats en zullen de wakkere leden van de Kath. Jonge Middenstandsvereen. vanmiddag ook bij U komen aanklop pen voor eenc bijdrage. Zorgt dat de groote wagens, zoo bereidwillig door eenige Waalwijksche firma's beschikbaar gesteld, vol gela den terugkomen. Want veel is er noodig in onze behoeftige gezinnen, vele aanvragen zijn reeds uitgesteld om ze uit de opbrengst van deze inzameling te kunnen voldoen. Bedenkt, dat de druk van dezen moeilijken, zwaren tijd juist daar het zwaarst treft, wier geringe inkomsten toch reeds nauwelijks voldoende waren om in de behoefte van hun vaak groot gezin te voorzien. Zal het U dan niet een voldoening zijn te weten, dat ook Gij naar best vermogen bijdroeg tot leniging van dien nood en een koesterend zonne straaltje deed binnendringen in die kille woningen Onze St Vincentiusvereeniging, met hare bedeelden, blijven U er boven dien dankbaar voor! Gunning. Het bouwen van een woonhuis aan de Baardwijkschestraat voor rekening van den heer L. Verhoeven, is onder hands opgedragen aan den heer A. Vermeer, aannemer, alhier. Burgerwacht. Naar wij vernemen, had de bespre king die gisteravond ten Raadlniize gehouden is, tot onderwerp het even tueel oprichten van een Burgerwacht in onze plaats. Roode-Kruis Colonne. Donderdagavond werd in „De Twee Kolommen" een bijeenkomst gehou den tot oprichting eener Roode Kruis Colonne in onze plaats. Tijdens de vergadering, die een zeer geanimeerd verloop had, traden een 10-tal leden tot de te formeeren colonne toe. Deze heeren zullen den cursus volgen die waarschijnlijk door Dr. Kolster gege ven wordt en spoedig zal aanvangen. Sportfeest te Nieuwkuik. De gymnastiekverenigingen Kunst en Kracht en S.S.S. en de Veteranen- club uit onze plaats zullen Zondag deelnemen aan de groote athletiek- wedstrijden die te Nieuwkuik gehou den worden. Den lange visite. Een pas aangenomen kappersbe diende van een der Waalwijksche kap salons, een 15-jarig Heusdcnsch meis je, was gisteren, den eersten dag dat zij in dienst kwam, reeds vroeg in den enkele uren op zich liet wachten, werd de baas ongerust en ging op informa tie uit. Nergens lukte het heili echter ook maar een spoor van zijn nieuwe bediende te ontdekken. Toen hel meisje ook in den namid dag en tegen den avond nog niet kwam opdagen, werd zelfs het .wanhoops. middel te baat genomen: een S.O.S. door de radio. Dat had uitwerking, want om goed 10 uur vond de nieuwe bediende blijkbaar dat het bedtijd werd en welgemoed zocht zij haar be- trekking weer op. Men begrijpt de stemming van den patroon toen het 1 meisje vertelde dat zij even op bezoek was geweest bij een paar kennissen. De nieuwe werkkring zal haar den eersten dag wel goed bevallen zijn. Spoedelschende gemeenteraads vergadering Kaatsheuvel. Gisteren kwam de raad dezer gemeente bfleen voor een spoedelschende raads vergadering. Voorzitter L. J. v. d. Horst, loco burgemeester. Secretaris M. A. v. d. Wee. Aanwezig alle leden. De Voorzitter geeft een uiteenzetting waarom deze vergadering belegd is. Het gaat om de ambtswoning van den vroegeren agent van politie H. Badjou. Na het verkrijgen van zijn pensioen Is genoemde Badjou per 12 April aangezegd uit te zien naar een andere woning, terwijl hem met ingang van 1 juni ontslag uit den dienst op eer volle wijze verleend werd. Toen op 1 Juni Badjou de woning nog niet verlaten had is hij per deur waarder aangeschreven de woning alsnog binnen 8 dagen vrij te geven daar deze beschikbaar moest komen voor den nieuw te benoemen veld wachter. Ook aan dit verzoek heeft Baojou niet voldaan. Intusschen is de nieuwe veldwach- ter benoemd, die reeds op 26 Juni a s. als zoodanig in functie treeat. De nieuwe functionnaris is gehuwd en het ligt voor de hand dat de dienst woning hem ter beschikking moet worden gesteld. Getracht is om B. tegemoet te komen om voor de nieuwe veldwachter tijdelijk een andere wo ning gehuurd te krijgen. Het college is daarin niet kunnen slagen en staat zoodoende voor het feit, dat het aan den Raad machtiging moet vragen om desnoods andere maatregelen te nemen om de dienstwoning vrij te krijgen. Er s:aat in de Bouwvereeniging een goede woning vrij. Badjou heeft zich heeft zich tot heden nog niet tot de Bouwver. gewend' en heeft bezwaren tegen de vrijstaande woning. Het College wil hem deze woning niet opdringen, doch kan waar de tijd dringt niet met de wenschen of bezwaren van B. rekening houden. De leden zijn het er over eens dat het mogelijk B. niet aangenaam is een woning te moeten nemen die voor hem bezwaren heeft, doch eveniens zijn zij overtuigd, dat nier niet met wenschen rekening gehouden moet worden waar de nieuwe functionnaris recht heeft op de dienstwoning en deze elders niet kan worden ondergebracht. Een der leden merkt op, dat B. be weert, by de Brouwer om een woning te zijn geweest. De Voorzitter ontkent dit ten stelligste. De Brouwer laat geen woningen leeg staan, als ze deze gevoeglijk verhuren kan. Het iid Roestelberg stelt voor aan het College de gevraagde machtiging te geven doch tevens met B. in over. leg te treden om onnoodige kosten te sparen en de gemoederen niet te kwetsen. De raad gaat met het voorstel accoord, waarna de vergadering ge- sloten wordt. Rijksmiddelen. De rijksmiddelen hebben in Mei f35 819 900 opgebracht of f 1 920 800 minder dan verleden jaar. Sedert 1 Januari was de opbrengst f 159 089 250. of f 18 208 450 minder dan in de eerste vijf maanden van 1932. (Oec.en Fin. M.) RECHTZAKEN. Diefstal mei Inklimming De rechtbank deed uilspraak tegen BTsoïöënmakërKaatshêl^ ter zake, dat hij in den nacht van 24 op 25 Juni 1932 te Kaatsheuvel in de woning van A. van Boxtel heeft weg genomen een bedrag in geld groot ongeveer f 600.eigendom van ge noemden van Boxtel. Deze zaak werd op 6 October 1932 uitgesteld tot het insieilen van een onderzoek naar de geestvermogens van verdachte, doch verdachie, hoewel minderwaardig en ongeschikt voor celstraf, werd voor zijn misdrijf toe rekenbaar geacht. De rechtbank veroordeelde hem conform den eisch tot een jaar ge. vangenisstraf voorwaardelijk RAAMSDONKSVEER. Bij de werkverschaffing, hel verhoogen van de kaden in het Waterschap de gecom bineerde Groot Waspikschen-Raams- donkschen Binnen-Buitendijltschen- en Overdiepschen polder onder Raamsdonk en Waspik, waren de vo rige week 10 werkloozen uit deze ge meente te werk gesteld. Het werk, dat wordt uitgevoerd door de Ned. Heide maatschappij, zal vermoedelijk 23 maanden duren, circa 5060 arbei ders uit deze gemeente en Waspik zul len er werkgelegenheid vinden. ADVERTENTIE. Voor de vele blijken van deel neming, betoond bij het overlijden van onzen geliefden Echtgenoot en Vader den Heer Victor Couwenbergh, betuigen wij aan de Fa.TEUR- LINGS en haar personeel onzen oprechten dank WED. V. COUWENBERGH- en Kinderen. goed kunnende fietsen. Aanmelden aan het Bureau van dit blad. 50363 Sint Crispijnstr. 91 WAALWIJK. Heeren Loterijspelers 1 Als U in de Loterij speelt koopt dan wettige briefjes, want als Reus niet in de couranten kan adverteeren verkoopt hij ook geen Loterij-briefjes aan het publiek. De Centra kwitantie is in alle instanties en in hoogste instantie door het Hof in den Bosch den 29 Mei 1933 voor een verboden loterij vrijgesproken. Neemt heden een Centra-kwitantie. Trekking volgens aanwijzing Ned. Staatsloterij. Op REUS'Gelukskantoor zijn in een jaar tijd de volgende prijzen gevallen per l/20 berekend en uitbetaald lx f 100 000 2 x f 50.000 1 x f 30 000 3 x f 25 000 1 x f 15.000 1 x f 3 000 6 x f 2.000 3 x f 1.500 21 x f 1 000 Verder nog van f400, f200 en f100. Hoogachtend, J. REUS, Commissionair in Loten, St Crispijnstr. 91, Waalwijk 16 ets. per Kilo. 10 K.G. voor 11,50. 32 ets. per pond. 2 maal daags ontvangen wij VERSCHE AARDBEIEN 1 's morgens en 's avonds Rechtstreeks uit den tuin in Uw mond 1 Tegen dagelijksche marktprijs S Beleefd aanbevelend, TELEFOON 225 Stationsstraat 21 WAALWIJK. Hijjleo verantwoorUt-Iukheid dei redactie uüi iniduiu VClU WUIlCll.

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 10