SPRUTOL Lig? Het dansen in café's. Zomer- .sproeten L(!Lli®3i Gemeenteraad. opheffing of verlaging niet verwacht worde tengevolge van de bestaande omstandigheden, weshalve hij het principe van de handelsovereenkomst lusscnen Nederland en België, die doelde op algemeene verlaging der tarieven en atscnatfing der andere handelsbelemmeringen aanbeval. Voorn waren Woensdag olm. de Amerikaan Huil, Benea en Luwinot aan het woord. Prof. Kaag Rector Magnificus te Tilburg. Het Curatorium der R K. Handels- hoogeschuol voor Economische en Sociale Weienscnappen te Tilburg benoemde voor het studiejaar 1933 1934 tot Rector Magnificus, prol. H. A. Kaag en tot secretaris van den Senaat, mgr. prof. dr. Tn. Qjossena. Blijkens Koninklijk Besluit va.i 27 April 1933 zijn met Ingang van 1 Juni d a.v. verscniliende eiscnen gcsieid ten aanzien van het dansen in iocali- telien, waarvoor vergunning of verlof A (voor verkoop van zwait-aicoholl. scnen drank) is verleend, in aannoorlg heden ot andere binnenshuis met die localitelt gemeenscnap hcobende loca- liteiten. Waar geJurende de zomer maanden bijna geen dancings worden gehouden en dien lijd zeer geacnikt is een en ander zoodanig ie doen ver anderen, dat aan bedoelde eiscnen wordt voldaan, lijkt het ons diensiig, dit Kon. Besl. nader onder de loupe te nemen. Gemeld Kon. Besl. verdeelt de innemingen in 7 rubrieken, gemerkt van A i/m terwijl voor elke lnrich. ting aparie eischen zijn gesteld, waar aan moet worden voldaan, wil men ae toestemming van den Burgemeester tot het dansen kunnen bekomen. Gemakshalve zullen we de eischen in de voor het publiek toegankelijke locallteiten (publieke bals) nummeren, om bij andere rubrieken telkens naar deze nummers te kunnen verwijzen, waardoor men niet steeds bij de om- senrijving der gestelde eischen in her haling behoeft te treden. A. De voor het publiek toeganke lijke dansgelegenheid (dancings of publieke bals) 1. De localitelt of aanhoorigheid moet een oppervlakte hebben van minstens 100 M2. 2. De ruimte van den dansvloer mag hoogstens een vierde gedeelte van de vloeroppervlakte der localitelt bedragen. 3. De dansvloer moet duidelijk van het overige gedeelte van den vloer te onderscheiden zijn, terwijl buiten de dansvloer niet mag worden gedanst. 4. De dansvloer mag niet vervaar digd zijn met weerspiegelend materiaal. 5. Op de dansvloer mogen niet meer paren dansen, dan deze M2 groot is. 6. In localitelt of aanh. mogen niet meer bezoekers dan 't aantal zitplaatsen z(jn. 7. Zoolang er publiek is, moet de localitelt goed verlicht en te overzien zijn. 8. Er mogen geen schermen, schot ten, gordijnen, e d. hooger dan 1.25 M zijn, die een gedeelte afzonderen, tenzij dit noodig is voor het draalen van een deur. 9. In de danslocaliteit of aanh. mo gen aan de buffet geen dranken wor den gebruikt. 10 In het perceel moeten van elkan der gescheiden, goed zindelijk te onderhouden toiletten zijn, voor man nen en vrouwen afzonderlijk, waarvan de toegang voor mannen en vrouwen is gescheiden. Zij mogen niet recht streeks met de danslocaliteit of aanh. in verbinding staan, terwijl hierbij ge legenheid moet zijn voor het wassche» der handen. 11. Personen beneden de 18 jaar mogen geen toegang tot dansloc. of aanh. hebben. 12. Tot dansloc. of aanh. hebben geen toegang gemaskerden of zij, die van verdachte zeden zijn. 13. Uit de dansloc of aanh. moeten worden verwijderd zij, die kennelijk onder den invloed van drank zijn of door hun gedrag aan anderen aanstoot geven. 14. Dames, niet behoorende tot de bezoekers, mogen tijdens de gelegen heid tol dansen aldaar alleen we.kzaam zijn in buffetten, voor verkoop van plaatsbewijzen of voor het toezicht houden op garderobes en toiletten. 15. De dansleider moet zijn een door den Burgemeester geschikt ge acht persoon. 16. Steeds moeten alcoholvrije dran ken beschikbaar zijn. B. Het dansen in een localitelt of aanhoorigheid, welke men pleegt te gebruiken voor tooneel, muziek, zang. dans en dergelijke uitvoeringen, van bijeenkomsten of van partijen Hiervoor gelden de nos. 6 7 8 9 10 13 14 15 16 Voorts mogen niet worden toegelaten personen van verdachte zeden, zij, die beneden de 18 jaar zijn, hebben slechts toegang, vergezeld van een meerder jarige, terwijl aan hen geen alcohol-, houdende drank raag worden ver kocht of verstrekt. C. Het dansen in een localitelt of aanhoorigheid, omschreven in A. of B. in besloten kring: Hiervoor geldende nos 6 7 8 9 13 14 15 16. Voorts hebben geen toegang perso nen van verdachte zeden, alsmede personen beneden de 18 jaar, tenzij onder geleide van een meerderjarige, terwijl aan hen geen alcoholhoudenden drank mag worden verkocht of ver. strekt. D. Het dansen in een iocaliieit of aanh. van een inrichting voor dans- onderwljs: Hiervoor gelden de nos. 7 8 9 10 13 15 16. Voorts mag aan personen benede., de 18 jaar geen alcoholhoudenden drank wotden verkoent of verstrekt. E. Het dansen In een localitelt ot aanh. van een restaurant tijdens het gebruik van maaltijden (Diner-dansant en Souper-dansant) Hiervoor gelden de nos. 3 7 en 13. Voorts m >gen alleen worden toege laten zij, die aan den maaltijd deel nemen, tenzij onthclfing op gelijke wijze, als de onderstreepten. F H.t dansen op enkele dagen 'sjaars bij carnaval,Kennis of ander volksfeest Hiervoor gelden de nos. 7 8 13 en 16 Voort» hcOOen perso..cu beneden de 18 jaar alleen toegang onder ge lelde van een meerdcijulge, terwijl aan hen geen aiconoinoudendcn drank mag worden verkocht ol verstrekt. G. Het dansen in een open aan hoorigheid van een ioca itetl, in een der voiige rubrieken bedoeld. Hiervoor geiden de nos. 5 7 ten aanzien van de ruimte der aanhoorig neid en 10 ten aanzien der inrichting waartoe de aanhoorigheid behoort 13 15 en 16. Voorts hebben personen beneden de 18 jaar slecnts toegang onder ge leide van een meerderjarige, terwijl aan hen geen alcoholhoudenden drank mag worden verkocht of verstrtkt. Ten aanzien van de vette nummers kan door den Inspecteur der Volksge zondheid, afdeeling Drankbestrijding aan den houder van een vergnnning of verlof A ontheffing worden verleend, waarvan beschikking binnen 6 weken na ontvangst der aanvrage. Bij weige ring staat binnen 14 dagen daarna beroep open bij den minister van Binnenlandsche Zaken. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.). Afgeluisterd Gesprek. Gerrit. Wel Jan, hoe is het U gegaan met de Pinksterdagen Jan. Buitengewoon Gerrit, daar ben ik zoo maar niet over uitgepraat, want ge moet weten ik ben ook mee naar Nijmegen geweest. G. Ook mee naar Nijmegen geweest, maar met wie dan J. Wel met de Ontspannings-veree- niging .Onderlinge Vriendschap" waarvan ik natuurlijk ook lid ben. G. Maar Jan. daar heb ik nog nooit van gehoordik weet nog niet eens dat die bestaat. J. Ik geloof het best en toch bestaat ze reeds ruim een jaar; dit was het tweede uitstapje dat we maak. ten en, bij leven en gezondheid, gaan we met kermis weer een dag uit rijden. G. Ge zegt uit rijden, dan bent ge zeker met een autobus naar Nij. megen geweest. J. Natuurlijk en met een flinke ook want we waren dezen keer met 37 man, zoodat we met 'n kleine bus niets konden. G. Maar Jan, kost dat dan niet veel te veel geld voor jou of zijn de andere Iedere allemaal rijk, zoodat gij dan dooWezen of genen mee- genomen wordt. J. Nee man, 't kost niet veel en dat betaalt niemand voor mij. want iedere week een dubbeltje, dat is wel om te overkomen, en wat 't verteer betreft, dat ligt aan ons zelfwij gaan niet van huis om groote verteringen te maken, maar om werkelijk te genieten en dat bestaat m.i. niet in het doen van groote uitgaven. G. Het wa9 in Nijmegen zeker wel mooi en druk J. Ja Gerrit, het zou te lang duren om U alles te vertellen, maar ik zal trachten U in 't kort zoowat op de hoogte te stellen van het verloop onzer reis. Het was zoowat half tien toen we des morgens wegreden en onze eerste aanleg was op den Graafschen weg, in 'n prima café met grooten speeltuin, waarin de jongeren onder ons zich 'n poosje kostelijk hebben bezig gehouden. Daarna zijn we weer ingestapt om zoowat om een uur in Berg en Dal te arriveeren. Na eerst den inwendigen mensch wat versterkt te hebben, zijn we gaan wandelen en klimmen, want het is daar in werkelijken zin »Derg en Dal" Wij hebben daar in enkele uren zoovéél moois gezien, dat t voor mij onmogelijk is U daarvan een goed denkoeeld te geven. Na die eerste wandel, en klim tocht hebben we een uurtje ge noten van lijne muziek, gegeven door een Harmonie in den tuin van één der vele calé s intusschen hadden de jongeren een soort autobaan in de gaten gekregen, waar ze natuurlijk even een ritje gingen maken. Daarna zijn wc weer in onze bus gestapt om in een ander gedeelte van de stad een park, de Waal en 'n hoogen toren, ik geloof de Belvedère, te bezichtigen. Daarna nog eens wat gegeten, toen nog weer eens naar een ander park en ten slotte weer op huis aan, om met een paar keer aanleggen omstreeks halt een behouden en wei in Waalwijk te zijn, G. lit heb geen duidelijker verslag noodig om te kunnen begrijpen, dat dit een mooi uitstapje is ge weest. J. Ja, ik wou tenminste dat 't maar gauw kermis was, al was 't alleen maar om het reisje, dat we dan weer gaan maken. G. Het is jammer dat het zoo laat wordt, ik had graag Dog iets van je gehoord over die Ontspannings vereniging, want zooals ik zei ik heb daar nog nooit iets van gehoord en nu vertelt ge me daar iets dat me bijzonder aanstaat Ge zegt dat je maar één dub beltje per week betaalt en daar gaan jullie 2 maal per jaar van reizen, dat is ie.s om van te wa tertanden. J. Ja Gerrit, en bovendien hebben wé daar dezen winter nog een teeravond van gehouden ook. 't Is waar, het wordt te laat, anders zou ik U nog heel wat van die vereeniging kunnen vertellen, doch indien ge er belang in stelt, dan raad ik U aan om na Kermis „De Echo" maar eens in de gaten te houden, dan zal ik den Secre- taris eens vragen of hij niet een Jaarverslag wil opmaken, mis schien wil de Redacteur dat wel opnemen in zijn blad. Dit kan ik echter nog wel zeg gen onze vereeniging bestaat uitsluitend uit werkmenschen en in hoofdzaak buren en wij zijn ge» estigd bij den heer P. v. Daelen. Dus Gerrit Ge weet er zoodoende toch alvast iets van; tot ziens. G. Ja Jan dat weet ik, en ik hoop er nog meer van te weten te komen. Tot ziens. Een nieuwsgierig luisteraar. SPORT. KAATSHEUVEL. BURGERLIJKE STAND. DRUNEN. verdwijnen spoedig/ 855 door een pot QïT- Bij alle drogisten. L "V De kaaslrels vaa de ttoa. Ned* Automobielclub naar Noord Italië. lil Toen het gezelschap 's morgens ie Genua gereed stond voor het vertrek naar Florence kwamen eentge bestuurs leden van de Qenueesche Automobiel Ciub om de Holtandsche automobilisten te begroeten en de moeilijk te vinden weg door de stad te wijzen. Iedere wagen kreeg een wimpel met hei embleem der ciub en aan de dames van hei gezelschap werden bloemen aangeboden. Eenmaal bulten de stad liep de weg weer langs de zee, een moeilijke weg voortdurend stelt klimmend en dalend met ontelbare bochten. Het was on gelooflijk diuk op den weg. Een paar dagen geieaen waren 10 duizend motor- lijders uit alle deelen van Italië te Rome tezamen gekomen en daar door Mussolini, die zeil mottortjjüer is, per motor getnspecteeid te worden. Al deze motoriijders keetden nu weer naar hun haardsteden terug en honder den van hen kwamen wy onderweg tegen. Dan was er in de buurt van Ropallo een wielerwedstiijd op den weg en ook van deze renners kon men om iedere bocht er een paar verwach ten, die moeizaam tegen de hellingen opirapten of ztch in wilden vaart naar oeneden stortten. Het was dus moei- 'ijle rijden met telkens stoppen en weer dccelereeren. De Ford Model Y voelde ztch onder deze omstandigheden wel bijzonuer erg tn zijn element' Nu hulde de Ford Model Y niet meer dapper met de groote wagens mede, maar nam parmantig de leiding, stoot alles voorbij), klauterde tegen de bergen op, slingerde zich soepel om de tal- iooze bochten en draaide dan weer lustig naar beneden, zoo handelbaar en zeker als alleen een kleinere wagen z{Jn kan. Te Spezia, Italië's voornaamste oorlogshaven was het bergland achter den rug en eenige kilometers verder stopte het heele gezelschap om aan den oever van de Arno in het gras te picnicen. Slechts een enkele wagen ontbrak en kwam niet meer opdagen. Pas te Florence vernam men de oor. zaak ervan. De chauffeur had te Spezia een kind aangereden, hijzelf werd onder politie toezicht gesield, de wagen in beslag genomen, terwijl de eigenaar met vrouw en dochter het hotel niet niet mochten verlaten. Het politie-onderzoek wees echter uit, dat den chauffeur niet de minste schuld trof, zoodat den volgenden morgen allen weer vrijheid kregen om de reis te vervolgen en zich bij het reisgezelschap te Florence aan te sluiten. Dit was tenslotte, na lang op de achtergeblevenen, van wier lot men toen nog niets wist, te hebben gewacht, doorgereden. Te Ptsa werd gerulmen lijd halt gehouden om een fraaie kerk en na tuurlijk den scheven toren te bezich tigen, die ieder jaar een paar ceutl— meter meer voorover neigt en waarvan uitgerekend is, dat hij over 273 jaar dau eindelijk zal omvallen. Reeds thans is men bezig om dit ongeluk te voor komen. Ais dat geen zorg voor het nageslacht is. Nog een kieine 25 Kilometer naar Lucca en daar begon de autostrada naar Florence 65 K.M lang, een asphalt, weg voor alle verkeer behalve voor motorvoertuigen afgesloten. Wat daar door sommige gejakkerd ts. Met een 120 K.M. vaart stoven de groote wagens vooiuit en de Ford Model Y draaide met 90 K,M gang achter de groote broers aan. Zoo'n autostrada Is alle machtig aardig voor een oogenblik, maar zou op den duur toch niet be vallen. SPRANG-CAPELLE. De opheffing der Openbare scholen in Vrijhoeven en in de Nieuwstraat. De werk verschaffing. Straatbclas- ting. Donderdagmiddag vergaderde de raad der gemeente Sprang-Capelle ten VOETBALSPORT. DE VOETBALCOMPETITIE. Het einde in zicht. P.S.V.'s laatste kans. De mogelijkheid bestaat dat er morgen om het kampioenschap beslissende sla gen zullen vallen. Go Ahead heeft een kleine kans morgen reeds den titel bin nen te hebben, als zij n.l. P.S.V. verslaat en Feyenoord tegelijk legen Stormvogels een punt verliest. P.S.V. dat haar laatste kans te verdedigen heeft zal er alles opzetten en daarom is er omtrent den uitslag van dezen titanenkamp heel weinig te voorspellen. Het programma luidt: StormvogelsFeijenoord. Gq Ahead—P.S.V. MIDDELBURG OFFICIEEL EERSTE KLASSER. F.V.V.'s protest afgewezen. De protest-commissie heeft Zaterdag avond te Breda het protest van V.V.V. behandeld, ingediend na den wedstrijd V.V.V.Middelburg. Het protest is afge wezen op grond, dat scheidsrechter Is raels niet de betreffende overtreding had gezien. De uitslag blijft hierdoor 21 voor Middelburg. Middelburg blijft dus le klasser. WIELERSPORT. WAALWIJKSCHE WIELERBAAN. W.W.C. de Zwaluwen. Morgen zullen de Zwaluwen onderling hun krachten meten op de Waalwijksche baan. Niet; minder dan 25 renners nemen aan dezen clubwedstrijd deel, zoodat het een spannenden middag zal worden. De wedstrijden beginnen om 3 uur. Kaatslieuvelsche Wielerclub. De uitslag van de gisteren gehouden trainingsrit der Kaatsheuvelsche Wieler club, over het traject KaatsheuvelWaal wijkNieuwkuikHelvoirtUdenhout Kaatsheuvel, is als volgt: 1. v. Wanrooy en G. v. Boxtel, beiden gelijk in 1 uur en 22 min. 2. v. Berkel. 3. Spierings. 4. A. Nouwens. Junioren: 1 André v. Boxtel, 2 Giel Wagemakers. Alle renners kwamen gelijk aan, zoodat de uitslag in 'n sprint beslist werd. Als bijzonderheid dient te worden op gemerkt dat de Junioren den afstand in denzelfden tijd hebben afgelegd als de Nieuwelingen. Voorwaar een mooie pres tatie. Het traject was 43 K.M. lang. Over Mei 1933. Geboren: Wilhelmina M. d.v. Petrus de Gouw en Wilhelmina v. d. Linden. Nicolaas M. z.v. Lambertus Oerlemans en Henrica de Gouw. iElisabeth M. d.v. Wilhelmus Pulles en Adriana v. d. Wetering. Christina Fr. d.v. Lambertus Brok en Ma ria v. Spijk. - Catharina d.v. Francis- cus Aarts en Pieternella IJpelaar. Jo hanna A. M. d.v. Martinus Valk en Jo hanna Lievers. Gehuwd Petrus Scherpenborg 28 jaar en Theo dora de Brouwer 21 jaar. Wilhelmus Jac. v. d. Velden 26 jaar en Wilhelmina v. d. Ven 28 jaar. Cornelis Maas 27 jaar en Maria Cath. v. d. Sanden 30 jaar. Henricus v. d. Sanden 31 jaar en Jo hanna Adr. v. Loon 27 jaar. Cornelis v. d. Biggelaar 32 jaar en Jacoba M. Klijn 31 jaar. Overleden Maria IJpelaar 90 jaar. RAAMSDONK. Van 3 t.m. 9 Juni 1933. Geboren Adriana P. d.v. Herrnanus J. van Bree- men-Molewijk. Huiberdina C. d.v. Din- geinan C. Fijneman-van GilsMaria J. d.v. Antonius van Seeters-Verhulst. Anna F. M. d.v. Johannes C. Olieslagers- Kieboom. Pieter J. z.v. Adriaan A. van den Broek-Nerings. Huwelijken: Cornelis Fijneman oud 24 jaar en An na P. M. van Etten oud 21 jaar. Petrus Vermeeren oud 25 jaar en Jacoba J. Kie- boom oud 26 jaar. Overlijden: Arnoldus A. Hooijmaijers oud 12 dagen. Ingekomen: Van 1 t.m. 31 Mei 1933. Johanna Damen van Tilburg Zomer straal 54 naar C 67. Maria A. Vink van 's Gravenhage van Boetzelaerstraat 103 naar II 5. Neeltje den Otter van Put- tershoek Schouteneinde 90 naar K 86. Everina Jacobs van Gorinchem Gast huisstraat 17 naar G 69. Maria Lamers van Ilaps A 34 .naar' J 45. Adrianus C. Kieboom van Oosterhoul Tilburgsche weg A 368 naar G. 83. Adrianus J Pols van_ 's Gravemoer Vaartweg 237 naar C 77. Christina de Rooij van Bergam bacht C 163 naar J 104. Agnes M. van Loon van Schijndel B 1 naar B 5. Din- geman H. van Disseldorp van Dongen Hoogeham 83 naar A 30. Wilhelmus Beox van Tilburg Sumatrastraat 11 naar 1 70. Cornelia J. Kruijf van Sprang- Capelle C 130 naar A 47. Johannes P. B. Kappé en echtg. van 's Herogenbosch Havensingel 39, naar C 34 Joannes B. van Strien van 's Hertogenbosch Hint hamerstraat 203 naar G 95. Adriana J. Krooswijk van Geertruidenberg Mei straat no. 4 naar F 56. Wilhelmina J. M. Bobben van Sambeek A 142 naar G 127. Josephus Bastiaanse van Ter- heijden B-294 naar M 3. i Carolus A. .T. Verbrugge en gezin van Made en Driin- melen A 31 naan G 38. Cornelis Segers van Oosterhout Vrachelen I 47 naar K 43. Elisabeth Snijders van Geertruiden berg Stationsweg 3 naar L 31. Petro- neiia Stoop van Maüe en Drimmelen Li üi naar K i0. Mar in us J. Verduijn van aspik D 32 naar A 4. Rosa A M van tier i'iuijm van Geertruidenberg Markt 2 naar G 2. Alicia Koosenbrand van Geertruidenberg brandestraat 6 naar B V3 Govina J. van Suijiekom van Heem stede joh. Vermeerstraat 24 naar i y. johanna van Oort van Waalwijk Mr. van Coothstraat 60 naar A 5. Petrus J. A. Akkermans en echtg. van Oosterhout kiappijslraat D 411. Vertrokken: Alexander Jansen van G 37 naar Ter- heijden Wagenberg B 133. Adriana M. Bulk van B 30 naar Princentiage. Adrianus A. A. Bink van B 30 naar Oos terhout Groenendijk. Everardus Tab- bers van M 3 naar Waspik Benedenkerk. Martinus J. de Jongn van aan boord naar Venlo aan boord „ll.J.10". Ai- berdina Melsen van H 16 naar 's Grave moer Benedenvaart 268. Jacobus C. v. Strien van B 80 naar Wieringen Sloot- dorp Wieringermeer. Dirk Adr. Pruijs- sers van A /5 naar Sprang-Capelle Tol steeg C 245. Dingeman H. van Dissel dorp van A 30 naar Dongen Rijensche- straatweg 21. Maria P. A. Knijff van aan boord naar Rotterddam Feijenoord- straat 18. Petronella A. en Maria J. de Wit van G 48 naar Breda Nieuwstraat 27. Catharina van Vessum van H 64 naar Oosterhoul Oosteind. Gerardus P. Vermeeren en gezin van aan boord naar Rotterdam aan boord schip „Verti". Joannes G. Vermeeren van aan boord naar Brielle l 12. Hendrica L. en Ma ria R. Rasenberg van aan boord naar Hillegersberg Straatw. 204. Gerrit J. Konings van aan boord naar Vreeswijk Prins Hendriklaan 9. Josephus B. v. Strien en gezin van G 74 naar Geertrui denberg aan boord Rival. Antonius van Strien en gezin van aan boord naar Rotterdam aan boord Wilan. Martinus J. Fens en echtg. van K 98 naar Dongen Tramstraat 16a. Johannes Lips van G 33 naar Breda Dieststraat 22a. Jo hanna A. C. Bouwens van I 29 naar Ber- geu-op-Zoom, Antwerpsehe weg 58. Alouisius A. Joore van H 33 naar Geer truidenberg aan boord „Rika". Anna C. M. Jansen van J. 59 naar Geertruiden berg Stationsweg 13. WAALWIJK. Van 916 Juni 1933. Geboren: Cornelis z.v. J. Brands-Leijtens. Adriana C. M. d.v. C. Lammers-Reus. Cornelis A. z.v. P. C. Trimbach-Hamers. Elisabeth J. M. d.v. J. M. Didden-van Hooft. Elise K. d.v. A. Schoondermark- Schaber. Overleden: Geene. Huwelijksaangiften A. L. Vrinten 28 jaar te Hilvarenbeek en La. Ma. v. d. Lee 26 jaar te Waalwijk. C. W. v. d. Hoven 29 jaar en Aa. Ja cobs 29 jaar beiden te Waalwijk. J. A. de Bont 30 jaar en Ma. Aa. Verhoeven 29 jaar, beiden te Waalwijk. G. G. Hoeve- naars 29 jaar en Ca. v. Rijswijk 27 jaar, beiden te Waalwijk. Huwelijken J. A. Wagemakers 27 jaar en Ca. Ca. Schapendonk 26 jaar beiden te Waalwijk. J. G. van Ooijen 23 jaar te Hedikhui- zen en Wa. Ja. de Vaan 22 jaar te Waal wijk. Ingekomen J. H. Fick van Best. C. Th. van der Wiel van Oudheusden c.a. Ha. Ma. Jo- zen van Vlijmen. Vertrokken: Ma. Tha. Klaus naar Utrecht. Ga. Ma. Verwiel naar Breda. A. den Har- tog en gezin naar Eethen. A. H. de Negro naar Nieuwkuik. E. N. L. van Helden naar Dongen. A. H. M. Baa- ten naar Tilburg. Ja. Ca. v. d. Ossen blok naar Clinge.

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 6