Briel oil de Drunensche haai. lisiiis Dit iaalsbenvel Radioprogramma. TILBURGSCHE WIELERBAAN. Drunen, 23 Juni 1933. Munheer. 't Is zoo mèr un nut wirke gewist de leste doag. Dè vurvilt ok gauw, is 't nie zoo? 't Is mèr goed, dè wij niks oan 't weer te zeggen hebben, want dan zug- ged ur zoo nou en dan oarig uitzien. Dun eene zugged zoo en dun aandere zus wil Hen. Loat ïk nou doar mun eige mèr nie inuuj op moaken. Ik vèèn 't un goei ding, toch, dè nat, want dan kan het hooigras nog wè bijkomen, dè, noa vunaand de tijd, woar we in léven, toamelijk duur vurpaacht is gewor- ren. 't Vee, 't inulkvee, dè brengt toch niks op. Es ik oew toch vurtel, mun heer, dèk van de wèèk nog gin 3 cen- ten van de lieter beurde, dan witte gij genog, niewoar? Neeje de boerenjoa- ren zèn niks meer. Dè kan 't zoo nie lang volhauwen. Al dè ge moet koopen is duur en dè ge zelf te koop bed, doar krijdde niks of un heel klein bietje veur. Boerenminsen, die vroeger elk joar un vèrken in de kuip konnen leggen, kannen dè nou nie meer. Ze moeten hard tobben om dur huur en paacht bij te hauwen, om hier of doar nie veur schandoal te stoan op de een of aander verpaachting. Veural, net zoo 'k zeg, de paacht- boerkus zèn dur 't ergste oan toe. Be- loalen ze nie, dan zèn ze dur koswin- ning kwijt. En wè dan? Noar dun enne? Neeje, liever sterven van honger en ermoei, dan zooiets doen. Liever un schandoalig pak oan, van zooveul joar oud, want 't zit ur nie meer oan om nij te koopen, dan dè doen. De kènder van zukke minsen moeten terug goan stoan veur de bur- gerhirkus en jufrouwkes. Wijd terug goan stoan. Ze zèn nie meer in tel, mee dur vur- stukte bruukskes en dur auwerwetste bloeskes of truikes. Wè is de toekomst veur de boeren zoons van de gewoon boerkus, die vroeger mooi dur eige kosje konnen scharrelen? Veur hullie is tur gin toekomst meer in 't vak van dur voader en moe der. Ze moeten iets aanders goan fat soeneeren. Noar de febriek Mèr ge hegrèpt toch wel, munheer, dè 't doar veur unne jongen meej un echt boerenhart gin léven is. Doar op gesloten tusschen de muren. Alles op uur en tijd. Heel zun vrijighèd is ie kwijt. Dè hot um nie. Dè hauwt ie nie vol of het moet zijn dè tie dur moeders 't goei wordt veur gehauwen. Doar wul ik mee zeggen, dè moeder durre jongen helpt en alles prebeert en um alles toedouwt, zoo dè tie toch mèr op febriek zal blijven. Vrijdagsoavus of Zoaterdagsmid- dags es durre jongen meej 't builtje thuis komt, dan is ze zoo blij!- Die centen komen zoo zuut binnen. Nou kan ze us un èèndje kleer en goei eten koopen en zurgen dè tur hier en doar us un klèddeke betoald WAALWIJK. F.K.V.V. Quick. De voetbalvereeniging Quick gaat a.s. Zondag 25 dezer naar Juliana Dongen, om aldaar deel te nemen aan de serie wedstrijden. Quick I komt uit tegen Brabantia, Was pik een Quick 2 tegen Groenio, Dongen, om 5,30 uur. F.K.V.V. H.V.V. Zondag 1.1. gaat onze voetbalvereeni ging deelnemen aan de serie te Dongen, (lie vorige week uitgesteld werd wegens afkeuring van het terrein. Wij hopen dat HVV met een goed re sultaat huiswaarts zal keeren. Als tegen stander fungeert D.V.S. uit Dongen. De wedstrijden staan} etader controle van den R.K.V.B. SPRANG. N. E. O. J.l. Donderdagavond is op het ter rein van de sportver. N.E.O., alhier, een vriendschappelijke wedstrijd ge speeld tusschen NEO, alhier en Excel sior, Capelle. Na een spannenden strijd, waarin beide partijen aan elkaar gewaagd wa ren, eindigde de wedstrijd met een 5-1 overwinning voor NEO. VRIJ HOEVE-C APELLE. Donderdag 22 Juni heeft de voetbal vereen. Sparta haar 2e wedstrijd voor het nederlaag-tournooi gespeeld en wel tegen Neerlandia I uit Kaatsheuvel. De wed strijd eindigde in ,een schitterende 3—0 overwinning voor de V.V. Sparta. A.s. Dinsdag zal de wedstrijd Sparta SDO gespeeld worden. Dit zal een span nende wedstrijd worden. De leiding zal in handen zijn van den heer A. Konings. WIELERSPORT. TWEEDE ZESDAAGSCHE TE AMSTERDAM. Naar ons van bevoegde zijde werd medegedeeld, heeft het gemeentebe stuur van Amsterdam toestemming verleend tot het houden van een twee de Zesdaagsche in de hoofdstad. Ook de R.A.I. heeft het gebouw, waarin de eerste Zesdaagsche plaats vond, onder bepaalde voorwaarden, welke gemakkelijk kunnen worden na gekomen, afgestaan aan de organisa toren, dezelfden welke den eersten wielerwedstrijd tot een gunstig resul taat hebben gebracht. De wedstrijd zal in den herfst van dit jaar plaats vin- wordt. Nou zèk mèr wè blij, munheer, dè onze Giel un ambaacht hee gekozen, buiten 't boerenvak. Vroeger zij ik doar ok op tegen ge wist. Toen docht ik, net zoo es tur nou nog boetenvoaders over denken, dè 't schaant was es oewen zoon nie in 't boerenvak opging. Had ie hoer geworren, dan had ie nou ok in dun èrmoei gezeten, meej unnen bonk zurg, hoe of dè tic 't toch oan de steel zu stèken om un daander joar ok nog boer te zijn. Dan had ie musschien ok gezeten oan un stuk gaarstig spek van un zogske dè aanderhalf joar gele je gc- slaacht is, om dè 't de stauwer of slaachter nie woi. Munheer, musschien zegde wel, dè 'k overdrijf, mèr 't is nie woar. Es gij en veul aander minsen us goed wiest wè tur onder dun boeren- mins omgoi, wè doar op toffel komt, wè ze oan hebben en hoen zwoar léven dè ze hebben, dan sloegde oew haan den in mekare en dan zinde: „Dè hak toch nie gedocht, dè 't zóó erg was". Ge zalt zeggen „Is doar niks oan te doen?" Benog, es alle minsen mèr un haandje hielpen, dan zu tur wel iets gedoan kannen worren. Dè unnen boer te koop lieej, doar is noamoak van of wordt uit buiten laand ingevuurd. Hum goed heej gin wèèrd hier te laand. Veural dieë noamoak van botter, bedoel ik, dieë maggeriene of kunst- botter. Op un dorp net es Drunen, nou joa, doar gebruiken de miste wel febrieks- botter, mèr komt us in de steje. Doar ston ze op meej maggeriene en ze goan dur meej noar bed. Zeker zit ur tegensworrig volgens de wet zooveul procent natuurbotter in, mèr goi elk half pond je us onder- zuken, dè kande ommers nie! Doarom, munheer, moesen de min» sen wijzer zèn en spul koopen, doar volop en zuiver voedsel in zit. 't Was veur dur eige veurdeel, want ge moet die gezichtjes van sommige kènder mèr us zien. 't Is net of ze dur de spijlen eten, zoo moager en af- gelebberd, ingevallen en bleek zien ze ur uit. En ze helpen ur dun boerenstaand meej veuruit. Want nimt dè van meen oan, Mun heer, „Es 'l dun hoer slecht goi, dan gogged dun burger ok nie goed". Nog us, munheer, ze moesen aminel, alle meensen, de toestaand van dun tegensworrige boer us goed kinnen, net es ikke. Es ge buveurbild bij unnen boeren- ineens komt, in huis komt en ge ziet doar de voader op unnen stoel zitten meej de kop tusschen zun haanden. Bij un auw kachel of in unnen hoek van dé schauw. Unnen meens van vir- tig, musschien vijf en virtig joar. En rondom um, vijf, zes kender, woar dun oudste tien of twaalf joar van is, tnr- wijle hij, de voader, glad vursleten is, dan hoefde al niks meer te vroagen. Kèkte dan de vrouw nog us oan, dan leesde in dur oogen en op dur gezicht de zwoarte van dur léven. Die meensen hebben getobt, ge zwoegd en ermoei gelejen en lijen nog en wè hebben ze ermee berèkt? Mèr nou nog us iets, munheer. „Zen diet meensen tevreje?" Zoo van buiten aaf de zoak bekeken zalde doar meej unnen volle mond op zeggen „dè kan nie, wie kan nou toch tevreje zijn?" Dan hedde 't toch vurkeerd veur. Die meensen zèn wel tevreje, mus schien héter dan veul aander, die wel tien of twintig keeren zoo goed uit de weeg kannen es zullie. Zoo nou en dan komt tur wel us unnen opstaand in dur binnenste, mèr dè duurt nie lang, want ze hopen altij nog vaast op dun Helper in de nood, ze hopen op dur kender. Es die mèr us groot zèn, dan komt hulliën tijd veur uitrusten. Es ze dan te minste nog léven! Ik zij vandoag musschien wel wè zwoar op de haand veur sommige, munheer, mèr 't moes tur uit. Ik zij hillemoal nie piekeechtig o! zooiets. O jee neeje, mèr toch hèk meelijen mee zukke meensen. Zelf hè'k un eige boerderijke mee drie koe en un poar buunder laand. Soa men trekken me vijf gulden van de auwersdomsrente. En zoo kannen me lekker oons eigen redden. Hoe lekker is dè nie war! Ik zugged veur niks nie aanders wullen. Nou he'k 't noar munnen zin en wè wulde nog meer. Afijn, Munheer, doar lullen we nog wel us over. Hoe vondde de kermus in 't durp de leste Zondag? Nie veul! Joa, dè docht ik wel. 't Was un afgebroken boeltje, om 't mèr us krèk te zeggen. Vroeger gebeurde 't mèr zelde dè tur iets van te vurre wegging. Zu dè nou komen, om dè de kermusdoag vurzet zen? Ik zugged host denken. Munheer, dè ze oons, oons auw ker- musdoag mèr terug geven, dan zèk allang tevreje. Nou proat lis, munheer, ge zet bij oons, op oons eige kermus gewist in de haai, hoe vondde die? Krèk, dè heb ik ur ok van gedocht, 't Is gin haaische of Giersbergsche ker mus meer. 'I Is un kermus veur de buitenstoanders. 't Is wel un teeken dè ze overal be- kind is, mèr doar hemme veul en nie veul oan. Net zoogged vat! Ik veur meen, ik von 't hroerd. Ge kont nog nie rustig oew potje bier drinken. Joa, doar trost ik mun eige wir in, want dè kande es tur op oan komt op hekaant gin een kermus. Kèk us, munheer, ik wul nie zeggen dè me die vriinde meensen ur te veul zaten, hillemoal nie, mèr 't is toch nie ,meer de kermus van joaren trug. Mun velleke pepier roakt vol en dun broai is kloar, doarom zak ur mèr uit- schaaien. Munheer, tot ziens war. De groeten van meen en Driekas, en hou doe, TIENUS. daar ging de vrijheid van zijn zwervers bestaan. 'n Zielig geval. Kaatsheuvel, 22 Juni 1933. Heilig Hart Hulde. Wij staan aan den vooravond van de groote Heilig Hart Hulde, welke Een mooie actie. Er is een drukke actie bezig onder de H. Familie-mannen. Men wil trachten door den verkoop van boekjes-loten leden in de gelegenheid te stellen een gratis- Rome-reis te maken. Hoe meer loten dus geplaatst worden hoe meer Familie-leden een reis naar Rome kunnen maken. Er is dus hij groote ambitie en koop lust kans dat Kaatsheuvel goed vertegen woordigd zal zyn. Een mooi werk tegen kermis! Naar Bouvigne* Zaterdag en Zondag der Kermisweek den. Waalwijksche Wielerbaan Voor Zondag 2 Juli zijn doer de di rectie der Waalwijksche Wielerbaan wederom groote wedstrijden georgani- seerd. Het program belooft weer een spannenden middag. Een bijzondere attractie is het feit dat twee Neder- landsche kampioenen zullen deelne men, n.l. de amateur L. Reijnen en de nieuweling van Erven. Voor den grooten strijd zullen deze beide renners, die j.l. Maandag het wegkampioenschap behaalden, wor den gehuldigd. Het programma vermeldt koppel-, sprint-, achtervolgings- en uitdagings wedstrijden. Onder de deelnemende onafhankelijken en amateurs treffen wij weer vele oude hekenden aan, zooals C. Slaats, J. Martens, Paymans, Vriens, Prince en v. d. Bembt, en daar» naast ook krachten die wij tot nog toe niet in Waalwijk zagen rijden: L. Reij nen, Vlerken, v. Isselt, v. Gageldonck. Wat de nieuwelingen betreft, zijn wij benieuwd w7at de renners der Waal wijksche Zwaluwen tegen den Neder- landschen kampioen zullen presteeren. Er zal muziek op het terrein zijn. W.W.C. „De Zwaluwen". De W.W.C. De Zwaluwen houdt op Dinsdag a.s., des avonds te half 8 een ledenvergadering in het clublokaal in café Veldzicht. Trouwe opkomst gewenscht, daar op de agenda voorkomt het kiezen van een nieuw bestuurslid en van een nieuwen Voorzitter. Er zal getracht worden wekelijksche clubwedstrijden te geven op de haan legen lage entrée-prijzen. Deze wed strijden zullen waarschijnlijk Woens dagsavonds te 7 uur gehouden wor den. De Tilburgsche Wielerbaan heeft voor morgen weer groote wedstrijden georga niseerd. Het programma vermeldt het puikje der Nederlandsche en Duitsche renners. Wij noemen slechts de namen der koppels PijnenburgBraspenning. SchönBuschenhagen, F. SlaatsVroo- men, v. d. Heijden—Maas, Oszmella Schorn, KilianVopel. Het belooft dus morgenavond op de Tilburgsche baan weer een mooie strijd te worden, waar het aan spanning niet zal ontbreken. WANDELSPORT. Eeendaagsche afstandsnmrsch te 's-Bosch. De wandelsport wordt ook in het Zuiden steeds meer populair. Na Til burg en Breda heeft thans ook Den Bosch zijn wedstrijden. Oj) initiatief der Bossche Politie- sportvereeniging zullen deze op Zon dag 2 Juli a.s. gehouden worden. Mr. F. J. van Lanschot, de burge meester van 's-Bosch, heeft liet Be schermheerschap over het Comité aanvaard. De deelname aan de wed strijden staat open voor dames en hee- ren. De parcoursen loopen over 30, 40 en 50 K.M., de 30 K.M. moeten binnen 7 uur en de 40 en 50 K.M. binnen 10 uur geloopen worden, 's Morgens om 10 uur heeft de afmarsch plaats bij Lasino. Het traject loopt dan over Vught, Helvoirt, Nieuwkuik, Vlijmen, 's-Bosch (rust), Middelrode, Berlicum, Coudewater, 's-Bosch. 's-Avonds te 8 uur heeft in Casino de prijsuitreiking plaats, waarna de dag met een bal besloten wordt. RECHTZAKEN. Een schipbreukeling. M. S. uit Waspik, een ^werver zonder beroep, werd voor de rechtbank geroe pen wegens landloop'erfj. Feitelijk deed hij niemand kwaad, maar een rare chinees als hij is, geeft hij aanleiding om hem toch maar liever el ders te wenschen. Hij doet de omgeving last aan door zijn zwerversmanieren en zfjn dakloos bij avond en ontij omzwer ven. Hij slaapt op karren en in schuren en, als hij dei kans ziet, rust hij ook wel uit in cabines van vracht- of luxe-auto's. Zonder middelen van bestaan was hij aangehouden, deze zwerver uit Waspik, I die al jaren het gure, donkere type is, dat de menschen in de Langstraat overal zien opduiken. De eenzame beweerde niet zonder mid delen van bestaan te zijn. Immers hij werkte overal en had dan den kost voor 't eten. En daar was hij mee tevreden. Je ziet er erg onverzorgd uit! merkte een der rechters op en het O. M. meende goed te doen den man, zij het dan tegen wil en dank, eenige jaren onderdak te verschaffen in Veenhuizen. Om daarheen j op transport te tworden gesteld werd de Waspiksche schipbreukeling der maat schappij alvast in bewaring gebracht. En giuuic nciiig nari nuiue, weise i «v, m„nn»v,i;n Zondag a.s. voor de eerste maal door Y in Bouvi8ne ,™eer een cursus ge- jp L;n,40f.Q„ a c7rsic ",ddl "uor I geven, waaraan meisjes uit Kaatsheuvel de kinderen der vier bijzondere kunnen deelnemen. scholen in onze parochie zal gehouden SPORT, worden. Er is niet veel ophef gemaakt A.s. Zaterdag speelt om 5 uur op 't Don- van deze groote gebeurtenis, die voor I Bosco-terrein alhier Don-Bosco I APSV. Kaatsheuvel eene noviteit is van I Don-Bosco I B gaat naar Loonopzand. groote beteekenis. Zij, die het genoegen We ve™'achten heel wat belangstel- gesmaakt hebben elders een zoo'n 1 g V°°r d° Don-Bosco Jon8ens- grootsch gebeuren te mogen aan schouwen, zullen moeten erkennen, dat de indruk die van zoo'n betooging uitgaat diep treffend is. In stilte zijn de voorbereidselen getroffen. De pers gaf tot heden niets dan een korte verduidelijking van wat gebeuren gaat. Hilversum. Ds. P. Oosterbaan A. V. R. O. 12,00 Lunchconcert 1,00 Radio-rede door Rechter .1. F. Rutherford uit New-York. I,30 Omroep-orkest. 2,00 Boekenhalfuur 2,30 Ticlsche Mnnnenzangver. Zang en Vriend schap. 3,00 Concert door het Residentie-orkest ■1,30 Graniofoonmuziek. •1.45 Sportuitslagen van Vaz Dlas. V. A. R. A. 5,00 Dilettanten-uitzending. 0,00 VARA-Kinderkoor. 6,40 TooneelWakker en Tropenduit. 7,00 De Flierefluiters. A. V. R. O. 8,00 Nieuws- en sportberichten van Vaz Dlas. 8,15 Concert door het Residentieorkest. 9,15 Radio-tooneel „Mondscliein Sonate". 9,45 Kovacs Lajos en zijn orkest. II,10 Grnniofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. N. C. R. V. 8,30 Morgenwijding door Ds. J. Louw. ZONDAG 25 JUNI 1933. HILVERSUM 296 M. V. A. R. A. 9,00 Tuinbouwlialf uurtje. - o - o---bI 9,30 Orgelspel. Er breedvoerig over uitweiden zou te I v. P. R. o. veel plaatsruimte vergen, en daaren- I ,0'30 Kerkdienst uit de Doopsgezinde Kerk t« boven mogelijk verkeerde indrukken vestigen. Wij willen er mee volstaan er op te wijzen, dat niemand, groot noch klein bij deze beweging mag ontbreken. De geheele ruimte voor de Kerk is gereserveerd voor de kinderen, waarvan de spreekkoren, bruidjes, zangers etc. op verhoogingen binnen bet kerkhek zijn opgesteld, zoodat ze van veraf goed zichtbaar zijn. Voor het kerkplein staan de andere school- kinderen, de meisjes ten Westen en de jongens ten Oosten. De versterkings. installatie van de radio centrale ter plaatse zal daarenbovon de zang, de spreekkoren, de begeleiding en alles wat gezegd of gezongen wordt voldoen de versterkt uitzenden om het volgen zelfs op grooten afstand voor iedereen mogelijk te maken. Alleen zouden we nog aanraden zich van een tekstboekje te voorzien, dat zoowel spreekkoor als I K. R. O. zangnummers bevat. In afwijking met I 9,30 Gramofoonmuzlev het programma zal de stoet worden I 11'on Po",lifica,,' Hno«mis uil de Kathedrale Ra- nnéesleld hii c\p Qf Ra- A uil vnn Tnn ,e 's-1*0*0*1. opgedragen opgesteld bij de bt. Bernardusschool I door zh. exc. Mgr. a f Diepen in de I elephoonstraat om zoodoende 12,30 Middenstandskwartiertje, te gemoet te komen aan den wensch I 12,45 De kro-bojs. van velen, om de gelegenheid te geven l'Z den s.oet te zien .rekken. De%,oe. trekt op, door de korte Telephoonstraat, I n. C. R. V Gasthuisstraat, splitst bij de School— I 5,00 Kerkdienst uit de Ned. Herv. Kerk, Groote straat, waarna de meisjes doorgaan I Kcik*te v,aardlngen- Ds- G- G>-ootjans Thzn. door Gasthuisstraat Markt PeDer p'ra'"ofoon"luzi<* j rePer I 6,4o Zondagmiddag-Evangelisatie straat, Hoofdstraat, en de jongens door I k. R. O. de Schoolstraat Hoofdstraat naar het I 7''1,r> Religieus Socialisme, door Pater Dr. J. vaii Kerkplein. Aan de burgerij, minstens in de straten waarlangs de stoet trekt wordt verzocht te vlaggen of de huizen te drapeeren. Het programma luidt als volgt: Om vijf uur Opstelling van den. r stoet bij de St. Bernardusschool Tele. L''0VTo phoonstraat. Om p. 1. kwart voor zes I 10,00 Morgenwijding aankomst bij het Kerkplein, waarna I V. A. R. A. terstond: I 10,15 Voordracht door Frans Nienhuys 1. Uitstelling van het ALLERHEL 110'3° D° No,pnkrak<'rs- L1GSTE SACRAMENT. 2. Spreekkoor Eerste Deel. 3. Lied Koningshulde door alle kinderen. 4. Spreekkoor tweede deel. 5. Lied, „Leer ons toch rusten'1 door alle kinderen. 6. GEESTELIJK GESCHENK. 7. Intronisatielied. 8 Toewijding aan het H. Hart van Jesus. 9. Sacris Solemniïs. 10. Spreekkoor derde deel. 11. Tantum ergo. - O a k\>fvv t «a/» itui 11115 «ij;ci d 12. Zegen met het ALLERHEI 11,15 Graniofoonmuziek. LIGSTE, I HUIZEN 1875 M. 13. Lied Aan U o Koning der Eeuwen I C" B; #I V1 j 1 ,1 6,00 Schriftlezing en meditatie Zoowel tijdens de Opstelling als 8>15 Morgenconcert, tijdens het wegtrekken V3n den Stoet I 10,30 Morgendienst door Ds. van Lokhorst, blijft een koor van jongens en meisjes 1 n»00 Leze» van chr. Lectuur, liederen zingen toepasselijk op de 11,30 Gran'ofoonmuziek. plechtigheid. Als begeleiding zal een harmonium dienst doen "waarvan het accompagnement versterkt wordt door microphoonopnameen ge luidversterker. Gestel O. P. 8,10 Voetbaluitslagen. 8,15 KRO-orkest o.l.v. Johan Gerritsen 10.40 Epiloog. MAANDAG 26 JUNI 1933 HILVERSUM 296 M. V. A. R. A. 11,45 Voordracht door Frans Nienhuys 12,00 VARA-klein orkest 2,30 Amsterdamscli salon-orkest 3,15 Rolien Numan draagt voor. 3,30 Amsterdamscli Salon Orkest. 4,30 Hetty Reck vertelt. 5,00 De Flierefluiters. 6,00 Graniofoonmuziek. 6,40 Rolien Numan draagt voor. 7,00 Orgelspel. 7.20 VARA Orkest. 7.59 Herhaling S.O.S.-berichten 8,00 Vaz Dlas. 8,15 Opera-concert door het VARA-orkest 9,00 Causerie over ANWB-jubileum. 9,15 Voortzetting opera-concert. 10,00 VARA-tooneel. 10,30 Voortzetting opera-concert. Kaatsheuvelsche W De Ier club. Zooals wij Woensdag j 1. reeds berichtten worden Zraterdag op de Kaatsheuvelsche Wielerbaan groote wedstrijden georganiseerd voor junio ren en nieuwelingen. Aanvang der wedstrijden om 5.30. Naast Sprint en achtervolgings weds-trijden zal de hoofd schotel van 't program bestaan in 2 koppelwedstrijden waaraan een finale is verbonden. De koppels welke hier aan deelnemen z.ijn als volgt: Slaats-de Moor. Gebr. Gommers. G. Pol en van Geenen. Spierings v/d Biggelaar. G. van Boxtel Dalmaijer. v. BerkelZijlmans. Nouwens-van 't Hof. Bovengenoemde koppels g even el kaar slechts weinig toe zoodat we ons niet aan een voorspelling dur ven wa gen wie als overwinnaar uit 't strijd perk zal treden. We verwachten daarom spannende wedstrijden die 't uiterste van de ren ners zullen vergen. De Kaatsheuvel sche renners zullen natuurlijk vooral trachten om de overwinnimg weg te kapen om aan hun suporters te toonen dat ze zich met de beste nieuwelingen kunnen meten. Wielren—enthousiasten komt dus allen Zaterdagmiddag naar de Kaats heuvelsche Wielerbaan om Uw favo rieten aan te moedigen*. 12,00 Politieberichten. 12,30 Orgelconcert. 2,30 Graniofoonmuziek. 2,35 Zomersnoei van vruchtboom.cn. 3,15 Cursus knippen en naaien. 3,30 Cursus stofversicren en hoedenmaken. 4,00 Bijbellezing door Ds. de Wit. 5,00 Saxofoon-kwartet met NCRV-orgel. 6,30 Vragenuurtje 7,00 Politieberichten. 7,15 Ned. Chr. Persbureau. 7,30 Vragenuurtje 8,00 Uurtje voor zang- en muziekverecnigingcn. 9,00 Causerie door Mr. Dr. van Bruggen. g'aO Amsterdamscli Symphonie-orkcst. 11,Oil Graniofoonmuziek DINSDAG 27 JUNI 1933. HILVERSUM 296 M. A. V. iT O. 8,00 Gr «mofoonmuzlek. 10,00 Moi venwijding. 10,15 Gran "ïofoonmuzick. 10,30 Orgele'onecrt. R, V. U 11,00 Mevr. Siruison-Catz over Volksdansen. A. V. R. O. 11,30 Voortzetting orgelconcert. 12,00 Gramofoon muzdek 12,30 Orgelconcert. 2,00 Graniofoonmuziek. 3,00 Knipcursus. 4,00 Piano-recital. 4,30 Radio Kinder Koorzang. 5,00 Verhalen voor kleinere kinderen. 5,30 Concert door liet Omroeporkest. R. V. U. 6,30 Causerie door Prof. Dr. de Hartog. A. V. R. O. 7,00 Grainofoonmuaiek. 7,10 Causerie „Circus Rausch" 7,30 Vacant iegangers, Attentie. 8,00 Vaz Dias, daarna Kovacs Lajos. 9,00 Radiotooneel ,,'t Drama op de „Franconia" 9,15 Concert door het Omroeporkest. 10,00 Het Baarnsch Meisjeskoor. 10,20 Het Omroeporkest. 11,00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 11,10 Oramofoonmuzlek. HUIZEN 1875 M. K. R. O. 8,00 Graniofoonmuziek.

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 7