Radf ooroéranna. SPAART KOSTEN EN MOEITE RECHTZAKEN. Een film uit de Langstraat. In de getuigenkamer zaten ze, lastig van de warmte, hun beurt af te wachten, om de geschiedenissen te komen verha len en verantwporden van hun plomp verloren vechtpartijen. Een heele ris uit de Langstraat, die er anders toch niet zoo'n schare tegelijk aanvoert. J. v. B., een arbeider uit Dussen, had het \y.el m meest bppt gemaakt. 'Hij ha cl Koos Heesters met een mes ge stoken, zonder dat er eénige aanleiding was, om zoo yerNyged en gevaarlijk op te treden. 't Was op 21 Mei, dat verdachte, on getwijfeld weer yerhit door den jenever, m^t een geopend mes had rondgeloopen en Koos had er een steek mee gehad. Niks kwaads bedoejd, begeerde ver» dachte.luchtig. Maar dat gaat er zoo maar niet! waar schuwde de president. «Ie had hem wel dood kunnen steken! Dat zullen we eens afloeren! Je hebt niet met een geopend mes rond te loopen, „zonder iets kwaads te bedoelen!" Wat zijn dat voor kunsten. Verdachte en getuige begonnen tegen elkaar nog wat te grimmen in de recht zaal, waarbij Koos den messentrekker .toevoegde: Als ik maar tracteer, dan ben ik de goeie. Ik drink niet, loog verdachte. Ik heb ook geen geld om te borrelen. De eisch tegen verdachte luidde 6 we ken gevangenisstraf; uitspraak conform. Om af te leei;en! Volgde "VVV., arbeider te Werken dam. Dié had Berend Ippel, die wat te zeggen had over het werk van den Water staat, maar zoo pardoes op den kop ge slagen. Ik zal je kapot slaan!, had h(j gedreigd. Nou, en daar ben ik zoo fel nie op!, verzekerde Berend Ippel met een droog gezicht. Het gevalletje kwam hierop neer, dat Ippel aan het werk wilde en zeide: We zullen maar eens beginnen, maar ver dachte had er niet veel zin in. Daarna volgde de mishandeling. Verdachte klaagdeEdelachtbare, het duurt 'al 8 jaar dat hij me zoekt en hij maakt me zoo zenuwachtig, dat ik nog kor,t geledep een operatie heb ondergaan. We hebbpu ,eons 'n kerkelijke kw.estie ge had. IJaar bemoeien we ons hier niet mee, evenmin als met politiek!, verzekerde de president. Maar jij moest eens niet zoo'n driftkop ftijn! Je ben.t niet zqo'n stumper. Ik heb al 8 jaar geduld gehad, jere- mieert verdachte en geeft aan den presi dent e.en dokter.sbewys dat hij toch wel e.en stumper is. Berend Ippel vertrekt geen spier en dat strakke gezicht heeft blijkbaar op den man gewerkt als de roode lap op den Stier. Er komen ook nog een paar getuigen a décharge, die niets gezien hadden en er zoowat om draaiden. Aan een hunner, ge tuige Aart v. d. W., sluiswachter, zegt de presidentZoo ben jij dat die niets wilde zien! Je staat onder eede, denk er aan! Als jou chefs het eens wisten wat voor houding jij hier aanngerot, dan zou het heusch niet goed met ie afloopen. Op grond van de doktersverklaring zal de Officier genadig zijn en de president sluit zich daar na nQg een ernstjge waar schuwing aan verdachte bij aan. Conform den eisch werd verdachte veroordeeld tot 2.50 boete. En blijf nu je heele leven lang gedul dig!, gaf de President hem mee. Dan werd opgeroepen P. S., arbei der te Dussen. Deze was met de warmte maar thuis gebleven. Die kon niet uitstaan dat een andere jongen jpet een meisje stond te praten. Zéker jaloersch! En toen had hij er maar opgeslagen! Het kost hem conform den eisch vijf gulden boete. Weer een andere die er oversloeg. Het ging over G. V., ijzerbewerker te Heusden. Deze had zich zonder dat het "PRdjg >vas, nijdig gemaakt op Marinus Bijnen en hem op zijn hoofd geslagen. Het was een flauyyé, onzinnige uit vlucht, die V. voordroeg om de schuld van zich af te schuiven. Marinus hield zich flink. Hij zou voor zoo'n paar droge' meppen niej naar de politie zijn gegaan, als de andere nou maar eens bij hem was gekomen om het fatsoenlijk goed te ma ken. Maar de koppige V. vertikte het en ja, dan maar naar Den Bosch. De President waarschuwt er voor, als het weer gebeurt dan loopt het niet zoo goed af. Omdat Marinus het niet zoo erg vond, kwaip Y; niet een daalder af. Conform den eisch dus 1.50 boete. Er zoo tusschen door verschijnt Herrit v. N. uit Meeuwen. Die had pas een hieu-1 *ye fiets en paste de zuinigheid toe, nog maar even te wachten tot de nieuwe plaatjes er ook waren. Maar hfj vloog in de val! De rechter maakte het goedkoop voor hem. Het kostte hem 50 cent boete. Het is te doen, lachte Gerrit voldaan. Karei van B. uit Hedikhuizen had verzuimd en geweigerd de hondenbelas ting te betalen. Ik heb geen geld, bitste hij en dacht daarmede klaar te zijn. Als getuige verscheen de ambtenaar Van den Dobbelsteen, die beweerde, dat er nooit ontheffing van de hondenbelas^ tipe werd verleend. Dat kwam den rechter vreemd voor, maar vermits het reglement niet aanwe zig was, liep het punt dood. Maar de aap kwam uit den mouw. De veldwachter zeide, dat verdachte den hond hield om mollen te vangen. Ha zoo!, zeide de Officier. Nee, ik vergaai van de ratten, as ik geen hond heb, zei het manneke, dat het was aan te zien, dat hij graag pimpelde. Eens een maand niet drinken, dan ben je van den drank af en van de boete, ad viseerde de President, die tegen den He- dikhuizer op 11 September uitspraak zal doen. Eisch 2.50 boete. HILVERSUM 1875. M. A. V. R. O. HUIZEN 296 M. K. R. O. N. C. R. V. K. R. O. N. C. R. V. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. A. V. R. O. V. A. R. A. V. P. R. O. A. V. R. O. V. A. R. A. HUIZEN 296 M. K. R. O. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A1. HUIZEN 296 M. K. R. Q. BURGERLIJKE STAND. RAAMSDONK. Van 29 Juli t.m. 4 Aug. 1933. Geboren Adrianus J zv Adrianus J Buijks-van Seeters. Pieter A W zv Cornelis D. v. d. Berg-Pauwels. Dingeman P. zv Ar- nQldus P. van Schiindel-Laureyssen. Bernardus A. H. zv Hendrikus Weterings- Kools. Wilhelmus A. J. zv Wilhelmus J. van Schijndel-van Schijn del. Gehuwd Hendrik van Vuuren, jm., oud 44 jaar en Christina G. van Dongen, jd., oud 25 jaar. Jacobus A. Pieterse, jm. oud 23 jaar en Elisabeth A. Kieboom, jd. oud 24 jaar. Overleden: Neelt je van der Velde, wed. van J. Ot- tenvanger, oud 80 j. Dirk P. J. Van Sufjlekom, oud 27 jaar, De verschtfnlngen te Beauraing. Zaterdagochtend heeft er te Beauraing een reusachtige bedevaart plaats gehad naar de grot, waar verscheidene per sonen weer verschijningen van Maria hebben gezien. Er waren 35 extra treinen ingelegd, die ongeveer 30 000 bedevaartgangers naar Beauring brach ten. Met degenen, die per auto of andere vervoermiddelen waren ge komen kan het totaal wel op 100.000 menschen geschat worden. De bedevaart is min of meer spon taan tot stand gekomen, nadat de metaalarbeider Tilmant Come, die zegt wonderbaarlijk te zijn genezen, bekend had gemaakt beden een ont hulling te zullen doen Come zeide weer een visoen gehad te hebben. Hij zou een nieuwe kapel in details gezien hebben en de H Maagd zou hem gezegd hebben dat zij een jaarlijksche bedevaart verzocht op 18 Mei. Er worden ook verschillende ge nezingen gemeld. Het zou vaststaan, dat er acht ge nezingen hebben plaats gevonden. Zeven gebeurden in den kloostertuin, één buiten de grot De geweldige menigte heeft de Heilige Maagd een grootsche hulde gebracht. Telkens opnieuw begonnen de duizen den spontaan het Magnificat te zingen. Een deelnemer aan de bedevaart schrijft ons Een enorme toeloop van volk werd Zaterdag 5 Aug. te Beauraing verwacht, die verwachtingen zijn uitgekomen, 't Was er druk van auto's, touringscars, motors, fietsen, van reizigers, die per extra trein arriveerden. Mag 't in de dagbladen voorspelde getal van 350000 pelgrims te hoog geweest zijn, de 100000 zijn stellig ver overschreden. Dat was te begrijpen, want velen wilden deze bevoorrechte plaats bezoeken, om 't geheim te ver nemen dat Tilmant Come zou be kend maken, óf om de wijd en zijd bekende kinderen Vorsin en De- geimbre te zien en te hooren bidden, liever nog te spreken en te onder vragen. Anderen trokken er heen om genezing af te smeeken voor zichzelf of voor anderen op de plaats, waar O. L. Vrouw aan die kinderen verscheen. Voeg daarbij de overvloedige en goedkoope reis- gelegenheden en alles is aanwezig om een groote menschenmassa ter bedevaart te zien trekken. De vraag was gerechtvaardigd Zal die pelgrimstocht geen teleur stellingen brengen, als een menschen- zee zich beweegt in een stadje als Beauraing? f 't Antwoord opi die vraag meenen we voor den belangstellenden lezer niet beter te geven, dan de indruk ken weer te geven van onzen tocht naar dit plaatsje met de H.B. Als we onze bus verlaten, staan we plm. 5 K.M. van den beroem den tuin met grot. In Beauraing werden geen vreemde luxe auto's of autobussen toegelaten. Vrij regel matig 1 rokken de pelgrims tusschen een menigte tenten en kramen, spijshuizen en drankgelegenheden. Men verzekerde ons, dat de inwoners van Beauraing hun best doen om de bedevaarten hierheen niet te doen ontaarden in schandelijke uit buiting. En 't moet hun ter eere gezegd worden zij zijn er volkomen in geslaagd. Overal worden normale prijzen gevraagd voor Hollanders zelfs. Naderen tot de grot, de bevoor rechte kinderen te zien, te hooren bidden, was voor velen 't voor naamste doel van deze bedevaart, 't Is te begrijpen, dat teleurstellin gen te wachten zouden zijn bij zoo'n groote menschenmassa. Als begelei der van een zieke hadden we het voorrecht bij de grot aanwezig te zijn, toen de kinderen Voisin en Degeimbre er omstuwd van zieken op rustbedden uitgespreid en van tal van belangstellenden de twee laatste tientjes van den rozenkrans kwamen bidden. Hoe eenvoudig, hoe nederig waren die kinderen, hoe godvruchtig baden zij 't Wees Gegroet voor, met duidelijke, heldere kinderstem, ieder woord aandachtig uitsprekend. En de menigte in- en buiten den tuin bad even duidelijk gezamelijk na. De twee kleinste kin deren waren aanvankelijk een weinig afgeleid vermoedelijk door de vele oogen op hen gevestigddoch ook maar een oogenblik, want weldra waren hun gedachten geheel bij het gebed. Alvorens de knielbank voor de grot te verlaten zongen de heldere kinderstemmen een drietal liederen ter eere van O. L. Vrouw, 't Waren geen gezangen van hooge kunst waarde, maar de uitvoering was stichtend, en verhoogde de gods vrucht voor de Onbevlekte Maagd, O. L. Vrouw van Beauraing. Hebben genezingen plaats gevon den Er werd gesproken van een 7 of 8 tal genezingen, doch met de noodige voorzichtigheid't onder zoek der geneesheeren zal nader uit moeten wijzen in hoeverre van won derbare genezingen sprake kan zijn. Beauraing onder wie een aalmoeze nier van het klooster te Isegem, Zondag op hun beurt de verschij ning van Beauraing hebben gezien. De bedevaarders zagen eerst de mei doorn, waarin de verschijningen steeds hebben plaats gehad, daarna zagen zij de verschijning in drie fasen eerst zagen zij een onduide lijke menschen lij ke vorm, vervol gens een aangezicht hetwelk van hemelsche schoonheid was en als derde fase zagen zij een kolossaal standbeeld, dat de verschijning voor stelde met het kind Jezus op den schoot. De verschijning was objec tief, want, zoo verklaarde de aal moezenier, er werd een hand voor mijn oogen geplaatst en toen zag ik de verschijning niet meer. Hij be sluit hieruit, dat zij dus niet alleen in zijn verbeelding bestond. MARKTBERICHTEN. VEE EN PAARDEN. ROTTERDAM, 8 Aug. Ter veemarkt waren heden aangevoerd222 paarden, 44 veulens, 761 magere runderen, 835 vette runderen, 435 vette kalveren, 385 nuchtere kalveren, 222 graskalveren, 180 schapen ol lammeren, 15 biggen, 19 bokken ot geiten. De prijzen waren: Koeien 16—18, 221 25 en 27—29 ct., ossen 16—17, 20-22 en 23- 25 ct., stieren 15—17, 20 en 22—23 ct., kalveren 16-21, 26—28 en 31 34 ct., alles per '/a kg., melkkoeien f 110—235, stieren f 45—270, graskalveren f 15—30, paarden f80-lh0, slachtpaarden f 80—170, hitten f 40—85, veulens f 30—50, fok nuchtere kalveren f 7—11, slacht nuchtere kalveren f 58, kalfkoeien f 110—250, pinken f 30— 60, vaarzen f 50—90, biggen f 6—10, alles per stuk, biggen f 0,60—1 per week. AGENDA. WAALWIJK. Woensdag 7 uur Clubwedstrijden Waalwijksche Wielerbaan. Donderdag 8 uur repetitie W.G.Y. Gymnastieklokaal. Vrijdagavond 5.30, 7 en 8.30 uur repetitie adspiranten W.G.V. Zaterdag 8'/2 uur repetitie voor allen Liedertafel Oefening en Vermaak. Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel Oefening en Vermaak. W.C.B. Vrijdag van (5—8 uur inkorven Quievrain. Zondagmorgen oefenvlucht T.B.C.- vlucht met oude en jonge duiven vanuit Tilburg. De katholieke bladen melden, dat ongeveer 200 bedevaartgangers te GEMENGD NIEUWS. 36 Uur in een zeiluliegtuig. De zeilvlieger Kurt Schmidt is op het terrein te Korschenruh bij Konings bergen gedaald, na ruim 36 uur in de lucht te zijn gebleven. Hij heeft dus het wereld duurrecord, dat met 22 uur 50 minuten op naam stond van den Amerikaanschen officier-vlieger Cocke, met bijna 14 uur verbeterd. Kunnen Siberië's woestijnen vruchtbaar worden. Een Russisch ingenieur heeft een groot plan ontworpen, om door het aftakken van een warmen Oceaanstroom de onbewoonde kale wildernissen van het door ijs ingesloten Siberië te her- scheppen in een vruchtbaar land. Volgens berichten uit Rusland, zouden de Sovjet.autoriteiten het plan in ernstige overweging genomen hebben. Het plan hondt tevens in om Wladiwostok, dat thans drie maanden van het jaar door ijs is ingesloten, het geheele jaar door voor schepen toe gankelijk te maken. Langs het eiland Sachalin loopt een warme stroom, bekend als de Tsoesjimastroom, en van tegengestelde richting een koude stroom. De ingenieur is nu voornemens, een dam op te richten tusschen het eiland Sachalin en de kust van Siberië, ten einde zoodoende den loop van den kouden stroom af te leiden, en den warmen stroom te voeren langs de met sneeuw bedekte kusten van Siberië. 120 scholieren in de vlammen omgekomen. Volgens berichten uit Oeroemtsja in Chineesch Turkestan is tijdens de les brand uitgebroken in de school te Fazyn. 120 scholieren lieten in de vlammén het leven. Brandstichting zou de oorzaak van deze ramp zijn. Honderdtal personen verdronken. In Noakhali (Bengalen) is een honderdtal personen, allen Britsch Indiërs, verdronken, doordat een veer pont, die te dicht bezet was, nabij het eiland Ramgati omsloeg. Mijnongeluk. Vrijdag j.l. is een stutter in de ondergrondsche werken van staatsmijn Emma bij het op de rails zetten van een ontspoorden mijnwagen beknelc geraakt. Tengevolge van het hierbij opgeloopen letsel is hij gistermiddag in het ziekenhuis te Heerlen overleden Ernstig auto-ongeluk. Bij het kerkhof te Biggekerke is Zaterdagavond een ernstig ongeluk gebeurd. De jeugdige H. uit Oostka- pelle reed met een two-seater, waarin mede gezeten waren de Leidsche studenten van Deinse uit Middelburg en Schoorel uit Indië. Dooronbeken. de oorzaak raakte H. het stuur kwijt en reed de auto de sloot in, na eerst geheel van richting te zijn veranderd S. was onmiddellijk dood v d. D. had vrij ernstige verwondingen, H. slechts lichte. Het lijk en de gewon den zijn naar het ziekenhuis Bethesda te Vlissingen overgebracht. H. kon naar nui9 van v. d. D. was Zondag bevredigend. De auto, die vooral aan de voor zijde deerlijk gehavend was, in uit de sloot gehaald en door de politie in beslag genomen. H die 16 jaar oud is, was niet in het bezit van een rijbewijs. Kind door motorfiets doodgereden. Gistermiddag is het zesjarig jongetje Sch. te Kwintsheuvel, toen hij plot seling van achter een melkwagen den weg overstak, door een motorrijwiel overreden en vrijwel op slag gedood. Door een auto overreden en gedood. Te Vroomshoop is gistermiddag het 3-jarig meisje B. bij het oversteken van den weg door een motorfiets aan gereden en gedood. De motorrijder, die uit Vriezenveen iwam, is zonder zich met het ongeluk bemoeid te hebben, doorgereden. Verdronken. Gistermiddag is het 3 jarig meisje 5, uit Delden, dat te Vroomshoop logeerde, te water geraakt en verdron ken. Bij het baden verdronken. Gisteravond is in de Roer nabij de <apel in 't Zand bij Roermond de 8 jarige L. Munnicks uit Roermond bij het baden verdronken. Het lijk is later opgehaald. Zweefvliegtuig verongelukt. De piloot gedood. Gistermiddag omstreeks 4 uur is een zweefvliegtuig van de zweefclub Soesterberg* op het zoogenaamde noodlandingsterrein van het vliegkamp op de Stompert verongelukt. Het toestel is geheel vernield. De vlieger, een instructeur uit Groningen, werd op slag gedood. Onder een tram geraakt en aan de gevolgen overleden. Maandag is te Rotterdam de 52-ja- rige mejuffrouw A Fijneman, bij het oversteken van den rijweg, onder een motorwagen van lijn 1 geraakt. Zij werd op slag gedood. Het lijk is naar het ziekenhuis aan den Coolsingel vervoerd. Den bestuurder van de tram treft, naar uit het onderzoek is geble- ken, geen schuld. Meisje doodgereden. Zaterdagavond geraakte in de Bley- erheiderstraat te Kerkrade een 3 jarig meisje van de mijnwerkersfamiiie Fischer bij het oversteken van de straat onder een auto, bestuurd door den heer H. uit Veendam. Het kind je werd op slag gedood. BUITENLAND, Het eskader van Balbo. Dinsdagavond 19 25 (Gr. tijd) zijn 9 vliegtuigen van balbo's eskader te Horto op de Azoren aangekomen. De andere 15 vliegtuigen, waaronder dat Balbo zelf, zijn doorgevlogen naar Ponta Delgada. De overtocht over den Oceaan is in 11 uur en 45 minuten volbracht. Balbo is voornemens na een verblijf van twee dagen op de Azoren verder te vliegen naar Lissabon. Van de Azoren wordt goed weder gemeld. Grensgevecht tusschen Syrië en Irak. Aan de grens tusschen Syrië en Irak is de oorlog afgekondigd tusschen de Assyrische christenen, die onlangs naar Syrië emigreerden en het grens- leger van Irak. Er wordt heftig gevochten. In den slag, die de laatste dagen der vorige week geleverd werd, had het Iraksche leger 20 dooden en 45 gewonden; de Assyriërs verloren 95 dooden en tal rijke gewonden. Naar inflatie in de V.S.? De .New York Times" verklaart dat binnenkort de aankondiging van een inftatieprogramma door de regee ring is te wachten. Poolsche Oceaanvlucht. De twee Poolsche aviateurs de gebroeders Adamowitz zijn gestart van het Floyd Bennett field voor een vlucht naar Harbour Grace. Zij zijn voornemens vandaar hun vlucht over den Atlantische Oceaan zoor te zetten. Oostenrijk wenscht een sterker leger. Bevestigd wordt, dat de Oostenrijk, sche regeering voor kort te Parijs en Rome stappen heeft gedaan met het doel, Oostenrijk te willen toestaan de bestaande bewapening uit te breiden, waarschijnlijk door het opnemen van een aantal Heimwehr-afdeelingen in het leger. Inderdaad werd onlangs medege deeld, dat een dergelijke samensmel ting reeds was ten uitvoer gelegd. Het schijnt, dat noch de Fransche, noch de ltaliaansche regeering het verzoek van Weenen onredelijk heeft geacht, hoewel het inwilligen ervan een pre cedent zou scheppen, waarop Duitsch- land zich naderhand zou kunnen beroepen en laat ons uwe advertenties plaatsen in andere bladen. U behoeft niets te doen dan ze ons even op te geven. Wij doen de rest en het kost U geen cent meer. DONDERDAG 10 AUGUSTUS. 8,00 Gramofoonmuzlek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuzlek. 10,30 Ochtendconcert. 12,00 Gramofoonmuzlek. 1230 Concert. 2,15 Gramofoonmuziek. 230 Tine Medema draagt vpor. 3,0J| Gramofoonmuziek. 4,6b Voor zieken en ouden van da$en. 430 Gramofoonmuziek. 5,00 Radlotooneel voor grootere kinderen. 530 Concert. 6,30 Sportpraatje. 7,00 Vervolg concert. 730 Causerie door Rob Geraerds. 8,00 Vaz Dins. 8,05 Concert. 8,50 Trfkklng van de Avro Zeswceksche. 9,10 Concert. 9,40 s Vervolg Avro-Zesweeksche. 10,00 Concert. 10,45 Gramofoonmuzlek. 11,00 Yaz DJas. 11,10 Dansmuziek. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Gramofoonmuziek. 10,15 Morgendienst. 10,45 Gramofoonmuzlek. 11,00 Gramofoonmuzlek. 1130 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 Het KRO-orkest. 2,00 G rnmofoonpluten 4,00 Bijbellezing. 5,00 Concert. 6,30 J Schipper voor liet CNV. 6,45 Cursus knippen en stof versieren. 7,15 Ned. Chr. Persbureau. 730 Weekoverzicht. 8,00 Dameskoor Vivezza te Vlaardingen. 9,00 Menschen aan den zelfkant der samenle ving, door G. van Roekei. 9.30 Gramofopnmuziek. 10,00 Vaz Dias. VRIJDAG 11 AUGUSTUS. 8,00 Gramofoonmuzlek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Jan Lemaire draagt voor: 1030 Trio Guaroni. 11,00 Onzo keuken door P J Kers Jr. 11,30 Trio Guaroni. 12,00 Gramofoonmuzlek. 12,30 Concert. 2,15 Gramofoonmuzlek. 2,30 Causerie door P J Schenk. 230 Gramofoonmuziek. .3,15 Zangvoordracht. 3,15 Gramofoonmuzlek. 4,00 Orgelspel. 4,30 Voor de kinderen. 5,00 Gramofoonmuzlek. 6,00 De Flierefluiters. 6,40 Drs. P Kuin: Plnn-productie. 7,00 De Flierefluiters. 8,00 Cursus, Leerlingen van Christus. 9,00 Lezing. 10,00 Vrljz. Godsd. Persbureau en Vaz Dins. 10,15 Jan Eekhout draagt voor. 10,45 Gramofoonmuziek. 8,30 Concert uit Kurhnus Schevenlngen. 11,00 Gramofoonmuzlek. 8,00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Halfuurtje voor zieken en ouden v dagen. 12,15 A'damsch Salon-orkest. 2,00 Orgelconcert. 3,25 Vlooi recital. 4,20 Gramofoonmuzlek. 5,30 Land- en tulnbouwhnlfuurtje. 6,00 Gramofoonmuzlek. 7,15 Dr A de Vries: Bolivar, de bevrijder van Zuid-Amerlka. 7,35 Gramofoonmuziek. 7,45 Het KRO-orkest. 8,35 Vaz Dias. 8,40 Voordrachten. 9,00 Het KRO-orkest. 9,45 Voordrachten. 10,00 Het KRO-orkest. 1030 Gramofoonmuziek. 10,25 Vaz Dias. 1030 Het KRO-orkest. 10,45 Gramofoonmuziek. ZATERDAG 12 AUGUSTUS. 8,00 Gramofoonmuzlek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Uitz v <1 Arbeiders In de Continubedrijven. 12.00 Kamer-orkest. 2.00 Gramofoonmuziek. 2,45 Toespraak M Bonkp voor de prop.-aetie v d Bond v Arb.-fooneelvereen. 3,00 Edd>f Walls en zijn Ensemble. I,40 Letterkundig overzicht. 5,00 Eddy Walls en ztjn Ensemble. 5,30 Jan Lemaire draagt voor. 5,45 De Flierefluiters. 6,15 Dubhel-Manncnkwartet Euterpe. 630 De Flierefluiters. 7,00 Dubbel-Mannenkwartet Euterpe 7,10 Re. Flierefluiters. 7,25 Vaz Dias enz» 7,35 Opera De Tooverflult. 8,40 Voordracht Willem van Cappellen. 9,05 Vervolg De Tooverflult. 10.50 Vaz Dias. 11,00 Gramofoonmuzlek. 8,00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12.15 De Dutch Gentlemen Band. 2,00 Voor de rijpere jeugd. 230 Kinderuurtje. 4,00 Gramofoonmuziek. 4,25 Beporlage Zwemknmpioenschappen Arn hem, door Gerard Blitz. 5,05 Gramofoonmuziek. 5,15 Esperantonieuws. 530 Het KBO-orkest. 630 Journalistiek weekoverzicht. 6,45 KRO-orkest. 7,15 Jhr Dr Mollerus: Ervaringen op oen lucht reis nnar N.O.-IndiP, 7,35 Gramofoonmuzlek. 7,45 RKF-kwnrtlertjp. 8,00 KRO-orkest. 8,30 Vaz Dias. 8,35 Vrooiyke avond. 9,30 Mixrofoonvertelsel door .7 F. Valk. Vaz Dias. II,00 Gramofoonmuziek.

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 6