Radioprogramma. RECHTZAKEN. Het gouden echtpaar Dolf. HollantsReijnen te Kaatsheuvel, dat Zondag 27 Augustus zijn gouden huwelijksfeest herdenkt. GEMENGD NTETTWF Auto door een trein gegrepen. Te Lumberton in den staat Xoord-Carolina, is een vrachtauto, waarin zich hoeren bevonden, die hun tabaksoogst naar de markt brachten, door een trein gegrepen. Acht inzittenden werden gedood, drie ernstig gewond. De gevolgen van 79 uur zwemmen. De 19-jarige zwemster Ruth Litzig te Essen, die zooals In het vorig nummer werd gemeld, bijna 79 uur achtereen heeft gezwommen, en die daarna volkomen uitgeput naar een ziekenhuis moest worden ge bracht, is Dinsdagmiddag overleden. Sedert haar aankomst in het zieken huis is zij niet meer' bij bewustzijn geweest. Melkauto tegen een huis gebotst. Te Durgerdam is een ernstig on geluk gebeurd. Toen een melkauto uit Schellingwoude het dorp passeer de, sprong plotseling een band. De wagen geraakte uit den koers, ver brijzelde een raam van den winkel van den heer Kroon en drukte daarna den houten gevel in van de woning van den veehouder Van Dijk. Op dezelfde plaats stond de 25-jarige W. J. Klein, echgenoote van KI. Boot, met haar kindje van een jaar op den arm. Beiden werden overreden. De vrouw werd bewusteloos in huis gedragen, waar zij eenige oogenblik- ken later den geest gaf. liet kind had door den val eenige huidwonden bekomen. Haar echtgenoot, die op eenigen afstand stond, zag het on geluk gebeuren. De wagen was zwaar beschadigd en kon niet verder rijden. Hollend paard op een auto gesprongen. Gistermiddag omstreeks drie uur had op den Arnhemscheweg ter hoogte van de Hertenkop te Leusden bij Amersfoort een- ernstig auto ongeluk plaats met doodelijken alloop. Toen een auto, bestuurd door den heer T. uit Woudenberg met matige snelheid een zandweg passeerde, kwam hieruit een paard gerend, dat op hol sloeg en met een gedeelte van het lemoen achter zich op het voorstuk van de auto sprong. De bestuurder gooide hierop het stuur om, waardoor de wagen tegen een boom botste. Hierbij liep een dei- vier inzittenden, de heer de Greef uit Leusden, een zware hersenschud ding op. Hij werd naar het zieken huis »de Lichtenberg« vervoerd, doch bleek bij aankomst overleden te zijn. Een hond redl 200 menschen. De kapitein van het vergane Engel- sche stoomschip „Jockey*, vertelt, hoe de bemanning van zijn schip en passagiers, in totaal 200 personen, op wonderbaarlijke wijze door een dap peren New-Foundlander zijn gered. Eenige weken geleden liep de „Jockey" op de rotsen van St. Shoots. Het gelukte echter aan vier leden der bemanning, in een sloep den wal te bereiken. Voordat zij in zee gingen, hadden zij aan het schip een lijn bevestigd Nauwelijks echter had de sloep den vasten wal bereikt of een geweldige golf sloeg de verbindingslijn los. Een andere sloep was op het schip niet aanwezig, zoodat de bemanning een wissen dood voor oogen had Toen kwam de kapitein Radway op een gelukkigen inval. Het uiteinde van de lijn werd aan den halsband van het dier gebonden, en alsof het dier begreep, welk een belangrijke taak het te vervullen had wierp het zich zoodra men het touw aan zijn hals had bevestigd, in zee Hoewel de afstand van hetgestran de schip tot den wal niet bijzonder groot was, moest Cesar vijf kwartiei lang tegen de elementen worstelen. Doch het haast onmogelijke ge schiedde Na tallooze vruchtelooze pogingen bereikte hij het land, waar hij door de matrozen die zich in de reddingsboot in veiligheid hadden weten te brengen, werd opgevangen. Met inspanning van alle krachten slaagde men er daarna in de passa giers en de bemanning veilig aan boord te brengen Iedere geredde werd door den hond met een luie vreugdegeblaf ontvangen. Zestig dooden bij een spoowegongeluk. Uit Nantsjang, in de Chineesche provincie Kiangsi, wordt gemeld, dat gisteren in de nabijheid van een brug over de rivier den Siau een ernstig treinongeluk is gebeurd. Een sneltrein uit Kiangsi, die50C leerlingen van de opleidingsschoo voor officieren naar Ivioekiang en Nantsjang vervoerde, om te dienen in de campagne tegen de roode Chineesche strijdkrachten is ont spoord. Twee wagons met 200 leerlingen vielen in de rivier. Totaal werden 60 passagiers gedood en 200 gewond Een overstrooming in China kosten 5000 menschensleven. Doodelijke duik. De 31-jarige G. van L., hotelhouder te Amsterdam, dook in de zwemin richting te Uddel ondanks waar schuwing van den badmeester op een ondiepe plaats. Hij kwam hoogst ongelukkig terecht. In het ziekenhuis te Apeldoorn overleed hij Zondag na een dag van smartelijk lijden. De ongelukkige was gehuwd en vader van twee kinderen. De Paus aan een ongeluk ontkomen I De Paus is aan een ongeluk ontkomen. Eenige seconden, nadat de auto, waarin de Paus zich met zijn gevolg op den terugweg van het zomerverblijf Gastel Gandolfo bevond iet dorp Ciampino had gepasseerd, stortte vlak achter die auto een militair vliegtuig, dat in de telegraaf draden verward was geraakt, op den weg. Als door een wonder heeft de officier, die zich in het vliegtuig levond, slechts lichte verwondingen pgeloopen. OUDHEUSDEN. Openbare ver gadering van den raad dezer ge meente, te houden op Zaterdag 26 Augustus 1933, des nam. 7uur. Agenda 1. Ingekomen stukken. a. Besluit van Ged. Staten, waarbij goedkeuring verleend wordt aan het besluit tot wijziging der gemeente— begrooting voor 1933. b. Verzoek van eenige caféhouders om vermindering van den grond slag biljarten voor de personeele belasting met voorstel van B. en W. c. Verzoekschrift van het Bestuur der R.K. Lagere Landbouwschool te Udenhout om een subsidie van f 10. per jaar voor eiken leerling uit deze gemeente, met voorstel van B. en W. om de gevraagde subsidie te verleenen. 2. Voorstel van B. en W. tot wijziging van het Ambtenaren reglement. 3. Voorstel van B. en W. tot het aangaan van een contract met den N.C.B. voor de oprichting van een destructor. 4. Vaststelling van een bouwver ordening. 5. Wijziging gemeente-begrooting voor 1933. 6. Verpachting van landerijen dei- gemeente. 7. Aanbieding gemeente-begrooting voor den dienst 1934. CAPELLE. Voor de Ned. Herv. gemeente alhier hoopt a.s. Zondag des morgens half tien en des nam. half drie op te treden dhr. Vermaas, Godsdienstonderwijzer te Rotterdam. De alleenwonende 83-jarige H. d. .1. vond men j.l. Dinsdag morgen, toen men in zijn woning aan de Vaartkant kwam, dood te bed liggen. Ds. Westra Hoeksema te Mijns- heerenland heeft voor het beroep naar de Ned. Herv. gemeente te dezer plaatse bedankt. Het aantal tewerkgestelden bij de gemeentelijke werkverschaffing bedroeg in de afgeloopen werk week 92. De oudste inwoner te dezer plaatse, de Weled. heer W. G. Treffers, oud hoofd der O.L. school in de Kom, hoopt a.s. Zondag 26 dezer zijn 90sten geboortedag te herdenken. Aan belangstelling zal het den algemeen geachten jarige dien dag zeker niet ontbreken. In de Ned. Herv. Kerk aan den Loonschendijk zal a.s. Zondag morgen half tien leesdienst worden gehouden. Des nam. 2 uur geen dienst. De werkzaamheden bij den aanleg van een kabel voor de P.N.E.M. vorderen goed. Deze week heeft men de kabel door de Kom heen gelegd en men is nu zoover gevorderd, dat men op Waspiksch grondgebied is. Naar we vernemen wordt in verband met de Wapik- sche kermis de eerste 2 dagen dei- volgende week niet gewerkt. In de Geref. Kerk aan het Bruggetje hoopt a.s. Zondag 27 Aug. op te treden Ds. P. K. Keizer. WASPIK. Op de kermis, die dit jaar wordt gehouden van Zondag 27 tot en met Dinsdag 29 Augustus zijn verschillende vermakelijkheden geplaatst, o.a. luchtschommel, zweef molen, fietsmolen, schouwburg van P. Vink, cake-walk, Riozzi's bios cooptheater e.d. Volgens gewoonte geeft de harmonie Volksvlijt en Volksvermaak» op Maandag haar matinée in de zaal van den heer H. v. Iersel, dit jaar met medewer king van de tooneelvereen. «Entre Nous». Het programma biedt muziek- en voordrachtnummers, w.o. de Waspiksche Kermisrevue vermoede lijk wel het meest succes zal hebben. In de concertzaal van den heer Chr. Montens treedt Dinsdagmorgen het bekende duo Joe en Nelly Krijnen op. Gezien het succes dat dit duo alhier reeds eenige jaren heeft, zal ook dit matinée wel druk worden bezocht. In verschillende café's bestaat voorts gelegenheid tot dansen. Moge de kermis door geen enkelen wan klank worden verstoord. RAAMSDONK. Op Zondag 24 De HEC-ers aan te sporen allen hun uiterste best te doen, zal wel overbodig zijn. D;; wedstrijd vangt aan om half 3. V.V. BLAUW-WIT. Zjiterdag 1.1. had onder groote belang stelling de groote serj^wedstrijd plaats, welke uitgeschreven was uitsluitend voor fubrieks-elftallen. De wedstrijden hadden allen een prettig verloop. De uitslagen waren als volgt Timtur n. o. TrokedHVV 0 v. Haren^-Bergmans 41. De AmstelElveka 21. Dus Troked, van Haren en de Amstel plaatsten zich in de finale. Het programma voor 26 Aug. is als volgt 3 uur: Trokedvan Haren. 4 uur: De AmstelHVV (afmattings- wedstryd). Daarna komt de winnaar van de eerste partij tegen de Amstel, dat is vrijgeloot. Wij raden het publiek aan om een kijkje te gaan nemen op het terrein van Blauw-Wit. Na de wedstrijden prijsuitreiken in 't café „Galgewiel". R.K.V.V. H.V.V. Zondag 1.1. ging de Voetbalver. HVV bij Quick op de serie, waar zij moesten spelen tegen de Roodbroeken uit Wijk. Daar deze niet waren opgekomen, had den onze jongens het heel gemakkelijk. Zondag a.s., 27 Aug., komen zij in de finale tegen DVV uit Dussen om 1.15 uur op het terrein van Quick. DRUNEN. Zondag a.s. speelt VJC 1, alhier, een vriendschappelijke voetbalwedstrijd te gen Excelsior 1 te Vught. Het 2e elftal van VJC speelt dien dag thuis tegen het 2e uit Herpt. WIELRENNEN. WAALWIJKSCHE WIELERBAAN. Morgenmiddag worden op de Waal- wijksche Wielerbaan wedstrijden gehou den voor nieuwelingen en juniores. Op het programma treffen wij tal van bekende namen, zooals v. d. Berg, van Duppen, Smulders, Machielsen, Hagberg, Knobel, Daelman, Nijnatten, Overdijk, Hufmeyer, Zijlmans en van Berkel, die ons een middag van spannenden strijd zullen te zien geven. Er worden gereden sprint-, achtervol- gings- en koppelwedstrijden. Een bijzondere attractie is, dat de har monie St. Crispijn is bereid gevonden dezen fietsmiddag met een lustig deun tje muziek op te luisteren. Om half 3 ver trekken de muzikanten vanaf den Gil denbond en gaat het in marschtempo via Grootestraat en Putstraat naar de baan tesamen met de renners. Wij verwachten dat een en ander wel een flink aantal belangstellenden naar de wedstrijden zal trekken. W.W.C. „DE ZWALUWEN". Uitslagen van de clubwedstryden van Woensdag j.l. Koppelwedstrijden over 100 ronden voor juniores: 1. DalleuKamp. Op 2 ronden: 2. DalleuBonis met 14 p. 3. Verhoofstadvan Kuik, 5 p. 4. v. d. Lindenv. d. Hammen 4 p. 5. WagemakersTimmermans 3 p. Achtervolging: van DelftZwietering. Van Delft wordt ingehaald na 10 ronden. Sprintwedstryden voor niewelingen. Series: 1 Slaats, 2 van Berkel. 1. Daelman, 2 van der Heijden. 1 van Wanrooy, 2 Rozenbrand. 1 van Geenen, 2 v. d. Meulen. Finales: 1 Slaats, 2 Daelman. 1 van Geenen, 2 van Wanrooy. Uitslag: 1 A. Slaats, 2 J. v. Geenen. Koppelwedstrijd over 150 ronden: 1. A. Slaats-van der Heyden 13 p. Op 1 ronde 2. J. v. Geenen-Rozenbrand 12 p. 3. van Berkel-van Wanrooy 11 p. Op 2 ronden: 4. Daelman-Nijnatten, 7 p. 5. Broeks-de Vaan 6 p. Het talrijke publiek heeft van goeden strijd kunnen genieten, daar de renners zich geheel gaven om een goede plaats te bezetten. Wy hopen a.s. Woensdag weer een der gelijk program te zien met als byzonder heid een achtervolging tusschen de vete ranen Konst en van Eggelen. DUIVENSPORT. CAPELLE. De Postduivenvereniging „Nog Snel Ier", alhier, hield een wedvlucht vanuit Noyon, met den volgenden uitslag: 1, 3 S. v. d. Galiën; 2, 6, 7, 11 G. Vos 4, 9 A. van Beek; 10 Th Groeneveld; 12 16 J. van Oosterhout; 13, 14 M. v. Peer: 15 M. Verduin. Eerste overduif A. Goedhart. Koningspoule: J. van Oosterhout en M. van Peer. J. v. B., arbeider te Dussen had Adriaan Staal voor iets heel leelijks uitgescholden en kwam ten slotte voor den politierech ter terecht, waar hij zich moest verant woorden wegens smaad. Getuige Adriaan Staal verklaarde dat de kwestie was ontstaan over loon dal een zoon van verdachte nog zou moeten ontvangen. Zoo meende tenminste ver dachte. Alles berustte op een vergissing. Er was afgerekend en daarvoor was de kwitantie geteekend. Verdachte werd aangemaand tot kalm te en kreeg een waarschuwing boven dien om vooral den borrel wat meer te laten staan. Eisch 5.boete. Uitspraak 3 subs. 3 dagen hechtenis. De doodslag met Carnaval te 's-Bosch. Het O.M. was in hooger beroep geko men van het vonnis der Rechtbank waar bij L. de L., 19 jaar, opperman te Ros malen, gedetineerd, veroordeeld was tot twee jaar gevangenisstraf wegens mishan deling met doodelijken afloop op den jongen Daan Heesbeen te Den Bosch met het Carnavalsfeest aldaar gepleegd. Ver dachte was in een cafétje, waar het erg vol en rumoerig was, aan het dansen ge weest. Er kwam ruzie, waarbij verdachte aan een ander jongmensch om een mes vroeg. Hij opende dat mes en viel zijn slachtoffer aan om hem te dooden. De steek werd toegebracht in den hals. Nog voor de bedreigde zich met een stoel ver weren kon, kreeg hy den doodelijken steek. De adv. gen. kwalificeerde het misdrijf als doodslag en eischte vier jaar gevan genisstraf. De verdediger Mr. Baudoin, voerde aan, dat verdachte onder driftpsychose had gehandeld en pleitte clementie, met vrij spraak van doodslag. Uitspraak 4 Sept. a.s. Meineed. A. v. E., een jonge landbouwer uit Nièuwkuik, was door de Rechtbank ver oordeeld tot 8 maanden gevangenisstraf wegens meineed, welke strafzaak in hoo ger beroep werd behandeld. Op 25 Maart 1933, als getuige gedag vaard in de strafzaak wegens diefstal te gen het meisje M. van S., destijds dienst bode te Herpt, had verdachte onder eede valschelijk verklaard, dat het meisje, met wie Ijij op 5 Dec. in Den Bosch uit was, aldaar in den winkel van de „Hema" geen diefstal had gepleegd. Verdachte in hooger beroep gehoord, verklaarde dat hij in beroep gekomen was, omdat, naar hij meende, hij niet zoo zware straf had verdiend. Hy had den meineed gepleegd, niet om zich zelf door wat ook te bevoordeelen, maar om het meisje uit de gevangenis te houden. Verdachte was er toe verleid door an deren. Als getuige werd gehoord recher cheur Koenen, Den Bosch. Zeer uitvoerig ging de adv.-gen. het euvel van den meineed na en constateer de met leedwezen dat in deze streken zoovele meineeden geschieden. De recht bank huivert vaak op de meineeden in te gaan, uit vrees dat de eene meineed zoo licht door de andere gevolgd wordt, wat weer het aantal meineeden vermeerderd. Spr. heeft vaak gemeend dat de men- s^hen niet begrepen wat meineed was, wat het ernstig misdrijf van meineed be- teekent. Spr. concludeerde ten slotte tot beves tiging van het vonnis. De verdediger pleitte lichtere straf. Uitspraak 14 Sept. a.s. Ingepeperd. C. A. K., 22 jaar, een schoenmaker uit de Langstraat, thans gedetineerd, had 'n rijwielplaatje gekregen dat door z'n broer gestolen was. Wegens heling had hij zich te verantwoorden. Hij beriep er zich op dat hij het ding toch zelf niet gekaapt had waarop de Officier er aan herinnerde, dat de heler voor geen haar beter was dan de steler. Verdachte, een recidivist, had z'n op voeding genoten in een Rijksgesticht, maar was er geen greintje beter op ge worden. Integendeel! Wegens heling luidde de eisch tegen hem 6 maanden gevangenisstraf. Uitspraak 7 September a.s. De toegevoegde verdediger, Mr. Schip- perijn, Den Bosch, pleitte clementie. KRIJGSRAAD. Een duur broodje. Voor den Krijgsraad stond terecht: II. C. M., 20 jaar, te Geertruidenberg, gew. dpi. soldaat van de Tirailleurcompagnie Regiment Grenadiers te Den Haag, dat hij op 6 Juli 1933 te Den Haag heeft weg genomen een wittebrood, toebehoorende aan het Rijk; Conform den eisch werd de happige grenadier veroordeeld tot 5.boete. ZONDAG 27 AUGUSTUS. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. 9,00 Postduivenbcrichten. 9,02 Tuinbouwlialfuurtjp. 9,30 Vara-orkest. 10,20 Martien Beversluis draagt voor. 10,40 Vara-orkest. 11,30 Zondagmorgentoespraak. A. V. R. O. 12,00 Het Omroeporkest. Causerie door Th. Eisen over De Bloemen cultuur in het Westland. 2,00 Boekenhalfuur. Aansluiting met de METS-banen te Sclie- veningcn tusschen 2,30 en 1 uur; verslag Davis Cupmatch NederlandItalië. 2,30 Pianorecital. 3,00 Concert Residentie-orkest 4,30 Gramofoonmuziek V. A. R. A. 5,00 Dilettanten-uitzending. V. P. R. O. 0,00 Halvö uren met boeken. 6,45 Wijdingsdienst. A. V. R. O. 8,00 Vaz Dias. 8,15 Operetteconcert. 9,15 Gramofoonmuziek. 9,30 Paul Godwin en zijn orkest. 11,10 Gramofoonmuziek. HUIZEN 296 M. K. R. O. 8,30 Morgenwijding. N. C. R. V. 9,30 Gewijde gram.-muziek. 9,50 Kerkdienst Geref. Kerk Oldeliovc. Na den dienst tot 12,15 gewijde muziek. K. R. O. 12,15 Gramofoonmuziek. 12,30 Het KRO-orkest. 1,55 Gramofoonmuziek. 2,10 Boeken ert schrijvers, 2,30 De KRO-Boys. 3,00 Relais Phohi-programma. 4,00 Lof uit Tienray. N. C. R. V. 5,00 Orgelbespeling. 5,20 Kerkdienst Ned. Herv. Kerk Groningen. 6,45 Korte Evangelisatiedienst. K. R. O. 7,45 Gramofoonmuziek. 7,50 Joh. Schwcncke: Gelegenheidsgrafiek 8,15 KRO-orkest. 10,40 Epiloog door het klein koor. MAANDAG 28 AUGUSTUS. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuziek. 11,00 Orgelconcert. 12,00 Lunchconcert. 2,15 Gramofoonmuziek. 2,30 Voordracht door Leo Strauss. 3,00 Kamermuziek. 3,30 Gramofoonmuziek. 4,00 Vervolg Kamermuziek. 4,30 Causerie door Max Tak., 5,30 Dinerconcert. 7,00 Boekenhalfuur. 7,30 Pianorecital. 8,00 Vaz Dias. 8,15 Opera-concert. 10,00 Gramofoonmuziek. 10,15 Concert Omroeporkest. 10,45 Gramofoonmuziek. 11,00 Vaz Dias. 11,10 Gramofoonmuziek. HUIZEN 296 M. N. C. R. V. 8,00 Schriftlezing en meditatie. 8,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Morgendienst. 11,00 Lezen van Chr. lectuur. 11,30 Gramofoonmuziek. 12,30 Orgelconcert. 2,00 Gramofoonmuziek. 2,45 Wenken voor de keuken. 3,15 Gramofoonmuziek. 4,00 Bijbellezing. 5,00 Friesch kinderuurtje. 6,00 Gramofoonmuziek. 6,30 Vragenuurtje. 7,15 Ned. Chr. Persbureau. 7,30 Vragenuurtje. 8,00 De Arnhemsche Orkestvereeniging. 9,00 Declamatie Dick Weiman. 9,30 Vervolg Orkest. 10,00 Vaz Dias. 10,30 Gramofoonmuziek. DINSDAG 29 AUGUSTUS. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Ochtendconcert. 12,30 Gramofoonmuziek. 1,30 Solistenconccrt. 2,00 Mevr Chrlspijn-Mulder leest voor. 2,30 Vervolg solistenconcert. 3,00 Gramofoonmuziek. 4,00 Pianosyncopations. 4,30 Radio-kinder-koorzang. 5,00 Voor kleinere kinderen. 5,30 Het Omroeporkest. 7,30 Causerie door L J Jordaan. 8,00 Vaz Dias. 8,05 Concert. 10,00 Zang door Zandvoort's Mannenkoor. 10,20 Concert Omroeporkest. 11,00 Vaz Dias. 11,10 Gramofoonmuziek. HUIZEN 296 M. K. R. O. 8.00 Morgenconcert. 9,30 Sociale studiedagen in het Bisdam Breda. Prof. Raaymakers SJHet Eigendomsrecht. 12,15 De KRO-Boys. 2,00 Vrouwenuurtje. 3,00 Gramofoonmuziek. 3,15 Piano-recital. 3,35 Declamatie door Mies Zwlerzlna. 3,50 Gramofoonmuziek. 4,10 Piano-recital. 4,30 Declamatie door Mies Zwierzina 4,45 Gramofoonmuziek. 5,30 J M B Elias: Doel en beteekenis eener RK Esperanto-vereeniging. 5,40 De KRO-Boys. 7,15 Adr de VoogdSport wi Economie. 7,35 Gramofoonmuziek 7,45 Verbondskwartiertje 8,00 Het KRO-Orkest 10,30 Vaz Dias 10,35 Gramofoonmuziek 10,45 De KRO-Boys 11,30 Gramofoonmuziek WOENSDAG 30 AUGUSTU8. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. 8,00 Gramofoonmuziek 9,00 VARA-Klclr* Orkest V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding V. A. R. A. 10,15 Uitzending voor de arbeiders in de conti nubedrijven R. V. U. 11,00 „Ontstaan en ontwikkeling der Vrouwen beweging". V. A. R. A. 11,30 VARA-Klein Orkest 12,00 De Notenkrakers 3,00 Voor de kinderen 5,30 Loc Cohen's Muziekdoos R. V. U. 6,30 Het vraagstuk van het voortbestaan. V. A. R. A. 7,00 Actueel allerlei uit de arbeidersbeweging 7,15 De Flierefluiters 8,00 Vaz Dias i 8,15 VARA-Orkest 9,00 Dubbelmannenkwartet „Artl" 9,20 VARA-Orkest 10,00 Liedjes bij de luit 10,15 De Notenkrakers 10,30 Jan Lemaire draagt voor 10,45 De Notenkrakers 11,15 Orgelspel 11,45 Gramofoonmuziek HUIZEN 296 M. N. C. R. V. 8,00 Schriftlezing en medldatie 8,15 Morgenconcert 10,30 Morgendienst 11,00 Liederen-recital 12,15 Joh. de Heer zingt 12,30 Middagconcert door een kwartet 2,30 Bespeling van het Studio-orgel 3,30 Kamermuziek door het Haagsche trio 5,00 Kinderuurtje 6,00 Gramofoonmuziek 6,30 Onderwijsfonds voor de binnenvaart 7,15 Ned. Chr. Persbureau 7,30 Gramofoonmuziek 7,45 Enkrateia-kwartiertje 8,00 Concert door het versterkt klein orkest 10,45 Groote taptoe ter inleiding van den verjaar dag van H. M. de Koningin i

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 7