I m MEUIELEN Gordijnen Matten Cocns F-THvanWijck Loopers Vitrages Bedden Dekens WORDEN OPOERiUIMD Karpetten .De Edn uan hel zuiden" „Be Eclia wan liel zulflen" OBflerlraawkrievei eo -kaart» 'ijKscbe StoomdruHHerij h-. Fe MAND Het BESTE adres Alvorens onze 12 nieuwe toonzalen definitief in gebruik£eno- men worden moeten al onze ZIE - ONZE PRIJZEN. „KERKKLOKJE" voor is 4J& KOOPT U J3I5 MEUBELMAGAZIJN WAALWIJK uitgekozen voor het organiseeren eener tentoonstelling. Het zal niet moeilijk vallen in te zien dat het houden van tentoon stellingen juist valt binnen het kader der middelen die de Jonge Boe renstand aanwendt om een hetere en meer gedegen vakkennis te be- vorderen. Immers biedt een derge lijke tentoonstelling de beste gele genheid om kennis te maken met de producten die de verschillende plaatselijke afdeelingen van den R. K. J. B. op hunne proefvelden hebben geteeld. Er is een soort heiligen wedijver om het beste te brengen. Men leert bovendien ver schillende hulpmiddelen kennen, waarvan men tot op heden mis schien slechts het bestaan kende, doch niet de groote voordeden die een goed opgezet boerenbedrijf er uit kan halen. Dit wat betreft het stoffelijk^ be lang dat aan een dergelijke tentoon stelling verbonden is. Ook het hoo- gere, het geestelijke belang is echter niet vergeten. Integendeel om de jonge hoeren te doordringen van den christel ij ken geest, die zij vooral noodig hebben om in hun moeilijken strijd hun vertrouwen niet te ver liezen, is aan deze tentoonstelling een Jonge Boeren-dag verbonden. Wij laten hieronder nog eenige mededeelingen betreffende de ten toonstelling volgen Inzendingen. De volgende afdeelingen zullen de producten inzenden die zij dezen zomer op hun proefvelden hebben geteeld en die in de keuringen het vereischte aantal punten hebben behaald Ammerzoden, Berlicum, Den Dungen, Drunen, Elshout, Gemonde, Haarsteeg, Herpt, 's Bosch e. o., Kerkdriel, Nuland, Olland, Rosmalen St. Michielsgestel, Vinkei, Vlijmen, Waalwijk en Waspik. Deze inzendingen behooren lot de rubriek proefvelden. Daarnaast worden nog geëxposeerd de producten die bij den ouderlingen gewassen-wedstrijd zijn geteeld. Voorts zullen er zijn individueele inzendingen, producten van demon- stratievelden en inzendingen ter op luistering, die niet naar de prijzen mededingen. Naar den aard van het tentoon gestelde zijn er vijf afdeelingen. I. Landbouwgewassen. II. Tuinbouwgewassen en Fruit. De jury bestaat voor deze twee afdeelingen uit de heeren M. v. d. Broek. BoxtelG. J. van Oss, Uden- hout en Ir, C. J. van Meel, Tilburg arbiter. III. Boerinnenbonden. Hieraan nemen deel Berlicum, Drunen, Rosmalen en Vught. De jury bestaat uit Mej. E. Ariens, Mej. Groenesteegen en Mevr. van Haaren, allen uit Tilburg. IV. Zuivelbereiding. Hierin exposeert de Coöp. Stoom- zuivelfabriek „De Langstraat" te Drunen. V. Diverse inzendingen. Deze zijn van de Coöp. Handels- ver. van de N. C. B., van verschil lende kunstmestfabrieken en werk tuighandelaren. Tal van prijzen zijn beschikbaar gesteld. De plaquette, die Minister Deckers heeft geschonken, zal worden aangeboden aan de afdeeling, wier totale inzendingen de grootste weten schappelijke waarde bezit. Programma. Tenslotte laten wij hier het pro gramma voor de tentoonstellings- dagen volgen: Zaterdag 30 Sept. 4 uur 's middags plechtige opening der tentoonstelling, waarna openstelling voor 't publiek, Tot 8 uur blijft de tentoonstelling te bezichtigen. Zondag is de tentoonstelling ge opend van 2—9 uur en Maandag van 9-9 uur. In de consumptietent worden muziekuitvoeringen gegeven. MaandagR.K. Jonge Boeren-dag. 9.30 uur IJ. Mis in de kerk te Elshout, opgedragen door den Z.Eerw. heer A. Wouters, adviseur van den kring 's Bosch van den N.C.B. 11 uur. Algemeene vergadering in het tentoonstellingsgebouw, waar als sprekers zullen optreden Mr. H. van Ilaastert, seer, van den R.K. Ned. Boerenbond te 's Hage, en Prof. H. Heezemans, prof. aan het Groot Seminarie te Haaren. DRUNEN. Dinsdag hield de bond van Caféhouders haar maandelijk- sche vergadering waarbij o.m. een nieuw bestuur werd gekozen, waar van thans voorzitter is de heer Jos. van Delft en secretaris de heer J. Vissers. J— Zondag a.s. zal bij gunstig w(:er door de Kruisboogschutterij »de Molenschulters,» in den tuin van den heer M. v. d. Westen alhier, het jaarlijksche prijs- en Koning- schieten plaats hebben. NIEUWKUIJK. Voor den eersten keer sinds de oprichting werd Zondag in onze parochie een Kindsheid- optocht gehouden. De voorstellingen der verschillende groepen kwamen zeer goed tot hun recht, zoodat het geheel een plech- tigen en schoonen indruk maakte. De organisators en leiders hadden eer van hun werk waarvoor hun een woord van dank toekomt. Onze harmonie luisterde de plechtigheid met hare muziek op. \J r In beide H. Missen werd Zondag door onzen dorpsgenoot, den Eerw. Broeder Franciscus van Assisië van de orde der Witte Paters voor zijn vertrek naar de Missie, een open- schaal collecte gehouden. De collecte bracht op f 100, Bij den Zondag j.l. gehouden wedstrijd der Tilburgsche Wielerclub kwam bij het passeeren onzer ge meente een dezer renners zoodanig te vallen, dat hij bewusteloos bleef liggen. Hij bekwam 'n flinke vleesch- wonde onder aan zijn been. In café Van der Geld werd hij verbonden waarna hij later toch weer per fiets j*aar huis ging. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang.) De afdeeling »Langstraat« van het Nederlandsch Bijbelgenootschap (tot welke afdeeling behooren de ge meenten Drunen, Doeveren, Waal wijk, Sprang-Gapelle en Waspik), heeft een depot gevestigd bij den heer 1). J. de Boon, A 235, alhier. In dit depot zijn niet alle uitgaven van 't Ned. Bijbelgenootschap opge nomen, want er zijn honderden uitgaven van den Bijbel, in allerlei formaat, in verschillende prijzen en in veel talen. De gewone, meest gebruikte Bijbel uitgaven zijn echter in dit depot voorhanden, terwijl men uit de catalogus verder kan uitkiezen wat men wil, dan wordt dit bijbesteld. Gezinnen waar behoefte aan Bijbels is, doch waar men niet kan betalen, kunnen op verzoek voor minderen prijs een Bijbel ontvangen, in enkele gevallen wordt zelfs gratis een Bijbel uitgereikt. Hiervoor wende men zich echter tot het Bestuur van de Af deeling (Bibliothecaris Ds. Mühl- nickel te Waalwijk, Secretaris Ds. Hagen te Sprang.) De heer de Roon wil trouwens ook dergelijke verzoe ken in ontvangst nemen en door zenden. CAPELLE. Het bouwen van een tweetal woningen in de Korte Nieuw- straat voor rekening van den heer P. A. Klootwijk te 's-Gravenhage en onder architectuur van den heer J. Michael is gegund aan den laagsten inschrijver den heer A. A. de Graauw |(e Waspik voor f 4088. De postduivenvereniging »De Luchtvaart«, gevestigd in het café van Mej. Wed. A. van der Haart aan de Nieuwevaart hield j.l. Zondag een wedvlucht met oude en jonge duiven vanuit Neufvilles, waarbij de eerste duif werd geconstateerd om 9.38.50 en de laatste prijswinnende duif om 9.5G.45 en waarvan de uilslag als volgt luidde P. de Roon, le; A. Versteeg, 2e, 16e, 20e, 31e; J. Versteeg, 3e, 11e, 12e, 13e, 35e; E. Haverhals, 4e, 14e, 25eH. Dekkers, 5eA. Klootwijk, 6e, 15e, 27e; A. de Jong, 7e, 29e; L. de Haan, 8e, 33eA. Spierings, 9e, 26e; P. Verhagen, 10e, 19e W. Mandemakers, 17e; G. Treffers 18e, 32e; P. Bakkeren, 21e, 22e, 23e, 24e, 30e, 36e; P. Nieuwenhuizen, 28e; C. Rosenbrand, 34e en W. Versteeg, 37e. Aangetoonde duiven J. Versteeg, le, A. Klootwijk, 2e en W. Mande- makers, 3e, terwijl een extra prijs gewonnen werd door H. Dekkers. vJ.l. Zondagmiddag speelde het eerste elftal van de voetbal vereeniging »Capelle« op het sportterrein aan de Willem van Gentsvaart zijn 2en competitie-wedstrijd voorde 3e klasse D van den K.N.V.B. tegen »Baard- wijk« I. Onder leiding van scheidsrechter J. iW. Vugts uit 's-IIertogenbosch stellen beide elftallen zich te half, drie op, waarna zich reeds dadelijk een vlug op en neergaand spel ont plooit, waarbij Capelle het voordeel van den wind heeft. Het spel is nog slechts 5 minuten aan den gang of de middenvoor van Capelle geeft zijn club de leiding, welk doelpunt na een half uur spelens gevolgd wordt door een tweede van denzelf den speler. Hoe Baardwijk ook werkt het gelukt haar in de eerste speelhell't niet een t'egenpunt te scoren, zoodat de rust intreedt met 20 voor Capelle. Na de thee schijnen de bordjes verhangen en komt Baardwijk ge weldig opzetten, zoodat Capelle alle zeilen moet bijzetten. Doch hoe flink Capelle zich ook weert, Baardwijk weet in dezen tijd van overwicht, waarin we slechts een enkele maal een uitval van de gastheeren zien, niet minder dan 4 doelpunten te maken, terwijl Capelle maar een tegenpunt kan scoren, zoodat de gasten dezen wedstrijd met 43 wonnen. \J— J.l. Maandagavond had in de Nieuwstraat een ongeval plaats dat zeer ernstige gevolgen had kunnen hebben, doch betrekkelijk goed is afgeloopen. De knecht van den electriciën J. A. van Wijlen Vrij hoeve Capelle was voor de woning van den slager d. J. bezig met werkzaamheden aan het electrisch net, waarbij hij het ongeluk had in aanraking met den onder stroom staanden draad te komen en eraan te blijven hangen. Door het door tastend optreden van den heer van Wijlen werd het slachtoffer spoedig uit zijn netelige positie verlost en hoewel hij bewusteloos was, bleek hij geen brandwonden opgeloopen te hebben. Dr. R., die oogenblikke- lijk ter plaatse was, verleende ge neeskundige hulp. Op initiatief van het Hoofd bestuur van Volksonderwijs is te Amsterdam een vergaderinggehouden van afgevaardigden van verschillende organisaties, die voorstanders zijn van het Openbaar Onderwijs. Op deze vergadering is besloten tot oprichting van een Comité van Actie voor het Openbaar Onderwijs, om gemeenschappelijk op te treden tegen de regeeringsmaatregelen, die het onderwijs bedreigen, in het bijzonder tegen het wetsontwerp, bedoelende de vervroegde invoering van de verhoogde leerlingenschaal en tegen de opheffing van honderden open bare scholen. Dit comité organiseert op Zaterdag 30 Sept. a.s. des nam. 3 uur een 12-tal provinciale meetings, waarvan er een gehouden wordt te 's-Herto- genbosch, waar als spreker zal op treden de heer Smits, hoofd eener bijzondere neutrale school en hoofd bestuurslid van Volksonderwijs te Helmond. De afd. Sprang-Capelle e.o. van Volksonderwijs zal voor degenen uit; onze.'gemeente en omgeving, die deze vergadering wenschen te bezoeken, 1 tegen betaling van een geringe ver goeding een autobus laten loopen. Zij, die van deze gelegenheid gebruik j wenschen te maken, kunnen zich tot dagen, thans weer volle weken gaan draaien. De Postduivenvereniging »Nog Sneller alhier, hield een wed vlucht vanuit Halle met den volgen den uitslag: 1 C. Groeneveld, 2, 3, 6, 13 H. Vos, 4, 5, 8, 9 J. v. Ooster hout, 10, 16 M. v. Peer, 11 M. Mesch, 17 N. Blom, 14, 15, 17 L. Heurter, 7 A. v. Beek. Eerste overduif L. Heurter. Vrijdagnacht werden bij den molenaar A. I). aan den Loonschen-1 dijk twee en twintig groote kuikens ontvreemd. Door het plaatselijk crisis- j comité zal in de maand October een collecte langs de huizen worden georganiseerd, verschillende dames hebben zich bereid verklaard om als collectante op te treden. Het bouwen van een woonhuis voor rekening van den heer P. v. d. Schans aan den Loonschendijk is opgedragen aan de aannemers Kleinloog en van Oversteeg le Vrijh.- j Capelle. De heeren P. Michael en Jac. Vos ahn den Loonschendijk zijn door het gemeentebestuur van Kaats- heuvel benoemd tot lid der Com- missie voor extra hulp aan werk- loozen die in de werkverschaffing j werkzaam zijn, respectievelijk als werkgevers- en werknemers-afge vaardigde, welke benoeming door beide heeren is aangenomen. WASPIK. In de Kerkstraat, hoek Stationsweg had een botsing plaats tusschen twee luxe auto's. Persoon lijke ongelukken kwamen niet voor. Beide auto's werden nog al ernstig beschadigd. Door de gemeente-politie werd proces-verbaal opgemaakt. A.s. Zaterdag des avonds 7 uur zal in de St. Theresia-kerk te Waspik- Boven een plechtig triduum worden geopend, hetwelk zal worden gesloten a.s. Dinsdag. De oefeningen zullen worden gehouden telkens des avonds om 7 uur. De beide groote najaarsmarkten zullen alhier worden gehouden op Maandag 16 October en Donderdag 16 November. In de op j.l. Maandag gehouden buitengewone spoedeischende ver gadering van stemgerechtigde inge landen van het Waterschap »Klein Waspik« werd beslotentot afsluiting en overbrugging van den Dusschen- schen Ganteltot aankoop van een perceeltje grond ter uitvoering van genoemde werken en tot aanvulling der begrooting 1933034 met een extra heffing van f8.per H.A. ter be strijding der kosten. RAAMSDONKSVEER. Zondag morgen zal Ds. Guittart om half tien in de Dorpsche Kerk optreden wegens vacalurebeurt te Loon-op- Zand zal er des middags op het Veer geen dienst zijn. Zondag zal aan het Keizersveer een concours gehouden worden door Hengelaars aangesloten bij de Noord- Brabantsche Hengelaars. RAAMSDONKSVEER. De col lecte ten bate van de Chr. Vacantie- kolonies bracht alhier op f55.80. Nu de Electrische Kabelleg- gekomen is, wordt de leden van het Kruisbooggezelschap „O. V." Alle leden waren opgekomen De uitslag van deze onderlinge meeting in 15 schoten was le prijs H. Dingemans 62 p. 2e prijs A. Kouwenberg 61 p. 3e prijs A. v. d. Hoven 61 p. 4e prijs C. de Jong 60 p. 5e prijs J. Kroot 59 p. 6e prijs II. Rolberg 58 p. 1 7e prijs E. Verhelst 58 p. 8e prijs G. van Gorcuin 58 p. I 9e prijs P. Jacobs 58 p. 10e prijs P. Hamers 55 p. 11e prijs P. Kroot 51 p. 12e prijs W. Klijn 45 p. 13e prijs P. v. d. Hoven 44 p. 14e prijs M. Maas 40 p. ,T ging klaar gekomen is, wordt men uiterlijk Vrijdagavond aanmelden bij «er8 d 8waar het gr00tenuten den voorzitter der plaatselijke afdee- van rijwielpaden. Deze zijn ling, den heer E. Colet, hoofd der 8 - -J 1 - - - J O. L. School in de kom. VRIJHOEVE-CAPELLE. De Zendingsvereeniging »H.K.K.« alhier houdt a.s. Donderdag 28 September des avonds half acht in het gebouw voor Chr. Belangen aan het Bruggetje j,önd nu natuurlijk zeer slecht, daar de kabel onder die paden ligt. Wegens vertrek van de heer Waverijn is de heer K. van Dongen aangewezen als Bestuurslid van de Ring van de Chr. Nat. Werkmans een algemeene ledenvergadering. In het gebouw voor Chr. Belangen aan het Bruggetje alhier, zal de Ant. Rev. Propaganda-Club Vrijdagavond 29 September haar eerste ledenvergadering houden in dit winterseizoen. Naar we vernemen werd de 66-jarige D. K. wonende aan den Loonschendijk Dinsdagmiddag j.l. dood langs den weg gevonden, i waarschijnlijk heeft een hartverlam ming een einde aan zijn leven ge maakt. Dinsdagmiddag bracht de beroepen predikant bij de Ned. Herv. gemeente alhier, Ds. Cuperus te Mastenbroek, een bezoek aan deze gemeente, waarbij Kerk en Pastorie in oogenschouw werden genomen. Naar we vernemen zal de stoomschoenfabriek Kerst Oerle- mans alhier, welke eenige weken den werktijd had ingekrompen tot 4 2 October a.s. zullen de lessen aan deGeertruidenbergscheTeekenschool wederom een aanvang nenfen. Tot heden hebben zich reeds 36 leerlingen aangemeld. Voorde Evangelisatie Immanuel hoopt Zondag a.s. des n.m. half zes voor te gaan Ds. Strating uit Ooster hout. Voor de Ned. Herv. Kerk gaat Zondag a.s. des v.m. lü uur voor, Ds. Zuurdeeg. 1/ ST. JOACHIMSMOER. De R. K. Voetbalvereeniging „Blauw Wit" al hier moest Zondag 24 September haar egrsten competitie-wedstrijd spelen in Jde derde klasse B tegen Uno Animo 2 te Loon-op-Zand. De wedstrijd werd gespeeld op het ter rein van Uno Animo en door Blauw Wit gewonnen met 20een goed begin voor onze Vereeniging. Zondag was 't prijsschieten voor W.G.V. Donderdag 5'/4—6'/2 u. adspiranten afd. D.van 63/48 u. afd. C.van 8'/210 u. afd. leden. W.G.V. Vrijdagavond 7.158.30 uur en 8.45—10 uur. W.C.B. Vrijdag van 6—8 uur inkorven Mons. Zaterdag 8'/2 uur repetitie voor allen Liedertafel Oefening en Vermaak. Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel Oefening en Vermaak. MARKTBERICHTEN. VEE EN PAARDEN. ROTTERDAM, 26 Sept. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 228 paarden, 14 veulens, 2094 magere runderen en vette runderen, 801 vette kalveren en graskalve ren, 601 nuchtere kalveren, 500 schapen of lammeren, 4 varkens, 25 biggen, 10 bokken of geiten. De prijzen waren: Koeien 32—38, 46—52, en 55—58 ct., ossen 32—35, 40—45 en 48— 52 ct., stieren 45—48, 4042, 3235 ct., v. kalveren 87—95,72—82, 60 - 65 ct., schapen 37—33—25 ct., lammeren 38-34—30 ct., schapen f 18, 14, 7, lammeren f21, 10, 8, beide per stuk. Prijzen per stuk mager veemelkkoeien f 220—150—100. kalfkoeien f 230—180-140, stieren f 220-140-80, pinken f 80-60—40, graskalveren f 40—25—10, vaarzen f 120 10080, werkpaarden f 170140—80, biggen f 12—10, slachtpaarden f130—100-80, biggen per week f 1.201.—hitten f70—50—40, veulens f 60—40, fok nuchtere kalveren f 12— 10—7, slacht idem f9—7—5. BINNENLAND. De werkloozensteun. Het Volk meldt Wij zijn in staat bijzonderheden mee te deelen omtrent de voornemens van de regeering tot verlaging van den werkloozensteun. De plannen van de regeering-Colijn omvatten in hoofdzaak drie maatre gelen 1. wil men bij de bepaling van het steunbedrag voortaan wèl voor twee derden in rekening brengen de eerste vijf gulden gezinsinkomsten van de werkende vrouw met kinderen 2. zal worden ingetrokken de toeslag voor werkende kinderen van fl voor het eerste kind en f0 50 voor elk volgend kind 3 zal in de gemeenten, waarin zulks nog niet het geval is, het stelsel van dubbel-uitgetrokkenen worden inge voerd. De regeering behoeft niet een wets ontwerp om deze plannen uit te voeren. Zij is bevoegd om aan de subsidieering van de gemeentebesturen de voorwaarde te verbinden, dat deze zich aan de door haar gestelde regels houden. Wij meenen voorts met zekerheid te weten, dat de regeering voornemens is bij het bepalen van de percentages, die het rijk bijdraagt in de kosten van de werkloozenzorg van de ge- meenten, verlagingen toe te passen, waar dit naar het oordeel van de regeering maar eenigszins mogelijk is. Deze percentages zullen binnenkort worden vastgesteld en men zal dien aangaande dus spoedig zekerheid heb ben. Dr. Colijn's reis naar Londen. Dr. Colijn heeft in het onderhoud met Cunliffe-Lister, den Engelschen minister van Koloniën, onderwerpen besproken verband houdende met de koloniale voortbrengselen van Engeland en Nederland. Hij heeft gisteren verder de gelegenheid waar genomen, het standpunt van Lon- densche financieele autoriteiten in zake de valutavraagstukken te verne men en heeft nagegaan, in hoeverre men geneigd is tot een spoedige valutastabilisatie over te gaan. HET blad voor Waalwijk en de Langstraat. GEMENGD NIEUWS. Ontzettend drama te Amsterdam. Te Amsterdam heeft zich in het Paedologisch Instituut een verschrik kelijk drama afgespeeld, doordat de hoogleeraar in de theoretische na tuurkunde te Leiden, dr. F. Ehren- fest, in een vlaag van verstandsver bijstering eerst zijn zoon heeft neerge schoten en vervolgens het wapen op zichzelf heeft gericht. De knaap werd zwaar gekwetst, de professor was op slag dood. Professor Ehrenfest had zich naar het Paedologisch Instituut begeven, waar zijn omstreeks 15-jarig zoontje onder toezicht van prof. dr. J. Wa terink wordt verpleegd. Kort nadat de Leidsche hoog leeraar met den knaap in het spreek kamertje was, werden twee schoten gehoord. Het personeel dat te hulp schoot, vond vader en zoon liggen. Beiden hadden een hoofdwonde. De hoogleeraar had den laatsten adem uitgeblazen, het zoontje leefde nog. Het werd per auto van den G.G.D. naar het Tesselschadeziekenhuis ver voerd, waar het echter gisteren is overleden. In medische kringen en ook daar buiten was het gebeurde spoedig bekend. Omtrent de oorzaak van deze droevige gebeurtenis kon geen opheldering verkregen worden. Ongeluk bij het ontgroenen. Bij1 de ontgroening van eenige nieuwe leden voor het Utrechtsche studenlenkorps heeft zich Maandag middag in een perceel aan de Krom me Nieuwe Gracht een ernstig inci dent voorgedaan. Een tweedejaars student en een noviet, die beiden een hersenschudding hebben beko men, zijn naar de Rijksklinieken gebracht. De noviet was gedwongen op een hooge ladder te klimmen en dooi den tweedejaars gevolgd. Toen de ladder plotseling geschud werd brak deze en vielen beide studenten neer. Staking in fabrieken van Ford. Bij de Fordfabrieken te Chester in Pennsylvanië is gisteren een staking uitgebroken, die tusschen de 4 a 5000 man omvat. De stakers waren ontevreden met de loon schalen en arbeidsuren. cue een hdsuiuui volledige reclame wi! hebben voor plaats en streek, plaatse zijne advertenties in Waalwijksche en Langstraatsche Courant, en het voor Kaatsheuvel, Loonopzand, Waalwijk en Waspik. Vollediger en beter reclame kan geen enkel blad bieden, men bereikt dan zoowat alle inwoners dezer streek. WAALWIJKSCHE STOOMDRUKKERIJ ANT00N TIELEN. ADVERTENTIëN. Met groote vreugde geven wij kennis van de geboorte van een Zoon JAN. C. P. VLOEMANS. Kaatsheuvel, 2b September 1933. \An delfts ^^kinderwagens iiMvwww^erWiVrfMUAHA'JNMi'*iMiiiinirimnnMiinMin»WMiw-fl» öA.f i. m «as*. an- r- .Tjaöflrn+r. .z.*:. PPn ledenveraaderim, 1 ^EERTRU^,ENBERG. Maanckg AGENDA. WAALWIJK.

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 6