aiizjj P DEN BOSCH -• Velours.dfagonaa! Damesmantel me! langharige shawlkraag ën geheet op zijde gevoerd. In braam- röod, gris-, marine en mos groen, in de mafen 40-46. I «"HL Bouclé mêlée da mesmantel, geheel op .dijden maroc gevoerd,, met ge watteerde rug en moderne revers- kraag van im.Jam» In mosgroen, gris, braamrood en' mantel**11 VóWPW Tffèowë NajsaremanieT en Japón! t Wacht niet langer, nu, in 't begin van 't sei zoen is de keus nog. buitengewoon groot en.juist met deze mooie herfstdagen hebt ,U er 't meeste plezier van. Wat houdt U tegen! Toch zeker niet de prijzen die immers zoo laag zijn dat U nog veel gemakkelijker dan vroeger, modern ge kleed kunt gaan! Ziet de prachtige Mantels en Japonnen In onze etalages bezoekt de afdeeling vergelijkt de prijzen tenslotte zult U koopen en..t.. tevreden zijn over 't ge kochte.... bij V. EN D. Elegante Dames japon van prima afghalaine met modern geplooide rok en breede uit gewerkte schou ders.. in bruin, wijnrood, donker groen en zwart» maat 40-46 reclame prijs Chique Dames mantel van visch- graat bouclé met gewatteerde rug en geheel op zij de. gevoerd, De mod.met lm. vos gegarn. bontkraag geeft dit model 'n bijzonder cachet» Maten 40—48 Leuke Middagja pon van angora afghalaine m. zeer moderne schou der- en vestgar- neering. Dit model is voorradig in olijf, zwart en braamrood en is nu slechts geprijsd voor en is Aparte Damesja-. pon van mat re versible met mo derne plissé- en knoopgarneering, casaque model in mosgroen, wijn rood en zwart, bijzond. voordee- lige aan bieding nu voor

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 8