riel ui! de Drunmlie M Druilen. 20 October 1933. .si nu heer. Hu, hit, wè zèk toch vurkauwen. Katjes eten, zeggen ze, mèr do helpt ook nie. Un kauw moet slijten, zeg ik altij, want linnen fesoenelijke ineens is heel het joar over vurkauwen. Mèr mee zon weer, net us vandoag, zudde 'l wel wonen es ge het nog nie waart, 's Mergens schijnt de zon en 0111 un uur ol' aacht begin 't te régenen, net ol' 't unnc zondvloed moet worren. Un locht es unnen sloot en unnen wend van heb ik jou doar. Ik tref ur goei weer op, om unnen brief te. schrij ven. Ge kant huiten niks doen es nat worren, is 't nie zoo. .Ié, ik zaat al te prakkezeeren waar ik '1 nou eigenlijk vandoag us over zu hebben, of Kiske, munnen buur. die op un twintig minuten afstaand van meen wont, helpt me uit mun gepeins. De deur goi open en Kiske komt bin nen. Un poor groote baggerklompen oan, zun broekspijpen opgesloan; unnen dikke duffel oan en een likkende auw- verwetste perreplu mee unnen groote gebogen handvat nog half open in zun haand. „Boamus, Tienus". „Nou en nie zo'n klein bietje. Goei weer veur de waai, Kiske". „Gij lult nie slecht, mèr ik woi dek mun mangelwortelen in de kuil haai zitten". „Och kom man, dé komt van eigus. Hauwt ur de moed mèr in". „Doar zegde iets goeds. Tienus. Zedde dees week al in Drunen ge wist?" „In gin virticn dong", zè'k. „Te- mecnste nie in 't durp. Zondags 's mer gens mee de fiets noar de kerk en dan gauw, gauw noar huis, want Drieka is nog niks fiks". „Nou, Tienus, dan moette van dv wéék, es ge tijd béd, us efl<us de stroat in goan". „Wè is tur dan toch wel vur moois te zien, dé gij meen de stroat in wult hebben?" „Hedde gij dan nie gebeurd, dé tur DRUNEN. De bibliotheek van de Jongenscongregatie heeft een ver jongingskuur ondergaan. De oude plompe kasten zijn vervangen door meer doelmatige en meer moderne, naar 't ontwerp van een deskundige, waarin de boeken net jes gerangschikt en genummerd, thans zichtbaar achter glas geplaatst zijn. De biblio thecarissen de heeren J. Jehoel en M. v. Huiten hebben eer van hun 1/ werk. Het voetbalterrein van V.J.C. alhier is afgekeurd wegens onvol doende afmeting. Thans wordt een nieuw veld in gereedheid gebracht aan de Zuidzijde van de spoorbaan, dat in gebruik genomen zal worden zoodra het bespeelbaar is. In de plaats van den heer L. Kogels, die voor de functie van secretaris van het Ziekenfonds, onderafd. der R.K. Werkliedenver. heelt bedankt, is thans als zoodanig benoemd de heer M. Merx Az. Dp geregelde tijden ziet men hier de boeren met groote of kleine kwantums van hun voorraad rogge naar het pakhuis van den Boeren bond rijden op karren, hand— en kruiwagens om hun product te laten poederen of te verkoopen, waarmede zij een mooie winst maken. Na lijden komt verblijden. Zondag a.s. zal alhier een voetbalwedstrijd plaats hebben voor de competitie tusschen V.J.C. I en de Sporters II beiden alhier. Aan vang 1 uur. Woensdagavond werd op het gemeentehuis alhier de jaarlijksche algemeene vergadering gehouden van liet bestuur van het plaatselijk Crisis- Comité. De voorzitter de heer van Halder heette allen welkom. De secretaris de heer v. Dal. bracht verslag uit over den finantieelen toestand, waaruit bleek dat het een ongunstig jaar was, zoodat 't bestuur zich erg bezorgd maakt of het op dezen voet zal kunnen blijven door gaan. Er werd op aangedrongen de collecte in de kerk wat aan te moedigen. Aan 't dagelijksch bestuur werd machtiging gegeven om naar best vermogen te handelen. Er werden van het Nat. Crisis-Comité dit jaar veel manufacturen ontvangen," als dekens, jassen en andere goederen, alsmede een paar wagons steenkolen, waarvan ruim 70 gezinnen genoten hebben. Het bestuur was erkentelijk voor drie extra giften alhier ontvan gen en hoopte dit jaar wederom op den steun van alle welwillende mede werkers te kunnen rekenen. Het bestuurslid de heer de Winter moest om gezondheidsredenen bedanken. Iri zijn plaats werd aangewezen de heer A. v. Drongelen. De burge meester Mr. v. d. Heijden, die mede tegenwoordig was, bracht dank aan 't dagelijksch bestuur voor 't keurig beheer en sprak nog een opwekkend woord. Na een dankwoord aan allen in Drunen unnen winkel bijgekomen is en dé tur twee dur zonk hebben uit- gebraaid?" „Neeje, doar wies ik niks van. Van wie is die nij zoak of winkel dan; wè is 't veur iets; woar doet ie in?" „Nou, ge wult nog al wè weten, mèr luster; dan zak oew van a tot z ver tellen. Kinde bij oons Kees van Loon?" „Goed; dieë zoon van Joanus van Loon? Nou, esteblieft". „(ie wit, bij hum thuis ban ze joa- ren en joaren unnen ijzerwinkel. Veur inkelde joaren is Kees thuis un sinids en fietsenzoak begonnen en die goi zo goed, dè ze durre winkel, die pas un goei joar nijd is, wir grooter heb ben moeten moaken en un apart stuk hebben bijgebouwd veur fietsen, ka chels en aander geraai. Unnen schonne winkel is tur aange bouwd. Dan hedde Pirke van Delft; die kin- de zeker. Allang is ie smid. en doet ie in ka chels, mechienerieën en zoo. Mèr lot of doen. Dè maag immers nie. Ze brengen 't toch veul liever noar un stad of aander plots en loaten ur doar de heeren groote luukse woagens van rijen en groote borrels van drin ken". „Hou, hou, Tienus, nou overdrijfde. Innigte meensen kannen ur zoo over denken, mèr 't gros toch nie. De tegensworrige ineens hauwt van gemak. En dochte gij dan, dè tie ur veur buiten Drunen goi es ie in het durp kan krijgen, veur de zelfde prijs en toch iets noar zunne zin en net zoo goed en mooi es in de stad of béter en korter gezeednet inder en veur liet zelfde geld". „Kijk", zè'k, „es dè mèr is!" „Joa, joa Tienus, dè is zoo. Zoo hier en doar hè'k us gehunkerd. Mèr doar iioefde nie over in te zitten, 't Goi am- mel tegen prijzen net es in de stad". „Un mooi werk, Kiske. En hoen ge mak, war? Koopte iets en is 't nie in orde, wel in aanmerking te komen voorde meer herkiesbaar als hebbende geen levering van brandstoffen aan de kinderen meer op de Bijz. School, gemeente. j Mej. Kramer wordt met algemeene De Voorzitter zegt dat dit behoort stemmen herkozen, terwijl in de 2e tot de competentie van het Dagel.vacature benoemd wordt de heerJ. Bestuur, waarom hij dit verzoek aan v. Laarhoven met 5 st. De heer v. dit college zal doorzenden. e. Circulaire van een aantal ge meenten in Noord-Brabant om een verordening in 't leven te roepen te- aangetaste boomen onder Heusden, gen de excessen van dansen. De Voorzitter zegt dat het dansen hier van weinig beteekenis is, dat er worden gerooid. De Voorzitter zou nog toe konde doar zoo van buiten nou dan goddc efkus terug en 't komt weinig van zien. Goat 'nou us kijken! j in orde. Van die veurste koamer is mèr iets unnen fijne winkel gemokt. Veur de roam potten en pannen, kachels, ge reedschap en wè tur zooal in zon zoak thuis beurt. In de winkel mechiene rieën. Dan hedde Kees Klerks, de fietsen- moaker, die ook al joaren in die sort dingen hee gedoan. Die hee zunne groote winkel ook nog uit moet braai en en ook bij hum stoan vurschillende dingen, zooes: kachels, hoarden enz. uitgespraaid." „Nou, nou, dè wul nog al wè zeg gen!" „Alle drie hebben ze kosten gemokt om dur zoak zoodoende un aander oanzien te geven. En ik geleuf wel, dè ze doar boat bij zallen hebben en ik maag het lijen ook". „Nog zoo veul meensen zèn dur, die toch zoo gère de dingen, die ze noodig hebben, buiten Drunen goan koopen". i zeg ik. „Woarom toch?" oarom toch", zè'k, „woarom, om Koopte us iets op un aander plots en 'l is nie in orde. Ge kant de been onder oew kont uit loopen en dun is het soms nog niks. Dan zitte nog mee de stukken en woar moette dan van ermoei noar toe?" Jè, ik zeg ook, Tienus, 't is unnen hele veuruitgang veur Drunen!" „Dè vijn ik ook, Kiske, en ik maag lijen dè 'l hullie goed maag goan in dur nij en vurgrootte zonken net es die auw, die al langer bestoan heb ben". Intusschen haai Drieka un bekske gezet en zemme mèr over un aander onderwerp begonnen: over de crisis en de boantjes, die doordeur in de wè- reld komen en zoomèr onderhaans uit gereikt worren! Dè zak mèr nie noader toelichten, want dan gok te wijd. Ik krijg het zoo erg op munnen dt borstrok, de'k mun pen host nie meer kan vasthauwen. Manheer, de groeten van Driekas ze t unnen Drunensche meens nie en meen. wallen gunnen en denken dè die hullie zal bedonderen en ook hij inoes tur its unnen gulden oan vurdienen en ur us iels van koopen of iets ur van bouwen Hou doe. TIENUS. sloot de voorzitter de vergadering. KAAMSDONK. Vergadering van den gemeer.tenraad, op Zaterdag 28 October 1933, des namiddags te half zeven. 1 Ingekomen stukken. 2 Benoeming van twee leden der commissie van aanslag voor de rijks, inkomstenbelasting, ter voorziening in de vacatures van wijlen de heeren G. H. Simonis en D. Lankhuyzen 3 Benoeming van leden der vleesch. keuringscommissie. 4 Wijziging der verordening, regelen de den rechts toestand van de amb tenaren. 5 Ontwerp besluit tot het aangaan van rekening-courant-overeenkomsten. 6 Uitloting van schuldbrieven. 7 Schrijven van Gedeputeerde Staten houdende bedenkingen tegen de nieuw vastgestelde bouwverordening. 8 Voorloopige vaststelling der rekening van de bedrijven en de Gemeente, dienst 1932. 9 Goedkeuring rekening, dienst 1932, en begrooting, dienst 1934, van het Burgerlijk Armbestuur. 10 Diverse verzoekschriften om subsidie. 11 Vaststelling der begrooting, dienst 1934, van de bedrijven en de Gemeente. 12 Ontwerp besluit tot wijziging der gemeentebegrooting, dienst 1933. Het maken van een rioleering in de Wilhelminalaan en Rozelaan te Ginneken is opgedragen aan den aannemer J. Damen, voor de som van ruim f5000, RAAMSDONKSVEER. Door den rijksveldwachter zijain den Dombosch, Buitendijkschen pofder en Oostpolder een negental fuiken in beslag genomen, die waren gezet in vischwater gelegen in genoemde waterschappen, waarvoor van de betrokken eigenaren geen ver gunning was verkregen. De scholen op het Dorp worden bezocht door 286 leerlingen, gesplitst als volgt aan de R.K. Jongensschool 114, aan de R.K. Meisjesschool 110, en aan de Chr, School 40 jongens en 22 meisjes. De scholen op het Veer worden bezocht door 914 leerlingen, gesplitst alsvolgt: aan de St. Theodorusschool 319 jongens, aan de St. Theresiaschool 362 meisjes, aan de Chr. School (gewoon onderwijs) 83 jongens en 91 meisjes en (Ulo) 36 jongens en 23 meisjes. De brievenbesteller van het Dorp de heer H. van den Elzen is overge plaatst naar het Hoofdkantoor van de j de Rotterdamsche Bankvereenigiwg te Helmond. Naar wij vernemen, zal op een terrein, gelegen achter de Haven, binnen zeer korten tijd worden aan gevangen met het maken van een nieuwe r.k. begraafplaats en een sportterrein. Voor de Evangelisatie Eben Haezer te Raamsdonksveer hoopt Zondag a.s. des v.m. 9,30 en des n.m. 2 uur voor te gaan de heer v. d. Kolf uit Dubbeldam. EETHEN. De in een vorig bericht reeds aangekondigde lezing, georga niseerd door het Comité voor Win- terlezingen in Eethen en Drongelen zal 30 October a.s. Maandagavond 7 uur in Eethen in de Ned. Herv. Kerk plaats hebben. De heer F. Goudzwaard uil Bot terdam hoopt daar te spreken over de Hervorming. Grepen uit het leven van Maarten Luther. Hel comité verwacht een flink bezette kerk. NIEUWS 3EUBD£;\ nooit aanleiding was tot klachten, waarom hij een verordening voor Heusden onnoodig acht. 3. Voorstel van B. en W. tot on bewoonbaarverklaring van eenige woningen in eigendom toebehoorende aan L. J. v. der Staak, J. C. van Laarhoven Sr., en de dames C. II. C. en C. H. de Mol, resp. plaatselijk gemerkt Wijk Z 32, 33,45 en N 123. De raad gaat met het voorstel mee, doch het lid Schmiehusen wenscht dat de Gezondheidscommissie meer aandacht zal schenken aan de huisjes achter de kerk. De Voorzitter zegt dat dit een zaak is voor de Gezondheidscom missie. 4. Voorstel van B. en W. om aan het belastingjaar 1934/'35 100 opcen ten te heffen op de hoofdsom der gem.—fondsbelasting. De Voorzitter zegt, dat dit geen nieuwe belasting is, doch dat de Kroon die slechts verleent telkens voor één jaar en dat men er nu weer niet buiten kan, om de be grooting sluitend te maken, waarom het voorstel wordt aangenomen. 5. Voorstel van B. en W. lot het aangaan eener nieuwe rekening- courant—overeenkomst met de Bank voor Ned. Gemeenten. De Voorzitter zegt dat de tegen woordige eindigt op 31 Dec. a.s. en dat we de Bank in 1934 mogelijk wel noodig hebben, waarom de leden met het voorstel instemmen. 6. Verzoek van de Prov. Noordbr. Vereeniging »het Groene Kruis» om subsidie met voorstel van B. en W. De Voorzitter, het nut der veree niging erkennende, stelt voor afwij zend te beschikken. Tot voor 2 jaren gaven de Godshuizen f 50 per jaar, doch wegens den ongunstigen finan- cieelen toestand is die bijdrage in gehouden. Nu stellen B. en W. voor f 25 te geven aan dc plaatselijke af- deeling uit vrees, dat er anders geen Rijkssubsidie meer zal inkomen. Dit wordt toegestaan en het verzoek voor de Prov. Vereeniging afgewezen. 7. Verzoek van M. v. d. Pol c.s. om vermindering der pacht voor aan de gemeente gehuurd bouwland. B. en W. stellen voor evenals verleden jaar die huur te vermin deren tot f 25 per jaar. Dit vindt instemming. 8. Voorstel van B. en W, lot wij ziging der Gem. Begrooting 1933. Op voorstel van B. en W. zal een ontvangpost van f 200 worden bij gevoegd (klassificatie verschuldigde gem.fondsbelasting). 9 Voorstel van B. en W. tot vast stelling der gein.—begrooting en de begrooting van het Vleeschkeurings- bedrijf voor 1934. Namens de in de vorige vergade ring benoemde commissie van onder zoek Meenhorst, Schmiehusen en Meijer, brengt de eerste rapport uit en heeft heelemaal geen op- of aan merkingen over de gcm.-begrooting Deze wordt dan ook onveranderd goedgekeurd en sluit in den ge wonen dienst met f 69000.51 (in ontvangsten en uitgaven), en idem voor den kap. dienst met f 1814.18 De begrooting van het Vleeschkeu ringsbedrijf sluit met 1' 6578. Doch de post reis- en verblijfkosten en vergoeding voor een fiets wordt te hoog gevonden. liet Rijk geeft b.v voor de laatste f 45. De commissie stelt voor deze laatste te brengen op f 50 en voor reis- en verblijfkosten f 100 uit te trekken in plaats van Heusden, 26 Oct. 1933. In de jaarvergadering der Heus- densche Winkeliersvereen. bracht de secretaris verslag uit en deed de penningmeester rekening en verant woording. Alles bleek in orde te zijn en er was een batig saldo. De aftr. secretaris de heer J. Ver schuur werd herkozen en in de vac. D. van Herwaarden tot nieuw be stuurslid gekozen de heer J. van Hoften. Besloten werd van 25 Nov. AVU Ull lc tot 5 Dec. een Sinterklaasweek te f L50 per jaar. houden, waaraan verbonden wordt J j)e Voorzitter zegt reeds gesproken een lettercampagne met als slagzin te hebben met de commissie van Koopt in Heusden. Ook zal bij de advies voor het Vleeschkeuringsbe- ta. eerman een Sinterklaas-courant drijf en dat deze met de geuite worden uitgegeven. tywenschen accoord kan gaan. De De uitslag van den groepswed vrij komende 100 gulden zullen ver strijd dammen bij V. Y. isSwa-antwoord worden onder de post gemakersJonker 20, Sluimersonvoorzien. Vos 20, de partij DeurlooFitters 10. Reclames hondenbelasting en moest worden afgebroken, terwijl schoolgeld. Deurloo een stuk voor staat. De Voorzitter stelt voor dit GEMEENTERAAD. HEUSDEN. Met den Voorzitter raadsleden aanwezig. 1. Notulen der vorige vergadering. Deze waren in orde. 2. Mededeeling van ingekomen stukken. - Ja. Besluit van Ged. Staten dat de Posterijen alhier. Van nu af wordt de beslissing over de bouwverordening te j behandelen in comité generaal na afloop der andere punten. Het lid Stap vraagt waarom nu voor alle honden, zoowel de vast- Jergen-Henegouwen bekwam er 2. 12. Voorstel van B. en W. tot erkoop van plm. 135 door iepziekte ierpt, Heesbeen en Oudheusden. Het lid Stap wenscht dat alle iepen liermede instemmen, doch wenscht iet plan nog een paar jaar uit te stellen met het oog op de lage prijzen. Weth. de Haan wenscht de gerooide boomen te vervangen door beuken, doch de Voorzitter vreest voor ver schil in groei. Aangenomen wordt iet voorstel tot rooien der boomen' 13. Nu komt in behandeling de lekende ingezonden, motie van Heusd. Belang. De Voorzitter zegt dat het Dag. bestuur nog geen gelegenheid had de motie te bespreken, maar dat B. en W. het wenschelijk vinden vooraf een bespreking te hebben met Heusd. Belang, omdat gebleken is dat de «beteekenis van een uitbrei dingsplan niet goed begrepen is. Het lid Meijer vreest dat de zaak dan op de lange baan wordt ge schoven. Hierop antwoordt de Voor zitter dat er geen enkele reden is vooi die veronderstelling. Na nog eenig debat sluit de Voor zitter deze discussie. 14. Voorstel van B. en W. met betrekking tot het verzoek van de N.V. labriek van melkproducten te Botterdam om een stuk grond nabij de v.m. Conservenfabriek in erfpacht te mogen hebben. B. en W. stellen voor zulks toe te staan voor 30 jaren tegen f 0.04 per M2. Dit wordt goed gevonden. Rondvraag. Het lid Meenhorst wijst op den desolaten toestand van de gebouw tjes der Vischmarkt, waarop de oorzitter zegt er naar te zullen laten zien. Hierna sluit de Voorzitter de openbare bijeenkomst en gaat men over in geheime vergadering ter behandeling van punt 10. waren alle liggende als de losloopende, die niet dienen als waak- of werkhond f 5 per jaar moet worden betaald. De Voorzitter zegt dat dit is vol gens de jongste verordening, gemaakt naar aanleiding van een arrest van postbestelling voor het Dorp besteld door een postbode van het Veer. Zondag zal Ds. Guittart, in verband met een vacaturebeurt te Waspik, alleen des morgens in eigen gemeente optreden, en wel om half tien in de Dorpsche kerk. GEERTRUIDENBERG. Onze j stadgenoot de heer P. de Kroon is aangesteld als procuratiehouder bij is verdaagd. b. Besluit van Ged. Staten, dat de wijziging der gemeentebegrooting 1933 is goedgekeurd. c. Schrijven van den Voorzitter dat hij het besluit, in de vorige ver gadering genomen, met betrekking tot verkoop van het Wilhelminaplein, niet uitvoert, als zijnde in strijd met het algemeen belang. d. Verzoek van F. de Bruijn om SPORT. VOETBALSPORT. SICCES VAN NED. B.-ELFTAL. Woensdagavond heeft het Nederlancl- sche B.-elftal op hel VUC-terrein Ie Den Maag een /eer goede partij gespeeld teg°n de Praagsche club D.F.C. Met rust hadden de Nederlanders al een 42 voorsprong veroverd en rlaur- na werd deze tot 74 opgevoerd. OOK HET A.-ELFTAL WINT. Ook het A-elftal heeft gisteren te Bot terdam van de Praagsche tour-club ge wonnen. De uitslag was 64. In de laatste minuut vloog een kei hard schot van Mol van de Int lerug en daarmede ontkwam het Praagsche DEC tegen het Nederlandsch A-elftal aan een nederlaag-; met dezelfde cijfers als legen het B-elftal. DE VOETBALCOMPETITIE. Weer een derby in Tilbury. Willem II naar Zeeland. - - TV.S.C. ontvangt Helmond. Tegelen krijgt een lastige gast. R.W.B. en W.S.C. 2 gaan uil. Hel zou ons niet verwonderen als er Zondag in de te klasse eenige verrassin gen te nolceren vielen. Longa heeft het lastige haantje een plaatselijke club te moeten bestrijden, en ofschoon Longa's positie stukken heter is. valt niet te zeg gen, hoe dat zul afloopen. De leidende ploeg slaat voor een moeilijke trip, want BW is in eigen huis als zij het in den zin heeft een gevreesd tegenstander. De derde kopclub, Willem II, moet naar Middelburg en zal op den uitslag dezer ontmoeting, na de eerste Zeeuwsche overwinning van j.l. Zondag, nog niet zoo heel gerust zijn. NAC zal bij Bleijer- hcide wel in het zand bijlen en van PSV verwachten we tegen MVV ook niet veel bijzonders. De 2e klasse stelt ons weer voor en kele raadselen. Nu WSC haar vorm schijnt te hebben teruggevonden, is het lang niet zeker dat Helmond het in Waal wijk op haar gemak zal hebben. De eeuwige kampioenspretendenten zullen hun sterkste geschut moeten mee brengen. De leiders hebben het legen I'ieus ook niet gemakkelijk, maar toch durven wij hen een vrij zekere overwin ning voorspellen. -Wij vreczen dat dc oude clubs, VVV en Wilhelmina weer weinig succes zullen hebben tegen TAC en Do Valk. Dat Roermond van VOS zal winnen is vrij zeker. RWB moet naar Capelle en moet daar al heel goed oppassen, wil het een nieuw puntenverlies voorkomen, want de Ca- pellenaars doen in eigen huis goede din gen. WSC 2 krijgt het in Oss tegen TOP ook niet gemakkelijk en zal met een gelijk spet al in haar handen klappen Het programma is als volgt: le klasse: Tilburg: LONGA—NOAD. Bleijerhcide: Bleijcrheide —NAC. Kindhoven: PSV—MVV. Middelburg: MiddelburgWillem II. Den Bosch: BWEindhoven. 2e klasse A Breda - Breda-Vlissingen. den Hoogen Raad, waarbij deze geen Breda: HeroBBC. verschil meer erkent. I Brcda: De Baronie—Axel. Weth. Verhoeven zegt dat moeilijk uit te maken zal zijn welke waak honden zijn, waarop de Voorzitter zegt dat dit eventueel telkens moet beslist worden door den raad. 11. Voorziening in twee vacatures van leden van de plaatselijke com missie van toezicht op het Lager Onderwijs. Mej. Kramer treedt periodiek af en de heer F. Schreuders is niet Terneuzen TerneuzenDosko. RoosendaalAllianceTSC. 2e klasse B: Venlo: VVV—TAC. Valkenswaaril: Dc ValkWilhelmina. Tegelen: TegelenPicus. Waalwijk WSCHelmond. RoermondRoermondVOS. 3e klasse D: Capelle: CapelleRWB. Oss: TOP—WSC 2. Den Bosch: DEVOBossche Boys. ww»» Akwp M*» ^*"4» A «-/«_/ V4V/V1 I V_|7Z.l VIV IV ftön /Ia a\-AAf ,1 TT L TT 1 ii i O W»*WW»* Mt&v llDni I ünn loirlimï moe Ia! lrlo^lilon IiIqi' »-*-* a/I a innf J i V. 1 Vi

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 7