Gratis proef-Aanbod van KRUSCHEN 1/ teekenen, een vreeselijk eenzijdig con tract, waarin de chef tot alles en Bata tot niets is verplicht, in één woord, een kne velcontract. Juist met dit contract hangt de filiaal houder zich op en trekt Bata aan het langste eind, wan als de zaak misloopt of niet goed genoeg loopt, is de chef het slachtoffer en dan smijt Bata ruw de chef op straat en de beurt is aan het volgende slachtoffer. Voor de goede orde zal ik dat met een voorbeeld toelichten: Verkoopt de zaak b.v. 1500.per week, dan ontvangt de chef 135.pro visie. Daarvan moet hij betalen aan perso neel en kosten 95. Als de chef alles in zijn voordeel heeft, weet hij dus by een omzet van 1500.- per week, wat geen peulschilletje is, hoog op 40.per week te verdienen en dan moet hij werkelijk, omdat 3 man en 1 jongen personeel te weinig is voor zijn omzet, dag en nog den halven nacht wer ken. In Eindhoven verkocht ik in 10 we ken tijd het niet onaanzienlijke bedrag van 11000.en omdat mijn onkosten door de grootte van het filiaal en de duurte van licht, grooter waren dan van een andere chef, was het gevolg, dat ik Eindhoven verliet met een verlies in 10 weken van 500.die van mijn cautie of borgstorting werden afgetrokken. Ik moest echter nog niet den dienst verlaten, want ik zou een voor mijn krachten beter filiaal krijgeii, en het ver lies zou ik zelf niet behoeven te betalen, als ik maar genegen was het filiaal aan den opvolger over te dragen. U begrijpt, dat ik daar niet lang over dacht; ik gaf het filiaal over, maar mijn verlies heb ik nooit terug gekregen. Maar er stond nog 1000.en dat was voor hen de moeite waard. Ik kwam dan ook na veel lotgevallen in het filiaal Den Helder. Dat liep eerst schitterend, omzetten van 2G00. 2000, 1500, enz. Plots komt de contingentee- ring, geen goed meer in huis, want de grens was gesloten. De omzePen loopen terug, weken van 300.400.met het gevolg, groote verliezen. Ik blijf echter op mijn post, vertrou wend dat Bata toch nu niet zoo gemeen zal zijn. dit op ons, want alle filiaalhou ders deelden dit lot, te verhalen. Niets hoor, de chef werd het slacht offer; ik werd op straat gesmeten, alle verliezen van mijn cautie afgetrokken en zoo verliet ik Bata. half zenuwlijder door het onmogelijk harde werken met weinig personeel en geen cent in mijn zak en foetsie mijn kostelijke 1500. Hoe is de toestand der arbeiders? In ieder geval beter dan die der winkel chefs, maar ook hen Iaat Bata risico dra gen en wel on de volgende manier: Bij Uw indienst treden zijn zii de hof felijkste en beminnelijkste menschen, die op de wereld bestaan en onder den in druk van die minzaamheid ziet U er geen bezwaar in, dat contractie te ondertee- kenen, ik bedoel in dit geval het werkne merscontract. Daarin verplicht U zich te onderwer pen aan de regelen der fabriek en diens werkmeesters en bovendien 5% terug te storten van Uw salaris op de spaarbank rekening van U zelf by die Mij. (dus de Bata A. G. S.). Daarmede verkoopt L' zich op dezelfde manier als ik mijzelf ophing en verkocht door het filiaalhouderscontract. Want ontstaat er stagnatie in de fa briek of verknoeit U per ongeluk een paar schoenen, dan trekken ze eventu- eelc schade zonder pardon van Uw spaar geld af. U begrijpt, -dat als de arbeider in een fabriek risico heeft te dragen hij dat moet voelen in zijn beurs. Maar U moet niet vergeten dat de snelheid van den band 1 M. per minuut is, dus moet de arbeider moordend snel en tevens accu raat werken. Bata weet juist, door de ar beiders met het geld te binden, te herei ken, mede door het tempo van den hand dat de arbeiders 100% dag in dag uit moeten geven van hun werkkrachten en dat is voor 50% der arbeiders een boven- menschelyke opgave. Mijn algemeene raad aan de toekomstig te werk gestelden bij Bata is deze: a. Stort nooit en te nimmer eenig geld want het is niet veilig belegd en gij be neemt daarmede Uw e'gen vriiheid. b. Teeken nooit, onder welke voor waarde dan ook, een werknemerscon tract, want daarmee belandt gij in de wil lekeur en in de macht van Bata, want Bata gat daarmede voor de wet vrij-uit c. Indien gy toch in ieder geval het probeeren wilt en U onderwerpt aan de regelen der fabriek, beding dan een fat soenI(jk. redelijk maar maximum salaris d. Nog heter, raadpleeg in ieder ge val en in alles Uw vakbond. K. VAN DER STADT, Zuideinde 20, Koog a. d. Zaan. installatie geplaatst. De levering is gegund aan de firma de Reeper te 's-Bosch. Zondag 19 November begint de groote damwedstrijd op de Jon- genscongregalie. lederen Zondag zal gespeeld worden van 6 tot 8 uur. Maandag 20 November zal de jaarvergadering worden gehouden der St. Elisabetbsvereeniging,alsdan zal om half acht een gezongen H. Mis worden opgedragen ter eere van de )atroonheilige der vereeniging. NIEUWKUIJK. Door het bestuur an het Wit—Gele Kruis werd een onderlinge R.K. verzekering van Ziekenhuisverpleging en operatie opgericht. Vooral voor groote ge zinnen is deze instelling gezien de age premieopbrengst zeer nuttig, daar men slechts voor hoogstens 3 kinderen beneden 16 jaar premie betaalt. Alle verdere kinderen be neden 16 jaar zijn vrij van premie- jetaling met dezelfde voordeden. Voor opgave als lid en voor verdere inlichtingen kan men zich vervoegen bij een der bestuursleden. Op initiatief van het WitGele iruis besloot hetzelfde bestuur zich aan te sluiten bij het te Drunen gevestigde Consultatiebureau voor kleine kinderen. Belanghebbenden kunnen dus vanaf heden met hunne vinderen ter raadpleging gaan naar genoemd bureau. HERPT. Van 2—10 December zal door Eerw. Paters Redemptoristen alhier eene H. Missie worden gegeven. In de gehouden vergadering der Handboogschutterij »Ons Genoe gen» werd besloten dezen winter door hare tooneelvereeniging wederom een uitvoering te doen geven. Bij de gehouden bankenver- pachting in de kerk bleven van de 170 zitplaatsen 16 onverpacht. Ook al crisis? Bij de in Herpt en Hedikhuizen gehouden inventarisatie van varkens bleken aanwezig te zijn 43 varkens van 120150 115 DRUNEN. Door het Mannen koor »Zang en Vriendschap« zal op Zondag 19 Nov. in de zaal van café A. v. d. Geld de eerste groote winter uitvoering worden gegeven met mede werking van het bekende Duo »Damen en van der Elst« uit Orlhen Het programma omvat een keur van zang- en solonummers, benevens een operette: »Studentenwraak«. Het publiek staat een genotvolle avond te wachten. De postduivenvereniging »De Postduif«, gevestigd in café A. v. d Geld, zal op 9 Dec. haar jaarlijksche onderlinge tentoonstelling houden waarvoor mooie prijzen worden uitgeloofd. Zondag a.s. zal ten bate der St. Elisabethsvereeniging in alle H Missen een schaalcollecte worden gehouden. Deze collecte wordt in de milddadigheid der geloovigen ten zeerste aanbevolen. Door leden der voetbalver 84 88 50 87 onder 95—120 70—95 60-70 50-60 50 K.G. K.G. levend gewicht. 16 drachtige zeugen, 63 biggen en 7 fokzeugen, totaal 553 varkens. eeniging van de Jongenscongregatie is in studie genomen «Zwarte l'ietc, I „aar de" oude strijd! aldus spreker.' Propaganda Vergadering. CAPELLE. Door den Chr. Be sturenbond Sprang—Capelle, werd Maandagavond j.l. in de Geref. Kerk aan hei Bruggetje een druk bezochte propaganda-vergadering gehouden. Te ruim half acht opent de Voor zitter van den Besturenbond, de heer J. de Roon, deze bijeenkomst met Psalmzang en gebed. In zijn openingswoord wijst de Voorzitter op de beteekenis van de propaganda-actie welke thans door het Chr. Nat. Vakverbond in geheel Nederland wordt gevoerd. Spr. geeft dan het woord aan Ds. P. K. Keizer, plaatselijk piedikant, die erop wijst dat de Chr. Vakbe weging in het afgeloopen jaar haar bestaansrecht duidelijk heeft getoonc en vooraan heeft gestreden in den storm. Hierna verkreeg het woord de heer H. de Hoop uit Waalwijk, Voorzitter van de Ned. Vereeniging van Chr Technici, over het onderwerp »Een nieuw Front.» Spr. begint met te wijzen op bet feit dat de Chr. Vakorganisatie haar bestaansrecht ten volle heeft bewezen en thans bijna 20.000 leden telt. Spr. wijst erop dat de strijd allijc heeft gegaan tegen twee frontenhet Liberalisme en den Klassenstrijd Dan staat spr. in den breede stil bi het ontstaan van het Fascisme. Het kan niet ontkend worden dat het beteekenis heeft gekregen. Degelijk schakeling van de vakbeweging in Duitschland is voor ons een baken in zee om te strijden tegen het fas cisme. Voor onze jongeren dreigen hier groote gevaren. Hel klinkt zoo mooieen sterke man 1 De ziekte van het fascisme gaat voort. Aan het slot van zijn betoog wekt spreker op om als Christenen, zoo wel patroon als arbeider samen te knielen voor het kruis van Christus en steeds trachten te bewerk stelligen toenadering tusschen ka pitaal en arbeid. Dan is het woord aan den heer J. Vunderink van Euschedé, Hoofd bestuurder van den Ned.Chr.Textiel- arbeidersbond, die sprak over: »De Oude Strijd.» Deze spreker merkt allereerst op dat de Novembermaand al eenige jaren propaganda-maand is. Dan worden de klokken geluid. Dan worden we overal opgewekt ook tot den arbeid die wacht. Op een 180 tal plaatsen wordt thans over dien ouden tijd gesproken. Naast den strijd tegen Liberalisme, thans ook tegen het Fascisme, dit is geen nieuwe, zoo de Heere het huis niet bouwt, tevergeefs arbeiden deszelfs bouw lieden daaraan. Spreker wekt op om te volharden, ook als veel ons ontmoedigt. Ook nu is er uitkomst, God zal ons een weg banen, tegen de goden dezer eeuw, met ai hun woest en stout geschreeuw. Ds. J. C. Hagen van Sprang sprak hierna nog ten slotwoord, waarin hij het Vreest God eerst den Koning», op den voorgrond stelde. De Voorzitter de heer de Boon brengt in zijn slotwoord een woord van dank aan de sprekers en de predikanten, waarna staande gezon den werd Psalm 89 vers 8 en Ds. Keizer met dankzegging eindigt. CAPELLE. Voor de Ned. Herv. Gem. hoopt a.s. Zondag ües nam. half 3 op te treden Ds. Louwe vooijmans uit Waalwijk, 's Morgens lalf 10 leesdienst. De in de Ned. Herv. Kerk a.d. oonschendijk gehouden collecte ten jate van de Chr. School aldaar heeft f 11.75 opgebraeüt. u Hel aantal tewerkgestelden bij de gemeentelijke werkverschaffing bedroeg gedurende de laatste werk week 84. U Bij besluit van den voorzitter van het Ceutiaal Stembureau, be doeld in art. 20 der Gemeentewet, is d.d. 15 dezer in de vacature, ont staan door het bedanken van den heer C. L. de Rooij, lot lid van den raad der gemeente Sprang—Capelle jenoemd verklaard de heer A. L. Sneep. Het 2e elftal der voetbalvereen. »Capelle» speelt a.s. Zondag voor de le klasse BVB op het sportterrein aan de Willem van Genlsvaart een wedstrijd tegen BW 5 uit 's Bosch. A.s. Zondag des nam. 2 uur hoopt voor de Ned. Herv. Gem. a.d. Loonschendijk op te treden Ds. Schlemper uit Waalwijk. Des.mor- gens half 10 leesdienst. De gemeente ontvanger van SprangCapelle houdt Woensdag 22 dezer des nam. van 2—4 zitting op het v.m. raadhuis in de Kom alhier. Donderdagmorgen had C. V., werkzaam bij de werkverschaffing, bij het naar zijn werk rijden het ongeluk zoodanig te vallen, dat hij zich onder geneeskundige behande ling van dr. R. moest stellen. In het gymnastieklokaal der O. L. School in de Kom werd j.l. Donderdag een ouderavond gehou den, welke door een 40-tal dames en heeren werd bijgewoond. Het hoofd der school, de heer E. Colct, heette namens de Ouder commissie de aanwezigen welkom, waarna door de leerlingen der hoogste klassen een tweetal tooneel- slukjes werden opgevoerd, die zeer in den geest der aanwezigen vielen. De jonge tooneelislen hadden dan ook een welverdiend applaus in ontvangst te nemen. Na de pauze werd de agenda verder afgewerkt. Tot leden der Oudercommissie werden in de vaca tures, wegens aftreding van de heeren C. Boezer en H. v. heek, gekozen de heeren A. H. Spielings en J. v. Beek, die deze benoeming aannamen, zoodat thans zitting in deze com missie hebben C. Vos, voorzitter, mevr. Oerlemans—de Roon, Adr. Rosenbrand, A. H. Spielings en J. v. Beek, leden. Besloten werd met de kinderen ook dit jaar weder het St. Nicolaasfeest le vieren. Uit de ouders werd een commissie benoemd welke met het personeel en de Oudercommissie de voorbereidingen voor dit feest zal treffen en waarin zitting hebben mevr. v. d. Waals en de heeren J. de Jong, J. van Dongen en Adr. Molegraaf. Bij de rondvraag bracht de heer A.s. Zondag zal het voetbal- terrein van de R.K. Voelbalvereen. »W.S.C.» worden ingezegend en daarna in gebruik genomen worden. A s. Zondag zal door de tooneel vereeniging »Concordia», gevestigd in hei calé van dhr. Chr. Monslens, de eerste winleruitvoering worden gegeven. Opgevoerd zal worden het blijspel »Knap Sammetje». RAAMSDONKSVEER. Zondag i zal Ds. Guillart des morgens half tien optreden in de Veersche Kerk en om 2 uur in die op 't Dorp. Tot voorzitter van de Vee- verzekering werd gekozen dhr. P. v. Strien Pz. en tot bestuursleden dhr. J. Buiks en Adr. Honcoop. Dinsdag 21 dezer zal de Herv. Vrouwen vereeniging haar le j^arvergadei mg houden onderleiding van Mevr. Guillart. RAAMSDONKSVEER. Door den heer J. W. Merlens is ontslag ge nomen als bestuurslid van de Kon. Erk. Harmonie »de Eendracht». In bet volgend tijdvak is de onvermengde margarine verkrijgbaar bij de volgende winkeliers, op het Veer bij M. Timmermans en Coop, en Consumptie-vereeniging «Broeder Hulp» en op het Dorp bij Adr. de Bont. De bekende postduivenvere niging «Prinses Juliana» zal zooals we reeds eerder meldden op Zaterdag 18 en Zondag ld Nov. a.s. in het clublokaal van J. Kamp aandenKei- zersdijk haar lie groote Nationale Tentoonstelling houden. De prach tige prijzen, welke voor deze ten toonstelling zijn aangekocht, staan ter bezichtiging in de vitrine van J. Leeuwe aan den Iveizersdijk. We twijfelen er nut aan, gezien de puike kwaliteit vogels die deze vereeniging telken jare exposeert ol de »sho*v» zal door vele duiveniief- hebbers bezocht worden. Op Zondag 19 November a.s. zal door den R.K. Vrouwenbond in het St. Henricusgebouw een alge meene vergadering worden gehouden. Tijdens de vergadering zal er een film vertoond worden. Op Zondag 26 November a.s. zal de goede Sint met zijn gevolg de Veerenaren met zijn bezoek ver eeren. Omstreeks twaalf uur's mid dags zal hij in de gemeente arrivee- reu. en aisdan een rondgang door het Veer doen. Tijdens de rondgang zal door eenige heeren aan de huizen der ingezetenen gecollecteerd wor den. De opbrengst daarvan zal in zijn geheel besleed worden om de arme kinderen ook een gezellige St. Nicolaas te laten vieren. Het behoeft dan ook geen verder betoog om deze collecte in een ieders welwillendheid aan te bevelen. Evenals andere jaren heeft onze Kon. Erk. Harmonie »de Eendracht» zich wederom bereid verklaard, om deze tocht met muziek op te luisteren. De bocht in de Julianalaan in de nabijheid van den overweg zal verbreed worden. Dii is een prach tige verbetering, daar de weg nogal smal is. Gezien het betrekkelijk drukke verkeer, zullen ongelukken alsdan zeker niet meer zoo gemak kelijk voorkomen. Indien U Kruschen nog steeds niet geprobeerd hebt probeer het dan nu eens op kosten van de fabrikanten. Zij hebben thans voor een beperkten tijd een aantal speciale „reuzen" pak ken verkrijgbaar gesteld, waardoor het U gemakkelijk wordt gemaakt de werking van Kruschen zelf eens te ondervinden. Vraag dus uw apotheker of drogist naar het „reuzen" pak 1.60, voor dat deze alle zijn uitverkocht. Later is komen vast te staan dat de verwondingen van v. d. V. niet van ernsligen aard waren, zoodal hij Woensdagmiddag het ziekenhuis heeft kunnen verlaten. De toestand van v. G. baart geen zorg. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 17 Nov. '33. De Heusd. Hengelsport vereeniging hield neze week haar gewoon onder ling concours. Vanaf het clubgebouw »De Gouden Leew« ging men ge zamenlijk naar de Maas, waar men spoedig met hengelen begon en menig vischje werd gevangen. Na alloop hadden in 't bovengenoemd calé de bekroningen plaats, waarvoor in volgorde in aanmerking kwamen de Heeren P. Kuijpers, S. v. Eewijk, C. v. d. Velde, V. üoijen,. C. de Leeuw, Toethuiznn, P. v. d. Oever, L. v. Wellen, W. Baaijens, A. de Leeuw, Van Balkom en J. v. Beijnen. De wedstrijd had een prettig ver loop. <J A.s. Zondag gaat Juliana 1 voor de competitie van den B.V.B. spelen teg> n Nivema ('s Bosch). We wen- schen haar van harte succes. Juliana heeft thans 6 keer gespeeld en gewonnen en staat tot heden aan den kop. Juliana2 moet alsdan spelen tegen Kaatsh. Boys 2; ook haar zij succes gewenscht. In den groepwedstrijd dammen won Deurloo de afgebroken partij tegen Fitters, zoodat hij ongeslagen op de bovenste plaats staat. Voorts won Jonker van Schreuders en Swagemakers van Brouwers. DE SPORT. VOETBALCOMPETITIE. GEERTRUI DENBERG. Woens dagavond gaf de K. E. Symphonie en Zangvereeniging »Cecilia» voor een matig bezette zaal een uitvoering in hotel Centraal. De muzieknum mers welke onder directie van dhr. Snijers uit Raamsdonksveer werden uitgevoerd waren zeker een grootere belangstelling waard. Ter afwisseling werd na de pauze een film gedraaid. Op Dinsdag 28 Nov. zal voor het Departement van de Mij. tol Nul van 't Algemeen alhier een lezing met lichtbeelden worden gehouden door den heer H. Ch. G. J. v. d. L. Dijkstra namens de ouders dank aan het onderwijzend personeel, Mandere, secretaris der vereeniging kluchtspel in één bedrijf en »Jopie als standbeeld«, klucht in één bedrijf, door J. Dorn. Beide stukjes zullen worden op gevoerd op Zondag 10 December. Bij de Eerw. Broeders van het St. FrancLcusgesticht alhier wordt een groote electrische wasch- Gewezen wordt dan op de gevaren voor de jeugddoor mooie leuzen wordt men zoo gemakkelijk aange stoken. Het fascisme zet den mensch op de eerste plaats, maar op alle terrein van het leven moet aan God gedacht worden, de strijd moet ge voerd worden in Gods kracht, want waarna het hoofd der school dezen goed geslaagden avond niet een woord van dank voor de belang stelling sloot. De Ned. Herv. Knapenvereen. »Samuel» alhier zal a.s. Maandag des avonds ten 7 uur in de consis toriekamer haar jaarvergadering houden. Door eenige leden worden voordrachten ten beste gegeven. Deze samenkomst staat onder leiding van den heer P. Hommel. In de Geref Kerk aan bet Bruggetje hoopt a.s. Zondag op te treden Ds. P. K. Keizer. WASPIK. Onder architectuur van den heer Snijers werd aanbesteed het bouwen van een woonhuis voor rekening van den heer Th. van Schijndel alhier. Ingeschreven werd door: Jac. v. d. Broek, Waspik f4827 J. C. de Ru ij ter, f4867 den Teuling, Waalwijk f4183 L. Fitters, Waspik f4444 Voor verfwerk werden inschrij vingen gedaan door: Th. Hamers, Waspik f 240 v. Gerwen, f 450 Heesters, Geertruidenberg f 290 Het werk werd gegund aan C, den Teuling, Waalwijk. Alhier is opgericht de vereeni ging »De Jonge Wirkman». Het aantal leden bedraagt 8. Haag, over het onderwerp »Spion- nage voor en tijdens den glooien oorlog. Voor de Evangelisatie Eben Haezer te Raamsdonksveer hoopt Zondag a.s. des v.m. 9.30 en des nam. 2 uur voor te gaan de heer v. d. Kolff uit Dubbeldam. GEERTRUIDENBERG. Woens dagmorgen omstreeks 10 uur had op Centraleweg alhier een ernstig auto ongeluk plaats. Een vrachtauto, waarin gezeten waren de chauffeur A. van Groezen en P. v. d. Ven, beiden afkomstig uit Made, reed met een flinke vaart de Koestraat uit, zoodat de chauffeur, toen hij de bocht wilde nemen, zijn stuur niet meer meesier was. In volle vaart botste de auto legen een aan de vestinggracht staanden boom, zoodat deze in de cabine van de auto drong. De chauffeur A. van Groezen werd ernstig gewond opge nomen. Het bleek dat hij zijn linker been gebroken had, terwijl hij aan gelaat en handen verschillende ver wondingen opliep. Ook P. v. d. Ven liep verschillende wonden op. Beiden werden naar het R K. Ziekenhuis alhier vervoerd. Indien de auto niet tegen d- n boom was gebotst zou de chauffeur in de I vestinggracht zijn gereden. Opnieuw een lastige wedstrija voor Willem II. Bleijerheidc en Eindhoven kunnen winnen. De groote strijd: Roermond— Tegelen. Derbtj in Venlo. W.S.C. 2 tegen TiO.P. Willem II wordt ook deze week weer voor een zeer zware proef gesteld, want MVV mag nog steeds tot de sterkste ploe gen in het Zuiden gerekend worden. Na hun mooie prestatie van verleden week rekenen we er echter op dat de Tilbur- gers ook thans met de overwinning naar huis zullen komen. Middelburg gaat bij NAC op bezoek en dit kan een hartelijk partijtje worden, daar heide clubs hun punten goed kunnen gebruiken. Van NOAD kan hetzelfde gezegd worden, maar toch geven we deze club tegen Eindhoven slechts een kleine kans. BW zal wel en vergeefsche reis naar Bleijerheide maken. In de 2e klasse concentreert zich de belangstelling op de ontmoeting tusschen de heide leiders Roermond en Tegelen. Wel zijn de overwinningen die Tegelen tot nu toe behaald heeft, klinkender dan die van Roermond, maar toch verwach ten wij, dat de krachten niet zoo sterk uiteen zullen loonen en dat de uitstag dicht bii e engelyk spel zal liggen. Wat VVV en VOS zullen doen is heel onzeker, al lijken de kansen der thuicclub na haar herstel het best. Wilhelmina zal aan De Valk waarschijnlijk weinig verdie nen en Picus kan het in Tilburg wel tot een gelijk spel brengen. Tn de 3e klasse slechts één wedstrijd: WSC 2TOP, waarbij een goede kans be staat op een revanche der thuisclub. Het programma luidt: 1e kla^e Maastricht: MVVWillem II. RredaNACMiddelburg, meiierheide: Bleiierheid©BW. Tilburg: NOADEindhoven. 2e klasse A Vlissineen: Vb'-sinpenAxel. Roosendaal: RBCBreda. Terneuzen Ter"eu-»«»nAlliance. Breda: BredaDe Baronie. 2e klasse B Venlo: VVV—VOS. hen Bosch: WilhelminaDe Valk. Tilburg: TACPicus. Roermond: RoermondTegelen. 3e klasse A: TJzendijkeIJzendilkeRreskens. Middelburg: MiddplMieg 2Hansweert. 3« klasse C: Rreda: EKC—NOAD 3. BredaBoeimeerS N S. Waalwiik: WSC 2—TOP. Om den Kethrl. Vopfbalbeker. F.«r«te "onde: Eindhoven: ES V—RWW Waalcyk: BaardwiikTricht. T. V. C B. Snannende wedstrlld in Waalwiik. Tn Waalwük staat een scannende hmn te wachien tusschen H.F..C. en D.E.S. uit Kaatsheuvel, die er beiden een eer in zullen stellen de Langstrnatsche hegemonie in hun afdeeling te voeren. 1 Dit pak bevat namelijk den gewonen flacon Kruschen it 1,60 en nog een nparten procf- fiacon, welke voldoende is voor ongeveer een week. Open eerst den proefflacon, probeer dezen en wanneer U daarna niet volkomen overtuigd bent, dat Kruschen alles doet wat er van be weerd wordt, is de gewone flacon nog ongeschon den. Breng dezen terug. Uw apotheker of drogist is gemachtigd U uw heele uitgave il 1.60 on middellijk en zonder omwegen terug te betalen. U hebt Kruschen geprobeerd zonder dat het IJ iets kostte. Kan het gemakkelijker? Let op dat op het etiket op de flesch, zoowel als op de bul- tcnverpnkking de naam Rowntree Handels-Maat schappij Amsterdam voorkomt. uruorna hof hnof/f rfor cohnnl /lo7on VOOT NölkCnDOIlCl CI1 1 Cll(3 tC (lCll .3e klocse B: 3e klasje D:

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 7