Hieuv; lilhilsltinl. van Italië, de presidenten van Finland, Griekenland, Letland. Argentinië, Venezuela, Turkije, nationale Chinee, sche regeering, den Keizer van Ethio. pië, den president van Uruguay en van den chef van de voorloopige re. geering van Brazilië. De uitvaart. De plechtigheid in de Nieuwe Kerk te Delft zal geleid worden door prof. dr. Obbink te Utrecht. De mogelijkheid is niet uitgesloten dat de rede door de radio uitgezonden zal worden. Omtrent de vertegenwoordiging van het Belgische Koninklijk Huis bij de plechtige uitvaart, wordt medegedeeld, dat zeer waarschijnlijk Prins Karei van België, broeder van Koning Leopold, de plechtigheid zal bijwonen. De Koninklijke grafkelder. De laatste Koninklijke Vrouwe, Wier overlijden smart in de natie bracht, was Koningin Sophie, de gemalin van Willem III. Zij stierf op 3 Juni 1877 en werd op 17 Juni d.a.v. begraven. Koning Willem III stierf op 23 het volgende schrijven gepubliceerd: Naar aanleiding van het verzoek van den raad van Ministers schrijven Wij bij dezen voor, dat op den voor- avond van de begrafenis van H. M. de Koningin Moeder in alle parochie kerken van Ons Aartsbisdom alsmede in de kapellen, waarover een rector is aangesteld, op een door den pastoor of rector nader aan te geven uur de Vespers voor de overledene zullen worden gezongen (Oratio: fidelium omnium' benoemd, diens broeder, de heer Jos. van Arendonk, schoenfabrikant te Tilburg. Wij vernemen, dat de aanbesteding van de gebouwen eerstdaags zal plaats hebben, waarna onverwijld met den bouw zal begonnen worden. De voorbereidende werkzaam heden nemen meer en meer last bare vormen aan. R.K. Staatspartij. i Te Amersfoort wordt 7 en 8 April Wij sporen de geloovigen aan zoo eer}. Kaderdag gehouden van plaat selijke en gewestelijke leiders van de R.K. Staatspartij. ERTOGENBOSCH. In beginsel is met den minister van waterstaat overeenstemming bereikt inzake de verbetering van de Rijksweg 's Her togenbosch Utrecht en de omlegging van dezen weg om de bebouwde kom der afdeeling Orthen (onderdeel van Den Bosch) Voor wat de omlegging van den weg van Orthen betreft, acht de minister aanleg in werkverschaf fing mogelijk, Daar de gemeente Den Bosch thans naar een nieuw object van werkverschaffing moet omzien, stellen B, en W. voor, als een begin van uitvoering van de bovengenoemde verlegging van den Rijksweg, reeds thans een aanvang te maken met de wee nestuurs wegens periodiek aftr. van de hee- ren C. Meijer en W. N. Kuijsten. Voordracht voor de vacature C. Meijer: C. Meijer, W. N. Kuijsten, C. Werther. Voordracht voor de vacature W. N. Kuijsten: W. N. Kuijsten, C. Meijer, Adr. Konings. 6. Verkiezing van twee leden van den Raad van Toezicht, wegens perio diek aftreden van de heeren Seb. Vos en C. B. Timmermans. Voordracht vacature Seb. Vos: Seb. Vos, C. B. Timmermans, J. Michaël. Voordracht vacature C. B. TimmermansC. B. Timmer mans, Seb. Vos, D. de Bie. 7. Benoeming van twee plaatsvervan gende bestuursleden. Voorgesteld worden; C. Werther en J. Haverhals Jaczn. Rondvraag en sluiting. 8. veel als mogelijk deze Vespers bij te wonen. Leeftijdsgrens voor burgemeesters. De Commissaris der Koningin in Noordbrabant heeft naar de »N.RC.» meldt, lot de burgemeesters in zijn gewest een aanschrijving gericht, waarin wordt opgemerkt, dat door de tijdsomstandigheden niet alleen, doch ook en niet in het minst de in de laatste jaren heerschende werk loosheid, het voor vele jonge intel- lectueelen niet mogelijk is een pas- senden werkkring te vinden. De e- November 1890; de begrafenis vond norme toeneming van het aantal sol. op 4 December 1890 plaats. licitanten voor het burgemeesters- Drie en veertig jaar en vier maan ambt wijst onder meer hierop en den bleef dus de Koninklijke graf maakt het noodzakelijk, dat voor kelder te Delft gesloten. 1 de herbenoeming van burgemeesters ln het mausoleum in de Nieuwe van gevorderden leeftijd een nieuwe .w. Kerk te Delft zijn van het Huis van gedragslijn wordt gevolgd, namelijk ophoging van bel bude" de den veestapel, voornamelijk Oranjeenzijnverwantendevolgen- .dat een burgemeester in het jaar, j jthen^ van kalveren, de personen bijgezet: In de oude waarin hij den leeftijd van 65 jaar grafkelders: Willem I, Prins van heeft bereikt uit zijn ambt wordt ontheven. VRIJH.-CAPELLE. Vergadering der Coöp. Aankoopvereeniging Capelle, Vrijhoeve-Capelle en Sprang W. A. op Dinsdag 27 Maart 1934, des avonds 7 uur bij J. Treffers alhier. Aan de orde 1. Aanschaffen veevoeder, hulp- meststoffen, kolen, enz. 2. Aanschaffen kolen voor het a.s. najaar. 3. Mededeelingen welke worden ge daan omtrent de maatregelen die ge nomen worden tot de inkrimping van den opfok Oranje; Louise de Coligny, zijn vierde gemalin; Prins Maurits; een dochter van Prins Frederik Hendrik; Prinses Isabella Charlotte; Frederik Hendrik; Catharina Belgica, dochter van Prins Willem I; Prins Willem II en Amalia van Solras, gemalin van Frederik Hendrik. In de nieuwe grafkelders: Anna Maria, dochter van Prins Willem IV; Anna van Engeland, gemalin van Willem IV; George Willem Belgicus, Prins van Nassau Dillenburg, zoon van Willem VFreütrika Louisa Wilhelmina, Prinses van Oranje* Willem Frederik Nicolaas Karei, zoon van Prins Frederik; Koningin Frederika Louisa Wilhelmina, ge malin van Koning Willem I; Koning Willem IWillem Alexander Fre derik Constantijn Nicolaas Michael, tweede zoon van Willem II; Koning Willem II; Willem Frederik, tweede zoon van Willem III; Willem Alexander Ernst Casimir, vierde zoon van Willem IIAnna Paulona, gemalin van Koning Willem II Prinses Louisa, gemalin van Prins Frederik; Prinses Amalia, gemalin van Prins Hendrik; Koningin Sofia Frederika Mathilde Willem Frederik Hendrik, Prins der Nederlanden Willem Nicolaas Alexander Frederik Karei Hendrik Prins van Oranje, oudste zoon van Willem IIIWillem Frederik Karei, Prins der Neder landen, oom van Koning Willem III Willem Alexander Karei Hendrik, Prins van Oranje jongste zoon van Willem III en Koning Willem III. De uitzending per radio der begrafenis. Naar wij vernemen heeft de regee ring de 4 groote omroeporganisaties (A.V.R.OK R O., N.C.R V. en V A.R A.) bereid gevonden de radio uitzending van de begrafenisplechtig heden van Hare Majesteit de koningin moeder als volgt te doen plaats vinden: le. De uitzending wordt door den Nederlandschen omroep gezamenlijk verzorgd, die zich daartoe op verzoek van de regeering onder leiding van den voorzitter van den Radioraad hebben gesteld. 2e. Te 's-Gravenhage, Rijswijk en Delft zullen in totaal vier posten worden ingericht, van waaruit het ooggetuigenverslag bij opvolging wordt gegeven. 3e. Het ooggetuigenverslag zal met een korte toepasselijke toespraak wor den geopend en beëindigd. Voor aanvulling van dit verslag zal desnoodig op passende wijze worden zorg gedragen. 4e. De uitzending zal op gelijke wijze plaats vinden over de beide Nederlandsche zenders alsmede over de Phohi- en Kootwijkzenders, teneinde ook de luisteraars in Oost- en West- Indië in de gelegenheid te stellen de droeve plechtigheid te kunnen volgen. 5e. Het tijdstip van den vermoede- lijken aanvang en het vermoedelijk einde der uitzending zal nader worden bekend gemaakt. 6e De technische dienst van het hoofdbestuur van de P.T. en T. ver zorgt, met gebruikmaking van materiaal der omroepvereenigingen, het techni- Slechts in zeer bijzondere gevallen, wanneer het gemeentebelang zou meebrengen, dat een 65-jarige bur gemeester nog eenigen tijd in zijn ambt wordt gehandhaafd kan van de algemeene regeling worden afge weken. Jhr. Röell gedood bij motorongeluk. Te Soesterberg is Jhr. G. L. Röell met zijn motorrijwiel in volle vaart op een vrachtauto ingereden die zon-j der licht aan den kant van den weg stond. Het ongeval werd pas enkele uren later ontdekt. Jhr. Röell bleek toen reeds overleden te zijn. Jhr. Röell was in studenten—-s^eikringen een zeer bekende figuur. Zoo heett hij o.m. deelgenomen aan de Olympische Spelen te Los Angeles in 1932. Ontslag op Sigarenfabrieken. Te Roosendaal is aan ca. 200 si garenmakers bij de K.V.W.- sigaren fabrieken ontslag aangezegd over 8 dagen. Het grootste deel daarvan treft de fabriek te Nispen aan de grens, die wordt stilgelegd. Op de fabriek te Roosendaal treft het ont slag ca. 25 sigarenmakers en te Wernhout ca. 15. Er zijn vijf machines, z.g. bosjes machines, geplaatst met een capi- citeit van 8000 bosjes per dag. Het laat zich aanzien dat na ver* loop van tijd nog meer ontslagen zullen volgen. Een aantal meisjes is daarentegen aangenomen. Op de sigarenfabriek fa. Gebrs. Rijkers te Valkenswaard is 62 man personeel ontslagen De gehuwden kunnen nog aan het werk blijven. legen besmetting op scholen. Een wetsontwerp dat, juist door een aantal recente gevallen, zijn noodzakelijkheid heett bewezen, en met groote instemming door de ouders van schoolgaande kinderen zal worden begroet, is door de ministers Marchant en Slotemaker de Bruine bij de Tweede Kamer ingediend. Het ontwerp handelt over de bescherming van leerlingen tegen gevolgen van besmettelijke ziekten van personeel aan onderwijsinrich tingen. Bezwaren tegen het wetsontwerp op de besloten vennootschappen. De bezwaren tegen het ontwerp inzake de besloten vennootschappen hebben volgens de Telegraaf weer klank gevonden in de Kamer. Men verwacht dat Minister Oud het ontwerp zal wijzigen. Nederlandsch Crediet van f 100 millioen aan krank rijk. Naar de Telegraaf meldt heeft een Nederlandsch bankierssyndicaat, nadat de Nederlandsche Bank ver klaard had daartegen geen bezwaar te hebben, een crediet van maximum f 100.000 000 voor den duur van één jaar verleend aan den Franschen De ko9ten worden geraamd op f 93 800, waarvan f 59000 voor loon. De kosten van het werk zooals de ze zouden zijn, wanneer niet tot uit voering in werkverschaffing wordt overgegaan, komen voor rekening van het Rijk, terwijl daarentegen de meer dere kosten als gevolg van de uitvoe ring door middel van werkverschaf fing ten laste komen der gemeente. B. en W. hebben reeds normale rijks subsidie in de loonen, welke naar ra ming 41 7°/# zal bedragen, aangevraagd. Ten aanzien van de uitvoering van werken door particuliere aannemers deelen B. en W. mede, dat zij reeds stappen hebben gedaan om te komen tot samenstelling van een leidraad bestek. De wethouder van 9ociale za ken zal zich te dezen verstaan met iijr. dr Vonk de Both, voorzitter der commissie voor werkverruiming en verschaffing van den Noord Brabant- schen Waterschapsbend. Het Rijk laat de samenstelling van een leidraad aan de gemeente over, doch verbindt als voorwaarde aan de subsideering, dat waar het betreft het te werk 9tellen van werkeloozen, de werken met de- zelfde waarborgen omgeven moeten zijn als tot dusverre het geval i9. Een en ander zal naar de meening van B. en W. geruimen tijd in beslag ne- men, daar van de zijde van het de partement van sociale zaken deze materie eveneens bestudeerd zal moe ten worden. B. en W. stellen daarom voor dit werk door de Ned. Heide Maatschappij te doen uitvoeren. SPRANGCAPELLE (V.m. Sprang). Predikbeurten Zondag 25 Maart. Ned. Herv. Kerk v.m. 9.33 uur leesdienstn.m. 2 uur Ds. v. d. Roest van 's Gravemoer. Geref. Kerk v.m. 9.30 uur en n.m. 2 30 uur Ds. J. C. Hagen. Vergadering van de Sociale Studieclub van den Chr. Besturen bond Sprang-Capelle op aanstaande Maandagavond 8 uur, in de zaal van den Chr. Volksbond. Aan de orde: »De beginselen van fascisme en nationaal-socialisme«, in te leiden door dhr. C. van Caem Dzn. J.l. Woensdagavond had in de Geref. Kerk alhier een gemeente vergadering plaats, welke matig bezocht was. Na opening ging Ds. Hagen in Gebed voor waarin Z.Eerw. het Koninklijke Huis en het Neder landsche volk aan den troon der genade opdroeg. Vervolgens her dacht Ds. Hagen het overlijden van H. M. de Koningin - Moeder, waarin hij duidelijk liet uitkomen den zegen, welke God in H. M. de Koningin—Moeder aan land en volk schonk. De gemeente zong hierna staande het derde complet van het Wilhelmus: »Mijn schild en de betrouwen«. Ds. Hagen gaf vervolgens een overzicht van het kerkelijk leven, terwijl verder verslagen omtrent kerkelijke en diaconale kas werden uitgebracht, alsook omtrent den CAPELLE. De keuring der dienst plichtigen van de lichting 1935 dezer gemeente zal plaats hebben op 9 April e.k. des voormiddags half elf en des nam. 2 uur te Waalwijk. Aan de navolgende ingeschre venen der lichting 1935 dezer ge meente is voorgoed vrijstelling verleend van den dienstplicht wegens broederdienstC. D. van Campen, J. C. de Cloe, J. J. van Dongen, P. van den Hoek, W. C. Hoevenaar, VI. Hommel, H. Klaasse, G. Kluite naar, H. M. J. Kommers, W. Konings, j. Kruyf, M. Mouthaan, A. Rosen- irand, A. Sprangers, J. Sprangers, P. Stam, A. Tactor, P. v. Vu uren, J. Beusekoro, J. de Rooy, K. van de Werken en W. G. Mandemakprs. Voor de Ned. Herv. gemeente alhier hoopt a.s. Zondag des morgens half tien en des namiddags half drie op te treden Ds. Cuperus. 'y Het aantal tewerkgestelden bij de gemeentelijke werkverschaffing bedroeg in de afgcloopen werk week 74. A.s. Zondag des morgens half tien en des namiddags 2 uur hoopt voor de Ned. Herv. gemeente aan den Loonschendijk op te treden de ïeer v. d. Ent, godsdienstonder wijzer te Aalst (Gld.) q n T t f, arbeid der Zendingsvereeniging. il,t J>e, ';antsir,he regeering geeft Door meisjes van de Meisjesver- [e.g^.n. dl crediet d maands schat eeniging werden enkele zangstukjes kistbiljetten uit, die driemaal kun— „ifanvnor* Dhr WnnhiMc rL* nen worden verlengd. Verplichte rundveebeperking uitgevoerd. Dhr. Wachtels v. d. Berg behandelde hierna een keurig op voedkundig onderwerp: »Bange sche gedeelte der uitzending, bij welke verzorging dankbaar gebruik gemaakt "van de Crisis-rundvee- zal worden van de welwillende mede j centrale ernstig of en in hoeverre werking van den s Gravenhaagschen de vrijwillige rundveebeperking moet gemeentelijken telefoondienst. j aangevuld worden door een ver- Herdenkingsstonde. plichte. Een principieele beslissing De St.Crt. van Donderdag bevat het f °ok °P heden nog niet genomen, asXaril^Tes" avonds 7 30 volgende verzoek: Intusschen verwachten ter zake Maart 19d4' des avonds 7,30 .De Raad van Ministers richt zich kondigen, dat een verplichte beper tot de onderscheidene godsdienstige king niet zal kunnen uitblijven, gezindten in ons land met het verzoek fel.) Tentoonstelling Stad Tilburg 193b. In de plaats van den heer Adr. van Arendonk, die enkele maanden geleden overleed, is in het eere— comité van de Internationale Ten- Naar wij vernemen overweegt het jaren vol gevarenrr. Na het zingen van »Een vaste Burgt is onze God«, sloot ouderling Hofman met dankgebed. SPRANG. Algemeene vergadering der Coöp. Boerenleenbank op Woensdag uur in het Tramstation te Sprang. Agenda 1. Opening der vergadering. te willen bevorderen, dat op den vooravond van de begrafenis van Hare Majesteit de Koningin-Moeder in de kerkgebouwen een ure des gedenkens worde gehouden". RAAMSDONKSVEER. De brug- cnecht van Erp is overgeplaatst van ^ederhemert naar de Rolbrug te Raamsdonksveer. De R.K. Studieclub »Trifolia» zal op Woensdag 4 April a.s. des avonds 8 uur in de bovenzaal van Hotel de Reijer hare leden en dona - teurs een tooneelavond aanbieden. Optreden zal de bekende looneel kunstenaar Leon van der Hulst. De Studieclub heeft hiermede een goede keuze gedaan. Het aantal leerlingen op de scholen te Raamsdonksveer bedraagt 568, gesplitst als volgtaan de St. Theodorusschool 298, St. Theresia school 358 en aan de N. H. School gewoon onderwijs) 78 jongens en 81 meisjes, en aan de ULO School 34 jongens en 19 meisjes. Het vleesch in blik is in het volgende tijdvak verkrijgbaar bij de slagers v. Helvert en v. Gent. De onvermengde margarine kan in de volgende periode door recht hebbenden afgehaald worden bij de volgende winkeliers: F. F. Mekes en C. H. v. Rijn. Zaterdag 24 en Zondag 25 Maart a.s. wordt in de school der Eerw. Zusters een tentoonstelling gehouden van de handwerken der kinderen van de verschillende klassen en der Naaischool van de leerlingen der cursussen voor naaien, knippen en borduuren. Deze tentoonstelling is voor iedereen toegankelijkvc kinderen echter onder geleide. Zij is geopend Zaterdagnamiddag van 37 uur en Zondag na de Hoogmis tot 2 uur; daarna na het Lof tot 7 uur. Als attractie voor de kinderen is er een grabbelton met aardige verrassingen. Aan de tentoonstelling is ook een verloting verbonden van handwerken, zooals kussens enz. De verloting is goedgekeurd bij besluit van Burg. en Weth. van Raams donk, d.d. 16 Maait j.l., no. Iü6. Mej. Toos van Duren slaagde te Schijndel voor het examen Gods dienstonderwijs. V Woensdagavond werd in de Herv. Kerk onder leiding van Ds. Guittart een Rouwdienst gehouden. eimus. Ds. Guittart bepaalde de opge komenen bij Ps. 103 15—18 en had deze 3 punten1. Bepeinzing van eigen sterfelijkheid; 2. Dank bare gedachtenis aan wat de Over ledene voor ons deed3. Hartelijke voorbede voor onze Koningin en Haar Huis in deze moeilijke dagen. Naar wij vernamen kwam dhr. Stolk aan het Stoomgemaal zoodanig te vallen dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. RAAMSDONK. Zondag 25 Maart a.s. ten half drie worden op de Wielerbaan »Het Vliegend Wiel» aan de Keistraat weer groote wieler wedstrijden gehouden voor amateurs en nieuwelingen. Het bestuur heeft weer een uitgezocht programma in elkaar gezet. Alle wielersportlief— hebbers van hier en omstreken Zondag weer naar de Wielerbaan te Raamsdonksdorp. Het programma ziet er als volgt uit: Wedstrijd 1. Sprint over drie baanronden. Deelnemers: v. Leest, Veldhoven, Fijneman, v. d. Pol en de Gast. Wedstrijd 2. Koppelachtervolging over 30 baanrondenv. Amelsvoort Scholten, Nijnatten—Dalman. Wedstrijd 3. Achtervolging over 30 baanronden v. Leestv. d. Pol, FijnemanVeldhoven. Wedstrijd 4. Afvalrace v. Kuijk— v. Strien, Vissers—Snijders, Verhoof Scheerens. Wedstrijd 5. Eigenkracht over 70 baanronden met 3 klassementen v. Leest, v. d. Pol, v. Veldhoven, Fijneman, de Gast. Wedstrijd 6. Koppel wedstrijd over 180 baanronden met 3 klassementen v. Amelsvoort—Scholten, Nijnatten Dalman, ScheerensVerhoof, Vis sersSnijders, v. Kuijkv. Strien. GEERTRUIDENBERG. Voor de Evangelisatie »Eben Haezer» te Raamsdonksveer hoopt a.s. Zondag des v.m. 9.30 en des nam. 2 uur voor te gaan de heer v. d. Kolf uit Aalst. HERPT. Gisteravond vergaderde in café »de Ploeg» het bestuur der Veilingvereeniging »De Langstraat», n.l. dhr. Gijsman uit Waspik, van Wijk uit Genderen en Boelen, de directeur der veiling, met de leden uit Herpt. Het lid dhr. Chr. v. Herpt heette de aanwezigen welkom. Dhr. Gijsman lichtte enkele punten toe, o.a. de ophanden zijnde statuien wijziging en het artikel waarbij de aansprakelijkheid geregeld wordt tot f25 per lid. Dhr. Boelen lichtte het verslag toe, waaruit bleek dat door Hcvpt geleverd was voor f6023.49. Het vcilingsprocent zou bepaald blijven op 5 pet. vcor plaatsen met opslagplaats en 4 pet. voorbuiten-- plaatsen. Voor de vergaderingen werden als afgevaardigden aange wezen Chr. v. Herpt en J. M. Buijs. -r...oo. De Gemeente was in grooten getale 2. Aanwijzing van een Secretaris voor j opgekomen. Ook was aanwezig de deze vergadering. Edelachtb. heer Moons als hoofd Notulen van de vorige algemeene j der burgerlijke gemeente. vergadering. Gelezen werd Ps. 90, gezongen Ps. 1 Van de R.K. Werkliedenvereeniging te Verslag over 1933. Vaststelling j 89 11, en Ps. 42:7, terwijl naden Tilburg verschillende polyfonen, mo- van de Balans en Rekening. dienst werd aangeheven een couplet tetten te zingen. 3. 4. Kaatsheuvel, 23 Maart 1934. R.K. Kiesvereeniging Kaatsheuvel. Zondag a.s. 25 Maart houdt de R.K. Kiesvereeniging Parochie St. Jan om 6 uur n.m. een groote vergadering in het Patronaat alhier. De bekende en beroemde spreker Pater Henricus O.F.M. Redacteur van het Tijdschrift „Christus Koning" zal alsdan spreken over de nieuwe stroo mingen „het Fascisme" met als titel: Loyaal en eerlijk? maar ons zelf. Vrij debat. We mogen verwachten dat de belangstelling voor deze verga dering, voor den gewijden spreker, speciaal voor het onderwerp dat hij be handelt wel zoo belangrijk zal zijn, dat op een groot bezoek gerekend mag worden. i Vergadering Kaatsheuvels Belang. De Vereeniging Kaatsh. Belang houdt Maandagavond in de zaal van den heer Jan van Dun een groote propaganda- vergadering, waarop een resumé zal gegeven worden van hetgeen de veree niging het laatste half jaar gedaan heeft, terwijl als bijzondere attractie van den avond o.m. een film zal ver toond worden van de olficieele instal latie van burgemeester J. A. F. Mal- lens op 3 Maart jl. Waar dit de eerste film is die ter plaatse is opgenomen, kunnen we veronderstellen dat er veel belangstelling zal zijn om deze verga dering hij te wonen. Voor de leden van Kaatsh. Belang is de toegang vrij, ter wijl niet-leden een laag entrée betalen. Ongeval Kaatsheuvel. Op de schoenfabriek van de Fa. K. K. geraakte dezer dagen een leerling- stanzer onder een stanzmes, waardoor hem een der vingers'ruim op de helft geheel werd afgesneden, terwijl een andere vinger ernstig werd gewond. Parochiaal Zangkoor. Op Woensdag a.s. zal in de zaal van den heer Jan van Dun de generale slot- repetitie plaats hebben van de geza menlijke koren van den Korenbond St. Gregorius voor Waalwijk en Omstre ken voor de Gregoriusdagen te Tilburg, alwaar dezen Korenbond de vereeren- de taak is opgedragen tijdens de uit voering van het Paaschspel in de zaal

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 7