Bifel uit de Dmnensctie haai Hoofdzin, lUespijti tiUftohacdt'j pAedect -w» 09o 12 April 1934. MuTiftèêf, Ik will irst dan inèr èfkes,beginnen mekaar; 't leven is kort". Jan, gij hegged over hel hauwen van pensiongaasten. Veul is doar veur te zeggen en veul komen er ook al pro- leteeren van oons mooi stuk natuur. Sprèkt us meensen uit de haai, hij legen jou, over dieën Jan uit Rijswijk, meen op Giersbergen, op de Klinkaert d.ie dè ingezonden stuk in oewen op de Pestaert en op de Fellenoord en kraant hee geschreven; es un ant- vraagt us of tur zomers veul vrimden v.oord op meen brieven of es un be- komen; dan moette us beuren wè vijs, van meeleven, mee de dingen, die veur un antwoord dè ge krijgt. zooal in Drunen gebeuren. Vrimden, of hier vrimden komen? Jan, ik heb geprakkezeerd en ge- Dun heelen zomer deur zèn hier ineen- vroagd,' mèr ik kan oew nie vljnen. j sen uit Holland, die hier un week of De wul zeggen, ik kan nie te weten langer blijven. Dè heurde nie altijd zoo <omèn, wie ge zed of wanneer ge uit wijd, mèr toch is het zoo. Ge moet mèr us in de goaten hauwen hoeveul Drunen vertrokken zed. Loat oew ligen u£ zien of heuren? Ge zet wel kom. Mèr dè nim nie weg, dè het me goed doei, dè ook buiten Wolk en omgeving mun yirtiendóagsche penkrabbels, oan den munheer van dun Echo, mee oan- dacht.gelezen worren. Al meer is me gezeed, dè mun brie ven wijer de wèreld ingon, es ik zelf docht. Dè ze soms heel stukken over namen in aander bloier. Nou, nou, gij meent doar in 't Noorden, want doar lig Rijswijk toch, ook leest en sekuur, zoo'lr merk, nou begin ik mun eigen een „grootheid" te vulcn. Hee, wè zek, un grootheid op mun klompen en in mun blauw buisje en mee mun piloosche broek oan. Ge zeg- ged mee meen eens zegde, wè betreft die tuintjes. Goeie proat, mèr op dun oogenblik hemme gin kloagen. Wer kelijk, veul meensen beginnen dur hufkes op te knappen. Ze beginnen er oarighed in te krijgen en inplots van beezen en kriekelbossen, zetten ze er viooltjes of stèkerkes in. Unnen aan deren, die 't béter doen kan, tulpen, rozen en aander kusselijke bloemen. Hufkes, woar ge oew eigen vroeger oan ergerde es ge er langs kwaamt, omdè tur un groote rauw heg omhee- nen ston, zèn nou versierd mee ijzeren hekketjes of afgemokt mee un mooi muiirke; jDiis Jan, es ge mee de Pinksteren in Drunen komt, dan kijkte op. J)an zegde: wè is dè hier toch veraanderd in unnen korten tijd. En dè is nou toch gegoan zonder prijzen-uitschrij- verij. Want, joa, ge weet' 't worschijn- 1 ijk wel, die vurdildheid, die vurdild- heid in zukke plotskes es Drunen. Ik zal doar nou mèr nie veul plots over vuil moaken, want doar zèn dur toch altij die hiervan uitgoan: „Pest padvinders ur joarlijks hier in de baai komen en er un tijke blijven. Joa kijk us, mee padvinders bedoel ik al die lui, die hier in un tent komen lig gen in de haai. Ge vat wel, dèk hier wè algemeen zij. Nou Jan, ik zal oew wel zeggen, veur un billijke, heel billijke prijs kande hier un wèèk of langer of korter in de zomer bij de boerenmeensen hier in de haai onderdak vijnen. Let er mèr us op, munheer, dè komt am mei nog in orde! Mèr het moet zunne tijd hebben. Zoo ook mee die wotterzoak. Inkel- de joaren gelejen hee doar bij de Klin- kertsche brug un wottergemoal ge- stoan om 't wotter uit het kenoal te pompen in de zoogenoamde polder, tusschen den haaidijk en 't kenoal. Dè hee mèr eenen zomer zoo ge goan en toen was 't aafgeloopen. Woarom dè het volgend joar nie meer gedoan- wier, hèk nooit gewe ten. Zeker, doar is veul geluld, mèr 't noaike van de kous komde gij of ik nie te weten. Doar zèk ook niks benieuwd noa, ook nie nou, want zoo pas is tur be sloten om daander joar de zomer wir mee die wotterpomperij te beginnen Loat dè nou us wè geld kosten. Goed, mèr hoeveul stukken laand lig gen er nou nie, die toch niks, heele- nioal niks opbrengen. En zoo ik er te gen oan kijk, ligt dè hieroan, omdè deur het kenoal al 't wotter wordt weggezogen. Nim nou de Vonderkuil is of de Vortsloot. Die stonnen toch bedaart spoedig met 'er stuk 8 ct. Doos 45 ct. Bij Uw drogist altii vol wotter, toen tur 't kenoal nog Z6n dur doar bij julhe mussch.en, J En nQu? Nou ze a„e« die tur zin m hebben om hier ,n de z0^ers dreug haai un poar doagen deur te bren gen en die nie goed weten woarhenen om un goei, proper kosthuis te krij gen veur die doagen, dan kannen ze gerust noar meen schrijven, noar 't adres van dun Echo. Dan krijg ik 't wel in haandèn en ik beloof oew, dèk cr mun best veur zal doen om het noar durre zin te moaken. Doar magen ook gerust aander ge bruik van moaken, die in Drunen nie zoo goed weten woar ze loopen moeten om un poar doagen deur te brengen in „oons vrij gevochten laand". Munheer, ge zed dus geworschuwd, komt ur iets, deursturen es te blieft. 't Veurig joar is deur un stuk of twoalf ingezetenen van Drunen, zoa- kenmeensen in hoofdzoak, un kortje uitgegeven van Drunen. Dè was un mooi plan. Ik hoop dè ze van 't joar wir zooiets oanvangen en dan prebee- ren 0111 mee alle zoakenmeensen in Drunen soamen te spannen om dan nog meer rekloame te moaken. Mee minder kosten per kop, zudde in un nen veul grootere vurm rekloame kannen moaken. En 't is net zoo Jan uit Rijswijk zee of teininste bedoelt boe meer vertier ge in Drunen krijgt, boe béter veur de zoaken en winkels. Ik zij 't er goed mee eens, dè ze nog us prebeeren om dees plek laand die buunders en buunders groot is zoo in orde te moaken of te verbéte ren, dè tur fatsoenlijk iets op kan grujen. Dè ge er teminste wè kant teulen. Doar loat Drunen wir us in zien, dè ze nie van aachteren blijven staan om iets te doen veur het welzijn van deur inwoners. Joa, zeg munheer es me zoo'n fijn wotterpompinstellatie hebben, dan krijme deur de tijd van eigus ook un ijsboan, un fijn ijsboan en un groote ijsclub mee veul lee. Dè zèn plannen veur de toekomst, die nog wijer uitgebruud moeten wor ren, deur dun een of aanderen groo- ten geest in Drunen. Di is 't leste bloike van munnen schrijfblok, dus ik wor gedwongen om er aaf te schaaien. Dun aanderen keer vertel ik oew wijer. De groeten van meen en Driekas, Hou doe. TIENUS. Een dezer dagen werd van het rijwiel van den heer v. d. L. alhier een -electrische fitting met lampje ontvreemd. Het mocht den ge meenteveldwachter, Keinemans, ge lukken den dader een zekeren K. uit Kaatsheuvel te pakken te krijgen. Van een en ander werd procesver baal opgemaakt. Het eerste elftal der voetbal vereniging »Capelle« speelt a.s. Zondagmiddag te Baardwijk voor de 3e klasse K.N.V.B. tegen »juliana« aldaar. Naar men ons mededeelt zullen verschillende Sprang-Capelsche ne ringdoenden, die ook geregeld hun waren in het naburige Kaatsheuvel aan den man trachten te brengen, aldaar na 1 Juli e. k. niet meer mogen venten. Een maatregel, waar door Velen uit onze gemeente ge dupeerd zullen worden en we hopen, dat de Sprang-Capelsche ingezetenen, die wel eens gaarne in Kaatsheuvel gaan winkelen, in het vervolg ook hun inkoopen zooveel mogelijk in eigen gemeente zullen doen. De heer Joh. Molegraaf her dacht j.l. Woensdag den dag, waarop hij vóór 25 jaar bij Notaris Middel koop alhier in betrekking trad Dat deze dag niet onopgemerkt is voorbijgegaan is te begrijpen. Ver- schillendet stoffelijke blijken van waardeering, alsmede talrijke felici taties had de jubilaris in ontvangst te nemen, zoodat deze dag voor hem tot een onvergetelijke is ge worden RAAMSDONKSVEER. Op de jl Woensdag gehouden keuring van dienstplichtigen der lichting 1935 woonachtig in deze gemeente, zijn geschikt verklaard 9 dienstplichti gen, voorgoed ongeschikt 22, tijdelijk ongeschikt 2, niet verschenen 1, niet gekeurd wegens vrijstelling geestelijk ambt. Recht op broederdienst 17. Van de tijdelijk ongeschikt ver klaarden der lichting 1934 is 1 nienstplichtige geschikt verklaard, afgekeurd 2 en 1 dienstplichtige is niet verschenen. A.s. Zondag 15 April zal een bloempjesdag worden gehouden, waarvan de opbrengst komt ten bate van het onderhoud voor vol wassen blinden. Het aantal werkloozen bedraagt •^■in deze gemeente 371. Wegens vertrek naar Rot terdam heeft de heer Lievaart eervol ontslag gevraagd tegen 1 Mei als onderwijzer aan de Veersche Chr. School. Tot Wijkzuster Groene Kruis alhier werd benoemd mej. de Graaff uit Rotterdam, wegens bedanken van Zr. Willems uit de Haag. Zondag zal Ds. Guittart om half tien optreden in de Veersche en om 2 uur in de kerk op't Dorp. Monenteel komen onder de kinderen heel wat gevallen van mazelen voor. De heer P. Redert alhier slaagde te Utrecht voor de 3e klas der Grafische school te Utrecht. RECHTZAKEN. Automongeluk A. F. J. J. v.d. G 22 jaar, schoen maker te Waalwijk, was gedagvaard ter zake: dat hij op 7 Jan. 1934 te Boxtel auto reed met een vaart van 70 a 80 K.M., en bij het naderen van een bocht, zijn vaart niet heeft ver minderd, tengevolge waarvan hij tegen een boom is gebotst, en een der passagiers Th. v. Hilst zwaar lichamelijk letsel bekwam. Ook anderen waren gewond, doch lichtelijk. 't Was zeker 'n dronken stelletje met elkaar, meende de president aan de hand van het dossier. Echter dokter C. P. J. Hoek, te Boxtel, die in het ziekenhuis te hulp geroepen was, had op de medepassagiers geen dranklucht waargenomen; de verpleegsters even min. De patiënt van Hilst kon nog niet als getuige verschijnen. Hij zal nog wel 2 maanden in het gasthuis moeten verblijven. De dokter ver- i klaarde den getroffene in levensge vaarlijke toestand, gevolg van de aanrijding, te hebben aangetroffen. Van Hilst had ribben gebroken en een bloeduitstorting in de borstholte bekomen. Het complex verwondingen bracht een levensgevaarlijke toestand teweeg en nog is de patiënt er ernstig aan toe, door een als gevolg van de verwonding ingetreden verettering Getuige a décharge J. Verhagen uit Waalwijk kende den wagen van ver dachte, reed daar toevallig ook, en had geholpen de gewonden te ver voeren Hij kon niet beoordeelen of het gezelschap dronken was. De president twijfelde aan de verklaringen van getuige. Getuige G. Copier, chef van politie te Boxtel, bevestigde zijn rapport. De verdere behandeling der zaak moest worden uitgesteld tot den ge troffene Th. van Hilst zoover zal ge nezen zijn, dat hij als getuige voor de rechtbank kan verschijnen. Een goede buur C. v. d. H. te Waspik scheen een grooten haat te hebben opgevat tegen een paal, die stond op grond welke aan den heer V, een van zijn buurlui toebehoorde. En op een mooien nacht met maneschijn drong zijn haat hem tot dadenhij ging den paal uit den grond halen en meesleepen naar wie weet waar. Maar hij had buiten den waard gerekend, of liever, buiten de waardin, die in de persoon van mej Petronella de V. in een raam ver scheen en hem met vaasjes bekogelde Behalve dat werd hij door de eigenaar des paals voor den Kantonrechter gedaagd. Deze liet niet na degelijk zijn verontwaardiging te uiten over dit soort buurlui, dat elkaar op alle moge lijke wijze dwarszit, en ook de krijgs haftige mej de V. kreeg haar terecht wijzing Verdachte werd veroordeeld tot f 1 subs. 1 dag. 'n Koopje! A. J. te Sprang, gedetineerd, werd door de rechtbank veroordeeld wegens overtreding van art 247. W. v. S. tot 6 maanden gev. straf, voorwaardelijk met bevel tot in vrijheidstelling. ningen op bezoek. Als elk jaar zullen er in het hooge Noorden ook thans wel weer verrassingen vallen, maar het zou ons toch al hoogelyk verwonderen in dien dat reeds bij de eerste de beste ontmoeting der Velocitanen 't geval was. Heracles krijgt de kans om de smade lijke Amsterdamsche nederlaag te wre ken. KFC, de nieuweling in de eind ronde, is in Almelo te gast. Uit deze ont moeting zal moeten blijken of de Ooste lijke kampioenen werkelijk als de zwak ke broertjes moeten beschouwd worden ofwel dat zij in huh eersten wedstrijd 'n incidenteele inzinking hadden. Tilburg beleeft een emotioneele voet bal-Zondag. Willem II en Longa komen tegen elkaar in het veld, met als inzet het Zuidelijk kampioenschap. Het zal daar een hartig partijtje worden, met o.i. volkomen gelijke kansen. Wie het best door Fortuna bedacht wordt, wordt hoogstwaarschijnlijk no. 1. In de 2e klas krijgt WSC bezoek van de leiders. Zoo oogenschijnlijk zit er voor de Waalwijkers weinig meer op dan een nederlaag. Toch zal Tegelen de verre reis niet zonder ecnigen angst on dernemen, want het zou niet de eerste maal zijn, dat no. 1 het loodje legt tegen no. 10. Roermond zal intusschen wel zien by te blijven door in Valkenswaard te winnen. In Venlo maken VVV en Wilhelmina uit, wie de voorlaatste plaats zal inne men. Wij zetten op VVV. In de 3e klas wordt als restantje nog gespeeld BaardwijkCapélle, waarbij de thuisclub de beste papieren heeft. Het programma luidt: Kampioenschap van Nederland. Groningen: VelocitasAjax. Almelo: HeraclesKFC. Afdeeling IV. Ie klasse: Tilburg: Willem IILonga, Longa-tcrrein Bleijerheide :BleijerheideMVV. 2e klasse A: RoosendaalAllianceHero. Bergen op Zoom: DoskoBreda. Axel: AxelTerneuzen. 2e klasse B Waalwijk: WSCTegelen. Valkenswaard: De ValkRoermond. Venlo: VVV—Wilhelmina. 3e klasse D: WaalwijkBaardwijkCapelle. I. V. C. B. District LangstraatTilburg. 2e klasse Waalwijk: QuickVelocitas 2. Waalwijk: HVV—DES 2. Tilburg: Sarto 2St. Joseph. KaatsheuvelDES 2Oranje Wit 2. Dussen: Dussensche BoysWSC 2. Hooge Zwaluwe: ZwaluwenQuick. Zevenbergschen Hoek: HVVMVV. Waspik: Hercules 2DVO. WAALWIJK. W. S. C. W.S.C.—TEGELEN. Na de laatste ontmoeting, die WSC speelde, zullen weinigen hun pessimisme kunnen opzij zetten. En dat zeker ten aanzien der ontmoeting, die voor morgen op het program staat. Het is immers geen erg bemoedigend vooruitzicht, den strijd te moeten aanbinden tegen de aspirant kampioenen der 2e klasse, vooral als men daarbij weet, dat deze tegenstander de tanden opeen zal zetten om in den eindspurt nog niet dat kleine puntenver- schil te verliezen, dat hij na een moei zaam seizoen op zijn naaste concurrent heeft verkregen. Daarom kunnen we ervan verzekerd zijn morgen Tegelen op zyn sterkst hier te krijgen. En (lat wil heel wat zeggen, want speelt deze ploeg op volle capaci teit, dan mag zij ongetwijfeld gelden als de sterkste ploeg dezer afdeeling, die ook in de le klasse een goed figuur zou slaan. Moeten' we de zaken dan ook objectief beschouwen, dan moeten we erkennen, dat WSC beslist zwakker is als Tegelen. Zal de thuisclub morgen daarom ook ver liezen? Het lijkt ons waarschijnlijk, maar de wispelturigheid van het voetbalfortuin geeft ons toch nog een sprankje hoop. We schreven Woensdag al dat deze wed strijd de stroohalm is, waaraan WSC zich krampachtig zal vastklampen om niet definitief verloren te zijn. we wel gelooven, eindigt zij op de 2e plaats van het ranglijstje, wat zeker niet slecht is te noemen, daar zij pas een jaar in den Bond speelt. Quick komt dezen laatsten wedstrijd met een geheel ander elftal in het veld. Wij zullen het hier la ten volgen. l)oel:F. van Humen. Achter: J. van Dongen en J. Damen. Midden: S. Bossers, P. van Eeten en G. van Humen. vVoor: L. van Eeten, L. van Eeten, H. van Delft, A. van Riel en J. de Vet. De wedstrijd vangt aan om 2 uur op het terrein van Quick. R.K.V.V. HERCULES. A.s. Zondag speelt het eerste elftal van Hercules een wedstrijd tegen S.S.S. De opstelling van S.S.S. is als volgt: Doel: N. N. Achter: H. van Dalen, W. Pot. Midden: Frans Hurkmans, Knuist en J. Oversberg. Voor: Duquesnoy, C. Schaucndonk, W. Jacobs, Fr. van Delft, H. van Dongen. Uit de opstelling blijkt, dat S.S.S. over een goed elftal beschikt waar Hercules nog zoo maar niet van gewonnen heeft. De wedstrijd vangt aan om half 3. Wij verwachten voor dezen wedstrijd veel belangstelling. Het le elftal der Junioren speelt van middag zijn eersten wedstrijd voor de le klas der R.K.J.C. n.l. tegen Rapid. SCHOOLVOETBAL. Aan schoolvoetbal wordt in onze plaats zeer weinig gedaan. Dat is jammer, als men ziet, hoe elders de jeugd door schoolwedstrijden, vooral in de vacan- ties, op aangename wijze wordt bezig ge houden. Onder de leerlingen van de R.K. Han delsschool schijnt nu echter het voetbal- vuur te zijn losgekomen. Voor enkele we ken speelde een elftal, samengesteld uil leerlingen dezer school reeds een wed strijd te Kaatsheuvel en 1.1. Woensdag had op het HEC-terrein alhier opnieuw een ontmoeting plaats. De Handelsschool speelde tegen een combinatie, gevormd uit jongelui, die met vacantie van kost school of seminarie thuis zijn. Het was een aardig partijtje, waarin de een van wat meer, de ander van wat minder voet- halcapaciteiten blijk gaf, maar waarin toch allen evenzeer genoten hebben. De kostschooljongens, die eenige versterking uit Kaatsheuvel hadden laten aanrukken, wonnen de party met 52. DRUNEN. VJC 3 krijgt Zondag 15 April het sterke ESC 2 uit Elshout op bezoek. Gaan wij even na hoe onze junioren Zondag j.l. hebben gespeeld, dan vertrouwen wij er op, dat zij zich in dezen wedstrijd niet zullen laten verslaan door hun gasten. VJC 2 speelde enkele weken geleden 33 gelijk met deze ESC-ers. VJC. 3 won Zondag j.l. van VJC 2, dus VJC 3, hou je taai en denk om de eer en de puntjes. DUSSEN. R.K.V.V. „Dussensche Boys". Zondag ontvangt het le elftal onzer voetbalclub het naburige WSC uit Was- pik-Boven. Of 't nu weer een formidabe le WSC-overwinning worden zal, be twijfelen we, daar de Boys-lui vast voor genomen hebben hun huid zoo duur mo- gelijkHe verkoopen. Het zal er dus span nen; eenieder die iets voor sport voelt en onze R.K. club wil steunen, gaat Zon dag zeker kijken. Het 2e elftal gaat naar Qosterhout, om aldaar Roda te bekampen. Daar beide ploegen elkaar nog niet hebben ontmoet, zal het ook daar niet aan spanning ont breken. Omtrent het 3e elftal konden we nog geen zekerheid verkrijgen. WIELRENNEN. Tilburgsche Wielerbaan. Hel tweede programma van dit sei zoen op het Tilburgsche hout belooft te worden een sportevenement zonder weer ga in de textielstad. De sportliefhebbers blijken geleerd te hebben door de enorme drukte van den openingswedstrijd, en reeds thans zijn een ongewoon groot aan tal voorverkoopkaarten verkocht. We kunnen dan ook ieder aanraden, zich tij dig naar de baan te begeven; de kans is zeer groot, dat ook thans weer velen zul len moeten worden teleurgesteld, temeer daar de directie ons verzekerde, dat ab soluut niet meer plaatsen zullen worden verkocht, dan er ruimte beschikbaar is. En het zal er spannen, Zaterdag a.s., Pijn en Slaats, de groote kampioen van van daag en de kampioen van de toekomst zullen den strijd moeten aanbinden tegen koppels als HamerlynckDebruycker en FundaPutzfeld, KilianVopel, etc. Van deze renners reden Kilian, Vopel, Dat hopen we tenminste, maar dat be- teekent dat WSC meer energie zal moe- j Debruycker en Putzfeld reeds eerder te ten aan den dag leggen als voor enkele Tilburg en hunne prestaties waren an weken tegen VVV. Geven alle spelers zich de bovenste plank. Thans komt daarby niet ten volle voor wat zij waard zijn, n08 bred. Hamerlynck, de wereldbe- VOETBALSPORT. Zal v. d. Meulen weer meespelenl „De Telegraaf" heeft een pleitrede ge houden voor het opnieuw opstellen van Dr. van der Meulen in de Nederlandsche ploeg, die naar Italië zal worden afge vaardigd. Het blad meent, dat voor c'eze gelegenheid nogmaals een beroep op den oud-doelverdediger-aanvoerder moet worden gedaan. Het elftal der Zwaluwen. De eerste lichtwedstryd in het Olym pisch Stadion te Amsterdam zal op 18 April a.s. plaats vinden tusschen een Zwaluwen-elftal en de Engelsche Lea gue-club Stoke C., die dit seizoen pro moveerde. Het Zwaluwen-elftal is als volgt sa mengesteld: Doel: Keizer (Ajax). Achter: Weber (ADO) en v. Run (PSV) Midden: Pellikaan (Longa), Oprinsen (NOAD) en Van Heel (Feyenoord). Voor: Wels (Unitas), Vente (Neptu- nus), Lagendaal (Xerxes), Smit (Haar lem) en Van Nellen (D.H.C.). Reserves: Cohen (Sparta), Van der Linden (N.A.C.), De Lange (Blauw Wit), Schubert (Ajax), Slot (DWS), Vrauw- deunt (Feyenoord) en Graafland (HBS). DE VOETBALCOMPETITIE. Om het landskampioenschap. De beslissing in het Zuiden. W.S.C.'s kwade kans. Baard wijk ontvangt Capelle. Na het internationale intermezzo draait 't competitierad weer lustig voort en dat is maar goed ook, want anders zou het weer wel eens al te diep in het zomerseizoen kunnen loopen, voordat de beslissingen gevallen zyn. Ajax, dat in het kampioens-tournooi zoo uitstekend debuteerde, gaat in Gro- werken niet allen mee om gezamenlijk het dreigende lot af te wenden, dan is alle kantf bij voorbaat verloren. Maar wij durven verwachten, dat de zwarthemden zich morgen nog eens op ouderwetsche manier met vuur in den strijd zullen werpen en dat krachtige vlotte open spel zullen geven, dat al zoo menigmaal voor een verrassing heeft zorg gedragen. Dan, maar ook alleen dan, is alle hoop nog niet vervlogen en zal misschien ook een stroohalm nog een redmiddel blijken te zijji. Het zal een uiterst spannende ontmoe ting geven, die een groote belangstelling zal trekken. Wij laten hier de opstelling van Tege len volgen Doel: F. Swinkels. Achter: J. Ververgaerdt en H. v. d. Kerkhof. Midden: C. Driessen, L. Dondit en A. Theeuwen. Voor: J. Thonissen, H. Iluys, J. Nelis- sen, P. van Rhee en J. Thissen. JULIANA. Zondag a.s. is voor het le elftal een competitiewedstrijd vastgesteld en komt Capelle op bezoek. Er is weer een heele tijd verloopen sinds het le elftal 'n thuis wedstrijd heeft gespeeld. Daar het altijd spannende wedstrijden zijn tusschen bei de vereenigingen, zullen zeker vele voet balliefhebbers Zondag op het Juliana-ter- rein aanwezig zijn om dezen wedstrijd bij te wonen. Aanvang om half 3. Juliana 4 moet naar RWB 3 voor de competitie. R. K. V. V. QUICKVELOCITAS. Zondag a.s. speelt Quick haar laatste competitiewedstrijd voor de 2e klas van den RKVB. Indien zij deze nog wint, wat roemde wegrenner en pistier, die in Bel gië algemeen met den naam „Koning" Hamerlynck wordt aangeduid en die door zijn enorm uithoudingsvermógen en zijn geweldige kracht ongetwijfeld momen teel de meest populaire Belgische cou reur is. Van FundaPutzfeld stippen we slechts even aan hun overwinning in de Zesdaagsche van Kopenhagen, die vol doende voor zichzelf spreekt. Van Nekv. Hoek zijn eveneens te Til burg goede bekenden, dat deze coming- men rijden voor wat ze waard zijn, be wijst hun schitterende tweede plaats achter de koningsploeg Pijnenburg-Wals op 25 Maart j.l. Huibrechts reed ook reeds eerder te Tilburg, evenals zijn koppelgenoot; ook hunne prestaties hebben bij de enthou siasten een prachtindruk nagelaten. Noe men we naast deze keurcollectie profs, nog enkele namen uit het legertje ama teurs, dat is geëngageerd, n.l. o.a. Bakker, Bellenaars, Gommers, Westland, Gebrs. Slaats, v. d. Ven, Prince, etc., dan geloo ven we voldoende te hebben aangetoond, dat het Zaterdag te Tilbure zal spannen, en dat de sportieve zijde van dezen wed strijd zoo mogelyk nog beter verzorgd is dan bij de opening. We kunnen de directie een „vollen bak" garandeeren. De Registers voor de Omzetbelasting zt|n bij ons In voorraad. Waalwlfksche Stoom drukkerij Antoon Helena if 'S'

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 7