Niens Dil laalslieotel. DE VOETBALCOMPETITIE. Hoe zal Willem II inzetten! De strijd tusschen de Westelijke kampioenen. Zal NAC, NOAD of Middelburcj degradeer en'? W.S.C. en Wilhelmina in den strijd. Willem II heeft het oogenschijnlijk ge troffen met haar eersten wedstrijd om het landskampioenschap. Zij krijgt n.l. de Noorderlingen op bezoek, die telken jare als de outsiders plegen beschouwd te worden. Toch doen de Zuidelijke kam pioenen goed dat partijtje niet al te licht op te vatten, want Velocitas kan voor heel aardige verrassingen zorgen. Nog verleden Zondag bewees zij tegen Ajax dat zij zich niet als een willoos slacht offer zal laten behandelen. Toch durven we op een Zuidelijke zege rekenen. In Amsterdam zal het zeer waarschijn lijk storm loopen naar de ontmoeting tusschen de twee grooten uit het Westen Ajax cn K.F.C. Naar hetgeen uit de eer ste ontmoetingen te concludeeren valt, moeten we de Amsterdainsche club als de sterkste der twee beschouwen. Terwijl de promotiecompetities in an dere districten reeds volop aan het draaien zijn, moeten in het Zuiden nog 3 der vier eerste klas candidaten worden aangewezen. Het is zeer waarschijnlijk, dat de degradant Zondag uit den hoek komt. De 3 clubs, die daarop aanspraak maken, komen n.l. alle drie in het veld Nog steeds is NAC no. laatst, maar we hebben een vaag vermoeden, dat de Bre- danaars hun laatsten wedstrijd tegen CAPELLE. A.s. Zondag des v.m. half 10 zal in de Ned. Herv. Kerk alhier op treden Ds. Cuperus. Voor de Ned. Herv. Gemeente a.d. Loonschendijk zal a.s. Zondag des nam. 2 uur optreden I)s. Cuperus, ter wijl des morgens half 10 leesdienst zal worden gehouden. J.l. Dinsdag vond de heer P. J. v. A. een ballon, opgelaten bij een ballon wedstrijd te Elverseele in Oost-Vlaan- deren. Aan het verzoek de daaraan ge hechte kaart op te zenden is door den vinder voldaan. Tengevolge van den storm werd j.l. Woensdag een boom aan den Win terdijk bij de woning van v. Z. finaal afgeknapt. De landbouwer B. O. alhier, had een dezer dagen het ongeluk zich aan een ploegschaar dusdanig te wonden, dat geneeskundige hulp noodzakelijk was. Naar ons van verschillende zijden wordt medegedeeld heeft de invoering, ook voor de bona-fide handelaren van elders, van een ventverbod te Kaats heuvel er reeds toe geleid, dat door meerdere personen in de gemeente Sprang-Capelle een actie wordt ge- sloeg het geheele dak van 'n schuur terwijl 'n strooberg tientallen meters wegslingerde. Een en ander bezorgde onze dorpsgenooten weer flinke schade. De heer S. H., lid der varkens- centrale, afd. Dussen, heeft als zoo danig zijn ontslag genomen. De heer H. fungeerde als controleur en teller. Naar wij vernemen is de toe stand van den tachtigjarige man die bij de auto-aanrijding zoo ongelukkig in de knel kwam niet ernstig, en maakt hij 't zeer goed. voerd, welke beoogt het „winkelen" te Bleyerheide zullen benutten om den dans J Kaatsheuvel, dat den laatsten tijd sterk te ontspringen. NOAD—Middelburg is was toegenomen, tegen te gaan. ontspringen daarom van zeer groote beteekenis. De 1 Tilburgsche ploeg moet de sterkste ge- i acht worden, maar bij een wedstrijd als deze speelt het fortuin een zeer voor- name rol. Er valt daarom nog moeilijk te voorspellen, welke club morgen het lood je zal leggen. Evenzoo spant het er in de 2e klasse j B. Daar gaat WSC bij VOS op bezoek en de Waalwykers zullen deze ontmoeting moeten winnen, willen zij den dans nog 1 ontspringen. In het VOS-senhol valt dat echter niet mee! Maar nu WSC Zondag i bewezen heeft het nog te kunnen, hebben J we voor haar nog wel eenige hoop. Overigens blijft het voor de Waalwij- kers afwachten wat of Wilhelmina er te gen Picus van maken zal. Het is lang niet onwaarschijnlijk, dat de Bosschenaren uit die ontmoeting weer een zoet winstje kunnen opstrijken. In den strijd cm het kampioenschap verwachten we twee overwinningen van de leidende clubs. Voor Roermond zal dat tegen TAC gemakkelijker zijn voor Tegelen tegen De Valk. In Waalwijk ontvangt WSC 2 de kam pioen der af deeling, DEVO. Het programma luidt: Kampioenschap van Nederland: Amsterdam: AjaxKFC. Tilburg: Willem IIVelocitas. Afdeeling IV. Zuiden. Ie klasse TilburgNOADMiddelburg. Breda: NACBleyerheide. 2e klasse A: Roosendaal: AllianceTerneuzen. VlissingcnVlissingenTSC. 2e klasse B: ValkenswaardDe ValkTegelen. 's-BoschWilhelminaPicus. Roermond RoermondTAC. VenloVOS—WSC. 3e klasse D: Waalwijk: WSC 2—DEVO. WAALWIJK. W. S. C. V. O. S. W. S. C. Twee niterst zware wedstrijden heeft "WSC nog voor den boeg. Slechts als de zwarthemden erin slagen deze wedstrij den beide te winnen, zijn zij definitief in veiligheid. Haalt WSC nog slechts 2 punten, dan is het afwachten wat Wilhelmina doet, en haalt zij 3 punten, dan kan zij nog ge lijk komen met VOS, VVV, Wilhelmina en TAC. Er zijn dus nog allerlei moge lijkheden, tenzij WSC Zondag in Venlo verliest, in welk geval haar vonnis zoo goc^'L als geteekend is. Het is immers wel te verwachten, dat Wilhelmina uit haar thuiswedstrijden tegen Picus en De Valk nog minstens 1 punt zal behalen. Daaróm gaat WSC morgen naar Venlo in de overtuiging, dat er gewonnen moet worden. En dat zal tegen de stoere Vos sen een buitengewoon zware taak zijn. In eigen huis, op den harden Limburg- schen grond, geldt deze ploeg immers als bijna onoverwinnelijk. Het is leer zaam de uitslagenlijst er eens op na te slaan: van de acht ploegen die tot heden hij VOS te gast waren, was er slechts één De Valk, die een zeer magere overwin ning kon behalen. De sterkste tegenstan ders, waaronder de beide kampioenscan- didaten Tegelen en Roermond, gingen er hij de zwartwitten met gevoelige cij fers aan. Dat is voor WSC dus geen plezierig vooruitzicht, vooral als men daarbij be denkt dat de Vossen morgen het genoe- gen kunnen smaken zich definitief bui ten schol te stellen. Een gelijk spel zou hen daartoe al voldoende zijn. Het zal dus een zware kamp zijn, die WSC mor gen te strijden krijgt. Nu de zwarthemden echter verleden week hebben getoond, dat zij (zich Jnet hand en tand willen verdedigen, hebben wij onze hoop niet geheel verloren. Met denzelfden geestdrift en hetzelfde vlotte spel als verleden Zondag maakt WSC 'n behoorlijke kans. Wij wachten in spanning af, hoe ,WSC er deze verre reis zal afbrengen. Op het WSC-terrein wordt gespeeld de ontmoeting W.S.C. 2D.E.V.O. De Bossche club is, zooals men weet, al eenigen tijd kampioen der 3e klasse, zoodat het voor de reserves zeer eervol zou zijn als zij morgen een overwinning konden behalen. Het kan een aardig par tijtje worden, dat het aanzien best waard zal zijn. i SPRANG. i Naar wij vernemen, zullen ook de voet- balvereenigingen NEO, SDO en Sparta deelnemen aan de zomercompetitie van den Bond S.O.S., waaraan 10 vereenigin- gen zullen deelnemen. DUSSEN. B.K.V.V. Dussensche Boys. Het le elftal gaat naar Terheydcn en zal aldaar tegen Vitesse uit iRucphen in het strijdperk treden. Daar wij de kracht dezer Rucphenaren niet kennen, zullen wij rustig afwachten wat onze sympa thieke Boys-lui tegen hen presteeren. Good luck, Boys. Het 2e elftal speelt tegen SNP uit Geer- truidenberg en zal wel weten te winnen. Het derde ontvangt de Be Ready junioren en indien er gespeeld (wordt zooals j.l. Zondag, dan behalen zij wederom een klinkende overwinning. Boys, toont wat je waard bent! Benoemd tot tijdelijk onderwijze res aan de O. L. School in de Kom al hier, mej. J. P. Oerlemans te Vrijhoe- ve-Capelle. Tot penningmeester van den Ring 's-Grevelduin-Capelle van Jongelings ver. op G. G. is benoemd de heer J. Smits alhier, zulks ter vervulling der vacature ontstaan door het bedanken van den heer A. Faro te Besoijen. Onze vroegere dorpsgenoot, Ae heer M. Verhoeven, onderwijzer hij het Chr. M.U.L.O. te Loosduinen, is be noemd als ambtenaar hij het departe ment van Onderwijs, Kunsten en We tenschappen. Naar men ons mededeelt zal de meubelzaak en stoffeerderij der firma Rempt Zonen te Vrijh.-Capelle aan- dan merkelijk worden uitgebreid door aan bouw van een moderne showroom en vergrooting der magazijnen. De vergadering van stemgerech tigde ingelanden van het waterschap Ten Westen der Capelsche Vaart en het Vecrpad, zal worden gehouden op Vrijdag 27 April a.s. des nam. 2 uur in liet café van den heer L. F. van Don gen. Aan de orde komt: 1 Mededeeling van het proces-verhaal der kasopname hij den penningmeester; 2 Vaststelling der rekening over het dienstjaar 1932 1933; 3 Vaststelling der begrooting voor het dienstjaar 19341935; 4 Bepa- ling van het bedrag der omslagen; 5 Voorstel het Dagelijksch bestuur te machtigen tot uitvoering van werken in eigen beheer en 6 Verkiezing van een lid van het dagelijksch bestuur wegens periodieke aftreding van den heer G. J. Kaatsheuvel, 19 April '34. R.K. Gymnastiekclub K.G.V. Zooals de druk verspreidde affiches melden geeft onze R. K. Gymnastiek club K.G.V. Zondag a.s. een groote Tooneeluitvoering in 't Patronaat. Maanden is er gestudeerd om 't groote tooneelwerk „De Anarchist" onder de knie te krijgen. Naar we vernemen be looft de opvoering heel wat. Daarbij zijn voor deze opvoering geheel nieuwe tooneelen vervaardigd. De uitvoering is alleen toegankelijk voor de dames, die opnieuw van een avondje zullen kunnen profiteeren. Trekhonden keuren. Op 23 en 24 April a.s. te Kaatsheu vel, achter 't politie-bureau en op 25 April bij de oude school te Loon-op- Zand, zal de keuring en herkeuring plaats hebben van trekhonden. Dieren die niet ter keuring of herkeuring worden voorgevoerd verliezen daar door het recht als trekhond in aanmer king te komen. Hoe Tante Pos van Kaatsheuvel naar Loon-op-Zand wandelt? Veel correspondentie tusschen Kaats heuvel en Loon-op-Zand is er niet. Zoodoende geeft de postverbinding tusschen deze twee wijken in eenzelf de gemeente nooit veel reden tot kla- Onze aankomst deed in het kamp den moed zeer toenemen. Wij be sloten in het kamp te blijven over nachten. Intusschen waren ook Molokof en Kamanin aangekomen, die terstond vijf Tsjeljoeskintsy van het ijs meenamen. Na onder leiding van Woronin, die zijn zeemansonversaagdheid ten- volle behouden had, de plaats van den ondergang van de Tsjeljoeskin bezichtigd te hebben, begaven we ons naar de barak voor een verga dering. Hier bracht Oesjakof verslag uit over de resultaten van hetXVIIe partijcongres en vertelde het laatste nieuws uit het leven van het sowjet- land. Ik bracht aan de vergadering verslag uit over de successen van de luchtvaart, welker beste krachten gemobiliseerd waren voor de hulp verleening aan de Tsjeljoeskintsy. Een korte nacht brak aan. Lang zaten we in de tent van den assistent van Schmidt, Bajewski. Met allen op de beurt dronken we thee, de Tsjel joeskintsy onthalend op de met het vliegtuig meegebrachte versche pro visie. Op den ochtend van den 8sten April was het mooi weer. Maar de wind stond dwars over het vliegveld. Na Kamanin en Molokof per radio gewaarschuwd te hebben, bleven we den geheelen dag en nacht bij het vliegtuig in afwachting van het gun stige oogenblik, om weer op te stijgen. Omstreeks twee uur 's nachts werd het heele kamp gewekt door zware stooten. Deze braken het ijs. Op vier plaatsen dwars over de landings plaats ontstonden barsten. Bij het aanbreken van den dage raad kwamen de menschen uit het kamp hierheen. Daar was de persing van het ijs gelijk geweest aan die van den dag van den ondergeng van de Tsjeljoeskin. De barak en de reddingsboot waren door ret ijs vernield. Een aanzien lijk deel van den brandstoffenvoor- raad was onder brokstukken van het gen. Liep deze correspondentie echter druk, dan zouden velen tot de ervaring jjs bedolven. In strenge orde maakten komen, dat een zesjarige schooljongen heter weet hoe het vlugst Loon te he reiken is, dan Tante Pos, die 't geheele land door, zelfs 's nachts de vlugste verbindingen weet te vinden; immers een poststuk na de laatste buslichting van pl.m. kwart voor 8 's avonds ge post, gaat den volgenden morgen over den Bosch en Tilburg naar onze eigen gemeente Wijk A (Loon-op-Zand) en wordt dan in de 2e bestelling, pl.m. half vijf na den middag opgenomen. En dat in onze vlugge eeuw! Verboden Parkeeren. Dezer dagen zullen op verschillen de punten de nieuwe internationale borden geplaatst worden van niet par keeren. De borden worden in verschillende straten aan ééne zijde van de straat ge- Heymans. Benoemd tot tijdelijk onderwijzer plaatst en duiden aan dat aan die zijde aan een Chr. School le Zwijndrecht de van de straat géén auto's stil mogen heer W. van Leeuwen alhier. WASPIK. A.s. Dinsdag 24 April des n.m. vier uur zal in het Hotel van Iersel eene buifengewonespoedeischen- de vergadering worden gehouden van Hoofdingelanden van het waterschap .Het Zuiderafwateringskanaal*. Aan de orde zal worden gesteld Bespreking van afsluiting van eenige riviermonden binnen het gebied van de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor de Langstraat. De heer C. Langerwerf Thzn is aangewezen tot leider van den Bijzonderen Vrijwilligen Landstorm voor het jaar 1934. In de plaats van den heer G van Pas is tot president der Ned. Herv. Kerk alhier benoemd de heer P. van der Wiel. Zondag 11. is na den voetbal wedstrijd te Waspik-Boven een rijwiel gevonden Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij veldwachter J. F. de Moor. DUSSEN. Dinsdag hebben in hotel »Koppelpaarden» alhier, besprekin gen plaats gehad, tusschen 't bestuur van de N. C. B. afd. Dussen en af gevaardigden van den R.K., Chr. en Modernen Landarbeidersbond, om te pogen, tusschen werkgevers en werk nemers, te komen tot afsluiten van 'n collectief-arbeidscontract, in onze gemeente. In 'n zeer duidelijk betoog sprak de heer Unmink, uit Zevenb. Hoek afgevaardigde van den R.K. land- arbeidersbond, over de noodzakelijk heid van tot standkoming van boven genoemd contract. Besloten werd op 26 April a.s. 'n algemeene ledenvergadering van den K. C* B. te houden, waarop deze kwestie aan de orde zal worden gesteld. De heer Unmink zal dan tevens als spreker fungeeren, met bovenvermeld onderwerp. I Door bijzondere omstandig heden is de Bazar Zaterdag jl. niet besloten. Nader vernemen we nog dat dit thans op Zaterdag 21 Apri zal geschieden. De verloting van rijwiel etc. zal dan ook plaats hebben Woensdagmiddag brak boven ons dorp een waar noodweer los een orkaan gelijk. Boomen wer den uit den grond gerukt, pannen vlogen van de dakenzelfs steenen "waaiden op en vernielden in het R.K. Liefdegesticht 'n ruit. Bij P. H staan, dus niet alleen op 't punt waar de borden geplaatst staan, doch de ge heele straatzijde waarop 't bord ge plaatst is. In de Hoofdstraat zal dit de Noordzijde zijn, in de Peperstraat de Oostzijde etc. GEMENGD NIEUWS. De redding van de bemanning van de Tsjeljoeskin. Uit Moskou wordt gemeld, dat het vervoer van de geredde schip breukelingen van de Tsjeljoeskin van Wankarem naar kaap Wellen met hondensleden en vliegtuigen snel vordert. De vlieger Slepnef, die met de vliegers Kamanin en Molokof het grootste deel van de schipbreuke lingen van de Tsjeljoeskin gered ïeeft, heeft aan een verslaggever van de Izwestija verteld: Op 7 April vertrok ik van Wellen en na 1 uur 40 minuten was ik te Wankarem. Na een uur besteed te lebben aan - het lossen van het vliegtuig, vloog ik met Oesjakof naar het kamp. Na 36 minuten ontdekte ik op ongeveer vier kilo meter rechts van me een dichten rook. Vervolgens zagen we tusschen de ijsbergen twee groepen menschen, de eene op het vliegveld, de andere in het kamp. Zij waren onderling bescheiden door vijf kilometer ijs- bergvelden. Het is moeilijk, de vreugde te beschrijven, waarmede de Tsjeljoes- j kintsy ons begroetten. Ik ging met Oesjakof langs een voetpad tusschen de ijsbergen door naar het kamp. Gedurende de 1 uur en 10 minuten, die de weg naar het kamp duurde, moesten wij onophoudelijk antwoor den op de vragen, waarmee de Tsjeljoeskintsy ons overstelpten. Eindelijk waren we in het kamp. Eenige linnen tenten met houten afdakkingen. De bekende, in tweeën gebroken barak. Boven de eenvou dige tent van Schmidt wappert de sowjetvlag. Hier ontmoeten we Otto Joeljewitsj en Krenkel. »Onzeoude«, zooals de Tsjeljoeskintsy den bolsje wiek-geleerde, prof. Otto Schmidt, met genegenheid noemen, is ernstig ziek. Zij hadden hem niet naar het vliegveld willen laten gaan. Maar hij kwam ons flink tegemoet, over tuigd in het welslagen van de red- dingsgroepen. de menschen zich gereed tot een nieuwe evacuatie. Langs het kamp heengaand, begon het gevaar het vliegtuig te bedreigen. De menschen haastten zich, om de ijsbergen omver te halen en ijsbrug- gen over de spleten te leggen, om de machine naar een ander ijsveld te kunnen sleepen, dat anderhalve kilo meter van ons vliegveld verwijderd was. Midden op den dag, toen men het vliegtuig reeds meer dan een kilo meter ver gesleept had, geraakte ook het door ons uitgekozen ijsveld van zijn plaats. Deze beweging hield eerst tegen den avond op. Na voor zichtigheidshalve de stabilisator en het hoogtestuur weggenomen te hebben, slaagden we er eindelijk in, om de machine op het nieuwe terrrein te krijgen. Als resultaat van de 's nachts weer aangevangen beweging kwam het vliegveld twee kilometer dichter bij hel kamp. Eerst den volgenden dag, 10 April, toen het mooie weer weer aanbrak, i vlogen Kamenin en Molokof namen acht menschen van het ijs mee. Na hem gingen ook wij de lucht in, met zes Tsjeljoetskintsy en een hut vol 1 kostbare lading. Bij den volgenden j tocht wist Molokof nog 2 menschen extra mee te nemen, die in vracht parachutes onder aan de vleugels werden opgehangen. Windhoos. De Windhoos van Woensdag avond schijnt in de omgeving van brand, die het ganschedorp be dreigde. Aangewakkerd door een feilen Oostenwind breidde het vuur zich snel over het geheele dorp uit. Tegen den middag lagen reeds 20 huizen tegen den grond en op dat oogenblik woedde de brand nog onverminderd voort. Twee en dertig huizen zijn een prooi der vlammen geworden. Onder de afgebrande huizen bevin den zich ook de heide hotels. De kerk staat nog onaangetast en werd niet door het vuur bedreigd. Smokkeldrama bij Bergen op Zoom? In de Woudsche Plantage is het lijk gevonden van een man. Uit een onderzoek is komen vast te staan, dat de overledene is de 30- jarige M. W. uit Halsteren. Hoewel op het oogenblik nog geen sporen van geweldpleging zijn gevonden, hebben nadere mededeelingen uit gewezen, dat de man zich gister avond in gezelschap moet hebben bevonden van een smokkelaarsbende. Men heeft dan ook het vermoeden hier met een smokkeldrama te doen te hebben. Wij vernamen nog de volgende bijzonderheden Woensdagavond werd door een troepje smokkelaars, bestaande uit een viertal personen, door eenige kommiezen, ter hoogte van de Huybergsche baan door eenige rijks ambtenaren, die zich verdekt hadden opgesteld, gesommeerd halt te hou den. Hieraan werd geen gevolg gegeven. De smokkelaars sloegen ijlings op de vlucht waarop een der rijksambtenaren, de heer W. uit Bergen op Zoom, twee schoten loste. Een der kogels trof den 30-jarigen M. W. uit Halsteren, die daarop een gil slaakte. Hoewel hij nog kans zag een eind voort te strompelen zakte hij weldra, ten gevolge van het groote bloedverlies, in elkaar en moet vrij plotseling daarna zijn overleden. Weer een rotsblok neergestort. Onder donderend geraas is te Tafjord wederom een gedeelte van dezelfde rots, die 7 April j.l. een ramp veroorzaakte, naar heneden gestort. Een vloedgolf deed de bevolking in paniek uit bun huizen vluchten. Tot dusverre zijn geen berichten binnen gekomen, die melding maken dat er schade is aangericht. SPIT IN DEN RUG Nijmegen nogal wat schade te heb ben aangericht. Van een in aanbouw zijnde kerk werd het dak afgerukt. Daarbij werden 2 arbeiders gewond, waarvan een zeer ernstig. Auto-ongeval bij Zall-Bommel. Een ernstig ongeluk is op den nieuwen verkeersweg te Zaltbommel gebeurd. Woensdagmiddag komen langs dezen weg de vee—auto's van de Bossche markt. Bij de brug ont stond een ernstige opstopping en op een zeker moment stonden ongeveer zestig auto's in een rij. Een personen auto wilde achter deze colonne pas- seeren, doch zag niet, dat van de andere zijde een zware verhuisauto naderde. Om een hotsing te voor komen haalden heide wagens te ver uit en kwamen op het zachte ge deelte van dezen pas aangelegden weg. De botsing was zoo dat de 32-jarige M. v. K. uit Echteld uit den auto werd geslingerd en onder het langzaam wegzakkende voorste gedeelte van den verhuisauto kwam. Eerst na geruimen tijd kon, nadat met dommekrachten en een vijftig man de wagen gelicht was, de ongelukkige onder den auto uit gehaald worden. Hoewel de borstkas geheel was ingedrukt, leefde hij nog. In ernstigen toestand is hij naar het ziekenhuis te Zaltbommel overge bracht. Kruitmagazijn ontploft. Nabij de stad Tsjinfoei is een Chineesch kruitmagazijn in de lucht gevlogen. Een groot aantal personen is om het leven gekomen. Tot dusver heeft men reeds 68 lijken gevonden. Geweldige dorpsbrand in Oostenrijk. In het Vorarlbergsche bergdorp Fraxern woedde een geweldige RHEUMATIEK EN SPIT IN Tevergaefs van alles geprobeerd Toen in drie dagen verbetering De heer G. H. te Venlo schreef ons dezer dagen zijn schrijven is voor iedere belangstellende ter inz ge hoe hij geleden had aan rheumatiek en spit in den rug. Tevergeefs pro beerde hij allerlei middelen. Niets hielp. Tot hij op raad van een vriend Kruschen Salts nam en na drie dagen voelde hij reeds verlichting. Nadat hij zijn dankbaarheid heeft uitgesproken, vervolgt de heer H „Na gebruik van uw probaat middel Kruschen Salts ben ik nu van mijn rheumatische pijn af. Ik kon haast niet gelooven, dat Kruschen Salts zoo een uitwerking kan teweegbrengen. Ik had reeds van alles geprobeerd, maar alles tevergeefs. Op aanraden van mijn vriend ben ik dan tot Kruschen Salts overgegaan en tot mijn groote blijd schap kon ik na drie dagen reeds beterschap bespeuren. Ook mijn spit in den rug een ondraaglijke pijn was zoo goed als geheel verdwenen. En daarom blijf ik mijn vriend dank baar. Had ik het eerder geweten dan had ik zooveel geld aan pillen en smeersels niet weggegooid, Daarom raad ik ieder lijder aan rheumatiek of spit in den rug aan om Kruschen Salts te gebruiken en ik geef u tevens de vrijheid dit schrijven te publiceeren in de dagbladen G te V. Rheumatische toestand is het gevolg van een overdaad van urinezuur in het lichaam. Eenige ingrediënten nu van Kruschen Salts zorgen, dat dit urinezuur zacht maar volkomen uit het lichaam verwijderd wordt Andere zouten in Kruschen verhinderen, dat het voedsel in de ingewanden kan gaan gisten en voorkomen daarbij niet alleen verdere ophooping van het gevaarlijke urinezuur, maar ook van afvalstoffen, die de gezondheid onder mijnen. Daarom zal .de dagelijksche dosis* Kruschen niet alleen rheumatische pijnen verdrijven en verder voorkomen, doch het zal uw geheele organisme verfrisschen en vernieuwen. Kruschen Salts is uilsluitend ver krijgbaar bij alle apothekers en dro- gisten a f0 90 en f160 per flacon omzetbelasting inbegrepen. Stralende gezondheid voor één cent per dag. Let op dat op het etiket op de flesch, zoowel dat op de buitenverpakking de naam Rowntree Handels Maatschappij Amsterdam voorkomt. HONDENLIEFHEBBERS Denkt tijdig aan Uwe inschrijving voor de Sluiting inschrijving 22 April

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 7