De Voorzitter zegt, dat dit onmoge lijk is, daar nog geen geldschieter ge vonden is. Spr. zegt, dat het werk niet op de lange baan zal geschoven wor den. In principe wordt besloten de ver beteringen aan te brengen. 7. Subsidie „Ons Middelbaar On derwijs". Ged. Staten hebben den Raad ge schreven, dat zij er geen bezwaar te gen hebben dat de gemeente een sub sidie van 100.per leerling geeft aan „Ons Middelbaar Onderwijs in Noord-Brabant". De Voorzitter merkt op, dat op de begrooting deze post geschrapt was op initiatief van den Minister. De heer v. Dongen merkt op, dat bij het samenstellen der begrooting zooveel mogelijk bezuinigd is. Volgens spreker slaat de Raad een raar figuur als hij nu weer verschillende posten gaat verhoogen. Besloten wordt geen subsidie aan „O.M.O." te geven. Door den heer Brockx zijn aan B. en W. de volgende vragen gericht: Is het U bekend, dat door de gemeente Loon op Zand de ventvergunning voor menschen uit Waspik, die bonafiden handel drijven, is ingetrokken? Zoo ja, zijn B. en W. dan van meening, dat tegenmaatregelen genomen moe ten worden. De heer Brockx voegt hieraan nog toe, dat sommige menschen uit Was pik met hun nering altijd in Loon op Zand kwamen, tot dit door den nieu wen burgemeester verboden is. Spre ker merkt op, dat Waspik meer te duchten heeft van Kaatsheuvelsche venters dan omgekeerd. Spr. wil de Kaatsheuvelsche menschen verbieden in Waspik hun waren te koop aan te bieden. De Voorzitter zegt toe, informaties te zullen inwinnen bij het gemeente bestuur van Loon op Zand. De heer v. d. Rijken acht het het best deze zaak in onderling overleg te ïegelen. Als men tegen elkaar gaat in werken met tegenmaatregelen, komt men niet verder. Rondvraag. De heer v. d. Rijken klaagt over den slechten groei der boomen aan den Stationsweg. De Voorzitter zegt, dat de boomen op advies van Weth. Rubbens bemest zijn De heer Joh. Smits vraagt, of de Minister reeds antwoord heeft gezon den op het schrijven inzake de nieuwe werkverschaffing, waarover in de vorige vergadering gesproken is. De Voorzitter zegt, dat tot heden geen antwoord is ontvangen. Spreker merkt op, dat verschillende gemeente besturen aan den Minister een gelijk verzoek gericht hebben. De heer Joh. Smits wijst op het werk in Eethen, waaraan het rijk 90% betaalt. Spr. vraagt of een derge lijk werk ook hier niet uitgevoerd zou kunnen worden. De Voorzitter zegt, dat het heter is, dat het polderbestuur zich daarover tot den Minister wendt. De heer v. Dongen zegt, dat het werk in Eethen niet door het Gemeen tebestuur wordt uitgevoerd, doch rechtstreeks door Ged. Staten. Ver moedelijk zullen de kosten ook daar echter tegenvallen. De Voorzitter zegt toe in Den Bosch over een en ander te zullen gaan spre ken. De heer Joh. Smits vestigt de aan dacht op de achterstallige huren, waarover in het rapport over de Wo- ningbouwvereen. gesproken wordt. Daar de menschen de huren niet meer kunnen betalen, is spr. voor een huur verhoging tot ƒ2.25. Spreker meent, dat de woningen dan beter bewoond zullen worden en dat de strop voor de gemeente dan minder groot zou zijn als nu. De Voorzitter zegt, dat B. en W. deze kwestie al dikwijls onder oogen gezien hebben, doch dat zij nog niet weten wat de beste oplossing zou zijn. Spr. vraagt zich af of het wel zeker is dat er meer huurders zullen komen als de huur tot 2.verlaagd wordt. De heer Smits vindt 2.tenmin ste een normale prijs, terwijl 3. absoluut te hoog is. De heer Brockx is het daarmede eens en meent, dat het gewenscht is, spoedig een besluit te nemen, daar an ders weer enkele woningen zullen leeg komen. De Voorzitter wil eerst een verge lijking der exploitatiekosten opmaken voordat een besluit genomen wordt. De heer v. Dongen acht het beter de beschikking van den Minister af te wachten. Het voorstel-Smits, tot verlaging der huur tot ƒ2.—, wordt met 74 stemmen verworpen. Voor stemden de heeren Joh. Smits, Pruissers, Brockx en weth. Vloeimans. De vergadering werd hierna ge sloten. BUITENLAND. Ongeregeldheden te Madrid. Zondagnacht zijn de socialistische en syndicalistische arbeidersbonden tot staking overgegaan. Deze staking is een proteststaking van 24 uur tegen het congres van de Katholieke Volks actie. De regeering en de politie waren niet op de stak ng voorbereid en werden totaal verrast. Binnen uw was alle verkeer va a Geschenken voor Hitler. Voor de rijkskanselarij te Berlijn hebben op Hitler's verjaardag den geheelen dag duizenden menschen gestaan in de hoop dat Hitler, die zijn 45en jaardag vierde, op het balcon zou verschijnen. De rijks kanselier had zich echter naar zijn landhuis in Zuid—Beieren begeven. Zeer velen hebben ook de registers van gelukwensch geteekend en het aantal schriftelijke en telegrafische felicitaties liep in de duizenden. Het D.N.B. maakt voorts gewag van wagenladingen geschenken en bloem stukken voor den jarige. Hoewel Hitier niet rookt waren er heel wat aschbakken en pijpen ont vangen en voorts muziekinstrumen ten, eigen gebreide wollen sokken, zakdoeken en kleerenborstels, als mede een flesch Rijnwijn van 1893, welke de kanselier wel weer aan een van zijn vrienden zal schenken, want zelf is hij geheel—onthouderde arbeiders der Horchfabrieken hebben een auto geschonken, een oud—scheepskapitein uit Hamburg heeft een scheepsmodel voor hem vervaardigd, een banketbakker liet een enorme taart van een meter doorsnee brengen, een S.A.—man kwam aangesleept met een portret van Hitier dat bestaat uit stenogra fische teckens. De vervaardiger heeft de 781 bladzijden van Hitler's boek »Mein Kampf» stenografisch zoo opgeschreven, dat de leekens met elkaar een zeer goed gelijkend portret van den leider vormen. Uit de buurt van Hamburg heeft men den jarige klompen gestuurd, uit het Zwarte Woud een koekoek- klok en ook heeft hij een mooie verzameling vlinders ten geschenke gekregen. Japan's houding tegenover China. Naar aanleiding van Japan's aan matigende houding ten opzichte van China wordt nog gemeld dat Saito, de ambassadeur te Washington, ver klaard heeft, »dat Japan voortaan aanspraak maakt op bet recht om te protesteeren. indien China onder handelingen met andere staten voert. Japan zou elke overeenkomst, die een derde mogendheid, tegen het protest van Japan in, met China zou sluiten, als een «onvriendelijke daad» beschouwen, hetgeen volgens het diplomatieke spraakgebruik, de laat ste slap voor het afbreken der be trekkingen beteekent. Japan eischt, voortaan bij alle onderhandelingen van derde staten of vertegenwoordigers daarvan met de Chineesche regeering gehoord te worden, want de Chineesche regee ring is niet in staat haar eigen zaken te regelen, zooals de chaotische toestanden in China bewijzen.» Als gevolg van de jongste Japan- sche verklaring betreffende China's politiek, hebben de Chineesche ver tegenwoordigers in de voornaamste hoofdsteden der wereld uit Nanking instructies ontvangen, welke er waarschijnlijk toe zullen leiden, dat op de groote mogendheden pressie zal worden uitgeoefend, om tot onderlinge raadpleging over te gaan betreffende een eventueele démarche, naar aanleiding van bet optreden van Japan. Engeland en Amerika hebben ten deze reeds stappen gedaan. Suvich houdt besprekingen. De Italiaansche onderstaatssecre taris van Buitenlandsche Zaken Suvich heeft weer een diplomatieke reis ondernomen. Na eerst te Parijs met Doumerque te hebben gepiaat onderhandelt hij thans in Londen. Hij wil een laatste poging doen om Duitschland en Frankrijk nader tot elkaar te brengen. Het schuldenv raag stuk. Volgens de »New York American» stellen de Europeesche debiteuren aan president Roosevelt een ultima tum, door mee te deelen, dat zij zullen weigeren Amerika commer- cieele voordeden toe te staan, zoo lang er geen accoord tot stand is gekomen over de vermindering van de oorlogsschulden. Ontploffing in een mijn bij Serajevo. Reeds 80 lijken geborgen. In de steenkolenmijn Senitze bij Serajevo in JoegoSlavië, heefteen ontploffing plaats gehad, waardoor een deel der mijn is ingestort. Des avonds was het aantal dooden reeds tot 64 gestegen. De laatste 10 lijken, die men naar boven heeft gebracht, waren geheel verkoold. Het schijnt dat van de 220 man, die op het oogenblik der ontploffing onder den grond waren, er 80 tot 85 konden vluchten in-verschillende gangen. Waar zij terecht gekomen zijn weet men niet. Eenigen hebben den beganen grond bereikt en zijn naar de schacht teruggekeerd. Van de anderen is het volkomen onzeker of zij zich werkelijk hebben kunnen redden. De directe aanleiding der explosie schijnt het laten springen van dyna- mietpatronen te zijn geweest, waar door uitstroomend methaangas, met 'ucht vermengd, tot ontploffing is gekomen. Er schijnt voorts een zeker verband te bestaan tusschen de ontploffing en bijzondere atmos ferische verschijnselen, welke men reeds den geheelen dag boven den grond had waargenomen. De regeering beeft een hulpactie voor de nabestaanden ingeleid. Deze zal te omvangrijker moeten zijn, daar de gezinnen der slachtoffers bijzonder kinderrijk zijn. Zes of acht kinderen waren eerder regel dan uitzondering. BINNENLAND. Minister Verschuur onderscheiden. Bij Kon. besluit van 20 dezer is benoemd tot ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw mr. T. J. Verschuur, oudminister van Economische Zaken, te Den Haag. Drukte in de bollenstreek. Het is Zondag in de bollenstreek bijzonder druk geweest. Uit alle hoeken van het land was men op gekomen om den kleurenrijkdom van Holland's duinkust te bewonderen. De Nederl. Persil Maatschappij N. V. De nieuwe fabriek in volle werking. Naar wij van de directie der Nederl. Persil Maatschappij N.V. vernemen, is haar nieuwe fabriek te Jutphaas bij Utrecht thans zoover gereed, dat zij op Woensdag 2 Mei as. officieel in gebruik zal worden genomen. Met de fabricatie in ons land van Persil en de bekende nevenproducten werd in October 1932 begonnen en reeds een jaar later moest worden overgegaan tot een belangrijke uit breiding van het complex, welke thans haar beslag heeft gekregen. De nieuwe fabriek is uitgerust met de modernste machines. De uitbreiding heeft het tevens noodig gemaakt het aantal werk krachten te verhoogen. Bezoldigde liefdadigheid. De verschillende vereenigingen, welke zich belasten met de uitzen ding en de verzorging van kinderen, hebben van het departement van Sociale Zaken een schrijven ont vangen, waarin erop gewezen wordt, dat de minister van meening is, dat de bestuurders van dergelijke ver eenigingen geen bezoldiging behoo- ren te genieten. Het departement maakt den ge subsidieerden vereenigingen er op merkzaam op, dat zij haar subsidies in de waagschaal stellen, indien zij de bezoldigingen van de bestuurders handhaven. Naar wij vernemen is het depar tement voornemens dezen maatregel zoo toe te passen, dat tegen een redelijke vergoeding van bepaalde onkosten geen bezwaar zal worden gemaakt. Ieder geval zal daartoe op zichzelf beoordeeld moeten worden. Van venter tot groot-winkel-bezitter. Te zijnen huize te Amsterdam is op 82—jarigen leeftijd oveileden de heer Simon de Wit, stichter der bekende levensmiddelenzaken, onder den naam Simon de Wit te Zaandam. De overledene was met recht een self—made man, daar hij indertijd te Wormerveer met een mandje aan den arm met boter, kaas en eieren langs de huizen begon en door energie er in slaagde een bedrijf te stichten, dat thans ruim 125 winkels telt. De overledene was nog steeds directeur van zijn bedrijf. Sport en kunst. Indertijd heeft minister Marchant een pioefballelje opgegooid en voor gesteld dat de K.N.V.B. steun zou verleenen aan het noodlijdende Concertgebouworkest. Het bestuur van den K.N.V.B. heeft in verband hiermede uitvoerig van gedachte gewisseld en het vraag stuk, op welke wijze de K.N.V.B. werkzaam zou kunnen zijn bij het verleenen van subsidies in het alge meen, nauwkeurig in studie geno men. Hoewel deze besprekingen ten aanzien van subsidieverleningen in tiet algemeen geen vaste richtlijnen voor de toekomst opleverden, heeft de K.N.V.B. echter gemeend in dit bijzondere geval van het Concert gebouworkest niet tot subsidie verleening te kunnen overgaan. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.). Mijnheer de Redacteur. OORLOG. Mag ik voor onderstaand epistel eenige plaatsruimte? In de laatste dagen loopen ge ruchten eveneens in uw blad, dat 't tegenwoordig niet botert tusschen Sprang-Capelle en Kaatsheuvel (gem. Loon op Zand). Kaatsheuvel heeft een ventverbod uitgevaardigd. Wat is nu venten Mijns inziens een zeer rekbaar begrip. Nu maakt men in onze gemeente propaganda niet meer in Kaatsheuvel te koopen. Ik vind het wederzijds meer dan misse lijk. Men heeft blijkbaar nog niet genoeg aan de autarchie van groote Staten. Men wil schijnbaar dit lolletje nu eveneens op gemeenten gaan overbrengen. Ik hoop dat men wederzijds zijn gezond verstand zal gebruiken. Bekend is dat de »Katte- steeg« onder Sprang niet verhard mocht worden om de mooie wegen van Sprang-Capelle niet aan flarden te rijden. Op 't gemeentehuis te Kaatsheuvel is de persoon goed bekend, die achter de schermen gewerkt heeft, deze weg nu aan dragelijke, evenwel nog niet, aan behoorlijke eischen te laten voldoen. Wat heeft Sprang-Capelle reeds niet een winst geboekt door deze weg- verbetering. Steenkolen voor de gasfabriek, bouwmaterialen, kunst mest en voederartikelen komen door het goedkoop watervervoer in de Capelsche en Labbegatsche haven. Werknemers, autovervoer verdienen weer een eerlijk stuk brood. Wat hebben de Kaatsheuvelsche boeren niet geprofiteerd van de Capelsche Coöperatieve Boterfabriek Etc. Etc. I De beide gemeenten gooiden elkander de balletjes toe en nu wil men daze prettige samenwerking j weer gaan verknoeien. Dit kleine oorlogje duid ik evenwel niet .kwalijk want het zit de laatste jaren in onze gemoedelijke Brabantsche lucht. C.a. 10 jaren geleden is de baciel van Protectionisme en Autar chie gekweekt in Eindhoven bij een bekend Lederindustiieel. Nu zijn wij zoover dat représaillemaat regelen ja bijna vechttarieven bestaan. Voor dit laatste wapen werkt een bekend Brabantsch kamerlid. Waar om vraagt men ZEd. niet of hij soms aandeelen bezit in Krupp, Schneider, Creusot of Vickers De tegenwoordige toestand moet onherroepelijk op oorlog uitloopen en de slotscène zal zijn dat de prachtige fabriekssteden in Brabant door brandbommen met den grond worden gelijk gemaakt. Het is een radicaal middel om van de Brabant sche concurrentie af te zijn. Dit schijnt men in industrieele kringen niet in te zien Laat men toch terugblikken op onze handelsvloot eeuwen terug en de handels- en oorlogsvloot van Duitschland uit den laatsten oorlog. Zooiets in 't klein ziet men wellicht nu gaan gebeuren tusschen boven genoemde naburige gemeenten. Ik lioop dat het conflict in zijne ge boorte mag worden gesmoord. Ik sta op dit breede standpunt, dat als twee handen zich wasschen beiden schoon worden. Door samenwerking kan meer verdiend worden dan door een oorlogje in 't klein. Ik ben overtuigd dat het gemeentebestuur van Sprang-Capelle het hoofd zal koel houden en het donderbuitje zal laten voorbijtrekken. Dank voor de plaatsing. Uw abonné, A. M. VERHEIJDEN Adrzn. 's Greveld.-Capelle, 22 April '34. CAPELLE. De postduivenvere niging »De Luchtvaart», gevestigd in café van mej. wed. A. v. d. Haart aan de Nieuwevaart, hield j.l. Zon dag een wedvlucht met oude duiven vanuit Lier, waarbij de eerste duif geconstateerd werd om 9.11.0 en de laatste prijswinnende duif om 9.18.9 en waarvan de uitslag als volgt luidt C. Verhagen 1, 44, A. Klootwijk 2, 10, 13. M. de Jong 3. 5, 6, 8, 25, 26, 43, E. Haver- hals 4, 39, 46, L. de Haan 7, 48, 51, 54, A. de Jong 9, 17, 42, J. Versteeg 11,12,22, 41, H. Dekkers 14, 38, 45, J. v. Doornik 15, 31, W. Mandemakers 16, 32, 33, C. Broeks 18, G. Treffers 19, 30. 'J. de Jong 20, 34, 53, A. Bakkeren 21, 37, a. Versteeg 23 24, 47, P. Verhagen 27, 28, 29, 35, 50, 52, P. Nieuwen- huizen 36 en A. Blom 40, 49. Ie overduif: L: de Haan. Aangetoonde duiven J. Versteeg, P. Verhagen, P, Nieuwenhuizen, A. Blom en H. Dekkers. Voor de a.s. Zondag te houden wedvlucht vanaf Vilvoorde moeten de duiven a s. Vrijdagavond in het clublokaal worden ingekorfd. J.l. Vrijdagmorgen geraakte een der kinderen van J. M. alhier spelenderwijze in de Binnenhaven, juist toen het hoogwater was, zoodat het water een aanzienlijke hoogte had. Gelukkig wist tijdig toegescho ten hulp de kleine spoedig weer op het droge te brengen, zoodat de kleine drenkelinge met den schrik en een nat pak vrij kwam. Onze dorpsgenoote mej. J. H. Cové is benoemd tot onderwijzeres aan een O. L. School te Renkum, aan welke school zij sedert 16 Maart j.l. tijdelijk werkzaam is. De vergadering van stemge rechtigde ingelanden van de water schappen »De Groote Oude Straat», «Binnen de Oude Straat», »ten Westen van de Vrijhoevensche Vaart» en »ten Westen van den Niauwendijk met de Aanwassen» zal plaats hebben op Dinsdag 8 Mei a.s. des nam. 3 uur in het café van den heer L. F. van Dongen alhier. Aan de orde komt1 Mcdedeeling van het procesverbaal van kasop- neming bij den penningmeester en ingekomen stukken, 2 Vaststelling der rekeningen over het dienstjaar aangevangen 1 Juli 1932 en geëin digd 30 Juni 1933, 3 Vaststelling der begrootingen voor het dienst jaar, dat aanvangt 1 Juli 1934 en eindigt 30 Juni 1935, 4 Bepaling van het bedrag der omslagen, 5 Voorstel het Dagelijksch Bestuur te machtigen tot uitvoering der werken in eigen beheer, 6 Voorstel van de Dagelijk- sche Besturen van de Waterschap pen »De Groote Oude Straat» en »Binnen de Oude Straat» tot het aangaan van een geldleening groot f 3000 van elk der waterschappen voor verhooging der kade. De Coöp. Aankoopvereeniging Capelle, Vrijhoeve-Capelle en Sprang w. a. houdt a.s. Woensdagavond 25 dezer om 7 uur bij den heer J. Treffers aan het Bruggetje een alge- meene ledenvergadering, waarop aan de orde komtAanschaffen, vee voeder, hulpmeststoffen, kolen, enz. De heer J. Smits alhier heeft zijn benoeming tot penningmeester van den Ring 's Grevelduin-Capelle e. o. van den Bond van Ned. Herv. Jongelingsverecnigingen op Ger. Gr. aangenomen. Op ae j.l. Zondag door de voetbal—vereeniging »Juliana» te Heusden georganiseerden seriewed strijd behaalde een Excelsior com binatie uit deze gemeente den 2en prijs, een beker. WASPIK. De heer A. G. de Bruijn herdacht j.l. Vrijdag den dag, waarop hij voor 25 jaren toetrad als lid van het R.K. Zangkoor. In eene feestelijke bijeenkomst werd de jubilaris gehul digd door de leden van het zangkoor, en werd de avond in feestelijke stem. ming doorgebracht. Voor diploma costumière zijn geslaagd de dames: R. Karsten, W. van Ommeren, B. Verhagen, D. Werther, A. van Biesen, N. Kuijten, A. Rutters R. Seur, B Biemans, J. de Wit en A. Boons. Voor lingerie de dames: E. Broek mans, M. van Dongen, C. v. Turnhout, A. van Dongen, E. de Geus, J. van Peer, C. van Drongelen, M. Boezer, G. Mandemakers, A. van der Werken, R. Vos, B. Michael en P. Snijders, die allen hunne opleiding genoten bij de Eerw. Zusters van het gezelschap J. M. en J. alhier. Op 29 en 30 April zal een groote tentoonstelling worden gehouden van de gemaakte goederen in het school lokaal der Eerwaarde Zusters. RAAMSDONKSVEER. Het jaar- lijksche onderzoek of inspectie der verlofgangers der lichtingen 1922 en 1925 wordt dit jaar voor deze ge meente gehouden in het St. Hen- ricusgebouw, Schoolplein J 20 te Raamsdonksveer, op Maandag 18 Juni a.s. om half tien uur des voor middags. De maréchaussées hebben alhier Zaterdagavond een mooie vangst gedaan en een drietal koeien- dieven achter slot en grendel gezet. De daders, twee van het drietal zijn woonachtig te Oosterhout en de andere te Made, hadden vijf koeien uit een weide onder Goes gestolen. Ze hebben kans gezien de koeien Zaterdagmorgen op de markt te Utrecht te verkoopen. Zaterdagmor gen is de veewagen alhier den Rijks weg gepasseerd, en is toen nog aan gehouden door de maréchaussées. Toen later het radiobericht afkwam, dat van een eigenaar onder Goes vijf koeien waren ontvreemd, heb ben ze het zaakje verder onderzocht met het resultaat, dat men de heeren reeds Zaterdagavond te pakken bad, en inde maréchausséeskazerne wer den ingesloten. De daders hebben gedeeltelijk be kend en zijn Maandag naar Goes overgebracht. De koeien zijn ook reeds opgespoord en zijn aan den eigenaar teruggegeven. De uitslag van de jl. Zondag op de Wielerbaan »het Vliegend Wiel» gehouden wielerwedstrijden is als volgt Wedstrijd no. 1. Sprint over 3 baanronden. Ie serie van Leest 1, Dalmaijer 2 van Veldhoven 3, 2e serie Eijneman 1, de Gast 2, van der Pol 3. Finale der sprints om de eerste plaats 1 van Leest, 2 Fijneman, 3 Dalmaijer, 4 de Gast, 5 van der Pol, 6 van Veldhoven. Wedstrijd 2. Koppelachtervolging over 30 baanronden. Nieuwelingen Dalman loopt Nijnatten in na 11 ronden. Wedstrijd 3. Achtervolging over 30 baanronden. Amateursv. Leest loopt van Veldhoven in na 9 ronden en Dalmaijer loopt van der Pol in na 12 ronden. Wedstrijd 4. Afval Race1 Schee- rens, 2 Verhoof, 3 Dalweerd, 4 van Kuijk, 5 Snijders. Vissers had op gegeven wegens pech. Uitslag van de achtervol gingwedstrijd. Amateurs over 20 baanrondenvan Leest loopt Dalmaijer na 20 ronden 60 Meter in. Wedstrijd 5. Eigen kracht over 70 baanronden met 3 klassementen 1 van Leest met 14 punten, 2 Fijne man met 11 punten, 3 van der Pol met 10 punten, 4 van Veldhoven met 4 punten, 5 Dalmaijer met 3 punten, 6 de Gast met 3 punten. Van deze amateurs blonk uit van Leest, daar die de laatste 20 ronden niet van den kop is geweest. Alle pogingen mislukten. Wedstrijd no. 6. Kop pel wedstrijd over 180 baanronden met 3 klasse menten. NieuwelingenNijnatten Dalmeijer 12 punten, Scherens Verhoof 9 punten. Daar Scholten en Vissers hadden opgegeven vormden van Amelsvoort—van Kuijk een nieuw koppel en bleven toch nog op de 3e plaats met 1 ronde 7 pun-

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 2