pTlles-heesbeens Gestoomd Roggebrood 'I ->'? ver. l°7- H. de Bont-v. Hulteo R.K. Middenstandsvereeniging ie Waalwijk. De R.K. Middenstandsvereeniging hield deze week haar jaarvergade ring, die goed was bezocht. Des morgens werd in de Parochie kerk van St. Jan een II. Mis opgedragen voor de overleden en levende leden der vereeniging. In zijn openingswoord deelde de Voorzitter, de heer Chr. v. Liempt, mede dat het bestuur, evenals in vorige jaren, aan deze vergadering gaarne een eenigszins feestelijk karakter had gegeven. Het afgeloopen jaar heefl echter aan de vereeni gingskas zulke zware eischen gesteld, gesloten, dat voor t dit doel geen gelden konden worden beschikbaar gesteld. Een convocatie dezer vergadering werd mede gezonden aan de Zeer Eerw. Heeren Pastoors, aan de Weleerw. Heeren Kapelaans en aan de R.K. Jonge Middenstandsver eeniging waarop hier de hondententoon stelling en de sterrit worden gehouden. Besloten werd aan het gemeente bestuur te verzoeken het venten zooveel mogelijk tegen te gaan. De last die daardoor de ingezetenen en speciaal de middenstanders onder vinden is niet gering. Het venten heeft alhier een zeergrooten omvang aangenomen. Tenslotte werden nog behandeld de electriciteitstarieven voor het kleinbedrijf en het winkelbedrijf. De vergadering werd hierna met een dankwoord door den voorzitter R.D.B.-THEATER. Polly, het Circusmeisje. (leid is niet alles. De filmdisch, die het R.D.B.-theater deze week aan haar bezoekers voorzet, is zeer overvloedig. Echter niet te zwaar, want de «smakelijke filmgerechten zijn met zorg gekozen. kels op Zondag 29 April en 6 Mei ge opend mogen zijn tot 8 uur 's avonds. Opening Zwembad „Het Hoefsven". Zwemsters en zwemmers uit Waal wijk en omgeving, een nieuw seizoen ligt weer voor ons open. Zaterdag 12 Mei e.k. wordt het heer lijke natuurbad „Het Hoefsven" weder om geopend. De zwemsport neemt hand over hand toe, zwemmen is in de mode, wat geenszins te verwonderen is. 1 1 --- Voor de Evangelisatie Eben Haë- zer te Raamsdonksveer hoopt Zondag a.s. des v.m. 9,30 en des n.m> 2 uur voor te gaan de heer Snaijer uit Dord recht. Evangelisatie Immanuël des n.m. Als hoofdschotel wordt opgediend: ^Mf 6 Ds. de Bruijn uit Hooge Zwaluwe. f l?.'- hef.Circ"smeisje", een circus- Ned. Herv. Kerk des v.m. 10 uur Ds. Zuurdeeg. DUSSEN. De raad dezer gemeente Dim van uitnemende kwaliteiten. Hierin vervullen (.lark Gable, bekend uit de be roemde film „De Witte Non" en Marion Davis op zeer verdienstelijke wijze de hoofdrollen. Polly (Marion Davis) is tra- frisschend bad te nemen, wat de ge- stfedr^rntedgd intern. Hondentenfoonstelling te Waalwijk. De hondententoonstelling, die de Kynologen-vereeniging«Waalwijk en Omstreken« a.s. Zondag in Musis Sacrum te Waalwijk houdt ter ge legenheid van haar 10-jarig bestaan, De Voorzitter gaf als zijn meening I belooft een groot succes. te kennen, dat wanneer de geeste lijkheid, kerkelijke instellingen en kloosters van hun leveranciers zouden verlangen, dat zij aangesloten zijn bij de R.K. Standsorganisatie, de bloei der vereeniging zou worden bevorderd. In dit verband verwees hij naar de Bouwvoorschriften van het Bisdom den Bosch, de voor schriften van den Bisschop van Roermond en den wensch van den Bisschop van Breda, geuit op het vorig jaar te Breda gehouden Congres. Ten slotte wees de Voorzitter op den plicht der middenstanders om elkaar loyaal te steunen en bij te staan met de daad. De voorgedragen nieuwe leden werden met algemeene stemmen aangenomen. De bestuursleden de heeren Chr. van Liempt, Voorzitter en J. G. de Leijer, penningmeester, waren aan de beurt van aftreding. Beide heeren werden herkozen. Blijkens het verslag van den penningmeester sloot de kas met een batig saldo van f 1.27. De kas- commissie werd gevormd door de heeren H. van Boxtel en H. van Huiten, die boeken en bescheiden in orde bevorden. Den penningm. werd dank gebracht voor zijn nauwkeurig beheer. Het jaarverslag van den secretaris Niet minder dan plm. 200 honden afkomstig uit geheel ons land zijn ingeschreven en vooral de groote rassen zullen schitterend vertegen woordigd zijn. We noemen o.a.10 Sint Ber nards, 12 Duitsche Doggen, 7 Grey hounds, 8 Barsois, 11 Hollandsche, 9 Belgische en 26 Duitsche Herders, 11 Bouviers, 16 Spaniels, 5 Kees honden, 12 Fox-terriers enz. Ook zijn er verschillende prachtige in zendingen ter opluistering. Het belooft dus voor honden liefhebbers een bijzonder mooie tentoonstelling te worden en als een welkome bijzonderheid kunnen wij vermelden, dat op het terrein ge legenheid zal zijn den voetbal wedstrijd België—Holland door krachtige loudspaekers te volgen, zondheid en ontwikkeling van spieren zoo ten goede komt. Dr. G. A. N. Allebè spreekt zijn oor deel als volgt hierover uit: „De zwemsport is een alzijdige ont wikkelende en versterkende gymna stiek te water, als gezondheidsmiddel bezit zij belangrijke waarde; haar eigenaardig glanspunt is het redden van menschenlevens. Een oordeel dat wij praktijkzwem mers gaarne onderschrijven. De zwemmer kan met recht zeggen: „Onreinheid is een ziekte die den zwemmer vreemd is." Zoo zijn er nog tal van andere voor deden welke aan het zwemmen ver bonden zijn, tel Veel om er verder over uit te wijden. De Waal wij ksche Zwem vereeni ging stelt U in de gelegenheid^ hiervan naar hartelust te profiteeren in een zwem bad met cristalhelder water, waar ook het gevaar voor verdrinking tot een minimum beperkt wordt. Zij heeft ook voor het komende sei zoen weer vele verbeteringen aange bracht. o.a. het uitdiepen van het on diepe gedeelte; het ophoogen van het voorterrein met wit zand; het plaatsen van rijwielrekken; wegverbetering etc., alles bij elkaar een gelegenheid waar zoodat de bezoekers dit voetbalfestijn I Waalwijk trotsch op mag zijn. dus niet behoeven te missen. Smakelijke, Voedzaam en Gezond. NEEMT PROEF. Tel. 99. Eerstdaags zullen ide ledenkaarten weer worden aangeboden en wij ver zoeken elk lid deze, zoo laag gestelde contributie, gaarne bij de eerste aan bieding te voldoen. Indien U eens wist hoeveel moeite IT het bestuur hierdoor bespaarde, dan zoudt U hel luttele bedrag hiervoor reeds klaarleggen. Al is het dan hij de aanbieding der kaarten wat minder mooi weer, dan mag dit toch nog geen reden ziin om hiermede te wachten tot de felle zon begint te branden, om dan met velen Verbeterde belastingaangiften. Van bevoegde zijde deelt men ons werd aangehouden tot de volgende I mede, dat de gelegenheid om aan-1 tegelijk het huis van onzen penning vergadering. I gifte te doen van verzwegen inkom-1 meester te hestonnen, die zonder dat sten of vermogen, zonder daarbij Gewond wordt ze in het huis van den predikant .lol'n Hartley ((.lark Gable) binnengedra gen en de dokter verbiedt haar naar een ziekenhuis te vervoeren. Hoewel Pollv aanvankelijk zeer onvriendelijk is tegen John, omdat ze hem ervan verdenkt haar reclame te hebben vernietigd, vat de pre dikant toch een groote liefde voor haar op Pollv hoort weldra achteraf, dat John de schuldige niet is, beantwoordt zijn liefde en beide trouwen. Dit is ech ter geheel tegen den zin van den kerke- raad, er komt een conflict en John is genoodzaakt zyn kerk te verlaten. Hy zoekt ander werk, doch kan niets vin den. Polly, die weet, dat voor John zyn roeping zijn geheele leven is, gaat naar bisschop Northctt om voor haar man te pleiten. Deze geeft haar echter te kennen dat Polly dcor geen enkelen kerkeraad als predikantsvrouw geaccepteerd zal wor den maar ook een echtscheiding zal door de gemeente niet erkend worden. Polly herinnert zich haar eerste onge^ Ze meent, dat er maar één op lossing is Ze vertelt John, dat ze genoeg heeft van het leven met een armen predikant en gaat als trapéze-acrobate terug naar het circus. Nadat Polly vertrokken is, begrijpt de bisschop, dat zij wer.kelyk van John houdt. Northcott en John haas ten zich naar het circus en vinden Polly reeds in de nok op het trapéze. Juist voor zij de groote gevaarlijke sprong zal doen, hoort ze de stemmen van de bis schop en haar geliefde die haar toeroe- oen dat alles in orde is. Een prachtig gespeelde film met adem benemende sensatineele opnamen. Als hors d'oeuvre wordt nog de extra film „Geld is niet alles" opgediend In deze aangrijpende film, een familie-tra gedie. met veel vroolykc momenten, speelt de beroemde Marie Dressier haar zooveelste succesrol, als de bazige, grim mig. oudere vrouw, met een hart van goud, geassisteerd door haar partner, die in de meeste van haar succesfilms naast haar stond: Polly Moran, ook een niet meer jonge vrouw, met het ware artisten- bloed in de aderen. Anita Page en Norman Forsler zorgen met succes voor de vroolyke momenten in deze alleszins geslaagde rolprent. Al les bij elkaar is het een filmdiner, dat stellig uitstekend zal bekomen. LUXOR BIOSCOOP. „Opqepast, de huzaren komen vergaderde Donderdagavond. De heer G. van Rijswijk werd toegelaten als raadslid in de vacature Smink. Aan het hoofd der O.L. School in Wijk A, den heer P. A. Michaël, en aan de onderwijzeres mej. C. M. M. v. d. Pluijm, werd eervol ontslag verleend, in verband met de opheffing der school.. Besloten werd toe te treden tot de gemeenschappelijke regeling van het bouw- en woning-toezieht in Brabant- •che gemeenten. B. en W. werden gemachtigd de brug hij Millenaar door een nieuwe beton- brug te doen vervangen. DUSSEN. Verschenen is de rekening en begrooting van 't waterschap „Het Zuideveld" alhier. Hieraan ontleenen we 't volgende: De inkomsten over 't dienstjaar 1932-'33 bedragen 1929.81, verdeeld over vier hoofdstukken. Het geraamd bedrag voor 't dienst jaar 1934-'35 is 2347.78. De uitgaven dienstjaar 1932-'33 bedragen ƒ2199.87. Nadeelig saldo is 270.06. De uitgaven zijn getrokken uit zeven hoofdstukken. Na mej. Rietra, die naar Trier is vertrokken, is thans weer een onzer dorpsgenooten naar 't klooster gegaan. Mej. Heestermans is dezer dagen in 't klooster der Zusters van Liefde te Tilburg gegaan. Woensdagavond hield de N.C.B. afd. Dussen in hotel „Koppelpaarden" 'n buitengewone ledenvergadering. Als spreker trad dien avond op de heer v. Munnink, afgevaardigde van den R.K. Landarbeidersbond uit Zevenbergen. 't Doel was te pogen, met medewer king van den N.C.B. in onze gemeente 'n collectief arbeidscontract tot stand te brengen. Naast de leden van den N.C.B. merk ten we onder de aanwezigen op 't be stuur van den N.C.B. afd. Hank, enkele niet-leden werkgevers en verder de spreker van dezen avond. Zeer duidelijk zette spreker 't doel de oorzaak en de gevolgen van de eventueele totstandkoming van 'n col- l lectief arbeidscontract uiteen. Volgens Grootestraat Telefoon 109. HET ADRES voor een 364 BETERE HEERENKLEEOING De beslissing omtrent de wijze van deelname aan de centrale ver gadering te Valkenswaard werd aangehouden tot de volgende ver gadering. De voorzitter heeft inzake perso- neele belasting een bespreking gehad met den Inspecteur der Directe Belasting. Wanneer leden meenen, dat zij in verband met de daling der huurprijzen aanspraak kunnen maken op vermindering van perso- neele belasting, zal het bestuur zich belasten met het indienen van bezwaarschriften. De voorzitter deelde mede dat het bestuur den heer G. Kruissen bereid heeft gevonden de admini stratie van het secretariaat waar te nemen. De vergadering gaat hier mede met algemeene stemmen accoord. Inzake verzekering tegen de kosten van ziekenhuisverpleging werd mede gedeeld, dat de leden zich kunnen aansluiten bij de organisatie in het leven geroepen door de a'fdeeling Tilburg. Besloten werd dat de vereeniging in het vervolg maandelijksche bij eenkomsten zal houden. Inzake ordening, saneering en bescherming van het Middenstands- bedrijf, deelde de voorzitter mede dat een propagandavergadering hieraan zal worden gewijd teneinde het geheele katholieke volk bij te brengen dat het programma van den R.K. Middenstand wil bijdragen tot de gezondmaking der geheele maatschappij. In overleg zal worden getreden met de afdeelingen Zeven- bergschehoek, Made, Geertruiden- berg, Raamsdonksveer, Hank, Waspik en Kaatsheuvel. De Geestelijke adviseur wekte op tot grootere deelname aan de middenstandsretraites. Eveneens brak hij een lans voor 't Santosfonds. Het Santosfonds beoogt steun te verleenen aan onbemiddelde stands- genooten, die lijdende zijn aan tuberculose. Behandeld werd een oproep van het Hoofdbestuur tot deelname aan den Nationalen Katholiekendag te 's Boseh op 24 Juni a.s. Met algemeene stemmen werd tot deelname besloten. Medegedeeld werd dat door den 2en secretaris aan het gemeente bestuur opheffing van de winkel sluiting is gevraagd voor de Zondagen hieraan toch al werk genoeg heeft. Wij spreken de hoop uit dat onze leden aan ons beleefd verzoek van me dewerking zullen voldoen en beginnen het nieuwe seizden met de leuze: „Zwemmen is één onzer idialen". Het Bestuur. Overplaatsing. Bij resolutie van den minister van nog tijdig opgaaf van t verzwegene Financiën is de heer H. J. v. d. Linden, te doen. straf of boete te beloopen, op 30 April 1934 des namiddags 5.30 eindigt. Zij, wier aangiften na voormeld tijdstip ter inspectie binnenkomen, kunnen geen aanspraak meer maken op toepassing van de gunstige be palingen. Men wordt dus aangeraden De frisschc, amusante, militaire film spreker zijn niet alleen op de eerste 'riiïri nnui'r 5uxa,ïn# k°m*n"vervaar- plaats de werknemers, landarbeiders, (t^Jacobw'Artl^d!.corbl®edSS 1 d0Ch °°k minder de Ida Wiist, Fritz Schulz, Paul Heidemann gevers, gebaat. Bij de gehouden stem- Ned. Herv. Kerk v.m. Besoijen. Maandag 30 April a.s. hoopt Ds. J. G. R. Langhout, predikant der Ned. Herv. Gem. te Welsrijp (Fr.) en beroepen predikant bij de Ned. Herv. Gem. te v.m. Besoijen, een bezoek te brengen aan deze ge meente, terwijl zijn eerw. dan tevens des avonds te half acht in een godsdienstoefening hoopt voor te gaan. Begrafenis Br. Sweens. Heden (Vrijdag) morgen heeft op het kerkhof der parochie St. Jan Bap tist alhier, de teraardebestelling plaats gehad van het stoffelijk overschot van dokter Sweens, in het ziekenhuis St. Joannes de Deo te 's-Bosch overleden. Verschillende vrienden en bekenden van den dokter gaven door hun tegen woordigheid blijk van hun sympathie voor den overledene. Naast de lijkbaar liepen de leden van de St. Vincentius- vereeniging, terwijl in den stoet o.m. volgden leden van het Kerkbestuur der parochie St. Jan Baptist en leden \an de vroegere Gezondheidscommis sie. Om 10 uur had in de Parochie kerk de plechtige uitvaartdienst plaats. Aan het hoofdaltaar werd de H. Mis gecelebreerd door kapelaan v. Rooy, geassisteerd door kap. Beek man als diaken en kapelaan Klaassen als subdiaken. ontvanger der directe belastingen ter inspectie Waalwijk overgeplaatst naar Kerkrade, voor waarneming der in spectie der directe belastingen aldaar. Bij besluit van den minister van Fi nanciën is de rijksklerk J. C. Huis mans verplaatst van het kantoor En schedé naar het kantoor Waalwijk. .4 an bestedingen Door het Architectenbureau v. Ree éc Bossaerts werd onderhands aanbe steed het houwen van een autogarage voor den heer B. v. d. Berg-Massar te Waalwijk en gegund aan de laagste inschrijfster, de fa. Wed. A. Aarts Zonen te Waalwijk. Emma-bloem. De verkoop der Emma-bloem is uit gesteld tot 6 Mei. Zondag wordt het Emm a-bloempje dus niet verkocht. Gevonden Voorwerpen. Op het Politiebureau zijn inlichtin gen te hekomen omtrent de navolgen- i de gevonden voorwerpenschooltasch met inhoud, glacé handschoen met bont, damesceintuur met gesp. Indië luistert naar den Burgemeester van den Bosch. Burgemeester van Lanschot heeft Maandagmiddag tijdens 't Brabantsch uurtje door de Phohi georganiseerd, aan de luisteraars in Indië verteld over Brabant en den Bosch. Hij gaf een brok geschiedenis en Aan de zij-altaren werden H. Missen sprak over 't heden, wees op Philips, opgedragen door familieleden van den overledene. Het zangkoor voerde de Requiem-Mis van Perosi uit. Na den lijkdienst had de teraarde bestelling plaats. Dokter Sweens ruste in vrede. Volksconcert. Ter gelegenheid van den verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana zal de Harmonie „St. Jan", vermoedelijk in samenwerking met de liedertafel „Tot Bloei der Toonkunst", op Zondag 6 Mei a.s. des middags een volksconcert geven op de muzieknis te v.m. Baard wijk. Een muzikale wandeling, zooals on langs op den verjaardag van Z.K.H. Prins Hendrik, zal a.s. Maandagavond dus niet gehouden worden. Opbrengst collecte. De opbrengst der collecte voor het Blinden-instituut te Wolfheeze is in deze gemeente 66.26. Winkels open! Ter aanvulling van ons bericht van Woensdag zij medegedeeld dat de win- Jurgens en' de schoenindustrie, die een wereldvermaardheid bezitten, op schil derkunst en letteren, op landbouw en veeteelt, op de Bossche markthallen, op de overbrugging der rivieren enz., spe ciaal op de merkwaardigheden van den Bosch. De burgemeester wenschte niet te eindigen, dan na eerst duidelijk te heb ben aangetoond het; verschil in karak ter en aard tusschen een Hollander en Brabander. Op een diner bij een voormaligen burgemeester van Haarlem werd eens aan een voorname dame uit den Bosch gevraagd wat toch eigenlijk het ver schil was tusschen Hollanders en Bra banders. En zij gaf ten antwoord: „De Bosschenaars zijn bij de soep, zooals de Haarlemmers bij het dessert." De burgemeester besloot zijn interes sante rede met te zeggen: „Goeden avond dames en heeren, Tab' nonjo Bezar, tabé Toewan Bezar, of op zijn Brabantsch vertaald: Hou doe." e.a. en de vijoolyke muziek van W. Ro sen en M. Lion, maken tesamen een vlotte amusementsfilm, die een serie dolkomi sche avonturen in een der beruchte Duit sche kazernes in beeld brengt. Bimbo, een goedhartige circusjongen, komt, als hij in militairen dienst is, door de intriges van een sluwen mede-min naar in een moeilijk parket. Als de ware toedracht der zaak uitlekt, dienen B:mbo en zijn kornuiten Collani, zoo heet de sluwe vos, een flink pak slaag toe, het geen tengevolge heeft, dat hij niet in het circus kan optreden. Dan moet Bimbo hem vervangen en alles gaat goed tot., de generaal verschijnt. Dan lykt het er echter op f het een schandaal zal wor den, maar gelukkig weet Liane, 't meisje om wier gunst Bimbo en Collani dongen, alles nog tot een goed eind te brengen. De film is doorspekt met geestigheden en zal ieder bezoeker uitstekend voldoen. DRUNEN. Onze dorpsgenoot H de Wit, ambtenaar der secretarie te Oudheusden slaagde dezer dagen voor het schriftelijke examen ge meente—administratie, hij genoot zijn opleiding aan de R.K. Leergan gen te Tilburg. Geslaagde proficiat. Dinsdagavond had in eafé Geraerts een bijeenkomst plaats door de leden van het Schuttersgilde »St Joris» tot het houden van een feestavond en besprekingen. Men besloot, het gilde, dat eertijds door opheffing van café Merkx, zonder clublokaal was, dit gezelschap we derom te doen vestigen in hoven genoemd café en aanvrage te doen voor het plaatsen van een schuts boom. 's BOSCH. Zooals te verwachten was wierp de Raad zich in de ver gadering van 25 April al spoedig in een langdurig debat, over de kwestie, welke ook huiten den Bosch veel belangstelling trekt. Het betrof het voorstel van B. en W. om een terrein ten noorden van den rijksweg 's Bosch—Utrecht in werkverschaffing op te hoogen, welk punt in de vorige vergadering werd aangehouden. Het voorstel werd aangenomen, zoodat het werk onder leiding van de Ned. Heidemij. zal worden uit gevoerd. De raad heeft afscheid genomen van de bode Ari, die reeds 624 ver gaderingen had bijgewoond en thans met pensioen den dienst verlaat^ GEERTRUIDENBERG. Zondag a.s. des n.m. 4 uur zal het nieuwe R. K. kerkhof, gelegen achter de Haven, door pastoor V. C. v. d. Wee worden inge zegend. Op de gehouden keuring van trek honden werden 13 honden ter keuring aangeboden. Alle honden werden goed- ming bleek het meerendeel der aan wezigen in principe bereid aan de even tueele tot standkoming mede te wer ken. Na 'n kleine discussie en onder linge gedachtenwisseling werd 'n com missie benoemd, die tot taak heeft, naast 't bestuur v. d. N.C.B. verder op dit arbeidscontract in te gaan. Hierin werden benoemd A. van Honsewijk, M. Verhunt, J. v. Krimpen en Joh. Raams. Onder dankzegging aan den heer v. Munnink voor zijn duidelijke uiteen zetting en voorlichting, en aan de leden voor de trouwe opkomst, sloot de voor zitter, de heer Jongbloets, deze verga dering. In de plaats van den heer S. H. is als lid der Varkenscentrale alhier be noemd de heer L. Meijers, als contro leur en teller. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 26 April 1934. Proefvaart. Op de Nieuwe Maas hij Heusden werd met goed gevolg proef gevaren met een nieuw stalen Motortankschip gebouwd bij de Fa. De Haan Oerlemans alhier, onder toezicht van Bureau Veritas, voor bui- tenlandsche rekening. Het schip is voorzien van voorpiek, woning voor den knecht, cofferdam, 2x3 tanks door middenlangsschot verdeeld, verder cofferdam, motorka mer en achterpiek; achterop een ver zonken ijzeren roef, waarin verblijven voor den kapitein. De gezamenlijke tankinhoud bedraagt ca. 326 M3 inch de trunks. De afmetingen van het schip zijn: lengte 38,60 Meter, breedte 5.05 Meter, holte 2,50 Meter. Het schip heeft een laadvermogen van 288,832 ton. Voor de voortstuwing is een Sulzer- Dieselmotor van 150 P.K. opgesteld. Verder bevindt zich aan boord een Guinardpomp met 6" 'aansluiting voor het laden en lossen van Benzine, Petro leum, eetbare oliën, gasolie, ruwe olie etc. Tevens is het schip voorzien van electrisch licht. Het schip is zeer modern en gerie felijk ingericht, terwijl het geheel keu rig en netjes is afgewerkt en werd dan ook na geslaagden proeftocht direct door de opdrachtgeefster overgeno men. A.s. Zaterdag zal door eenige da mes een Kon. Emmabloempje worden verkocht, waarvan de opbrengst zal dienen voor de tuberculose-bestrijding. Door den veehouder v. BI. alhier werd deze week een varken afgeleverd gekeurd. v j van maar eventjes 614 pond. ABONNEERT U OP DE ECHO VAN HET ZUIDEN. Woensdagavond werd onze stad- genoote S. Venus dood in haar woning aangetroffen. De geneesheerwelke onmiddellijk werd ontboden, consta teerde hartverlamming. In 't R.K. Vereenigingsgebouw hield de Eerw. heer Kap. Rijken uit 's-Bosch een lezing voor de leden der R.K. Werkliedenvereeniging, hoofdza kelijk met betrekking tot den H. Jozef, welke boeiende lezing aandachtige f.| - J v Vil V/UO- on nnlnrilrlrnlin»I 7nn ïnniiwonlilin dol 1»

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 10