iriioiritriiu Openbare vergadering van den raad dezer gemeente, gehouden gisteravond ten raadhuize onder voorzitterschap van burgemeester Moonen. Secretaris de heer J. v. Mierlo. Afwezig de heeren Nuijten, van Haren en Pullens. De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. Aan de orde: 1. Ingekomen stukken, a.Van Ged. Staten. 1. Koninklijk goedgekeurde ver ordening op de veemarkten, vastgesteld bij raadsbesluit van 29 Dec. 1933. 2. Besluit tot verdaging der be slissing omtrent de ingezonden rechtstoestand - verordeningen ££2. Aanbieding verslag volkshuis vesting over 1933. 3. Vaststelling voorschot op de vergoeding ingevolge art. 101 der L.O.wet over 1934 ten behoeve van de Nuts U.L.Ü. School. (B. en W. stellen den raad voor aan de Nuts U.L.Ü. School alhier voor 1934 een voorschot te ver— leenen van f 1072.64, welk bedrag is berekend naar een gemiddelde koste per leerling van f20.16. Er zijn 66 leerlingen.) 4. Voorstel tot wijziging der be— grootingen 1933 en 1934. 5. Voorstel om beroep aan te teekenen tegen het besluit van Ged. Staten tot vaststelling van 't bedrag, in art. 42 van het kon. besluit van 4 Nov. 1929, staatsblad nr. 476, door de letter u. voorgesteld, voor het rekeningsjaar 1932. (Financieele verhouding). 6. Vaststelling kohier straatbelas ting 1931. Deze voorstellen worden zonder discussie aangenomen. 7. Benoeming van een lid dei Commissie tot wering van School verzuim, en van een lid der Com missie van Toezicht op het L. O., ter voorziening in de vacatures, ontstaan door het vertrek van den heer J. L. van Kempen. Door B. en W. worden voor deze functies aanbevolen de heeren Wilzing (no. 1) en Wachtels v. d. Berg (no. 2). De heer Wilzing wordt met algemeene stemmen in beide functies benoemd. 8. Voorstel tot het verleenen van pachtvermindering aan C. Ivlijn. De raad gaat daarmede accoord. Uitbreidingsplan. 9. Vaststelling van een ontwerp— uitbreidingsplan c.a. De Voorzitter zegt dat het plan is samengesteld door een deskundige van de Ver. van Ned. Gemeenten. Over het plan zijn reeds bespre kingen gevoerd met de instanties, die Ged. Staten voor de goedkeuring zullen raadplegen, zoodat 't huidige plan hoogstwaarschijnlijk de goed keuring van Ged. Staten zal krijgen. Het plan is een compromis tusschen de verschillende wenschen die het gemeentebestuur had. Groote Woningcomplexen. De heer Rox9 vindt het bezwaarlijk dat er in het plan complexen van 3 tot 8 woningen zijn opgenomen. Spr. meent dat de bebouwing van groote woningcomplexen moet worden tegen gegaan. Het is een groote last voor de bewoners, terwijl de ervaring ge. leerd heeft dat de afvoer van huisvuil in dergelijke complexen moeilijk is. Spr wil daarom de huizen.complexen hoogstens tot 2 a 3 woningen beper ken. In den huurprijs zal dit z.i.geen ernstige verhooging geven. De Voorzitter zegt dat ook de des kundigen liever complexen van 2 woningen bouwen dan van 4, doch de financieele kant der zaak stelt ook eischen. De bouw van groote com plexen is veel goedkooper. In het plan zijn zoowel kleine als groote complexen opgenomen. Spr. vindt dit intusschen een kwestie, die de over- weging waard is. Het industrie—terrein in v.m. Besoijen. De heer Passier kan zich niet goed vereenigen met het plan tot aanleg van een industrieterrein aan de Pa rallelweg te v.m. Besoijen. Spr gelooft dat dit terrein veel spoediger be bouwd zou zijn als het voor woning bouw gereserveerd werd. Spr. vindt het bezwaarlijk dat in Besoijen geen ander bouwterrein geprojecteerd is dan in de richting Capelle. De Voorzitter zegt dat ernstige be zwaren te verwachten als slechts één industrie-terrein wordt aangewezen, n.l. dat ten Zuiden van den Spoorweg aan de 1ste Zeine Oost. Ook aan de haven is er industrie—terrein, doch dit is speciaal voor die fabrieken die aan het vaarwater moeten liggen. De heer Spapjns voelt ook het bezwaar van dhr. Passier. Het lijkt spr. dat op dit terrein spoediger woningen gebouwd zullen worden dan fabrieken. Spr. zou het industrieterrein liever aanleggen aan den Zuidkant van den Spoorweg ten Oosten van den Sprangschen weg Spr. gelooft dat er voorloopig toch geen behoefte aan industrie terrein zal zijn. De Voorzitter meent dat er in het uitbreidingsplan toch nog gelegenheid genoeg is voor den bouw van woningen. Het terrein dat dhr. Spapens aanwijst vindt spr. voor industrie niet ideaal, vooral daar het enz. voor 't gemeentepersoneel. 3. Goedgekeurde raadsbesluiten van 28 Maart 1934 tot wijziging over den Spoorweg is gelegen en men der begrootingen 1933 en 1934. 4. Alsvoor tot onderhandsche verhuring van een perceel grond aan de Veldsteeg aan P. M. v. d. Broek. b. Van de Commissie tot wering van Schoolverzuim. Verslag over 1933. c. Van het Agentschap der Arbeidsbemiddeling. Verslag over 1933. d. Van de Woningbouwvereen. Baardwijk Verslag en balans rekening van verlies en winst over 1933. Al deze stukken worden voor kennisgeving aangenomen. om het te bereiken du9 altijd den overweg moet passeeren. De heer Spapens wil dit bezwaar ondervangen door dit terrein recht streeks door een straat met het station te verbinden, zoodat de spoorlijn niet gepasseerd behoeft te worden. Weth. Eibers zegt dat meerm alen de hoop is uitgesproken, dat zich nog andere takken van industrie in Waal- wijk zullen vestigen. Spr. meent daarom dat het terrein tusschen Antoniusstraat en Burg. Smeelelaan niet voldoende is, Het industrie terrein te Besoijen vindt spr. ook veel mooier. De industrie moet toch een goede toekomst hebben en moet niet in een hoek gedrongen worden; Voor woningbouw blijft volgens spr. nog plaats genoeg over. De Voorzitter zegt dat B. en W, er rekening mee gehouden hebben dat vele menschen een fabriekje achter hun woning willen bouwen. Groote fabrieken hooren echter op een industrie-terrein thuis. Het is niet wenschelijk alle industriën naar één. zelfde terrein te verwijzen. Spr. zegt dat de deskundigen be. zwaar hebben tegen de uitbrei ding der gemeente anders dan in het centrum, men wil een centrum vormen. De heer Klijberg vindt het terrein aan de Noordzijde van den Parallel, weg en ten Oosten van de Putstraat zeer geschikt voor industrie. Daar is nog in het geheel niet gebouwd, terwijl aan den Parallelweg te Besoijen reeds de bebouwing begonnen is. De Voorzitter zegt dat er rekening mee gehouden moet worden dat langs de Parallelweg in de toekomst een weg gelegd zal worden voor snelver- keer. Deze weg moet niet aan den Zuidkant van de spoorweg komen, daar hij dan te veel van de plaats zou zijn afgesneden. De heer Klijberg zegt dat hetzelfde bezwaar even goed geldt voor het terrein langs den Parallelweg te vm. Besoijen. De heer v. Driel onderschrijft het bezwaar van den heer Passier. Spr. verwacht dat het terrein eer met wonin gen bebouwd zou zijn dan met fa brieken. De Voorzitter vindt het ongewenscht de Parallelweg geheel vol te bouwen. Deze lintbebouwing moet worden tegen gegaan. Spr. wil de bezwaren nader onder oogen zien, Weth. Eibers vindt het terrein in Besoijen zeer aantrekkelijk voor in dustrie. Spr. vindt het voor Besoijen een voorrecht dit terrein te hebben, daar de Besoijensche fabrikanten liever daar zullen bouwen dan in het Oosten der gemeente. De heer v. Driel zegt dat er Be. soijenaren zijn, die beslist in Besoijen willen bouwen. De Voorzitter merkt op dat een uitbreidingsplan, dat gedeeltelijk in Baardwijk en gedeeltelijk in Besoijen ligt, nooit zal worden goedgekeurd. Op dergelijke .heimwee" moet het uitbreidingsplan niet worden gebaseerd, meent spr. Het algemeen belang is dat er concentratie in de bebouwing komt De heer Spapens. Is het verboden om op industrie-terrein woningen te bouwen. De Voorzitter. Ja, De heer Klijberg vindt de meest logische oplossing dat de Parallelweg volgebouwd wordt. De Voorzitter. Mogelijk zouden we dan in de toekomst weer moeten gaan breken voor den aanleg van dwarsstraten. De heer Klijberg. Daarmede kunnen we dan rekening houden. Het directe nut van dit industrie-terrein is nog twijfelachtig. De Voorzitter. Het algemeen be lang moeten we op den voorgrond stellen en daarom moeten we de lintbebouwing tegengaan. Als de Parallelweg geheel bebouwd wordt zal dit een bezwaar zijn voor den aanleg van een weg voor snelverkeer. De heer Spijkerman vraagt of een straat geprojecteerd is vanaf de Kerk- stiaat naar de Besoijensche Straat. De Voorzitter zegt dat het in de bedoeling ligt deze straat in de toe komst aan te leggen, als voorzetting van de verbinding v. Coothstraat Kerkstraat. Deze straat is echter nog niet in dit plan opgenomen. Weth. Smolders merkt op dat de raad nooit meer op zijn besluit zal kunnen terugkomen als op het terrein aan den Paralelweg woningen ge bouwd zijn. Blijkt er dan behoefte te bestaan aan industrie-terrein, dan is dit terrein verloren. Spr. voelt er daarom veel voor het terrein voor industrie te bestemmen, dan kan het besluit later nog gewijzigd worden. De heer Spapens gelooft dat weth. Smolders te ver in de toekomst ziet. Spr. vindt dat de lintbebouwing niet uitgebreid wordt door de bebouwing van den Parallelweg voort te zetten, het blok is er nu toch eenmaal. Voor industrieterrein vindt spr. het terrein aan de overzijde van den spoorweg ook geschikt. De Voorzitter zegt dat een terrein ten Zuiden van den spoorweg altijd het nadeel heeft dat de arbeiders den overweg moeten passeeren. Spr. is het met de zienswijze van weth. Smolders eens en merkt op dat het plan ten allen tijde herzien kan worden. De heer Spapens vindt het terrein voor industriedoeleinden te klein. Worden er twee flinke bedrijven gebouwd, dan is het reeds vol. Spr. merkt op dat de fabrikanten liefst hun fabriek met de lange zijde naar den spoorweg keeren, om zoodoende reclame te maken. De heer Roxs informeert naar de mogelijkheid in v.m. Besoijen een dwarsstraat aan te leggen van de Kerkstr. naar de Besoijenschestraat. De Voorzitter zegt dat altijd de gelegenheid blijft bestaan om in Besoijen gronden bouwrijp te maken. De heer KlijbergMaar dan brengt hoorders vond. Aan 't slot bracht de voorzitter der vereeniging, de Eervv. heer Kap. Maas, alhier, namens de aan wezigen den dank over voor de moeite, die hij zich gegeven had, om hen allen een paar uren zoo aangenaam bezig te houden. SPORT. VOETBALSPORT. BelgieNederland. Te Antwerpen wordt morgen gespeeld de ontmoeting BelgiëNederland, als voorwedstrijd voor het wereldkampioen schap. Van den uitslag dezer ontmoe ting zal het afhangen of Ierland, dan wel België met Nederland naar Rome zal gaan. In verband met dezen wedstrijd staan de competities zoo goed als stil. WAALWIJK. W. S. C. W.S.C. ROERMOND op 6 Mei. De ontmoeting WSCRoermond, die Zondag gespeeld zou worden, is uitge steld tot Zondag 6 Mei. Morgen wordt om 12 uur gespeeld: WSC 4Baardwijk 3. In de degradatiewedstrijden zal WSC uitkomen tegen de volgende 3e klasse kampioenen: ESV, Eindhoven; DEVO, Den .Bosch en Zaltbommel. JULIANA. A.s. Zaterdag 28 April zal een Juliana- bal gehouden worden voor leden, dona teurs en genoodigden. We vertrouwen dat velen het bal zullen bezoeken. Het bal zal gehouden worden in het clublokaal bij den heer W. van Helvoirt. De aanvang is bepaald op 7.30 uur. QuickTimtur 26. Zooals aangekondigd speelde j.l. Za terdag een Timtur-elftal tegen Quick, alhier, welke wedstrijd door het Tim tur-elftal werd gewonnen met 62. Deze wedstrijd had een zeer prettig verloop en er werd van beide zijden aardig voetbal te zien gegeven. Ooi onder de niet geoefende spelers van het Timtur-elftal bleken goede krachten te schuilen. Het Timtur-elftal ('t welk is samen gesteld uit de afd. snijderij) hoopt in het komende seizoen meerdere van dei- gelijke wedstrijden te spelen. DUSSEN. R.K.V.V. Dnssensche Boys. Zondag speelt het eerste elftal haar voorlaatsten competitiewedstrijd tegen MVV te Moerdijk. Na den fraaien wed strijd van Zondag j.l. gelooven we zeker dat ook thans de Boys een eervol resul taat weten te behalen. Bovs, good-luck. WIELRENNEN. WAALWIJK. W.W.C. „De Zwaluwen". Zondag a.s. zal de wielerclub „De Zwaluwen" een trainingswedstrijd orga niseeren on de betonnen baan. Er zullen sprint-, acbtervolgings-, eigen kracht- en koppelwedstrijden gereden worden waaraan deelnemen de volgende kop pels: v. Geenen-Bonis, KampDollekens C. Verhoeven— L. de Vaan, ElshoutP- Verhoeven en van Boxelvan den Bergh voor 150 ronden; en de koppels Verhof stadKrol. A. de Vaanvan der I.inden, Sambeck Timmermans en M. Dollekens- van der Hammen voor 80 ronden. Aanvang van den wedstrijd om half 5 Waalwiiksche Wielerbaan. Op Zondag 0 Mei zullen op de Waal- wijksche Wielerbaan weer wedstrijden gehouden worden. In de achtervolging zullen tegen elkaar uitkomen Ant. Slaats en C. Stroop, die op de Stadionbaan te Amsterdam met sue ces in achtervolging uitkwam. Voorts wordt een 15 K.M. koppelrace afhouden voor nieuwelingen en een 45 K.M. race voor amateurs en onafhanke- 1 ijk en. Van de deelnemers noemen wij: K. Bakker. Ceelen, v. Helvoirt, Schöner- wald, Prince, v. Erven, v. Geenen, Stroop en Gebr. Slaats. Het kunnen weer intressante wedstrij den worden. HANDBALSPORT. Voorronden voor de Handbalkampioen schappen van Nederland. Aangezien de handbalsport voor Waal wijk Omstreken een betrekkelijk onbe kende is, vestigen wij er de aandacht op dat men Zondag 6 Mei te 's-Bosch in de gelegenheid is daarmede eens nader ken nis te maken. Een keur van wedstrijden staat op het programma, zoodat ieder sportliefhebber naar genoegen zal kun nen genieten van een partijspel, dat de laatste jarén vooral in de Noordelijke helft van ons land zeer sterk op den voor grond treedt. De wedstrijden worden ge houden op het „Wilhelmina"-terrein te Den Bosch en beginnen 's morgens te 10 uur. Programma: Wedstrfjd A (Heeren) van 10 tot 11.10 uur: Olympia, Tilburg tegen Atilla uit Utrecht. Wedstrijd B (Heeren) van 11.20 tot 12.30 uur: Deutsche Turn und Schwimm Verein., Den Haag tegen Ulyssee, Rot terdam. Bekerwedstrijd (Heeren) van 12.30 tot 1.40 uur: Kunst en Kracht, Den Bosch tegen E.T.V., Eindhoven. Wedstrijd C (Dames) van 2.00 tot 3.00 uur: Hygiëa, Den Haag tegen Atilla uit Utrecht. Wedstrijd D (Heeren) van 3.00 tot 4.10 uur: Winnaar wedstrijd A tegen Win naar wedstrijd B. Indien bij het Waalwijksche publiek belangstelling bestaat voor deze natio nale wedstrijden, dan zijn bij den heer E. F. van de Geer, Leeraar Gvmn. M.O., Mr. van Coothstraat 73, alhier, plaatsbe wijzen verkrijgbaar; de kosten daarvan zijn zeer gering. alhier. Chr. F. Kleyberg, 27 jaar en E. Ja. Hoevenaars, 27 jaar, beiden alhier. Ingekomen: Ea. Duikendich van Culemborg. E. Ja. C. de Mol van Bergeyk. Ga. M. Mu- reau van Geertruidenberg. H. A. en M. A. Herben van Amsterdam. H. C. de Rooy van Boxtel. Aa. Spanjers van 's-Bosch. P. A. Buijkx en gezin van Breda. H. J. de Leeuw van Eindhoven. Vertrokken Ma. P. E. van der Meijs naar Angerlo. F. van Eeten en gezin naar Rotterdam. - Ca. F. A. en Aa. C. Mertens naar Oss. C. A. Soeters naar Tilburg. R AAMSDONK. Van 14 t.m. 20 April 1934. Geboren Huiberdina W. Th. dv. Franciscus C. van Disseldorp-de Bruijn. Marinus zv Johannes Rosenbrand-Wagemakers. Johannes zv P. A. Verbunt. Adrianus P. M. .1. zv Petrus J. Koreman-yan Onzen- oort. Franciscus A. zv Franciscus le Sage-van Suijlekom. Gehuwd Alphonsius M. I. Ridders, jm., oud 23 jaar en Johanna H. A. van Laarhoven, jd. oud 22 jaar. Overleden Pieter Jac. Rutters, oud 1 maand. Jacobus P. Rutters, oud 1 maand. GEERTRUIDENBERG. Geboren: Ada Catharina dv Jan H. Rijkers en van Bartha Göppinger. Johannes Baptist zv Adrianus de Jongh en van Helena Hooijmayers. Herinanus Petrus Anna zv Adrianus H. Rijpert en van Maria Broeke. Bertha dv Petrus W. H. van Blerck en van Johanna Kieboom. Gehuwd Andreas Heere, 24 jaar en Dingena Goossens, 18 jaar. Overleden: Sophia Venes. 82 jaar. Ingekomen Cornelis A. Jansen en gezin van Raams- donk. Nicolaas L. H. van Nieuwenborg van Venlo. Godefridus J. van Boxel van Uden. Vertrokken Josephus J. Radings naar Apeldoorn. Wijnand N. van Meerten naar Rijs wijk. Dirk van Suylekom en gezin nr. Raamsdonk. Adrianus P. Kivits naar Loon op Zand. Johanna A. Ackermans naar Oosterhout. Maria J. van Gils naar Hooge en Lage Zwaluwe. Lucia de Ronde naar Rotterdam. Elisabeth S. Zimmerman naar Asten. BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. 20—27 April 1934. Geboren: Clasina dv W. K. van den Heuvel-van Engelen; Martinus J. dv M. J. Voogd van Gorcum. Jacoba A. dv A. van Oor schot-Boot. Maria J. dv J. C. A. Knep- flé-Wanten. Laurentius F. C. zv J. J. Klijn-van den Heuvel. Overleden: C. Klerks, wedn. van Ma. de Nijs, 82 jaar. Ma. M. Verhoeven, echtg. van C. J. de Vries, 62 jaar. Huwelijks-aangiften P. Mutsaers 48 jaar te Loon op Zand en Ja. F. A. Fransen, 46 jaar, alhier. H. C. van Nooij, 29 jaar en Ra. M. van Loon, 25 jaar, beiden alhier. L. J. Schilders 29 jaar en Ma. H. van Loon, 23 jaar, bei den alhier. Gehuwd: G. Keetels, 40 jaar en Chra. Klerx. 26 jaar, beiden alhier. C. Pullens, 29 jaar te Drunen en Ga. H. M. de Graaff, 24 jaar RECHTZAKEN. GERECHTSHOF 's-BOSCH. De arbeider F. H. uit Waalwijk was in appèl gekomen van een vonnis van den Politierechter te 's-Bosch, waarbij hij was veroordeeld tot 15.boete, te vervangen door een hechtenisstraf van 15 dagen, omdat hij op 5 Novem ber van het vorige jaar te Waalwijk een groote ruit van den caféhouder L. Leijten heeft vernield. Verdachte ontkende en beweerde, dat de café-houder een valsche aan klacht tegen hem had ingediend. De café-houder, als getuige ge hoord, verklaarde, dat van H. des avonds in beschonken toestand het café binnenkwam en een borrel vroeg. Getuige zei tegen hem: „Ga maar eerst naar huis koffie drinken". H. haalde daarop een knipmes uit zijn zak, maakte het met zijn tanden open en met een groot gebaar stak hij de punt van het mes in de tafel, schreeu wende: „Jenever moet ik hebben". De vrouw van den café-houder kwam toe- geloopen en gooide hem de deur uit. Buitengekomen sloeg verdachte met zijn mes de café-ruit stuk. De echtgenoote van den café-houder kwam deze verklaringen bevestigen, waarna de advocaat-generaal bevesti ging eischte van het vonnis. Uitspraak over 14 dagen. ZONDAG 29 APRIL. HILVERSUM 301 M. V. A. R. A. 9,00 Postduiven en voetbalberichten. 9,015 Tuinbouwhalfuurtje 9,30 Orgelspel V- P. IL O. 10,30 Kerkdienst Oude kerk Amsterdam. A. V. R. O. 12,00 Filmpraatje 12,30 Concert 1,45 Boekenhalfuur 2,15 Voetbalwedstrijd BelgiëNederland. 4,15 Sportuitslagen en Kovacs I.ajos V. A. R. A. 5,00 Orgelspel 5,20 Voor de kinderen 5,50 Vara-orkest 0,20 Causerie Drs van Leeuwen 0,40 Muzikaal allerlei 7,00 Vara-orkest A. V. R. O. 8,00 Vaz Dias 8,15 Concert 9,00 Radiojournaal 9,15 Concert 11,00 Kovacs Lajos en zijn orkest HUIZEN 1875 M. K. R. O. 8,30 Carillonbespeling 8,45 Pastoor Perquin: Trouw a li Vorstenhuis N. C. R. V. 9,30 Gewijde muziek 9,50 Kerkdienst Ned Herv Kerk Hilversum Daarna tot 12,15 gewijde muziek K. IL O. 12,15 De KRO-Boys. 1,00 C Berding:Roemcnië 1,20 Gramofooumuziek 1,30 KRO-Boys 2,10 Boeken en schrijvers 2,30 Gramofoonmuziek 3,00 Het KRO-orkest 3,50 Gramofoonmuziek 4,10 Het KRO-orkest 4,30 Ziekenlialfuurtje N. C. R. V. 5,00 Orgelbespeling 5,50 Orgelspel 6,00 Kerkdienst HV Amsterdam K. IL O. 7,45 Voetbaluitslagen 7,50 Vrijheid en recht in Ned. door Mr v Srliaick 8,15 KRO-orkest 9,00 Vaz Dias 9,05 Vioolrecital 9,25 Cyriel Verschaeve-Herdenking 10,35 Vaz Dias 10,40 Epiloog door het Klein Koor. MAANDAG 30 APRIL. HILVERSUM 301 M. A. V. R. O. 8,00 Ochtendmuziek 10,00 Morgenwijding 10,15 Gewijde muziek 10,30 Ochtendconcert 11,00 Voordracht door Rob Geraerds 11,30 Vervolg ochtendconcert 12,30 Orgelconcert 2,00 Planorecital 2,30 Concert 4,30 Voor de kinderen 5,0 Kovacs Lajos en zijn orkest 6,30 Populaire muziek 7,00 Zang Baarnsch Meisjeskoor 7,30 Causerie door Majoor de Bas 8,00 Vaz Dias 8,05 Concert 8,20 Rede door Generaal Snijders 8,45 Anecdoten in de muziek 9,30 Concert 11,00 Vaz Dias 11,10 Kovacs Lajos. HUIZEN 1875 M. N. C. IL V. 8,00 Schriftlezing en meditatie. 8,15 Gewijde muziek 9,15 Gramofoonmuziek 9,30 Kinderzanguitvoering 141,30 Wijdingsure Domkerk Utrecht 11,30 Gramofoonmuziek. 11,45 Carillonbespeling 12,45 Ensemble-muziek 2,00 Uitzending voor scholen. 2,35 Concert 4,15 Bijbellezing 5,15 Gramofoonmuziek 6,00 Volkszanguitvoering 7,00 Ned Chr Persbureau 7,15 Vragenuurtje 8,10 Gramofoonmuziek 8,15 Oranje-avond 10,15 Vaz Dias 10,25 Gramofoonmuziek DINSDAG 1 MEI. HILVERSUM 301 M. V. A. R. A. 8,00 Opening 1 Mei-programma V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding V. A. R. A. 10,15 Voor het platte land. 11,00 Gramofoonmuziek 12,00 Ensemble blaas-instrumenten 12,15 Orgelspel 12,30 Ir. Albarda1 Mei-rede 12,50 Cor Steijn: Improvisatie I,00 De Flierefluiters 2,00 Utrechtsch Stedelijk Orkest 3,00 Janny van Oogen draagt voor 3.20 Utrechtsch Stedelijk Orkest I,00 Gramofoonplaten 5,00 Voor den jongen menscli 6,00 Vara-orkest 6,30 A Kleerekoopcr spreekt 7,00 Vara-orkest 7,30 Ernst Buscli zingt 7,45 Vara-orkest 8,15 Ernst Busch zingt 8,30 Hoorspel 9,45 Orgelbespeling 10,15 Vaz Dias 10,30 Orgelbespeling 10,50 Sluiting 1 Mei-programma 11.00 Gramofoonmuziek HUIZEN 1875 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert 10,00 Gramofoonmuziek 10,30 Muziekuitzending voor fabrieken II,00 Gramofoonmuziek 11,30 Godsdienstig halfuurtje 12,15 Concert 2,00 Vrouwenuurtje 3,00 Modecursus 4,15 KRO-orkest 5,00 Joh SchwenckeDe Ned Boekenweek 5,20 KRO-orkest 6,00 Gramofoonmuziek 6,15 KRO-orkest 6,40 Esperanto-nieuws 7,15 Henri Hermans: De huidige onrust. 7,35 Gramofoonmuziek 7,45 Middenstandskwartiertje. 8,00 Katholieke Mei-liulde 9,30 Vaz Dias 9,35 Zangkoor 9,55 D'n Dré: Licvvrouwkesmaand 10,15 Gramofoonmuziek 10,20 Zangspel 10,30 Vaz Dias 10,35 Gramofoonmuziek 10.40 Zangspel 10,55 Gramofoonmuziek II,00 De KRO-Boys WOENSDAG 2 MEI. HILVERSUM 301 M. A. V. R. O. 8,00 Populaire muziek 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gewijde muziek 10.30 Kook- en Bnkpraatje 11,00 Orgelconcert 151,00 Lunchconcert 2,30 Voordracht door Ank van der Moer 3,00 Knipcursus 4,15 Thee-muziek 4,30 Radio-kindcr-koorzang 5,00 Halfuur voor kleine kinderen

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 11