uneven. Heerlen en Enveiennen Demeecorresnnndenoe. ren. Bakhuys had de hal in goede po sitie; hij knalde.... tegen een Zwit ser. Wels schoot opnieuw in en zijn schot zou doel getroffen hebben als een onvrijwillig been van een anderen Zwitser den bal niet had gekeerd. En wederom kreeg Bakhuys een juweel van een kans: Minelli liep hem in het laatste tiende deel van de seconde den bal van de voeten. En wederom vielen de onzen aan, weer schoot Bakhuys en weer ving Séchehaye. 't Was alsof alle duivels er mee speelden. Na een half uur spe len kreeg Vente een dot van een kans: de heele Hollandsche kolonie jubelde reeds, maar de bal kaatste tegen de paal terug. De teruggekaatste bal kwam bij Smit, die ook een kanjer af zond.... en net eender als een mi nuut geleden door een Zwitsersch been ongewild werd gekeerd. Tot aan het bittere einde bleven onze jongens zoo doorvechten, maar heel Zwitserland zat voor het doel en er was geen doorkomen aan. In de laatste minuut nog een vrije schop: Séchehaye kon de bal juist over de lat tikken. De corner werd niet meer ge nomen. De grootsche strijd was uit en \crlorcn De spelers. Dr. v. d. Meulen morgen we dank baar zijn voor het besluit dat hij ge nomen had. Hij heeft ons doel verde digd op een wijze, zooals dat door geen enkelen anderen keeper verbeterd zou kunnen worden. Aan de doelpunten had hij in het geheel geen schuld. Dit eene zegt genoeg: hij was volkomen de oude! Onze backs hadden dezen middag geen gelukkigen dag, vooral Weber was zeer onvast en miste zijn gewone zelfvertrouwen. De middenlinie heeft prachtig gestreden. Anderiessen was nog de minste, maar hij heeft den uitermate zwaren strijd toch uitste kend volgehouden. Pellikaan was in grootschen vorm en heeft onbegrijpe lijk veel en moeilijk werk verzet. Hij was voor en achter tegelijk en bleef in de meeste duels overwinnaar. Geen wonder dat deze onvermoeibare zwoe ger, die een kwart-deel van het veld totaal beheerschte, de favoriet van het publiek was. Slechts in v. Heel, die weer in zijn constanten vorm was, vond de Tilburgenaar zijn gelijke. In de voorhoede blonk Bakhuys dit maal niet uit, hij werd al te streng door de Zwitsers bewaakt om zijn spel volledig te ontplooien. Smit was weer uitstekend en zwoegde van begin tot eind. Jammer dat hij in v. Nellen geen partner had, die van de klasse van Mijnders is. Vente had bijzonder veel pech met zijn tallooze knal-schoten, die tegen het houtwerk of juist naast gingen, na de rust vooral speelde hij zijn gewone uitstekende spel. Van Wels geldt hetzelfde, ook hij had niet de juiste richting in z'n schoten. Bij de Zwitsers verdient doelman Séchehaye een bijzonder pluimpje. Had hij niet onder de lat gestaan dan zouden er wellicht meerdere punten gescoord zijn. In de voorhoede waren Kielholz, Pasello en Abegglen spelers van buitengewone klasse. De buiten spelers waren uiterst snel. Ook de Zwitsersche middenlinie was uitste kend. De andere wedstrijden van het W ereldkam pioenscha p. De wedstrijden die Zondag om het wereldkampioenschap gespeeld zijn, hebben maar weinig verrassingen op geleverd. Wel werden drie der „sterk ste" landen verslagen, maar dat zegt nog slechts weinig. De nederlaag van Nederland tegen Zwitserland mag men toch niet geheel onverwacht noemen, en evenmin de 31 nederlaag van Brazilië tegen Spanje. En na wat we al over Argentinië hadden gehoord, is ook de 32 nederlaag van dit land te gen Zweden geen al te groote verras sing. Wat wel onverwacht kwam was de weerstand van Frankrijk tegen Oos tenrijk. Eerst na verlenging konden de Oostenrijkers deze partij met 32 winnen. De andere matches eindig den in vrij regelmatige zege's: Italië sloeg het nog immer zwakke Amerika met 71, Hongarije won van Egypte met 42, Tsjecho-Slowakije sloeg Roemenië met 21 en Duitschland sloeg België met 52. Italië, Spanje, Hongarije, Oosten rijk, Tsjecho-Slowakije, Zwitserland, Zweden en Duitschland komen dus uil in de volgende ronde. DE VOETBALCOMPETITIE. Juliana en Middelburg spe len gelijk. Tegelen wint op het nippertje. W.S.C. slaat Zaltbommel en E.S.V. slaat DEVO. Er is Zondag slechts weinig voor de competitie gespeeld. Slechts in het Zuiden hadden enkele ontmoetingen plaats. Tegelen zag haar kansen op het be reiken van het le klasserschap weer wat stijgen. Zelf won de Limburg- sche club met 54 in Breda en Julia na en Middelburg ontkaapten elkan der in de kolenstreek een punt. In- tusschen lijkt ons dit gelijke spel van de Zeeuwen geen slechte prestatie. De stand is: Juliana 3 2 1 0 5 5—3 Tegelen 3 2 0 1 4 9—6 Middelburg 3 1113 56 De Baronie 3 0 0 3 0 913 WSC hield in de andere promotie ronde de teugels in handen door zij 't op het kantje af in Zaltbom mel te winnen. De Waalwijkers heb ben door deze overwinning hun kan sen zeer belangrijk doen stijgen. ESV blijft hen echter op den voet volgen en sioeg thans DEVO met 40, een over winning die groot is doch eerst in de laatste 10 minuten bevochten werd. De stand is hier: W.S.C. 3 3 0 0 6 7—2 E.S.V. 3 2 0 1 4 9—3 Zaltbommel 3 0 12 1 26 D. E. V. O. 3 0 12 1 0—7 WAALWIJK. W. S. C. ZALTBOMMEL—W.S.C. 1—2. Opnieuw is W.S.C. zooals men het in den geijkten term noemt door het oog van een naald gekropen, 'lot in de laatste minuten stond WSC in Zaltbommel gelijk en pas heel kort voor het einde slaagde haar rëchts- buiten erin de stand op 21 te bren gen en daardoor voor de 3e overwin ning te zorgen. Echter was deze wedstrijd wat het vertoonde spel betreft weer een te leurstelling. Het spel stond op een zeer laag peil en bij WSC waren er slechts weinig spelers die op hun ge wone niveau speelden. Nu mag het als excuus gelden dat het Bommelsche terrein niet gemakkelijk bespeelbaar is voor voetballers die er niet aan ge woon zijn. De kleigrond was door de aanhoudende droogte zeer hard en Gaarbij oneffen, zoodat de WSC-ers slechts zelden een bal goed op hun schoen kregen. Herhaaldelijk werd er dan ook mis getrapt. Daarenboven was het grasdek in enkele weken niet geschoren, zoodat de spelers zich met moeite een weg moesten banen door de hooge grashalmen. Dezen overvloed ran de zijden misten we voor de doe len, waar bij elke scrimmage het stof hoog op waaide en het er voor de spe lers niet prettiger op maakte. De thuisclub zette dezen wedstrijd, die weer door vele Waalwijkers werd bijgewoond, in met een aanval die ge vaarlijk dicht bij het doel kwam. De bal werd echter juist naast gekopt. Na eenige tegen-aanvallen van WSC, waarbij al aanstonds de weifelzucht der voorhoede opviel, en waarvan het eenige resultaat was een goed schot van den linksbinnen, kwam Bommel weer aan het woord. De groenhemden forceerden een corner, .doch deze werd fraai door Chr. Aarts, die weer een so- üede backpartij speelde, weggekopt. Een prachtkans werd WSC's links buiten geboden, hij was de geheele achterhoede gepasseerd en had nog slechts den keeper voor zich. Zijn schot mislukte echter volkomen. Bij de Bommelsche aanvallen toon de zich vooral de rechtsbinnen een gevaarlijk speler. Hij loste een goed schot, waarmede Dekkers echter'wel raad wist. Toen twee groene spelers voor open doel kwamen, wist Chr. Aarts nog juist op tijd een hunner den bal van de voeten te maaien. Tien minuten voor de rust nam Zaltbom mel de leiding door een hard en goed geplaatst schot van haar middenvoor. Met dezen stand werd de tweede helft aangevangen. Bommel liep ook nu weer hard van stapel en nauwe lijks was begonnen of een goed schot van den rechtsbinnen vloog naast. Toch nam WSC nu het spel in han den en bijna voortdurend werd er op de helft van Zaltbommel gespeeld. I)e voorhoede der zwartjes werkte echter met het pietluttige korte spel, waar mede geen succes te bereiken is. Een goed schot van Ad. de Jongh werd tot corner gewerkt. De linksbuiten kreeg een mooie schietkans op een voorzet van rechts, doch de keeper was op z'n post. Eindelijk kwam na 20 minuten de gelijkmaker, die niet meer kon uit blijven. Een der groene backs maaide grandioos over den bal heen. C. de Jongh pikte het leer toen maar op z'n schoen en aan zijn harde pil viel voor den langen keeper niets meer te red den. Een gevaarlijke uitval van de thuisclub had bijna een doelpunt tot gevolg. Twee voorwaaftsen stonden voor open doel, maar Dekkers wierp zich er moedig maar wel wat riskant in volle lengte tusschen en sloeg hen den bal van de schoenen. Eenzelfde safe verrichtte hij vlak voor het einde nogmaals. W at de W.S.C.-voorhoede onder nam, niets wilde gelukken, voor doel was het steeds mis. We noteerden 'n kopbal en een schot van Duquesnoy en ettelijke corners, die allen zonder resultaat waren. Reeds hadden we ons opgemaakt om weer naar Waalwijk terug te tuffen, toen WSC's rechtsbin nen de zooveelste goede kans kreeg. Hij aarzelde niet en gaf een goed schot in den hoek dat via den paal in het net verdween. Een goede minuut daar na was de wedstrijd ten einde, zoodat WSC nog maar juist op tijd binnen was. Voor a.s. Zondag is vastgesteld de rel urn wedstrijd WSC-Zaltboinmel en voorts DEVOESV. R.K.V.V. H.V.V. Zondag j.l. werd op het terrein van HVV de laatste ronde gespeeld der seriewedstrijden, die in alle opzichten schitterend geslaagd mogen heeten. Jammer was het echter, dat er niet meer belangstelling was, daar de wed strijden die er gespeeld werden, dit ten volle verdienden. De le prijs, aangeboden door den heer L. v. Engelen uit Waalwijk, werd door Wilhelmina op eervolle wijze in de wacht gesleept. In de eerste ronde versloegen zij HEC met 32, terwijl Quick met 21 het onderspit moest delven, zoodat Quick winnaar werd van den 2en prijs, aangeboden door den heer A. Steenbergen. De HEC-ers moesten zich tevreden stellen met den 3en prijs. Na afloop der wedstrijden werden de prijzen in het clublokaal bij den heer A. Steenbergen door den Voorzitter van HVV, den heer C. Bee- rens, onder welgekozen woorden aan dc overwinnaars uitgereikt. HVV kan met de volste tevreden heid op haar seriewedstrijden terug zien. HVV 1 nam deel aan de serie- wedstrijden te St. Joachimsmoer en kreeg als tegenstander Wilhelmina, Kaatsheuvel, doch daar deze club niet opkwam, was de wedstrijd door HVV gewonnen. Bij de loting had HVV het geluk om vrij te loten. Dus HVV-ers, a.s. Zondag eens flink aangepakt. De kans om den eersten prijs in de wacht te sleepen is thans aan jullie. H.V.V.TIMTUR 2—3. J.l. Vrijdag speelde het Timtur-elf- tal (afd. Snijderij) tegen HVV op het terrein van HVV bij het Galgenwiel. Deze wedstrijd eindigde met een 3-2 overwinning voor het Timtur-elftal. Thans zijn drie wedstrijden gespeeld, welke eindigden met een overwinning voor het T.-elftal. Welke vereenigingen stellen zich in het komende seizoen nog voor een ontmoeting met het Timtur-elftal be schikbaar? Voor deze week kon nog geen wed strijd worden vastgesteld. V.V. „TROKED". Vrijdag 1 Juni des avonds 7 uur, zal een fabriekselftal van de firma A. en J. de Kort spelen tegen 'n sterk gecombineerd RWB-elftal, op het ter rein van de laatstgenoemde vereeni- ging. Het Troked-elftal bestaat uit de volgende spelers: Doel: H. Dekkers. Achter: H. v. d. Griend, H. v. Delft. Midden: P. de Ruijter, H. v. d. Hoek, J. van Delft. Voor: J. Vrijhoeven, A. v. d. Wiel, L. v. Velthoven, J. v. Velthoven, W. v. d. Gouw. Daar er in beide genoemde veree nigingen goede krachten schuilen, be velen wij eenieder een avondwande ling aan naar het R.W.B.-terrein om van dezen interessanten wedstrijd ge tuige te mogen zijn. De leiding berust bij den heer A. F. de Folter, een voor Waalwijk bekend scheidsrechter. DUSSEN. R.K.V.V. Dussensche Boys. Onze voorspelling over den wed strijd, welke Zondag j.l. gespeeld is, is niet uitgekomen. Good-Luck, hoe wel zeer verzwakt opgekomen, speel de wel een pittig partijtje, maar kon toch niet verhinderen, dat zij een 5—2 nederlaag te slikken kreeg. Door haar enthousiast spel, domineerden de Boys over alle linies. Nadat er onge veer tien minuten gespeeld is, plaatst de midvoor der Boys in den uitersten hoek, 10. Bij een daarop volgende doelworsteling maken de Boys 20. De rood-witten zijn thans het meest aanvallend. Bij een der mooie aanval len langs kogelt de midvoor opnieuw in den uitersten hoek, 30. Na de rust wil Good-Luck het spel forcee- ren, maar ook hiertegen zijn de Boys- lui bestand. Toch weet Good Luck'te doelpunten, 31. Dan komt evenwel de gevaarlijke rechtervleugel der Boys in actie. Wij zien een keurige ren van den kleinen rechtsbuiten, kalm wipt hij den bal over het hoofd van den aanstormenden back, om dan keihard in te schieten. Kort hierop maakt Good-Luck met een mooi schot 42. Even voor het einde plaatst Good- Luck in eigen doel. Met 52 komt 't einde van dezen fair gespeelden wed strijd. DUIVENSPORT. KAATSHEUVEL. Zondag hield de Kaatsheuvelsche Postduivenbond een wedvlucht voor oude duiven vanuit Pont St. Maxence. De uitslag was als volgt: 1, 14, 24 C. Klis; 2 A. Lugters; 3, 33 Chr. van Heeswijk; 5, 10, 17, 27 St. Dekkers; 6, 11, 21 A. Laros; 7 J. van Dijk; 8 P. van der Velden; 9, 19, 22, 26 Gebr. van Woensel; 12 Th. Emmen; 13, 20 W. Stubbe; 14, 34 P. Lugters; 15, 36 J. van Dongen; 16 Chr. Oerlemans; 18, 25, 28, 31 Th. Ligtvoet; 23 H. Couwenberg; 29 C. Corstanje; 30, 38 P. de Benis; 32 P. van der Velden; 35, 39 W. v. d. Vel den; 37 C. de Rooy. Kaatsheuvelsche Concoursbond. De Kaatsheuvelsche concoursbond gevestigd bij den heer Jan van Dun, hield heden een wedvlucht vanuit Pont St. Maxence. De uitslag was als volgt 1, 2, 3, 20, 21, 44, 54, 55, 68 Frans van den Assem; 4 M. Zacht; 5 58 P. Ligtvoet; 6 51, 74, 79 C. de Bondt; 13 17, 48 P. Stokkermans; 8, 9, 10, 40 P. Snoeren; 11, 28, 31, 36 J. Vloemans; 12 J. Couwenberg; 14, 26 Fr. Damen; 15 B. Kemmeren; 16, 19, 34 M. Zacht; 18 H. Netten; 22, 24, 32, 59, 72, 76 H. Hendriks; 23, 39, 50 J. Bergmans; 27, 56 Jos. Valk; 29 69 Jos. Schrauwers; 25, 30, 70, 80 P. Snoeren; 33, 45 P. Laros; 35 L. van der Ven; 37, 73 K. Steenbergen; 38 P. Zijlmans; 41, 52 J. Zijlmans; 42, 78 J. van Dongen; 43, 46 L. van Mosselveld; 47, 57, 60, 61 M. Soeterboek; 49, 63, 67 W. Sulsters; 51, 53, 75 J. Kemmeren; 62 M. Pruim- boom; 64 P. Snaphaan; 66 W. Kem meren; 77 81 A. Snaphaan; 82 A. van Kuyk; le Duif 11-28-38 uur; laatste prijswinnende duif 11-59-58 uur. GEMENGD NIEUWS. Ontzettend ongeluk in Zuid-Frankrijk. Nabij Bordeaux is een reiswagen tegen een telegraafpaal aangereden. De auto sloeg omver en geraakte in brand. De reiswagen, die zich bevond op weg van Madrid naar Parijs, be vatte 17 personen. Van de passagiers werden dertien gedood en de overige vier, waaronder de chauffeur, gewond. Het ongeluk zou veroorzaakt zijn door het springen van een band. De inzittenden behoorden tot een reis gezelschap, dat door een courant in Madrid was samengesteld. De brand schijnt ontstaan te zijn, doordat het benzine-reservoir is ontploft. Bran dende deelen van de auto vlogen het nabijgelegen bosch in, dat even eens in brand geraakte. Het vuur nam weldra zulk een omvang aan, dat men niet tot de auto kon door dringen. Auto rijdt in hel Merwedekanaal. Twee personen verdronken. Zaterdagmiddag had in de nabij heid van het slation Nieuwersluis, gemeente Loenen, een zeer ernstig auto-ongeluk plaats, waarbij twee personen, een 49-jarige vrouw en haar 5-jarig dochtertje, het leven verloren. De heer H. Elderenbosch moest op een gegeven moment uitwijken voor een wielrijdster om niet met haar in botsing te komen. Op die plaats was over den weg een uit hollingwaardoor de heerE. de macht over het stuur verloor. Mede door de tamelijke snelle vaart reed de auto het Merwede— kanaal in. De heer Elderenbosch, die met zijn zoontje van 12 jaar voorin zat, wist zich te redden. Ook het jongetje kon hij nog uit de auto halen. Onmiddellijk schoot van alle kanten hulp toe, een voorbijvarend schip poogde de auto aan de lier te haken, wat na eenigen tijd gelukte. Toen de auto boven water werd gebracht en mevrouw E. en haar 5-jarig dochtertje uit de auto waren gehaald, bleken de levensgeesten reeds te zijn geweken. Brug ingestort. Een in aanbouw zijnde brug in Kasjmir, is plotseling ingestort. On geveer honderd personen, die zich op dat oogenblik op de brug be vonden, verdwenen in de diepte. Verscheidene hunnerzijn verdronken. Ernstig verkeersongeval te Naarden. Zondagmiddag wilden twee motor rijders op den rijksweg te Naarden elkaar passeeren, juist op 't oogen blik, dat van de tegengestelde richting een auto uit Bussum naderde. De beide motorrijwielen raakten elkaar even aan, hetgeen tot gevolg had, dat een van de beide motors over den kop sloeg. De bestuurder van dit rijwiel de heer H. Koppenol uit Bovenkerk, werd door de ruit ge slingerd van de auto uit Bussum, met het gevolg, dat hij op slag werd gedood. De autobestuurder, de heer de Groot uit Amsterdam, bekwam geen letsel, echter bekwam de naast hem zittende heer Hannema uit Amsterdam een armfractuur. De tweede motorrijder had een hersenschudding. Dynamiet-aanslag in Parijs. Op de begraafplaats Père Lachaise heeft Zondag de onthulling plaats gehad van een monument, dat is opgericht ter eere van de Italianen, die in den wereldoorlog in de Fransche regimenten zijn gevallen. Kort voor den aanvang der plech tigheid ontplofte op enkele meters van het nieuwe monument een dynamietpatroon, dat in een kistje was verborgen. Twee bewakers wer den door splinters gewond. Een Italiaansche monteur is gearresteerd. Nieuwe Fransche Oceaanvlucht. Zondagmorgen om 7 uur zijn de bekende Fransche vliegers Codos en Rossi in hun vliegtuig «Joseph Le Brix« om 5.10 van Le Bourget opgestegen, om te trachten het wereldrecord in rechte lijn te slaan. Hun doel isSanDiego in Californië. Codos en Rossi zijn Maandag om 19.18 uur Ned. zomertijd op het Floyd Bennett-vliegveld bij New- York geland. Zij hebben 38 uur, 28 minuten over hun tocht gedaan. Hoewel het oorspronkelijk in de bedoeling lag om naar San Diego te vliegen, moesten de vliegers hun plannen wijzigen tengevolge van een klein mankement aan een motor. Ze hadden eerst geprobeerd dit in de lucht te verhelpen, maar ten slotte bleek het verstandiger den tocht niet verder dan New York voort te zetten. Ontploffing in een vuurwerkfabriek. In een vuurwerkfabriek te Alicante ontstond een ontploffing, waardoor 5 werklieden werden gedood en 41 gewond. Acht huizen werden ver nield. Het dynamiet ontplofte, door dat het in de zon was gelegd. Doodelijk ongeval te Hulst. Zaterdagmiddag was de schilder A. A. Verstraeten te Hulst werkzaam op een dak van een boerderij. Plotseling viel de schilder van een hoogte van 8 5 9 meter naar beneden, waarna hij ook getroffen werd door de neervallende ladder. Zwaar gewond aan hoofd en rug werd hij opgenomen en per ziekenauto naar het R.K. Liefdehuis te Hulst over gebracht. Na voorzien te zijn van de H. H. Sacramenten, is de heer Verstraeten kort daarop overleden. Schilder Verstraeten was 54 jaar oud en laat een gezin met vrouw en acht kinderen na. Moeder wil haar kinderen dooden. De vrouw van den arbeider D. te Dedemsvaart verkeert reeds gerui- men tijd in zeer overspannen toe stand, vermoedelijk tengevolge van huiselijke omstandigheden. Deze week wilde zij haar twee jeugdige kinderen van 4 en 5 jaar door ophanging van het leven be- rooven, tijdens de afwezigheid van haar man, die werkzaam is in de rijkswerk verschaffing. Gelukkig is het nog niet zoover gekomen. Maatregelen om^ erger te voor komen zijn genomen. Aulo tegen een boom gereden. Tengevolge van het springen van een achterband is tusschen Boxtel en Best, bij de z.g. Liempsche Bar rier, een open personenauto, welke een snelheid had van ongeveer 80 kilometer en waarin vier dames zaten, die terugkeerden van een uitstapje naar Valkenburg, tegen een boom gereden. De auto werd geheel vernield. De vier inzittenden werden uit den auto geslingerd en werden ernstig gewond opgenomen. Genees kundige hulp was spoedig ter plaatse. Het waren vier verpleegsters van 't Wilhelmina-gasthuis te Amsterdam. Moord te Middelburg. Een 48-jarige weduwe, die Zondag in haar woning in de Vlissingsche- straat te Middelburg met messteken werd verwond, is aan de gevolgen daarvan overleden. De aangehouden 53-jarige café houder C. J. M. heeft na den dood van de vrouw bekend, haar de steken te hebben toegebracht. Weer een mijnongeluk in België. In de mijn Péronnes-les-Binche is een stellage waarop 4 arbeiders aan het werk waren om herstel werkzaamheden in een schacht te verrichten, van een hoogte van 80 meter naar beneden gestort. De vier mijnwerkers waren op slag dood. Tribune ingestort. 'I ijdens de autorace om den grooten prijs van Picardië bij Amiens heeft een ernstig ongeluk plaats gehad. Een 130 Meter lange tribune stortte plotseling in. Tot dusver konden achttien zwaar gewonden worden geborgen. Kort voordat de instorting plaats had, was de auto van een courreur over den kop geslagen. De coureur werd zwaar gewond, naar een zieken huis vervoerd, waar hem een been moest worden afgezet. RECHTZAKEN. Wij voeren prachtige voor eigen gebruik Bijzondere chique modellen voor Vraag U onze monsterboeken eens. Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen. Voor den Bosschen Kantonrechter. E. F. v. B. uit Hedikhuizen, verdacht van over treding der Jachtwet, werd vrijgesproken. J. v. B. te Dussen, die onderniaatsche snoeken verkocht, werd op grond van de Visscherijwet veroordeeld tot ƒ5.boete of 5 dagen hechtenis. A. L. II., mandenmaker te Vlijmen, Mollenwet. 8.boete of 8 dagen hechtenis. C. A., groentenhandelaar te Drunen, werd we gens frauduleus vervoer van 35 K.G. aardappelen tot 7.50 boete of 5 dagen hechtenis veroordeeld. G. V. uit Oud-Heusdcn, die ging rijden met een vcrloopen rijbewijs, kreeg een boete van 2. te vervangen door 2 dagen hechtenis. A. J. v. d. H., kolenhandelaar te Kaatsheuvel, rijden zonder licht, 2.— boete of 2 dagen hech tenis. Wegens dezelfde overtreding werd J. P. K. uit Haarsteeg, die zoo lang voor den beruchten Vlij- menschen spoorwegovergang te 's-Bosch moest wachten, dat het inmiddels donker was gewor den, tot 0.50 boete of 1 dag hechtenis ^veroor deeld.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 3