(tadiopragramms Bij Examens GEMENGD NIEUWS. 6 4 1 1 9 6 3 2 1 8 5 2 1 2 5 6 2 0 4 4 5 1 0 4 2 Binnenvaart teekent. Het is dan ook in het geheel geen wonder dat men op dit uur in 't Postkantoor bijna niets als mopperen de gezichten ziet en dat men wel eens lust gevoelt om zijn gemoed jegens den loket-beambte te uiten. M. de R., ik geloof dat de directie zeer velen een grooten dienst zou be wijzen door in dezen toestand zoo spoedig mogelijk verbetering te bren gen. M.i. kan dat zoo gemakkelijk door minstens twee der drie loketten open te stellen en door het overgeven der kas van den eenen ambtenaar aan den anderen te doen plaats hebben op een gelukkiger gekozen tijdstip. Dankend voor de plaatsruimte. WAALWIJKER. WOENSDAG 13 JUNI 1934. HILVERSUM 301 M. V. A. R. A. 5,30 De Flierefluiters 6,00 Zangduetten en gramofoonmuziek R. V. U. 6,30 Cursus: Verkeersproblemen R. A. Sportuitzending Saxofoon-recital Vaz Dias enz. Vara-orkest NVV en de t.b.c.-bestryding. Vara-orkest Mannenkoor Zang en Vriendschap Orgelspel Vaz Dias Voordracht Janny van Oogen Vara-orkest Gramofoonplaten HUIZEN 1875 M. R. V. Piano-recital Kinderuurtje Onderwijsfonds v d Ned Chr Persbureau Gramofoonmuziek Landbouwhalfuurtje Ds. TazelaarJWie is er willig? Concert P v MulleinDe dichtende schaar Vaz Dias Gramofoonplaten DONDERDAG 14 JUNI 1934. HILVERSUM 301 M. R. O. Gramofoonmuziek. Morgenwijding. Gewijde muziek. Piano-recital. Knipcursus Kinderkleeding. Voortzetting Piano-recital. Ensemble Rentmeester. Julia de Gruyter draagt voor. Gramofoonmuziek. Vervolg Knipcursus. Halfuurtje voor zieken en ouden van dagen. Populaire muziek. Halfuur voor grootere kinderen. Kovacs Lajos Jen zijn orkest. Nabeschouwing over de wedstrij den der Kon. Ned. Zeil- en Roei- vereeniging en de Tfclegraaf-be- ker-wedstrijden. Orgelconcert. Nieuwsberichten van Vaz Dias. Concert door 't Omroep-orkest. Gramofoonmuziek. Nieuwsberichten van Vaz Dias. Kovacs Lajos en zijn orkest. HUIZEN 1875 M. O. Morgenconcert. R. V. Gramofoonmuziek. Morgendienst. Leger des Heils-kwartiertje. O. Gramofoonmuziek. Godsdienstig halfuurtje. Politieberichten. Lunchconcert. R. V. Cursus fraaie handwerken. Vrouwenhalfuurtje. Gramofoonmuziek. Bijbellezing. Cursus handenarbeid. Gramofoonplaten. Vioolrecital. C.N.V.-kwartiertje. Ned. Chr. Persbureau. Gramofoonmuziek. Weekoverzicht Christelijk Fanfarecor/ps Deo Gloria" te Delft. Cyclus: Beroepskeuze. Concert „Soli Deo iGloria' Vaz Dias. Concert. Gramofoonplaten. VRIJDAG 15 JUNI HILVERSUM 301 R. A. Gramofoonmuziek. R. O. Morgenwijding. R. A. Adolf Bouwmeester draagt voor. Orgelspel. Democratie en dictatuur. Gramofoonmuziek. R. O. Gramofoonmuziek. Kovacs Lajos en zijn orkest. Knipcursus kinderkleeding. Het „Pro Arte"-kwartet. Rov Fox and his Band. R. A. blijft men kalm en helder, indien men vooraf Mijnhardt's Zenuwtabletten gebiuikt. Koker 75 ct. Bij Apoth. en Urogisten. V. A. 7,00 7,20 8,00 8,10 8.45 9,00 9,32 9,50 10,10 10,15 10,30 11,00 N C. 4,00 5,00 6,30 7,00 7,15 7,30 8.00 8,15 9,30 10,00 10,10 A. V. 8,00 10.00 10.15 10.30 11.00 11.30 12.00 2.15 2.45 3.00 4.00 4.30 5.00 5.30 6.45 7.00 8.00 8.05 10.25 11.00 11.10 K. R. 8.00 N' C. 10.00 10.15 10.45 K. R. 11.00 11.30 12.00 12.15 N. C. 2.00 3.00 3.30 4.00 5.00 5.30 6.00 6.45 7.00 7.15 7.30 8.00 8.30 Q.00 9.30 9.40 10.40 „Soli 1934. M. V. A. 8.00 V. P. 10.00 V. A. 10.15 10.30 11.00 11.20 A. V. 12.00 12.30 2.30 3.00 3.30 V. A. 4.00 4.30 5.00 6.03 6.30 6.45 6.48 7.30 7.50 7.52 V. P. 8.00 A. V. 8.30 V. P. 9.00 10.15 10.45 V. A. 11.00 11.30 K. R. 8.00 10 00 10.30 11.00 11.30 12.15 2.00 Orgelspel. Rolien 'JS'u '^umann vertelt. Het VARA-Orkest. De Flierefluiters. Concert. „De VARA ,roept". Het VARA-orkest. Democratie en dictatuur. „De VARA hoog!" Gramofoonmuziek. R. O. Lezing. R. O. (Uitzending onder voorbehoud van goedkeuring door den Min. van Binnenlandsche Zaken). Concert door het Residentie-or kest uit Kurhaus, Scheveningen. R. O. Cursus en Persberichten van het Vrijz. Godsd. Persbur. en Vaz Dias Cursus: Droom en Geloof. Gramofoonmuziek. R. A. Muzikaal Allerlei. Jazz-muziek. HUIZEN 1875 M. O. Morgenconcert. Gramofoonmuziek. Muziekuitzending voor fabrieken. Gramofoonmuziek. Halfuurtje voor zieken en ouden van dagen. Gramofoonmuziek. Piano-recital. 3.00 3.30 3.45 4.15 4.30 4.45 5.00 5.20 7.15 7.35 7.45 8.15 8.30 8.35 10.50 10.55 V. A. 8.00 V. P. 10.00 V. A. 10.15 12.30 1.00 1.15 1.45 2.00 2.30 3.00 3.30 3.50 4.30 4.45 5.15 5.40 6.03 6.30 7.00 8.00 8.03 8,17 8.32 9.00 9.15 10.00 10.15 11.00 K. R. 8.00 10.00 10.30 11.00 i 1.30 12.45 2.00 2.30 3.30 4.30 5.00 5.20 5.30 5.45 6.00 6.10 6.20 6.45 7.15 7.35 7.45 8.00 8 10 8.15 9.30 9.50 10.10 10.30 10.35 11.30 Gramofoonmuziek. Dameskoortje. Gramofoonmuziek. Zang- en Piano-recital. Het Dameskoortje. Zang- en Piano-recital. J. W. F. Reus over grasvelden. De K.R.O-Boys „Beleggingen" door Mr. Ir. Derks Gramofoonmuziek. Carillonconcert van het Jvon. Pa leis te Amsterdam. P.T.T.-kwartiertje. Vaz Dias. Sprookjes-opera: Hans en Grietje. Vaz Dias. Gramofoonmuziek. ZATERDAG 16 JUNI 1934. R. A. Gramofoonmuziek. R. Morgenwijding. R. A. Uitzending voor de arbeiders in de Continubedrijven. Klein VARA-Ensemble. Gramofoonmuziek. Klein VARA-Ensemble. Causerie: De beteekenis der re- classeering voor mensch en maat schappij. Klein VARA-Ensemble. Radio-tooneel. Orgelspel. Lezing: „Strijders van voorheen". Concert. Filmkwartiertje. De Flierefluiters. Gramofoonmuziek. Letterkundig overzicht. Volksliederen door De Wielewaal. Terschellingsche uitzending. Te waterlating en doop van het M.S. „Bloemfontein". Herhaling S.O.S.-berichten. Gramofoonmuziek De VARA roept. Het VARA-orkest. Vaz Dias en Varia. Het VARA-orkest. Gramofoonmuziek. Het VARA-orkest. Gramofoonmzuiek. HUIZEN 1875 M. O. Morgenconcert. Gramofoonmuziek. Muziek-uitzending voor fabrieken Gramofoonmuziek. Ooggetuigeverslag van de te wa terlating en doop van M.S. Bloem fontein. Het K.R.O.-orkest. Halfuurtje voor de rijpere jeugd. Kinderuurtje. Ooggetuige-verslag van de onthul ling van het Mgr. Dr. Ariëns-mo- nument te Enschede. Gramofoonmuziek. Zwemcursus. Liedjes door Hein Staal. Esperantonieuws. De KRO-Boys. Liedjes door Hein Staal. De KRO-Boys. Journalistiek weekoverzicht. De KRO-Boys. Medische causerie. Gramofoonmuziek. R.K.F-kwartiertje. Gramofoonmuziek. Vaz Dias. Volkszang- en muziekdemonstra- tie in het Vondelpark te A'dam. Orgelconcert. Voordracht. Vervolg Orgelconcert. Vaz Dias. De KRO-Boys. Gramofoonmuziek. Door ijsbeer aangevallen. Toen in het op de kermis te Heer len staande circus Teuteberg, dat kort geleden te Waalwijk was, na afloop van het wilde dierennummer, de ijs- heren weer in hun hokken werden ge dreven, heeft een der ijsberen achter de manegetent een knecht aangeval len. Deze viel neer en het dier zette zijn tanden in den rug van den man. Met groote moeite slaagden de temmer en andere helpers er in, het woedende dier zijn prooi te ontrukken. Ernstig gekwetst is de getroffene naar het zie kenhuis overgebracht. Door een motorrijwiel gegrepen. Op den Heerlerweg te Voerendaal is het 8-jarig zoontje van den heer E. gegrepen door een motorrijwiel. Op weg naar het ziekenhuis is de knaap overleden. Door een auto gedood. In de Hoofdstraat te Schaesberg is het 3-jarig dochtertje van den heer J. II., Dinsdagmiddag in botsing geko men met een vrachtauto. In de ouder lijke woning binnengedragen, overleed de kleine spoedig. Tragedie van een Russisch Officier. Een ex-garde-officier van het oude keizerlijke Russische leger heeft zich voor de rechtbank te Amsterdam moe ten verantwoorden wegens zakkenrol lerij. De officier van justitie requireerde tegen verdachte een gevangenisstraf van 1 jaar. Jongetje doodgereden door den trein. Zondagmiddag is te Buitenpost bij de spoorbrug over de trekvaart een tragisch ongeval met doodelijken afloop gebeurd. Het negenjarig zoontje van den spoorwegwerker R. Pietersma, die voor den trein uit richting Gro ningen over genoemde brug liep, heeft waarschijnlijk den trein te laat zien aankomen. Hoewel hij nog moeite deed het gevaar te ontloopen, mocht hem dit niet gelukken. Hij werd door den trein gegrepen en eenige tientallen meters meegesleurd, waarna hij, op slag gedood, ernstig verminkt lusschen de rails bleef liggen. Vrouw door een hond verscheurd. Een gruwelijk voorval heeft zich Zaterdagavond nabij Versailles afge speeld, Zekere madame De Villeneuve had een dame, madame Gilbert, op bezoek, toen deze laatste onveihoeds door het lievelingsdier van den heer des huizes, een grooten doberman- pincher, werd aangevallen en ernstige beetwonden bekwam. De bejaarde dienstbode van het gezin, die het beest goed kende, omdat zij het eiken dag zijn voer bracht, wilde tusschenbeide komen. De hond sprong nu op haar, wierp haar ter aarde, beet haar den hals door en scheurde haar tenslotte letterlijk uiteen. Voordat de heer des huizes den hond eindelijk met den kolf van een geweer had doodgeslagen, had de ongelukkige vrouw reeds den geest gegeven. Wielrijdster gedood. Zondagavond is een zeer ernstig ongeluk gebeurd in de Blankenburg straat te Rotterdam. Een wielrijdster werd door een auto gegrepen en tegen den straat gesmakt. In bewusteloozen toestand werd het slachtoffer door den G G.D. naar het. ziekenhuis aan den Coolsingel vervoerd. Bij aankomst in het ziekenhuis bleek zij reeds over leden aan de gevolgen van een schedelbreuk. Het is de 18 jarige mej. J. Gort, die aan de Dordtschestraat heeft gewoond. Catastrophe nabij Calcutta. Ten gevolge van een rukwind is een veerboot op de Hoogly bij Cal cutta omgeslagen. Van de 200 personen die zich op de veerboot bevonden, zijn er, naar men vreest, 100 om het leven gekomen. Doodelijke aanrijding. Zaterdagavond te omstreeks half 6 heeft op den Benoordenhoutscheweg, hoek Laan van Nieuw Oost-Indië, te Den Haag, een aanrijding plaats ge- had tusschen een personenauto be stuurd door een 33-jarigen heer W. v. W. van den Valkenboschkade en de 24 jarige wielrijdster mej. L v. D, De aanrijding is vermoedelijk het gevolg van 't feit, dat mej v D. geen voorrang verleende, en probeerde nog voor de auto te passeeren, hetgeen haar niet gelukte. Zij werd bij de aanrijding bekneld tusschen de auto en een lichtmast, waardoor zij een ernstig bekkenfractuur en verschillende verwondingen bekwam. Zij is in den loop van den avond aan de gevolgen overleden. Voor zoover uit het onder zoek is gebleken, schijnt den automo bilist geen schuld te treffen. Aquaduct in Spanje ingestort. Nabij Huesca in Spanje is een in aanbouw zijnd aquaduct ingestort. Van de zestig arbeiders, die er aan het werk waren, zijn er verscheiden ver dronken. Het aantal gewonden is groot. Twintig dooden in Spanje. In de onmiddelijke nabijheid van Madrid heeft een botsing plaats ge had tusschen een trein en een auto- bus. Twintig personen zijn hierbij om het leven gekomen en tien ernstig ge wond. Diamanthandelaar wordt uitgeleverd. Maurice Krakowski, die verdacht wordt, ten onrechte aangifte te hebben gedaan van de vermissing van een pakket diamanten ter waarde van f 105.000 zal, thans uitgeleverd worden aan de Oostenrijksche justitie. De politie te Weenen heeft zooveel be- zwarend materiaal tegen hem verza meld, dat een vervolging kon worden gelast. Zaro Ago is geen 160 jaar oud. Zaro Aga, de .oudste man ter wereld", is volgens een rapport van Turkscke artsen, geen 160, doch „slechts" 120 jaar oud. Tijdens zijn behandeling in een ziekenhuis begonnen de artsen te twijfelen aan de juistheid der bewering van Zaro Aga, dat hij dertig jaar voor den slag bij Trafalgar geboren zou zijn. Zij maakten eenige Röntgenfoto's van zijn beenderstelsel, en daaruit schijnt te moeten wordenafgeleid.dat hij in werkelijkheid slechts 120 jaar oud is. Twee broertjes verdronken. Eerst Maandagochtend is gebleken, dat Zondagmiddag in de Laakhaven te Den Haag, een afschuwelijk onge- luk is gebeurd, waarbij twee kleine jongetjes, broertjes, om het leven zijn gekomen. De kinderen, G. en Ph v. den H. zijn, toen zij aan het spelen waren op balken in de petroleum haven te water geraakt, en zonder dat iemand die hulp kon bieden het be. merkt beeft, verdronken. Slechts een vierjarig vriendje, die met de kleinen speelde, zag het on geval gebeuren. Het kind was echter nog te klein om de beteekenis van het voorgevallene te beseffen en wandelde, toen zijn kameraadjes onder de oppervlakte verdwenen wa ren, rustig naar huis. In den loop van den avond deed het wel zijn vadtr een kinderlijk verhaal over twee jongetjes, met wie hij gespeeld had, en die in het waterwaren gevallen, maar de vader schonk aan dit gebabbel weinig aandacht. Hedenochtend hoorde hij echter, dat er twee kinderen uit de buurt vermist werden Het verhaal van zijn zoontje schoot hem te binnen en hij waarschuwde onmiddellijk de politie. Het kind wist de plaats, waar het het ongeluk_ hadjzien gebeuren, nog aan te wijzen. De politie haalde na korten tijd gedregd te hebben de lijkjes van de beide broertjes op. Motorrijder en duorijder gedood. Zondagmorgen heeft te Heemstede een ernstige aanrijding plaats gehad, waarbij twee personen werden gedood. Uit de richting Den Haag naderde omstreeks dien tijd een motorfiets- rijder, zekere H. J. Bats, wonende te Laren (bij Lochum). Op de duo van den motor was de militair S. Groen, veld gezeten. Toen de motor fietsrijder nabij den hoek van de Oprinsenlaan was ge komen, naderde uit de tegenoverge stelde richting een auto, bestuurd door den heer A. F. A. Elders uit Amster dam. Door onbekende oorzaak vloog de motor in snelle vaart tegen de auto. Zoowel de motorrijder als de duo passagier werden tegen den grond gesmakt. De motorrijder bekwam zeer ernstige verwondingen aan het hoofd en aan beide beenen, zoodat hij in hoogst zorgwekkende toestand naar het Diocanessenhuis te Haarlem moest worden vervoerd, waar hij aan de be. komen verwondingen is overleden. De militair is enkele minuten na het ongeval overleden. Roofmoord na tien jaar opgehelderd. Tien jaar geleden werd te Appel- dorn bij Cleveeen roofmoord gepleegd op de bejaarde juffrouw Joh Ophorst, die alleen in een kleine villa woonde De moord werd te middernacht ge pleegd en het slachtoffer met een bijl doodgeslagen. Toen deroovers dachten dat ze overleden was, werden alle geldswaarden uit het huis gestolen en vluchtten de daders in de vaste over tuiging niet herkend te zijn. De dame was kort na den overval nog even tot bewustzijn gekomen en had aan helpende buren signalement kunnen geven van de twee roofmoor denaars. Tien jaar lang bleef een ge heimzinnige sluier over dit drama hangen. Zaterdag zijn nu in de kreiz Mörs twee zwaarverdachte mannen aangehouden en opgesloten. Naar wij vernemen hebben de twee verdachte Duitschers thans voor de gendarme een bekentenis afgelegd. Autobus met muzikanten in lichte taaie. Zondagmiddag begaf het muziekcorps uit Haarsteeg zich in vier autobussen naar Aarle-Rixtel, teneinde daar aan het muziekconcours deel te nemen. Op den weg tusschen Veghel en Schijndel bemerkte een der autobus bestuurders dat de autobus, die vlak voor hem reed in brand was gevlogen. De vlammen sloegen reeds aan de onderzijde uit het voertuig. Oogen- blikkelijk waarschuwde hij zijn collega, die nog niets van het gevaar had bemerkt. De passagiers, die niet het geringste vermoeden hadden gehad in welk een ernstig gevaar zij hadden verkeerd, hebben kalm het brandende vehikel verlaten. Gelukkig bleven allen onge deerd. Het was echter op het laatste oogen- blik. Spoedig stond de bus in lichte laaie. De pogingen, welke met ver eende krachten werden aangewend, om het vuur te blusschen, bleven vruchteloos. Het voertuig is geheel uitgebrand Verzekering dekt de schade. Auto over den kop geslagen. Gistermiddag is de auto van de familie H. uit Maastricht waarin 7 personen gezeten waren, ten gevolge van het springen van een band onder Susteren over de kop geslagen. Een 19-jarige jongen en twee dames werden ernstig gewond en naar het ziekenhuis vervoerd waar de jongen later in den avond overleden is De overige inzittenden kwamen met den schrik vrij. Vliegongeluk. In den staat Chiapas in Mexico is een vliegtuig in den storm neergestort, waarbij de zes inzittenden om het leven zijn gekomen. Ramp in Centraal Amerika. Uit berichten welke ontvangen worden uit de Centraal Amerikaansche staten Honduras en San Salvador blijkt, dat daar de laatste dagen or kanen, onweders en wolkbreuken hebben huisgehouden, welke tallooze slachtoffers hebben geëischt. De stad Ocotopeque in Honduras is door overstroomingen geheel ver- woest, waarbij 500 menschen moeten zijn omgekomen. Berichten uit San Salvador spreken van 2000 dooclen in dezen staat ten gevolge van onweders en overstroo mingen gedurende de laatste dagen Vliegers hebben verkenningen ver richt en gerapporteerd dat het gebied in de buurt van de rivier Lempa en dat tusschen de steden La Libertad en La Union aan de kust van den Stillen Oceaan volkomen door het water verwoest zijn. In de monding van de Lempa heeft een schipbreuk plaats gehad. Volgens de New York Times zou het dorp Aguaoaliente met zijn 250 inwoners door een grondverschuiving geheel van den aardbodem verdwenen zijn. Zestig procent van de gebouwen in de stad Santo Thomas is ingestort, BUITENLAND. De nieuwe Belgische regeering. Graaf de Broqueville heeft thans meegedeeld er in geslaagd te zijn een ministerie samen te stellen. Het zal zich even scherp keeren tegen inflatie als de vorige regeering. Er heerscht \eront\vuardiging dat een nieuwen minister van onderwijs is uitgekozen, die geen woord Vlaamsch kent. De regeering zal verstrekkende vol machten eischen. Wanneer deze niet worden toegestaan, zou de koning van pian zijn het parlement tot einde No vember te schorsen en een extra-par lementaire regeering aan te stellen. Wij laten hieronder de lijst der mi nisters volgen: Minister-president zonder porte feuille: De Broqueville; twee minis ters zonder portefeuille als economi sche en financieele adviseurs: Inglen- beek en Van Zeeland; landsverdedi ging: Devèze; justitie: Bovesse; bui- tenlandsche zaken Jaspar; financiën: Sap; transportwezen en P. T. T. Dierckx; openbare werken: De Mets, nationale economie en landbouw: Van Cauwelaert; koloniën: Tschoffen; ar beid en maatschappelijke voorzorg: Van Isacker; binnenlandsche zaken: Pierlot; openbaar onderwijs: Mistriau. De liberalen Janson, Lippens, Hy- mans en Forthomine verlaten dus de \orige regeering-de Broqueville. De katholieke leden blijven gehand haafd, een paar echter veranderen van portefeuille. BURGERLIJKE STAND. DRUNEN. Geboren Henricus z.v. Petrus Aarts en Jo hanna v. d. Wiel. Gijsberdina d.v. Henricus de Wit en Anna v. d. Braak. Wilhelmina d.v. Andreas v. d. Wiel en Hendrika v Mierlo Johanna d.v. Antoon Smits en Anna Maria v. d. Meyden. Adrianus z.v. Augustinus v. d. Lee en Jacoba v. Baardwijk Geertje d.v. Dirk Keizer en Geertje de Vries. Theodora d.v. Cornelis Pij nenborg en Maria Mostermans Cor nelia d.v. Nicolaas de Gouw en Anto- nia va Spijk Cornelis z.v. Cornelis v. Helvert en Johanna v. Olst Petrus z.v. Theodorus v Ravesteijn en Clasina Merkx. Wilhelmina d.v. Lambertus de Wit en Wilhelmina Ivlerkx Jo hannes z.v. Franciscus Aarts en Pie- ternella IJpelaar Lamberta en Wil helmina dochters van Lambertus Lani- booij en Wilhelmina Merteren. Overleden Johannes v. Dal 60 jaar. Gehuwd Johannes Corn, de Munnik 27 jaar en Maria Verhoevn 23 jaar. Adria nus Smits 34 jaar en Johanna van Heeswijk 24 jaar. Henricus Smits 27 jaar en Wilhelmina Brekelmans 22 jaar. Jacobus Moonen 30 jaar en Hendrika de Wit 28 jaar. VOETBALSPORT. Italië is wereldkampioen. De strijd om het wereldkampioen schap tusschen Italië en Tsjecho-Slo- wakije is Zondag beslecht. Eerst na een verlenging van een half uur is Italië er in geslaagd met 21 de over winning en daarmede het kampioen schap te behalen. De wedstrijd was uiterst spannend, doch stond niet op zeer hoog peil. Vooral van Italiaansche zijde werd er al te fanatiek gespeeld. DE COMPETITIE. K.F.C. voor de eerste maal ver slagen. Ajax wint van Wil lem II en krijgt weer 'n kansje. XIiddelburgJuliana uitgesteld. W.S.C. en E.S.V. winnen beiden. De grootste verrassing, die het voet- balprogram van j.l. Zondag kon bie den, was wel een nederlaag van K.F.C. op eigen terrein tegen de Almelosche hekkensluiters. Toch is het zoo ver gekomen. De onoverwinnelijke Zaan- kanters zijn in hun stormloop naar 't landskampioenschap gestuit door 'n ploeg, die tot de zwaksten der eind ronde gere"kend werd. Het befaamde verdedigende systeem van K.F.C. heeft gefaald, nu Heracles daar eenzelfde spelletje tegenover stelde. Het is wel opvallend dat de Almelosche overwin ning ten volle verdiend was. Willem II heeft het er bij Ajax lee- lijk bij laten zitten. Met niet minder dan 50 werden de Zuidelijken naar huis gestuurd en daarmede zijn de Tilburgsche kansen ook al weer zoo goed als verkeken. De stand is nu: K.F.C. 13—3 17—5 10—14 8—18 7—18 we weer beslissende A jax Willem II Heracles Velocitas In het Zuiden kwamen weinig verder, omdat de ontmoeting in Middelburg niet door ging. De strijd tusschen beide outsi ders Tegelen en Baronie bracht een gelijk spel, dank zij een groote dosis geluk voor de Bredasche club. De strijd om een plaatsje in de 2e klasse tusschen W.S.C. en E.S.V. blijft onverminderd voortduren. Beide clubs wonnen weer en bewezen daarmede opnieuw hun superioriteit over Devo en Zaltbommel. W.S.C. stelde zich met een 31 overwinning tevreden, maar E.S.V. liet het daar niet bij zit ten en bracht het tot 50. De beslis sing zal nu vallen in de ontmoeting E.S.V.W.S.C. Slechts door een over winning kunnen de Eindhovenaren 't nog tot een beslissingswedstrijd bren gen.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 3