ïranspireerende (loeten Brie» Kaarien en Enveloppen Dames-corresponilenlie. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. euoeven leges ie Deiaien. Dat huwelijken zouden afstuiten op de 2.50 die extra betaald moeten wor den, ,kan spr. niet gelooven. 15. en W. hebben echter het plan 0111 het voor deze menschen zoo gemakkelijk mo gelijk te maken en enkele dagen aan te wijzen waarop men ook vóór 9 uur zonder extra kosten kan trouwen. Naar aanleiding van een opmerking van den lieer Nij kamp zegt spr., dat eventueel een tweede trouwboekje cadeau wordt gegeven. De verordening wordt conform ont werp vastgesteld. x 9. Voorstel van 15. en W. om de gewijzigde voorwaarden aan te nemen waarop de Staat der Nederlanden aan de gemeente aandeelhoudster in de N.Y. Waterleiding Mij. „Noord-West- Brabant rentedragende (voorschotten toekent. Deze voorwaarden komen neer op verlaging van het rentepercentage tot 4% (momenteel 6% verminderd met 1.5% bijdrage van het Rijk) en als ge volg daarvan eenige wijziging in het plan van aflossing. Wordt goedgekeurd. Uitbreidingsplan. 10. Voorstel van B. en W. waarbij door den Raad bepaald wordt, dat de vaststelling van een plan van uitbrei ding voor de gemeente in voorberei ding is. Naast hel gebied dat overeenkomstig de beslissing van den Raad d.d. 50 Augustus 1933, in het op te maken plan van uitbreiding zal worden betrokken is de wenschelijkheid naar voren ge komen om ook nog andere terreinen aan te wijzen, welke in het raam van tie uitbreiding welke voor de gemeente ter plaatse (Oostzijde van Kaatsheu vel) voorgenomen wordt, behooren te worden bekeken. Speciaal valt hierbij te denken aan de vestiging van een nieuwe parochie en ook aan het sport park dat in de naaste omgeving tot stand zal worden gebracht en is het ter wille van een behoorlijke en pas sende aansluiting van het geheel dat moet worden verkregen, gewenscht dal voor een goed toekomstig beeld van de gemeente, verder wordt gekeken dan aanvankelijk in de bedoeling lag. Daarom doen B. en (W. het voorstel om in deze voorbereiding ook te be trekken de gronden gelegen tusschen de Mgr. Völkerstraat en de Gasthuis straat, voor zooveel betreft het gedeelte gelegen tusschen de Leostraat tot en met de Julianastraat en de ten Zuiden van de Tramlaan en een gedeelte van de Gasthuisstraat liggende terreinen loopende van den Horst tot de Julia nastraat, Zuidwaarts ter diepte van pl.m. 570 M. Deze grens loopt door tot den Hei kant en het achterste gedeelte van de Marktstraat om van het punt waar de Hilschestraat in de Marktstraat valt, in rechte lijn op de Julianastraat uit te komen. Bouwvergunningen binnen het bo ven aangegeven gebied mogen alleen met toestemming van Ged. Staten wor den verleend en eerst dan indien blijkt dat het bouwplan niet met het ontwerp van het uitbreidingsplan in strijd zal zijn. i Het voorstel wordt aangenomen. Subsidie „Sophia 2 11. Verzoek van het Feestcomité ter herdenking van het 70-jarig bestaan der Kon. Erk. Harmonie „Sophia's Yer- eeniging" om subsidie. Het college stelt voor dit adres aan B. en W..te renvoyeeren om nadere in lichtingen en advies. B. en W. willen eerst zien hoe de af loop der feestelijkheden geweest is. Als subsidie gegeven wordt, moet dat, al dus de Voorzitter, zijn een.deelnemen in het verlies, dat de feesten hebben opgeleverd. De heer Nijkamp zegt, dat vroeger bij dergelijke gelegenheden altijd sub sidie gegeven werd. De Voorzitter zegt, dat de tijden en omstandighedentanders zijn dan vroe ger. Spr. is er zeker van, dat Ged. Sta ten een gewone subsidie niet zouden goedkeuren. De heer Snoeren vindt het beter een bepaald bedrag vast te stellen dat elke harmonie bij een jubileum krijgt. Gaat de gemeente bijdragen in het tekort, dan vreest spr. dat men er maar op los gaat feesten. De Voorzitter acht het beter elk ge val op zichzelf te beoordeelen en geen vaste gedragslijn te stellen. Hel voorstel wordt aangenomen. Vergoeding Bijz. Scholen. 12. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot vaststelling van de vergoeding overeenkomstig art. 101 der Lager Onderwijsweet 1920, over het jaar 1932. B. en W. stellen voor de vergoedingen voor de respectieve lijke bijzondere scholen te bepalen op: R.K. Jongensschool Loon-op-Zand 1887.73; R.K. Meisjesschool Loon- op-Zand 1840.82; R.K. Jongensschool Berkdijk 1210.83; R.K. Meisjesschool Berkdijk 1101.36; R.K. Jongens school „St. Jan", K'heuvel ƒ2694.20; R.K. Jongensschool „St. Bernardus", Kaatsheuvel 2526.65; R.K. Meisjes school „H. Theresia" Kaatsheuvel 2539.10; R.K. Meisjesschool „H. Ma ria" Kaatsheuvel 1923.47; School voor N. H. te Loonschendijk 1125.94. Deze vergoeding is gebaseerd op de kosten van het openbaar lager onder wijs, welke 8.936 per leerling heb- Handen en Oksels behandele men met Purolpoeder. Dit is het meest afdoende middel. In bussen van 45 en 60 ct. Alleen bij Apoih. en Drogisten. ben bedragen. De schoolbesturen heb ben indertijd genoegen genomen met een vergoeding van 7.50 per leer ling, op basis waarvan de uitkeering aan de schoolbesturen plaats vindt. Wordt goedgekeurd. 13. Voorstel tot het treffen van een gemeenschappelijke regeling met het gemeentebestuur van Dongen inzake de oelating van kinderen uil die ge meente op de openbare lagere school ie de Moer. Deze regeling is gebaseerd op de exploitatievergoeding, welke ook ten behoeve van het bijzonder lager on- dtrwijs door buitengemeenten moet worden betaald voor leerlingen welke wn andere gemeenten onze scholen bezoeken. De raad gaat met dit voorstel ac toord. 14. Schrijven van Gedeputeerde Sta len met betrekking tot de ingezonden \erordening regelende de commissie van bijstand voor de gemeentebedrij ven. Gedeputeerde Staten wijzen er op dat de commissie slechts bijstand te verleenen heeft aan Burgemeester en Wethouders, zoodat zij zich met voor bijgaan van dit College niet tot den Raad of den Burgemeester heeft te wenden. In dienovereenkomstigen zin wordt de verordening nader gewijzigd. 15. Benoeming van 3 leden der gas- commissie. Overeenkomstig de desbetreffende verordening zal de gascommissie in het vervolg bestaan uit 3 leden dooi den Raad te benoemen, met een Voor zitter, welke door en uit het College van Burgemeester en Wethouders zal worden aangewezen. Benoemd worden de heeren Snap haan, Vrinten en Snoeren. 16. Voorstel tot wijziging der ge- meentebegrooting voor het dienstjaar 1933 en 1934. De Voorzitter zegt een nota van aan merkingen te hebben gehad van Ged. Staten. Ged. Staten schrijven verschil lende bezuinigingen voor en B. en W. vragen machtiging deze, voor zoover zij slechts administratief zijn, aan te brengen. Over enkele der door Ged. Staten geëisehte maatregelen, die zwaardere lasten op de bevolking leg gen, b.v. verhooging der opbrengst dei- Pers. Bel. tot 3 x de hoofdsom van het wettelijk tarief, zouden B. en W. nog beraadslagen en over deze wijzigingen zulien aan den raad nadere voorstel len worden gedaan. Dit voorstel wordt aangenomen. 17. Schrijven van de streekplancom missie Midden- en West Noordbrabant, verzoekende toelating van de gemeen te Rijsbergen tot het streekplan. De raad heeft daartegen geen be zwaar. Schriftelijke oiogen. De Voorzitter beantwoordt eenige ingekomen vragen. De heer M. Dingemans heeft ge vraagd maatregelen te nemen tegen het stof opwaaien op grintwegen: ver lichting aan te brengen op den weg Berkdijk-Dongensehe weg; of B. en W. reeds zijn gereed gekomen mei de nieuwe schoolgeld verordening. De Voorzitter meent dat n l-rPjd reeds besloten is tot aanschaffing van een sproeiwagen. Spr. zal dit onder zoeken. De kosten van verlichting van den weg te Berkdijk zouden minstens 780.bedragen en bij eenigszins behoorlijke verlichting 1170.plus 28.40 voor elke der drie noodige lan taarns. Spr. durft niet voorstellen een dergelijke uitgave voor dit doel te doen. De schoolgeldregeling hebben 15. en W. klaar, maar spr. durft deze niet aan tien raad voor te leggen. Bij een geweldige overbelasting van de wei nigen, die zouden moeten betalen (sommigen zouden moeten betalen 102.per kind) zou de opbrengst nog 2000.achteruit gaan. En bij ten goedkooper progressief tarief, met ten max. van 62.per kind, zou dit <.e gemeente nog 1000.kosten. Spr. vindt het daarom beter de be staande regeling te laten voortbestaan en de menschen die niet kunnen ne- talen jaarlijks af te voeren naar den slaat „oninbare posten." De heer Snaphaan heeft gevraagd wanneer het rapport-Jansen betret len de de gasfabriek ter sprake komt en in welke vergadering (Ier gascommis sie besloten is lot het aanbrengen van een nieuwe ketel aan de gasfabriek. De Voorzitter zegt dat in h d geheel geen nieuwe ketel is aangeschaft, wel een koeler. De oude koeler was ver sieten en de gemeente kon voor 1500.een pracht-installatie krij gen, welk „koopje" B. en W. niet meenden te mogen laten voorbijgaan. De gascommissie kon hierover niet gehoord worden, omdat zij sedert de vorige vergadering niet meer bestond. Dit is ook de reden waarom het rap port-Jansen niet besproken is. In de eerstvolgende commissievergadering komt dit rapport thans aan de orde. De Voorzitter sluit hierna de ver gadering. KAMER VAN KOOPHANDEL VOOR DE LANGSTRAAT TE WAALWIJK. ERSLAG van de vergadering der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Lang straat, ^gehouden te Waalwijk op 20 Juni 1934. 1. Mededeeling werd gedaan van 't gunstige resultaat der bemoeiingen dei- Kamer inzake vlottere bediening aan het Postkantoor te Dongen. Besloten werd te bevoegder plaatse er op te wijzen, dat ook de bediening van het Postkantoor te Waalwijk veel te wenschen overlaat. 2. De rekening en verantwoording over het dienstjaar 1933 werd door de Kamer goedgekeurd. 3. Het Jaarverslag 1933 werd on gewijzigd goedgekeurd en vastgesteld. 4. Besloten werd om met andere Kamers van Koophandel in Nederland een adres aan den Minister van Eco nomische Zaken te onderteekenen in zake toepassing van artikel 12 der Wet op de Kamers van Koophandel. 5. Ter vergadering werd door het Bureau mededeeling gedaan over de door de Brabantsche Kamers van Koophandel geopperde bezwaren te gen de tramfusie in Noord-Brabant. Geconstateerd werd dat de Kamers zich hebben verzet tegen de fusie, zoo als die door den Minister aan de Twee de Kamer werd voorgelegd, omdat de ze niet voldoende waarborgen bood voor een reëele exploitatie. Tegen fusie op zich zelf werd geen bezwaar ge maakt, mits meer uitdrukkelijk reke ning zou worden gehouden met de werkelijke algemeene verkeersbelan- gen in Brabant en met de bescherming van het particuliere initiatief in deze. Ondanks de aangevoerde bezwaren werd de wet door de Tweede Kamer aangenomen, doch de uitdrukkelijke verklaringen van den Minister van Waterstaat betreffende de bedoeling der fusie nemen de grootste onrust ten deze toch weg. 6. Besloten werd tol de directie der Nederlandsche Spoorwegen het ver zoek te richten een wijziging te bren gen in den treinenloop op de lijn Den BoschLage-Zwaluwe. Er werden n.l. allerwege klachten vernomen, dat trein 464, vertrekkende van 's-Hertogen- bosch te 8.20 uur en aankomende te Lage-Zwaluwe te 9.12 uur niet meer als voorheen aansluiting geeft op trein 3 S naar Roosendaal, waardoor het onmo gelijk wordt op een behoorlijken tijd te Vlissingen of te Antwerpen te arri- veeren. Ook de aansluiting van dezen trein op de treinen naar het Noorden is beduidend slechter geworden. Het zelfde geldt voor trein 1272, die om 11.29 uur te Lage-Zwaluwe arriveert. De Kamer meende eveneens te moeten aandringen op een kleine wijziging in de route Tilburg—Breda, n.l. het zou zeer wenschelijk zijn, dat trein 192, vertrekkende van Tilburg te 19.41, te Gilze-Rijen stopt. 7. In de reglementen van de Be- vrachtingseommissie K. en L. werden eenige wijzigingen aangebracht, hou dende nadere regeling van het vaste relatievervoer. Eenige over de bevrachting ingeko men klachten werden verwezen naai de betrokken instanties. 8. De Kamier kon zich geheel ver eenigen met de actie van het Gemeente bestuur van Geertruidenberg tot ver betering van de rolbrug in die Gemeen te. Te bevoegder plaatse zal medewer king worden gevraagd. 9. De Kamer besloot, om, voor zoo ver gegevens beschikbaar zijn, 'n kaart te doen maken van de industrieterrei nen binnen haar gebied. 10. Contact van het Handelsonder wijs niet de practijk. De Kamer van Koophandel en Fabrieken te Amster dam heeft er bij den Minister van On derwijs, Kunsten en Wetenschappen op aangedrongen, dat er op het gebied van het Handelsonderwijs meer con tact gezocht wordt mpt personen uit de practijk van het economisch leven. De Minister heeft dit schrijven zeer gunstig ontvangen en gaf aan de be trokken inspecteurs in overweging zich ten deze met de Kamers v. Koop handel in hun ambtsgebied in verbin ding te stellen. De Kamer nam met in stemming kennis, dat de betrokken In specteur bericht gezonden heeft, dat hij het op prijs zal stellen onze adviezen inzake het handelsonderwijs te ont vangen en dat hij voor zoover noodig, tot mondeling overleg bereid is. 11. Mededeeling werd gedaan over de oprichting van een Comité ter be vordering der Luchtvaart in Noord- Brabant. Op initiatief van Gedeputeer de Staten van Noord-Brabant is te Den Bosch een^ vergadering belegd over bo vengenoemd onderwerp. De Voorzit ter onzer Kamer, daartoe uitgenoodigd, was aanwezig. De Kamers van Koop handel worden in de op die .vergade ring ingestelde Commissie vertegen woordigd door Ir. A. F. J. Beukers te Breda. 12. Besloten werd nog medewer king te verleenen inzake opheffing van verbod van vervoer van personen in niet voor dat vervoer goedgekeurde vrachtauto's, indien aan bepaalde voor waarden wordt voldaan. Het betreft n.l. vervoer van personen in vracht auto's, waarbij die personen onmis baar zijn bij het verwerken of gebrui ken der te vervoeren goederen. Vereeniging Klein-fabrikan ten Maandagavond hielden de Klem-fa brikanten in de zaal van den heer Jan v. Dun opnieuw vergadering. Aan den oproep hadden velen gehoor gegeven. Het bestuur werd gevormd uit de hee ren: A. Vrinten, Voorzitter; A. v. We zenbeek, Secretaris, J. Muizelaar, Pen ningmeester, A. Snaphaan, H. Drikse, A. Sulsters en H. de Kort, commissa- rissen. Het ligt in 't plan van 't bestuur om zoo spoedig mogelijk een onderhoud te krijgen met de Centrale, om de be zwaren, die vermoedelijk op de kleine fabrikanten drukken en waarmede niet voldoende rekening schijnt ge bonden te worden, te kunnen bespre ken. Ter vergadering was mede aan wezig de heer v. Riel van de afdeeling klein-schoenfabrikanten van de R.K. Middenstandsvereeniging, die waar schuwde tegen het oprichten van een derde vereeniging ter plaatse, wat niet anders dan versnippering kan teweeg brengen en de actie die gevoerd moet worden, zal verslappen. Na de kermis zal de nieuw opgerich te vereeniging opnieuw ter vergade ring bijeen komen. Oud-Bhrgemeester v. Besouw. Plotseling ging Woensdagavond liet gerucht door onze plaats, dat oud- i ui genieester v. Besouw voorzien was van de H.H. Sacramenten der Ster venden. Na den geheelen dag zeer goed te zijn geweest en zelfs een wan deling te hebben gemaakt, werd Z.E. Achtb. 's avonds plotseling onwel. Een beroerte had hem getroffen, zoodat dokter Capetti voorzichtigheidshalve het noodig oordeelde den lijder te la ten bedienen. Donderdag bleef de toe stand ongewijzigd. De zieke lag nog voortdurend in een zv/aren slaap. De geheele bevolking leeft nog belang stellend niet zijn oud-burgemeester mede. Naar 't Concours. Een 10-lal solisten en een trombone- kwartet van de harmonie Apollo ne men heden deel aan 't groot muziek concours te Hillegersberg bij Rotter dam. Wij wenschen de jongens ander maal veel succes op hun tocht naai de Maasstad en hopen hen met veel eerste prijzen bekroond te zien terug- keeren. Kermis. Nog slechts enkele dagen en de ker mis is weer in het land, waarmede wij dan onze gemeente bedoelen. Wat zij brengen zal. De tijden zijn nog ongunstiger dan vorige jaren en daarom zullen we er oj) kunnen rekenen dat de kermis vooral niet drukker zal zijn. Hel Marktplein en Omgeving zal e\enwel weer veel te klein blijken om alle attracties een plaats te bieden. De caféhouders zullen als anders hun best doen. De zalen zullen zooals steeds, voor de meesten de attractie van de komende 4 dagen zijn. De en gagementen, door de besturen der mu ziekverenigingen afgesloten, zullen in staat blijken te zijn, zoowel van als buiten de plaats, de liefhebbers tot 'n bezoek te noodigen. In Euphonia treedt Greta v. d Werf and het Ladie's Orchestre op, hij Apollo komen de Kaspolavos terug, bij Bel Canto verschijnt ten derden male het beroemd The Cocktail Or chestra van Jet' de Winter, de gevier de kapelmeester van Faveurs variété. Op de matinée's komen humoristen van naam. Bij Apollo de oerkomiek Woodward en duo Smink, bij Eupho nia en St. Jan Berkdijk duo Polus, bij Bel Canto de humoristenkoning Bar- toes met de cabaretière Rita Ross, ter wijl Piet Vink Vrijdagavond zal trach ten in Euphonia een volle zaal te trek ken. Wij wenschen de ondernemers suc ces met de komende dagen. Centrale Volksbank. In verband met den Katholiekendag die Zondag in 's-Bosch wordt gehou den, gaat de -zitting van de Centrale Volksbank in het R.K. Jongenspatro naat van 121 uur niet door. Kinderfeesten. Maandag was 't feest op de beide Jongensscholen der Eerw. Broeders van Liefde alhier. Het Patroonsfeest der school werd gevierd en 't is een mooie gewoonte der broeders 0111 hier van een kinderfeest te maken vol jool en gijn. Na een H. Mis werd om kwart voor lü begonnen met voetballen tus schen dezelfde klassen van de SI. Jans- school tegen de St. Bernardusschool. Alleen de zevende klas van de St. Jans- school kon van Bernardus winnen, zoodat wij zouden mogen verwachten nat de toekomst van R.K. voetbal in 't Oosten ligt. In den namiddag vierde elke school apart feest. Onder enorme belangstelling werden op de speel plaats van de Bernardusschool en op het Don Bosco-terrein voor de St. Jans- school de amusementen afgewerkt. Elke klas had een wedstrijd om prij zen, zonder nieten. Daarenboven werd onder de St. Jansschool-leerlingen een koddig tooneelstuk opgevoerd en kon den de jongens van de Bernardus school zich kostelijk vermeien in de grappen van een heusch Jan Klaas- sen-spel. Dorst werd er niet geleden. Aan al coholvrije dranken (ranja en citroen- Ij monade) werden alleen op de Ber nardusschool 900 glazen geschonken. t W as een mooie middag, waarvan idle jongens voldaan huiswaarts keer den en die de belangstellende grooten gezellige oogenblikken deed beleven. Gegund. Het bouwen van een graanschuur met stalling voor den heer A. de Kort- v. Roessel is opgedragen aan L. van Luxemburg, aannemer, Kaatsheuvel. DUIVENSPORT. Zondag hield de Kaatsheuvelsche Loncoursbond, gevestigd bij den heer Jan van Dun, een wedvlucht vanuit Rambouillet. De uitslag was als volgt» 1, 13 B. Kemmeren; 2, 5 Fr. v. d. Assem; 3, 18 A. Snoeren; 4. H. Hen driks; 6 Fr. Damen; 7, 15 P. Stokker- mans; 8, 25 P. Snoeren; 9, 11, 16, 27 J. Bergmans; 10, 17 A. Snaphaan; 12 Y\Kemmeren; 14 J. Kemmeren; 19, 21 K. Steenbergen; 20 J. Opperman; '2 P. de Nijs; 23, 29 L. van der Ven; 24 B. van der Linden; 6 P. Zijlmans; -8 M. Zacht; 30 A. Pijnenburg; 31 v. Kiiijk32 J. Schrauwers. Zondag j.l. hield de Kaatsheuvel sche Postduivenbond een wedvlucht vanuit Rambouillet. De uitslag was als volgt: 1 Hugo Esch; 2, 7, 9 A. Lugters; 3, 20 Oerlemans; 4, 8 C. v. Heeswijk; I r. v. Woensel; 6 F. Ligtvoet; 10 C. de Rooij; 11 B. Emmen; 12 P. van dtr Velden; 13, 18 W. Stubbe; 14 J. v. Dijk; 15 M. v. Boxtel; 16 St. Dek kers; 17 G. de Bonis; 19 C. Klis; 21 G. v. Corstanje; 22 J. Hoevenaar; 23 Jac. v. Woensel. LOON-OP-ZAND. Burgerwacht. Uitslag van de schietoefening der Burgerwacht alhier, op 20 Juni op de banen aan de Moerscheweg gehou den: M. v. d. Nieuwenhuizen 98; C. Mi- chielsen 89; Jos. Vera 87; G. v. d Wil denberg 83 (46); And ré van Dongen <43>; H- Moonen 82; G. de Jong 79 (9); M. v. Opstal 79 (4); P. v. Bei- kei 8; A. Strijbosch 73; Jos. v. Hest 35. lino Animo. De voetbal vereeniging Uno Animo heelt zich, teneinde het spelpeil tever- hoogen legen het komende seizoen, verzekerd van de diensten van een trainer. Als zoodanig is benoemd de heer Cruijssen van de voetbalclub Longa uil Tilburg. SPRANG-CAPEl7LE*7v m. Sprang)'. Predikbeurten Zondag 24 Juni 1934: Ned. Herv. Kerk v.m. 9.30 uur en nam 2 uur de^Weled. Heer Vroom van lolbert (Gr.). Gerei. Kerk v.m. 9.30 uur en nam. uur Ds. J. JC. Hagen. Onze vroegere dorpsgenooje mej. Jo. Dalmaijer, leerling-verpleegster aan het gemeente-ziekenhuis te Schie dam, slaagde voor het examen eerste gedeelte (Anatomie) ziekenverpleging. De arbeider J. v. O., werkzaam op de looierij van v. I. W. te Waalwijk, had het ongeluk aldaar door den zol der te trappen met het gevolg,dat hij zich zoodanig bezeerde, dat hij per auto naar zijn woning moest worden vervoerd en zich onder geneeskundige behandeling moest stellen. Woensdag 27 Juni wordt in de gemeente Sprang-Capelle een collecte langs dekluizen gehouden door de af deeling „Langstraat" van het Nederl. Bijbelgenootschap, dat 29 Juni 12U jaar bestaat. Het Nederl. Bijbelgenootschap verzendt wekelijks 1000 bijbels, geeft den Bijbel uit in 32 verschillende talen in Ned. Oost-Indië en stelt den Bijbel als dat noodig is voor verminderden prijs beschikbaar, ook voor Vereeni- gingen, enz. Bibliothecaris van de af deeling Langstraat is Ds. Mühlnickel te aalwijk. Depothouder te Sprang is D. J. de Roon, A 238. Vergadering der Afdeeling Sprang van het Ned. Werkl. Verbond „Patri monium" op Zaterdagavond half 8, in de zaal van den Chr. Volksbond alhier. Aan de orde: Opening, Notulen, In gekomen stukken, Verslag ufgev. jaar vergadering Zuid-Hollandsche Bond te Rotterdam, Voorstel nieuwe leden, Rondvraag en sluiting. CAPELLE. Voor de Ned. Herv. ge meente alhier hoopt a.s. Zondag des morgens half 10 en des nam. half 3 op te treden de Eerwaarde Heer van Griet- huyzen, candidaat t.d. Heiligen Dienst. Aan, den heer L. P. v. Pelt is dooi den Minister van Defensie voor 'n jaar uitstel van herhalingsoefening ver leend. .1.1. Donderdagavond werd op het plein voor het voormalig Raadhuis 'n Evangelisatie-openluchtbijeenkomst ge houden, waarvoor zeer groote belang stelling bestond. A.s. Zondag des nam. 2 uur hoopt voor de Ned. Herv. gemeente a.d. Loon schendijk op te treden Ds. Mulhnickel. 's-Morgens half 10 leesdienst. Wij voeren prachiige voor eigen gebruik Bijzondere chique modellen voor

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 7