Fijne inmaak Brandewijn Rackets mout Jenever JOS. SCHRIJNER-SCHOEP, Ssï. Heden zijn onze prijzen: H. KLEIJN-TUMMERS Verslrekl voorscliotten en credieten Intern. Tentoonstelling te Tilburg BURGERLIJKE STfll7'~~ Cre dieten te koop. Buitengewone aanbieding! f3.20 per liter buiten glas. Zoete zwarte kersen 15 ets. per pond, 28 ets. per kilo. Spaansche 1525 Tomaten 13 22 Westlandsche Meloenen [groote] 30-35 ets. per stuk Westlandsche druiven schitterend mooi 35 ets. per pond Ie soort Bananen 33 ets. per kilo Maltha aardappelen 14 ets. per kilo. Grootestraat 198 Naast R. 0, B. Theater Telefoon 225. Stel uw bezoek aan de niet uit; er is veel be* langrijks te zien. &.s. Zondag Internationale Sterrit Muziekfestival enz. RADIO-PROGRAMMA. Sport VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. ri-K GEMENGD NIEUWS, NUMMI Nader onderzoek Verlofgangers. Door den Indeelings—districts commandant te 's Hertogenbosch is bepaald dat het nader onderzoek van verlofgangers der lichtingen 1922 en 1925, te houden door den l.d.C. te 's Hertogenbosch, zal plaats vinden op na vermelde plaatsen, voor de verlofgangers uit de daarbij genoemde gemeenten Te Waalwijk op 10 Juli voor de gemeenten Waspik, Sprang-Capelle, Waalwijk, Hedikhuizen, Drunen Woudnchem, Werkendam, de Wer ken c.a., Andel c.a. Te Tilburg op 20 Juli voor de gemeente Loonopzand. Regeling van den invoer van leder. Verschenen is een nota van den minister van Economische Zaken naar aanleiding van het verslag dei- Tweede Kamer inzake het wetsont werp regeling van den invoer van leder. Op de vraag van eenige leden of de kort geleden opgerichte Bata- schoenfabriek te Best vergeefs bij de regeering op een bijzonder contin gent voor leder heeft aangedrongen, antwoordt de minister, dat na de afkondiging van de desbetreffende contingenteering een dergelijk ver zoek niet is binnengekomen. Aan de onderneming is vóór de oprichting duidelijk gemaakt, dat zij alle con sequenties, aan invoerbeperkingen verbonden zal moeten aanvaarden. De minister kan de verleening van bijzondere toewijzingen voor leder aan genoemde fabriek niet bevor deren, daar het doel der contingen teering niet mag worden gemist. Bij de Bata-fabriek te Best zijn geen Duitsche meisjes in dienst. Een beperking van den invoer van runderhuiden ligt niet in het voor nemen. Aanvragen Kostelooze rijivielmerken. De Ontvanger der Dir. Belastingen en Accijnzen te Waalwijk brengt onder de aandacht van belangheb benden, dat hij tot het aanvragen van kostelooze rijwielmerken buiten de gewone kantooruren zitting zal houden des avonds van 68 uur op Dinsdag 17 Juli, 24 Juli, 31 Juli en op Vrijdag 20 Juli, 27 Juli en 3 Augustus. Bovendien bestaat gelegenheid tot het aanvragen van kostelooze rijwiel- merken gedurende het tijdvak van 10 Juli tot en met 9 Augustus op eiken Maandag en Donderdagavond van 0—8 uur te Heusden ten raad- huize der gemeente Heusden, en te Kaatsheuvel Tramlaan W 178 a, ge durende het tijdvak van 10 Juli tot en met 26 Juli, eveneens op eiken Maandag- en Donderdagavond van 6—8 uur te Sprang A no. 191. Een bevoorrechte gemeente. Onder bovenstaande titel geeft de Prov. Crt. 't volgende bericht Door den gemeente-ontvangeris de rekening der gemeente Princenhage over het dienstjaar 1933 opgemaakt en aan het gemeentebestuur aan geboden. De rekening sluit met een batig saldo van f33702.19. Gelukkige Princenhagenaars I Wij zouden er aan toe kunnen voegen, dat dit gelukkig nog geen unicum is en dat er nog meer van die bevoorrechten zijn. Zooals wij onlangs in ons raadsverslag konden mededeelen, sluit de rekening der gemeente Waalwijk over 1933 met een batig saldo van f30.0001 DRUNEN. Algemeene vergade- ling van stemgerechtigde van het Waterschap »Hei of Meerdijk en Polder van Drunencc, gehouden op Vrijdag 13 Juli om 10 uur in het Cafe van de Wed. M. Vissers, onder leiding van den ondervoorzitter den Heer Christ Muskens. Aan de orde was het verkiezen van een voorzitter. Aanwezig waren bijna alle leden. Uitgebracht werden 170 stemmen, hiervan verkreeg de Edelachtbare heer Mr. van der Heijden er 161, zoodat deze met groote meerderheid van stemmen was gekozen. Zijn Edclachtb. zou in kennis worden gesteld in de hoop dat hij zijn be noeming zal aanvaarden. Door den Heer M. v. Son werd voorgesteld om de Polder in drie partijen te verdeelen, doch verkreeg niemand die het voorstel steunde, Hij merkte ook op dat de voorzitters keuze niet goed gedaan was daar de ge kozene niets van Waterschap kende. Vervolgens werden de Notulen voor gelezen en onveranderdgoedgekeurd, Door den Heer G. v. Spijk werd dank gebracht aan den aftredenden voorzitter den heer C. P. v. Huiten die ruim 40 jaren alles keurig be stuurd heeft, en hoopte dat zijn opvolger dat ook zal doen. Daar verder niets meer aan de orde was en niemand meer het woord ver langde sluit de vice-voorzitter de vergadering. De harmonievereeniging der jongens congregatie heeft Zondag wederom een schitterend succes be haald op het Nat. Concours voor muziek, en zangvereenigingen uitge schreven door de Gem. Zang. en Tooneelvereeniging .Voor ons Ge noegen" te Utrecht. In de eere afdeeling behaalden zij den eersten prijs met 343 punten. Op het rapport van de Jury komt o.m. voor: .Buitengewoon mooi ver tolkt". .Bravo voor koor en dirigent" De directeur de heer H. Brok heeft voldoening voor zijn onver moeiden ijver en opoffering, om zijn corps steeds hooger op te voeren. Ónder het spelen van een opge wekte marsch door het dorp trok men naar de congregatiezaal, gevolgd door een menigte belangstellenden Door den directeur der congregatie, pastoor Goossens werden directeur en muzikanten recht hartelijk gecom plimenteerd met het behaalde succes. De baritonist de heer J. Merkx J.C z. moest denzelfden avond te Utrecht nog optreden voor het solisten.concours in de superieure afdeeling. Twee uren lang, nadat de harmonie vertrokken was, had hij al9 een vreemde gezeten tusschen het publiek, door niemand gekend, door niemand aangesproken, totdat hij eindelijk om 9 uur kon optreden. Nauwelijks was hij begonnen of aller aandacht was aan hem gewijd, het werd muisstil op het terretn en toen de laatste toon wegstierf, brak een luide ovatie los onder de menigte, toen werd hij gekend door iedereen. Toen hij het podium verliet kwam iedereen hem de hand drukken. De jury verzocht hem nogmaals op het podium terug te keeren, ten einde hem openlijk hulde te brengen door hun rapport, dat luidde als volgt .Eerste prijs met het maximum aantal punten en bijzonderen lof van de jury". De voorzitter voegde er nog aan toe, meer punten konden wij niet geven, anders zouden wij het gedaan hebben. Nu volgde een oorverdoovend applaus nu was de onbekende van straks opeens de favoriet van allen, de held van den dag. Op 't schriftelijk rapport stonden o.a. de volgende aanteekeningen Afl Uitmuntend 1 Prachtige uitvoering! Hulde! Bravo! De voorzitter der jury, de heer Fred. Roeske, de bekende compo nist, vroeg aan den heer Merkx van wie hij les had gehad, waarop hem werd geantwoord, van niemand anders dan van onzen eigen directeur den heer H. Brok, met wien U van- daag reeds kennis hebt gemaakt. Hierop antwoordde de heer Roeske, wees dan zoo goed mijn hartelijke groeten en gevoelens van waardeering over te brengen aan uw directeur den heer Brok. De harmonie der jongens-congregatie heeft alzoo een succesvolle dag gehad, die bij allen in aangename herinnering zal blijven. ZONDAG 15 JULI 1934. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. A. V. R. O. V. A. R. A. V. P. R. O. A. V. R. O. HUIZEN 301.5 M. N. C. R. V. t K. R. O. N. C. R. V. ■- K. R. O. MAANDAG 16 JULI 1934. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. HUIZEN 301.5 M. N. C. R. V. DINSDAG 17 JULI 1934. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. HUIZEN 301.5 M. K. R. O. H, I. R. O. K. R. O. WOENSDAG 18 JULI 1934. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. HUIZEN 301.5 M. N. C. R. V. W.W.C. „DE ZWALUWEN". Door het tegen een heel matige ver goeding afstaan van de wielerbaan door den heer G. Kroot, is de wieler club in staat gesteld, weer trainings wedstrijden, zooals verleden jaar, voor eigen rekening te organiseeren. Woensdag a.s. den 18 Juli zal 's-a- vonds 7.30 uur de eerste wedstrijd draaien met deelneming van al onze eigen amateurs, nieuwelingen en ju nioren. Ook zullen er enkele goede buitenleden starten, zoodat 't dus een spannende wedstrijd zal worden. Bij voldoende publiek, zoodat dus de club geen finantieele stroppen behaalt, zal voortaan iederen Woensdag een der gelijke wedstrijd plaats hebben met deelname van telkens andere buiten leden. De prijzen zijn heel laag ge steld, nl. 15 en 10 cent zooals verle den jaar, zoodat eenieder kan komen. Komt dus allen en steunt daardoor de wielersport in Waalwijk. DUIVENSPORT. Donderdag 12 Juli hield de Een dracht een concours vanuit Maastricht afstand 102 K.M. Los 8 uur. Wind N.O. In concours 143 duiven. Eerste ttuif 9.35.7, laatste 9.57.41. M. Verhulst 1, 29; J. Kipping 2, 3; K. Broumels 4; Th. v. d. Geld 5, 11; A. Stokwielder 6, 21, 31; Sleenhof 7; A. v. Eijck 8, 15, 18; J. Strijk 9; P. Schoemans 10, 22, 35; A. de Peffer 12; H. Knippels 13; L. v. Gelder 14; M. Leijten 16, 23; J. de Wit 17 en eerste overduif; H. v. d. Wiel 19, 32; J. van Bokhoven 20; Fr. Schoemans 24; M. v. d. Griendt 25, 26, 28; J. Verheijden 27, 36; A. Lombarts 30; J. van den Houdt 33; Jac. v. d. Ven 34. Serie I en II J. Kipping, serie III A. v. Eijck. Eereprijs, duivenmand, A. v. Eijck. Eereprijs, klok, geschonken door C. Heesbeen, verdiend door A. v. Eijck. Uitslag wedvlucht Orleans. Los 5 uur. In concours 88 duiven. Wind Noord. A. Stokwielder 1, 7; A. v. Eijck 2, 14; J. Leijten 3; K. Broumels 4, 8, 9, 20; P. L. Pullens 5, 26; A. van Hilst 6, 10, 13, 30; Sjef Sleenhof 11; C. Hamers 12, 28; A. de Peffer 15; J. Schoemans 16, 21; Th. v. d. Geld 17; Th. Duijvekam 18, 27; C. Verhulst 19; L. van Gelder 22; W. v. Bokhoven 23; M. Vrijhoeven 24; M. Leijten 25; J. v. Velthoven 29. Eerste overduif J. C. Pullens. WAALWIJK. Geboren: Arnoldus Fr. G. zv. P. J. Dupont-v. d. Heijden. Nicolaas J. zv. N. L. Klerx-v. Huiten. Christia- nus P. J. zv. P. J. Klerkx-Nillesen. Antonie M. zv. P. W. Voogd-Verdonk. Cornelus A. zv. J. Sleenhoff-Caste- leijns. Gerrit H. zv. R. Treffers- Wagemakers. Walterus A. P. zv. W. F. P. Teurlings-Rombouts. Overleden: Zwaantje Jager dv. Ja cob Jager-Reintke 14 dagen. Huwelijksaangiften: H. J. Vink 29 jaar en H. de Groot 34 jaar. Gehuwd: Adrianus Slaats 31 jaar en Maria Muyris 29 jaar. Lamber- tus M. Hamers 26 jaar en Johanna C. M. Leijsten 26 jaar. Paulus A. A. Korthout 30 jaar en Helena Fr. M. de Goeij 26 jaar. Emondus M. de Vries 28 jaar en Maria E. Ehlert 21 jaar. Wilhelmus v. Engelen 23 jaar en He lena P. v. Zon 22 jaar. Ingekomen: A. M. J. Verschuren van Waspik. Gezusters Brouwers (3 personen) van Venlo. H. M. Rom- bouts en gezin (4 personen) van Kaats heuvel. Vertrokken: J. A. v. d. Schans en gezin (6 personen) naar Poederooien. J. A. v. Aken naar Terheijden. Wilha. A. v. Deursen naar Heusden. D. Di D. D. D. Gisteravond ging voor de tweede maal de revue van Meijer Hamel en weer was de zaal geheel bezet. Het publiek genoot opnieuw van dit zeer te waardeeren, smaakvol gearrangeerd en gedecoreerd kijk spel maar vooral van de buiten gewone grappen van Poons en Pruis. Vooral de eerste staat als komiek op zeer hoog peil, terwijl de tweede als conferencier een prima indruk maaktook de rest was weer in de perfectie verzorgd. Kortom 't is een avond die iedereen moet meemaken om zich te amuseeren bij de Radio kookles, de drie stuivers—tragedie, de meubelmaker, het cabaret van Maxim, de brand in de telefoon centrale, de zesdaagsche of wat men ook kiest in deze bonte en prettige Er is gelachen, gelachen, speciaal om Poons, die dan ook eenig is en de revue in hoofdzaak draagt. De kinderrevue van middag belooft zeer veelalle zorg zal er aan be steed worden en populaire prijzen. Als een zeer bizondere attractie kunnen wij mededeelen, dat de hier zoo populaire Sylvain Poons uit de revue van 't vorig jaar en zeker niet minder uit deze revue en uit de film »de Jantjes« zich welwillend be schikbaar heeft gesteld om Zaterdag middag van 57 uur mede te werken aan den verkoop van lootjes voor de T.B.C. bestrijding aan liet Rad van Avontuur. Wij twijfelen er niet aan of het publiek van Waalwijk zal dit evenzeer op prijs stellen als het Dames-Comité en door zijn tegenwoordigheid aan het Rad van Avontuur daarvan ook morgen middag doen blijken. Schouwburg loge Dassi Julianastraat Zondagavond 8.15 uur zal als af- scheidsvoorstellingderkermis worden gegeven »De Voddenraper van Parijs« door het gezelschap v. d. Holl. Schouwburg te Amsterdam (Directie Jan Nooij.) Daar dit stuk overal volle zalen trekt en ieder het wereldbekende stuk nog wil zien, is het voor tooneel- liefhehbers om te smullen, tevens zijn het populaire volksprijzen zoodat het door ieders beurs betaald kan worden. Tooneelliefhebbers, denkt er aan een stuk om van te genieten. Kermis. De dag van Vrijdag was ouderge woonte druk. Eenige personen moesten wegens dronkenschap worden opge bracht, terwijl de politie gisteren avond krachtig optrad tegen zekeren v. d. L., die uit een café gezet zijnde met een mes gedreigd had. Toen de politie hem op de kermis tegen kwam en hem op 't mes wilde fouilleeren, weigerde hij zulks en pleegde verzet waarop gummi-stok en sabel werden getrokkende vogel was echter gevlogen. Verloting. Hedenavond ten 6 uur zal de trekking plaats hebben van de dooi de Harmonie »St. Crispijn» uitge schreven verloting. Waalwijksche Zwemvereeniging. Aantal bezoekers 1265. Temperatuur 24'/2 °- Nuls-U.L.O. School. Vrijdag j.l. vond in bijzijn van eenige bestuursleden der school de uitreiking der rapporten plaats en werd tevens de overgang bekend gemaakt. Bevorderd werden Van de eeisle naar de tweede klasse R. J. Bonis, C. A. van Heijst, G. Janson en A. van der Schans te Waalwijk; C. de Bruyn, J. J. Dal- mayer, C. Haverhals, E. J. Hey en H. Rijkers te Sprang; A. Michaël S. Oerlemans, C. van der Waals en W. A. van der Waals te Capelle P. A. van Doornik, C. van der Hoeven en A. Zwart te Kaatsheuvel A. Nieuwkoop te Heusden, N. Schil ders te Drongelen; C. A. Vos en A. M. Straver te Babiloniënbroek. Niet bevorderd: 2. Van de tweede naar de derde klasse B. Buddingh, M. C. Nelis, M. A. Pleys en J. de Rooij te Waalwijk; H. A. Dekkers, M. Haverhals, G. de Jong, A. S. Kuijsten en J. Zwart te SprangJ. C. Dekkers en H. Wittebol te Capelle; H. J. Schrier en J. J. Schrier te Drimmelen A. Hoefnagel te Vrijhoeve Capelle. Niet bevorderd1. Van de derde naar de vierde J. Bouman, G. Fijan, A. J. Kuijsten, G. W. Stevens en P. Treffers te Waalwijk; J. P. de Rooij, E. van den Hoek, W. Mes en J. Rosenbrand te Capelle; M. S. van Beek te Kaats heuvel M. W. de Bie te Meeuwen W. Geenen, H. J. de Bie en J. Tim mermans te Sprang. Niet bevorderd3. Statistisch overzicht Veiligheidslaan- 's Hertogenbosch. Goedgekeurde auto's na eerste keuring 110. Goedgekeurde auto's na revisie en herkeuring 299. Totaal aantal „bewimpelde" automobielen 409. Geen wimpel na eerste keuring 436 Totaal aantal gekeurde automobielen 839. Bata en de invoer van leder. Bij de behandeling der wijziging der crisis wet in de Tweede Kamer betoogde de heer IJzerman (s.d.) dat niet de eene binnenlandsche industrie tegen de andere mag worden be schermd. Spr. bedoelt dat de schoen en lederindustrie Bata te Best bena deeld wordt, daar ze niet bij de Centrale voor huiden, leder, schoenen en aanverwante branches, de H.L.S is aangesloten en niet voldoende grondstoffen hier kan bekomen. Het is hoogst twijfelachtig of door deze houding het verbruiksbelang gebaat is. In den regel leidt bovendien het vestigen van fabrieken in Nederland door buitenlandsche ondernemingen tot verruiming van werkgelegenheid. De heer v. d. Putt (r. k.) juicht daarentegen de houding van di minister toe Toen de Bata zich hi vestigde, wist ze, met welke moeilij heden ze 4hier te doen zou krijge De ondernemersorganisatie bevoo deelt haar leden niet om anderi uit te sluiten. De Minister van Oeconomiscl Zaken, de heer Steenberghe. erker dat het stichten van nieuwe fabriekt werkverruiming beteekent, wanne het niet een verhuizing van wer gelegenheid geldt, zooals hier. Bata is uitdrukkelijk gewezen op r gevaren die haar zouden wachten vestiging hier te lande. Spr. is ni bereid, zijn standpunt te wijzigen. Daverende cijfers. De wereldverkoopen van de Ford over de eersts 4 maanden va" 1934 bedroegen 278.533 wagens tege 107.699 in het vorig jaar. Naar Zuid Amerika en het Veri Oosten werden 4 maal zoove auto's geëxporteerd als in 193i terwijl de verkoop naar de Dome nions zelfs het negenvoudige beliq De verzending naar Europa stet met 36°/0 Deze getallen bewijzen, dat alot in steeds breederen kring de supi rioriteit van den Ford auto erken wordt. De moordaanslag te Oisterwijk. In verband met den Zaterdagnacl j.l. gepleegden moordaanslag op ee 20 jarigen metselaar Schonk te Óiste wijk, die in den buik werd gestokei zijn thans de beide verdachten gebr P. met het slachtoffer in het ziekenhui geconfronteerd. S. heeft een der gt broeders, namelijk F. P als dadt aangewezen. De beide mannen zijn gistermorge op transport gesteld naar Breda. N door den officier van Justitie alda? te zijn verhoord, zijn ze in het hu> van bewaring opgesloten. De toes and van het slachtoffer i nog steeds bedenkelijk. Hitier en de S. A. In zijn gisteren in de Rijksda gehouden rede, heeft Hitier mede gedeeld dat 71 executies zijn vol trokken. MARKTBERICHT. Waalwijk, 13 Juni 1934 Varkens f9 f 11. Eieren 2'/2 3 cent. v. a. f 500.— t. e. b. voor elk doel 5°/o» Iedereen beslist crediet. Ook zij die overal geweigerd zijn. Brieven p. a. Credverz. EIGEN HULP, SCHIEDAM. 51793 Agenten gevraagd. met 2 koppen 3 oogen en 4 ooren Gisteren geboren. Iets bijzon ders voor de kermis. Brieven Poste Restante Baardwijk. Mathenesseraan 380 Talefoon 36432 R OTTERDAM. voor diverse doeleinden uit sluitend boven f500.— 52075 voor het gebruik gereed 2.20 per liter buiten glas IETS VOOR DE FIJNPROEVERS. Aanbevelend, Releefd aanbevelend, wee 9,00 Postduivenbericlilen. 9,03 Tuinbouwlialfuurtje. 9,30 Grnniul'ooninuziek. 9.45 Orgelspel. 10,15 Voordrachten. 10,30 Het VARA-orkest. 11,00 Causerie: Verstikkende overvloed. 11,20 Het VARA-orkest. 12.00 Lunchconcert door het Omroeporkest. 2,00 Boekenhalfuur. 2,30 Radio Kinderkoor. 3,00 Het Residentie-orkest. 1,30 Sportuitslagen van Vaz Dias. 5,00 Vraagliall'uurtje vau Oom Henk. 5,30 Orgelspel. 5,45 Sport van den dag. 0,00 Halve uren met boeken. 6,45 Wijdingsdienst in de studio. 8,00 Nieuws- en sportberichten van Vaz Dias. 8,15 Het Residentie-orkest. 9,00 Radio-journaal. 9,20 Concert door het Omroeporkest. 10,30 Grainolooninuziek. 10.45 Kovacs Lajos en zijn orkest. 11,15 Gramofoonmuziek. 11,30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 8,30 -Morgenwijding. 9,30 Hoogmis uit de Kerk van don II., Vincen- tius h Paulo te Rumpcn. 11,00 Gramofoonmuziek. 12,00 Middenstandskwartiertje. 12,15 Gramofoonmuziek. 1,00 Boeken en schrijvers. 1,20 liet KRO-orkest. 2,00 Godsdienstonderricht voor ouderen. 2,30 Gramofoonmuziek. 3,00 Het KRO-orkest. 4,00 Gramofoonmuziek. 4,30 Ziekcnhalfuurtjc. 5,00 Gewijde gramofoonmuziek. 5,30 Orgelbespeling. 6,00 Kerkdienst uit de Ned. Ilcrv. Kerk, Mul- derkerk te Amsterdam. 7,45 Gramofoonmuziek. 7,50 Causerie. 8,15 De KRO-Boys. 9,00 Vaz Dias. 9,05 Gramofoonmuziek. 9,30 Het KRO-orkest. 10,40 Epiloog door hot klein koor. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Ernstige muziek. 10,30 Voordracht. 11,00 Peter Tsjaikofski-programma. 12,00 Het Ensemble-Rentmeester. 2,00 Orkestmuziek. 2,30 Piano-recital. 3,00 Orgelconcert. 4,15 Gramofoonmuziek. 4,30 Disco-causerie. 5,30 De Rocmeenschc kapel Ilicscu. 6,30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 7,30 Viool-recital. 8,00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 8,05 Kovacs Lajos en zijn orkest. 8,10 Vlaamsche liederen. 9,00 Concert door liet Omroeporkest. 9,50 Solistisch intermezzo. 10,00 Concert door het Omropeorkest. 10,40 Richard Crooks, tenor, zingt. 11,00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 11,10 Concert. 8,00 Schriftlezing en meditatie. 8,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Morgendienst. 11,00 Lezen van Chr. Lectuur. 11,30 Gramofoonmuziek. 12,30 Orgelconcert. 2,00 Gramofoonmuziek. 2,15 Piano-recital. 3.15 Halfuur gramofoonmuziek. 4,00 Bijbellezing. 5,00 Bespeling van het studio-orgel. 6,00 Gramofoonmuziek. 6,30 Vragenuurtje. 7600 Ned .Christ. Persbureau. 7,15 Gramofoonmuziek. 7,30 Vervolg vragenuurtje. 8,00 De Arnhcmsche Orkestvereeniging. 9,00 Causerie: De corporatieve gedachte. 9,30 Tweede gedeelte concert. 10,05 Vaz Dias. 10,30 Gramofoonmuziek. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Ernstige muziek. 10,30 Vioolrecital. 11,00 Kook- en Bakpraatje. 11,30 Gramofoopmuziek. 12,00 Orkest van het Bembrandt-tlieater te A'dam 1,45 Gramofoonmuziek. 2,30 Zangvoordracht. 3,00 Het knippen en verwerken van de blouse. 3,20 Disco-concert. 4,15 Piano-recital. 4,30 Radio Kinderkoorzang. 5,00 Halfuur voor kleinere kindereu. 5,30 Dinerconcert door het Omroeporkest. 7,30 Gramofoonmuziek. 8,00 Nieuwsberichte nvan Vaz Dias. 8,05 Concert door het Omroeporkest. 8,45 In liet voetspoor der lichte muze. 11,10 Gramofoonmuziek. 8,00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuziek. 10,30 Muziekuitzending voor fabrieken. 11,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 Onze serie Ilollandsche orkesten. 2,00 Vrouwenuurtje. 3,00 Gramofoonmuziek. 4,00 Uitzending voor de Ned. Ver. van Spiritis ten „Harmonnia". 4,35 Uitzending voor de Theosofische Vereen. Ned. Afd. 5,10 Gramofoonmuziek. 5,45 Causerie. 6,00 Gramofoonmuziek. 6,15 Het KRO-orkest. 7,15 Causerie: Brandende vraagstukken der economie. 7,40 Het KRO-orkest. 8,25 Vaz Dias. 8,30 Gramofoonmuziek. 8,40 Het KRO-orkest. 9,15 Inleidend praatje op den a.s. Esperanto- cursus. 9,25 Gramofoonmuziek. 9,50 John Smith Jazz-symphonikers. 10,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Vaz Dias. 10,35 John Smith Jazz-symphonikers. 11.05 Gramofoonmuziek. 8,00 Gramofoonmuziek. 9,30 Ouze Keuken. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Uitzending voor de arbeiders in de Conti nubedrijven. 12,00 Gramofoonmuziek. 12,15 Klein VARA-Enscmble. 12,45 Gramofooiunuziek. 7,00 Sportuitzending. 7,20 Orgelspel. 7,40 Lezing door J. W. Matliijscn. 8,00 Herhaling van S.O.S.-bcrichtcn. 8,03 Vaz Dias en Varia. 8,10 Gramofoonmuziek. 8,30 Het VARA-orkest. 9,00 VARA-tooneel. 9,30 Het VARA-orkest. 10.00 Persbureau Vaz Dias. Gramofoonmuziek. 10,15 Het VARA-orkest. 11,00 Gramofoonmuziek. 8,00 Schriftlezing en meditatie. 8,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Morgendienst. 11,00 Harmoniumbespeling. 12,15 Kwintet o.l.v. Piet van den Hurk. u U'

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 10