lm tan ten bate der T.B.C.-bestrijding. NIEUW ROOD. H. de Bont-v. Huiten DERDE BLAD. PROVINCIAAL NIEUWS. Fa. F. W. wan Liempt, Wijnhandel, Waalwijk (Standplaats tegenover Hotel Verwiel). 56. Zaterdag 14 luli 1934. 57e Jrg. n l KERMIS WAALWIJK. De Waalwijksche Kermis, die een ar jaren niet op mooi weer in bogen, heeft z'n oude roem op t gebied weer terug gekregen t pracht Kermisweer. Ook op ider terrein gaat de kermis cresendo: regelingen, zooals die nu op het rrein getroffen zijn, voldoen zeer >ed, al mag niet ontkend dat het aadhuisplein nog niet zoo n groote tractie heeft dan Markt en Stations raat. De ordening is echter overi- ;ns uitstekend en 't vormt een goed •heel er is prettig en rustig 2rmis gevierd, zooals altijd. Zondag was 't bezoek enorm en allen kramers en caféhouders en iet te vergeten het R. D. B. Theater aede zaken gemaakt hebben. Zooals gebruikelijk opende de iedertafel «Oefening en Vermaak» e kermis-feestelijkheden en 't was 2n goed voorteeken dat dit matinée eer druk was bezocht. Er was geen laatsje onbezet, integendeel men ïoest zich met staanplaatsen te- reden stellen. Tot deze groote be- ingstelling zal zeker aanleiding egeven hebben het uitstekende ermisprogramma, vooral de komi- che operette door de heeren A. de raan, Tom Burmanje, Jos Knepflé loeg geweldig in. In de cale's met strijkje en dat ijn de meeste, was het zeer vol, vat vrijwel den geheelen dag het ;eval was; op 't terrein en overal ieerschte een echte prettige kermis- temming en men kon er de crisis verkelijk nu eens niet onder kennen. Het matinée Maandagochtend door •Tot Bloei der Toonkunst» gegeven vas vrij goed bezet, had een prettig verloop en het duo Divance voldeed aver 't geheel goed. Ook des avonds was het goed vermis, hoewel natuurlijk de week- »che dagen niet zoo druk zijn, waar vooral de vreemdelingen die de Zondagen een geweldig contigent leveren, dan natuurlijk niet zoo komen, al is 't vreemdelingenbezoek dit jaar opvallend druk. De R.K. Werkliedenvereen. heeft wederom uitstekend zorg gedragen voor hare leden. Maandag gaf de harmonie in samenwerking met het duo Van Engelen—Vermeeren een druk bezocht en goed geslaagd matinée, terwijl Woensdagavond op trad de bekende komiek-parodist Harry Woodward. Het waren een paar" amusante uitvoeringen, die zeer op prijs werden gesteld en veel succes hadden. De nieuwe Aalbessengenever, oogst 1934, is gereed en dit jaar voortreffelijk van smaak en aroma. Met spuitwater een zeer verfrisschende zomerdrank. Anno 1882. Tel. No. 173. z'n mooie geschenken aanbood, het zijne tot dit zeer drukke bezoek hebben bijgedragen. Voor de verdere dagen verwijzen we naar de annonce en beschrijving. De directie van 't R.D.B.'1 heater heeft haar eenjarig bestaan voor hare bezoekers wel op uitnemende wijze weten te herdenken. De politie heeft natuurlijk een heel gemakkelijke taak gehad, ze behoefde nergens in te grijpen. Alleen is Zondag zekere V. uit Drunen en gisteren v. D. veilig opgeborgen wegens verstoring dei openbare orde. Dat is tot nu toe het geheele politie-rapport. Examen. Voor het op 12 dezer gehouden verpleegsters-examen Staatsdiploma B op de Psychiatrische Inrichting Coudewater, bij den Bosch slaagde Mejuffr. C. Heijmans alhier. Voor het eind-examen Midd. Tech. School te 's Bosch slaagde o.m. de heer Tom Fyan alhier. Overgangs-examens. Aan het Maria—Lyceum (afd. Gymnasium) te 's Bosch zijn o.m. bevorderd van de Ie naar de 2e klas Anny Froklagevan de 2e naar de 3e klas Carla Langemeijer en van de 3e naar de 4e klas Greet Siemer allen alhier. Aan het St. Janslyceum (afd. Gymnasium van de le naar de 2e klas A. Hoffmans van de 4e naar de 5e klas A. Duquesnoy (voor waardelijk), alhier. Voor 't toelatingsexamen slaagden o.m. Max Siemer en Frans Hoff mans alhier. Consul A. N. W. B. Tot Consul van den A. N. W. B. voor kring 7 Afd. V. is benoemd de heer A. C. M. Eibers, alhier, Groote straat 141. T. B. C. bestrijding. Het Dames—Comité werkzaam ten bate der T. B. C. bestrijding, dat met het Rad van Avontuur op de kermis staat, alleen om gelden in te zamelen voor de T. B. C. bestrij ding in onze plaats speciaal voor de uitzending van kinderen, mag te vreden zijn, o.i. echter niet voldaan. De drukke Zondag bracht een aardig bedrag op, de Maandag en andere dagen eveneens, maar niet voldoende, gezien het mooie doel. Dit maal ging het per autobus naar R'dam, Den Haag en Scheveningen. Begunstigd door het mooie weer is er volop genoten en keerde men 's avonds circa 12 uur hoogst vol daan huiswaarts. D. D. D. D. D. De revue schijnt voor onze plaats en omgeving wel een groote aan trekkingskracht te bezitten. 't Vorig jaar was de tournée hier een succes en dit jaar belooft het nog veel beter te worden. En te verwonderen is dit niet, evenmin als 't unaniem oordeel der pers eenigszins overdreven zou zijn. 't Is zooals de Maasbode zeide: »alles staat op hoog peil». De aankleeding dezer revue is kostbaar, de bezetting is in elk omzicht prima, en ook de verwerkte stof van Meijer Hamels »Dal Doet De Deur Dicht» geeft van 't begin tot einde reden tot bewondering, tot amusement. We zeiden hierboven reeds dat de bezetting schitterend is. Wil men eenige namen, dan beginnen we met Louisette, revue-artiste van den eersten rang, dan de gevierde Kees Pruis en den niet minderbekenden Silvain Poons dit drietal was alleen voldoende om volle zalen te trekken. Maar er zijn nog tal van artisten te bewonderen, we noemen Jan Blok, Sophie Kohier, Marie Hamel, Arn. Stanowsky, Tilly van Vliet. Verder Ludowsky met zijn dozijn revue- girls en om niet te vergeten de solo danseres Tatjana Tamarova. Aan de costumeering, de decors en licht-elfecten is de meeste zorg besteed, zoodat alles werkelijk af is en een bron van amusement gedu rende verschillende uren. Want wat heeft men b.v. niet genoten van de »Schoolklachten» van Louisette, de »Hors d'oeuvres» en speciaal »de zesdaagsche koorts», waar ook onze Slaats nog werd bijgehaald, wat een hartelfjk applaus ontlokte. Om te gieren, om te brullen was 't gewoon. Ja dat is een avond van werkelijk hoogstaand genot en amusement, die niemand mag missen. Men heeft hiervoor Vrijdag en Zaterdag nog gelegenheid laat toch niemand deze gelegenheid verzuimen. Ongeval. Mej. C. v. d. V. in de 2e Zeine schoof van den zoldertrap en kwam dusdanig te vallen dat inwendige kneuzingen door den medicus wer den geconstateerd. Van HarensSchoenfabrieken. Van Harens' Schoenfabrieken hebben onder zeer groote belangstelling Zaterdag 7 Juli in den Bosch aan de Pensmarkt hun 24e filiaal geopend. Naar wij voorts met zekerheid kunnen mededeelen zullen de fabrie ken dezer firma alhier wederom belangrijk worden uitgebreid. De architect heeft order gekregen plannen te ontwerpen van uitbouw met een nieuw gedeelte van 100 x 25 M. en dit ten spoedigste aan te besteden. Een zeldzaam en verheugend verschijnsel in deze dagen. Grootestraat Telefoon 109. HET ADRES voor een 364 BETERE HEERENKLEEDING Onfortuinlijke roeiers. Sch. uit de St. Antonius-parochie had heel handig een kano gefabri ceerd die hij Zaterdagmiddag met zijn vriend H. in het afwaterings- kanaal zou gaan beproeven. Een kano heeft echter grillige nukken en vereischt goede roeiers kunst om hem zijn evenwicht te doen bewaren. Ook is het noodza kelijk dat kano-roeiers geoefende zwemmers zijn. Van dat alles schenen de heeren Sch. en H. niet ten volle doordrongen te zijn, doch eigen ondervinding bleek hier een goede, zij het wel wat krasse leermeester. Zij hebben Zater dagmiddag een lesje gehad dat hen nog lang zal heugen. Amper was het experiment aan gevangen of het grillige bootje kantelde en beide roeiers, die niet zwemmen konden, vielen te water. Herhaaldelijk probeerden zij zich aan de omgekantelde kano vast te klam pen en zich boven water te houden, doch telkens dook dit onder hun handen weg. Geruimen tijd worstel den zij tegen den verdrinkingsdood en herhaaldelijk verdwenen zij onder water. Door hun hulpgeroep op merkzaam gemaakt waarschuwden enkele boeren die in de buurt op het land werkten, de gebroeders M. die in een bootje op eenigen afstand aan het visschen waren. Deze, te samen met v. V. wisten met 2 roei bootjes de drenkelingen te bereiken en na veel moeite slaagde men er in hen geheel uitgeput en bewusteloos in de booten te krijgen. Direct werd alles in het werk gesteld om de levensgeesten weer op te wekken waarin men gelukkig ook geslaagd is. Door de bewoners van het nabije wachthuisje aan de spoorbrugwerden zij van droge kleeren voorzien en konden zij daarna naar huis terug- keeren. en Haweko zijn prijzen beschikbaar gesteld, terwijl de handboogschutterij «Eendracht maakt Macht» een be drag aan geld aanbood. Prov. Staten. Restauratie Hero. Kerk Waal wijk. Vlijmensche Spoorweg. Overweg bij Den Bosch. Verschenen zijn de rapporten be- treffende het onderzoek der afdeeling op de voorstellen van Ged. Staten en waaraan wij het volgende ont- leenen Restauratie Ned. Herv. Kerk te Waalwijk. In één der afdeelingen werd door enkele leden opgemerkt, dat zij het wenschelijk achten, dat ook met betrekking tot de restauratie van kerken, torens, raadhuizen en andere gebouwen grootere zuinigheid wordt betracht. Deze herstellingen toch kosten jaarlijks de provincie groote sommen gelds, die huns inziens door de beheerende besturen zelf moesten worden betaald. Behalve het aantal der aanvragen, neemt ook de grootte der aangevraagde subsidies steeds toe en het wordt hoog tijd, dat ook hier een belangrijke bezuiniging wordt toegepast. Andere leden brachten naar voren, dat zij gaarne het mooie, het historisch werkwaardige en alles wat onze provincie nog aan oude gebouwen bezit, wilden behouden. Zij vonden het echter jammer dat men deze gebouwen soms in een dergelijken verregaanden staat van verwaarloozing laat komen «dat het hemelwater allerwege naar binnendringt". In den regel wordt te lang gewacht voor men met de herstelling begint en door te laat ingrijpen zijn de herstelkosten als regel aanmerkelijk hooger. Men meende dat, wanneer Ged. Staten te dezer zake een circulaire zouden willen richten tot hen, aan wier zorgen deze gebouwen zijn toever. trouwd, daarvan een gunstig resultaat te verwachten zou zijn. In deze en een andere afdeeling werd opgemerkt, dat hier voor «Monumentenzorg" een terrein ligt waarop deze instelling nuttig werk zou kunnen verrichten, vooral wanneer zij eigener beweging en ongevraagd onderzoeken zou willen instellen en van advies zou willen dienen. De Commissie neemt de vraag van éen der afdeelingen over n.l. of Gedeputeerde Staten bereid zijn aan de Rijkscommissie het verzoek te doen deze gebouwen aan een ge regelde controle te onderwerpen. Door één afdeeling werd gevraagd ingelicht te mogen worden over de bedragen, die Kerkvoogdij en gemeente in de kosten van de restauratie zullen ver schaffen Door eenige leden werd de vraag gesteld of Kerk en Gemeente in staat geacht kunnen worden na de restauratie het herstelde behoorlijk te kunnen onderhouden. Tevens werd gevraagd of het niet mogelijk zou zijn een datum te bepalen waarop dan vertrouwt dat lid, dat Gedep. Staten t z. t. bij de oplossingen der spoorwegovergangen, als te Eindhoven en te Tilburg, even diligent zullen zijn. In een andere afdeeling verklaarden zich eenige leden tegen het voorstel, omdat het Provinciaal belang in veel mindere mate dan het Bossche belang hierbij betrokken is, terwijl tevens gevreesd werd, dat ook door anderen een aanspraak op Provincialen steun zal worden nagestreefd. Uwe commissie, overwegende, dat in alle afdeelingen een groote meer derheid zich voor het voorstel heeft uitgesproken, is van meening, dat Uwe vergadering een groot algemeen verkeersbelang zal dienen door het voorstel van Ged. Staten ongewijzigd aan te nemen BIOSCOOP. R.D.B.-Theater. Een Nacht in Cairo. Aannemeneen bier! Als passend slot van het succes vol feestprogramma, loopt vanaf Vrijdag 13 Juli tot en met Maandag 16 Juli in het R.D.B. Theater de bekende succesfilm van Ramon Novarro: Een Nacht in Cairo. Deze film is een Metro Goldwyn Mayer product opgenomen onder regie van Sam Wood. Zooals de titel reeds kan doen vermoeden, wordt de inhoud van deze rolprent gevormd door een verhaal, dat grootendeels in Cairo speelt, deels in de woestijn, rond de eeuwenoude pyramiden en ko ningsgraven. Oostersche zeden en romantiek vormen er de belangrijkste bestand- deelen van, want deze factoren zijn het, die leiden tot het grootste con flict, waarop de filmgeschiedenis is gebaseerd. Tal van Europeanen bezoeken Egypte en de Arabier Jamil wacht aan het station in de hoop als tolk in dienst te kunnen treden hij een Europeesche, die hem zijn toewij ding, of nog meer zijn gehuichelde liefde, met juweelen zal beloonen. Het geluk is met hem. Hij wordt als tolk in dienst genomen door Diana Standing die vergezeld van haar gouvernante Miss Powers en haar oom Cecil uit Engeland is overgekomen om in het huwelijk te treden met een Engelschen Inge nieur, die er de leiding heeft van een groot waterbouwkundig werk. Jamil, die eigenlijk een Arabische Prins is, tracht Diana onder de bekoring te brengen van zijn ver leidingskunst. Maar Oostersche en Westersche zeden komen met elkaar in botsing. De Arabier laat zich evenwel door niets afschrikken. Zijn wil moet wet zijn en daar hij Diana hartstochtelijk heeft liefge- kregen, wenscht hij haar te huwen. Allerlei moeilijkheden en avonturen, schaking, achtervolging, gevechten Dinsdagavond ontsloot de Schouw- burgloge Leon Dassi in de Juliana- straat hare deuren, met tooneel voorstellingen van 't Volkstooneel gezelschap, onder directie van Jan Nooij van den Holl. Schouwburg te Amsterdam. Den eersten avond werd gegeven 't wereldbekende drama «De twee weezen», wat vrij goed bezocht en uitstekend gespeeld werd. Woensdag kregen we het oerkomische kermis- stuk »Hoera, een drieling.» Hiervoor hadden we veel meer belangstelling verwacht; men zou zeggen dat men met kermis wel eens hartelijk wil lachener werd in deze klucht, met tal van allergrappigste combinaties, prima spel te genieten gegeven. Zondag krijgen we van dit gezel schap als afscheidsvoorstelling »De Voddenraper van Parijs» dat zeker niet zal nalaten groote aantrekking op het publiek te hebben. Het is en blijft een uitstekend tooneelstuk en 'de artisten waarmede we kennis maakten zijn 'n waarborg voor een uitnemende voorstelling. Men geniet van goed tooneel en zit goed en prettig in de comfortabele tent van uassi Het R.D.B. Theater heeft ondanks het warme zomerweer niet te klagen ^itegendeel, we gelooven dat het in pen jaren zoo druk is geweest, jteeds was 't bezoek zeer goed, her balde malen overvol. Dat heeft de bioscoop directie zeker op de eerste en voornaamste plaats te danken aan haar uitstekend kermis program. »Fra Diavolo» naar Aubers opera-comique sloeg bijzonder in maar ook »Het Verliefde Hotel» met Anny Ondra dat Dinsdag en Donderdag ging trok groote belangstelltng. Op de tweede plaats zal de aanwezigheid van den North State man, die op kwistige wijze Realiseeren de uitgaande menschen speciaal 't volk zich wel, dat als men hier meedingt, met z'n twintig kansen naar de mooie prijzen en de prachtige premie iederen dag, men een groot, maar ook een speciaal Waalwijks belang dient dat men meewerkt tot krachtige bestrijding der zoo gevreesde T.B.C. die ook in onze gemeente zooveel slachtoffers eischt. Men schijnt dat nog niet zoo intens te beseffen. We spreken nog niet van de velen die er moesten komen omdat een kwartje meer of minder hen absoluut niet deert, omdat ze vooraan moesten staan om een voorbeeld te geven, die moeten dat zelf maar verantwoorden. We bedoelen hier speciaal degenen, voor wie de gunstige resultaten in hoofd zaak bedoeld zijn. Men kan zijn dubbeltje, z'n gulden wel elders offeren, maar men mag daarbij toch niet vergeten, dat het geld besteed aan het Rad van Avontuur van het DamesComité geheel komt ten bate der Waalwijk sche Tuberculose bestrijding. En wij vragen met klem of dit een belang is van Waalwijk of niet? We hopen dat dit ernstig woord voor de laatste dagen z'n effect moge sorteeren. Herwonnen Levenskracht. De collecte voor Herwonnen Levenskracht 1.1. Zaterdag en Zondag alhier gehouden heeft f 167,92 op gebracht. Dat de K. J. V.—meisjes hare medewerking hiervoor verleenden, zal zeker veel bijgedragen hebben om zulk een mooi bedrag bijeen te krijgen. Uitstapje. Verleden Dinsdag maakte de Missie-Naaikring van de St. Antonius- parochie haar jaarlijksch uitstapje. Goed afgeloopen. Doordat de Burg. Smeelelaan steeds dichter bebouwd wordt en vooral in de zomermaanden de trek naar de hei vrij groot is, wordt het verkeer over den onbewaakten over weg tusschen de Putstr. en de Burg. Smeelelaan steeds drukker en levert deze hoe langer hoe meer gevaar op. Herhaaldelijk komt het voor dat onoplettende voorbijgangers door de trein worden verrast en zich nog slechts op het nippertje in veiligheid kunnen stellen. Vooral de omwonenden, die zoo vaak van dergelijke critieke voor vallen getuigen zijn, achten het onverantwoordelijk dat een overweg op zulk een vrij druk verkeerspunt niet bewaakt wordt, temeer waar de bediening van de afsluiting evenals vroeger kan geschieden vanuit het Wachthuisje aan de Stationsstraat. Deze week Maandag deed zich wederom zulk een uiterst critieke situatie voor dat bijna een kindje door de trein was overreden. Het bijna 2-jarig zoontje van v. R. uit de Pastoor Kuijpersstraat wist in een onbewaakt oogenblik uit de ouderlijke woning te ontsnappen en was ongemerkt zijn moeder gevolgd die in de Putstraat een boodschap ging doen. Op den bewusten overweg zat het tusschen de rails te spelen toen de trein vanuit de richting Den Bosch naderde. Gelukkig zag de machinist op het laatste oogenblik het gevaar, remde uit alle macht en bracht op slechts één Meter afstand van het argelooze kindje den trein tot stilstand. Onnoodig te zeggen dat 't voorval weer heel wat stof gaf over den onhoudbaren toestand op dezen overweg. 'tWare te hopen dat hier werd ingegrepen vóór er slachtoffers vallen. Hun onvoorzichtigheid had hen bijna het leven gekost; zij zullen zich na deze harde les voortaan wel wachten om nog te gaan kano-varen alvorens eerst het kano-roeien en het zwemmen machtig te zijn. En de conclusie is ook hier weer: »leert zwemmen», »leert zwemmen onder toezicht«, wordt lid der Waal wijksche Zwemvereeniging! Vischconcouis vooi de Jeugd. Teneinde de liefde voor de hengel sport bij de jeugd aan te wakkeren en tevens als propagandamiddel voor de ouderen, heeft het bestuur der vereeniging »Visscherslust» ge meend op Kermis—Zaterdag een concours te organiseeren voor de schoolgaande kinderen der leden. Te dien einde vereenigen zich alle schoolgaande kinderen Zaterdag 14 Juli om half 2 in het clublokaal café Keetels t.o. het station S.S. Om 2 uur trekken ze dan in optocht door de gemeente naar den Winter dijk hoek Groensteeg, en worden van daaruit per auto naar en van het vischwater gebracht. Er zal gevischt worden om prachtige prij zen, terwijl in den vorm van Kwatta en andere versnaperingen de animo bij de jeugdige hengelaars er in zal worden gehouden. Er zal uitsluitend gevischt worden met de worm, ter wijl alle gevangen waterbewoners zullen mogen worden geteld. Het behoeft geen betoog dat 't bestuur er prijs op stelt, dat alle leden der vereeniging aanwezig zullen zijn, teneinde controle en toezicht te vergemakkelijken. Laten wij allen de jeugd trachten te doen inzien, dat er geen prettiger verpoozing na den zwaren arbeidsdag is, dan zijn vrije uren in de schoone natuur aan den waterkant te kunnen door brengen. Door het Dames—T.B.C.-comité, de Vogelpiek der fa. Wanning Zn. het werk beginnen moet en een termijn va9t te stellen waarbinnen de restau. ratie beëindigd zal moeten zijn. De Commissie adviseert 't voorstel Ged. Staten te aanvaarden. van Volgno 9. Omlegging Vlijmenschen spool wegovergang te 's Hertogenbosch. In meerdere afdeelingen werd de vraag gesteld of het grondwerk in werkverschaffing zal worden uitge voerd. Geschiedt zulks, zoo werd in eene afdeeling in overweging gegeven met dit werk eens een poging te doen de aanbesteding publiek te doen plaat9 hebben met inschakeling van werkloozen, terwijl een ander lid het werk al9 een normaal werk beschouwde dat door publieke aanbe steding diende tot stand te komen. Ook werd gevraagd hoe hoog de kosten zullen beloopen wanneer het werk in werkverschaffing wordt uit- gevoerd Aangezien het algemeen doorgaand verkeer bij deze wegomlegging in hooge mate is betrokken, werd in een afdeeling in overweging gegeven te trachten een gedeelte der kosten in het 60 millioenen fonds gedekt te krijgen. Mededeeling werd verzocht ot met de omlegging van den weg teven9 een begin wordt gemaakt met het daarstellen der 9tuw in het kanaal 's Bosch - Drongelen en of voor den omleg de doorlaat van genoemd kanaal vernauwd moet worden. In twee afdeelingen werd opgemerkt, dat het Provinciaal bestuur zetr diligent is door mede te werken aan 't opruimen van een dergelijk ernstig verkeersobstakel. Door een lid werd echter gevraagd of dit geschiedt, omdat de overweg aan een Provin cialen weg belendt, of dat hier inge grepen wordt om 'n groot Provinciaal belang te dienen. Indien dit laatste de oorzaak zou zijn van de mede werking van het Provinciaal bestuur, in de woestijn enz. enz. brengt dit met zich mede, teveel om in dit korte bestek te noemen. Ramon Novarro, de geliefde filmheld, vertolkt de rol van den Arabischen prins-tolk op onverge telijke wijze en hij heeft in deze film tuim gelegenheid zijn enorm zangtalent te demonstreeren. In deze film, die volgens ons oordeel zijn succesfilm: Het Lied van de Zuidzee nog overtreft, zingt hij het schitterende lied, dat in korten tijd een wereldsucces werd: Het Lied van de Nijl. Myrna Loy, die reeds in vele spannende en veelal Oostersche films speelde, ligt de rol van Diana uitstekend, terwijl Louise Closser Hale als gezelschapsjuffrouw Miss Powers een te prijzen creatie levert. Zij zorgt er voor, dat ook de humor niet ontbreekt in dit schitterende, romantisch en spannend filmwerk, dat wij eenieder warm aanbevelen te gaan zien. Vooraf loopt naast het bekende Wereldnieuws nog Aannemen Een Bier. Een lach-schlager waarin de man met het stalen gezicht, die nooit een spier vertrekt en zelf nooit lacht, maar die het publiek laat brullen van het lachen: Buster Keaton (De Droge) en zijn partner de man met zijn formidabele voor gevelJimmy Durante (De Neus) de hoofdrollen spelen. Wij kunnen de directie van het R.D.B. Theater gelukwenschen met haar keuze films. Het in het R.D.B. Theater ook deze laatste Kermisdagen zeker niet aan belang stelling ontbreken, vooral ook omdat de geheimzinnige »Noith State Man« er nog steeds als gast is, en doorgaat met het schenken van de meest waardevolle cadeaux aan zijn vrien den, de North State rookers. Btgunstiit op de Kenni

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 9