SPORT. RECHTZAKEN, INGEZONDEN STUKKEN. BINNENLAND. BUITENLAND. AGENDA. RADIO-PROGRAMMA. GEMENGD NIEUWS. Notaris A. SCHAAP v/ederom in Kaatsheuvel optreden. Wij inogen gerust zeggen dat tot heden geen enkel circus ,met zooveel succes alhier optrad dan deze inrichting. Het publiek van Kaatsheuvel en omgeving weet bij ondervinding dat Roberti een programma brengt, dat in alles af is, zoodat wij er van overtuigd zijn, dat ondanks de slechte tijden ook nu nog voer dit circus een succes is wegge- legd. Uitslag fa bri e ksel(tallen serie wedstrijden De uitslagen van de seriewedstrijden door de Kaatsheuvelsche Boys tus- schen een 8-tal fabriekselftallen geor ganiseerd, waren als volgt: O.L.V.D.S.O. 31EmzaSono» ra 41; MartinoCupido 51; Be haveStokkermans 13. Om half 5 Zaterdag a.s. worden de wedstrijden voortgezet. St. JOACHIMSMOER. Zondag 22 Juli 1.!. had een schietwedstrijd plaats tusschen de zestallen van de 10 M. Kruishooggezelschappen Onderlinge Vriendschap alhier en Willem Teil uit Berkdijk. Voor deze wedstrijd was van een. deze sport sympathiek per soon, een zilveren lauwerkrans be schikbaar gesteld. Deze viel ten deel aan Willem Teil, dat deze wedstrijd won met 284 punten tegen 280 punten voor Onderlinge Vriendschap. Voor de leden dezer heide gezel schappen volgde nu nog een onderling prijsschieten op een geluksblazoen, dat tot. uitslag had: le pr. H. Dingemans, 2e pr. H. Kolberg, 3e pr. G. v. Gorcum, allen van Onderlinge Vriendschap; 4e pr. C. v. Wanrooi en 5e pr. H. Sins, beiden van Willem Teil. De combina tie, tusschen deze beide gezelschappen gesloten, werkt zeer goed .op de ern stige beoefening van de Kruisboog sport. Als dag voor den derden beker» wedstrijd tusschen deze gezelschappen werd overeengekomen 19 Aug. a.s. Aan Mej. P. I. M. Verhelst, leer linge der gemeentelijke Handelsavond school te Tilburg, is een getuigschrift uitgereikt voor het met goed succes volgen van den cursus in Machine- schrijven aan genoemde onderwijs-in- rein te Hank een jeugdtournooi gehouden voor de jeugdelftallcn van het district de „Langstraat." Ingeschreven werd door: Be Heady, Duss. Boys, Hercules en WSC, beiden uit Waspik. De wedstrijden van gen aan om 1 uur. WIELERSPORT. Staats valt het werelduur-record aan. Naar de Telegraaf meldt, zal Frans Slaats in de tweede helft der maand Au gustus op de Wageningsche Wielerbaan een aanval doen op het werelduurrecord, dat op naam staat van den Franschman Richard. WANDELSPORT. De Vierdaagsche. Het hoogtepunt in het Wandelsport, seizoen: de Vierdaagsche afstandsmar- scheni.te Nijmegen, is gisteren weer aan gebroken. Om 5 uur 's morgens zijn de deelnemers vertrokken. De afstanden, die de verschillende groepen dagelijks te loopen hebben, varieeren van 55 tot 30 K.M. Men loopt met een gemiddelde snel heid van 5 K.M. per uur. Er zijn dit jaar 3150 deelnemers, waar. onder 370 dames. DUIVENSPORT. DRUNEN. Door „De Postduif" werd Zondag een wedvlucht gehouden met jonge duiven vanuit Herenthals, afstand 05 K.M. De prijzen werden behaald als volgt: 1, 14. 15, .19, 20 P. Maas; 2, 3, 12 M. v. Sluisveld; 4. 5, 9, 10, 11, 13, 21 P. van Dommelen-Veltman; 6, 7, 18 Gebr. van Ravensteijn; 8 M. Pulles; 6, 17 Viveen-v. Ravensteijn. Speciaal M. Pulles. Eerste koningspoule P. Maas, tweede konings poule P. v. Dommelen-Veltman. Aankomst le prijsduif 9 uur 14 min. 4 sec., laatste prijsduif 9 uur 18 min. 56 sec. Duiven los 8.30 uur. Mijnheer de Redacteur. In een vroegere raadsvergadering is met meerderheid van stemmen aangenomen de Blanke Wiel te vm. Baardwijk te dempen inplaats van die te doen blijven of te maken tot een punt van natuurschoon, dat onze gemeente nu niet zoo veel bezit. Ondergeteekende en meer anderen hebben dat zeer betreurd en doen dat nog steeds, vooral als ze nu die jarenlange vieze boel aanzien maar daar is nu niets meer aan te doen. Er is nog wel wat aan te doen, dat men nu afblijft van die kleine wieltjes, plasjes of weteringen of hoe men ze noemen wil die gelegen zijn langs de Burg. Smeelelaan en die juist door dengene z.g. naar wien deze laan genoemd is, zoo werden in eere gehouden en verbeterd met aardige hoornen en struiken en die men nu zoo langzamerhand laat verdwijnen en blijkbaar ook wil gaan dempen, waardoor veel van het aardige langs dezen inooien wandel weg verloren gaat. Ook zou ik tegelijk durven vragen richting. VOETBALSPORT. Om hel voetbalkampioenschap. Op het oogenblik wordt te Amsterdam de halve competitie gespeeld die de be slissing zal moeten brengen in het voet- halkampioenschap. Ajax, KFC en Wil lem II, welke clubs de kampioensronde met een gelijk punten-aantal beëindig den, zullen elkaar de hoogste voetbaleer betwisten. Mocht het weer tot een ge lijk puntental komen, dan zullen de doel- cijfers beslissend zijn, in welk geval Ajax kampioen zal zijn. Gisterenavond heeft de eerste ont moeting plaats gehad. Willem II verloor met 41 van Ajax, waardoor de Zuide lijke kansen verkeken zijn. WAALWIJK. R.K.V.V. H.E.C. Zaterdag j.I. had op het Hercules-ter rein de competitiewedstrijd plaats tus schen Hercules en HEG. De uitslag was 33, waarmede Hercules veel meer kreeg dan haar toekwam. Twee zuivere doelpunten welke HEC maakte, werden door den scheidsrechter om onbegrijpe lijke raden geannuleerd. Waren deze doelpunten toegekend geworden, dan zou de strijd een heel ander aanzien ge- kregen hebben. Nu was het de naam van voetbal niet waardig. En dit in de jeugd- competitie. Het is wel fraai. Na den wed strijd vielen ook nog eenige onaangena me incidenten voor, waarover we verder niets zullen zeggen. Zij, die den wed strijd gevolgd hebben weten wel wat de aanleiding daartoe was. Zondag speelde een IiEC-combinatio in Ilussen tegen del Dussensche Boys. De uitslag was 10 in het voordeel van HEC. I' DRUNEN. Zondag had alhier een vriendschap pelijke wedstrijd plaats tusschen de Vlij- mensche Boys 4 en VJC 2. De Vlymen- schc Boys wonnen glansrijk met 82. VJC 1 verloor te Vlijmen eveneens van de Vlijm. Boys 2 met 7—3, zoodat VJC een kwade dag heeft gehad. KAATSHEUVEL. NEERLANDIA. J.I. Zaterdag speelde onze yereeniging een competitiewedstrijd tegen DVO uit Meeuwen. Beide elftallen zetten er al dadelijk een flink tempo in. .Neerlandia opent de score, de mid voor breekt prach» tig door en geeft dan door naar den linksbinnen, die geeft den DVO-kecper het nakijken. Even later krijgt Neerlan- dia een strafschop te nemen. Die neemt (jnzc rechtsbuiten voor zyn rekening, Ondanks den 20 achterstand blijft DVO flink aanvallen maar tot doelpun ten komt het voor de rust niet meer. Na de rust wordt weer flink aangepakt. Als er een kwartier gespeeld is, breekt Neerlandia's linksbuiten door en neemt het derde doelpunt voor zijn rekening. Even voor het einde krygt Necrlandia weer een strafschop te nemen, die dan ook weer in een doelpunt wordt omge zet. Als scheidsrechter Konings, die cor rect heeft geleid, het eindsignaal geeft, heeft Neerlandia een verdiende 40 overwinning behaalt. A.s. Donderdagavond om 7 uur speelt Neerlandia tegen SDO op het terrein der laatstgenoemde vereeniging. Dit is ook een competitiewedstrijd voor den O.C.B. We verwachten dat dit) een spannende match zal worden. DUSSEN. R.K.V.V. Dussensche lloys. Zondag j.I. speelde onze R.K.V.V. Dus sensche Boys 1 tegen een HEC-comhina- lit uit Waalwijk. De Boys verschenen met 4 invallers. Ondanks de warmte is toch nog behoorlijk gespeeld. Voor de rust nam IIEC de leiding en stond deze niet meer af. Zoo kwam het einde met een 10 overwinning der sympathieke HEC-ers uit Waalwyk. Jeugd-tournooi. A.s. Zondag wordt op 't Be Ready-ter- MARKTBERICHTEN. Vee en Paarden. Rotterdam, 24 Juli. Ter veemarkt waren heden aangevoerd 3055 dieren, w.o. 199 paarden, 27 veulens, 1 ezel, 698 magere runderen, 723 vette runde ren, 214 vette kalveren, 600 nuchtere kalveren, 426 graskalveren, 138 scha pen of lammeren, 2 varkens en 16 bok ken of geiten. Prijzen per K.G.: vette koeien 56-60 c., 52-54 c., 38-42 c., vette ossen 52-56, 44-48, 40-42 c.. stieren 44-48, 40-42, 38 c., vette kalveren 65-75 55-60, 40-45 c., graskalveren 30, 26, 24 c., schapen 38 33, 30 c., lammeren 38, 34, 30 c., slacht nuchtere kalveren 22, 18 c., slachtpaar- den 38, 34, 30 c., Prijzen per stuk van mager vee: nuch tere slachtkalveren 5.50, 5 4; nuch tere fokkalveren 20, 15, 10, slacht- paarden 135, 100, 70, werkpaar den 180, 130, 60; hitten 90, 70, 60; stieren ƒ240, ƒ175, 130; kalf- koeien 220, 180, 120; melkkoeien ƒ215, 175, 115; vaarzen 130, 70, 50; pinken 90, 70, 50, graskalve ren 30, 20, 15; schapen ƒ18, 13, 8; lammeren 11, ƒ9, ƒ7. VEILINGVEREENIGING „DE LANGSTRAAT", DRUNEN. Prijsnoteering van 23 Juli 1934. Aardbeien 12-20 c., Kersen 20-24 c., Roode bessen 4-10 c., Witte bessen 4-7 c., Pruimen 8-15 c., Kroosjes 7-13 c., I rambozen 12-16 c., Kruisbessen 3-10 c.. Snijboonen 7-13 c., Stokprinces 16- 22 c.. Dubbele 7-13 c., Wagenaars 3-6 c., Boterboon 3-7 c., Stamsnijboon 4-8 c., Tuinboonen 1-2 c., Krombekken 10- 16 c., Kroten 7-13 c., Spinazie 2-4 c., f omaten 2-8 c., Aardappelen 2-4 c., Tomaten 2-8 c., Aardappelen 2-4 c., eliow 8-13 c., id. 2 6-8 c., Keswick 4- 9 c., Sommerappelen 7-13 c., Oomskin deren 6-12 c., N.-H. Suikerp eren 3-5 c., Janbazen 1-4 c., alles per Kg. Bloemkool \]/2-6 c., Savoiekool 1-3 c. Roode kool 2-6 c., Spitskool lJ^-2 c., Selderij 2-3 c., Meloenen 6-23 c., alles per stuk. Selderij ]/2-\ c., Kroten Juin 1-1 V2 c., Peen 1-3J^ c., alles per bos. dat men talrijke s groeiende weg. Ik dank dacteur. Ai a wiin Boni attentie wijde aan de instaande en krom omen langs dezen land- U zeer mijnheer de re- Een wandelaar. Mishandeling. Voor den Politierechter moest terecht staan A. S., grondwerker te Sprang. Hy zou Jacobus Dalmeijer hebben mishan deld, maar bleef pertinent ontkennen toen de president hem ondervroeg. Uit de getuigenverklaringen 'bleek echter dat S. wel had geslagen, zoodat een veroordeeling volgde. De eisch luidde 10.hoete. I itspraak 5.subs. 2 dagen zitten. UitspraJcen Politierechter. J. v. I)., huisvrouw S., Sprang-Capelle, belcediging, 10.of 10 dagen. Buiten verantwoordelijkheid der Red. Mijnheer de Redacteur Ik las uw laatste hoofdartikel. Tot heden hoorde men steeds dat de knapste koppen niet in staat waren de crisis op te lossen. Zoo zachtjes aan denk ik dat de eenvoudigste daglooner, die zijn krant leest, wel aan de weet gekomen is waar het einde van de thans heeischende crisis ligt. Engeland wil binnen enkele jaren zijn weermacht meer dan verdub belen. En zoo gaat het, zooals U ook reeds opmerkte, bijna overal. Duidelijk begint zich overal het vreeselijke monster af te teekenen dat het vreeselijke crisismonster straks zal moeten onthoofden. Er kan nog heel wat leeds geleden moe ten worden in een zinkende wereld die vervuld is met wrevel. Door alles heen staat echter tel kens de boog in de wolken en geldt het voor hen die 't geloof onder alles behouden: Indien de tak teer wordt dan heft uwe hoofden op waarts. Hoogachtend, Een lezer. Het conflict bij de mijnen. Nadat de werknemersbonden aan de directies der mijnen Willem So phia en Dominiale mijnen hadden medegedeeld dat zij niet in een ver laging der loonen niet 5°/0 zouden berusten, hebben de directies aan min. Steenberge bericht dat zij hun eisch tot een voorloopige verlaging van 30/° reduceeren. Dienslplich tig en lichting—1935. Naar de Tel. verneemt,is het con tingent gewone dienstplichtigen voor de lichting-1935 voor het geheele Rijk op 24.690 bepaald. DE WINKELSLUITINGSWET. Minister Steenberghe heeft reeds thans zijn memorie van antwoord inge diend op het voorloopig verslag der Eerste Kamer inzake de Winkelslui tingswet. De Minister merkt daarin op, dat het feit, dat de gemeenteraden in het wetsontwerp zijn ingeschakeld, tot gevolg zal hebben, dat de vraag of tot tijdelijke verruiming moet worden over gegaan, locaal kan worden bezien. De Minister acht dit een voordeel, aangezien zoowel de behoeften als de verlangens op het punt van deze verrui ming plaatselijk kunnen uiteenloopen. Dc Minister hoopt de moeilijkheden, welke hij ten deze verwacht, zoo goed mogelijk op te lossen. Overigens stelt hij zich voor om, zoodra het ontwerp wet mocht worden, omtrent de wijze van toepassing van het voorschrift in kwestie aan de gemeentebesturen nog enkele aanwijzingen te geven, opdat al thans eenige uniformiteit in. de wijze van uitvoering wordt verkregen. Zulks zal er, naar hij vertrouwt, mee toe kunnen bijdragen, dat de strijd in de gemeenteraden omtrent wat al of niet plaatselijk dient te geschieden, be perkt blijft. Sabotage in Rusland. Te Moskou zijn zeven ingenieurs ter dood veroordeeld, die in het belang van eer. vreemde mogend heid spionnage zouden hebben be dreven en verscheidene aanslagen op de spoorwegen georganiseerd, waarvan ernstige ongelukken het gevolg zijn geweest. Licht in den Rijksdagbrand Volgens een bericht in een Engelsch blad heeft een gevlucht S.A.-man medegedeeld dat de Rijksdagbrand gesticht is door elf S A.-mannen op initiatief van de hoogste S.A.-leiding. v. d. Lubbe zou zijn omgekocht de schuld op zich te nemen en daar voor met groot fortuin naar Amerika worden gezonden. Het Kabinet-Doumergue. Doumerge heeft medegedeeld dat zijn kabinet ongewijzigd zal blijven voort bestaan, zoodat het conflict Tardieu- Chautemps geen politieke gevolgen heeft. Complot te Weenen. Marxistenarrestaties hebben te Wee nen op groote schaal plaats gehad. Er zou een complot tegen de regeering ge smeed zijn. Dillinger. De bandiet Dillinger blijkt door eigen „collega's" te zijn verraden. Zij zullen den prijs van 15000 dollar ontvangen. Onrust in de Ver. Staten. De Amerikaansche generaal Johnson is in allerijl naar Washington ontboden. Er zouden ernstige dingen gaande zijn. mond neer te laten, is een 52jarige man door een sneltrein aangereden en terstond gedood. Weer brandstichting in Den Bosch. In Den Bosch is een politiewoning afgebrand. Men vermoedt, dat kwaad willigheid in het spel is, temeer daar eenige petroleumflesschen in de nabij heid gevonden zijn. Dit is nu reeds de derde maal in de laatste weken, dat er brand gesticht is le Den Bosch. Vermoedelijk bestaat er tusschen deze brandstichting en de andere gevallen echter geen samen hang, al waren dan de eerste twee ook tegen het gezag gericht. De politie agent die de woning bewoonde, is echter een man, die steeds zeer be zadigd optreedt, zoodat er geen enkele reden is, waarom men juist dezen kalmen man heeft willen treffen. Bom ontploft. Maandag is in Pulsano, een vis schersdorp bij Tarento, een noodlottig ongeluk gebeurd, waarbij 5 personen om het leven zijn gekomen. De visscher, De Cesario, was tegen middernacht met zijn vrouw en drie zoons bezig met ingereedheid brengen van zijn vischwerktuigen, w.o. zich ook eenige zelf vervaardigde bommen bevonden, gelijk deze wel gebruikt worden bij de vischvangst. Plotseling explodeerde een dezer bommen. De ontploffing was zoo hevig, dat het huis van den visscher en dat van zijn buurman instortten. Ernstig incident in Amsterdam. Op den O. Z. Achterburgwal te Amsterdam heeft zich Zondagavond te ongeveer kwart voor zeven een ernstig incident voorgedaan, als gevolg waarvan de politie van de vuurwa penen gebruik heeft gemaakt. De oorzaak van het gebeurde was dat uit een der huizen een bloempot is ge worpen, welke neer kwam in de on- middellijke nabijheid, van een pas. seerenden agent. De politieman, in de overtuiging, dat het voorwerp met opzet in zijn richting was gegooid, trok zijn revolver en loste een schot, dat door het raam van de eerste verdieping den ver- moedelijken dader in het hoofd trof. Voor het slachtoffer, een nog jong persoon, die ernstig gewond werd, door den Geneeskundigen Dienst was ge holpen, was er voor het huis een volksoploop ontstaan, welke zulk een dreigende houding aannam, dat een collega van den agent, die te hulp gekomen was, zich verplicht zag eenige schoten in de lucht te lossen. Dit optreden had tot gevolg dat de menigte naar alle kanten was gevlucht. De getroffene is naar het Wilhelmina gasthuis overgebracht. Nader vernemen wij, dat de ver ontwaardiging van het publiek ver klaard zou moeten worden uit de omstandigheid dat de bloempot niet uit het raam gegooid is, maar door een hond, die over de vensterbank leunde, met een poot uit het venster zou zijn geschoven. Ongeluk in Tilburg's Venetië. De hoofdfigeur van de Lio Hoi Fsehngroep, een Chineesch 9 tal, dat momenteel op het attractieterrein Venetië van de tentoonstelling Stad Tilburg 1934 optreedt, maakt vanaf den toren zoo nu en dan een vlucht naar beneden, middels een draad. Aan zijn haar gehangen komt de kunste naar langs dien draad naar den grond. Het is een griezelig gewaagd stukje 't Zondagmiddag ongelukkig is uitge vallen. Bij een zijner vluchten kwam hij in aanraking met de brug op Venetië en wel zoodanig, dat de man een bekken, fractuur bekwam. Hij is per auto van den GGD naar het R.K. Ziekenhuis overgebracht. 8,30 8,45 9,15 9,30 10,00 11,00 11,10 Zang door The Kentucky Singer» Radio-tooneel. Zang door The Kentucky Singers Orgelconcert. Kovacs Lajos en zijn orkest ibb intermezzi Gino Bordin en z Hawaiin-orkest. Vaz Dias. lUMN Concert door orkest Bob Whit." HUIZEN 301.5 M. WAALWIJK. W.G.V. Donderdag 5'/.,61/, u. adspiranten afd. D.van 63/4—8 u. afd. C.van 8'/a10 u. afd. leden. W.G.V. Vrijdagavond 7.15—8.30 uur en 8.45—10 uur. W.C.B. Vrijdag van 79 uur inkorven Vilvoorde. Vrijdag 8 uur, R.D.B.Theater, .«Het geheim der duikboo t». Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel «Oefening en Vermaak». DONDERDAG 26 JULI.. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. Op den overweg gedood. Tengevolg van grove nalatigheid van een seinwachter, die verzuimd had de afsluitboomen van een over weg in den spoorweg WeertBoer- 8,00 Morgenconcert. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Kamermuziek door het .„Aeolian- Kwartet". 11,00 Voordracht door Julia de Gruyter. 11,30 Voortzetting Kamermuziek. 12,00 Lunchconcert, met tuss chenspel vai Accordeonmuziek. 2,30 Voordracht ,door Willem Hunsche. 3,00 Gramofoonmuziek. 4,00 Voor zieken en ouden va n dagen. 4,30 Pianorecital. 5,00 Voor groote kinderen. 5,30 Kovacs Lajos en zyn orkiest. 6,30 Sportpraatje door H. Hollander. 7,00 Drie Zuid-Amerikaansche gramo- foonplatenconcerten. 7,35 Causerie door Prof. Dr. Ir. Stan 8,00 Vaz Dias. j n i^'l 8,05 Concert door het ensemb.le Pali. 10,30 11,00 11,30 12,15 2,00 3,15 4,00 5,00 5,30 6,30 7,15 8,00 8,30 8,35 9,00 10,00 10,15 K. R. O. 8,00 Morgenconcert. N. C. P.. V. 10,00 Gramofoonmuziek. 10,15 Morgendienst. 10,45 Leger des Heils-kwartiertje. K. B. O. 11,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 Het K.R.O.-orkest. N. C. R. V. 2,00 Cursus fraaiehandwerken. 8,00 Vrouwenhalfuurtje. 3,30 Gramofoonmuziek. 4,00 Bijbellezing. 5,00 Cursus handenarbeid. 5,30 Liederen-recital. 6,43 C.N.V.-kwartiertje. 7.15 Gramofoonmuziek. 7,30 Weekoverzicht. 8,00 Gramofoonmuziek. 8,15 Bach-concert. 9,30 Lezing Dr. J. J. v. Wermeskerkeii 10,00 Vaz Dias. VRIJDAG 27 JULI 1934. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. 8,00 Gramofoonmuziek. V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding. V. A. H. A. .10,15 Voordrachten door Hetty Beck. 10,35 Gramofoonmuziek. 11,00 Novelle door Hetty Beek. A. V. R. O. 12,00 Gramofoonmuziek. 12,30 Kovacs Lajos en zijn orkest. Gramofoonmuziek. 2,30 Voordrach door Elias van Praag. 3,00 Gramofoonmuziek. V A. B. A. 4,15 Gramofoonmuziek. 4,30 Voor de kinderen. 5,00 Operette „De Vleermuis". 6,00 Klein V.A.B.A.-ensemble. 0.45 Gramofoonmuziek. 7,15 Klein V.A.B.A.-ensemble. V. P. B. O. 8,00 Lezing: A. Ie Corquino de Bussy. A. V. B. O. 8,30 Concert Besidentie-orkest. V. P. B. O. 10,20 Vaz Dias. 10,30 Declamatie. V. A. B. A. 11,00 Gramofoonmuziek. HUIZEN 301.5 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuziek. Muziekuitzending voor fabrieken. Gramofoonmuziek. Voor zieken en ouden van dagen. Juda Jurin en zijn Russisch orkest. Orgelconcert. 'n Muzikale tournee door Europa. Operette: „Goudhaartje en de troubadour." Land- en tuinbouwhnlfuurtje. Het Schrammelkwintet. Het Schrammelkwintet. „Televisie" door P. v. d. Boogaard. Het K.R.O.-orkest. Vaz Dias. Zangrecital. Hel K.R.O.-orkest. Vervolg zangrecital. Lajos Gaspari en zijn Hongaarsch orkest. Gramofoonmuziek. ZATERDAG 28 JULI 1934. HILVERSUM 1875 M. V A. R. A. 8,00 Gramofoonmuziek. V. P. B. O. 10,00 Morgenwijding. V. A. B. A. 10,15 Uitzending voor de arbeiders in de continubedrijven. 12,00 Eddy Walis en zijn ensemble.! 1,00 Eddy Walis en zyn ensemble. 2,00 Klein V.A.R.A.-ensemble. 2.30 Lezing: Het voorbereidend onder wijs. 2,50 Klein V.A.R.A.-ensemble. 3,15 Filmkwartiertje. 3,30 Klein V.A.R.A.-ensemble. 4.15 V.A.R.A.-Mandoline-ensemble. 5,00 Cellorecital. 1 5,40 Letterkundig overzicht. 6,00 Klein V.A.R.A.-ensemble. 6,30 Zang van Alb. de Booy. 6.45 Klein V.A.B.A.-ensemble. 7,15 Zang van Alb. de Booy. 7,30 Klein V.A.R.A.-ensemble. 8,20 Revue: „Gaat dat zien". 10,15 V.A.R.A.-orkest. 10,45 Badio-tooneel. 11,00 V.A.R.A.-orkest. 11,30 Gramofoonmuziek. HUIZEN 301.5 M. K. B. O. 8.00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuziek. 10,30 Muziekuitzending voor fabrieken. 11,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 Lunchconcert. 2,00 Halfuurtje voor de rijpere jeugd. 3,00 Kinderuurtje. 5,30 Esperanto-nieuws. 5,45 De K.R.O.-Boys. 6.20 Journalistiek weekoverzicht. 7,15 De belasting van de doode hand, door J. van Hellenberg-Hubar. 7,35 Gramofoonmuziek. 7,45 De kampioenschappen van de R.K. Ned. Athletiek-Unie. 8.00 Gramofoonmuziek. 8 30 Vaz Dias. 8,35 Het K.R.O.-orkest. 9.15 De Bossche Revellers. 9,30 Microfoonvertelsel, Wim Snitker. 9,45 Het K.R.O.-orkest. 10.15 De Bossche Revellers. 10.30 Vaz Dias. 10,35 Het K.R.O.-orkest. 11,00 Gramofoonmuziek. ADVERTENTIëN. te Waalwijk, bericht dat de perceelen van H. VAN SON Azn. te Drunen zijn ingezet als volgt Koop 1 op f 1660.— Koop 2 op f 1400.— De toeslag zal plaats hebben op Olnsdaa 7 Augustus 1934, om 7 uur des avonds ten koffiehuize van WED. H. VAN SON tegenover het Station te Drunen. 52406 11,00 w

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 6