185# ï&do,r M- Bev"sluis' BRIEF UIT DE DRUNENSGHE HAAI. RADIO-PROGRAMMA. \'^v ,firs cioor Jhr* ^an Feith# Munheer. Dun 9den Augustus. De Augustusmond is wir begonnen' Alles hauwt er un wèèk of zoo vakaan- sie op noa. Doagelijks kande heuren en zien bij oons, hoe de haai, de omgeving van Drunen en Wolk, in trek is. Tenten ston dur overal. Zaagde veur un inkeld joar hier en doar mèr us un tentje stoan, dan was het op, nou is het aanders. Nou ge kant bekaant op ginnen haai- bojem komen of gelopt op un tent. 't Zijn niet alleen meer de padvinders, die komen kampeeren. Allerhaande lui, die mèr efkes de kaans zien om uit 't druk ke stadslèven weg te komen, komen ge nieten van 't mooi netuurschon van oons omgeving. Hèk vroeger wel us ooit gezeed, dè de Drunenschen dur mooi bezit, dur haai en duin nie wardeeren, nou moet ik mun woorden intrekken. Loat 't mooi weer zèn en Drunen trekt de haai in en profiteert doar. Luikes in Drunen sloapen in dur ten ten in de gezonde haailucht en zijn 's mergens al vroeg uit durre sloapzak om te profeteeren. Mooi mannen, jullie werk woardeer ik. Gifde gullie 't veurbild en de rest volgt. Ge wit, de bepoalingen om bij oons te kampeeren zijn strenger geworren. Doar is niks op tegen, want regeling moet er zijn en veural mee zukke din gen. In de vurleje week hèk us un kaamp- vuur van de padvinders uit Amsterdam meegemokt. Dè is un mooi werk en poeier en kuukskes kree me toe. 't Zon te lang worren om ammel te vurtellen, hoe dè toe goi, mèr doar komt nog un groote groep bij oons te liggen binnenkort en dan moette mèr us komen. Mun haai hèk wir us opgehoald, mèr toch zalde nog efkes wijer moeten le zen. 't Concert dè bij dun duin teine de Steegerf gegeven zo worren is virtien doag gelejen nie deur gegoan vanwege de régen. Di geven ze nou de Zondag, dus mer- gen. 't Weer stoi tur tot heden toe nog goed bij, hoewel het weerbericht over de radio vanoavund bij de padvinders of bij die kampeerders, wè kauwer weer oangaaf. We zullen mèr aafwaachten. Mun koren zit binnen. (Nie kwoad worren). De Zondag han ze het op 't Kloster mee dur concert beter getroffen. Goei weer, mèr om half 10 kwaam tur régen en we moesen buiten opruimen. Jammer, want krèk was dun Donau oan 't vloeien, misschien is het doarvan gekomen, wie wit. Zon concert got ur in Drunen in. Linnen maacht volk was tur om te lus teren noar de muziek en zang. Dè moet ik zeggen, munheer, dè gink tur reus achtig in die muziek, mèr nie minder de zang. Dè was iets nijds veur de leste joaren, mèr dè moeten ze volhauwen. Praachtnummers gaven ze allebaai, de hermenie en de zangvereeniging. Hèk 't goed om heuren goan, dan komt ur binnenkort wir zon concert. Loat komen, de Zondag gomme in de haai, vlak bij huis noar de muziek lusteren. Ik maag wel zien, dè tur léven in de brouwerij is. De sticht is wir dicht, dus van Dru nen uit kande wir ongemoeid de haai in deur dees stroat. De wotterleiding zit ur in tot teine de gemintewoningen. Nou waachten we op de vurbetering die oons beloofd is. Echt, munheer, de veeren van 't karke lijen deur mee es me Zondags noar de Kerk rijen. t Komt ammel in orde, zij mèr nie bang. Dè zemme nog wel beleven, dè alles in orde komt, waacht mèr. Vandoag of mèrgen stoi hil de kliek Voor de stemgerechtigde Inge landen van het waterschap „Hei- of Meerdijk' en Polder van Drunen zal op Maandag 13 Aug. een algemeene vergadering worden gehouden in de zaal van mej. wed. Vissers om 10 uur op zunne kop en wè dan? Dan sterven we allemoal. Ze moeten die krengen, die zoo wè de roak in rep en roer willen brengen gauw un blauw erwt deur dur lijf joagen, dan zijn ze dè 't gaauwste aafgeleerd. Zoo'k heur zijn dur hier in dun omtrek ook al van die grapjassen die zeggen: „Es ik di nie krijg, dan doek dè". Zukke moeten ze durre noad mèr us uit loaten naaien en dan geefkes op dur vingers tikken, dan leeren ze 't wel aaf. Wel joa, is me dè un menier van doen in Oostenrijk. Wie zit doar aach- ter? Ge durft mee goei fesoen nog nie noar Kevelaar, al heur ik nou omgoan, dè de precessie deur goi, al was 't aan ders aafgelezen. Zeg, Adept uit Waspik, jullie voet ballers komen te Drunen voetballen, witte dè. Zak oew vurtellen, munheer. Ik zit op de schèèrbaank en doar wordt un geel pepier binnen gebrocht van VJC uit Drunen; van un voetbalclub dus. Goed, ik us gelezen en gevroagd en nou is het zoo: WSC uit Waspik komt de Zondag voetballen tegen VJC op het terrein langs dun uumloop. Zeg, Adept, ge maagt die lui bij jullie gerust woarschouwen, dè ze dur best doen, want in Drunen zen 't goei voet ballers. Ze hoeven ur de gek nie mee te hau wen, zeg dè mèr. Potverdikkie, munheer, Drunen goi veuruit op alle gebied, 't Paast, wè be treft de inrichting van verschillende dingen, zich netjes oan bij de tijd. Al- leenleen un flink zwembad en un trot toir komen we nog te kort. Allerhaande sport wordt beoefend: voetballen, korfballen, gymnastiek, zwemmen, alles, alles. Hauw vol. De groeten van TIENUS. Tot over 14 doag es me nog léven. Als een zeldzaamheid mag worden vermeld, dat de aardbeienstruiken bij de wed. J. de Wit alhier voor de twee de maal in vollen bloei staan. OUD-HEUSDEN. Openbare verga dering van den raad dezer gemeente op Vrijdag 10 Augustus 1934 des namid dags om half 8. Agenda: 1. Ingekomen stukken: a. Dankbetuiging van H.M. de Ko ningin. b. Besluiten van Ged. Staten waar bij goedkeuring verleend wordt aan de Raadsbesluiten tot wijzi ging der gemeente-begrootingen voor 1933 en 1934. c. Brief van Ged. Staten houdende aanmerkingen op het besluit tot wijziging van de Vleeschkeu- ringsverordening, met voorstel van Burgemeester en Wethou ders tot wijziging. 2. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot wijziging der gemeente- begrooting voor 1934. 3. Voorloopige vaststelling der gem.- rekening over 1933. 4. Aanbieding der gemeente-begroo ting voor 1935. s-BOSCH. In verband met den feestdag van O.L.Vr. Hemelvaart op Woensdag 15 Augustus a.s. wordt me degedeeld, dat de Veemarkt niet op Woensdag, doch op Dinsdag 14 Augus tus a.s. zal worden gehouden. SPRANG-CAPELLE. De Raad de zer gemeente komt heden- (Vrijdag) middag te half 4 in spoedeischende vergadering bijeen. WASPIK. Openbare vergadering van den Raad dezer gemeente op Vrijdag 10 Augustus 1934 des namiddags ten zeven ure. Aan de orde is: 1. Mededeeiingen. 2. Subsidie Handelsschool te Waal wijk. 3. Wijziging verordening straatbelas- ting. 4. Wijziging verordening veldwach ters. 5- Vaststelling bedrag per leerling uit te keeren voor het onderwijs over 1933. 6. Vaststelling gemeente-rekening '33. K 7 ^et 7"iari9 zoontje van den heer K- had het ongeluk zoo ernstig van zijn hets te vallen, dat het zijn been brak. Overbrenging naar het ziekenhuis te Kaamsdonksveer werd noodzakelijk ge oordeeld. De jaarlijksche kermis zal worden gehouden van Zondag 26 tot en met uinsdag 29 Augustus. RAAMSDONK. A.s. Zondag 12 Augustus worden op de Wielerbaan «.Het Vliegend Wiel" weer groote Wielerwedstrijden gehouden voor ama teurs en nieuwelingen. De wedstrijden vangen aan om half 3 's namiddags. Het programma, dat er weer mag zgn, ziet er ais volgt uit: Wedstrijd IUitdaging over 20 baanronden: A. van Leest, Raams- uonksveer, M, van Leest, Zevenbergen, t^v nn* ovcr 3 baanronden. Ie «ene Dalmaijers-Prince. 2e serie van ^eest-Cantinou. 3. Achtervolging over 20 baanron- a*n: Vissers-van Kuijk. 898 785 760 689 4. Eigen kracht over 40 baanronden: 2 klassementen, deelnemers: Heere, A. Gommers, van Rumph, A. van Leest, M. van Leest. 5. Afval-race: J. Gommers, Prinse, v. Leest, Cantinou, Dalmaijers. 6. Sprint over 3 baanronden: Vissers —van Kuijk. 7. 1-Uurs koppelwedstrijd met 4 klas sementen. Deelnemers: A. van Leest, Prinse, Gebr. Gommers, Dalmaijers-v. Rumph, Gebr. van Leest, HeereCan tinou. Wanneer het weer meewerkt, belooft het a.s. Zondag weer druk te worden. RAAMSDONKSVEER. Op Zon dag 26 Aug. a.s. zal de Hengelaarsver. „Het Voorntje", gevestigd in het café van J. Joore aan de Centralestraat, een Hengelconcours houden. De onvermengde margarine is in het volgend tijdvak verkrijgbaar bij de volgende winkeliers: H. J. Meewisse en E. M. van Seeters. Donderdag had ten Gemeente huize de aanbesteding plaats van het verfwerk der gemeentegebouwen en woningen. Ingeschreven werd als volgt: J. v. Disseldorp, R.(dorp) C. J. v. Ommeren, R'veer L. van der Waals, R'veer Th. Simonis, R'veer Het werk is nog niet gegund. Dezer dagen maakten wij melding dat het echtpaar Jac. v. Strien-Rijken op 29 Augustus a.s. hun diamanten hu welijksfeest zouden vieren. Jammer dat dit zeldzaam feest geen doorgang kan vinden, want in den loop dezer week is de echtgenoote Helena Rijken komen te overlijden. Deze week zijn 25 werkloozen te werk gesteld bij de werkverschaffing in de polder „De Oliezand", de Engel- sche Sluis, die j.l. Maandag is aange vangen. Aan dit werk dat bestaat in het productief maken van griendland, kunnen circa 70 werkloozen werk vin den. Dit komt goed van pas in deze ge meente met hare vele werkloozen. GEERTRUIDENBERG. Predik beurten op Zondag 12 Augustus 1934: Evangelisatie Immanuel des namid dags half 6 Ds. Strating uit Oosterhout. Evangelisatie Eben Haëzer te Raams- donksveer des v.m. 9.30 uur en des na middags 2 uur de heer v. d. Kolf uit ^Dubbeldam. ALMKERK. Op Woensdag 15 en Zaterdag 18 Augustus 1934 zal alhier een groot Nationaal Zang- en Muziek concours voor Gemengde-, Dames-, Mannen- en Kinderkoren, Fanfare- en Harmonie-gezelschappen en Mond-ac- cordeon-vereenigingen worden gehou den, waaraan door 37 vereenigingen zal worden deelgenomen. Bij deze gelegenheid zullen drie groo te concerten worden gegeven en wel: Op Dinsdag 14 Augustus 's avonds 7.30 uur door de muziekvereenigingen „Nooit Gedacht te Almkerk en „Cres cendo te Nieuwendijk en de Chr. Ge mengde Zangvereeniging „Hallelujah", alhier. Op Woensdag 15 Augustus 's avonds 8 uur door de Kon. Erkende Harmonie „Sophia's Vereeniging" te Loon op Zand (bezitster van den Nederland- schen Wisselbeker). Op Zaterdag 18 Aug. des avonds te 8 uur door de gecombineerde Muziek vereenigingen „Kunst na Arbeid" te Capelle en „Euterpe" te 's-Graven- moer. Aanvang van het concours op 15 Augustus voormiddags 10 uur en op 18 Augustus namiddags 1.30 uur. DUSSEN. Onder voorzitterschap van den heer Ant. Hofmans hield de Afd. Dussen van den R.K. Werklieden- vereeniging in het R.K. Vereenigings- gebouw alhier Zaterdag j.l. een alge meene ledenvergadering. De opkomst was bevredigend te noe men, daar door een ongelukkig toeval niet een algeheele bekendheid aan het houden van deze vergadering was ge geven. Mededeeling werd gedaan dat Dus sen door de nieuwe steunregeling in 'n lagere klasse is gevallen, wat betreft de steunnormen. Zij ging van klasse B. naar A. Tevens werd op deze vergadering medegedeeld, dat voortaan alle werke- looze arbeiders minstens 6 weken in 't afgeloopen jaar moeten hebben gewerkt alvorens zij voor trekking uit de bonds- kas in aanmerking komen. Blijkens de besprekingen, die hierop volgden, bleek dit 'n belangrijk feit te zijn, waar elke betrokken persoon ter dege rekening mede moet houden. Tot slot volgden nog enkele bespre kingen van meer huishoudelijken aard, waarna de Voorzitter, onder dankzeg ging voor de trouwe opkomst de ver gadering sloot. Terwijl het dochtertje van J. K. aan de bewoners der „Berkenhoeve' alhier een bezoek bracht, werd zij plot seling in de woonkamer door een hond aangevallen, die haar omver wierp en haar ernstig aan hoofd en gelaat ver wondde. n Vijftal beten aan 't hoofd moesten direct door Dr. v. Vuuren worden ge hecht. De kleine maakt het naar om standigheden vrij goed. In de laatst gehouden bestuursver gadering van het Wit-Gele Kruis al hier werden de functies als volgt ver deeld: Voorzitter Chr. Rijken; Secreta resse mej. Jongbloets; Penningmeeste- resse mej. van Biesen; magazijnmeester G. v. Biesen Th.zn.; lid J. de Wit. Op den driesprong bij den Ach tersten Hoek alhier had 'n aanrijding plaats tusschen een vrachtwagen van de Waterleiding Mij. en 'n autobus van de N.V. „Alad In volle vaart werd laatstgenoemde wagen geramd en be kwam hierdoor averij. Materiaal werd afgerukt en een flink gat ontstond in den zijwand. De vrachtwagen reed door terwijl de autobus direct stil stond. Wonder boven wonder kwamen geen persoonlijke ongelukken voor. Zondag j.l. herdacht de vrouw van C. v. d. O. den dag waarop zij voor 25 jaar in dienst trad bij de familie Ausems. Zij is een zeer bekende per soonlijkheid, beter bekend onder den karakteristieken naam „Dien van den Oven". Als zoodanig staat zij ook reeds tal van jaren als kraamverzorgster bekend. Het feest werd in huiselijken kring ge vierd. HERP1. De raad dezer gemeente vergaderde onder voorzitterschap van Burgemeester Wij8. Aan de R.K. mil. ver. te Venlo werd een subsidie van f 5 verleend Een verzoek tot toetreding tot de vereeniging „Het N. Brabantsch Land schap. werd aangehouden. De gemeenterekening 1933 werd voor loopig vastgesteld. Goedkeuring werd verleend aan de rekening 1933 van het Burg. Armbe stuur. De voorzitter deelde mede dat het Burg. Armbestuur wegens zijn slechten fiinancieelen toestand per 1 Aug. de uitkeeringen wilde slaken, zoodat de gemeente de zorg voor de werkloozen op zich zou moeten nemen. Na on derling overleg is het B. A. bereid gevonden als nog met de betaling door te gaan. De heer van Herpt merkte op dat het afgeloopen jaar door het B. A. 1500 is uitgegeven en er een na deelig slot is van f400 De heer Buijs achtte het wensche lijk dat de gemeente de werkloozen zorg overnam. De voorzitter uitte nog zijn apprc ciatie voor het Armbestuur en zeide toe nog te zullen overwegen welke maatregelen getroffen dienen te worden CAPELLE. J.l. Woensdagmiddag werd ten raadhuize alhier vanwege de gasfabriek te Kaatsheuvel een kookde monstratie gehouden. De leiding be rustte bij den directeur. Voor dit doel was door het gemeentebestuur geheel belangeloos de raadzaal afgestaan, die daarvoor uitstekend was ingericht. De belangstelling was zeer groot. Voor de tot in alle hoeken gevulde zaal gaf een kok, speciaal voor dit doel uitgenoodigd, een breedvoerige be schouwing over hetgeen met gas be reikt kan worden voor wat betreft de kookkunst. Onder het spreken door bereidde hij verschillende gerechten, teneinde aan te toonen op welke wijze men te werk moest gaan. Deze gerechten werden dan onder de aanwezige dames rondge diend. De lachlust werd menigmaal op gewekt. Na afloop dezer demonstratie werd er nog een verloting aan verbonden. De le prijs (een 3-pits gascomfoor) viel ten deel aan G. Janson te Sprang, de 2e prijs (een 2-pits gascomfoor) viel ten deel aan M. A. v. Riel te Vrijhoeve- Capelle, de 3e prijs (een 1-pits gas comfoor) aan C. Braspenning te Sprang en de 4e prijs (een 1-pits gascomfoor) aan T. v. d. Kolk te Sprang. Een woord van dank aan allen die er het hunne hebben toe bijgedragen om deze demonstratie te doen gelukken is niet misplaatst, in het bijzonder voor den directeur, die alles tot in de puntjes had geregeld. A.s. Zondag, des voorm. half 10 zal in de Ned. Herv. Kerk alhier op treden Ds. Cuperus; des namiddags geen dienst. Onze vroegere dorpsgenoot, Ds. A. Meijers, thans predikant te Utrecht, heeft voor het op hem uitgebracht be roep naar Scherpenzeel bedankt. A.s. Zondag des nam. 2 uur zal in de Ned. Herv. Kerk a.d. Loonschen- dijk optreden Ds. Louwe Kooimans uit Baardwijk. Kaatsheuvel, 9 Aug. 1934. R.K. Gymnastiekvereen. K.G.V. Na de groote successen welke onze R.K. Gymnastiekver. K.G.V. op de on langs te Qinneken gehouden gymnas- tiekwedstrijden in de wacht heeft we ten te slepen, zal deze vereeniging Zon dag andermaal in de groote turnwed- strijden te Weert in diverse oefeningen uitkomen. Ongetwijfeld liggen ook hier weer enkele mooie overwinningen in het ver schiet voor onze jongens, doch men zal het ons niet ten kwade duiden, als we er bij dezen op wijzen dat de Limburg- sche turnprestaties van dien aard zijn, dat op zwaren tegenstand mag worden gerekend. R.K. Zangkoor Parochie St. Jan. Zondag a.s. maakt het R.K. Par. Zangkoor St. Jan zijn jaarlijksch uit stapje. Ditmaal zal per touringcar een bezoek aan Antwerpen worden ge bracht, om aldaar enkele bezienswaar digheden, o.m. den tunnel onder de Schelde, te bezichtigen. De vroolijke stemming, die steeds, doch wel voorna melijk bij een uitstapje dit gezelschap kenmerkt, zal ook thans weer wel niet ontbreken. Voetbal. Wapen v. Kaatsheuvel-Baardwijk 3-2. Woensdagavond speelde het Wapen van Kaatsheuvel een vriendschappelij ke wedstrijd tegen Baardwijk 1, welke wedstrijd eindigde in een 32 over winning voor onze jongens. Het geheel was een zeer aardigen wedstrijd met zeer afwisselende momenten en kansen. T.B.C.-dag. Dat allerwege wordt medegeleefd met de a.s. dagen van 18 en 19 Augus tus welke ten bate der plaatselijke t.b.c.- bestrijding zullen worden gehouden, moge ook thans weer blijken door het initiatief van onze R.K.V.V. „D.E.S.", die op Zaterdag 18 dezer een wedstrijd in hardloopen organiseert, waarvan de baten eveneens ter beschikking zullen komen van de plaatselijke afdeeling. De route die bij dezen wedstrijd zal worden gevolgd is Gasthuisstraat, Tramlaan, Horst, Verl. Hoofdstraat, Hoofdstraat, Peperstraat met als eind punt het D.E.S.-terrein. Het kleine inschrijfgeld, met de aan dezen wedstrijd verbonden keur van prijzen zal vele jongelingen doen be sluiten ook eens hun krachten te pro- beeren, waarmede dan tevens ook het goede doel gebaat is. ZONDAG 12 AUG. 1934. H1LVEBSUM 1875 M V. A. B. A. 9,90 Gramofoonmuziek Postduivenberichten. y,üo ruinbouwhalf uurtje. 9,3o Gramofoonmuziek Gramofoonmuziek. 1 w Orgelspel door Cor Steyn. A. V. ft. u. J 12,00 Lunchconcert. I,(10 Causerie door Bart Peizel. L-0 Omroeporkest. f|»00 Literair Halfuur. 2,30 Vioolrecital. ,3'J° Bet Residentie-orkest. '"10 Lrainofoonmuziek V. A. ft. A. 5,00 De Flierefluiters. V P kV Van dCn dag' ?'?- uren met" boeken. o.4o ydingsdienst. A. V. R. o. 8,00 Vaz Dias. 8,10 Operetteconcert. Ü'Ik ,Be.sidentie-orkest. •Mo Radio-journaal, innn y"or,2e"'"8 Operetteconcert-. ïn'Sn d i las zin8' liedjes. Populair Concert door het Om- roeporkest. 11,00 Gramofoonmuziek. HUIZEN 301.5 M. n. c. n. v. S,30 -Morgenwijding. K. R. O. 9,30 Gramofoonmuziek. 10.00 Hoogmis i i\1f Gramofoonmuziek. i T- Middenstandskwartiertje. 12.1 o De K.R.O.-Boys. 1'?? boeken en schrijvers. 1,20 De K.R.O.-Boys. I'Jü fce*i?,g Gerh- Krekelberg. r,30 De Winterswqksche Orkestvereen. «>,io Gramofoonmuziek «0 Siec-SSrU,jeChe O*"1™™- N. C. R. V. 5.00 Gewyde muziek. M0 Kerkdienst?001" E' K. R. O. 7,45 Gramofoonmuziek. /,o0 Lezing W. A. Goes. 8.1 o De K.R.O.-Bovs. 9,00 Vaz Dias. 9,05 Gramofoonmuziek. 9,20 Kamermuziek. 10,00 Gramofoonmuziek. 10,15 Vaz Dias. J!''20 Gramofoonmuziek. 10,40 Epiloog. MAANDAG 13 AUG. 1934. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. 8,00 Gramofoonmuziek. MO Morgenwijding. Gramofoonmuziek. 10,30 Pianorecital. ?9«n ?rge,conccrt door Fr. Hasselaar, i-.oo Lunchconcert door het ensemble Rentmeester met tusschenspel van gramofoonmuziek. 2,00 Kinderkoorzang, a'ün Voordracht An'on Buys, o,00 Gramofoonmuziek. 4,30 Salonmuziek. 7'Ün S?nc,ert Stafmuziek 5e Reg. Inf. 7,30 Vioolrecital. 8,05 Opera-concert. 8,50 Voordracht Mr. Philip a Ghapelle. in'/,?, Xoorlzftting Opera-concert, jo.oo Gramofoonmuziek. II,00 Vaz Dias. 11,10 Aansluiting dancing Pschorr, Rot terdam. HUIZEN 301.5 M. N. C. R. V. 8,00 Schriftlezing. 8,15 Morgenconcert. 10,30 Morgendienst. L00 Lezen van chr. lectuur. J1,30 Gramofoonmuziek. on? Orgelconcert door Jan Zwart. 2,00 Concert door het „Haagsche trio". 2,30 Opera-aria s. 2,45 Wenken voor de keuken. «>,L> Haagsche trio. 4,00 Bijbellezing. 5,00 Gramofoonmuziek. 5,20 Concert. 0.30 Gramofoonmuziek. 7,30 Landbouwhalfuurtje. 8,00 Gramofoonmuziek. 5'™ F.™'!8 I)s' F- G- Petersen. 8,25 Mandoline-Sextet „Vila Nuova". 8,50 Vaz Dias. 9,20 Relais uit Salzburg. 10,35 Gramofoonmuziek. DINSDAG 14 AUG. 1934. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. 8,00 Ochtend-muziek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuziek. !';nst'i"blc Willy Honsbcek. 12,00 Lunchconcert. 2,30 Kindermatinée. 3,50 Gramofoonmuziek. 4,30 Radio-kinderkoorzang. 5,00 Dinerconcert. R. V. U. 7,00 Concert van Amerikaansche en 0 Engelsche dansmuziek. 8,00 Vaz Dias. 8,05 Gramofoonmuziek. 9,00 Voordracht Mevrouw Jacqueline Rooyaard^-Sandberg. in'n? G?ncerl (,00r het Omroeporkest. 10,00 Pianorecital. !?'J? Gon"rl door he* Omroeporkest. 11,00 Vaz Dias. 11,10 Gramofoonmuziek. HUIZEN 301.5 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuziek. Muziekuitzending voor fabrieken. 11,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 Lunchconcert. 2,00 Vrouwenuurtje. 3,00 Zang en cello-recital. 5,00 Gramofoonmuziek. 6,00 Lezing Pater Fr. Elpidius Bruna. 6,15 De K.R.O.-Boys. Vragen van heden en toekomst. 7,35 Gramofoonmuziek. 8,00 Het K.R.O.-orkest. 8,30 Vaz Dias. 8,35 Radio-tooneel. 9,00 Het K.R.O.-orkest. 9,45 Verslag wereldkampioenschappen wielrennen le Leipzig. 10.00 De K.R.O.-Boys. 10,30 Vaz Dias. lö,35 De K.R.O.-Boys. 11,00 Gramofoonmuziek. WOENSDAG 15 AUG. 1934. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. 8,00 Gramofoonmuziek.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 7