sTmt GEMENGD NIEUWS. RADIO-PROGRAMMA. RECHTZAKEN, NIEUWS UIT KAATSHEUVEL, zenden van gramofoonplaten. Tijd» "S aeze concerten sprak de bur- ceracester nog een kort woord tot het pub'iek, waarin hij dank bracht aan al len die tot het welslagen van dezen dag hadden medegewerkt. Ook bracht hij dank aan de inwoners voor het uitste ken van de vlag. Het kan echter nog beter, aldus spreker. Zorgt er voor, in gezetenen, dat gij in het vervolg als rechtgeaard Nederlander bij de ver jaardagen van onze Koningin en Prin ses, allen de vlag uitsteekt om daar door Uw medeleven te betuigen met 0ns vorstenhuis, aan wie wij zooveel dank verschuldigd zijn. Speciaal richtte hij een verzoek tot de mannen om tij dens het spelen van het Wilhelmus de hoofden te ontblooten, hetgeen door velen nog wordt nagelaten. Met een driewerf hoera voor de Ko ningin eindigde spreker zijn rede, welke een daverend applaus uitlokte. Om half 8 volgde wederom een mu zikale rondwandeling door de gemeen te, wederom door onze harmonie, waar bij een massa volk den stoet volgde. Intusschen was het geheele markt veld en de kiosk electrisch verlicht, waarbij de duizenden rood-wit-blauwe en oranje-lampjes onder de schitterende lindeboomen op het marktveld 'n feeë riek aanzicht opleverden. Om half 9 volgde de clou van den avond, een schitterend concert door de welbekende Kon. Harmonie Cecilia uit Princenhage, directeur de heer Peels. Dit concert bleek wederom in de puntjes verzorgd te zijn en gaf den in druk van een uitstekende vaardigheid van de muzikanten. Een ding was jam mer, n.l. dat dit concert voor het gros van het publiek nogal zwaar was, het geen wel bleek dat voor de enkele po pulaire nummers meer geapplaudiseerd werd dan voor het zwaardere genre. Tot slot volgde een schitterend vuur werk, hetgeen wederom verzorgd was door de firma Kat uit Leiden en nog mooier was dan vorige jaren. Geertruidenberg heeft wederom op waardige wijze Koninginnedag ge veerd. Door de gemeente- en rijksveld- wacht werd alhier aangehouden zekere v. B. uit Hank, verdacht van diefstal van een portemonnaie, inhoudende ruim 40 gulden, gepleegd ten nadeele van A. Pruijsten alhier. Na fouilleering kwam het geld voor den dag, waarna hij een volledige bekentenis aflegde. De porte monnaie had hij weggegooid. Maandag zal hij voor den officier van justitie te '.Breda worden geleid. Voor de Evangelisatie Eben Haë- zer te Raamsdonksveer hoop op te tre den op Zondag 9 September a.s. des v.m. 9.30 uur en des n.m. 2 uur de heer v d. Kolf uit Dubbeldam. DUSSEN. Bij t keeren op den 2en hoog gelegen weg, de z.g.n. »Peerenboom» geraakte de vracht wagen van v. B., uit Sleeuwijk van de steile helling. Met behulp van 'n twintigtal arbeiders, werkzaam aan de waterleiding ter plaatse, is 't ten slotte gelukt het gevaarte weer op den weg te werken. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. De materieele scha.Ie is zeer gering. BABYLONlENBROEKi A.s. Za terdag 8 September ten 8 uur zal het Andel's Fanfarecorps op het terrein van den heer W. v. d. Beek, een groot concert geven ten bate van de Mondaccordéonvereeniging »Nooit Gedacht.» Vechtpartij in woonwagenkamp. Het stadje Grave is het tooneel geweest van een geduchten strijd, die zich tusschen een groep bewo ners van het woonwagenkamp aan de grens der gemeente heeft afge speeld. Naar schatting nam een tiental personen aan de vechtpartij deel, waarbij aan beide kanten met jachtgeweren en revolvers gescho ten werd. Vier personen werden ernstig gewond en moesten naar het ziekenhuis worden vervoerd. Groote kerkbrand te lihenen. In de eeuwenoude, wereldberoem de Cunerakerk is gistermiddag om streeks halféén plotseling een brand uitgebroken, die in korten tijd zulk een omvang nam, dat voor het ver lies zoowel van de kerk als van den toren gevreesd werd. Vermoedelijk is de brand ontstaan bij loodgie. ters die in de kerk werkzaam waren. De brandweer begon onmiddellijk het vuur te bestrijden, bijgestaan door de brandweren teWageningen Veenendaal en Arnhem. Een oogenblik sloegen de vlammen zóó fel uit, dat de stijger om de Cuneratoren, waaraan herstellings werken worden uitgevoerd, vlam vatte. De Wageningsche brandweer slaagde er in hier op groote hoogte te blusschen. Intusschen bleek, dat het dak der kerk niet te behouden was. De droge bekapping door leien gedekt, ver brandde geheel. Dank zij de zware steenen gewelven, leed het inwen dige der kerk geen schade. Uit voor zorg werden evenwel de kussens der banken verwijderd. Het orgel dat aan den kant van den toren staat, kreeg nogal waterschade. Te 4 uur ongeveer was het vuur geheel gebluscht en kon de brand weer inrukken. Van deskundige zijde werd de schade aan het dak geraamd op pim. f 35.UUÜ. Het verbrande dak dateert van 1897. Bij den bekennen brand, ten gevolge van het inslaan van den Bliksem, die op 4 September 1897 den Cuneratoreu teisterde, ging ook het dak der kerk in vlammen op. De Curiera-kerk te Khenen is een 14de eeuwsche bouwwerk dat in de lóde eeuw tot het tegenwoor dige werd uitgebreid. Uit de 14de eeuw dateert het koor en een groot deel van het dwarspand, dal aan het koor aansluit. Het merkwaardigste deel van de Cunera-kerk is de toren, die in het laatst van de 15de en in het eerste dei de deel van de löde eeuw is tot stand gekomen (14931531) Deze mooie toren, heeft bij den brand geen schade geleden. De brand, die tijdig gebluscht kon worden heeft zich beperkt tot de dakbedekking. Noodlottige brand in een boerderij. Drie kinderen in de vlammen omgekomen. Zondagmorgen tegen half zes is door tot nu toe onbekende oorzaak brand uitgebroken in de boerderij van de weduwe Vosselman in de Achterenk te Ernst bij Apeldoorn. Terwijl de moeder niet twee zoons van resp. 14 en 15 jaar naar de weide was gegaan om koeien te melken, bleven zeven kinderen van 4 tot 14 jaar alleen thuis achter. In een kamer van de boerderij is toen plotseling brand uitgebroken. Een der zeven kinderen, die rook had waargenomen, waarschuwde de ovengen en liep toen snel naar een buurvrouw. Inmiddels konden vier van de zeven zich naar buiten in veilig heid brengen. Drie meisjes van 4, 5 en 6 jaar zijn in de vlammen om gekomen. De brandweer was spoedig ter plaatse, doch kon niet verhinderen dat de boerderij, alsmede eenige schuren en de inboedel geheel ver loren gingen. De brand moet worden toegeschre ven aan het spelen met lucilers door de kinderen, die zijn omgeko men. Het oudste meisje van negen jaar werd wakker toen de kinderen begonnen te schreien. Zij gmg hel vertrek binnen om te zien wat er aan de hand was en ontdekte toen dat een der vloerkleedjes in brand stond. Zij ging toen snel een emmer water halen, doch zij kon geen em mer vinden. Toen zij terug kwam stond de geheele kamer in lichte laaie. Zij slaagde er in een der kinderen te grijpen, doch de drie andere, de vier jarige Frederika, de vijf-jarige Grada en de zes jarige Hermina konden niet worden gered en zijn allen in hun bedjes verbrand. De twee jongens van het gezin die in een aangrenzend vertrek sliepen konden nog op tijd ontkomen. Van alle kanten kwam hulp opdagen en de brandweer van Vaasen was even eens spoedig ter plaatse. Tegen de vuurzee kon echter niets worden gedaan. Een buurman heeft nog ge tracht van buiten af een raam te openen, teneinde de kinderen te bevrijden, doch helaas moest hij deze poging opgeven. Oorlog, schande der beschaving. Verleden maand was het twintig jaren geleden, dat de verschrikkelijke oorlog van 1914 uitbrak. In een blad, dat ijvert tegen oorlog en oorlogstoerusting, werd in ver band hiermede het volgende aan gehaald »Nooit mogen wij vergeten, dat de oorlog aan 26 millioen menschen het leven heeft gekost. Daar komen dan nog de 80 millioen indirecte slachtoffers bijde verminkten, de weduwen en wezen. De kosten beliepen 840 milliard gulden. 26 millioen menschen Dat is alsof er eiken dag een »Lusitania» met 1000 opvarenden verdrinkt in de zee en dat 70 jaar lang. Een enkel uur van de wereldoorlog kostte evenveel als de bouw van een uni versiteit in Californië. Alle gelden, die in de laatste jaren in Amerika zijn bijeengebracht om kerken te bouwen en te onderhouden, zouden niet voldoende zijn om drie dagen oorlogskosten te dekken. Zes uur oorlog zijn duurder dan alle werk van alle j-mgemannenvereenigingen van de heele wereld een heel jaar lang. Om één dag oorlog te kunnen betalen, zouden 9000 arbeiders, met een behoorlijk salaris, 40 jaar lang moeten werken.» Een feite brand te Rotterdam. Zondagmorgen heeft aan den Bergweg te Rotterdam een zeer felle brand gewoed. Een houten loods, behoorende tot het complex gebou wen van de broodfabriek van de firma T. den Hartigh, welke loods diende tot werkplaats, waarin de wagens van de firma worden her steld en geschilderd is totaal afge brand. Uit den stal, die vlak bij de houten loods ligt zijn de 35 paarden van de firma Den Hartigh met groote moeite gered. Auto te water bij Schalkwijk. Een personenauto, afkomstig uit Amsterdam, is door tot nog toe onbekende oorzaak in de Schalk- wijksche Wetering gereden. In den auto waren, behalve de chauffeur, vier dames gezeten. Door onmiddel lijk toegeschoten hulp werden de chauffeur en drie dames op het droge gebracht. Een der dames is echter verdronken. Onrijp fruit gegeten. Ten gevolge van het eten van onrijp fruit zijn twee kinderen van de familie L. te Prinsenhage resp. vier en vijf jaar oud, ernstig onge steld geworden en overleden. Een derde kind dezer familie, oud tien jaar, verkeert in zeer ernstigen toestand. Nederlandsch motorrenner gedood. Zondag hebben te Pardubice (Tsjecho-Mowakije) motorgrasbaan- wedstrijden plaats gehad om den gouden valhelm van Tsjecho Slowakije, waaraan eenige Neder landers hebben deelgenomen. Eén van onze landgenooten, de renner A. B. Poldervaart uit Den Haag, is tijdens deze wedstrijden verongelukt. In de voorronde kwam de Tsjech Dohybal door tot nu toe onbekende oorzaak in botsing met onzen landgenoot Poldervaart. Laatstgenoemde sloeg over den kop, zijn hoofd werd verbrijzeld en hij was op slag dood. De wedstrijden werden niet onderbroken, Bejaard man beroofd. In den nacht van Zaterdag op Zondag heeft op het Zeglis te Alkmaar een brutale overval plaats gehad. De alleenwonende bejaarde landbouwer Hopman werd in zijn slaap overvallen door een tot nu toe onbekend persoon, die met een paal een ruit had ingedrukt. Hij greep den ouden man bij de keel, zoodat deze geen geluid kon geven, en nam van onder het hoofdkussen een pantalon, Wc arin f 89Uzat, weg, waarna hij verdween. Ongeluk by autorace. Bij een ongeluk bij autoraces te Lis sabon zijn 3 personen gedood en 12 zwaar gewond. Kind door auto gedood. Zondagavond wilde het 11-jarig meisje M. V. de Hoogstraat te Eind hoven oversteken. Het kind, dat blijk baar geen acht sloeg op het verkeer, werd door een personenauto, bestuurd door den heer G. uit Nunen, die een voor hem rijdende auto wilde passee- ren gegrepen. Het meisje bekwam ernstige ver wondingen en is naar het ziekenhuis overgebracht, waar het onmiddellijk na aankomst is overleden. Het te Amsterdam vermoorde meisje begraven. Onder een geweldige belangstelling is het stoffelijk overschot van Sonja Beugeltasch begraven. Dat medeleven van heel de stad, kwam tot uiting in een schat van bloe men en kransen, waaronder het kistje werd bedolven. Langs de geheele route, die de stoet volgde, hadden zich duizende belang stellenden opgesteld. Trein geramd door locomotief. Zondagmiddag is op de Garde de l'Est te Parijs, een ernstig ongeluk ge beurd. De trein naar de voorsteden, stond gereed en een aantal reizigers had reeds een plaats uitgezocht, toen een losse locomotief zonder machinist of stoker, in volle vaart op den stil- staanden trein inreed. Verscheidene wagons werden vernield. Uit de puin- hoopen van den trein, welke voor een groot deel uit oude wagons bestond, werden 53 personen met meer of min der ernstige verwondingen te voor schijn gehaald. Vierendertig moesten in het ziekenhuis worden opgenomen, van wie zeven met ernstige kwetsuren. DONDERDAG 6 SEPTEMBER 1934. HILVERSUM 1875 M. A V. R. O. 8,00 Gramofoonmuziek. 9,00 Ochtendconcert. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Voortzetting concert. 11,15 Mozart-concert. 12,00 Lunchconcert. 2,15 Zapgvoordracht. 3,00 Kovacs Lajos en zijn orkest. 4,00 Voor zieken en ouden van dagen. 4,30 Gramofoonmuziek. 5,00 Halfuur voor grootere kinderen. 5,30 Orgelconcert. 6,30 Sportpraatje. 7,00 Omroeporkest. 7,30 Causerie door Willem Hunsche. 7,50 Gramofoonmuziek. 8,00 Vaz Dias. 8,30 Radio-looneel. 9,45 Kovacs Lajos en zijn orkest. 11,00 Vaz Dias. 11,15 Kovacs Lajos en zijn orkest. HUIZEN 301.5 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert. N C. R. V. 10,00 Gramofoonmuziek. 10,15 Morgendienst. 10,45 Leger des Heils-kwartiertje. K. R. O. 11,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 Het KRO-orkest. N. C. R. V. 2,00 Cursus fraaie handwerken. 3,00 Vrouwenhalfuurtje. 4,00 5,00 5,30 6.43 7,00 7,15 7,30 8,00 8,20 8.30 9,00 9,30 10,00 10,10 11,00 ,30 5.00 5,55 6.00 7,30 Bijbelezing. Cursus handenarbeid. Concert door het Stafmuziek van het 6e Reg. Infanterie te Breda. C.N.V.-kwartiertje. Ned. Chr. Persbureau. Gramofoonmuziek. Weekoverzicht Bespeling van het Studio-orgel. Gramofoonmuziek. Liederen-recital. Lezing Dr. Gerard Bakker. Bespeling van hets tudio-orgel. Vas Dias. Septet. Gramofoonmuziek. VRIJDAG 7 SEPTEMBER 1934. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. 8,00 Gramofoonmuziek. V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding. V. A. R. A. 10,15 Voordracht: Adolf Bouwmeesler. 10,30 Orgelspel door Joh. Jong. 11,00 Voordracht Adolf Bouwmeester. 11,20 Svmphonie-orkest. 11,45 Gramofoonmuziek. A. V. R. O. 12,00 Gramofoonmuziek. 12,30 Lunchconcert. 2,30 Voordracht door Ank v. d. Moer. 3,00 Gramofoonmuziek. V A. R. A. 4,15 Gramofoonmuziek. Voor de groote kinderen. Gramofoonmuziek. De nieuwe VARA knipcursus. De Flierefluiters. De 16 September-betooging. V. P. R. O. 8,00 Lezing. A. V. R. O. P.30 Het Residentie-orkest. V. P. R. O. 8,50 Cursus. 10,30 Vaz Dias. 10.40 Lezing. V. A. R. A. 11,00 Gramofoonmuziek. HUIZEN 301.5 M. K. R. O. 8.00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuziek. Voor zieken en ouden van dagen. Russische kapel. Gramofoonmuziek. Zang- en cello-recital. Gramofoonmuziek. Lezing: De aardappelsteun. De KR O-Boys. Gramofoonmuziek. De KR O-Boys. Lezing: Oude en nieuwe gevel- steenen. Gramofoonmuziek. Het KRO-orkest. Vaz Dias. Het KRO-orkest. Aansluiting met Heck's Lunch room te Amsterdam. Het KRO-orkest. Vaz Dias. Heck's Lunchroom Amsterdam. Gromofoonmuziek. ZATERDAG 8 SEPTEMBER 1934. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. 8,00 Gramofoonmuziek. V. P. R. O. 10.00 Morgenwijding. V. A. R. A. 10,15 Uitzending arb. Continubedrijven. De Notenkrakers. Klein-VARA-ensenible. ..De Groene Maand-Actie". De Flierefluiters. Letterkundig overzicht. Gramofoonmuiek. Uitzending voor de Mijnwerkers. V. R. O. 7.00 Rede door A. L. Constandse. V A. R. A. 8.03 Gramofoonmuziek. De nieuwe VARA knipcursus. Bonte avond. Gramofoonmuziek. HUIZEN 301.5 M. K. R. O. 8.00 Morgenconcert. Gramofoonmuziek. Muziekuitzending v. fabrieken. Gramofoonmuziek. Godsdienstig halfuurtje. Re KR O-Boys. Gramofoonmuziek. Halfuurtje voor de rijpere jeugd. Gramofoonmuziek. Kinderuurtje. Onening van de ..Kunst in Nood". Middagconrert. Het KRO-orkest. Esperanto-nieuws. Het KRO-orkest. Journalistiek weekoverzicht. Het KRO-orkest. Lezing: „Leert vliegen". Gramofoonmuziek. De KR O-Boys. Vaz Dias. Radio-tooneel. De KRO-Bovs. Microfoon-vertelsel. De Gooische Troubadours. Gramofoonmuziek. Vaz Dias. De Gooische Troubadours. Gramofoonmuziek. 11,30 12,15 1.15 3,00 3,30 5,00 5.30 6,00 6.15 7,15 7,35 8.00 8.30 8,35 9.20 9.50 10.30 10.35 11.15 12.00 1.00 3,00 3,15 4.40 5.00 5,15 8,25 8,30 11,30 10.00 10,30 11.00 11,30 12.15 1.00 2,00 2.30 3.00 4,00 tentoonstelling 4.20 5.00 5,30 5,45 6,20 6.45 7.15 7,35 8,00 8.30 8.35 9.05 9.30 9.45 10.00 1(1.30 10.35 10,50 Rijwieldiefstallen. De rechtbank te Breda heeft Maandag veroordeeld den 35-jarigen orgeldraaier V. C. C. B. uit Ooster- hout, tegen wien wegens diefstal van rijwielen ter kermis te Kaats heuvel (N.B.) 1 jaar was geëischt, tot 6 maanden gevangenisstraf met aftrek van de voorloopige hechtenis. De 30 jarige slager H. H. N. te Dordrecht, thans gedetineerd, die in de laatste dagen van Juni zijn familie te Kaatsheuvel (N.B.) van twee rijwielen bestal, werd door de rechtbank te Breda veroordeeld tot eveneens 6 maanden gevangenisstraf, met aftrek van de voorloopige hechtenis. De doodelijke mishandeling te Haarsteeg. Door de marechaussee uit Heus- den werd voor den heer Officier van Justitie geleid A. N. v. d. H., 21 jaar, mandenmaker te Hedik- huizenHaarsteeg, als verdacht van doodelijke mishandeling, gepleegd op F. v. d. Oord te Hedikhuizen op 26 Augustus 1934. Na door den RechterCommis saris te zijn gehoord, werd hij in gesloten in het Huis van Bewaring. Kaatsheuvel, 4 Sept. 1934. Volontair. Tot volontair ter gem.-secretarie al hier is toegelaten de heer Brands uit Tilburg. Buitengewone vergadering. Door het Hoofdbestuur van den Ne- derlandschen R.K. Fabrieksarbeiders- bond is een oproep gedaan voor een buitengewone vergadering van de huis moeders en dochters van den werkman op Woensdag 5 Sept. in het R.K. Pa tronaatsgebouw om half 8 n.m., waar bij als spreker zal optreden de heer C. Roestenberg. Rijkspostspaarbank Kaatsheuvel. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulpkanto ren werd gedurende de maand Augus tus ingelegd 15952,64 en terugbe taald 14959,41. Uitgegeven werden 9 nieuwe boekjes. Duivensport. Zondag hield de Kaatsheuvelsche Concoursbond, gevestigd bij den heer Jan van Dun, een wedvlucht vanuit Lier (B.). De uitslag was als volgt: 1, 22, 55 M. Zacht; 2, 6, 7, 8 J. Kem- meren; 3, 48, 49 P. Ligtvoet; 4 J. Berg mans; 5, 27 J. Opperman; 9 ,F. van Beers; 10, 44 W. van der Ven; 11 Jos. Vrinten; ;2 B. van der Linden; 13, 26 L. van Mosselveld; 14, 17 Piet Snap haan; 15 L. van der Ven; 16 A. Aus- sems; 18, 31, 36 P. Zijlmans; 19 H. Hendriks; 20, 21, 32, 45 Fr. van den Assem; 23, 24, 30, 34 P. de Nijs; 25, 54, 55, 56, Jos. Valk; 23 A. v. Kuijk; 29 G. van der Linden; 33, 46 Fr. van der Linden; 35, 47 K. Steenbergen; 37, 41, 52 P. Stokkermans; 38, 53 A. I'ruimboom; 39 B. Kemmeren; 40 P. Snoeren; 42 C. van Boxtel; 43 Jac. Vloemans; 50 H. Netten, 57 A. Pij nenburg. Ie overduif A. Snaphaan. Ie duif gem. snelheid 1398,4 M. Laatste duif gem. snelheid 1187 M. VOETBALSPORT. Het internationaal voetbalprogram. 4,20 Middagconcert. 17 Februari 1935 een landenwedstrijd NederlandDuitschland in het Stadion vastgesteld. Het volledige internationale program ma voor ons nationaal elftal luidt: Zondag 4 Nv. Bern: ZwitserlandNe derland. Zondag 17 Febr. Amsterdam: Neder landDuitschland. Zondag 31 Maart Amsterdam: Neder land—België. Zondag 12 Mei Antwerpen of Brussel: BelgiëNederland. Om den Zilveren Ral en den Arol-beker. De wedstrijden in het groote Rotler- damsche tournooi om den Zilveren Bal hebben Willem II en Sparta in den cind- stryd gebracht, die Zondag a.s. gespeeld wordt. Het Arol-tournooi te Amsterdam is door Ajax gewonnen. NAC werd met 7-3 geslagen. Het Zuiden begint. I'e Eindhoven is Zondag, ter opening v,an te', voetbalseizoen, het tournooi om den Phihpsbeker gespeeld. De uitslagen waren: PSVDe Valk io EindhovenHelmond 21 Finale: PSVEindhoven 71. In den Bosch werd Zondag een ont moeting gespeeld tusschen BVV en Wil- helmina, die met 32 door BVV werd gewonnen. Het Competitieprogram. Het programma voor de Zuidelijke eer ste klasse is reeds t.m. 14 October vast gesteld. De eerste wedstrijden op 16 Sep tember zijn: MVV—NAC. LONGAJuliana. RleijerheidePSV. EindhovenNOAD. Willem II—BVV. Competitie-program tweede klas B. Het competitie-program voor de ;2de klasse B t.m. 21 October is Maandag in de „Sportkroniek" verschenen. De afdeeling is als volgt samengesteld: Roermond, VOS en VVV uit Venlo, Te- gelen, HERO uit Breda, WSC, Wilhelmina uit Den Bosch, Picus uit Eindhoven, Helmond en De Valk uit Valkenswaard. Het Tilburgsche TAC is dus uit de af deeling verdwenen en daarvoor is in de plaats gekomen het ,bekende HERO dat in het seizoen 1932-1933 kampioen was der 2e klasse A. Het wedstrijdprogramma is als volgt 16 September: VVV—'Degelen. HelmondW.S.C. Picus—VOS. RoermondDe Valk. 23 September: TegelenHelmond. VOSWilhelmina. De ValkHero. WSCRoermond. 30 September: TegelenVOS. WSC—VVV. HeroHelmond. WilhelminaDe Valk. RoermondPicus. 7. October: VVVRoermond. De ValkTegelen. Helmond—VOS. PicusHero. 14 October: RoermondWSC. VOS—VVV. HeroTegelen. WilhelminaPicus. HelmondDe Valk. 21 October. WilhelminaRoermond. PicusDe Valk. Hero—VW. TegelenWSC. W. S. C. WSC heeft Zondag een oefeningswed- slrijd te Oosterhout tegen TSC met 21 verloren. Het was een van beide zijden matig gespeelde partij, waarbij WSC vooral met het slechte terrein te kampen had. Het tweede elftal liet zich weer van zijn beste zijde kennen en sloeg TSC 2 met liefst 102.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 3