Tie 7TT die zich met ingang Ik ben geen Engel. 5-1 de TWEEDE BLAD. PRÖVÏNGiML' NIEUWS! Luxor-Bioscoop. MAY WEST NIEUWS UIT HEUSDEN. No. 71. Woensdag 5 Sept. '34. 57e Jrg VOOiJ Der et <at0e; 20 oie j voorc tQOei ;vste ht,da van' 1 OCTOBER OP DIT BLAD arONNEEREN ONTVANGEN DE Waalwijk, 5 Sept. 1934. Deken Van Hiel. Maandag is de HoogEerw. heer Deken Van Riel weer in zijn parochie teruggekeerd. Van den kansel der parochiekerk van St. Jan is Zondag medegedeeld dat Z.HoogEerw. op medisch advies nog enkele weken rust zal moeten nemen Wij hopen en met ons al zijn parochianen, dat Deken Van Riel spoedig weer als vroeger zijn herder- lijke werkzaamheden zal kunnen vervullen. Een mooie verkeersverbetering. De steed9 toenemende verkeers drukte in onze straten maakt bijzondere maatregelen noodzakelijk. Vooral aan de Markt was voorziening gewenscht, want vooral op en tegen het middag, uur kan het daar geweldig druk zijn. Een mooie verbetering is daar thans bereikt door de plaatsing van een tweetal verlichte verkeerspalen, waar door het zoo gevaarlijke „afsnijden" der bochten voorkomen wordt. Ook voor de voetgangers, die daar de straat moeten passeeren, is dit een mooie verbetering. Zij behoeven nu niet meer naar twee zijden tegelijk te kijken om veilig over te steken. Het Koninginnef'eest. Het Koninginnefeest is dit jaar bijzonder kalm voorbijgegaan. In de vier deelen der gemeente is 't beperkt gebleven tot een feest voor de kinderen. Dit feest op zich zelf is goed geslaagd, maar dat neemt niet weg dat we van een geslaagden Koninginnedag niet mogen spreken. Daarvoor was toch zeker een be scheiden avondfeest, zooals men dat ook in andere gemeenten gevierd heeft, noodzakelijk geweest. Het moge weinig nut hebben daarover nog na te praten, toch willen wij niet nalaten onze spijt daarover uit te drukken. Het Centrum. Maar, zooals wij zeiden, hebben tenminste de kinderen een mooie dag gehad, een dag die alleen reeds door een overvloedig schijnend zonnetje in een feestelijk kieed werd gestoken. In het Centrum maakten de kinderen zich al vroeg in den middag op om „aan start" te verschijnen voor den kinderoptocht. Allerwege zag men kinderen met versierde fietsen, auto peds en wagens naar het Hoekeinde trekken, waar de lange stoet werd opgesteld. Het vertrek werd eenigszins verlaat doordat de Baardwijksche harmonie eerst in eigen home voor muziek moest zorgen. De optocht zelf zag er zeer ver zorgd uit, zooals wij het nog slechts zelden hebben gezien. Vele deel- nemers hadden aardige, origineele ideeën en de wijze waarop deze waren uitgewerkt verdient allen lof. Er liep zoowaar een heel oogstveld, met wandelende korenschoven, mee. Dan was er een mooie wagen, voor stellende een der heldendaden van Winnetou en Old Shatterhand uit Karl May's avontuurlijke boeken een wagen met een compleet vacantie- kamp; een mooie Zwanengroepeen geweldige Zeppelin, natuurlijk een .Pelikaan", 'n molen, een stoomboot „Holland-Curufao" en een kruiser .Piet Hein", verschillende buiten gewoon aardige boerentafereeltjes en daartusschen een bonté menigte van met bloemen en papier versierde fietsen, autopeds e.d. De lange op tocht gaf een keurige aanblik en trok dan ook op alle punten van zijn ronde Hoekeinde, Grootestraat, Stationsstraat, Julianastraat, Mr. van Coothstraat, Grootestraat, Raadhuis, plein, groote belangstelling. Op het Raadhuisplein schaarden de deelnemers zich in een wijden cirkel en hier werden door de jury, die het lang niet gemakkelijk had, de prijzen toegekend. De harmonie .St. Jan" blies onder, tusschen op de kiosk enkele nummers en eindigde met het Volkslied. Daarop trokken de kinderen naar het R.D.B -theater waar hen, dank zij de medewerking der bioscoop, directie, een mooie voorstelling werd aangeboden De hoofdfilm was het sprookje „Lepelsteeltje" en daarnaast werden nog een viertal korte films gegeven. Dat de jeugd zich daarmede uitstekend vermaakt heeft en dat de tractatie de algemeene vreugde nog verhoogde, spreekt wel vanzelf. De heer Hartog reikte met een kort woord de prijzen van den kinder optocht uit. Wij laten hier de uitslag van den kinderoptocht volgen Versierde personen(13 deelnemers) le prijs Hannie Wildeman. Steps: (28 deelnemers) le prijs Kees Scholt, 2 v. d. Berg, 3 Jan v. d. Gouw, 4 Bep Lodenstijn, 5 v. d Lee, 6 Westenburger. Vliegende Hollanders (6 deel nemers) 1 Groep Hofmans, v. Bladel en v. d. Griendt. 2 W. Marks en v. d. Broek Fietsen (18 deelnemers) 1 van Haren, 2 van Haren. 3 Miesje Tim mermans. 4 v. Disseldorp, 5 IJpelaar Varia (17 deelnemende groepen) 1 Indianen groep kinderen Verwiel, Jan van Delft en Bé Weijers. 1 „Wandelende Korenschoven" Kinderen Hofman9, v. d Berg, van Bladel, Trommelen, Steenbergen, Weijers, v. Huiten en Cox 2 Vacantie pret: Kinderen v. Huiten, Keesje Oudkerk en J. van Mierlo. 3 „Zwaan Kleefaan" Zusje en Kees v. Loon, Broer de Vries. Gerda Verwiel, Lyd en Wies de Greeff en Micy Jelinek. 4 „Brabantsche Melkboer" Simon van Adelberg. 5 „Zeppelin" Ant Spitters, Ger. van Hulten, Nol v d. Heuvel, Arn. Verwiel en Jef. de Kort. 6 „Ik heb mijn wagen volgeladen" Kinderen Hofmans. 7 „Bollekar" van Zusje Gragtmans, 8 „Boerinnekes" Jeanne v. d. Gouw en Anneke Bergmans. In totaal hebben 180 kinderen aan den optocht deelgenomen. In Baardwijk. De Baardwijksche jeugd kwam al vroeg bij elkaar, reeds om half twee stond de stoet opgesteld en kon worden afgemarcheerd naar 't speel, terrein aan de Baardwijksche straat. De harmonie „St Jan" ging voorop en bracht er door lustige tonen al spoedig goeden moed in. Op het speelterrein werd aanstonds een aanvang gemaakt met het af- werken van een uitgebreid program van kinderspelen. Daarbij ging heter bijzonder prettig toe. Hier zag men de kinderen elkaar bekampen in hardloopen, daar in touwtrekken, weer verder in blokjesrapen, ring- steken enz. Aan het slot van dezen mooien middag werden prijzen en versnaperingen uitgereikt en met blije en voldane gezichten gingen de kinderen huiswaarts. St. Antoniusparochie. Ook „Trouw aan Oranje" in de St. Antoniusparochie heeft een mooi kinderfeest verzorgd. Voorafgegaan door gardes d'honneur te paard en door muziek trok de in oranje en rood wit—blauw gestoken rij van schoolkinderen door de straten naar het speelterrein. Daar was het al spoedig een zeer levendige beweging, met ernst kampten de kinderen in de verschillende aardige nummers om een der mooie prijzen te verdienen. Er werd naar hartelust gelachen en de overwinnaars werden spontaan toegejuicht. De comité-leden zorgden voor een uitstekende regeling, zoodat alles vlot van stapel liep. De uit deeling van prijzen en versnaperingen besloot ook hier het feest. Besoijen. In Besoijen verzamelden dekinderen zich nabij de Groote Kerk aan de Haven. De meeste hunner waren met fleurige oranje-sjerpen getooid. Onder de tonen der harmonie „St. Crispijn" trok de stoet door Groote9traat, Westeinde, Besoijensche straat en Burg. v. d Klokkenlaan naar het Voetbalterrein van R.W.Bdat op feestelijke wijze was versierd. Ook hier was bij de kinderspelen, die bestonden uit houtjesrapen, zak loopen, eierloopen, tonkruien, drie beenwedloop, kinderniswedloop en pruimen happen, veel jolijt. En het enthousiasme onder de jeugd wa9 zoo groot, dat de bestuursleden van Koninginnedag handenvol werk hadden om het programma vlot te doen afwerken. De prijsuitreiking was natuurlijk een der hoogtepunten van den middag, vooral daar geen der deelnemende kinderen daarbij werd overgeslagen. De stoet trok tenslotte weer in dezelfde samenstelling terug en werd bij het vroegere gemeentehuis ont bonden. De kinderen hebben in alle deelen der gemeente een waardig feest gehad. O ra njecom ité O ra njeh u is». Het Koninginnefeest zij 't dan dit jaar alleen een kinderfeest mag geslaagd genoemd worden, dank zij het weer dat wederom bijzonder meewerkte. De kinderoptocht stemt zoowel wat deelname als het gepresteerde betreft tot tevredenheid. Het is dan ook een voldongen feit dat, mits algemeene medewerking verleend wordt, ook op dit gebied iets tot stand te brengen is. Ons past een woord van dank aan de deelnemers, die allen zonder uitzondering hun best hebben gedaan iets origineels, iets bijzonders te brengen en wij hopen een volgende gelegenheid weer op hunne medewerking te mogen rekenen. Onzen dank komt ook toe aan de harmonie »St. Jan», die op zeer te waardeeren wijze bereid is geweest den kinderoptocht met muziek op te luisteren, en aan de heeren W. Hens en E. Bossaerts voor hunne bereid willigheid om als jurylid te fungee ren, een taak, waarvan zij zich in samenwerking met ons bestuurslid de heer A. Froklage tot volle tevre denheid gekweten hebben. De kinderfilmvoorstelling is als gewoonlijk een succes geworden, dank zij de goede zorgen van de directie van het R.D.B.-Theater. Het lange programma viel zeer in den smaak, evenals de tractatie tijdens en de verrassing na afloop van de voorstelling. Tijdens de voorstelling werden de kinderen op een keurige wijze toegesproken door den voor zitter van het comité den heer L. Hartog, terwijl voor passende muziek was gezorgd. Het «Wilhelmus» en »Wien Neerland' Bloed», zoomede diverse kinderliedjes werden op spontane wijze door de kinderen meegezongen. Wij brengen gaarne dank aan onze leden en donateurs die ons steeds helpen onze taak naar be- hooren te vervullen, aan het politie korps onder leiding van inspecteur Houben, welke steeds bereid is hulp te verleenen waar zulks noodig mocht zijn, aan de redactie van de Echo van het Zuiden, die altijd be reid is onze berichten en aanmoedi gingen op te nemen, kortom aan eenieder die op eenige wijze zich voor ons verdienstelijk heeft gemaakt. Ten overvloede deelen wij nog mede dat iedere deelnemer aan den kinderoptocht tegen inlevering van de ontvangen witte kaart a.s. Zater dagmiddag ten 3 uur in het Gymna stieklokaal Openb. School een prijs in onlvangst kan nemen. Zij die een bijzonderen prijs verdiend hebben moeten ook de ontvangen Oranje- kaart medebrengen. Het Bestuur van »Oranjehuis». Zeldzame vangst. »Het Puiloog» heeft weer eens een primeur. Een harer leden, de heer Norb. Gragtmans, haalde n.l. dezer dagen met den zegen uit het kanaal bij 't Stoomgemaal een Wolverham- krab op. Dit is de eerste van dit soort krabben die in de binnen wateren van deze streek gevangen is. Op de open wateren zijn tot nog toe enkele exemplaren aangetroffen. De Wolverham-krab komt eigen lijk uit de Chineesche wateren, doch heeft zich naar ons land overgeplant en vooral in de Noordelijke provin ciën moet het diertje reeds zeer veel voorkomen. Daar de vischvangst schade ondervindt van deze krabben moet het voorkomen daarvan aan de Ned. Heidemaatschappij worden gerapporteerd. Het diertje is iets grooter als een gewone krab en is bruinachtig van kleur. ging Hercules reeds van enkele spelers ondervonden heeft. Daarna had onder politie-toezicht de trekking plaats met den uitslag als Vanaf VRIJDAG a.s. IN volgt: No. 374 No. 957 No. 584 No. 415 No. 668 No. No. le prijs; 3e prijs; 5e prijs; 7e prijs; 9e prijs; 66 1 le prijs; 26 13e prijs; No. 959 No. 600 No. 241 No. 448 2e prijs; 4e prijs; 6e prijs; 8e prijs; No. 962 10e prijs; No. 839 12e prijs: No. 880 14e prijs: No. 837 16e prijs; No. 306 18e prijs; No. 591 20e prijs; No. 571 22e prijs: No. 128 24e prijs; No. 457 26e prijs; No. 275 28e prijs; No. 179 30e prijs: Concert aan den Roesielberg. Zondagmiddag concerteerde de harmonie "St. Crispijn" in de uit. spanning „Berg en Dal" aan den Roestelberg. Door verschillende om standigheden was de publieke belang stelling niet zoo groot als vorige week, hetgeen jammer is daar de aanwezigen in de prachtige omgeving van uitstekende muziek hebben kunnen genieten. R.K. H.B.S. - H.H.S. Thans, nu de lessen aan bovenge noemde scholen weer begonnen zijn, blijkt dat 43 nieuwe leerlingen voor de le klas zich hebben aangemeld. De regeering heeft reeds de beschik king genomen, waarbij wordt goedge keurd dat een splitsing der eerste klas plaats heeft met het oog op den voort- durenden groei dezer middelbare on- derwijs-inrichting. Met het oog op installatie, enz., zul len de le klassen eerst dezer dagen aanvangen en kan ook de benoeming van een tweeden leeraar wiskunde, enz., tegemoet worden gezien. Trekking loterij Hercules. Zaterdagavond had in de zaal bij café P. van Daelen onder flinke belang stelling de trekking plaats van de loterij ten bate van de R.K.V.V. Hercules. Hier was ook aanwezig de Z.Eerw. Heer Pastoor Verhagen, die hierdoor wederom getoond heeft dat hij ten vol le met de R.K. Sportverenigingen sympathiseert. Alvorens tot de trekking werd over gegaan sprak de Z.Eerw. Heer Pastoor een kort woord tot de aanwezigen. Op de eerste plaats dankte hij het gemeentebestuur voor de vergunning die het aan Hercules verleende om de loterij te houden. Verder dankte Z.Eerw. het bestuur der v.v. Hercules dat kosten noch moei ten gespaard heeft om de vereeniging in zoo'n korten tijd tot zulk een bloei te brengen. Hij spoorde tevens de leden aan om trouw te blijven aan de R.K.V.V. Her cules en hoopte, dat zij, nu zij bij een R.K. vereeniging zijn aangesloten, wat ieder R.K. sportman verplicht is, in de toekomst niet meer tot de neutrale clubs zullen overgaan, wat helaas de vereeni- No. 509 15e prijs; No. 142 17e prijs; No. 755 19e prijs; No. 667 21e prijs; No. 190 23e prijs; No. 453 25e prijs; No. 428 27e prijs; No. 475 29e prijs; No. 491 31e prijs. De prijzen kunnen worden afgehaald bij den heer A. van Mier, Antoniusstr. 80. Prijzen die binnen 14 dagen niet zijn afgehaald, vervallen aan de Ver eeniging. Klein Artis. Reeds meermalen heeft men in diver se dagbladen kunnen lezen over de drij vende tentoonstelling Klein Artis, het schip, dat ingericht is door de Kon. Erk. Vereeniging „Natura Artis" te Rotterdam en dat een uitgebreide ver zameling dieren en praeparaten bevat vanuit alle werelddeelen. Dit schip nu, zal volgens een in dit nummer voorkomende advertentie, vanaf Zaterdag 8 Sept. gedurende eeni ge dagen in de haven van Waspik en Waalwijk ligplaats hebben, waar het dan voor een ieder te bezichtigen is. Een volledige opsomming te geven van al het bezienswaardige in Klein Ar tis is ondoenlijk, men moet niet verge ten, dat meer dan 2000 dieren en voor werpen aanwezig zijn. Men kan in ver voering geraken van de schitterend ge kleurde visschen en tropische vogels, vroolijke oogenblikken beleeft men bij de aapjes, interessant is het skelet van de Christus-visch. Op dit skelet kan men duidelijk de gekruisigde Christus figuur zien, geflankeerd door engelen en weenende vrouwen, terwijl de keer zijde voorstelt een Priester tijdens de praefatie in de H. Mis. Dit skelet, het welk door kustbevolking, waar de Christusvisschen gevangen worden, ge woon als kruisbeeld in huis wordt ge bruikt, is een geschenk van de R.K. Missie van Curasao. Zoo zouden we nog vele interessante dingen op kunnen noemen, doch wij hopen met bovenstaande gegevens on zen lezers opgewekt te hebben een be zoek aan Klein Artis te brengen. De entrée is zeer laag, want het be stuur der vereeniging staat op 't stand punt dat iedereen in de gelegenheid moet zijn om het mooie en bewonde renswaardige in de Schepping te zien en leeren begrijpen. Daarom lijkt ons een bezoek van de scholen ook nuttig, daar door den leider een populaire en tevens leerzame ver klaring wordt gegeven. Ongetwijfeld zullen velen een bezoek brengen. Een attractie op zichzelf is het zeker dat het den bezoekers toegestaan is, zelf de dieren te voederen. Voor nadere bijzonderheden zie men de advertentie. R ijkspostspaarbank. Aan het postkantoor Waalwijk en de daaronder ressorteerende hulppost kantoren werd gedurende de maand Augustus ingelegd f 81 764 16 en terug betaald f54 332.03. Het laatste door dat kantoor uit gegeven boekje draag 't nummer 15816 Strooperij. In de Baardwijksche Buitenpol der is H. V. uit Heusden, door de Waalwijksche gemeentepolitie op heeterdaad betrapt bij het stroopen van patrijzen. Procesverbaal is opgemaakt. Inlevering Rijksgoederen. De inlevering van de Rijksgoederen door dienstplichtigen die op 1 Oct. 1934 naar de aanvullingsreserve over gaan zal plaats vinden Te Raamsdonksveer op 8 October voor de gemeenten Dongen, Geer- truidenberg, 's-Gravenmoer, Raams- donk, Waspik, Sprang-Capelle, Loon- op Zand en Made. c.a. Te Waalwijk op 12 October voor de gemeenten Waalwijk, Eethen, Hedikhuizen, Heusden, Nieuwkuijk, Wijk c.a., Veen, Oudheusden, Dru- nen en Herpt. DRUNEN. Tot voorzitter van den Fabrieksarbeidersbond is gekozen de heer H. Maas alhier. Terwijl de schoenmaker Maas bezig was aan de schrooimachine, kwam hij tusschen het mes met het gevolg dat een stuk van zijn vinger werd afgesneden, zoodat hij genees kundige hulp moest inroepen. Hedenavond 5 Sept. zal er een algemeene jaarvergadering van de V.J.C. gehouden worden in de kleine zaalder Jongenscongregatie. Aanvang half acht. Aan de orde komen Jaarverslagen van secretaris en penningmeester. Bespreking nieuw reglement. Verkiezing van een nieuw bestuur, Bespreking opening van het nieuwe terrein. Rondvraag. WASPIK. Voor den vleeschkeu- ringsdienst werden in de afgeloopen maand ter secretarie aangegeven, 24 varkens, 12 runderen en 2 kalveren. De collecte in de parochiekerk gehouden door den ZeerEerw. heer van Hoek, voor den bouw zijner nieuwe kerk te Groesbeek, bracht alhier ongeveer f 140 op. In verband met den verjaar dag van Hare Majesteit de Koningin, gaf de harmonie Volks vlijt en Volksvermaak» op 1.1. Zondag een concert in den tuin van den heer H. van Iersel. Voor den aanvang werd een muzikale wandeling door de gemeente gemaakt. RAAMSDONK. Koninginnever jaardag is jl. Maandag alhier op schit- terende wijze gevierd In den morgen wapperde reeds van vele huizen de driekleur, hetgeen aan onze gemeente reeds een feestelijk aanzien gaf De autotocht van ouden van dagen naar het Liesbosch mag uitstekend geslaagd heeten. Voor de 85 oudjes die er aan deelnamen, was het een onvergetelijke dag. Twintig auto's, waaronder een autobus, waren dispo nibel gesteld, de auto's waren allen van particulieren uit deze gemeente, die hun wagens bereidwillig voor dit doel hadden aangeboden. Om 10 uur had het vertrek plaats vanaf het Heereplein en om circa elf uur arri veerden alle aulos zonder oponthoud in het Liesbosch. In het hotel van den Boschwachter werd halt gehou. den en werden ververschingen aan. geboden. Het gebak was evenals het vorig jaar gratis beschikbaar gesteld door de banketbakkers van Dongen en Simonis—Poppelier. De oudje9 hebben er genoten, muziek was er, een foto is er van de deelnemers nog gemaakt, het ging er echt gezellig naar toe. Om half één werd de terug, reis aanvaard, en om circa half twee arriveerde de fileauto s weer op het Heereplein. Het verkeer in Breda was uitstekend geregeld. Het geheel had een keurig verloop, de mare chaussees die de tocht meemaakten zorgden er wel voor dat alles een goed verloop had, van oponthoud is geen sprake geweest. Na den middag om 2 uur werden op het Heereplein de kinderspelen gehouden, die geweldig veel belang stelling trokken. De uitslag hiervan is alsvolgt: Zakloopen: 1 W. Gamer9, 2 R. van Seeter9, 3 J09. van Seeter9 Azn 4 P Vi99ers, 5 Savelkoul9, óASpuij. broek, 6a Vorstenbosch. Appelhappen: 1 H Sta9sar, 2 G. Hageman, 3 Stikkers, 4 B. van lersel, 5 A. Sneijers, 6 G. Jansen. Ringsteken voor jongens: 1 H. Dijkzeul, 2 A. Heurter, 2a S. Ruiten berg, 3 A. Noorlander, 4 B. Meke9, 5 J. Wieringa, 6 A. Sneijer9. Ringsteken voor meisjes: 1 M. van Dieen, 2 van Woerden, 3 van den Wassenberg, 4 J. Adriaanse. Balrijden voor meisjes: 1 J. Adri aanse, la Boudewijn, 2 G. van Om- meren, 3 van Woerden, 3a van der Sluij9, 4 S. Heurter, 5 E. Sneep, 6 van den Wassenberg. Balrijden voor jongens: 1 G. Broe- der9 Azn., 2 N. Schuller, 3 van Kuijk, 3a R. Schuller, 3 J de Vries, 4 S. Ruitenberg, 4a Heurter, 5 H. Zwets, 5a B Mekes, 6 Hageman. Steltloopen voor jongens: 1 J. de Vries, L. Hoogerwaard, P. Hooger- waard, R. Schuller, Merks, H Stassar, 2 van Rossen, A. Wieringa, H Zwet9. Steltloopen met koekhappen voor meisjes; 1 G van Ommeren, A van der Sluijs, M. Wuijten, D. Honcoop, 2 A. Boelaars. Koekhappen voor meisjes; 1 B. Dekkers, 2 Mekes. Tonsteken: 1 J. Stikkers, 2 J. van Woerden, 3 A. Sneijers Nzn., 4 G. Broeders, 5 M. Vissers 6 B. Mekes, 7 W. van den Wassenberg. Van half zes tot half acht werd door de Chr Gem. Zangvereeniging „Excelsior" en de Kon. Erk. Har monie „de Eendracht" van het Veer, onder leiding van den directeur N. Snijers, een concert gegeven, dat uit- stekend geslaagd mag heeten. Daarna werd tot half negen de fakkeloptocht gehouden, waaraan deze harmonie „de Eendracht" haar medewerking verleende. Om half negen gaf de Koninklijke Harmonie „Ctcilia uit Princenhage een groot avondconcert Deze beken, de harmonie had met alle nummers veel succes. Met groote aandacht werd naar de verschillende prachtige num mers geluisterd Tot slot kregen we nog een schitterend vuurwerk, dat evenals andere jaren weer gezien mocht worden. Hiermede werd het feest, dat buitengewoon geslaagd mag heeten, gesloten. Aan het Postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulppost, kantoren werd gedurende de maand Augustus jl. op de Rijkspostspaarbank ingelegd f 36264,51 en terugbetaald f 22241 29. Het laatste door het kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 12367. Heusden, 4 Sept. '34. De Heusd. Winkeliersvereeniging houdt Donderdag een ledenverga dering ter bespreking van de gele genheid tot verruiming van verkoop op Zondag en tot benoeming van een kascommissie. 'ie H: tot dien datum verschij nende NUMMERS GRATIS.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 5