RECHTZAKEN. KANTONGERECHT. GEMENGD NIEUWS. RADIO-PROGRAMMA. estigd zijn, bevindt de brigade-staf nog steeds te Breda. ne laatste maanden hebben onder- ndelingen tusschen het ministerie n defensie en het gemeentebestuur 'n Bergen op Zoom plaats gehad. Wanneer verbeteringen tot stand rden gebracht zal de brigadestaf te ',en op Zoom komen en tegelijk k de stafmuziek van de infanterie- Jigade, welke thans eveneens nog te jreda is gelegerd. loonsverlaging Nederlandsche Spoor wegen. Naar wij vernemen is de loonrege- «0 bij de Nederlandsche Spoorwegen «joals deze door de directie was ont- iorpen, thans door den Minister van Waterstaat goedgekeurd. Vooral de aanvangsloonen der kler ken gaan zeer naar beneden. Ook de commiezen behooren tot degenen, die [,et meest door de loonsverlaging ge troffen worden. Abonnementen voor rijwielvervoer. Kaar de Telegraaf verneemt, zullen je Ned. Spoorwegen met ingang van t Januari a.s. abonnementskaarten voor het vervoer van rijwielen invoe- ren. De houder van een zoodanige abonnementskaart zal zijn rijwiel een 'onbeperkt aantal malen kunnen doen vervoeren met alle gewenschte tremen ü()k met sneltreinen, waarmede rij wielvervoer plaats heeft. Ontoerekenbaar? De rechtbank gelastte een onderzoek naar de geestvermogens van J. W. R-, 34 jaar, te Sprang-Capelle, die terecht stond ter zake: dat hij omstreeks half Mei 1934 te Sprang-Capelle, met het oogmerk zich wederrechtelijk te bevoordeelen, b. Oerlemans heeft bewogen 10.— aan hem af te geven door aan dezen een in strijd met de waarheid zijnd verhaal op ie disschen en een door hem valschelijk onderteekenden brief te overhandigen door al hetwelk Oerlemans tot afgifte werd bewogen. De landbouwer Vermeulen had het dolende koebeest stalling gegeven. Noch verdachte, noch getuige Ver meulen, konden bevroeden hoe de koe ontsnapt was en nog minder wat de vierpootige mocht bewogen hebben uit kuieren te gaan. Het O. M. wees er op, dat verdachte te zorgen had, dat het vee wordt vast gehouden. De verdachte weerde zich en vond het toch wel héél erg, hij schreide er haast mee, dat hij zoo n kwaden dag had in den toch al zoo kwaden tijd. Hij meende geen schuld te hebben en kon zich het geval niet verklaren. Maar 't recht moet zijn loop hebben! De Kantonrechter sprak het schul dig uit door oplegging van een boete van 2.50 en 27.50 schadevergoe ding. Dus totaal 30.—. R. M., chauffeur te Waalwijk, wilde een grapje uithalen, door met zijn wagen op een troep jongens in te rij den, waarbij er een bijna onder den wagen kwam. Haal zulke „grapjes niet uit! waar schuwde het O. M. Eisch 10 boete of 10 dagen. Uitspraak 7.50 boete of 1 week. Kan ik dat in twee keer betalen? vroeg verdachte. Ik krijg 's Zondags maar een daalder zakgeld en daar kan ik niet ver van springen, klaagde de jongen. Nu, je krijgt nog een briefje thuis, troostte de kantonrechter. Begin nu maar te sparen, dan heb je de boete £>ij elkaar als het zoover is! DEN BOSCH. Uitspraken. De Kantonrechter te Den Bosch wees vonnis in de volgende zaken: M. V. te Sprang-Capelle, visscherij- wet, 5 boete. J. K. te Dussen, vis- scherijwet, 2 x 3 boete. S. P. te Dussen, visscherijwet, 2 x 3 boete. J. L. J. L. te Vlijmen, visscherijwet, 3 boete. P. S. te Waspik, minderjarige, straatschenderij, 7.50 boete. L. v. R. te Geertruidenberg, motorrijwiel zonder licht, 10 boete. A. S. te Sprang-Capelle, leerplicht, 4 boete. J. B. te Hedikhuizen, leerplicht, 4 boete. O. H. te Dussen, te zware la ding, 10 boete. N. V. te Dussen, te zware lading 7.50 boete. L. P. J. v. D., minderjarige, te Waalwijk, rij den over trottoir, berisping. W. de H. te Waalwijk, over tijd in herberg, 3 boete. C. J. S. te Sprang-Ca pelle, niet de aangewezen richting vol gen, 10 boete. J. A. D. te Heusden, minderjarige, strooperij, 10. —boete. A. de V., minderjarige, te Heusden, strooperij, berisping. J. W. D., min derjarige, te Heusden, strooperij, beris ping. j. A. te Heusden, minderjarige, strooperij, berisping. M. M. te Oud- Heusden, rijden over verboden weg, 3 boete. C. J. v. S. te Oud-Heusden, rijden over verboden weg, 3 boete. Ca. Ja. M. K. te Elshout, straatschen derij, schuldig verklaard zonder toe passing van straf. J. P. de H. te Waalwijk, gespan onbeheerd laten staan, 3 boete. J. J. C. A. te Don gen, voetballen, berisping. C. A. de G. te Waalwijk, rijden over voetpad, 3 boete. D. H. te Sprang-Capelle, rijden over voetpad, vrijspraak. G J. C. V. te Waalwijk, links rijden, 3 boete. J. A. P. te Heusden, verboden weg berijden 5 boete. C. T. te Waalwijk, verblindende verlichting voeren, 6 boete. A. P. V. te Was pik, geen signaal geven, 4 boete. Ga. P. te Dussen, rijwiel zonder licht, 3 boete. C. S. te Dussen, rijwiel zonder licht, 3 boete. A. v. B. te Sprang-Capelle, rijwiel zonder licht, 3 boete. J. P. S. te Waalwijk, rijwiel tegen gevel plaatsen 3 boete. A. C. te Waalwijk, politieverordening, 3.— boete. C. V. te Waalwijk, alsvoor. P. A. C. te Waalwijk, venten, 3.— boete. A. G. K., Eethen, rij den over verboden grond, 3 boete. Vee onbeheerd laten loopen. P. de R., landbouwer te Waalwijk, had op 1 Juli '34 des nachts om half 12 in een straat te Waalwijk een koe on beheerd laten loopen en stond deswege voor den kantonrechter. Volgens verdachte was zijn wei goed afgerasterd en had hij op gemelde nacht zijn koe vermist. De chauffeur de Rooij, die door de Min. Loeffstraat reed, waar de koe haar nachtelijke wandeling deed, zag opeens het beest op zijn wagen afkomen en met den kop tegen de motorkap beu ken, waardoor deze en de lampen werd- den beschadigd. De chauffeur diende een eisch tot schadevergoeding in, te- samen groot 27.50. Verdachte heeft door d eblessure die zijn koe opliep, ook nogal schade gele den. De Commissaris van Politie van Schiedam vermoord. Zaterdagmiddag is de commissaris van politie van Schiedam, de heer F. Ellenberger, op zijn bureau door den hoofdagent-titulair C. C. van der K. doodgeschoten. De hoofdagent titulair v. d. K. was in verband met de hem opgelegde dis ciplinaire straf om gedegradeerd te worden tot gewoon agent van politie, omdat hij zich niet goed had gedragen, onder geleide van een inspecteur naar een kleerkamer geweest, waar hem dc distinctieven van zijn rang van de mouwen waren gehaald. Om twee uur gistermiddag moest hij op het hoofdbureau komen om bij den commissaris de bescheiden in te leveren, die hij nog onder zijn berus ting had, en prompt op tijd stapte hij het hoofdbureau van politie in de Lange Nieuwstraat binnen, in burger gekleed. Nadat hij zich had vergewist of er inspecteurs in het gebouw aanwezig waren door zich te melden de in specteurs hebben hun bureau in de be nedenverdieping, voor aan de straat zijde is hij op de bevestigend beant woorde vraag of de commissaris op zijn kamer was, naar boven gegaan. Op de bovengang moest hij de kler kenkamer passeerenhij ging naar binnen, gaf beiden klerken de hand en zei heel laconiek: „Ik ga er van door". De gang overstekend opende hij de deur van den commissaris, smeet de dienstpapieren, die hij bij zich had op de tafel en loste a bout portant vijf schoten uit zijn dienstre volver, een repeteerrevolver van 8 ka liber.. De commissaris de beweging ziende, riep nog: „wat ga je nu doen, van der K.", maar terwijl hij deze woorden uitte zakte hij, getroffen door drie kogels in het hoofd en twee in de borst ineen. De agenten L. Hagestein en L. J. Vis, die in de kamer aanwezig waren om hun dienst over te dragen, waren door de volkomen onverwachte daad geheel verrast en eer zij goed beseften, wat er gebeurd was, was hun chef doodelijk gewond. Het geheele politiebureau was on middellijk in rep en roer. Inspecteur Blomsma, met wien de commissaris kort tevoren een conferentie had ge had, holde de trap op en overmeester de met de agenten den moordenaar, die zich zonder verzet in arrest liet stellen. De politiedokter, dr. A. D. de Leeuw, was spoedig aanwezig en trof het slachtoffer nog leekenen van le ven gevend, maar eenige oogenblik- ken later, toen ook dr. v. d. Berg kwam toesnellen, waren de levens geesten reeds geweken. Om half vier is de dader met zijn slachtoffer geconfronteerd. Hij be kende onmiddellijk den moord te hebben gepleegd en toonde noch eeni ge bewogenheid, noch berouw over zijn daad, die onder het geheele poli tiecorps diepe verslagenheid heeft ge wekt. De portier was zoo overstuur, dat hij flauw viel. Later is v. d. K. per celwagen naar Rotterdam gebracht. Inbraak te Tilburg. De politie te Tilburg heeft Zater dagavond zekeren B. uit de Hasselt straat aldaar, aangehounen, die verdacht wordt ongeveer veertien dagen geleden een inbraak ten huize van den heer S. aldaar te hebben gepleegd waarbij een bedrag van plm. 150 gulden is ontvreemd. Door den electrischen stroom gedood. zaamheden aan t transformator huisje in aanraking .gekomen met een hoogspanning van 1UUUU volt. De man werd op slag gedood. Hij was gehuwd en vader van een kind. Ontploffing en brand, in de haven van Beiroet (Syrië) is in de opslagplaatsen, waar veel licht ontbrauunaar materiaal lag, een ontplolling ontstaan, die on middellijk door brand gevolgd werd. Twintig arbeiders kwamen om het leven. Verscheidene hunner ver brandden levend de overige werden door neervallend materiaal gedood, Typhoon-slaclitoffers op de Philippynen. Het aantal dooden, dat de jongste in een kort tijdsverloop de zesde typhoon op de, Phillippynen ge- eisent heelt, bedraagt thans 24. Hierdoor is het aantal personen dat sedert September van dit jaar aan stormen en typhonen ten oller is gevallen, tot in totaal 5111 geslegen Zeventig personen worden nog ver nnst; lo.UUU zijn dakloos geworden. Tribune op voetbalveld te Praag ingestort. Bij een voetbalwedstrijd te Praag is een ernstig ongeluk gebeurd. Een kleine tribune stortte in en ongeveer vijilig personen vielen omlaag. Zij werden voor het meerendeeis met been- en armlracturen onder de brokstukken van de tribune uitge haald en naar een nabijzijnd zieken huis overgebracht.. Acht hunner verkeeren in zorgwekkenden toe stand. Twee doodelijke ongelukken te Eindhoven. Over het lietspad langs den Stratumschedijk te Eindhoven helste zekere Wayers uit Eindhoven, toen van den üeldropscheweg een met keien geladen vrachtauto den dijk wilde oprijden. De wielrijder remde, slipte en viel tegen den auto aan. De bestuurder bemerkte hiervan niets. W. kwam voor de achter wielen te vallen, die hem over het hoofd gingen. De man was on middellijk dood. Even tevoren is op den Aalsterweg zekere Klein, die op zijn motor de Piimulastraat uitreed, tegen een vrachtauto opgereden. Hij kwam met zijn motor er onder en de wielen reden hem over het lichaam. In zeer bedenkelijken toestand is de man naar 't St. Jozefziekenhuis vervoerd, waar hij aan zijn ver wondingen is overleden. Jongen tegen auto gefietst. Op 't Frederik Hendrik Plantsoen te Amsterdam vond Maandag morgen omstreeks half acht een droevig ongeval plaats, waarbij een jongen van lö jaar werd gedood. Uit de auto geslingerd. Zaterdagavond om elf uur is op den Rijksstraatweg nabij 't Groene Kerkje te üegstgeest de 21-jarige S. S. uit Delft met een auto, waar mede hij een vaart had van 80 K.M. tegen een hek gereden. Hij en nog twee inzittenden, nl. de 23 jarige H. v. M. uit Dellt en de 24jarige E. S. uit den Haag werden uit de auto geslingerd. De beiden laatsten kregen zware verwondingen. Doodelijk ongeluk te "Wanrooij. Zaterdagavond is te Wanrooy de 70-jarige vrouw M. H. bij 't plotseling oversteken van den weg door de auto van den heer N. uit Cuyk gegrepen. De vrouw werd een eind over den weg gesleurd, waarbij haar schedel werd verbrijzeld. Na aankomst in het ziekenhuis te Wanrooy is de vrouw overleden. Melbourne overstroomd. Een overstroomingsramp, die Melbourne en een groot deel van den staal Victoria teistert, blijkt grootere afmetingen aan te nemen dan aanvankelijk werd gedacht. Zes en dertig uur lang vielen de regens, die op wolkbreuken geleken, neer. Het aantal slachtoffers is tot 14 gestegen. Duizenden personen in Melbourne en omgeving zijn dakloos geworden. Een Australisch kustvaartuig, de »Coramba», dat 17 passaigiers aan boord had en waaromtient sedert eenigen tijd groote ongerustheid be stond, blijkt thans tijdens de hevige stormen vergaan te zijn. Vijf slachtoffers van het ijs in Zweden. Het nog zwakke ijs op de meren heeft verscheidene slachtoffers ge- ëischt. In de omgeving van Solleltea waagden vier jonge mann en zich op het ijs met een slede. Zij zakten er door heen en verdronken- Tijdens een ijshockey-w edstrijd in de omgeving van Stockho lm zakten vier der spelers door het ijs. Drie konden er gered wordenmaar de vierde verdronk. Stroopers schieten op suru eilleerende politiemannen. Zaterdagnacht omstree ks twaalf uur bevonden zich de ag enten van politie Stellinga en Must ers te Til burg, op hun gewone si ïrveillance dat nu eens uit, dan De agenten spoedden zich in de richting van het licht, in de over. tuiging, dat hier stroopers met een lichtbak doende waren. Toen zij het licht tot op ongeveer 25 meter genaderd waren, werd de felle lichtbundel plotseling op beide politiemannen gericht en bijna tege lijkertijd weerklonk een schot uit de richting van het licht. Geen van beiden werd gelukkig geraakt. De agent Stellinga bedacht zich geen oogeubiik en stuurde zijn hond op het licht af. Het dier schoot als een pijl uit den boog op den man toe, uie bij het licht stond en viel hem aan. Deze echter, die zeer waarschijn lijk ook degene is geweest, die op ae politiemannen schoot, beschikte vermoedelijk over een dubbelloops jachtgeweer, althans er klonk een tweede schot, dat den hond onmid dellijk heeft gedood. Direct daarop verdween het telle licht. Een der agenten greep zijn revolver en vuurde zesmaal in de richting, waar het licht was te zien geweest. De politiemannen hebben nog kunnen zien, dat een der vluch tende mannen na een dezer schoten uit de revolver een draaiende be weging maakte. Of hij gewond is dan wel een beweging van schrik gemaakt heeft is nog niet bekend. Een directe achtervolging van de vluchtende stroopers leverde niet het gewenschte resultaat op. Later is onder leiding van den Commissaris van politie te Tilburg, de heer P. A. M. breusting door de beide inspecteurs van politie de heeren Van Kordelaar en Moens in samenmerking met de gemeente politie en de marechaussee van Loon op Zand en Kaatsheuvel een uitgebreid onderzoek ingesteld, dat den geheelen Zondag heelt voortge duurd. Diverse huiszoekingen lever den tot heden echter nog geen definitief resultaat op. (ieen broodkaarten meer in Rusland De sedert jaren in de Sovjet-Unie bestaande rantsoeneering der levens middelen is heden door een besluit van het centrale comité der com munistische partij gedeeltelijk op geheven. Under uit besluit, dat pei 1 Januari a.s. in werking treedt, vallen brood en andere belangrijke levensmiddelen. Als motief voor deze beschikking wordt opgegeven, dat de regeeiing thans over voldoende graan beschikt om de voeding der bevolking te verzekeren. Na 1 Januari mogen dus alle Russische staatsburgers weer brood in onbeperkte hoeveel heid koopen. Daar deze maatregel een verhooging van den broodprijs zal meebrengen, bepaalt de regeering, dat de loonen, salarissen, pensioenen enz. zullen worden verhoogd. Dit blad geeft U de UITVOERIGSTE BERICHTEN uit Uwe plaats en omgeving. A. V. R. O. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. HUIZEN 1875 M. N. C. R. V. ZATERDAG 8 DECEMBER 1934. HILVERSUM 301.5 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. HUIZEN 1875 M. K. R. O. H. T. R. O. K. R. O. In de Vereen. Touwfabrieken te 0, -r0 Leiderdorp is de 28 jarige monteur op den Dongenschenweg, aldaar, tn J S. bij het verrichten van werk- de verte zagen zij een ver< Jacht licht, DONDERDAG DECEMBER 1934. HILVERSUM 301.5 M. A. V. R. O. HUIZEN 1875 M. K. R. O. N. C. R. V. K. R. O. N. C. R. V. VRIJDAG 7 DECEMBER 1934. HILVERSUM 301.1» M. V. A. R. A. V. P. R. O. RADIO DISTRIBUTIE-BEDRIJF, WAALWIJK. (Wijzigingen voorbehouden). DONDERDAG DECEMBER 1934. Programma 1. 8.00 v.m. Huizen. Programma 2. 8.00 v.m. Hilversum. Programma 3. 8.00. v.m. Deutschlandsender. 11.50 v.m. Brussel II Vlaamsche Omroep 12.20 n.m. Droitwich. 3,00 n.m. Gevarieerd programma. 7,00 n.m. Diversen. 7,50 n.m. Londen. VRIJDAG 7 DECEMBER 1934. Programma 1. 8.00 v.m. Huizen. Programma 2. 8.00 v.m. Hilversum. Programma 3. 8,00 v.m. Deutschlandsender. 8,20 v.m. Parys. 11,20 v.m. Droitwich. 1,05 n.m. Londen. 3,00 n.m. Luxemburg. 7,00 n.m. Luxemburg Nederl. avond. 11.00 n.m. Droitwich. ZATERDAG 8 DECEMBER 1934. Programma 1. 8.00 v.m. Huizen. Programma 2. 8.00 v.m. Hilversum. Programma 3. 12,05 n.m. Droitwich. 3,00 n.m. Luxemburg. 8,00 v.m. Parijs Radio. 10,20 n.m. Deutschlandsender. 7.50 n.m. Droitwich. ZIJ DIE ZICH MET INGANG VAN 1 JANUARI A.S. OP DIT BLAD ABONNEEREN ONTVANGEN DE TOT DIEN DATUM VERSCHIJ NENDE NUMMERS GRATIS. 10.15 Llen de Jong draagt voor. 10.35 Gramofoonmuzlek. 11.00 Llen de Jong draagt voor. 11.20 Vroolijkc gramofoonmuzlek. 12.00 Kovacs Lajos en zijn orkest. 2.10 Gramofoonmuzlek. 2.30 Zangvoordracht. 4.00 VARA-Knipcursus. 4.45 Gramofoonmuzlek. 5.00 Oomc Keesje vertelt. 5.30 Gramofoonmuzlek. 0.00 De Zonnekloppers. 0.30 Orvitropia. 7.30 Lezing: „Marx". 7.50 Gramofoonmuzlek. 7.57 Herhaling S.O.S.-berichten 8.00 Lezing door Ds. F. Uijkema. 8.30 Concert. 9.00 Cursus door Dr. H. de Vos. 9.30 Concert. 10.00 Vaz Dias en Vrijz. Godsdienstig Persbureau. 10.15 Shukcspeares Hamlet. 11.00 Gramofoonmuzlek. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.15 Morgengroet. 10.30 Morgendienst. 11.00 Bespeling van het Studio-orgel. 12.15 Leger des Hellskwarticrtje. 12.30 Ensemble van der Horet. 2.00 Gramofoonmuzlek. 2.30 Lezen van Chr. Lectuur. 3.00 Concert door bet Hartvclt-trlo. 4.30 Gramofoonmuzlek. 5.15 Concert. G.30 A. J. Herwig over planten. 7.00 Ncd. Chr. Persbureau. 7.15 Gramofoonmuzlek. 7.30 Literair halfuurtje. 8.00 Concert door de Hnarlemsche Orkcstvereen. 10.30 Gramofoonmuzlek. 8.00 Gramofoonmuzlek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Uitzending voor de arbeiders In de Conti nubedrijven. 12.00 Gramofoonmuzlek. 12.30 De Zonnekloppers. 1.15 Frnnsche muziek. 2.00 Orvitropia. 3.00 Gramofoonmuzlek. 3.40 Lezing: Het Europa van heden. 4.00 Concert. 4.15 Toespraak voor de Algem. Ned. Bond vnn Huispersoneel. 4.30 Concert. 4.45 Fllnvpraatje. 5.00 De Flierefluiters. 5.30 Verkorte opera Lohengrin. 0.10 letterkundig overzicht. 6.30 Platen der maand. 7.00 Rollen Nuraan draagt voor. 7.45 Hoorspel: Transportarbeiders, geeft achtl 8.00 Herhaling S.O.S.-berichten. 8.03 Gevraagde gramofoonmuzlek. 8.20 Zaterdagavondfllmpjcs. VIII. 8.30 Dubbel Mnnnenkwartet „Kunstmin". 8.40 Eddy Walls en zijn orkest. 9.10 Dubbel Mannenkwartet „Kunstmin". 9.20 Hoorspel: Als de gast weg is. 9.30 VARA-orkest. 10.00 Vaz Dias en varia. 10.10 Arthur Schickler zingt met pianobegeleiding 10.20 Dc Notenkrakers. 10.50 Artli. Schickler zingt. 11.00 Gramofoonmuzlek. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoonmuzlek. 10.30 Muziekultzendlng voor fabrieken. 11.00 Gez. H. Mis uit de kerk van den H. Do- mlnlcus te Nijmegen. 12.15 Het KRO-orkest. 2.00 Halfuurtje voor de rijpere jeugd. 2.30 Gramofoonmuzlek. 3.00 Kinderuurtje. 4.00 Vioolconcert. 4.10 Lezing: Des avonds zol het licht zijn. 4.30 Concert. 4.40 Lezing: Gaat het Protestantisme zijn on dergang tegemoet?. 5.00 Het KRO-orkest. 5.45 Gramofoonmuzlek. 0.00 Dc KRO-Boys. 0.20 Journalistiek weekoverzicht. 0.45 De KRO-Boys. 7.15 Kath. Radio Volks Universiteit. 7.35 Dc KRO-Boys. 8.00 Gramofoonmuzlek. 9.00 Ochtendconccrt door het Omroeporkest. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Muziek ter nabetrachting. 10.30 Concert. 12.00 John van Bruck en zijn orkest. 2.00 Halfuur voor de vrouw. 2.30 Piano-recital. 3.00 Naaicursus. 4.00 Halfuur voor zieken en ouden van dage» I.30 Gramofoonmuzlek. 5.00 Halfuur voor grootere kinderen. 5.30 Dinerconcert door het Omroeporkest. 0.30 Sportpraatje. 7.00 Voortzetting dinerconcert. 7.30 Engclsche les voor gevorderden. 8.05 Gramofoonmuzlek. 9.00 Het Omroeporkest. 9.45 Egbert Veen. 10.00 Kovacs Lajos en zijn orkest, 10.30 Aansluiting met Carlton Corner, A'dam. II.10 Kovacs Lajos en zijn orkest. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoonmuzlek. 10.15 Morgendienst. 10.45 Leger des Hcils-kwartiertje. 11.00 Gramofoonmuzlek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje. 12.15 Het KRO-orkest. 2.00 Cursus fraaie handwerken. 3.00 Gramofoonmuzlek. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Cursus handenarbeid. 5.30 Gramofoonmuzlek. 5.45 Causerie: Over goede lectuur. 6.15 Piano-recital. 7.15 Gramofoonmuzlek. 7.30 Weekoverzicht. 8.00 Uitzending van een gedeelte van bet pr J zingen in de Harmoniezaal te Leeuwarden. 9.00 Lezing: Zich voegen naar <len gang van het werk. 10.30 Vaz Dias. 10.40 Gramofoonmuzlek. 8.00 Gramofoonmuzlek. 10.00 Morgenwijding. 8.00 Vaz Dias. 8.05 De KRO-Boy. 8.30 Causerie: Tussclien twee werelden. 9.00 Gramofoonmuzlek. 10.30 Vaz Dias. 11.00 Gramofoonmuzlek.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 3