dv Z DE REGENTES VERTEGENWOORDIGERS. DRUKWERK Ulaaliiksche SloomMM saloon Helen S NIEUWS UIT HEUSDÊiT" NIEUWS UIT KAATSHEUVEL SPORT. RECHTZAKEN. BUITENLAND. BINNENLAND. GEMENGD NIEUWS. AGENDA. ADVERTENTIEN. EET VISCHEET VISCH H. Kieijn-Tummers a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a OP ELK GEBIED a a a a a a a a a a a a a a a a a a I J. Ripzaad, Raamsdonksveer. Klasse III. Jonge Doffers: le prijs J. Visschers, 's-Hertogen- bosch; 2. C. Domenie, Lage Zwaluwe; 3. A. van der Ven, Vlijmen; 4. A. van Oosterhout, Made; 5. J. Visschers, 's-Hertogenbosch; 6. J. de Heide, Made; Z.E.V. P. J. Damen, Raams donksveer; Z.E.V. D. J. Kop, Made; E.V. A. Theuns, Hank; E.V. .1. van Erp, Hank. Klasse IV. Jonge Duiven le prijs J. Visschers, 's-Hertogen bosch; 2. P. Hcijmans, Hank; 3. D. J. Kop, Made; 4. P. Segeren, Breda; 5. A. van Alphen, Made; G. H. van den Hout, Oosterhout; Z.E.V. Fr. v. Gent, Lage Zwaluwe; Z.E.V. P. Broeders, Geertruidenherg; |E.V. J. Visschers, 's-HcrtogenboscliE.V. A. J. Bakx, Geertruidenherg. Klasse V. Doffers gevlogen boven 700 K.M.: le prijs J. Kamp, Raamsdonksveer; 2. A. van der Ven, Vlijmen; Z.E.V. H. van den Hout, Oosterhout. Klasse VI. Duiven gevlogen boven 700 K.M. le prijs H. van den Hout, poster- hout; Z.E.V. A. van der Ven, Vlijmen. De eigenaar van de schoonste vogel van (de geheele tentoonstelling was Adr. van Oosterhout, te Made met een oude duivin. De keurmeester Landmeter, uit 's-Hertogenbosch, heeft zeergoed vol daan, tot volle tevredenheid van de inzenders werden door hem de vogels beooreeld. Tijdens de tentoonstelling werden ue vogels gratis gevoerd door Math, de Ru ij ter. Aan het Postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulppost kantoren werd gedurende de maand November j.l. op de Rijkspostspaar bank ingelegd 33978,84 en terugbe taald 30866,66. Tot en met Woensdag 5 Decem ber a.s. mogen de cafe's in de gemeen te, in verband met de Winkelweek, een uur langer open blijven. Het slui tingsuur is door den Burgemeester vastgesteld op elf uur. GEER I RUIDEN BERG. De Sint Nicolaas-winkelactieweek, uitgaande van de R.K. Middenstandsvereeniging .Geertruidenherg" behoort bijna wederom tot het verleden. De laatste dagen hebben de winkeliers de in woners eens laten zien dat door hen ook een flinke actie gevoerd kan worden. Zoo werd Zaterdag door den voorzitter der Middenstandsvereeni. ging, den heer W. Sassen, door middel van luidsprekers, welke op het markt veld waren opgesteld, een treffende toespraak tot het publiek, waarin hij de belangen van den middenstand naar voren bracht en het publiek verzocht steeds de leuze te gedenken koopt bij den plaatselijkeu midden-% stand. Hij schelste wederom de tuneste tegenwerking der groote warenhuizen en coöperaties, die den middenstand van den aardbodem trachten te doen verdwijnen. Dit dient voorkomen te worden, want als de middenstand niet meer bestaat dan zal de economische toestand nog slechter worden. Een bloeiende middenstand beteekent een bloeiende gemeente. Houdt dit dus voor oogen en koopt dan ook bij den midden* stand, Ook door den voorzitter van het actie.comité, den heer Behaard werd een kort opwekkend woord gesproken. Het verdere gedeelte van den avond werd aangevuld met gramofoonmuziek. Maandag werd de actie weer voortgezet en werd een openlucht filmavond gegeven. Vertoond werd de mooie film Fra Diavolo, terwijl een keurig bijprogramma het geheel afmaakte. Ook Dinsdagavond werd weer een keurig filmprogramma afge werkt, terwijl Dinsdagmiddag reeds om 3 uur met gramofoonmuziek werd begonnen. Het geheel geschiedde met belangenlooze medewerking van den bioscoopondernemer den heer B. Baars alhier, voor wien dan ook een woord van dank hier op zijn plaats is. Alle avonden was een groote menigte, zoowel van binnen als buiten de gemeente, op de been, terwijl de aangesloten winkeliers goede zaken maakten. Het aantal uitgegeven bons is dan ook reeds zeer groot. Woens- dag en Donderdag bestaat nog volop gelegenheid tot koopen en het is dan ook te verwachten dat 't aantal bonnen grooter zal zijn dan vooraf gaande jaren. V Zondag j.l, bracht St. Nicolaas een bezoek aan onze gemeente. Omstreeks 12 uur arriveerde hij per stoomboot aan den loswal. Daarna vertrok hij, vooropgegaan door onze harmonie Apollo door de straten der stad, luide toegejuicht door de vele kinderen die den goeden Sint hun opwachting hadden gemaakt. Jammer dat het weer geenszins meewerkte. Het goot water, zoo zelfs dat Sint Nicolaas er ernstig onder te lijden had. Tot slot bracht de Sint een bezoek aan de kostschool der eerw. zusters, waarbij hij de kinderen op lekkers onthaalde. De bij deze ge legenheid gehouden collecte bracht f32.op. Het aantal inwoners op 1 Dec. 1934 bedroeg in totaal 2848 zielen hetgeen vanaf 1 Januari 1934 een vooruitgang beteekent van 31 zielen. In hotel Baars had een ver- gadeiing plaats, uitgeschreven door den "kieskring Tilburg van den Vrij. heidsbond. Deze bijeenkomst had tot resultaat dat er een afdeeling gesticht is voor de gemeenten Raamsdonks veer, Geertruidenherg en Drimmelen. Het voorloopig bestuur bestaat uit de heeren L. v. d. Mast, voorzitter, H. K. Nederlof, secretaris, beiden te Geertruidenherg en J. v. d. Hoven, penningmeester te Drimmelen De eerste seizoenuitvoering van de vereeniging .Geloof en Weten schap" is een mooi succes geworden. Door den heer van Nijnanten uit Breda werd een keurige lezing ge houden over Egypte, Syrië en Palestina, die door de aanwezigen met aandacht werd gevolgd. Aan de hand van lantaarnplaatjes werd de lezing nader toegelicht. De symphonie .Cecilia", onder directie van den heer van Gerwen gaf haar belange- looze medewerking aan dezen avond en heeft niet het minst er toe bijge. dragen dezen avond te doen slagen. Predikbeurten Zondag 9 Dec." Evangelisatie Immanuel des v.m. 10 uur de heer van Helden, gods dienstonderwijzer uit Veen. Ned. Herv. Kerk des v m. 10 uur Ds. Zuurdeeg. DUSSEN. Zaterdagavond gaf de fanfare »Wilhelmina» voor 'n goed bezette zaal haar eerste winter uitvoering. Medewerking verleende hieraan de heer Willy Beckes uit Tilburg, die door zijn schitterende voordrachten het muzikale gedeelte afwisselde. De jeugdige muzikanten had den onder leiding van den heer A. v. Moergestel »De Electrische Cen trale in de Raadsvergadering te Kofferbliek» ingestudeerd, en het moet gezegd, deze jeugdige acteurs hebben hun eerste optreden tot een groot succes gemaakt. Onder leiding van directeur Snijers uit Raamsdonkveer werden op verdienstelijke wijzede muzikale nummers ten gehoore gebracht. Alles bijeen een gezellige en goed geslaagde avond van onze fanfare »Wilhelmina». In een onbewaakt oogenblik zijn een ol meer personen langs de achterdeur van de woning van den caféhouder A. L., naar boven ge slopen en hebben aldaar de zaak overhoop gehaald. Er wordt een portemonnaie inhoudende f 11 ver mist. De politie stelt 'n onderzoek in. Vrijdag j.l. vierde de heer A. W. Severijnen zijn 12'/a-jarig jubi leum als hoofd der R.K. Jongens school te Hank, gemeente Dussen. De schooljeugd die met vlaggen ge tooid in een lange rij naar de school trok, bracht den jubilaris een uit bundige ovatie. Vervolgens huldigde Pastoor Willaert hem in een keurige speech, waarna den jubilaris een passend geschenk werd aangeboden. Dezer dagen wist de landbou wer L., op de Utrechtsche markt beslag te leggen op een pracht koe. Bij een dag melken schonk het dier hem 24 liter melk, waarvan 8 pond en 3 ons boter werd ge karnd. Bij onderzoek werd een vet gehalte geconstateerd van 5.85 pet. Te Heusden slaagde onze dorps- genoote niej. Tamerus voor het bakerdiploma. Zaterdag j.l. heeft St. Nicolaas ook Dussen met een bezoek ver eerd. Te ongeveer 2.30 uur zou de goede Sint aan de Buitenkade arri veeren. Tegen dien tijd was er reeds een massa volk ter been en toen St. Nicolaas ter plaatse verscheen werd hij door honderden verwel komd. De fanfare »Wilhelmina» was, zooals steeds wederom bereid den Heiligen Man af te halen. St. Nicolaas werd vergezeld van zijn trouwe Zwarte Piet en nog eenige knechten. In optocht ging 't toen naar hel dorp. De fanfare vroolijkte de zaak op en wisselde lustige marschen al met oude Sl. Nicolaas—liedjes. Bij de HeijmansBazar aangekomen ging de Sint inkoopen doen, terwijl Hij ook aldaar een prachtige speech hield. Ondertusschen strooide Zwarte Piet met kwistige hand pepernooten en aardnooten onder de kinderen uit. Door eenige meisjes werd langs de huizen gecollecteerd van welke opbrengst de Dussensche school kinderen op 6 Dec. door den goeden Sint worden getracteerd. Overal waar de Heilige Man ver scheen werd Hij hartelijk toege juicht en buigend en zegenend trok hij door het dorp. In Dussen—Binnen werd ten slotte den stoet ontbonden. Heusden, 4 Dec. '34. In Concordia werd wederom een Van Riemsdijk-avond gegeven door den heer en mevr. v. Riemsdijk met medewerking van v. Rhijn en Snel. Een uitgebreid programma, dat zeer in den smaak viel, werd door het gezelschap op uitnemende wijze ver tolkt, zoodat allen weer vol lof waren over v. R. en zijn medewerkers. De Eerw. Zuster Robert, die meer dan 40 jaren als onderwijzeres werkzaam was aan de Bijz. Meisjes, school, verlaat 1 Jan. a s. het onder, wijs wegens hoogen leeftijd. De Bakercursus, alhier gegeven onder leiding van Dr. v. Gulik en Zuster v. Schaik, op initiatief van het Groene Kruis, is geëindigd en na het examen is het diploma Baker ver- worven door de dames Tamerus, Lankhaar, BokColijn en Burghout. Colijn. A.s. Zaterdag zal het 50 jaar zijn geleden dat de heer J. C. v. Laarhoven lid werd van het bestuur van de ver eeniging St. Vincentius a Paulo, waar van hij sedert een drietal jaren de voorzitter is. De heer Mr. C. W. v. Ommeren alhier, lid van de Prov. Staten voor den Vrijheidsbond, i9 voornemens bij de komende verkiezingen geen candi datuur te aanvaarden. Met ingang van 3 Dec. is de heer Jol, marechaussee alhier, voor den tijd van 2 maanden gedetacheerd bij de brigade te Watergraafsmeer. Zaterdag speelden onze plaatselijke clubs een vriendschappelijke wedstrijd. Uitslag Juliana—Longa 5 1. Voor de competitie van den R.K. V. B. werd hier Zondag gespeeld door P.S.V, en Concordia 's Bosch. Uitslag 4-3. Tot groot genoegen der paro- chianen is de centrale verwarming der R.K. kerk een feit geworden. Het werk is uitgevoerd door de fa. ViDcent te Schiedam, die haar sporen op dit gebied reeds verworven heeft, zoodat de kerkbezoekers in den komenden winter van de weldadige warmte kun nen profiteeren. De damwedstrijd tusschen de vereeniging uit Drongelen en V. D. alhier had den volgenden uitslag; Drongelen V. D. K. Janson A. de Graag J. Heurter—C. Bax W. Schreuders A. Deurlo B. Vos Ger. Jonker A. Schilders—J. Deurloo T. de Haan—Gijs Jonker Jac. de HaanA. Schreuders 02 L. de Haan Ant. Fitters 2— M. TreffersJ. Bax 02 alzoo won V.D. met 14 4. Maandagavond hield de Eerw. heer Rijken, kapelaan te,s Bosch, een voordracht voor de R.K. vereeniging ,St Jozeph", hoofdzakelijk over de opvoeding der jeugd en ongehuwden. Hij deed zulks op zoo onderhoudende wijze, dat het publiek een en al belang stelling was. Aan het slot bracht kape laan Maas spreker den dank over van vereeniging. Donderdagmiddag om 4 uur wordt door de R.K. Werkliedenvereen. in het v.m. Patronaatsgebouw een St. Nicolaasfeest gegeven voor de kinderen der leden. Van de scheepswerf der fa. De Haan Oerlemans alhier liep met goed gevolg te water de stalen motor, boot „Geertje", gebouwd voor Holland- sche rekening. De hoofdafmetingen zijn 19 bij 4 bij 1.50 M. Het diaag vermogen c.a 58 ton In deze boot wordt gepiaatsteen Deutz Dieselmotor van 35/38 P.K. Voor het snel laden en lossen is in het voorschip een motor opgesteld. Verder is de motorboot oaar de eischen des tijds ingericht. 2-0 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 j Kaatsheuvel, 3 Dec. 1934. Rijkspostspaarbank. Aan het Postkantoor Kaatsheuvel en de daaronder ressorteerende hulpkan toren werd gedurende de maand No vember 1934, ingelegd 27467.36 en terugbetaald 19994.97. Uitgegeven werden 13 nieuwe boekjes. Euphonia. Zondag gaf het Kon. Muziekgezel schap Euphonia zijn eerste wintercon- cert, dat zich in een "goede belangstel ling mocht verheugen. Ondanks het slechte weer en de voorbereidingstijd voor het St. Nicolaasfeest was de zaal goed bezet. De Harmonie had het eerste gedeelte van het program voor hare rekening genomen, waarna het Trio de Laar uit Tilburg het verdere gedeelte van het programma op zeer amusante wijze verzorgde. Zoowel in solo-num mers als in duetten gaf deze bekende radio-humorist elck wat wills. De stem ming bleek uit de hartelijke wijze waar op het publiek in applaus en medewer king aan het programma deelnam. Ongeval. Maandagmiddag passeerde mej. KI. uit het Loonsch Hoekje de Hoofdstraat, per fiets, toen zij vermoedelijk, doordat zij even omkeek, ongemerkt eenigszins te veel uitweek en daardoor in aanra king kwam met een andere fietser en alzoo kwam te vallen. De val kwam zoo ongelukkig aan, dat zij met gebroken been werd opgenomen en bij Dr. Cap- petti werd binnengedragen, die haar na het aanleggen van een voorloopig verband op transport stelde naar het Ziekenhuis te Waalwijk, waar het been gezet zal worden. De fietser had geen schuld. Geslaagd. Op het te 's Bosch gehouden examen slaagde voor het Diploma Machme- schrijve. mej. Vrijaldenhoven alhier. Zij genoot hare opleiding bij de Eerw. Zusters Franciscanessen alhier. St. Nicolaascollecte., |y De cohecte op initiatief van de Ver. Kaatsheuvels Belang aan de huizen der ingezetenen gehouden ten behoeve van de kinderen van noodlijdende gewinnen bracht in totaal ruim 150 op plus meer gaven in natura, zoodat het comité met de bedeeling voor St. Nicolaas be last nog menig gezin een verrassing zal kunnen 'rezorgen. Spijskokerij Berkdijk. Maandagmiddag werd in een locaal van de R.K. Jongensschool te Berkdijk de t pijskokerij voor die Parochie ge opend. Aanwezig waren de ZeerEerv. heer Pastoor, de Edelachtb. heer Bur gemeester Mallens, enkele bestuursle den van den R.K.J.B.S. en enkele nota belen uit de parochie. De heer M. A. van der Wee, Voorzitter van de St. Vincentiusvereeniging uit beide paro chies spiek een welkomstwoord tot de aanwezigen en zette in korte woorden het doel van de spijskokerij uiteen, om n 1. ock in de parochie Berkdijk door het verstrekken van geregelde warme maaltijden aan de kinderen van noodlij- de :de gezinnen ondervoeding met de nadeeligc gevolgen daarvan te voorko men. Hij bracht dank aan wie medehiel- pen ce7e spijskokerij naast die van Kaatsheuvel mogelijk te maken. Spe ciaal bracht hij een woord van dank aan de Eerw. Zusters, die belangeloos de maaltijden zullen bereiden en opdie nen. Ongeveer 50 kinderen namen aan den maaltijd deel en lieten zich die goed smaken. Konijnen gestolen. Bij den heer G. Z. in de Hoofdstraat zijn vijf volwassen konijnen ontvreemd. Blijkbaar zijn de dieven geen onbeken den geweest. Alleen een jong diertje, dat ze mogelijk de moeite niet waard achtten, hebben ze den eigenaar gela ten. Bij de Kon. Marechaussée is van den diefstal aangifte gedaan. Telefoon. In verband met de automatiseering van het telefoonnet is alhier het onder gronds telefoonnet versterkt met een kabel van 50 en een van 30 aansluitin gen. Als nieuwe abonné is aangesloten de firma Pulles-Heesbeen. Vervallen is de firma P. H. Jansen. j Ijsbaan. Om zekerheid te hebben dat onze ijs baan geregeld voldoende onder water zal staan, is het bestuur er niet van teruggeschrikt om een Artesische put te laten boren. Als de hiervoor ge schikte waterader is aangeboord, zal deze put een capaciteit hebben van 20,000 Liter water per uur. Als Koning Vorst nu wil regeeren, kan onze ijsclub dus op een prachtgelegenheid bogen.. Aangehouden. In verband met het doodschieten van een politiehond en het lossen van een schot op twee Tilburgsche agenten van den buitendienst in de nabijheid van het Loonsch Leike, zijn meerdere personen uit onze gemeente aangehouden en ver hoord. WIELERSPORT. De Zesdaagsche te Kopenhagen. Dinsdagmiddag 5 uur was de stand der Zesdaagsche te Kopenhagen als volgt: 1. RauschFalck Hansen 276 pnt.; 2 CharlierDanholt 205 pnt. Op één ronde: 3 Buysse—Andersen 151 pnt.: 4 BraspenninxVan Nevele 76 pnt. ff Óp 2 ronden: 5 RiegerEhmer 117 pnt.; 6 FundaPuetzfeld 61 pnt. Op 4 ronden: 7 Ignat—Deschamps 88 pnt. Óp 7 ronden: 8 Knudsen Prieto 149 pnt. Op 8 ronden: 9 Christensen Harboe 30 pnt. óp 10 ronden: 10 Hermansen Ny- gaard 35 pnt. Op 15 ronden: 11 Jensen—Hansen 55 pnt. 't Blijft zoo! Voor het gerechtshof werd in hooger beroep de zaak beslist tegen A. S.,, W. A. v. d. P. en K. F. B., arbeiders te Geertruidenherg, tegen wie door de Rechtbank te Breda ieder twee weken gevangenisstraf voorwaardelijk was ge- eischt, omdat zij te Geertruidenherg in of omstreeks den nacht van 11 op 12 Juli 1934 hebben weggenomen een hoe veelheid te veld staande aardappelen, eigendom van A. C. van Dongen. Conform den eisch van den adv.-gen. werd het vonnis der rechtbank beves tigd. i v. Een padvinder mag geen mes dragen. De Kantonrechter te Den Bosch deed uitspraak in een principieele kwestie, waarbij het ging over de vraag of een padvinder zonder vergunning een mes op zak mag dragen. Mr. E. Lamers, w.n. griffier bij de rechtbank, oud-diocesaan leider der R. K. Padvinders in het Bossche bisdom, die als gemachtigde optrad voor den padvinder die moest terecht staan, om dat hij een mes bij zich droeg op een wijze die strijdig is met de wapenwet, betoogde: dat een mes bij de uitrusting van een padvinder behoort en voor hem onmisbaar is. De padvinder zal zijn mes niet anders gebruiken, en met geen andere bedoeling bij zich steken, dan voor doeleinden die eens padvinders zijn en nimmer het mes gebruiken om er mishandeling mee te plegen. De Kantonrechter heeft den padvin der in overtreding geacht en veroor deelde hem tot 5 boete of hechtenis- straf. Naar verluidt zou de jongen bij ver oordeeling uitspraak vragen in hoogste instantie, dus bij den Hoogen Raad der Nederlanden. De vraag rijst intusschen of het wel noodig is de zaak zoo ver door te zet ten. Immers, het is niet in strijd met de Wapenwet wanneer een padvinder zijn mes bij zijn uitrusting, zijn bagage in pakt, om het bij zijn padvinderswerk op bepaalde plaatsen te gebruiken. Dus het bezwaar der padvinders wordt al heel gemakkelijk ondervangen zonder in strijd te komen met de wet. De fout zit alleen hierin, dat het mes in den zak ge dragen wordt en dan de gelegenheid er is om het te misbruiken. Kan een communist den eed op de grondwet ofleggen? Het Luxemburgsche Huis van Af. gevaardigden heelt een zeer merk. waardige constitutioneele kwestie op. gelost. Het heeft namelijk met 34 tegen 19 stemmen uitgemaakt, dat de verkiezing van een communist tot afgevaardigde niet als geldig kan worden beschouwd. Een communist immers zoo oordeelt het Hui9 wiens politiek doel het is. de gestelde orde omver te werpen, kan niet te goeder trouw den eed afleggen op de grondwet des lands. Hij is derhalve ook niet gerechtigd zitting te nemen in een vergadering, welker leden moeten zweren, de grondwet in acht te zullen nemen. Boeren en Boerinnen neergeschoten. Volgens mededeelingen der Mands- joerijsche grenswachten hebben de Sovjet-Russische douanen 35 boeren en boerinnen, die trachtten de Sovjet- Unie heimelijk te verlaten, doodge schoten. De grens wordt op 't oogen. blik buitengewoon scherp door de Sovjet-Russische troepen bewaakt, daar het aantal personen, dat naar Mandsjoekwo vlucht, in den laatsten tijd sterk is toegenomen. Paraguay en Bolivië. Zoowel Bolivië als Paraguay hebben gisteren hun legers voorbereid op een laatsten beslissenden slag in dén Gran Chaco en zoowel te La Plaz als te Asuncion, waren teekenen van zenuw achtigheid waar te nemen. De spanning wordt ten deele veroorzaakt dooi de afwezigheid van elk nieuws in de laatste drie dagen tengevolge van de strenge censuur. Engeland en Ierland. Te Dublin is de film van het huwe lijk van den hertog van Kent ver boden, omdat hij aanleiding had gegeven tot relletjes in de bioscopen. De Fransche begrooting. De Fransche begrooting is in de Kamer met 471 tegen 122 stemmen aangenomen. Verloren armband der Prinses. H. K. H. Prinses Juliana heeft te Londen een kostbaren armband ver- loren. Het vermiste sieraad,'n kleine kettingarmband met diamanten bezet, vertegenwoordigt een waarde van on. geveer duizend gulden. Defensie-begrooting goedgekeurd. De Tweede Kamer heeft de Defen sie.begrooting goedgekeurd met 56 tegen 32 stemmen. Tegen stemden de sociaal demo craten, de vrijzinnig-democraten, de de communisten, mr. Arts en de heeren Van Houten en Sneevliet. De spelling.Marchant. Bij Kon. besluiten is thans de spel- ling.Marchant ook opgenomen in de leerplannen der openbare gymnasia en H.B S. met 5j cursus Liefdesdrama te Tilburg Twee lijken in het Kanaal. Een eigenaardig geval houdt de Tilburgsche politie bezig Maandag avond ongeveer 10 uur werd aan i, oevers van het Wilhelminakanaal, het stille traject in de omgeving de Oisterwijksche Baan, een angsij. hulpgeroep gehoord. De kreten werdej geslaakt door een blijkbaar nogj( vrouw die in grooten nood moest ver. keeren. Onmiddellijk is de ter plaatse wooc achtige brugwachter toegesneld, doe- toen hij bij de taluds aankwam daar niets meer te hooren of te ziec Toch werd de politie gealarmeerd dit onmiddellijk met dreggingswerk j, begonnen, terwijl een ambulance.aui met personeel van den G.G D arri veerde voor eventueele hulpverleend; Met schijnwerpers werd de omgeviq afgezocht, doch niets werd gevonde; Ook werd door de politie nog getracf eventueele verdachte personen in d, omgeving te vinden, doch ook dit ha; geen resultaat. Het dreggingswerk is tot diep in de; nacht voortgezet op vermoeden di hier een drama zich zou hebben ai gespeeld en dat wellicht een meisj; slachtoffer van een moordaanslag geworden. Inderdaad werd om circa drie uit 's nachts het lijk opgehaald van eet onbekenden man van naar schattin 25 jaar. Des morgens om 7 uur wer door de politie, die met dreggen wai voortgegaan, opgehaald het lijk vat een onbekende vrouw, eveneens nat schatting 25 jaren. Het onderzoek zal tevens no moeten uitwijzen of de aanslag et liefdesdrama betreft. jongt t ver. vooc doe; "WAALWIJK. Woensdag 5 Dec. GEEN cursm voor de Transportcolonne. W.G.V. Woensdag van 5.30- 6.45 uur Adspiranten II. W.G.V. Donderdag van 5.15- 6.30 uur Adspiranten I, van 6.40- 7.45 uur Adspiranten III en va 8.30—10 uur leden. Vrijdag 8 uur, R.D.B.—Theater »De Bewaarschool». Vrijdag 8 uur, Luxor Bioscoop »De twee Weezen». Zondag 12 uur repetitie voor alle Liedertafel ^Oefening en Vermaak) Heden zijn onze prijzen Mooie Schelvisch 22 ets. p. pond Groote 32 Mooie Schol 22 Groote Schol 30 Kabeljauw (uitgesneden) 35 Tarbot (geheel) 40 Tarbot (uitgesn.) 45 Tong (groot1 /2 p.) 70 Prima geweekte Stokvisch pan klaar (zonder graat) 35 ets. per pond. Paling (dik) 55 ets. p. pond Voorn 15 Beleefd aanbevelend, GROOTESTRAAT 198 Naast R.D.B. Theater. TELEFOON 225. DE N.V. KANTOOR VOOR VERZEKERING EN HYPOTHEEK H-i ri bi i«i n ZOEKT voor het sluiten van haar Verzekeringen, met de daaraan verbonden opdracht tot aankoop van een Haco-Obligatie, ACTIEVE EN SOLIDE De Haco-Obligaties zijn wettig erkend en niet in strijd met de Loterij wet van 1905, noch met de gewijzigde wet van 1925. Inlichtingen: N.V. »DE REGENTES«, REGENTESSE- PLEIN 27, DEN HAAG. 53041 i i i Dat wij hierin iets presteeren, getuigen de vele schitterende recensies uit vakbladen en particuliere brieven welke wij tot nu toe ontvingen. Laat dit een aansporing voor U zijn om voortaan Uw drukwerk bij ons te laten vervaardigen. U is dan verzekerd, dat Uw drukwerk den toets der critiek kan doorstaan. De Drukkers voor het betere werk 1 Wl

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 6